Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-06, 15:58   #3391
faa
Zakorzenienie

GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ktoraś z Was uzywa zielony korektor z Lumiere? Macie na opakowaniach skład tego proszku?
ja mam zaraz podam

edit

oto skład:
mica, titanium dioxide, iron oxide

https://www.instagram.com/izka_em/

Edytowane przez faa
Czas edycji: 2011-01-06 o 16:00
faa jest offline  
Stary 2011-01-06, 16:19   #3392
Julianka_7oo7
Zadomowienie

wielkie dzięki Faa
Julianka_7oo7 jest offline  
Stary 2011-01-06, 16:24   #3393
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Czy wiecie może jaki odcień lumiere odpowiada edm golden fair?
Chyba Light Golden, mierząc miarą formuły VV. Miałam kiedyś Fair Golden EDM, obecnie mam w posiadaniu Fair Golden Lumiere i jest jaśniejszy.
Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ktoraś z Was uzywa zielony korektor z Lumiere? Macie na opakowaniach skład tego proszku?
Również jestem ciekawa.

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2011-01-06 o 16:26
skarpetta jest offline  
Stary 2011-01-06, 17:29   #3394
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Ja miałam zielony korektor ale...nie umie się posługiwać tymi prochami
Stary 2011-01-06, 20:32   #3395
Dominiique
BAN stały

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja miałam zielony korektor ale...nie umie się posługiwać tymi prochami
Do minta używam małego pędzelka kabuki i wcieram korektor w zaczerwienione miejsca. Może spróbuj tak?
Dominiique jest offline  
Stary 2011-01-06, 20:41   #3396
Julianka_7oo7
Zadomowienie

Mint jest specyficznym proszkiem. Jakoś trzeba go poskromić zeby sie sprawdzał.
Mnie sporo czasu zajeło zanim sie z nim dogadałam. Nakładam jedną lekką warstwę na wieksze powierzchnie, okolice zatok, pod kosci policzkowe i po obu stronach brody. Czyli tam, gdzie chce zeby podklad lepiej przykrył słabosci mojej cery. No i działa.
Stary 2011-01-06, 21:59   #3397
fabregasowa
Zakorzenienie

ja mam próbkę minta z edm i nakładam palcem bardzo malutko tak żeby tylko zneutralizować zaczerwienienie, potem zwykły beżowy

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...0#post52630770
fabregasowa jest offline  
Stary 2011-01-07, 01:36   #3398
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

też jestem ciekawa opini o mincie z lumiere, bo go zakupiłam

mam nadzieję że chociaż nie gorszy niż ten z EDM

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline  
Stary 2011-01-07, 09:19   #3399
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Do minta używam małego pędzelka kabuki i wcieram korektor w zaczerwienione miejsca. Może spróbuj tak?
Już z niego zrezygnowałam,mam zaczerwienia w miejscu gdzie daję róż więc się jakoś razem komponują
Stary 2011-01-07, 14:26   #3400
Julianka_7oo7
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez incorrect
też jestem ciekawa opini o mincie z lumiere, bo go zakupiłam

mam nadzieję że chociaż nie gorszy niż ten z EDM
Nie jest gorszy, ma troszke mniej proszkową, mniej suchą konsystencję. Oba są ok
Mam sample obu, i własnie mi sie kończy edm.
Cale szczescie ze ten z lumiere ma ubogi skład, bo nie mialabym zadnej alternatywy.
A chcialabym pełnowymiarowy produkt.
Stary 2011-01-07, 14:46   #3401
lombardino13
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez aneta12182 Pokaż wiadomość
Cholera, może to przez święta? No cóż, trzeba czekać, mam nadzieję, że nie za długo :|
cześć dziewczyny!!

mój pierwszy wpis, pierwsze zamówienie i już narzekam, ale co począć napiszczcie proszę czy ktoś jeszcze nadal czeka na paczkę z "Black Friday"; moja wyszła 04.12.2010, wiec opoznienei na pewno nie było spowodowane brakiem opakowań tylko są problemyz USPS - firmą przewozową; dzwoniłam do nich ale powiedzieli, że ostatnią informację jaką posiadają to fakt, zę moja paczka 06.12.2010 była na Jamajce i dalej cisza i nie są w stanie mi już pomóc; płaciłam za pierwszą klasę ale ponoć jeśli przesyłka zaginie nic nie zwracają przy tego rodzaju przesyłkach, czy to prawda, ze nic nie można zrobić? jakie macie statusy przesyłek?
lombardino13 jest offline  
Stary 2011-01-07, 14:52   #3402
faa
Zakorzenienie

GG do faa

Cytat:
Napisane przez lombardino13 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!!

mój pierwszy wpis, pierwsze zamówienie i już narzekam, ale co począć napiszczcie proszę czy ktoś jeszcze nadal czeka na paczkę z "Black Friday"; moja wyszła 04.12.2010, wiec opoznienei na pewno nie było spowodowane brakiem opakowań tylko są problemyz USPS - firmą przewozową; dzwoniłam do nich ale powiedzieli, że ostatnią informację jaką posiadają to fakt, zę moja paczka 06.12.2010 była na Jamajce i dalej cisza i nie są w stanie mi już pomóc; płaciłam za pierwszą klasę ale ponoć jeśli przesyłka zaginie nic nie zwracają przy tego rodzaju przesyłkach, czy to prawda, ze nic nie można zrobić? jakie macie statusy przesyłek?
tak lumiere nie zwraca jeśli paczka zginie przy wybieraniu przesyłki jest taki czerwony nagłówek, że tylko usps express jest brana pod uwagę jeśli zaginie a przesyłka ok 30$ jak się nie mylę

ja zbiorowe lumiere wysłane 9.12 i 14.12 już mam od jakiegoś czasu w domu

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline  
Stary 2011-01-07, 18:09   #3403
granita
Przyczajenie

Cytat:
cześć dziewczyny!!

Też ciągle czekam, a że minął piąty tydzień od wysyłki to się już chyba nie doczekam niestety. Napisałam dziś do Lumiere, ale szczerze mówiąc nawet nie liczę, że coś się uda zdziałać.
Zła jestem tylko, że de facto wyrzuciłam pieniądze w błoto. Zamówienie jak na moje możliwości było dość duże, zrealizowałam swoją całą wishlistę i oczywiście akurat ta jedna przesyłka musiała nie dotrzeć :/
granita jest offline  
Stary 2011-01-07, 18:20   #3404
Dominiique
BAN stały

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
tak lumiere nie zwraca jeśli paczka zginie przy wybieraniu przesyłki jest taki czerwony nagłówek, że tylko usps express jest brana pod uwagę jeśli zaginie a przesyłka ok 30$ jak się nie mylę

ja zbiorowe lumiere wysłane 9.12 i 14.12 już mam od jakiegoś czasu w domu
Faa, a mojego LM Neutral, Ivory i próbek z Lumiere 9 nadal nie masz jeszcze? Sorry, jeśli jestem upierdliwa, ale właśnie też się martwię, żeby nic nie zginęło
Przy okazji - właśnie robię przelew za L10
Dominiique jest offline  
Stary 2011-01-07, 20:54   #3405
na.tka
Raczkowanie

Cytat:
cześć dziewczyny!!

też czekam...moj status zamówienia zmienił się 1 grudnia, a 4-tego już wyleciała z USA-tyle sprawdziłam na stronie ups. Może to jakiś ferelny sort, który zaginął w akcji/(zniknął w niewyjaśnionych okoliczonościach). Może trójkąt Bermudzki wchłonął owe wszystkie paczki. Moja była warta 50$ ;( Choc cały czas wierzę, że jeszcze dojdzie, jak sprawdzałam zeszłoroczny wątek, to niektórym dziewczynom przychodziły paczki w połowie stycznia. Co nie zmienia faktu, iż dziwne jest to, że paczki wysłane później doszły do wielu już dawno temu. Z Lumiere nie da się nic załatwić, bo wyraźnie maja to w regulaminie. Pozostaje nam czekać, choć ja już dawno nie mam prochów
na.tka jest offline  
Stary 2011-01-08, 18:22   #3406
contras
Przyczajenie

Aby pocieszyć oczekujące na paczki osoby informuję, że wczoraj doszło (wreszcie ) moje zamówienie z "Black Friday".
contras jest offline  
Stary 2011-01-08, 19:22   #3407
na.tka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez contras Pokaż wiadomość
Aby pocieszyć oczekujące na paczki osoby informuję, że wczoraj doszło (wreszcie ) moje zamówienie z "Black Friday".
a kiedy Twoje zostało wysłane?
na.tka jest offline  
Stary 2011-01-08, 21:30   #3408
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Hej Dziewczyny wiem, ze to nie jest watek wymiankowy, ale tu najszybciej usyskam odpowiedz.Czy ktoras z Was ma moze na zbyciu Light Medium Beige w formule Cashmere. Mam sporo do oddania w watku

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2011-01-08 o 21:43
*milka* jest offline  
Stary 2011-01-08, 22:37   #3409
contras
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez na.tka Pokaż wiadomość
a kiedy Twoje zostało wysłane?
21 grudnia (Priority Mail)

Edytowane przez contras
Czas edycji: 2011-01-08 o 22:59
contras jest offline  
Stary 2011-01-09, 01:50   #3410
kaaalinkaaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny wiem, ze to nie jest watek wymiankowy, ale tu najszybciej usyskam odpowiedz.Czy ktoras z Was ma moze na zbyciu Light Medium Beige w formule Cashmere. Mam sporo do oddania w watku
Ja mam w FF jakbyś chciała
Stary 2011-01-09, 08:06   #3411
na.tka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez contras Pokaż wiadomość
21 grudnia (Priority Mail)
moje 3 tygodnie wcześniej, więc mnie to nie pociesza swoja droga, czy ktoś kiedyś próbował uzyskać informacje o paczce w urzedzie celnym?( słyszalam o przypadkach gdzie przetrzmywali), albo pisać reklamacje na poczcie?
na.tka jest offline  
Stary 2011-01-09, 08:39   #3412
Ankalime
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez na.tka Pokaż wiadomość
moje 3 tygodnie wcześniej, więc mnie to nie pociesza swoja droga, czy ktoś kiedyś próbował uzyskać informacje o paczce w urzedzie celnym?( słyszalam o przypadkach gdzie przetrzmywali), albo pisać reklamacje na poczcie?
a pytalas sie na swojej poczcie czy nie ma jakiejs przesylki do Ciebie? Wiesz... ludzie niektorzy sa leniwi... Mojemu listonoszowi sie nie chcialo roznosic paczek i okazalo sie, ze kiedys moje prochy czekaly na mnie prawie 3 tyg na poczcie (nie dostalam ani awizo, ani nic z ta paczka nie zrobiono- po prostu sobie u nich lezala). To byla jedna jedyna pczka, ktora zostala tak potraktowana.
Ankalime jest offline  
Stary 2011-01-09, 09:09   #3413
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Ja mam w FF jakbyś chciała
Ale FF jest do suchej cery o ile sie nie myle.

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2011-01-09 o 09:10
*milka* jest offline  
Stary 2011-01-09, 12:51   #3414
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Chciałabym wypróbować minerały lumiere w odcieniu beige odpowiednim dla w miarę jasnej cery. Niestety po lekturze wątku orientuję się, że odcienie w niektórych formułach się różnią. Oglądałam też swatche z albumu wizażowego. Zastanawiam się nad veena velvet, ewentualnie cashmere. Light beige z veena velvet, z tego co oglądałam na swatchach jest chyba odpowiedni dla jasnej cery, czy light beige może być czy lepiej najjaśniejszy fair beige? Niestety w przypadku cashmere odcienie są chyba dużo ciemniejsze. Mam rację?
Wcześniej używałam pixie i odcień ailive 1 oraz ellete 1 leżały u mnie dobrze.

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2011-01-09, 20:12   #3415
Dominiique
BAN stały

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Chciałabym wypróbować minerały lumiere w odcieniu beige odpowiednim dla w miarę jasnej cery. Niestety po lekturze wątku orientuję się, że odcienie w niektórych formułach się różnią. Oglądałam też swatche z albumu wizażowego. Zastanawiam się nad veena velvet, ewentualnie cashmere. Light beige z veena velvet, z tego co oglądałam na swatchach jest chyba odpowiedni dla jasnej cery, czy light beige może być czy lepiej najjaśniejszy fair beige? Niestety w przypadku cashmere odcienie są chyba dużo ciemniejsze. Mam rację?
Wcześniej używałam pixie i odcień ailive 1 oraz ellete 1 leżały u mnie dobrze.
Odcienie VV i Cashmere są w zasadzie takie same (przynajmniej te, które ja mam). Ciemniejsze są w lumineusse, a we flawless face jasniejsze.

Testowałam sporo kolorów i te fair są baaaaardzoooo blade (prawie jak mąka), light również bardzo jasne. Ja zaliczam się do osób z jasną cerą i używam Light Medium Neutral oraz Medium Cool Beige 2.3 (wbrew pozorom jest to jasny kolor). Jeśli nie masz cery białej jak porcelana, prawie przezroczystej to nie zamawiaj fair.
Dominiique jest offline  
Stary 2011-01-10, 00:33   #3416
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Odcienie VV i Cashmere są w zasadzie takie same (przynajmniej te, które ja mam). Ciemniejsze są w lumineusse, a we flawless face jasniejsze.

Testowałam sporo kolorów i te fair są baaaaardzoooo blade (prawie jak mąka), light również bardzo jasne. Ja zaliczam się do osób z jasną cerą i używam Light Medium Neutral oraz Medium Cool Beige 2.3 (wbrew pozorom jest to jasny kolor). Jeśli nie masz cery białej jak porcelana, prawie przezroczystej to nie zamawiaj fair.
Jak dla mnie Fair nie jest aż tak blade (piszę o formule Veena Velvet). Jestem bladziochem i jak dla mnie Fair Neutral VV jest na granicy- mógłby być trochę jaśniejszy.
skarpetta jest offline  
Stary 2011-01-10, 00:50   #3417
Dominiique
BAN stały

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Jak dla mnie Fair nie jest aż tak blade (piszę o formule Veena Velvet). Jestem bladziochem i jak dla mnie Fair Neutral VV jest na granicy- mógłby być trochę jaśniejszy.
Dla mnie nawet light w Lumiere jest zbyt jasny (cool, warm, golden, beige... niezależnie od gamy kolorystycznej wyglądałam tak samo blado), wyglądam w nim na chorą
Idealnie za to pasuje LM Neutral i MCB 2.3. Co ciekawe, ten ostatni jest wg mnie dużo jaśniejszy od LM Beige (dla mnie jest zbyt pomarańczowy), zresztą MB 2.3 też jest jaśniejszy.

Zawsze oceniałam swoją cerę jako jasną, inni też, choć teraz widzę, że nie jestem wcale aż tak blada
Dominiique jest offline  
Stary 2011-01-10, 01:07   #3418
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Dla mnie nawet light w Lumiere jest zbyt jasny (cool, warm, golden, beige... niezależnie od gamy kolorystycznej wyglądałam tak samo blado), wyglądam w nim na chorą
Idealnie za to pasuje LM Neutral i MCB 2.3. Co ciekawe, ten ostatni jest wg mnie dużo jaśniejszy od LM Beige (dla mnie jest zbyt pomarańczowy), zresztą MB 2.3 też jest jaśniejszy.

Zawsze oceniałam swoją cerę jako jasną, inni też, choć teraz widzę, że nie jestem wcale aż tak blada
Jak widać- pojęcie względne
skarpetta jest offline  
Stary 2011-01-10, 08:53   #3419
na.tka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
a pytalas sie na swojej poczcie czy nie ma jakiejs przesylki do Ciebie? Wiesz... ludzie niektorzy sa leniwi... Mojemu listonoszowi sie nie chcialo roznosic paczek i okazalo sie, ze kiedys moje prochy czekaly na mnie prawie 3 tyg na poczcie (nie dostalam ani awizo, ani nic z ta paczka nie zrobiono- po prostu sobie u nich lezala). To byla jedna jedyna pczka, ktora zostala tak potraktowana.
pytałam, po długiej dyskusji Pani w okienku powiedziała, że nie może mi pomóc, a paczki na pewno u nich nie ma, więc nie sprawdzi. Żart jakiś:/
na.tka jest offline  
Stary 2011-01-11, 10:42   #3420
skarbiatko
Zakorzenienie

Wiecie co.... a ja zamówiłam kilka drobiazgów 4 stycznia, 5-tego dostałam info o wysyłce a dziś już mam przesyłkę

skarbiatko jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości