Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-23, 17:30   #3541
Lychee
Przyczajenie

Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość

czy żel z kwasem hialuronowym nadałby się pod makijaż?
używam obecnie clinique, tego kierowanego do cer nietłustych i lepiej się sprawuje, niż ten kierowany do tłustych, może faktycznie potrzeba mi dobrego nawilżenia, ale bez natłuszczenia

Sam żel z kwasem hialuronowym pod makijaż to nie najlepszy pomysł. Powoduje ściąganie tak jak zwykle jakikolwiek żel. Aby temu zapobiec i jeszcze wzmocnić efekt nawilżenia, po nałożeniu żelu (koniecznie na wilgotną skórę) wklepuję krem nawilżający.

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Lychee a możesz podpowiedzieć jaka pielęgnacja (jaki krem etc.) pasuje do Twojej suchej skóry bo ja jestem w trakcie poszukiwania?)
Do moich ulubionych kremów nawilżających należą: krem głęboko-nawilżajacy iwostin, hydrabio biodermy, hydrance optimale avene. Jeśli chodzi o pielegnację, to nigdy nie myję twarzy wodą. Używam do tego mleczko i tonik lub olejek z Biochemii Urody.
Lychee jest offline  
Stary 2011-01-23, 19:20   #3542
miwak
Raczkowanie

mam dwa pytania, jakby któraś wiedziała..?

1. czy wiecie, czy LMGolden FF jest dużo ciemniejszy od LightGolden też FF? Bo LM ciut za ciemny..(no chyba,że puder bambusowy leciutko wybieli?, bo zamierzam i tak kupić)

2. Czy jeżeli mam LMWarm VV to z FF musze wziąć MWarm?

Dziś sie wysmarowałam LMN z FF i cudownie mi zakrył wszystkie zaczerwienienia, co nawet korektor nie dawał rady ale wyglądałam jakbym się mąką wysmarowała, więc dołożyłam drugą cienką warstwe Goldena..ale i tak dość biało..
miwak jest offline  
Stary 2011-01-23, 21:03   #3543
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość

bardzo dobry nie tylko do różu - jest na tyle duży, że spokojnie można nim modelować całą twarz bronzerem czy rozświetlaczem, albo nałożyć finish

włosie i rączkę ma dłuższe niż angled z cs
Dziękiuwielbiam róże Lumiere i jak narazie są dla mnie naj naj najlepszeubzdurałam sobie ze będę miała pedzel takiej samej firmy co minerały czyli jak róże Lumiere to i pedzel Lumiere itd ale to dlatego że przeczytałam że np Lucy żadnym innym pędzlem nie rozprowadza się tak dobrze jak tej samej firmyi tak rośnie moja kolekcja pędzli
Stary 2011-01-23, 22:33   #3544
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Ja nie mam. Za to ciekawa jestem tego pudru: czy on jest całkowicie bezbarwny,przezroczysty? Jaki daje efekt na twarzy: błyszczący, jedwabisty, połyskujący?
Na twarzy go nie próbowałam . Zrobiłam tylko próbkę na dłoni (sheer flawless finish i sheer silk powder). Sheer silk powder w ogóle nie był "sheer", więc sobie odpuściłam jego użycie. Wygląda po prostu jak zwykły puder jedwabny (porównywałam z tym z SN). Jest biały i musiałam chwilę maziać po dłoni, aby zniknęły takie białe kreski (puder powchodził w załamania skóry). Tylko, że raczej nikt nie używa go w takiej ilości (ja pacnęłam palcem-coś jakbym robiła test paskowy podkładu). Dziwię się, że nazwali go "sheer". Za to Sheer Flawless Finish daje ładny satynowy połysk, po 2 przetarciach dłoni wtopił się całkowicie i był "przezroczysty". O ile dobrze pamiętam, podobny efekt do Perfecting powder sheer&gorgeous Silk Naturals.

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Tutaj znajdziesz skład
http://www.lumierecosmetics.com/pages/ingredients.html
Ja właśnie zmówiłam próbkę tego pudry i nie mogę się doczekać aż do mnie przybędzie
Dziękuję, też byłam na tej liście i właśnie tego nie widziałam... Nie wiem, czy chodzi o "Silkies"?

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość

no to na koniec, roze sa super!!!! swietnie napigmentowane, olbrzymie pudlo!

O tak, super Pudło aż za duże (wystarczyłoby mi 2g i używałabym to ze 2 lata)

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

Edytowane przez capuccino
Czas edycji: 2011-01-23 o 22:37
capuccino jest offline  
Stary 2011-01-24, 18:47   #3545
Dominiique
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Lychee Pokaż wiadomość
Blue_apple,
próbowałam Biochemii Urody, wielu aptecznych kremów typu iwostin, la roche posay, avene i wiele innych; a także próbek mniej lub bardziej luksusowych typu clinique czy dior.

W tej chwili moja cera uwielbia na początek żel hialuronowy z Biochemii Urody, na to nawilżający krem, np intensywnie nawilżający firmy iwostin, a po ok. 15 minutach mój ulubiony i niezastąpiony cold cream z avene. Krem nawilżający oczywiście zmieniam, natomiast cold cream pozostaje niezmiennie ten sam od wielu lat. Jeśli kiedykolwiek avene przestanie produkować cold cream, to bedzie to dramat. Próbowałam cold cream zastąpić innym tłustym lub półtłustym kremem (w tej chwili nie potrafię nawet wymienić dokładnie co to były za specyfiki, ale przez kilkanaście lat było tego sporo), ale nie znalazłam niczego dobrego. Cold cream z avene ma tę cechę, że nie jest dla mnie zbyt tłusty.

A propos podkładów lumiere, sądzę, że wypróbuję lumienese lub cashmere. Czy rzeczywiście kolory tych podkładów są takie same?

Kmb1,
próbowałaś żelu z kwasem hialuronowym, np. z Biochemii Urody ? Nałożony na wilgotną skorą doskonale ją nawilża.
Nie, nie
Luminesse jest najciemniejsza
Cashmere i Veena Velvet są takie same
Flawless Face najjaśniejsza

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dziekuje za wyczerpujace info troche mnie uspokoilas bo obawialam sie chinczykowej zolci mam nadzieje ze az tak duzej roznicy nie bedzie miedzy LMN VV A MN FF czekam z niecierpliowscia na paczke i pierwsze testy Dominiique mam prosbe jesli to nie problem moglabys zamiescic swatche kolorow aby miec porownanie ?? bede bardzo wdzieczna widze ze ty podobna kolorystycznie jestes a mnie jeszcze ten medium cool beige 2.3
ma ktos jakies przeczucia odnosnie kolejnej promo na lumiere?? moze cos na walentynki bedzie
Ok, postaram się zrobić swatche w wolnej chwili, ale nie wiem, kiedy znajdę czas - jeśli jutro nie, to postaram się przed końcem tygodnia.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ten?http://www.lumierecosmetics.com/prod...c-498-125.html

Dominiique nie łatwo znaleźć te swatche
Wybrałam(trochę w ciemno)
Cashmere:
Light Golden
Fair Golden
Light Medium Golden
FF:
Medium Golden
Light Golden

Myślisz że ok któryś z nich?
Czy któryś z nich jest podobny do Cream firmy Lucy?
Myślę, że Light Golden Cashmere... Fair był wg mnie strasznie blady, chyba był jaśniejszy od Cream. Już nie mam tych kolorków, poszły na wymianę, ale tak je zapamiętałam. Light Medium Golden był wg mnie ciemniejszy od Cream, dla mnie był bardzo żółty, więc jeśli takiego żółtka szukasz, to może będzie ok? Goldeny miałam w formule Veena Veil, ale ona jest kolorystycznie taka, jak Cashmere.
We FF miałam tylko ten LMG od Ciebie.

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
jest jakiś kolor, który chciałabyś wypróbować ?
choć zdaje mi się, że będzie dla mnie zbyt różowy, może na inną pogodę będzie ok?

przy okazji przypomniałam sobie jeszcze, gdy zmienia się kolor włosów [farbowanie, ale też od słońca] kolor podkładu nagle przestaje pasować to tak apropo dopasowywania kolorów jeszcze...
Ja raczej w koloryzacji nie odbiegam drastycznie od naturalnego koloru, więc nie mam tego kłopotu Choć latem zrobiłam eksperyment - kasztanowe włosy - wyszło koszmarnie Sam kolor super, ale ja w nim... Nigdy więcej

Co do wymianki, to zajrzyj jeszcze w link w podpisie, mam tam więcej próbek
A spróbowałabym chętnie formuły Luminesse - musiałabym wybrać jaśniejsze od używanych - Light Neutral, może Light Cool, Light Medium Cool? Z Cashmere LM Cool ewentualnie.
MCB 2.3 w Luminesse raczej będzie za ciemna, odpada.

Chętnie potestowałabym też finishery: Sheer VV, Sheer VSV, Sand Silk.

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam takie pytanie? Czy któraś z was nie ma do oddania chociaż maleńkich próbek warmów? Do tej pory używam light medium beige, ale od jakiegoś czasu wydaje mi się, że jest straszny Właśnie zbyt różowy a za mało żółty Aż dziwne, że kiedyś wzięłam go za ideał... No albo kolor cery mi się zmienił
Ja mam LM Warm A masz coś na wymiankę?
Zapraszam na PW.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
cashmere są ciemniejsze z tego co pamiętam, luminese i VV są praktycznie takie same, ale niech jeszcze któraś to potwierdzi, bo głowy nie dam
Nie, j.w.
Luminesse jest najciemniejsza.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Na twarzy go nie próbowałam . Zrobiłam tylko próbkę na dłoni (sheer flawless finish i sheer silk powder). Sheer silk powder w ogóle nie był "sheer", więc sobie odpuściłam jego użycie. Wygląda po prostu jak zwykły puder jedwabny (porównywałam z tym z SN). Jest biały i musiałam chwilę maziać po dłoni, aby zniknęły takie białe kreski (puder powchodził w załamania skóry). Tylko, że raczej nikt nie używa go w takiej ilości (ja pacnęłam palcem-coś jakbym robiła test paskowy podkładu). Dziwię się, że nazwali go "sheer". Za to Sheer Flawless Finish daje ładny satynowy połysk, po 2 przetarciach dłoni wtopił się całkowicie i był "przezroczysty". O ile dobrze pamiętam, podobny efekt do Perfecting powder sheer&gorgeous Silk Naturals.
Dzięki za opinię Ja zastanawiam się nad zakupem Sheer VV i VSV, nawet chciałam brać biga od razu, ale skoro one różnie wypadają, to najpierw wezmę próbki, bo białej mąki nie chcę

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Dziękiuwielbiam róże Lumiere i jak narazie są dla mnie naj naj najlepszeubzdurałam sobie ze będę miała pedzel takiej samej firmy co minerały czyli jak róże Lumiere to i pedzel Lumiere itd ale to dlatego że przeczytałam że np Lucy żadnym innym pędzlem nie rozprowadza się tak dobrze jak tej samej firmyi tak rośnie moja kolekcja pędzli
Ja na razie mam tylko komplet 3 pędzelków z Sunshade Minerals - mini kabuki, większy kabuki i flat top. Są fajne
Ale chcę dokupić inne i zastanawiam się nad Lumierowymi zestawami - może w lutym będzie jakaś promocja
Dominiique jest offline  
Stary 2011-01-24, 19:06   #3546
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
Ja raczej w koloryzacji nie odbiegam drastycznie od naturalnego koloru, więc nie mam tego kłopotu Choć latem zrobiłam eksperyment - kasztanowe włosy - wyszło koszmarnie Sam kolor super, ale ja w nim... Nigdy więcej

Co do wymianki, to zajrzyj jeszcze w link w podpisie, mam tam więcej próbek
A spróbowałabym chętnie formuły Luminesse - musiałabym wybrać jaśniejsze od używanych - Light Neutral, może Light Cool, Light Medium Cool? Z Cashmere LM Cool ewentualnie.
MCB 2.3 w Luminesse raczej będzie za ciemna, odpada.

Chętnie potestowałabym też finishery: Sheer VV, Sheer VSV, Sand Silk.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Nie, j.w.
Luminesse jest najciemniejsza.
szczęściara
hah, znam to, ja + odcienie rudoczerwone, jak mogłam tyle czasu mieć taki kolor
zdaje mi się, że nie mam nic w tych formułach, ani koloroach, cool to zupełnie nie moja bajka.
sprawdzę potem finishery.

o, może zapamiętam, w końcu

ed: zerknełam jeszcze do Twojego wymiankowego, widzę, że Lauress szukasz, akurat dziś przyszły do mnie, jak będę miała więcej czasu posprawdzam co tam wziełam, bo nawet nie pamiętam , na razie jestem zakręcona i wolę się nie podejmować teraz niczego ważnego

Edytowane przez blue_apple
Czas edycji: 2011-01-24 o 19:09
blue_apple jest offline  
Stary 2011-01-24, 19:56   #3547
capuccino
z innej bajki

Fair Golden Cashmere i Fair Golden Luminesse wydają mi się takie same (sprawdzę jeszcze jutro na dłoni)
Light Golden Cashmere i Light Golden Luminesse oczywiście już duża różnica

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline  
Stary 2011-01-24, 21:17   #3548
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Ok, postaram się zrobić swatche w wolnej chwili, ale nie wiem, kiedy znajdę czas - jeśli jutro nie, to postaram się przed końcem tygodnia.
dziekuje bede Ci bardzo wdzieczna lumiere powinno byc u mnie do konca tygodnia, teraz czekam jeszcze na lucy i meow i zaczynam testy mam nadzieje ze trafilam z kolorami bo mama wszystkie bigi
effa_j jest offline  
Stary 2011-01-25, 08:20   #3549
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Dominiique to masz dokładnie te same pędzelki co ja(mnie się napisy ścierają)dokupiłam jeszcze FT Pixiechce jeszcze znaleźć osłonki na pędzle.Vril znalazła ale nie w PL

Wypisałam sobie jakie mniej więcej interesują mnie kolory Lumiere i jak tylko gdzieś znajdę swatche(co nie łatwe)to stawiam plusik albo minusik i tak zanim zamówię może coś mi się wyklaruje
Dziekuję Ci bardzoa jakbyś gdzieś swatche zobaczyła to podrzuć mi linka
Stary 2011-01-25, 09:37   #3550
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

moje zamówienie z 04.01. ciągle nie przyszło.. zastanawiam się czy jeszcze raz nie kliknać, bo jadę na oparach podkładu ;/

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2011-01-25, 11:24   #3551
Dominiique
BAN stały

Cytat:
Dominiique to masz dokładnie te same pędzelki co ja(mnie się napisy ścierają)dokupiłam jeszcze FT Pixiechce jeszcze znaleźć osłonki na pędzle.Vril znalazła ale nie w PL

Wypisałam sobie jakie mniej więcej interesują mnie kolory Lumiere i jak tylko gdzieś znajdę swatche(co nie łatwe)to stawiam plusik albo minusik i tak zanim zamówię może coś mi się wyklaruje
Dziekuję Ci bardzoa jakbyś gdzieś swatche zobaczyła to podrzuć mi linka
Ba blogu Goldiki jest trochę zdjęć goldenów, chyba
Dominiique jest offline  
Stary 2011-01-25, 12:56   #3552
moni28
Raczkowanie

Szukam próbek Light golden VV i cashmere.

W zamian proponuję odsypki VV: LMG, LMW i LMN.

U mnie akurat light medium neutral na szyi leży najlepiej z tych wszystkich odcieni, na twarzy natomiast zmienia się w róż odpada więc

LMG na twarzy wygląda najlepiej choć na szyi dość żółty, dlatego szukam jaśniejszego
LMW w pomarańcz wchodzi.
moni28 jest offline  
Stary 2011-01-25, 13:06   #3553
anka1892
Zadomowienie

Czytam i czytam temat, dużo o odcieniach, na KWC tylko 2 opinie (przynajmniej formuła FF, która mnie interesuje -chociaż odkąd przeszłam na trochę bardziej naturalna pielęgnację, to za dużo do ukrycia nie mam-ale koloryt mam bardzo nierówny i pory rozszerzone i zaskórniki w nich ), a ja mam pytanie odnośnie leczniczego działania, które niektóre dziewczyny widzą podczas stosowania minerałów, np. EDM. Czy zauważyła któraś coś podobnego? Np mniej wyprysków itp. Tzn dla mnie najważniejsze jest, żeby podkład nie szkodził skórze Z minerałów mam dopiero próbki Pixie, ale odcienie za jasne dobrałam ale na pewno nie szkodzi mojej skórze, mam nadzieję, że przy Lumiere będzie podobnie.
anka1892 jest offline  
Stary 2011-01-25, 13:39   #3554
miwak
Raczkowanie

w sumie kosmetyki mineralne zaczełam stosować od niedawna i jeszcze nie znalazłam winowajcy, ale wysypało mnie dużo więcej niż zwykle, nie wiem..może skóra musi sie przyzwyczaić?
miwak jest offline  
Stary 2011-01-25, 13:52   #3555
yopi_kasiulka
Raczkowanie

ja jestem załamana doborem koloru...fair beige za jasny, light beige za ciemny, a dzisiaj zorientowałam się, że fair cool i light cool w formule VV są bardziej różowe, a light cool w formule luminesse bardziej podchodzi pod pomarańcz/brzoskwinię. Na moje oko light cool luminesse jest bardzo podobne do Aubrey 1 z Pixie.
Szkoda, że odcienie w formułach znacznie się różnią od siebie, jest to zdecydowany minus -
yopi_kasiulka jest offline  
Stary 2011-01-25, 14:06   #3556
anka1892
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez miwak Pokaż wiadomość
w sumie kosmetyki mineralne zaczełam stosować od niedawna i jeszcze nie znalazłam winowajcy, ale wysypało mnie dużo więcej niż zwykle, nie wiem..może skóra musi sie przyzwyczaić?
a może to to słynne "oczyszczanie się skóry" , które można zaobserwować przy stosowaniu Minerałów?
Oj dobór koloru to jakaś zmora, siedziałam dwa dni nad swatchami EDM, aż w końcu poczytałam o Lumiere i myślę, że zamówię Lumiere i znów problem z doborem koloru, szczególnie, że nie ma za dużo swatchy i są duże różnice w odcieniach między poszczególnymi formułami załamka ) z resztą jestem przyzwyczajona do tego, że nie mam idealnie dopasowanego odcienia podkładu ;D z reszta stosując podkłady drogeryjne to nierealne no dobra mało prawdopodobne ;p
anka1892 jest offline  
Stary 2011-01-25, 15:30   #3557
miwak
Raczkowanie

Ja zamówiłam próbki w różnych formach,żeby wiedzieć, która mi lepiej odpowiada, no i akurat kolor spodobał mi sie w formule VV, a chciałabym ten sam tyle,że w FF i znów musze próbki zamawiać z tonem ciemniejszym skoro w VV,żeby wiedzieć jak wyglądam

no właśnie próbowałam coś znaleźć,ale nie znalazłam,żeby któraś miała wysyp...jeszcze przejże

co do doboru kolorów, daj tu swoje zdjęcie, dziewczyny super doradzają
miwak jest offline  
Stary 2011-01-25, 16:04   #3558
anka1892
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez miwak Pokaż wiadomość
co do doboru kolorów, daj tu swoje zdjęcie, dziewczyny super doradzają
co do koloru ciężko będzie zrobić zdjęcie, które oddałoby koloryt mojej cery...dziwnej cery. w ogóle twarz mam ciemniejszą(a właściwie to czerwieńszą) niż szyję ogólnie to jestem bladzioch, ale nie do końca muszę trochę ciemniejszym podkładów używać, bo wyglądałabym jak śmierć dlatego kupuje beże z wstępnej analizy myślę nad Medium Beige, Medium Cool Beige i może Light Medium Cool, jako że niby FF jest jasna, a już sobie z Pixie jakieś "białe" odcienie zamówiłam, ogólnie najbardziej pasował mi odcień "Aubrey 1" z formuły Natural Finish, a to właśnie chyba jest beż.
anka1892 jest offline  
Stary 2011-01-25, 16:45   #3559
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
Czytam i czytam temat, dużo o odcieniach, na KWC tylko 2 opinie (przynajmniej formuła FF, która mnie interesuje -chociaż odkąd

Dla mnie to jest najgorsza formuła.
Na mojej twarzy robi straszne ciasto,wygląda okropnie.

marryme21 jest offline  
Stary 2011-01-25, 17:30   #3560
anka1892
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest najgorsza formuła.
Na mojej twarzy robi straszne ciasto,wygląda okropnie.
a jaką cerę masz? ja zawsze biorę pod uwagę najbardziej kryjącą formułę-tak jakoś z przyzwyczajenia-bo marzy mi się cera jak z Photoshopa ale widzę, że dużo osób chwali VV choc na KWC jest stosunek 3:3 (3 pozytywne opinie, 3 negatywne )
anka1892 jest offline  
Stary 2011-01-25, 18:14   #3561
Dominiique
BAN stały

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
a jaką cerę masz? ja zawsze biorę pod uwagę najbardziej kryjącą formułę-tak jakoś z przyzwyczajenia-bo marzy mi się cera jak z Photoshopa ale widzę, że dużo osób chwali VV choc na KWC jest stosunek 3:3 (3 pozytywne opinie, 3 negatywne )
Jak ktoś nie dobrał dobrze formuły do typu cery, indywidualnych wymagań cery, to potem nic dziwnego, że niezadowolony
Dominiique jest offline  
Stary 2011-01-25, 20:35   #3562
miwak
Raczkowanie

Czy któraś z Was ma porównanie LightGolden z FF i LightMediumGolden z FF?
Czy LGolden jest dużo jaśniejszy?

Nie moge znaleźć swatchy żadnych
miwak jest offline  
Stary 2011-01-26, 12:46   #3563
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Ba blogu Goldiki jest trochę zdjęć goldenów, chyba
Dziękiidę luknąć

No i luknęłam i stwierdzam że nic już nie wiem bo ciągle widzę różne swatche tego samego koloru,ja wiem że i monitor może przekłamywać i swiatło na fotce ale tak to ja nigdy nie znajdę swojego odcienia

Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-01-26 o 15:19
SzatAnka71 jest offline  
Stary 2011-01-26, 14:39   #3564
fiolka85
Wtajemniczenie

Ja muszę pochwalić lumiere za ekspresową realizację zamówienia.
Zamówienie złożone 18.01 wysłane 21.01 i juz dzisiaj przyszła przesyłka

Niestety z doborem odcienia podkładu nie będzie lekko... Light Medium Golden w formule vv jest jaśniejszy i badziej żółty a cashmere ciemniejszy bardziej złoto pomarańczowy.
Pozostałe odcienie mam albo w formule cashmere albo vv więc będe mieć problem jeżeli kolor dobiorę w formule cashmere a będę chciała zamówić vv.
Jaki kolor wtedy celować
Formuła cashmere ma błyszczące drobinki !! nie doczytałam takiej informacji na wątku ani na ich stronie. Gdybym wiedziała to bym ich w ogóle nie zamówiła miało być wykończenie raczej matowe

i próbki wydają mi się podobnej wielkości, jak te które zamówiłam wcześniej na allegro.
fiolka85 jest offline  
Stary 2011-01-26, 15:56   #3565
Dominiique
BAN stały

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość

Niestety z doborem odcienia podkładu nie będzie lekko... Light Medium Golden w formule vv jest jaśniejszy i badziej żółty a cashmere ciemniejszy bardziej złoto pomarańczowy.
Pozostałe odcienie mam albo w formule cashmere albo vv więc będe mieć problem jeżeli kolor dobiorę w formule cashmere a będę chciała zamówić vv.
Jaki kolor wtedy celować
Formuła cashmere ma błyszczące drobinki !! nie doczytałam takiej informacji na wątku ani na ich stronie. Gdybym wiedziała to bym ich w ogóle nie zamówiła miało być wykończenie raczej matowe

i próbki wydają mi się podobnej wielkości, jak te które zamówiłam wcześniej na allegro.
Ja używam Cashmere i u mnie daje matowe wykończenie Drobinek na twarzy w ogóle nie widać. Mi się podoba, nie jest to taki tępy mat, jak w VV, efekt jest naturalny.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Dziękiidę luknąć

No i luknęłam i stwierdzam że nic już nie wiem bo ciągle widzę różne swatche tego samego koloru,ja wiem że i monitor może przekłamywać i swiatło na fotce ale tak to ja nigdy nie znajdę swojego odcienia
Szczerze mówiąc, to ja się tymi swatchami niezbyt kieruję, bo zdjęcie zawsze trochę zmodyfikuje kolor. I nie wiem dlaczego, ale sporo jest swatchy minerałowych goldenów, beży, oliwek... A neutrali, cooli to prawie nigdzie nie ma... I trochę mnie to dziwi, bo na ulicy raczej w Polsce przeważają jasne, chłodne cery, a te złote i oliwkowe są rzadsze...

Kieruj się własną intuicją, zanim się trafi na idealny kolor po prostu trzeba zamówić kilka próbek.
Dominiique jest offline  
Stary 2011-01-26, 16:05   #3566
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Ja używam Cashmere i u mnie daje matowe wykończenie Drobinek na twarzy w ogóle nie widać. Mi się podoba, nie jest to taki tępy mat, jak w VV, efekt jest naturalny.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Szczerze mówiąc, to ja się tymi swatchami niezbyt kieruję, bo zdjęcie zawsze trochę zmodyfikuje kolor. I nie wiem dlaczego, ale sporo jest swatchy minerałowych goldenów, beży, oliwek... A neutrali, cooli to prawie nigdzie nie ma... I trochę mnie to dziwi, bo na ulicy raczej w Polsce przeważają jasne, chłodne cery, a te złote i oliwkowe są rzadsze...

Kieruj się własną intuicją, zanim się trafi na idealny kolor po prostu trzeba zamówić kilka próbek.
Czy Ty wiesz ile ja wydaję na same próbkiza dużo
Stary 2011-01-26, 17:32   #3567
a*a*a*
Ania

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Tak szybkoooo? O matko dziewczyny, to ja chyba zacznę się martwić o nasze zbiorowe zamówienie z początku stycznia A może nie warto?
Stary 2011-01-26, 19:07   #3568
fabregasowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Tak szybkoooo? O matko dziewczyny, to ja chyba zacznę się martwić o nasze zbiorowe zamówienie z początku stycznia A może nie warto?
ja też, obawiam się że mój pędzel z lumiere 11 już do mnie nie dotrze

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...0#post52630770
fabregasowa jest offline  
Stary 2011-01-26, 19:14   #3569
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:
Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
ja też, obawiam się że mój pędzel z lumiere 11 już do mnie nie dotrze

Nie ma co panikować, na prawdę
przesyłka idzie przeciętnie 2-3tyg, tydzień to jak są cheat'y a czasem sie czeka i po 1,5miesiąca

zamówienia są pakowane w koperty bąbelkowe a zwykłe próbki w najzwyklejszą kopertę i tu może być tajemnica w szybkości

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline  
Stary 2011-01-26, 19:27   #3570
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
też już się martwię, tym, że nie mam powoli czym się malować

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Nie ma co panikować, na prawdę
przesyłka idzie przeciętnie 2-3tyg, tydzień to jak są cheat'y a czasem sie czeka i po 1,5miesiąca

zamówienia są pakowane w koperty bąbelkowe a zwykłe próbki w najzwyklejszą kopertę i tu może być tajemnica w szybkości
ale jedno i drugie to koperta

chociaż ostatnio ktoś pisał, że z 6.01 nie ma jeszcze przesyłki
blue_apple jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości