Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-30, 15:20   #4561
Lumilia
Przyczajenie

Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Chciałam się przywitać na wątku Lumiere
Mam do Was kilka pytań, ale nie wiem czy to dobre miejsce na nie.

Z minerałkami miałam do czynienia tylko w przypadku Lily Lolo (pasowała mi mieszanka Blondie i Warm Peach. Blondie na osobności chyba był za jasny).
Wcześniej używałam podkładów niemineralnych, głównie:
* Revlon Colorstay 110 Ivory - za różowy, za jasny.
* Revlon Colorstay 150 Buff - chyba idealny odcień przez większość roku;
* Revlon Colorstay 180 Sand Beige - ciut bardziej oliwkowy od 150, niezły kiedy zdołałam złapać kilka promieni słońca;
* Photoready Vanilla 02 - o ton za jasny
* Rimmel Recover Ivory, najjaśnejszy Astor 16 h w płynie, najjaśniejszy Rimmel Stay Matte - wszystkie za ciemne.
W przypadku podkładów Lumiere jestem zielona, przerasta mnie zwłaszcza ilość odcieni! Stąd moje pytania:
- jak mogę określić odcień swojej cery? Na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że jest w stronę żółto-beżowych tonów. Jest jasna, ale nie blada. W typie wspomnianego Revlona 150 Buff (nie wiem, czy macie porównanie do tego podkładu). Z kolei Photoready 02 był ciut za jasny.

Wydaje mi się, że jestem typem "lato" - bardzo dobrze wyglądam w chłodnej szarości, granacie, brudnym, bladym różu, chłodnym brązie, chłodnej, mocnej zieleni. Bardzo źle we wszelkich żółtych i pomarańczowych odcieniach. Proszę, dajcie wskazówki, w którą stronę iść w zamawianiu próbek (Warm, Cool, Neutral...).
Opalam się wolno, najpierw na czerwono. Po dwóch dniach buzia jest zabrązowiona. Nie mam piegów. Mam delikatne niebieskie cienie i niebieskie żyłki.

Jeśli to nie miejsce na takie pytania, to proszę o wskazanie, gdzie mogę je zadać Chciałabym kupić pełnowymiarowe pudełko podkładu o wykończeniu VV.

Lumilia jest offline  
Stary 2012-01-30, 15:43   #4562
gatilla
Rozeznanie

Podpowiedzcie mi proszę . Chce zamówić finisher do tłustej cery, występuje on w 2 formułach VV i SK, która będzie bardziej matująca ?
gatilla jest offline  
Stary 2012-01-31, 00:38   #4563
Zwies
Zakorzenienie

Hej, jeśli to możliwe chciałabym prosić o pomoc Jaki podkład z Lumiere byłby odpowiedni? Myślałam o formule VV, bo wydaje się najbardziej uniwersalna.

Używałam z EDM Sandy Fair (tony różowe i żółte)- wydaje mi się, że w miarę był ok - to jest może ciut za jasny ton, ale prawie, że taki jak szyja. Dawał najbardziej dopasowany efekt. Używałam jeszcze EDM multi-tasking neutral, ale był o wiele za ciemny. Zrobiłam jeszcze test Fair -wydawał się już zbyt różowy i ciut za ciemny (może na lato byłby ok). Olive fair - mam wrażenie, że to zupelnie nie ta tonacja. Celowałabym w tonację zimną

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline  
Stary 2012-01-31, 20:19   #4564
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
Hej, jeśli to możliwe chciałabym prosić o pomoc Jaki podkład z Lumiere byłby odpowiedni? Myślałam o formule VV, bo wydaje się najbardziej uniwersalna.

Używałam z EDM Sandy Fair (tony różowe i żółte)- wydaje mi się, że w miarę był ok - to jest może ciut za jasny ton, ale prawie, że taki jak szyja. Dawał najbardziej dopasowany efekt. Używałam jeszcze EDM multi-tasking neutral, ale był o wiele za ciemny. Zrobiłam jeszcze test Fair -wydawał się już zbyt różowy i ciut za ciemny (może na lato byłby ok). Olive fair - mam wrażenie, że to zupelnie nie ta tonacja. Celowałabym w tonację zimną
Spróbuj Fair Cool.
skarpetta jest offline  
Stary 2012-01-31, 20:49   #4565
Zwies
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Spróbuj Fair Cool.
Dziękuję

szkoda, że się wyprzedaż dużych słoików po 10,8 skończyła

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline  
Stary 2012-01-31, 21:42   #4566
Joasia Be
Rozeznanie

Thumbs up Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Lumilia Pokaż wiadomość
Chciałam się przywitać na wątku Lumiere
Mam do Was kilka pytań, ale nie wiem czy to dobre miejsce na nie.

Z minerałkami miałam do czynienia tylko w przypadku Lily Lolo (pasowała mi mieszanka Blondie i Warm Peach. Blondie na osobności chyba był za jasny).
Wcześniej używałam podkładów niemineralnych, głównie:
* Revlon Colorstay 110 Ivory - za różowy, za jasny.
* Revlon Colorstay 150 Buff - chyba idealny odcień przez większość roku;
* Revlon Colorstay 180 Sand Beige - ciut bardziej oliwkowy od 150, niezły kiedy zdołałam złapać kilka promieni słońca;
* Photoready Vanilla 02 - o ton za jasny
* Rimmel Recover Ivory, najjaśnejszy Astor 16 h w płynie, najjaśniejszy Rimmel Stay Matte - wszystkie za ciemne.
W przypadku podkładów Lumiere jestem zielona, przerasta mnie zwłaszcza ilość odcieni! Stąd moje pytania:
- jak mogę określić odcień swojej cery? Na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że jest w stronę żółto-beżowych tonów. Jest jasna, ale nie blada. W typie wspomnianego Revlona 150 Buff (nie wiem, czy macie porównanie do tego podkładu). Z kolei Photoready 02 był ciut za jasny.

Wydaje mi się, że jestem typem "lato" - bardzo dobrze wyglądam w chłodnej szarości, granacie, brudnym, bladym różu, chłodnym brązie, chłodnej, mocnej zieleni. Bardzo źle we wszelkich żółtych i pomarańczowych odcieniach. Proszę, dajcie wskazówki, w którą stronę iść w zamawianiu próbek (Warm, Cool, Neutral...).
Opalam się wolno, najpierw na czerwono. Po dwóch dniach buzia jest zabrązowiona. Nie mam piegów. Mam delikatne niebieskie cienie i niebieskie żyłki.

Jeśli to nie miejsce na takie pytania, to proszę o wskazanie, gdzie mogę je zadać Chciałabym kupić pełnowymiarowe pudełko podkładu o wykończeniu VV.

Wiele osób w typie "lato" ma karnację oliwkową z żółtymi tonami - chłodnymi - kiedyś była o tym dyskusja w którymś z wątków. Oczywiście, może to być jaśniutka oliwka i wiele dziewczyn jest zaskoczonych, ze mogą być oliwką, kiedy się całe życie było różowo bladą. Zwróć uwagę, czy żyłki na pewno są niebieskie, a nie zielonkawe. Zresztą sama piszesz o żółtawo-beżowych tonach.
Piszę Ci tak troszkę z własnych doświadczeń, bo kolory, które wymieniłaś oraz sposób opalania jest taki jak u mnie, no ale trudno tak z opisu wywnioskować, zwłaszcza, ze "tradycyjnych" podkładów, które wymieniłaś, nie znam
Z Lumiere oliwki i beżowe żółtki mają generalnie problem. Niektóre dość dobrze wyglądają w podkładach z kategorii Neutral ( ja akurat jestem z poziomu Medium, ale Ty raczej byś była o ton jaśniejsza -Light Medium Neutral - skoro Warm Peach Ci z LL pasuje, albo nawet dwa, jeśli musisz go mieszać z Blondie), ale wiele dziewczyn czuje się w neutralach zbyt szaro, ziemiście. Nie najgorzej wypada kategoria Warm, ale moze łapać zbyt ciepłe tony. Wiem, ze nie które dziewczyny z tej grupy kolorystycznej używają też Goldenów, ale te dla mnie są zbyt żółte. Spróbuj sobie najlepiej z gamy Neutral, potem Warm, choć coś z Golden też bym wzięła. Pamietaj, że odcienie różnią się między sobą w poszczególnych formułach - na mnie np. Medium Warm w VV wygląda fatalnie, ale już Light Medium Warm w Luminesse dobrze, choć w zasadzie powinny odpowiadać sobie poziomem jasności. Za Cool raczej bym się nie brała.
Stary 2012-01-31, 22:46   #4567
Polley
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Wiele osób w typie "lato" ma karnację oliwkową z żółtymi tonami - chłodnymi - kiedyś była o tym dyskusja w którymś z wątków. Oczywiście, może to być jaśniutka oliwka i wiele dziewczyn jest zaskoczonych, ze mogą być oliwką, kiedy się całe życie było różowo bladą. Zwróć uwagę, czy żyłki na pewno są niebieskie, a nie zielonkawe. Zresztą sama piszesz o żółtawo-beżowych tonach.
Piszę Ci tak troszkę z własnych doświadczeń, bo kolory, które wymieniłaś oraz sposób opalania jest taki jak u mnie, no ale trudno tak z opisu wywnioskować, zwłaszcza, ze "tradycyjnych" podkładów, które wymieniłaś, nie znam
Z Lumiere oliwki i beżowe żółtki mają generalnie problem. Niektóre dość dobrze wyglądają w podkładach z kategorii Neutral ( ja akurat jestem z poziomu Medium, ale Ty raczej byś była o ton jaśniejsza -Light Medium Neutral - skoro Warm Peach Ci z LL pasuje, albo nawet dwa, jeśli musisz go mieszać z Blondie), ale wiele dziewczyn czuje się w neutralach zbyt szaro, ziemiście. Nie najgorzej wypada kategoria Warm, ale moze łapać zbyt ciepłe tony. Wiem, ze nie które dziewczyny z tej grupy kolorystycznej używają też Goldenów, ale te dla mnie są zbyt żółte. Spróbuj sobie najlepiej z gamy Neutral, potem Warm, choć coś z Golden też bym wzięła. Pamietaj, że odcienie różnią się między sobą w poszczególnych formułach - na mnie np. Medium Warm w VV wygląda fatalnie, ale już Light Medium Warm w Luminesse dobrze, choć w zasadzie powinny odpowiadać sobie poziomem jasności. Za Cool raczej bym się nie brała.
No właśnie Colorstay Buff 150 był dla mnie bardzo dobry w erze przedminerałowej 180 używałam latem. Obecnie z Lumiere VV używam Light Golden z domieszką Light Medium Golden (chociaż sam Light też mógłby być) Jestem latem
Polley jest offline  
Stary 2012-02-01, 01:28   #4568
Lumilia
Przyczajenie

Cytat:
Joasiu, baaaardzoo Ci dziękuję lada dzień będę testowała formułę VV w dwóch poziomach jasności (fair i light) z każdej grupy kolorystycznej. Przeczuwam, że albo Goldeny albo Neutrale, w Beige obawiam się o ciepłe brzoskwiniowe tony, w Cool pewnie duuużo różu, w Warm z kolei mam obawy o wybijającą się czerwień. Będę solidnie testiwać wszystkie Jutro jeszcze raz przyjrzę się skórze i żyłkom i jeśli okaże się mam oliwkiwe tony to będzie to spore zaskoczenie :-D
Lumilia jest offline  
Stary 2012-02-01, 09:00   #4569
narjia
Zakorzenienie

Mam kolejne pytanie odnośnie lumiere, czy oni wysyłają maila jak wyślą paczkę, czy nie? Bo tydzień temu zamówiłam i do dziś cisza?
Stary 2012-02-01, 09:33   #4570
ksenka
Zadomowienie

ja nie dostalam zadnego meila, paczuszka pewnie jest juz w drodze do Ciebie
Stary 2012-02-01, 11:56   #4571
narjia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
ja nie dostalam zadnego meila, paczuszka pewnie jest juz w drodze do Ciebie
Dziękuje za odpowiedz
Większość firm wysyła maile dlatego już myślałam, że coś nie tak jest
Stary 2012-02-01, 12:10   #4572
gatilla
Rozeznanie

Pytałam jużna pedzlowym,a le nikt mi nie odpowiedział, może tu ktoś mi pomoże . Czy któras z Was używała Mini Fiber Optic z Lumiera. Pędzle są teraz przecenione i zastanawiam się czy warto go kupić, tak do kosmetyczki
gatilla jest offline  
Stary 2012-02-01, 12:59   #4573
enaiv
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lumilia Pokaż wiadomość
Joasiu, baaaardzoo Ci dziękuję lada dzień będę testowała formułę VV w dwóch poziomach jasności (fair i light) z każdej grupy kolorystycznej. Przeczuwam, że albo Goldeny albo Neutrale, w Beige obawiam się o ciepłe brzoskwiniowe tony, w Cool pewnie duuużo różu, w Warm z kolei mam obawy o wybijającą się czerwień. Będę solidnie testiwać wszystkie Jutro jeszcze raz przyjrzę się skórze i żyłkom i jeśli okaże się mam oliwkiwe tony to będzie to spore zaskoczenie :-D
jeśli będziesz zamawiać próbki to polecam też inne formuły niż VV. Mam tłustą cerę i VV mnie zapchała a najbardziej mi służy FF

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedz
Większość firm wysyła maile dlatego już myślałam, że coś nie tak jest
możesz też sprawdzić w historii zamówień na swoim koncie na stronie lumiere. Jeśli completed to wysłane i wtedy podają też track przesyłki
enaiv jest offline  
Stary 2012-02-01, 13:57   #4574
narjia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość

możesz też sprawdzić w historii zamówień na swoim koncie na stronie lumiere. Jeśli completed to wysłane i wtedy podają też track przesyłki
Wiem, szukałam, ale nie mogłam znaleźć, gdzie jest to na stronie lumiere, bo wchodziłam tylko w moje konto, a tam tylko mój adres był, ale już znalazłam, małe literki po lewej i faktycznie już wysłane
Stary 2012-02-02, 14:01   #4575
esterr
Zakorzenienie

Przyszło do mnie już Lumiere zamawiane 24 stycznia, więc szybciutko
Na Blusche czekam już 3 tyg i nie ma jeszcze
Stary 2012-02-02, 14:26   #4576
Lumilia
Przyczajenie

Cytat:
Jeszcze raz obejrzałam buzię, a zwłaszcza i żyłki i faktycznie lekko wpadają w zielonkawe tony. Próbki już mam i właśnie je testuję. Nałożyłam na połowę buzi VV Light Beige i na drugą VV Light Golden. Powiem szczerze, że ciężko zauważyć różnicę. LBeige wydaje się ciut cieplejsza, w stronę brzoskwini, z kolei LGolden bardziej złotawa, ale i nieco jaśniejsza od LBeige. Porównałam tez na skórze podkład płynny, który używałam wcześniej i jest niemal identyczny jak LBeige.
Sama nie wiem, czy uda mi się dobrać odcień... Zaraz chyba pobiegnę porównać je z próbkami Blondie i Warm Peach LL.
Odpuściłam Cool, ponieważ na buzi nie sprawdziły by się, aczkolwiek paski nalożone na dekolt znikły po 30 minutach... Może powinnam mieszać np. Cool i Beige lub Cool i Golden... zobaczymy co z tego wyjdzie
Lumilia jest offline  
Stary 2012-02-02, 16:15   #4577
enaiv
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Przyszło do mnie już Lumiere zamawiane 24 stycznia, więc szybciutko
Na Blusche czekam już 3 tyg i nie ma jeszcze
ja już straciłam nadzieję co do mojego zamówienia z black friday
enaiv jest offline  
Stary 2012-02-03, 08:23   #4578
Narnijkar
Zadomowienie

GG do Narnijkar

Witajcie

Zwracam się do Was o pomoc.Nie jest to najlepszy moment na robienie zdjęć mojej skórze (alergia) ale trudno..

Dzięki jednej z Wizazanek (dziękuję Mysiu!) poznałam minerały Lumiere (mam jedna próbkę Fair Neutral VV)Nigdy nie używałam minerałów, nie mam nawet pędzla, ale chciałabym je mieszać w minimalnej ilości z moim serum olejowym lub prostym kremem z BU. Po aplikacji lawendowego hydrolatu dostałam, potwornego uczulenia (czerwone plamki na twarzy, skora nosorożca, widac na fotkach), jestem w kolejnej ciąży i skóra reaguje zaczerwienieniem na policzkach na wszystko, podrażnieniem tez prawie na wszystko i muszę bardzo uważać,, mam 30 lat...

Moja cera obecnie jest: sucha, podrażniona, z rumieniem, naczynkami zwłaszcza koło nosa..do tego czerwone alergiczne plamy na policzkach po felernym hydrolacie..mam nadzieję szybko zaleczyć., do tego przeźroczysta skóra pod oczami, cienie...Zresztą widać ten stan na zdjęciach...

Minerały z kremem ochronią ja trochę i mam nadzieję, podziałają pielęgnująco. W załączniku przesyłam zdjęcia mojej cery (prawie idealnie udało się odcień, bardzo jasny ale mleczny, raczej lekko brzoskwiniowy, leciutko, żyłki na szyi turkusowe, szyja bardzo jasna, nie zółta, choć pogoda dzisiaj..bardzo szaro). Kolor Fair Neutral VV niby jest ok..ale brakuje mu życia..w jasności ok, tylko brak mu tego czegoś, jakiegoś promienistego dodatku, taki, po którym cera wygląda po prostu świeżo, naturalnie, tak jasno różano-brzoskwiniowo. ale to taki odcień jasnej zdrowej skóry po spacerze Wdzięczna będę za pomoc w doborze koloru i formuły. Na razie podoba mi sie ta formuła VV-nie zależy mi na super kryciu, chciałabym żeby był lekki, niewysuszający, mieszałabym odrobinę z kremem. Na pewno nic z różowości, bo bym wyglądała jak prosię..moja skóra ma lekko ciepły odcień (zresztą tylko ciepłe odcienie mi pasują, taki typ wiosnyZrobię też zdjęcia buzi z kremem sojowym z BU z kapką Fair Natural VV - cera jest nadal jasna, ale jakaś taka bez życia:-(Brakuje w niej tego co było-trochę życia, koloru, świeżości-za to lekko te czerwone podrażnienia pozakrywane. Z góry dziękuję za sugestieJesl i któraś z Was miałaby próbki w odpowiednich dla mnie odcieniach i formułach (takich dobrych do mieszania z kremem, nie mam pędzla-( chętne przygarnę i odwdzięczę sie czym chata bogata (BIO oleje, mazidła, BU, próbki EKO kosmetyków)

EDIT:Uwaga zdjęcie MAKRO - więc wszystko powiękoszone no i twarz zniekształcona ...
Pierwsze 4 zdjęcia
to buzia z kremem sojowym z BU z kapką VV fair neutral (ale naprawdę kapką gdyż nawet naczynek nie pokryło)- ale mimo to trochę go widać na twarzy, to pewnie przez suchość skóry, krem wchłonął się do matu-podkładu dałam odrobinę ale i tak mi się za dużo wydaje (widać taka mączkę na brodzie i przy ustach, skóra wydaje sie chropawa, bez życia choć taka nie jest)Zniknęła gładkość skóry i mam wrażenie że wygląda teraz tak ciężko i matowo, bez dodatku minerałów była taka równiejsza, gładsza - coś robię nie tak..Światło sie trochę zaczęło zmieniać (cieplejsze), kolor skóry jest taki jak na pierwszych zdjęciach. Ostatnie3 3 zdjęcia..prawdziwy kolor skóry bez "niby" make up, krem bez dodatku fair neutral VV. Nie wytrzymałam tego trupiego wyglądu i zmyłam, nałożyłam sam krem z BU..mimo tych czerwonych podrażnień i plamek lepiej się czuję i wyglądam żywiej;-)

EDIT2: spryskałam po 15 minutach skórę termalka po czym delikatnie zabrałam jej nadmiar ze skóry..jest lepiej! Nie mam wrażenia ciężkości ( w wyglądzie), tylko ten trupi kolor..skóra jest trochę ściągnięta, ale nabrała znów trochę blasku Zdjęcia po poprawce termalką są opisane jako prawidłowy odcień skóry, bo taki dokładnie mam jak na tych zdjęciach, cudem jakoś wyszedł (na żywo ten fair neutral wygląda po prostu jakbym była chora, ) i udało się jakoś to uchwycić(tony sa brzoskwiniowo-różane nie zółte)Czego szukać, żeby uzyskać efekt jak na zdjęciach w odcieniu podkładu? Niestety nie mogę uchwycić tego trupiego wyglądu-ale możecie sobie wyobrazić Przepraszam za ten wzrok, ale musiałam patrzeć w aparat, żeby uchwycić twarz w kadrze-ostatnie 3 zdjęcia ze zmytym kremem z podkładem, naga skóra - kolor skóry tez wyszedł idealnie, rumień i podrażnienia też
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg VV fair.jpg (77,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg VV fair4.jpg (58,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prawidłowy odcień.jpg (64,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prawidłoyw odcień 4.jpg (56,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prawidłoyw odcień 3.jpg (62,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor ok4.jpg (28,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor ok6.jpg (26,9 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2012-02-03 o 17:51
Narnijkar jest offline  
Stary 2012-02-03, 11:29   #4579
agkz
Raczkowanie

Wydaje mi się, że powinnaś spróbować tonacji Warm (taka ocieplająca idąca lekko w brzoskwinię) sądząc z opisu koloru skóry i fotek powinna być dobra. Jeśli jednak okazałaby się zbyt pomarańczowa (u mnie przechodzi nawet w delikatny róż) polecam Goldeny.
Obie tonacje możesz mieszać z Neutralami lub jeśli potrzeba stosować samodzielnie.
Ja niestety nie mam wolnych próbek, posiadam jedynie Fair Golden w formule Lumineuse.
agkz jest offline  
Stary 2012-02-03, 13:43   #4580
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez agkz Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że powinnaś spróbować tonacji Warm (taka ocieplająca idąca lekko w brzoskwinię) sądząc z opisu koloru skóry i fotek powinna być dobra. Jeśli jednak okazałaby się zbyt pomarańczowa (u mnie przechodzi nawet w delikatny róż) polecam Goldeny.
Obie tonacje możesz mieszać z Neutralami lub jeśli potrzeba stosować samodzielnie.

Zgadzam się, to samo chcialam napisać .

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline  
Stary 2012-02-03, 13:53   #4581
Narnijkar
Zadomowienie

GG do Narnijkar

Cytat:
Napisane przez agkz Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mam wolnych próbek, posiadam jedynie Fair Golden w formule Lumineuse.
Serdecznie dziękuję!Zastanawiam się nad formułą cash i VV.
Ta formuła lumineusse bardzo sie błyszczy?Byłabym chetna na probkę

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2012-02-03 o 17:56
Narnijkar jest offline  
Stary 2012-02-03, 22:07   #4582
mglista_noc
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Witajcie miłe panie, przyczłapałam z prośbą o poradę. Obecnie używam podkładów EDM, ale kusi mnie żeby wypróbować i Lumiere. No i zastanawiam się jakich odcieni próbować - z EDM mam fair neutral, całkiem niezły jest też golden fair. Zastanawiam się czy z Lumiere też testować neutrale i goldeny, czy może powinnam rozważyć jeszcze jakąś kategorię?
Mam nadzieję, że pomożecie
Nikt nic nie poradzi? Chciałam zamówić optymalny zestaw do testów i zminimalizować ryzyko wtopy. Chciałabym przetestować wszystkie formuły, tylko właśnie nie wiem, które kategorie kolorystyczne brać pod uwagę. Jak już pisałam z EDM pasuje mi fair neutral i golden fair (optymalny by był jakiś odcień pomiędzy). W co najlepiej celować w Lumiere, a co zdecydowanie sobie odpuścić? Podpowiedzcie
mglista_noc jest teraz online  
Stary 2012-02-04, 10:55   #4583
Narnijkar
Zadomowienie

GG do Narnijkar

Nałożyłam dzisiaj odrobinę innego podkładu z innej formuły, innej firmy, ale znów ociupinka do kremu sojowego, tak, że tylko lekko stonował skórę-ale za to nic a nic go nie widać! Takiego czegoś szukam, skóra wygląda świeżo, naturalnie, absolutnie nie widać podkładu,..może za mało dałam i nie pokryło nawet tych zaczerwienień (przy vv i tej ociupince widziałam ten podkład i skóra wyglądała na taka suchą)..ale ogólnie skóra jest taka fajnie rozświetlona i nie trupia. To Meow Flawless 2 Frisky siamese sample 303. Super formuła! Czy z Lumiere tez coś daje taki efekt? w końcu skóra nie wygląda staro i sucho i kolor stapia sie ze skórą.Może odważę się i nałożę podkład normalnie..na razie daję ociupinkę do kremu i nie kryje, ale to nic...fajnie tonuje
Zdjęcia w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg meow 303 mau.jpg (76,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meow bez lampy2.jpg (51,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meow 303 mau2.jpg (27,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meow bez lampy 6.jpg (15,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meow bez lampy.jpg (42,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meow bez lampy3.jpg (44,8 KB, 17 załadowań)
Stary 2012-02-04, 18:40   #4584
ksenka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Nikt nic nie poradzi? Chciałam zamówić optymalny zestaw do testów i zminimalizować ryzyko wtopy. Chciałabym przetestować wszystkie formuły, tylko właśnie nie wiem, które kategorie kolorystyczne brać pod uwagę. Jak już pisałam z EDM pasuje mi fair neutral i golden fair (optymalny by był jakiś odcień pomiędzy). W co najlepiej celować w Lumiere, a co zdecydowanie sobie odpuścić? Podpowiedzcie
Jakie masz tony na skorze, bardziej wpada w zolty czy rozowy, czy nie zauwzasz zadnych tonow?? poszukalam swatchow w internecie tego golden fair i ze zdjec widac ze to taki jasny bezowy zoltek wiec moze light medium golden?
Stary 2012-02-05, 12:55   #4585
dudkaaa
Raczkowanie

Drogie Lumierki, z dziewczynami na plotkowym
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=470217&page=31
chcemy zorganizowac spotkanie towarzysko-wymiankowe w jakiejs kawiarni w Warszawie.
Bedzie tez cos z Lumiere: ja mam jakies roze (Ditto O i jakies inne) moze jakis podklad oddam, oprocz Lumiere bede miala EDM i Lucy, co dziewczeta beda mialy to jeszcze nie wiemy, ale zapraszamy zainteresowane na watek : )
dudkaaa jest offline  
Stary 2012-02-05, 13:07   #4586
mglista_noc
Raczkowanie

Dziękuję za odzew Ten odcień, który proponujesz chyba będzie zbyt ciemny, bo jak zobaczyłam na stronie lumiere to on jest chyba 3 w kolejności jeśli chodzi o jasność, a z EDM potrzebuje tych najjaśniejszych. A co do odcienia skóry to właśnie trudno tak jednoznacznie powiedzieć Liczyłam na to, że znajdzie się ktoś, kto używał tych samych odcieni w edm i podpowie jak to się przełożyło na lumiere. A podpytam jeszcze na wątku edm
mglista_noc jest teraz online  
Stary 2012-02-05, 14:19   #4587
ksenka
Zadomowienie

Ale ten Light medium golden jest bardzo jasny, jesli nie zakupisz kilku probek to sie nie przekonasz niestety, mozesz wziasc tez light golden
Stary 2012-02-05, 14:44   #4588
Finlora
Zakorzenienie

Z EDM używam fawna, z Lumiere light golden jest odrobinę za jasny i mało żółty, z kolei light medium golden już za ciemny i zbyt pomarańczowy, najlepsza jest dla mnie mieszanka obydwu
Też najpierw zamówiłam kilka próbek, bo bez tego ani rusz.

Finlora jest offline  
Stary 2012-02-05, 18:06   #4589
wie-wiórka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ale ten Light medium golden jest bardzo jasny, jesli nie zakupisz kilku probek to sie nie przekonasz niestety, mozesz wziasc tez light golden
Nie jest bardzo jasny... U mnie sprawdza się tylko czasami, na zmianę z Light FF i Fair Cashmere
wie-wiórka jest offline  
Stary 2012-02-05, 23:55   #4590
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Nie jest bardzo jasny... U mnie sprawdza się tylko czasami, na zmianę z Light FF i Fair Cashmere
Potwierdzam.
Jeśli ktoś ma ciemną karnację to oczywiste, że dla niego będzie jasny

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości