Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-16, 11:07   #961
Kmee
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 55
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Okrutne Wizażanki z was
chcesz fotkę?
Stary 2009-05-16, 11:13   #962
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
chcesz fotkę?
Tak Jak masz jakiegoś swatacha to ja bardzo chętnie

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2009-05-16, 11:29   #963
MrsVargas
Wtajemniczenie

A ja muszę powiedzieć że przeprosiłam się z Lumiere zrobiłam drugie podejście do próbek zamówionych jakiś czas temu - pierwsze nie było zbyt udane Ale od 2 dni jestem zachwycona, jest lepiej niż z EDM, pięknie
MrsVargas jest offline  
Stary 2009-05-16, 13:13   #964
One_LoVe
Zakorzenienie

Pomoglybyscie mi dobrac odcien podkladu, ktory bylby ciemniejszy troche (wlasciwie nawet o poł tonu-ton ciemniejszy) od EDM Fawn?
I jaka formula? Potrzebuję krycia na przebarwienia i matu.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Kosmetyki na wymianę:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline  
Stary 2009-05-16, 13:44   #965
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Pomoglybyscie mi dobrac odcien podkladu, ktory bylby ciemniejszy troche (wlasciwie nawet o poł tonu-ton ciemniejszy) od EDM Fawn?
I jaka formula? Potrzebuję krycia na przebarwienia i matu.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
obawiam się że ich goldeny są znacznie mniej żółte niż Fawn (acz widziałam tylko fairly light i light), więc jeżeli potrzebujesz takiej ilości żółci to może byc problem
poziom jasności mocno zależy od formuły - ale na Twoim miejscu szukałabym wśród Golden Light Medium (tu raczej z Luminesse, który jest najciemniejszy) i z Medium Golden
próbki na pewno warto zaryzykować
Z formuł unikałabym tylko cashmere - jest mało kryjaca
Stary 2009-05-16, 14:03   #966
One_LoVe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
obawiam się że ich goldeny są znacznie mniej żółte niż Fawn (acz widziałam tylko fairly light i light), więc jeżeli potrzebujesz takiej ilości żółci to może byc problem
poziom jasności mocno zależy od formuły - ale na Twoim miejscu szukałabym wśród Golden Light Medium (tu raczej z Luminesse, który jest najciemniejszy) i z Medium Golden
próbki na pewno warto zaryzykować
Z formuł unikałabym tylko cashmere - jest mało kryjaca
Nie, nie potrzebuje tak mocnej zolci. To mi wlasnie troche przeszkadza w Fawn.

Czyli kolory:
Golden Light Medium
Medium Golden

w formule:
Luminesse

Dobrze zrozumialam?
Dziekuje.

Kosmetyki na wymianę:
One_LoVe jest offline  
Stary 2009-05-16, 14:20   #967
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Nie wiem czy to cos pomoze, tylko takie cos posiadam i fotki srednio wychodza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fawn&Lumiere1.jpg (89,8 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fawn&Lumiere2.jpg (92,5 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fawn&Lumiere3.jpg (125,5 KB, 112 załadowań)
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-05-16, 15:14   #968
One_LoVe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to cos pomoze, tylko takie cos posiadam i fotki srednio wychodza
Bardzo przydatne, tylko ja malo co widze. Moglabys na swoje oko ocenic co najbardziej pasuje do Fawn intensive, i cos co bedzie ciut ciemniejsze?

Kosmetyki na wymianę:
One_LoVe jest offline  
Stary 2009-05-16, 15:42   #969
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Cytat:
Bardzo przydatne, tylko ja malo co widze. Moglabys na swoje oko ocenic co najbardziej pasuje do Fawn intensive, i cos co bedzie ciut ciemniejsze?
Do Fawn Intensive bardziej podobny jest Fairly Light Golden w formule Luminesse ale ciut jasniejszy
Fawn semi matte jest bardziej zolty a Light Medium Golden w formule VV jest ciut ciemniejszy od niego i mniej zolty ale nie wiem czy mniej zolty od Intensive jednak raczej nie bardziej

oceniam po tym co widze w opakowaniu, bo na twarzy jeszcze Fawn solo nie testowalam

typuje Light Luminesse i Light medium VV
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-05-16 o 15:48
Rzabba jest offline  
Stary 2009-05-16, 15:50   #970
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Nie, nie potrzebuje tak mocnej zolci. To mi wlasnie troche przeszkadza w Fawn.

Czyli kolory:
Golden Light Medium
Medium Golden

w formule:
Luminesse

Dobrze zrozumialam?
Dziekuje.
nie do końca - ja to żle napisałam
z medium golden bierz flawless face (FF) i veena velvet (VV), a z golden light medium luminesse (bo wtedy powinny miec te same kolory bo formula luminesse jest ciemniejsza) - ewentualnie z golden light medium możesz też brac FF i VV, w razie gdyby samo medium bylo jednak za ciemne
jeżeli szukasz matu i krycia to FF i VV ale ja zawsze polecam też luminesse bo jak na podkład rozswietlający jest ladnie kryjaca
Stary 2009-05-16, 16:19   #971
One_LoVe
Zakorzenienie

Cytat:
nie do końca - ja to żle napisałam
z medium golden bierz flawless face (FF) i veena velvet (VV), a z golden light medium luminesse (bo wtedy powinny miec te same kolory bo formula luminesse jest ciemniejsza) - ewentualnie z golden light medium możesz też brac FF i VV, w razie gdyby samo medium bylo jednak za ciemne
jeżeli szukasz matu i krycia to FF i VV ale ja zawsze polecam też luminesse bo jak na podkład rozswietlający jest ladnie kryjaca
A powiedz mi, medium beige, czy medium golden jest ciemniejszy? Ten drugi? Bo tak sie sklada ze mam medium beige od Alkaxy. ()
Na buzi w lustrze wyglada bardzo dobrze, choć jak pstryknelam sobie zdjecie, to buzia byla jasniejsza od szyi.
A w jakiej cenie jest jakieś większe opakowanie podkladu (nie folia)?

Kosmetyki na wymianę:

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2009-05-16 o 21:35
One_LoVe jest offline  
Stary 2009-05-16, 17:00   #972
jmw
Zadomowienie

Cytat:
A powiedz mi, medium beige, czy medium golden jest ciemniejszy? Ten drugi? Bo tak sie sklada ze mam medium beige od Alkaxy. ()
Na buzi wygląda ow lustrze wyglada bardzo dobrze, choć jak pstryknelam sobie zdjecie, to buzia byla jasniejsza od szyi.
A w jakiej cenie jest jakieś większe opakowanie podkladu (nie folia)?
nie wiem, myslę że powinnas poradzic się małej_kobietki to jej kolory i jasności- zwróć uwagę że beige maja więcej kolorów, więc cięzko powiedzieć czy beige medium odpowiada jasnością golden medium
Stary 2009-05-16, 18:25   #973
86Paula
Zakorzenienie

hmm.. wydaje mi sie ze jasnosc cool medium beige 2.3 mi odpowiada ale za rozowy jest duzo. czy medium beige 2.3 jest w takim samym tonie? mam na mysli szczegolnie formule VV
86Paula jest offline  
Stary 2009-05-17, 09:24   #974
AnkaFranka
Rozeznanie

dziewczyny, doradzcie mi prosze, ktory kolor bedzie odpowiadal EDM fairy light neutral?
AnkaFranka jest offline  
Stary 2009-05-17, 21:19   #975
damonia
Przyczajenie

Witam. Od jakiegoś czasu poluję na podkład mineralny. Obecnie testuję podkłady EDM. Z dobraniem koloru nie ma problemu (mają naprawdę bogatą gamę kolorystyczną).Niestety wygląd tegoż podkładu na mojej buzi jest przerażający- cała się świecę i mam wrażenie, że zaraz mi spłynie z twarzy. Waży się zaraz po nałożeniu (mam mieszaną cerę, może nawet tłustą). A jak jest z podkładami Lumiere?
damonia jest offline  
Stary 2009-05-17, 23:00   #976
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez damonia Pokaż wiadomość
Witam. Od jakiegoś czasu poluję na podkład mineralny. Obecnie testuję podkłady EDM. Z dobraniem koloru nie ma problemu (mają naprawdę bogatą gamę kolorystyczną).Niestety wygląd tegoż podkładu na mojej buzi jest przerażający- cała się świecę i mam wrażenie, że zaraz mi spłynie z twarzy. Waży się zaraz po nałożeniu (mam mieszaną cerę, może nawet tłustą). A jak jest z podkładami Lumiere?
Przeważnie jest dużo lepiej. Zwłaszcza wiele fanek ma formuła VV i Luminesse. Poczytaj trochę wątek, wiele Ci to rozjaśni.
frantic jest offline  
Stary 2009-05-17, 23:17   #977
damonia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Przeważnie jest dużo lepiej. Zwłaszcza wiele fanek ma formuła VV i Luminesse. Poczytaj trochę wątek, wiele Ci to rozjaśni.
Dziękuję za odpowiedź. W wolnej chwili nadrobię zaległości

Ps. Zaczęłam czytać forum EDM () i na to już mi nie starczyło siły!
damonia jest offline  
Stary 2009-05-17, 23:36   #978
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez damonia Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. W wolnej chwili nadrobię zaległości

Ps. Zaczęłam czytać forum EDM () i na to już mi nie starczyło siły!
Rozumiem. Ale gdyby nie było warto, to bym nawet nie zachęcała Cię do lektury tego wątku. Podkłady Lumiere bardzo często pasują osobom, które z EDM mają problemy, więc warto żebyś się im bliżej przyjżała.
frantic jest offline  
Stary 2009-05-18, 08:56   #979
olala22
Rozeznanie

Dziewczyny mam male pytanko: jak kupujecie puder mineralny to jaka wielkosc opakowania bierzecie: x-large jar, large jar czy refill vial? Bo mam juz wybrany kolorek ale nie wiem ktory wziasc
olala22 jest offline  
Stary 2009-05-18, 09:21   #980
reziolki
Raczkowanie

Od tygdnia testuje podkłady Lumiere, na razie jstem zadowolona (sprawdzają sie lepiej niż EDM), wziełam kolory rczej ciemne Medium Warm, Medium Beige 2,3, Medium Neutral - formułu Luminesse i Cashmere. Bardziej pasuja mi dwa pierwsze kolory. U Faa zamówiłam jeszcze formuły FF i VV, bo te które mam nie kryja za bardzo daja tylko wyrównany kolor. Jak dostane próbki to na pewno zamówię większe opakowanie jedno w formule Luminese i drugie w bardziej kryjacej. Tylko nie wiem jaki kolor bo obydwa wyglądaja na twarzy podobnie, przynajmniej ja nie widze różnicy. Postaram sie zrobić zdjęcia w obu kolorach i mam nadzieje , że mi coś doradzicie (może one wogóle są za ciemne, chociaż mi bardzo sie podobają na buzi).
Stary 2009-05-18, 10:45   #981
reniakicia
Rozeznanie

GG do reniakicia

wczoraj nałożyłam fair cool cashemere i totalna porażka pomijając kolor, ze za jasny zawsze można zakupić ciemniejszy, ale całość mi się zwarzyła jeszcze go nie przekreśliłam na zawsze, jak nie będę szła do pracy to znowu ponowię próbę zaprzyjaźnienia się z lumiere mam jeszcze Light Cool Luminesse, którego jeszcze nie testowałam i tu zapewne kolor będzie OK
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline  
Stary 2009-05-18, 11:05   #982
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

z innej beki... jak długo idzie do was przesyłka z lumiere? zamówiłam i zapłaciłam w srodę sampelki i zastanawiam się, czy zdąze jeszcze choć przetestować i załapać się na zbiorowe ze zniżka?
atoja jest offline  
Stary 2009-05-18, 11:32   #983
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
z innej beki... jak długo idzie do was przesyłka z lumiere? zamówiłam i zapłaciłam w srodę sampelki i zastanawiam się, czy zdąze jeszcze choć przetestować i załapać się na zbiorowe ze zniżka?
do mnie 5-7dni

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-05-18, 11:34   #984
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez reziolki Pokaż wiadomość
Od tygdnia testuje podkłady Lumiere, na razie jstem zadowolona (sprawdzają sie lepiej niż EDM), wziełam kolory rczej ciemne Medium Warm, Medium Beige 2,3, Medium Neutral - formułu Luminesse i Cashmere. Bardziej pasuja mi dwa pierwsze kolory. U Faa zamówiłam jeszcze formuły FF i VV, bo te które mam nie kryja za bardzo daja tylko wyrównany kolor. Jak dostane próbki to na pewno zamówię większe opakowanie jedno w formule Luminese i drugie w bardziej kryjacej. Tylko nie wiem jaki kolor bo obydwa wyglądaja na twarzy podobnie, przynajmniej ja nie widze różnicy. Postaram sie zrobić zdjęcia w obu kolorach i mam nadzieje , że mi coś doradzicie (może one wogóle są za ciemne, chociaż mi bardzo sie podobają na buzi).
mnie również w tych 2 formułach pasują dwa odcienie - tej samej jasności z Golden i Warm. Mam wrażenie że jak zamówisz cięższe formuły to będziesz mogła ocenić, która jest lepsza..
Im lżejsza formuła tym mniej precyzyjnie może być dobrany kolor - w tych najcięższych regułą jest że kolor musi byc dobrze dobrany, inaczej efekt będzie nienaturalny
i na mnie także zaskakująco dobrze wyglądają za ciemne Lumierki (szczegolnie w formule Luminesse)
Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
wczoraj nałożyłam fair cool cashemere i totalna porażka pomijając kolor, ze za jasny zawsze można zakupić ciemniejszy, ale całość mi się zwarzyła jeszcze go nie przekreśliłam na zawsze, jak nie będę szła do pracy to znowu ponowię próbę zaprzyjaźnienia się z lumiere mam jeszcze Light Cool Luminesse, którego jeszcze nie testowałam i tu zapewne kolor będzie OK
ze wszyystkich firm i formuł, które testowałam cashmere z Lumiere (wraz z L&N z EGM) byłyby ostatnimi kandydatkami do zwarzenia, może to kwestia złego dnia (przeziębienie, burza hormonów etc?)
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
przesyłka idzie w miare krótko (ok.7 dni) ale ilekroc zamawiałam długo im zabierało wysłanie jej (5-7 dni) - demonami szybkości to Lumiere nie jest
Stary 2009-05-18, 11:38   #985
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

u mnie również super sprawdzają się kolory medium neutral/medium cool jak dotąd testowałam VV i było ok, ale na szczęście cera mi się polepsza, więc teraz zamówiłam Cashmere-zobaczymy.

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-05-18, 11:40   #986
iza84
Raczkowanie

Używałam podkładu Everyday Minerals Intensive Beige-LINEN, ogólnie jestem zadowolona, ale wydaje mi się, że brakuje lekkiego nawilżenia, które być może da mi właśnie Flawless Face?
Tylko właśnie, który kolor wybrać? Może FAIR Neutral? czy o ton ciemniejszy? (Light Neutral?) bo podobno z FF są jaśniejsze...

Niestety z braku czasu - nie przejrzałam całego wątku... więc nie wiem czy były wklejane swatche?
iza84 jest offline  
Stary 2009-05-18, 11:43   #987
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

linen jest w kolorach buff ja bym chyba strzelała w light neutral, ale jak zamawiasz próbki w zestawie za centa, to przecież możesz wziąć i ten, i ten

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-05-18, 12:12   #988
reniakicia
Rozeznanie

GG do reniakicia

Cytat:
mnie również w tych 2 formułach pasują dwa odcienie - tej samej jasności z Golden i Warm. Mam wrażenie że jak zamówisz cięższe formuły to będziesz mogła ocenić, która jest lepsza..
Im lżejsza formuła tym mniej precyzyjnie może być dobrany kolor - w tych najcięższych regułą jest że kolor musi byc dobrze dobrany, inaczej efekt będzie nienaturalny
i na mnie także zaskakująco dobrze wyglądają za ciemne Lumierki (szczegolnie w formule Luminesse)

ze wszyystkich firm i formuł, które testowałam cashmere z Lumiere (wraz z L&N z EGM) byłyby ostatnimi kandydatkami do zwarzenia, może to kwestia złego dnia (przeziębienie, burza hormonów etc?)

przesyłka idzie w miare krótko (ok.7 dni) ale ilekroc zamawiałam długo im zabierało wysłanie jej (5-7 dni) - demonami szybkości to Lumiere nie jest
jmw chyba coś w tym jest przejrzałam wątek "Kosmetyki mineralne Lumiere" i wiele osób bardzo sobie chwali podkłady tej firmy a tu taka niespodzianka na mojej buźce fakt byłam po nocnej zmianie z piątku na sobotę a ja już na starość nie regeneruję się tak szybko i zapewne to ma największy wpływ na stan mojej skóry twarzy będę dalej testowała i zobaczymy co się będzie działo
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline  
Stary 2009-05-18, 12:39   #989
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez iza84 Pokaż wiadomość
Używałam podkładu Everyday Minerals Intensive Beige-LINEN, ogólnie jestem zadowolona, ale wydaje mi się, że brakuje lekkiego nawilżenia, które być może da mi właśnie Flawless Face?
Tylko właśnie, który kolor wybrać? Może FAIR Neutral? czy o ton ciemniejszy? (Light Neutral?) bo podobno z FF są jaśniejsze...

Niestety z braku czasu - nie przejrzałam całego wątku... więc nie wiem czy były wklejane swatche?
Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
linen jest w kolorach buff ja bym chyba strzelała w light neutral, ale jak zamawiasz próbki w zestawie za centa, to przecież możesz wziąć i ten, i ten
swatchy tych kolorów nie kojarzę, acz przyznam że akurat nie są w sferze mojego zainteresowania, więc mogłam przeoczyć...
Fair(y) w formule FF sa naprawdę jasne, więc chyba Light byłby odpowiedniejszy, ale jak nie masz innych potrzeb (te cudowne róże) to idź za rada mamyNiny i bierz oba
Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
jmw chyba coś w tym jest przejrzałam wątek "Kosmetyki mineralne Lumiere" i wiele osób bardzo sobie chwali podkłady tej firmy a tu taka niespodzianka na mojej buźce fakt byłam po nocnej zmianie z piątku na sobotę a ja już na starość nie regeneruję się tak szybko i zapewne to ma największy wpływ na stan mojej skóry twarzy będę dalej testowała i zobaczymy co się będzie działo
ja już własnie niejekrotnie się przekonałam że moje ogolne samopoczucie (plus oczywiście okres) ma straszny (i to dosłownie ) wpływ na to jak zachowuje się podkład, własnie ostatnio przepraszałam się z EGM w formule Y&G, której pierwsze testy wypadły słabo a teraz jest bardzo dobrze
Stary 2009-05-18, 15:06   #990
86Paula
Zakorzenienie

głupieje z tymi odcieniami... jak sie przekonalam coole sa nie dla mnie- za rozowe.., wzielam beze- medium za ciemne, cool medium beige 2.3 mniej rozu ale nadal nie to. medium beige 2.3 VV w miare choc FF ma lepszy odcien. ale tez z obu wylaza mi rozowe tony. a jak sie przyjrzalam szyi to ona bardziej zolta.
zrezygnowana wysmarowalam cala twarz light medium beige VV, który w woreczku i na rece wydawal mi sie mocno zolty. a na twarzy jest dobrzeeee. i zastanawiam sie czy go brac duzego...
bo w warmy to juz chyba nie powinnam celowac
rany ile problemow z okresleniem kolorystycznym wlasnej osoby...
86Paula jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości