Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-20, 16:59   #3121
Julianka_7oo7
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

testuje od kilki dni indian red - blushing bronzer i mam tak--->

nie wiem skąd on u mnie podejrzewam że mam tą próbeczkę od Is, no bo skąd inąd?

cięzko zrobić mu fotki, ale jest taki głęboki ciemnoróżowy. Czy moze purpura to lepsze slowo ma taki metaliczny błysk i nienachalne drobinki, swietny jako róz do mocniejszego makijażu. dawno zaden róz mnie tak nie zachwycił, chyba przejrze ich oferte kolorową bo podkładowa dla mnie jest raczej na nie
Julianka_7oo7 jest offline  
Stary 2010-11-20, 17:00   #3122
wie-wiórka
Rozeznanie

Eternalvoyageur,

Jaśniejsza od innych formuł jest FF
wie-wiórka jest offline  
Stary 2010-11-20, 17:53   #3123
ksenka
Zadomowienie

chcesz moge ci dac troche swiecenia w zamian za mat ) ja dzisiaj nie mialam czasu potestowac lumier wiec jutro dopiero to zrobie
ksenka jest offline  
Stary 2010-11-20, 18:09   #3124
dudkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Ja testowalam goldeny i twierdze ze sa bardzo zolte. Sa zreszta pomyslane dla cer wschodnio-azjatyckich. Jesli masz lekko zoltawa cere (czyli raczej ciepla niz naprawde zolta) to przetestuj warm, oraz more beige. Mozna kupic zestaw 5 probek za 1 centa, wiec wez wiecej probek.
http://www.lumierecosmetics.com/cata...ere-122-1.html

VV jest jasniejsza niz inne formuly.
Jasne odcienie np fair sa wg mnie bardzo jasne, dla mnie za jasne i bede teraz zamawiac medium light na zime, na lato pewnie bede potrzebowac medium. Fotka mojej buzi jest na watku EDM (blisko konca), jesli chcesz miec porownanie.

Ja uzywalam oliwek z EDM, Linen tez byl dla mnie w miare ok, tyle ze za jasny, z Lumiere uzywam Goldenow. Nie sa tak strasznie zolte... nie jestem Azjatka, sporo osob tu uzywa z tej kategorii... Mysle, ze ocena koloru bardzo zalezy od naszego wlasnego odcienia, ale takze Lumiere nie trzyma sie schematu: ten sam kolor w kazdej formule jest calkiem rozny, do tego co juz wspominalam np w Goldenach w formule VV Medium Golden jest ciemniejszy od Medium Deep Golden (MDG ma duzo wiecej zoltych tonow, MG w porownaniu wypada bardziej neutralnie)

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2010-11-20 o 18:11
dudkaaa jest offline  
Stary 2010-11-20, 20:57   #3125
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

Masz racje, pomylilam sie.
Stary 2010-11-21, 13:49   #3126
ksenka
Zadomowienie

Dzisiaj do szkoly posmarowalam sie medium golden w formule VV a pod podklad dalam dry flo i swiecilam sie jak lustro po jakichs 3-4 godzinach jak zmatowie bibulka lub husteczka to jest ok bo kolorek idealnie sie stopil i wygladam jakbym nic nie miala na twarzy za to plus ale przy dry flo myslalam ze bede matowa dluzej moze za malo dalam ?? juz niewiem sama idzie sie zalamac z moja tlusta cera
ksenka jest offline  
Stary 2010-11-21, 14:32   #3127
aneta12182
Zakorzenienie

ksenka, ja też mam bardzo tłustą cerę, pod VV daję skrobię lub bambuska z jedwabiem no i na sam podkład jeszcze coś z tych dwóch pudrów i mat też mi trzyma ok. 3-4 godz. no cóż, więcej nie oczekuję, bo przy takiej cerze nic chyba nie da matowego efektu na cały dzień.
Stary 2010-11-21, 15:22   #3128
ksenka
Zadomowienie

no wlasnie i z tym sie chyba musze pogodzic tylko tyle dobrych opini mialo dry flo i wiazalam z nim nadzieje no i sie rozczarowalam:/, jeszcze jutro sprobuje frakcje niezmydlana razem z dry flo i pozniej podklad zobaczymy jak w pracy podkladzik wytrzyma
ksenka jest offline  
Stary 2010-11-21, 19:30   #3129
capuccino
z innej bajki

Ja się po Cashmere świecę (mam cerę mieszaną), więc tłustym nie polecam. Po Luminesse byłam matowa, ale rozświetlona, więc prędzej polecam tą formułę. Już o tym chyba pisałam Ja wolę lekki błysk, więc używam Cashmere

Czy któraś z dziewczyn się orientuje, która firma mineralna ma tak mocno napigmentowane róże, jak Lumiere? Jakoś oglądam ich stronę i żaden inny kolorek oprócz Ditto mi się już nie spodobał, a wzięłabym jakiegoś sampla....Muszę się więc w innych rozejrzeć

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline  
Stary 2010-11-21, 19:39   #3130
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Ja się po Cashmere świecę (mam cerę mieszaną), więc tłustym nie polecam. Po Luminesse byłam matowa, ale rozświetlona, więc prędzej polecam tą formułę. Już o tym chyba pisałam Ja wolę lekki błysk, więc używam Cashmere

Czy któraś z dziewczyn się orientuje, która firma mineralna ma tak mocno napigmentowane róże, jak Lumiere? Jakoś oglądam ich stronę i żaden inny kolorek oprócz Ditto mi się już nie spodobał, a wzięłabym jakiegoś sampla....Muszę się więc w innych rozejrzeć
blusche chyba ma dosyc mocno napigmentowane roze z tego co pamietam z moich probek :yes:

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-11-21, 21:51   #3131
la songerie
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
Moje kolory Na co dzień używam właśnie EDM Linen lub Olive Fair. Żaden inny z EDM mi nie pasował. Niby jasny i popularny Fairly Light Neutral był dla mnie za ciemny. Też jestem na etapie przerzucania się na Lumiere Przez krótki czas miałam próbkę Fair Neutral z Lumiere i tak mi się wtopiła idealnie na ręce, znikając, że musiałam zamówić pełnowymiarowe:
- Fair Neutral (FF)
- Light Neutral (FF)

próbki:
- Light Neutral (Luminese)
- Light Medium Neutral (VV)
- Light Medium Neutral (Cashmere)
- Fair Warm (FF)
- Light Warm (FF)
- Fair Beige (FF)
- Light Beige (FF)

Mam też z początkowych poszukiwań jasne z serii lumiere cool (chłodne, różowe, zupełnie nietrafione).
Czyli ogólnie mam wszystkie najjaśniejsze z Lumiere oprócz golden. Goldeny bywały (np. z EDM) dla mnie zawsze za żółte, więc odpuściłam ich zamawianie z Lumiere.
Znam przyjemność - ale jednocześnie ból - "poszukiwania samej siebie" wśród propozycji kolorystycznych różnych firm, dlatego jeśli jesteś chętna, to mogę Ci poodsypywać próbki z powyższych odcieni do testów (sundew też), jak tylko zamówienie przyjdzie (złożyłam je 31 października, więc już na początku tego tygodnia musi przyjść). Jakby co - daj znać.
Obiektywna jestes kochana! Bardzo dziekuje za odpowiedz! Z twoich odsypek raczej nie skorzystam ale strasznie dziekuje za propozycje. Mieszkam w UK, a to bylby klopot i dla mnie i dla ciebie. Zamowienie chce zlozyc kiedy tylko pojawi sie 50% promocja (jest taka szansa???), bo inaczej to srednio mi sie chwilowo oplaca. W UK paczki moze tak nie gina ale za wszystko powyzej 18 funtow placi sie VAT i clo (ok.10- 20funtow) wiec musze sobie niezle pokombinowac, zeby to obejsc. Pokombinowalam wiec, ze jesli poczekam na ta promocje to uda mi sie zlozyc dwa zamowienia w jednym dniu. W jednym bede miala probki 10 cieni + probki 6 cieni (ok. 17 funtow), a w drugim 2 bigi + 1 big i jeden silk powder (17,50 funtow). Czy orientujecie sie moze, czy znizki odejmuje sie od ofert typu 'specials' czyli promocji ktore stale maja na zestawy, czy raczej ppromocje sie wykluczaja? Bo jezeli tak to jestem w d... bo moje zamowienie przekroczyloby te magiczne 18 funtow...
Ciekawi mnie jeszcze jedno. Czy skladajac zamowienie pierwsze zaznacze, ze jestem nowym klientem, to rozumiem, ze mam 6 dolcow znizki na drugie bez wzgledu czy bedzie to skladane w tym samym dniu???? Troche sie pogubilam

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Podbijam tez moje wczesniejsze pytania, moze ktos mi pomoze...

- czy ktos uzywal ich matowych cieni - czy sa tak samo "mokre" jak podklady czy bardziej proszkowe?
- czy jest roznica w pigmentacji cienia i rozu? chcialam zamowic rozowy cien ktory jest prawie identyczny jak roz ktory rowniez chcialabym sprobowac. Czy mozna zatem nakladac roz na oczy, czy moze roznia sie skladem badz/i pigmentacja? roze sa duzo tansze od cieni, stad moje pytanie

- czy posiadaja cos podobnego do EDM0wego AUSSIE PERK ME UP??? Uzywam go jako rozswietlacz na codzien i trudno byloby mi sie z nim rozstac...

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2010-11-21 o 21:47 Powód: funty pokazaly sie jako kszoki :)
la songerie jest offline  
Stary 2010-11-21, 22:52   #3132
obiektywna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Obiektywna jestes kochana! Bardzo dziekuje za odpowiedz! Z twoich odsypek raczej nie skorzystam ale strasznie dziekuje za propozycje. Mieszkam w UK, a to bylby klopot i dla mnie i dla ciebie.
Żaden kłopot, podtrzymuję.

Cytat:
Napisane przez la songerie
Zamowienie chce zlozyc kiedy tylko pojawi sie 50% promocja (jest taka szansa???)
Mamy nadzieję. Jedna para kciuków więcej w tej intencji może się tylko przydać Niestety wątpię w aż 50%.
Na podstronie cieni obecnie wyświetla się cena: $0,00 przy każdym, oczywiście nie potwierdza się ona po kliknięciu w dany cień lub dodaniu do koszyka, ale tak czy inaczej widać, że jakiś ruch na stronie jest. Zniżka będzie na pewno... hojność procentów tajemnicą jeszcze.

Cytat:
Czy orientujecie sie moze, czy znizki odejmuje sie od ofert typu 'specials'
Tak, promocje się łączą. Przy składaniu zamówienia sumuje całą jego wartość (w tym ceny specials) i od tego odejmuje procentową zniżkę.

Cytat:
Ciekawi mnie jeszcze jedno. Czy skladajac zamowienie pierwsze zaznacze, ze jestem nowym klientem, to rozumiem, ze mam 6 dolcow znizki na drugie bez wzgledu czy bedzie to skladane w tym samym dniu????
Otrzymasz mailem kod zniżkowy na drugie zamówienie (do mnie przyszedł po 4 dniach od złożenia pierwszego zamówienia). Kod ten będzie też dołączony do zamówienia, jeśli dobrze pamiętam.

Zamawiając, nie zapomnij dodać do koszyka zestawu 5 próbek za $0,01 i darmowych gratisów (jeśli zamówienie wartościowo się kwalifikuje) z TEJ strony (ja niestety ostatnio o tym zapomniałam).
obiektywna jest offline  
Stary 2010-11-22, 07:43   #3133
wie-wiórka
Rozeznanie

Cytat:
Spróbuj z Sweetscents Wrzucałam w wątku nawet porównanie kilku cegiełek z Bollywoodem EDM.
wie-wiórka jest offline  
Stary 2010-11-22, 10:21   #3134
la songerie
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
Żaden kłopot, podtrzymuję.

Mamy nadzieję. Jedna para kciuków więcej w tej intencji może się tylko przydać Niestety wątpię w aż 50%.
Na podstronie cieni obecnie wyświetla się cena: $0,00 przy każdym, oczywiście nie potwierdza się ona po kliknięciu w dany cień lub dodaniu do koszyka, ale tak czy inaczej widać, że jakiś ruch na stronie jest. Zniżka będzie na pewno... hojność procentów tajemnicą jeszcze.

Tak, promocje się łączą. Przy składaniu zamówienia sumuje całą jego wartość (w tym ceny specials) i od tego odejmuje procentową zniżkę.

Otrzymasz mailem kod zniżkowy na drugie zamówienie (do mnie przyszedł po 4 dniach od złożenia pierwszego zamówienia). Kod ten będzie też dołączony do zamówienia, jeśli dobrze pamiętam.

Zamawiając, nie zapomnij dodać do koszyka zestawu 5 próbek za $0,01 i darmowych gratisów (jeśli zamówienie wartościowo się kwalifikuje) z TEJ strony (ja niestety ostatnio o tym zapomniałam).
Martwi mnie tez czy jesli jednego dnia zloze dwa zamowienia na ten sam adres to nie podkusi ich wyslac tego w jednej paczce...
Obiektywna mam pytanko! Zalozmy ze promocja pojawi sie na 25 listopada (thanksgiving) na powiedzmy 30%... Mamy czekac do Black Friday na wiecej procentow czy zadowolic sie tym co jest? Jedna z wizazanek wspominala o 25, inna o 26(piatku), jeszcze inna o poniedzialku (cyber monday).
Co robimy chytrusaki??? Czekamy czy... bierzemy ochlapy???

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2010-11-22 o 10:29
la songerie jest offline  
Stary 2010-11-22, 12:12   #3135
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Spróbuj z Sweetscents Wrzucałam w wątku nawet porównanie kilku cegiełek z Bollywoodem EDM.

Ok

*
*

capuccino jest offline  
Stary 2010-11-22, 12:33   #3136
kaaalinkaaa
Rozeznanie

Dziewczyny, może wy mi pomożecie...
Obecnie używam Light Medium Beige w formule FF, ale zauważyłam, że jest troszeczkę za jasny i zbyt mało żółty.
Więc mam pytanie, w które odcienie powinnam teraz celować?
Neutrali w ogóle nie biorę pod uwagę, bo byłam po nich bardzo szara, czyli zostają coole, warmy i goldeny. Wiem, że warmy i coole są sobie zupełnie przeciwne, ale wydaje mi się, że mam jednak zimny typ urody, choć w ty przypadku nie musi mieć to znaczenia
Stary 2010-11-22, 13:00   #3137
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Martwi mnie tez czy jesli jednego dnia zloze dwa zamowienia na ten sam adres to nie podkusi ich wyslac tego w jednej paczce...
To podaj adres mamy, kolezanki lub sasiadki (oczywiscie po uzgodnieniu).

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Obecnie używam Light Medium Beige w formule FF, ale zauważyłam, że jest troszeczkę za jasny i zbyt mało żółty.
Neutrali w ogóle nie biorę pod uwagę, bo byłam po nich bardzo szara, czyli zostają coole, warmy i goldeny. Wiem, że warmy i coole są sobie zupełnie przeciwne, ale wydaje mi się, że mam jednak zimny typ urody, choć w ty przypadku nie musi mieć to znaczenia
Jesli chcesz troche bardziej zolty to warm.
Ja tez myslalam ze mam zimbny typ urody, ale okazalo sie ze odcienie chlodne tylko uwydatniaja zarozowienia, i powinnam celowac w cieple odcienie.
Stary 2010-11-22, 14:29   #3138
Anecka
Zakorzenienie

Do mnie ostatnio przyszlo zamowienie ktoro robilam z kolezanka
cukieraski sa boskie, a zapaszki.. obledne

Ciekawa jestem balsamu do ciala, squalanu i emu oil. Ja mam tylko probki za centa, 3 cuksy do rąk i mini blyszczyk do ust.. niestety oddalam do domu. Dzis chcialam cukierka uzyc, ale zrobili zakaz odwiedzin w szpitalu i nie dostane moich rzeczy.

Nie mniej za przesylke zaplacilam 6$, na kopercie 9$.. wiec musieli doplacic wyrownalo sie w koncu bo kiedys zaplacilam rowniez 6$ a na stemplu było cos kolo 2.5$

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2010-11-22, 14:57   #3139
capuccino
z innej bajki

Jak dziewczyny robią zbiorowe, to którą przesyłkę biorą? Tą za $7,35 (jeśli bez pędzli)?

*
*

capuccino jest offline  
Stary 2010-11-22, 15:47   #3140
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Jak dziewczyny robią zbiorowe, to którą przesyłkę biorą? Tą za $7,35 (jeśli bez pędzli)?
tak

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-11-22, 16:19   #3141
capuccino
z innej bajki

*
*

capuccino jest offline  
Stary 2010-11-22, 16:55   #3142
ksenka
Zadomowienie

Dzisiaj polozylam podklad na wieksza ilosc dry flo i jako finishera uzylam pudru bambusowego i musze powiedziec ze nie bylo zle od 7 do 15 uzylam tylko raz bibulki i pozniej sie juz nie swiecilam, ciekawe jak bedzie sie zachowywal na primerze z meow ale tego primera nawet pod meow jeszcze nie probowalam wiec niewiem jeszcze musze przetestowac formule caschmere ale troche mnie te drobinki przerazaja, jak narazie jestem za formula VV i kolor medium golden jest jak druga skora wtopil sie idealnie

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2010-11-22 o 16:57
ksenka jest offline  
Stary 2010-11-22, 17:05   #3143
latysiolina
Przyczajenie

Cytat:
Obiektywna

- czy posiadaja cos podobnego do EDM0wego AUSSIE PERK ME UP??? Uzywam go jako rozswietlacz na codzien i trudno byloby mi sie z nim rozstac...
aussie perk me up miałam kiedyś próbkę ale to dawno temu było, pamiętam tylko że się świetnie spisywał jako rozświetlacz
z lumiere celowałabym w Innocence, Baby Face, Sundew, Winter Silk

Ja posiadam sundew i jestem zakochana w tym rozświetlaczu, nadaje delikatny złocisty blask, rozświetlacze te są delikatniejsze niż na zdjęciach ze strony, nie posiadają nachalnych drobinek, jeśli nie przepadasz za złocistymi tonami to polecam winter silk lub baby face
latysiolina jest offline  
Stary 2010-11-22, 21:22   #3144
aneta12182
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Dzisiaj polozylam podklad na wieksza ilosc dry flo i jako finishera uzylam pudru bambusowego i musze powiedziec ze nie bylo zle od 7 do 15 uzylam tylko raz bibulki i pozniej sie juz nie swiecilam, ciekawe jak bedzie sie zachowywal na primerze z meow ale tego primera nawet pod meow jeszcze nie probowalam wiec niewiem jeszcze musze przetestowac formule caschmere ale troche mnie te drobinki przerazaja, jak narazie jestem za formula VV i kolor medium golden jest jak druga skora wtopil sie idealnie
To gratuluję, ja mogę pomarzyć o takim macie . Popróbowałabym różnych kombinacji jeszcze ze skrobią i pudrem bambusowym, ale na razie muszę coś zrobić z tym ważeniem się podkładu, nic nie pomaga Gdy przychodzę do domu, to patrzeć nie mogę na mój 'mineralny makijaż', mam takie ciasto na twarzy, że mam ochotę jak najszybciej to wszystko zmyć. Martwię się, bo za tydzień wyjeżdżam na cały dzień, jak rano zrobię makijaż, to już koło 13:00 ciasto, a tu do 23:00 muszę dobrze wyglądać... Cholera, już brak mi słów
Stary 2010-11-22, 21:37   #3145
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez aneta12182 Pokaż wiadomość
To gratuluję, ja mogę pomarzyć o takim macie . Popróbowałabym różnych kombinacji jeszcze ze skrobią i pudrem bambusowym, ale na razie muszę coś zrobić z tym ważeniem się podkładu, nic nie pomaga Gdy przychodzę do domu, to patrzeć nie mogę na mój 'mineralny makijaż', mam takie ciasto na twarzy, że mam ochotę jak najszybciej to wszystko zmyć. Martwię się, bo za tydzień wyjeżdżam na cały dzień, jak rano zrobię makijaż, to już koło 13:00 ciasto, a tu do 23:00 muszę dobrze wyglądać... Cholera, już brak mi słów
Ciasto? Albo za suchy podkład, albo za dużo krzemionki.
skarpetta jest offline  
Stary 2010-11-22, 21:46   #3146
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Obiektywna mam pytanko! Zalozmy ze promocja pojawi sie na 25 listopada (thanksgiving) na powiedzmy 30%... Mamy czekac do Black Friday na wiecej procentow czy zadowolic sie tym co jest? Jedna z wizazanek wspominala o 25, inna o 26(piatku), jeszcze inna o poniedzialku (cyber monday).
Wydaje mi sie ze w Black Friday beda najwieksze wyprzedaze-ja sobie specjalnie wolne w pracy wzielamCzaje sie na kilka mineralowych firm -chce zamowic probki i akcesoria

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Uzywam tego samego odcienia i tez zauwazylam ze jest troche za jasny-zamowilam wiec medium beige 2.3(jeszcze go nie dostalam).
Stary 2010-11-22, 22:02   #3147
aneta12182
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Ciasto? Albo za suchy podkład, albo za dużo krzemionki.
za suchy? używam formuły VV, oczywiście zawsze na krem, obecnie Babydream, raz na mokro, raz na sucho. hmmm, tego pudru nie nakładam za dużo, bo czuję, że mam jakiś 'ciężar' na twarzy , więc staram się nie przesadzać. ciasto, ciasto... przy EDM i innych nie miałam z tym problemu, teraz wydaje mi się, że wszystko powinno być dobrze, a nie jest
Stary 2010-11-22, 23:00   #3148
Siuniaaa
Wtajemniczenie

No to mogę w końcu zdać relacje z testów zamówiłam kolory które obstawiałyście czyli Medium Warm i Medium Golden w formułach VV i FF więc tak Medium Warm VV musiałam troche więcej nałożyc bo krycie średnie więc i przy większej ilości proszku okazał sie jednak odborine za ciemny tzn odcień zaczął wpadać w taki różowawy i odcinał się od szyji... Medium Golden VV wypadł lepiej mimo że formuła jednak nie do końca mi odpowiada... najlepiej póki co Medium Warm FF mimo że nie mam suchej cery spisał się nieźle trzyma się cały dzień kryje bardzo dobrze no i matuje same plusy jedyne co to odcień mógł by być ciut ciemniejszy... chociaż da się przeżyć najważniejsze że efekt jest zadowalający mimo że skłaniam się ku M Warm FF to dalej myślę o tym M Golden VV który jest z przeznaczeniem do cery tłustej mieszanej jaką też posiadam myślicie że mimo to lepiej było by wziąć ten do suchej? ciekawa jestem jak wypadnie na dłuższą metę...
Siuniaaa jest offline  
Stary 2010-11-22, 23:11   #3149
obiektywna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kubonex Pokaż wiadomość
Ja również i daj znać jak dojdą do Ciebie.
Oba zamówienia (z 31.10 i 11.11) dziś dotarły

W nich m.in.: baby face, winter silk, delicate pink, sundew, sun kissed, salmon i mint corrector, najjaśniejsze z serii neutral, warm i beige, flawless finish sand, primer, korektory i cienie w kremie, lumi lips i kilka innych, szczegóły na słabych ciemnowieczornych zdjęciach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5867 - Lumiere haul 2.jpg (95,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5872 - Lumiere Lumi Lips.jpg (29,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5883 - Lumiere Scrub Me Smoothie.jpg (73,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5906 - Lumiere Cream Shadow.jpg (67,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lumiere haul MIX 3.jpg (71,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lumiere haul MIX 2.jpg (69,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lumiere haul MIX.jpg (83,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5870 - Lumiere Neutral i Sand.jpg (85,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5898 - Lumiere vs EDM 3.jpg (52,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5892 - Lumiere Microfiber Cloth.jpg (42,1 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez obiektywna
Czas edycji: 2010-12-06 o 22:55 Powód: Odtwarzanie forum
obiektywna jest offline  
Stary 2010-11-22, 23:44   #3150
obiektywna
Raczkowanie

Cytat:
Nie wydaje mi się, aby Lumiere zrobiło dwie odrębne zniżki. Black Friday i Cyber Monday to takie jedno kilkudniowe pasmo zniżkowe i przypuszczam, że pojawi się jedna kilkudniowa zniżka (czwartek/piątek - niedziela).
Zniżek ni widu, a jedynie im się strona potknęła, bo poza tym że między innymi podkłady i cienie pokazują się w cenie $0,00, to można dodać do koszyka dowolną ilość np. khandies lub bath bomb cupcakes w cenie $0.00 i złożyć takie zamówienie.
Czekam, aż się ogarną, staną na proste nóżki i rzucą w nas tymi minusowymi procentami
obiektywna jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości