Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-22, 23:55   #3151
skarbiatko
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczęta a to :
http://www.lumierecosmetics.com/pages/ltlu.html

skarbiatko jest offline  
Stary 2010-11-23, 00:20   #3152
obiektywna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
A to zniżki październikowe
obiektywna jest offline  
Stary 2010-11-23, 00:28   #3153
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
Oba zamówienia (z 31.10 i 11.11) dziś dotarły

W nich m.in.: baby face, winter silk, delicate pink, sundew, sun kissed, salmon i mint corrector, najjaśniejsze z serii neutral, warm i beige, flawless finish sand, primer, korektory i cienie w kremie, lumi lips i kilka innych, szczegóły na słabych ciemnowieczornych zdjęciach.
obiektywna,ale fajne zamówienie Zazdroszczę
Klolcia jest offline  
Stary 2010-11-23, 00:34   #3154
skarbiatko
Zakorzenienie

aaaa z października,źle spojrzałam

skarbiatko jest offline  
Stary 2010-11-23, 01:47   #3155
carolinascotties
Zakorzenienie

Cytat:

W nich m.in.: baby face, winter silk, delicate pink, sundew, sun kissed, salmon i mint corrector, najjaśniejsze z serii neutral, warm i beige, flawless finish sand, primer, korektory i cienie w kremie, lumi lips i kilka innych, szczegóły na słabych ciemnowieczornych zdjęciach.
Piekne zamowienie czy probowalas Winter Silk? Bardzom jego ciekawa - w ostatnim zamowieniu pomylili sie i zwyczajnie mi go nie przyslali i teraz czekam ze slinotokiem

... ide zerknac na znizki
edit - o rany.... robie liste... mam nadzieje, ze Is otworzy zamowienie

Mam ochote na - Nectar, Island Sands, Babyface i moze Starstruck Pink Satin, Hush...

wlasnie zauwazylam, ze to nie te znizki hmmm...

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2010-11-23 o 02:16
carolinascotties jest offline  
Stary 2010-11-23, 02:36   #3156
obiektywna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
czy probowalas Winter Silk? Bardzom jego ciekawa
Już próbka z poprzednigo zamówienia mnie na niego naochociła, dlatego się skusiłam na pełnowymiarowe. Jest delikatny i jasny, czyli taki, jakiego mi trzeba. Nie pasują mi złotawe/brzoskwiniowe/brązowawe rozświetlacze, dlatego kieruję się zawsze w stronę mroźnych różowawych/fioletowawych/bezbarwnych/srebrnych.
Ja za dużo od rozświetlacza nie wymagam (tym bardziej że nie tak często używam) i dużo do szczęścia w rozświetleniowym względzie mi nie trzeba: jeśli nie wygląda na twarzy jak grubo ciosany brokat, nie przebarwia, ale też z drugiej strony nie znika na twarzy do tego stopnia, że w ogóle nie da się zauważyć efektów jego obecności, to jestem zadowolona Winter Silk spełnił warunki, dlatego przygarnęłam pod skrzydełka.

Zdjęcie Winter Silk ze strony Lumiere zdecydowanie nie oddaje jego uroku. Na poniższych zdjęciach (ani TU) też do siebie niepodobny, ale wrzucam, może się komuś przydadzą.

W załączniku rozświetlacze Lumiere: Sundew, Winter Silk, Nectar, Bare Beauty, Bare Skin.

Zdjęcia należą do Nikkiz, pochodzą z bloga Not Just Minerals.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lumiere rozświetlacze 1.jpg (49,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lumiere rozświetlacze 2.jpg (46,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lumiere rozświetlacze 3.jpg (33,7 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez obiektywna
Czas edycji: 2010-12-06 o 23:25 Powód: Odtwarzanie forum
obiektywna jest offline  
Stary 2010-11-23, 03:07   #3157
carolinascotties
Zakorzenienie

Bardzo dziekuje za odpowiedz

Moje zainteresowanie wzbudzily swatche ze strony - http://www.theshadesofu.com/2009/10/...radiances.html

Mam juz Soft radiance, ktory zebral kilka komplementow w "testowy dzien"

Ponizej moje zdjecia - wypisuje nazwy podkladow, aby latwiej mozna bylo wyszukac ten post;
Lumiere Flawless Face Foundation Medium Cool
Lumiere Cashmere Foundation Medium Beige
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (79,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (116,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (77,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (97,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (44,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (178,4 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2010-12-02 o 22:41 Powód: ponowne zaladowanie zdjec po awarii
carolinascotties jest offline  
Stary 2010-11-23, 08:35   #3158
ksenka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aneta12182 Pokaż wiadomość
za suchy? używam formuły VV, oczywiście zawsze na krem, obecnie Babydream, raz na mokro, raz na sucho. hmmm, tego pudru nie nakładam za dużo, bo czuję, że mam jakiś 'ciężar' na twarzy , więc staram się nie przesadzać. ciasto, ciasto... przy EDM i innych nie miałam z tym problemu, teraz wydaje mi się, że wszystko powinno być dobrze, a nie jest
to znaczy takiego matu jakbym chciala to nie mialam niestety wiec nie jestes sama ale bylo o wiele lepiej niz zawsze, ja uzywam pod mineralki zelu aloesowego flos lek jest do suchej skory ale sie wchlania w taki mat ze czasem nawet sciagniecie skory czuje jest fajny polecam go bo nawet przy drogeryjnych podkladach jak kiedys nalozylam to bylo o wiele lepiej a jest niedrogi wiec mozesz sprobowac
ksenka jest offline  
Stary 2010-11-23, 09:33   #3159
kobri
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Obiektywna na mojej ręce sundew wgl się nie odcinał xD jak to zrobiłaś, że jest tak widoczny?DD

kobri jest offline  
Stary 2010-11-23, 10:22   #3160
obiektywna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
Obiektywna na mojej ręce sundew wgl się nie odcinał xD jak to zrobiłaś, że jest tak widoczny?DD
To nie moje gałązki i nie moje zdjęcia.

Tym razem kawałki mnie z sundew w załączniku. Sklejony w całość jeden i ten sam maziaj, ten sam moment (5 minut temu), jedynie różne światło.
obiektywna jest offline  
Stary 2010-11-23, 11:55   #3161
la songerie
Rozeznanie

Obiektywna!!!!
Obslinilam sie na widok twojego zamowienia!!!! Spiesze popytac cie to i owo!

Pytnie nr 1 - Zdradz mi prosze co cie bardziej uwiodlo - winter silk czy sundew??? Waham sie miedzy nimi, a ty masz podobny (jak nie taki sam) kolor skory co ja, wiec moze cos doradzisz, mam nadzieje.

pyt.2 - Czy ten Light Neutral jest dokladnie jak EDMowy Linen czy ciemniejszy? Bo cos mi go z twojego zdjecia bardziej przypomina niz ten Fair Neutral. No i jaki jest ten Silk Powder? (pyt. 3)

pyt.4 - Jak sie spisuje ten zelowy primer? Nie wysusza i nie sciaga? Ja mialam kiedys primer zelowy z Fyrinnae i byl bardzo tani i fajny no ale poza cieniami to niewiele tam maja wiec i do zamowienia mi jakos nie spieszno.

pyt.5 - Wsadzili ci to do jednej paczuszki czy do dwoch? Jesli do jednej to jaka kwote podali na paczce? Zanizona? Zaczynam sie schizowac, ze psu na bude moje dwuzamowieniowe cwaniactwo, jesli oni wsadza mi to do jednej paczuchy a ja i tak oplace dwie. Chodzi mi o to glupie clo i vat!!!! Wizazance ktora radzila podac adres rodziny odpowiadam, ze mieszkam tu sama z mezem - bez rodziny i przyjaciol... Wiec jak to zrobic, zeby dobrze zrobic??? Hmmm?

pyt.6 - jak to jest z tymi obnizkami? Zaczynaja sie o 00:01 czasu amerykanskiego w piatek? (czyli u was kolo 7 rano/u mnie o 6??) Jak to realnie wyglada z dostepnoscia? Wszystko jest czy cos natychmiastowo znika? Bo boje sie o te swoje cienie. Wybralam 16 kolorow i jestem zdesperowana dostac dokladnie 16...

Heeeeelp!

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2010-11-23 o 12:09
la songerie jest offline  
Stary 2010-11-23, 15:07   #3162
skarpetta
Wtajemniczenie

la songerie, napisz e-mail
skarpetta jest offline  
Stary 2010-11-23, 15:22   #3163
na.tka
Raczkowanie

Obiektywna, mogłabyś zrobić swatche tych kremowych cieni do powiek? Ciekawa jestem jak wyglądają i jak sie trzymaja na powiece, bo zastanawiam się czy zamówić. A co to jest w tym białym pojemniczku?
na.tka jest offline  
Stary 2010-11-23, 15:53   #3164
fabregasowa
Zakorzenienie

ja mam tłustą cerę a wydaje mi sie że mnie VV wysusza także to mocno indywidualna sprawa. Na mat polecam frakcje sojową z mazideł - mat zapewniony na kilka godzin
fabregasowa jest offline  
Stary 2010-11-23, 18:07   #3165
party_girl7
Zakorzenienie

przymierzam sie do mojego pierwszego zamowienia z usa, nie bedzie duze bo chce najpierw wyprobowac kilka rozy czy rozswietlaczy, moze jakis cien, nie chce kupowac w ciemno i przeplacac, wezme chyba jeszcze ze 3 cukierki
zastanawiam czy nie wyprobowac tego diamond dust, warte polecenia przy tlustej skórze czy nie bardzo?
Stary 2010-11-23, 20:29   #3166
kubonex
Przyczajenie

Cytat:

Gratuluje pięknościU mnie nadal cisza.Zamówienie chyba przepadło( a tez miałam sundew).
kubonex jest offline  
Stary 2010-11-23, 20:49   #3167
wie-wiórka
Rozeznanie

Do mnie wczoraj dotarło zamówienie wysłane 16.11 Też z Sundew!
wie-wiórka jest offline  
Stary 2010-11-23, 22:07   #3168
aneta12182
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
ja mam tłustą cerę a wydaje mi sie że mnie VV wysusza także to mocno indywidualna sprawa. Na mat polecam frakcje sojową z mazideł - mat zapewniony na kilka godzin
pod wpływem twojego posta poczytałam o tej frakcji i.. już złożyłam zamówienie może to głupie pytanie i z góry przepraszam za mały OT, ale jak się nakłada tą frakcję? normalnie ją 'wcierać' dłońmi czy użyć płatka kosmetycznego?
Stary 2010-11-23, 22:19   #3169
obiektywna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
zastanawiam czy nie wyprobowac tego diamond dust, warte polecenia przy tlustej skórze czy nie bardzo?
Wzięłam biga w ciemno, bo wyszłam z założenia, że nie powinien skrzywdzić. W teorii powinien matowić, a w rzeczywistości... jeszcze nie mam pojęcia.

Cytat:
Napisane przez na.tka Pokaż wiadomość
Obiektywna, mogłabyś zrobić swatche tych kremowych cieni do powiek? Ciekawa jestem jak wyglądają i jak sie trzymaja na powiece, bo zastanawiam się czy zamówić. A co to jest w tym białym pojemniczku?
Na dniach zrobię swatche tych cieni (mam tylko dwa). Te białe nieprzezroczyste pojemniczkach to peeling do ust i masło do ciała, to białe w przezroczystym to cukrowy peeling do ciała.

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Obiektywna!!!!
Pytnie nr 1 - Zdradz mi prosze co cie bardziej uwiodlo - winter silk czy sundew??? Waham sie miedzy nimi, a ty masz podobny (jak nie taki sam) kolor skory co ja, wiec moze cos doradzisz, mam nadzieje.
Sundew sam w sobie ładnie się prezentuje, ale mnie jednak bardziej oczarował Winter Silk. Obu nie mam nic do zarzucenia, tyle tylko że generalnie twarzowiej mi w chłodnych kolorach - bez względu na to, czy chodzi o ubrania, kolor włosów czy makijaż (mimo że cery nie mam chłodnej), stąd mój wybór... ale na kimś, komu dobrze w złocie/słonecznych/ciepłych barwach i kto lubi taką kolorystykę, na pewno ma szansę przypaść do gustu

Cytat:
Napisane przez la songerie
pyt.2 - Czy ten Light Neutral jest dokladnie jak EDMowy Linen czy ciemniejszy?
Tak na marginesie, to różnica między Fair Neutral a Light Neutral jest większa niż się spodziewałam. Jeśli chodzi o sam Light Neutral, to jest rzeczywiście neutralny, bez śladu różowych czy żółtych tonów. Nie miałam okazji porównywać go bezposednio z Linen na skórze, ale podejrzewam, że EDM wyjdzie przy Lumiere jak brzoskwinia. W najbliższych dniach zrobię i wrzucę zdjęcia porównawcze.

Cytat:
pyt.4 - Jak sie spisuje ten zelowy primer? Nie wysusza i nie sciaga?
Jeszcze nie przetestowałam dobrze (jedynie na skrawku ręki), ale jutro "przenoszę" go na sobie cały dzień i dam znać, jak się sprawował. Z pierwszych wrażeń - bezzapachowy, nie jest ciężki (nie zostawia żadnych tłustości na skórze) i lekko się rozprowadza. Czuć wygładzenie i nawilżenie z jedwabistym poślizgiem. Nie wydaje mi się, żeby mógł wysuszyć lub ściągać, jedynie mógłby ewentualnie zapchać z uwagi na silikon, który niektórym robi krzywdę.

Cytat:
pyt.5 - Wsadzili ci to do jednej paczuszki czy do dwoch? Jesli do jednej to jaka kwote podali na paczce? Zanizona? Zaczynam sie schizowac, ze psu na bude moje dwuzamowieniowe cwaniactwo, jesli oni wsadza mi to do jednej paczuchy a ja i tak oplace dwie. Chodzi mi o to glupie clo i vat!!!! Wizazance ktora radzila podac adres rodziny odpowiadam, ze mieszkam tu sama z mezem - bez rodziny i przyjaciol... Wiec jak to zrobic, zeby dobrze zrobic??? Hmmm?
Moje zamówienia były trochę rozciągnięte w czasie (jedno kilkanaście dni po drugim), ale pierwszą przesyłkę nadali dopiero po 13 dniach, więc wysłane osobno, ale dotarły w tym samym czasie.
Przy składaniu zamówienia jest miejsce na wiadomość, jeśli poprosisz w niej o niełączenie, to na pewno się dostosują. Myślę, że i tak wysłaliby osobno nawet bez Twojej prośby, ale zawsze bezpieczniej będzie, jeśli napomkniesz im o tym.

Cytat:
pyt.6 - jak to jest z tymi obnizkami? Zaczynaja sie o 00:01 czasu amerykanskiego w piatek? (czyli u was kolo 7 rano/u mnie o 6??) Jak to realnie wyglada z dostepnoscia? Wszystko jest czy cos natychmiastowo znika? Bo boje sie o te swoje cienie. Wybralam 16 kolorow i jestem zdesperowana dostac dokladnie 16...
[/QUOTE]

Cieni to oni mają zapewne w wielkich osiemdziesięciokilowych słojach naprodukowane - ryzyka ich zniknięcia w czasie zniżki wg mnie nie ma Zniżka może pojawić się teraz w każdej chwili, a kończy się o 00:00 dnia, który jest podany jako ostatni zniżkowy dzień (+6h = 06:00 rano polskiego czasu).

Moja rada - złóż jedno zamówienie.
obiektywna jest offline  
Stary 2010-11-24, 09:00   #3170
ksenka
Zadomowienie

Cytat:
pod wpływem twojego posta poczytałam o tej frakcji i.. już złożyłam zamówienie może to głupie pytanie i z góry przepraszam za mały OT, ale jak się nakłada tą frakcję? normalnie ją 'wcierać' dłońmi czy użyć płatka kosmetycznego?
Ja mam ta frakcje i wkurza mnie to ze ma w sobie opisywane grudki i one sie nie chca wtopic w skore i zostaja na buzce a pozniej musze je strzepywac :/ ja nakladam ja normalnie palcami bo to takie maselko jest ale mnie tak na caly dzien nie matowi dzisiaj mam ja dopiero 2gi raz na twarzy wiec pod koniec dnia napisze jeszcze czy matowi czy nie ale konsystencja naprawde mnie denerwuje:/ mam tez dry flo tez z mazidel no i w sumie cos matuje ale przy mojej cerze to nie moge sie spodziewac cudow

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2010-11-24 o 09:02
ksenka jest offline  
Stary 2010-11-24, 09:30   #3171
Apiska
Zakorzenienie

Dziewczyny a jaki będzie dobry korektor, aby ukryć zaczerwienione wypryski? Mam minta z EDM, kiedyś używałam go na moje czerwone policzki, teraz sobie odpuściłam. A co na wypryski?
Ślub
: 28.09.2013r

41/40
Apiska jest offline  
Stary 2010-11-24, 11:36   #3172
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Ahhh ja to mam problem :P przez 3 dni w testach używałam Medium Warm FF no i wydawał mi się dobry mimo tego że robił jednak lekką maskę gdy nałożyło się go za dużo to krył świetnie! kolor też ok chociaż mógł by być odrobinę ciemniejszy... bo szyja jednak byla ciemniejsza... podkreslal tez troche suche skorki szczegolnie te ktore ostatnio mam na nosie i policzkach... nie wiem moze to wina zlej pielegnacji? albo zbyt malego nawilzania...
Od wczoraj mam na twarzy po raz drugi Medium Golden VV i kolor ten jest dla mojej cery wprost idealny niestety w formule FF za jasny zero różowych tonów... taki lekko opalony jakby z szyją komponuje się znakomicie natomiast krycie odrobinę mniejsze i trwalosc... teraz mam problem który wziąć... może to zależy od tego jaki krem pod to stosować? dodam że cerę mam mieszaną cały czas używałam Kremu "Dax Perfecta Cera Mieszana Mikro Pery Matujce" i z podkladem EDM w formule Intensive spisywal sie dobrze macie jakis dobry sprawdzony pod makijaz? teraz szukam zamiennika i nie wiem na ktory sie zdecydowac... moze pomozecie?
Zeby bylo latwiej dodam ze moja cera nie jest bardzo tlusta na nosie i wokol oraz policzkach ostatno jest bardzo jest sucha... musze na noc nakladac gruba warstwe kremu do skory nadmiernie suchej... w ciagu dnia nadmiar sebum zbiera mi sie na policzkach nosie czole... i nadzwzczajniej zaczynam sie swiecic... zalezy mi na tym aby krem nie przetluszal mojej cery nie robil tlustego filmu nawilzal i nadawal sie pod makijaz. Od podkladu oczekuje krycia bez efektu maski trwalosci i matu w strefie T
Najlepiej to chyba bylo by gdybym zmieszala Medium Warm FF z Medium Golden VV tylko ze znow trzeba sie bawic w te mieszanie... nie tak jak przy jedynm odcieniu. Mam jeszcze pytanie jak wyglada Medium Deep Golden FF? jest bardzo ciemny?

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2010-11-24 o 12:27
Siuniaaa jest offline  
Stary 2010-11-24, 15:48   #3173
fabregasowa
Zakorzenienie

Cytat:
palcami. Faktycznie konsystencja jest dziwna i te grudki trzeba strzepywać, ale sam efekt też jest dziwny - skóra w dotyku jest po niej taka tłusta, ale matowa ;D u mnie np na lekkim kremie pixie/lumiere po 15 minutach się już świeciłam, bo godzinie można by się w moim nosie jak w lustrze przeglądać ;] Miałam z tego powodu ogromny dyskomfort, a przeciez nie będę się co poł godziny pudrować.. A po frakcji świecę sie dopiero po kilku godzinach, i nie mam wrażenia że ludzie się na mnie patrzą z powodu tego mega błysku heh ;P

Edytowane przez fabregasowa
Czas edycji: 2010-11-24 o 15:52
fabregasowa jest offline  
Stary 2010-11-24, 16:39   #3174
party_girl7
Zakorzenienie

tak sie zastanawiam jak to bedzie z tymi promocjami, są zawsze od godziny 00.01 danego dnia czy moga byc np dopiero od 7.00? a moze obowiazuja od pojawienia sie wiadomosci na stronie?.. bo nie wiem czy mam czekac do polnocy czy wstac wczesnie rano...

aha i jak mam kosmetyki odlozone w "my cart" na stronce to one sa jakby zarezerwowane dla mnie(poki nie kupie lub nie zrezygnuje), czy moze sie okazac ze zabraklo kolorkow ktore wybralam?...

Edytowane przez party_girl7
Czas edycji: 2010-11-24 o 16:41
party_girl7 jest offline  
Stary 2010-11-24, 17:03   #3175
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

Wiadomosci nie zawsze sa na stronie, dlatego zapisujemy sie na newslettera. Nie wydaje mi sie ze wsaadzanie czegokolwiek do my cart rezerwuje produkty. Ale wg wizazanki kilka postow wyzej, razecj nie ma szans by kolorkow zabraklo.
Stary 2010-11-24, 17:26   #3176
colonelka
Przyczajenie

Ja też nie sądzę, że coś się nagle skończy, bez paniki Tym bardziej, że jeśli faktycznie szykują obniżki, to przecież wiedzą jaki mają wtedy ruch i chyba sie przygotowali, co?

Wgapiam się aktualnie w swatche róży i głupieję. W nadziei na jakieś minusowe procenty () usiłuję wybrać biga. Mam Wild Rose i byłby idealny, gdyby nie całe mnóstwo świecących drobinek. Na stronie Lumiere obok jest Terra Cotta i na swatchu wygląda prawie identycznie, tyle że właśnie nie daje po oczach tymi drobinkami. Ale spojrzałam na zdjęcia przy dokładnych opisach poszczególnych kolorów i mnie zdezorientowały, bo tam Terra Cotta wygląda na ciemniejszy i jednak trochę inny od Wild Rose Któraś z Was miała może oba i mogłaby się wypowiedzieć jak to jest z tą różnicą między tymi kolorami? Byłabym wdzięczna.
colonelka jest offline  
Stary 2010-11-24, 18:23   #3177
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Dziś przyszło moje zamówionko ze wspólnego
Zamówiłam:

Korektor Medium Yellow Light
Róż cynamon
Moonberry
Veena Velvet- Medium Neutral,Light Medium Beige
Flawless Face- Light Beige,
Cashmere- Light Beige, Light Medium Beige

Ciekawa jestem formuły VV i korektora(nie jest taki żółty jak nazwa)
Róże super! tzn cynamon jest śliczny i bez drobinek(no może ciut ich ma ale niewidoczne)
Natomiast moonberry kolor ma też śliczny ale ma straaaasznie dużo świecących drobinek
Jutro testy
Miotam się między Lumiere i Lucy i nie wiem która lepsza

Edit: Nie wytrzymałam i zmyłam makijaż i położyłam korektor
Pierwsze wrażenia: nieładnie leżypodkreśla zmarszczkicienie mam duże więc nie ukrył wszystkiegoale pochodziłam trochę z nim i ciagle patrząc w lustro stwierdzam że nie jest najgorszyZobaczę jutro jak go przypudruję może będzie lepiej

Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-11-24 o 18:48
SzatAnka71 jest offline  
Stary 2010-11-24, 19:36   #3178
kaaalinkaaa
Rozeznanie

Możecie polecić jakiś zimny brązer?
Teraz używam Nude z próbek i zastanawiam się jaki zamówić big. Ten w sumie nie jest zły, ale nie wiem czy nie za jasny...
Macie może swatche swoich?

Aaa i zapomniałam! Chciałabym żeby był matowy

Edytowane przez kaaalinkaaa
Czas edycji: 2010-11-24 o 19:38
kaaalinkaaa jest offline  
Stary 2010-11-24, 22:33   #3179
wie-wiórka
Rozeznanie

Jestem zaskoczona niezmiernie, bo po kilku aplikacjach Light Medium Golden FF i Cashmere przekonałam się, że to moje kolory na jesień I teraz Fair Golden FF (XXL) i Light Golden FF (duża odsypka) szukają nowego domku

Edytowane przez wie-wiórka
Czas edycji: 2010-11-24 o 22:41
wie-wiórka jest offline  
Stary 2010-11-24, 23:03   #3180
Dominiique
BAN stały

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziś przyszło moje zamówionko ze wspólnego
Zamówiłam:

Korektor Medium Yellow Light
Róż cynamon
Moonberry
Veena Velvet- Medium Neutral,Light Medium Beige
Flawless Face- Light Beige,
Cashmere- Light Beige, Light Medium Beige

Ciekawa jestem formuły VV i korektora(nie jest taki żółty jak nazwa)
Róże super! tzn cynamon jest śliczny i bez drobinek(no może ciut ich ma ale niewidoczne)
Natomiast moonberry kolor ma też śliczny ale ma straaaasznie dużo świecących drobinek
Jutro testy
Miotam się między Lumiere i Lucy i nie wiem która lepsza

Edit: Nie wytrzymałam i zmyłam makijaż i położyłam korektor
Pierwsze wrażenia: nieładnie leżypodkreśla zmarszczkicienie mam duże więc nie ukrył wszystkiegoale pochodziłam trochę z nim i ciagle patrząc w lustro stwierdzam że nie jest najgorszyZobaczę jutro jak go przypudruję może będzie lepiej
Czy Medium Neutral jest widocznie ciemniejszy od Light Medium Neutral? Mogłabyś mi zrobić porównanie (zdjęcia lub po prostu opisać) ten podkład z Light Medium Neutral, LM Warm, Medium Cool Beige 2.3 i Medium Beige 2.3 w tej samej formule?
Dominiique jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości