Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-18, 18:18   #991
86Paula
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

hmmm..teraz mam na twarzy LMB VV i MB2.3 (tylko na reku sie wydaje taki rozowy) i nie moge jakos ocenic ktory jest lepszy....
86Paula jest offline  
Stary 2009-05-18, 18:41   #992
agna666
Raczkowanie

[quote=iza84;12352279]Używałam podkładu Everyday Minerals Intensive Beige-LINEN, ogólnie jestem zadowolona, ale wydaje mi się, że brakuje lekkiego nawilżenia, które być może da mi właśnie Flawless Face?
Tylko właśnie, który kolor wybrać? Może FAIR Neutral? czy o ton ciemniejszy? (Light Neutral?) bo podobno z FF są jaśniejsze...

Ja osobiście bym doradzała jednak Light a nie Fair - mam jeszcze próbkę EDM Linen Intensive oraz świeżą próbeczkę Light - Medium Beige z FF i wg mnie w porównaniu odcienie są podobne, LM Beige jest o ton ciemniejszy a więc Light Beige powinien Ci pasować. Ne wiem jakich tonów potrzebujesz bo beże są z dodatkiem brzoskwinki. Bardziej w żółć są warm a neutralne są po prostu... neutralne Powodzenia!
agna666 jest offline  
Stary 2009-05-18, 19:11   #993
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Nakłada może któraś z was te podklady Flat topem?

Ja wlasnie mecze sie z nalozeniem formuly VV nakladam w hurtowych ilosciach i nic nie widze na twarzy;
nawet koloru ocenic nie potrafie

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-05-18, 19:21   #994
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Nakłada może któraś z was te podklady Flat topem?

Ja wlasnie mecze sie z nalozeniem formuly VV nakladam w hurtowych ilosciach i nic nie widze na twarzy;
nawet koloru ocenic nie potrafie
ja nakładam flattim jest oka a nawet lepiej.

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-05-18, 19:27   #995
inc0rrect
Zakorzenienie

A jak nakladasz?? Na sucho? I czy dajesz duze ilosci podkladu??

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-05-18, 19:31   #996
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Ja używam VV i FF i nakładam Flattim - jak chce mocne krycie jedną cienką warstwą to na mokro. Ale na sucho też jest bardzo ok.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-05-18 o 19:35
alkaxy jest teraz online  
Stary 2009-05-18, 19:47   #997
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Cytat:
różnie na sucho lub na mokro, jak muszę więcej zakryć nie nakładam więcej niż 1-2 warstwy (2warstwa na ew. przebarwienia). może coś źle robisz? oglądałaś filmiki z linków z wątku informacyjnego?

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-05-18, 19:56   #998
86Paula
Zakorzenienie

no i mam problem- nie wiem jaki odcien wybrac: Light Medium Beige czy Medium Beige 2.3, oba VV bo FF sie obawiam (chociaz MB 2.3 w tej formule tez dobrze wyglada na twarzy). LMB niby zolty ale na twarzy jest ok ale nie powiedzialabym ze ja zolta jestem... Z kolei MB 2.3 chyba ok. I mam zagwozdke ktory wybrac do zbiorowego zamowienia. Pomozecie?
86Paula jest offline  
Stary 2009-05-18, 20:03   #999
inc0rrect
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
różnie na sucho lub na mokro, jak muszę więcej zakryć nie nakładam więcej niż 1-2 warstwy (2warstwa na ew. przebarwienia). może coś źle robisz? oglądałaś filmiki z linków z wątku informacyjnego?
Ktory to wątek informacyjny? Ogladalam jakies filmiki na watku EDM. Pewnie robie cos zle, tylko co? Ja mam duzo przebarwien i nic ich nie kryje, już mi szkoda nakladac bo duże ilosci tego ida, skoro mowicie ze na mokro mocniej kryje, to musze sprobowac na mokro. Też sie zastanawialam czy mi przypadkiem zlego pedzla nie przeslali, czy to napewno jest Flat Top

inc0rrect jest offline  
Stary 2009-05-18, 20:08   #1000
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Cytat:
Ktory to wątek informacyjny? Ogladalam jakies filmiki na watku EDM. Pewnie robie cos zle, tylko co? Ja mam duzo przebarwien i nic ich nie kryje, już mi szkoda nakladac bo duże ilosci tego ida, skoro mowicie ze na mokro mocniej kryje, to musze sprobowac na mokro. Też sie zastanawialam czy mi przypadkiem zlego pedzla nie przeslali, czy to napewno jest Flat Top
tak, o te filmiki mi chodzi;
flattopa nie pomylisz z niczym. jak ja miałam więcej do ukrycia, to po prostu używałam korektora pod podkład, 1 warstwę podkładu spryskiwałam wodę i później kładłam kolejną warstwę podkładu.
Na początku Lumiere stosowane na mokro podkreślało mi bardzo pory teraz jakoś mniej są widoczne

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-05-18, 20:13   #1001
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Może spróbuj bardziej stemplować niż wcierać - u mnie wtedy jest większe krycie i pędzel spryskuję porządnie z 2 razy.
alkaxy jest teraz online  
Stary 2009-05-18, 20:21   #1002
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
tak, o te filmiki mi chodzi;
flattopa nie pomylisz z niczym. jak ja miałam więcej do ukrycia, to po prostu używałam korektora pod podkład, 1 warstwę podkładu spryskiwałam wodę i później kładłam kolejną warstwę podkładu.
Na początku Lumiere stosowane na mokro podkreślało mi bardzo pory teraz jakoś mniej są widoczne
mi każde na mokro podkreśla pory, juz od dłuższego czasu zaprzestałam wszelkich prób nakładania w ten sposób..
Stary 2009-05-18, 20:42   #1003
Naamah6
Zadomowienie

GG do Naamah6

Nie wiem, czy dobrze zrobiłam, podbudujcie mnie dziewczyny...

W EDM nie mogę sobie nic dobrać, Fawn jest za jasny i za żółty...

Przyszła do mnie dzś masa próbek z Lumiere - genialnie się nakładają...

Warmy sa za nijakie - wyglądam w nich na chorą: mam Fairly Light Warm i Light Warm - oba za jasne.

Beige za różowe chyba Coś na pewno jest z nimi nie tak...

Najbardziej przypasowały mi Goldeny - ale wzięłam na spróbowanie za jasne - Fairly light Golden i Light Golden...

Więc bez dalszego próbowania zamówiłam pełen wymiarLight Medium Golden, dodatkowo duży bronzer Ambrosia - dużo ładniejszy niż MR Medium Bronzer i kita 6-elementowego z samplami 2x Light Golden do rozjaśniania jakby co , Silk Powder - Sand, Flawless Finish Sheer, i dwa róże: Ditto i Sweet Cherub...

Powiedzcie, ze dobrze zrobiłam
Naamah6 jest offline  
Stary 2009-05-18, 20:43   #1004
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

a ja zrobiłam sobie migdała, po raz 2gi i pory jakieś takie ładniejsze, a po kremie lukreciowym z bu-skora taka aksamitna.. poza tym już 6mcy używam minerałków.. też pewnie pomogły

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-05-18, 20:44   #1005
evelinek_r
Wtajemniczenie

Incorrect, spróbuj:
- nałożyć na mokro
- postęplować
- nakładać cienkie warstwy, zamiast jednej grubszej
- dokładnie wcierać, najpierw małymi kółeczkami, potem coraz większymi
- spróbować formuły FF
- spróbować Buff'd Original/Concealing lub mixu z Lumiere

Ja używam tej ostatniej kombinacji VV+Porcelain Concealing do rozjaśnienia i o ile VV jest ok, kiedy jest niewiele do zakrycia, to ten mix jest nie do zdarcia.
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-05-18, 21:22   #1006
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy dobrze zrobiłam, podbudujcie mnie dziewczyny...

W EDM nie mogę sobie nic dobrać, Fawn jest za jasny i za żółty...

Przyszła do mnie dzś masa próbek z Lumiere - genialnie się nakładają...

Warmy sa za nijakie - wyglądam w nich na chorą: mam Fairly Light Warm i Light Warm - oba za jasne.

Beige za różowe chyba Coś na pewno jest z nimi nie tak...

Najbardziej przypasowały mi Goldeny - ale wzięłam na spróbowanie za jasne - Fairly light Golden i Light Golden...

Więc bez dalszego próbowania zamówiłam pełen wymiarLight Medium Golden, dodatkowo duży bronzer Ambrosia - dużo ładniejszy niż MR Medium Bronzer i kita 6-elementowego z samplami 2x Light Golden do rozjaśniania jakby co , Silk Powder - Sand, Flawless Finish Sheer, i dwa róże: Ditto i Sweet Cherub...

Powiedzcie, ze dobrze zrobiłam
sliczne zamówienie - pamietam jak szukałas z EDM, więc mniej więcej kojarze Twój kolor - goldeny light medium prawie na pewno powinny Ci pasować, skoro tonacja dobra to jasnośc chyba będzie oki
silk powder bardzo fajny, wg mnie lepszy niz inne z tej kategorii
jakby co oni tez maja niebarwiony podklad do rozjasniania
sweet cherub mnie kusił, uprzejmie prosze o recenzje jak doleci
gdybys miała te swoje sample za jasne w formule luminesse to ja chętnie przygarne porzucone sierotki
Stary 2009-05-18, 21:39   #1007
86Paula
Zakorzenienie

dziewczyny co powiecie o Soft Radiance? gdzies czytalam ze ponoc ladnie rozswietla twarz...to prawda czy nie bardzo, bo mnie kusi
86Paula jest offline  
Stary 2009-05-18, 21:45   #1008
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

ja tego uzywam na specjalne okazje fajnie rozświetla.

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-05-18, 22:25   #1009
Naamah6
Zadomowienie

GG do Naamah6

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
jakby co oni tez maja niebarwiony podklad do rozjasniania
sweet cherub mnie kusił, uprzejmie prosze o recenzje jak doleci
gdybys miała te swoje sample za jasne w formule luminesse to ja chętnie przygarne porzucone sierotki
tak właśnie patrzyłam na ten bezbarwny, ale nie kliknęłam, i teraz chyba żałuję...

recenzję cheruba na pewno napiszę, nawet pewnie cyknę mu fotkę - ale w ditto sie zakochałam - piękny jest...

przez pomyłkę kliknęłam sampel w słoiczku Light Golden w Luminnese - więc jak dojdzie to pewnie będę się go pozbywać... resztę mam w VV albo FF
Naamah6 jest offline  
Stary 2009-05-19, 08:52   #1010
reziolki
Raczkowanie

Ja to juz chyba ślepa jestem Dzisiaj nałożyłam Medium Neutral i tez dobrze wyglada, na początku wdawał sie za jasny ale jak dałam jeszcze puder wykańczający (Joppa) to wyglada nieźle. I teraz to już kompletnie zgłupiałam, bo przecież nie moga mi wszystkie pasować. Nie mam jak zrobić fotek bo może wasza obiektywna opinia by coś dała Wiem na pewno że na razie Lumiere są dla mnie najlepsze (tylko co ja zrobie z pełnowymiarowymi EDM)
Stary 2009-05-19, 10:35   #1011
86Paula
Zakorzenienie

dziewczyny jak to jest z tymi formulami bo juz sie pogubilam, wiem ze FF jest ton jasniejsza od VV, a jak z reszta? ktora jest najciemniejsza?
pomozcie dziewczyny, bo medium beige 2.3 VV jednak za ciemny, wczoraj pod wieczor wydawalo mi sie ze jest ok ale jednak nie... czy cashmeer jest ciemniejszy czy jasniejszy? bo w light medium beige zolc nie potrzebna mi jest.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-05-19 o 10:47
86Paula jest offline  
Stary 2009-05-19, 11:24   #1012
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dziewczyny jak to jest z tymi formulami bo juz sie pogubilam, wiem ze FF jest ton jasniejsza od VV, a jak z reszta? ktora jest najciemniejsza?
pomozcie dziewczyny, bo medium beige 2.3 VV jednak za ciemny, wczoraj pod wieczor wydawalo mi sie ze jest ok ale jednak nie... czy cashmeer jest ciemniejszy czy jasniejszy? bo w light medium beige zolc nie potrzebna mi jest.
Cashmere i Luminess są o ton ciemniejsze od VV i jakieś 1,5 od FF
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-05-19, 11:29   #1013
86Paula
Zakorzenienie

to juz teraz nie mam pojecia co wybrac...ten sam kolor wlasnie w formule FF mi pasuje ale nie chce tej formuly. jaki kolor odpowiada medium beige 2.3 FF ale w innej formule? wie ktos?

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-05-19 o 11:30
86Paula jest offline  
Stary 2009-05-19, 11:43   #1014
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Cashmere i Luminess są o ton ciemniejsze od VV i jakieś 1,5 od FF
przy czym Cashmere jest na tyle przejrzysty że aż tak tego nie widac ja w każdym razie odbieram Luminesse jako najciemniejszy
evelinku - miałam ci pisac juz kiedys na ogolnym, ale skleroza mnie dopadła, abys się zainteresowała Meow tak jasnych podkładów to chyba nikt nie ma
Stary 2009-05-19, 11:47   #1015
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:
przy czym Cashmere jest na tyle przejrzysty że aż tak tego nie widac ja w każdym razie odbieram Luminesse jako najciemniejszy
wlasnie jak patrze na kolory na stronie to tez odbieram ze Luminesse jest najciemniejszy. a ten Cashmere skoro taki przejrzysty to kryje cos? bo jednak doszlam do wniosku ze VV miejscami niekorzystnie wyglada na mojej twarzy i moze byc tez za ciezka niedlugo.

tez mnie zastanawia bo wyczytalam ze Kmee uzywa MB2.3 cashmere a pasuje jej z edm i sunkissed i light medium (mi dodatkowo jeszcze fiarly summer)

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-05-19 o 11:49
86Paula jest offline  
Stary 2009-05-19, 15:44   #1016
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
evelinku - miałam ci pisac juz kiedys na ogolnym, ale skleroza mnie dopadła, abys się zainteresowała Meow tak jasnych podkładów to chyba nikt nie ma
Testowałam, ale kompletnie mi ich formuły nie pasują niestety. Ale dziękuję za pamięć. A Ty jednak zrezygnowałaś z Lumiere
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-05-19, 16:11   #1017
86Paula
Zakorzenienie

przejrzalam watek i wyczytalam ze jeden kolor w formule FF jest taki jak kolor o ton jasniejszy w formule Luminesse. czyli przykladowo MB2.3 FF= LMB Luminesse. to prawda? miała ktoras z was stycznosc z tymi kolorami w tych formulach? bo na stronie LMB Luminesse jest baaardziej zolty niz MB2.3 FF.
chyba i tak skoncze na MB2.3 cashmere... ale kombinuje jeszcze
86Paula jest offline  
Stary 2009-05-19, 16:53   #1018
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
przejrzalam watek i wyczytalam ze jeden kolor w formule FF jest taki jak kolor o ton jasniejszy w formule Luminesse. czyli przykladowo MB2.3 FF= LMB Luminesse. to prawda? miała ktoras z was stycznosc z tymi kolorami w tych formulach? bo na stronie LMB Luminesse jest baaardziej zolty niz MB2.3 FF.
chyba i tak skoncze na MB2.3 cashmere... ale kombinuje jeszcze
Paulo, sprawdź proszę wypowiedzi moją i jmw kilka postów wyżej, to powinno ostatecznie wyjaśnić sytuację.
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-05-19, 18:21   #1019
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Testowałam, ale kompletnie mi ich formuły nie pasują niestety. Ale dziękuję za pamięć. A Ty jednak zrezygnowałaś z Lumiere
alez absolutnie nie zrezygnowałam z Lumiere - co to, to nie! Luminesse kocham milościa wielka ale zdradzam ostatnio z EGM formułą Y&G (na mojej skórze daja prawie identyczne wrażenie)
niestety znalezienie ulubionych formuł i doskonale dobranych kolorów nie chroni przed zamawianiem próbek z innych firm, stąd to Meow - pewnie gdybym musiała zapłacic drugie tyle za przesyłke tobym odpuszczała ale teraz jak pastereczka przeobraziła sie w dobrą wróżkę-zamówieniuszkę i przesyłkę sie dzieli na kilka z nas to łatwiej sie nowe rzeczy testuje
Stary 2009-05-19, 18:59   #1020
pastereczka
Organizatorka

a ja dzis sprobowalam vv i poza tym ze przy nosku brzydko to na policzkach cudo, i troche za jasny
kiedy ja to wszystko przetestuje

Jmw bede gdzies kolo Twojej pracki chyba PW wyslij jakies no

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości