Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-08, 21:14   #1171
One_LoVe
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Jak nalozylam 3 warstwy VV to zaczerwienienia przebijaly ;[ Nie pisze o tych punktowych tylko o tych na wiekszych powieszchniach. Ta formula zdecydowania nie jest dobrze kryjaca.
A probowalas inne formuly? Chce kupic opakowanie big, a nie mam juz czasu na testowanie. Ten w formule VV odpowiada mi kolorem, ale zastanawiam sie czy inna formula nie bylaby lepsza. Dzisiaj bylo cieplo i od razu po pomalowaniu wygladalam OK, ale po kilku godzinach mialam wrazenie ze jakby odtapia się od skóry. Nie wiem jak to nazwać. A przebarwienia fakt widać. Myślalam ze VV to najlepsza formula dla cer mieszanych.

Kosmetyki na wymianę:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline  
Stary 2009-06-08, 21:16   #1172
86Paula
Zakorzenienie

ale przeciez zawsze mozna uzyc mnta
86Paula jest offline  
Stary 2009-06-08, 21:18   #1173
One_LoVe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ale przeciez zawsze mozna uzyc mnta
Mowisz o mincie z EDM? Czytalam ze przebija spod podkladu i nie zdecydowalam sie na niego. Mam fair intensive, z tym ze troszke mnie teraz wysypalo i nie trzymal sie dzisiaj dobrze ten korektor pod Lumiere.

__
Szukam Light medium golden VV.

Kosmetyki na wymianę:

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2009-06-10 o 16:56 Powód: GOLDEN!!
One_LoVe jest offline  
Stary 2009-06-08, 21:23   #1174
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Mowisz o mincie z EDM? Czytalam ze przebija spod podkladu i nie zdecydowalam sie na niego. Mam fair intensive, z tym ze troszke mnie teraz wysypalo i nie trzymal sie dzisiaj dobrze ten korektor pod Lumiere.
tak o mincie z edm. uzywam go praktycznie codziennie i nic mi nie przebija spod podkladu... klade go nie punktowo a flatem- stempluje wieksza powierzchnie twarzy (policzki i brode) a pozniej klade podklad, czy to edm czy inny i jest dobrze.
86Paula jest offline  
Stary 2009-06-08, 21:41   #1175
curry
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
tak o mincie z edm. uzywam go praktycznie codziennie i nic mi nie przebija spod podkladu... klade go nie punktowo a flatem- stempluje wieksza powierzchnie twarzy (policzki i brode) a pozniej klade podklad, czy to edm czy inny i jest dobrze.
Ja wlasnie czekam na minta z Buff'd, powinien przyjsc na dniach. Do tego czasu zaprzestalam testowania mineralow, bo i tak nic nie zakrywalo moich permanentnych zaczerwien.
curry jest offline  
Stary 2009-06-08, 21:50   #1176
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Jak nalozylam 3 warstwy VV to zaczerwienienia przebijaly ;[ Nie pisze o tych punktowych tylko o tych na wiekszych powieszchniach. Ta formula zdecydowania nie jest dobrze kryjaca.
ojej ale mamy różne odczucia dla mnie VV jest naprawde wyraźnie kryjąca, na lato wręcz za mocno
FF mam i nawet nie dotknełam - bo stwierdziłam że chyba tylko jak mrozy przyjdą to sie bedzie dla mnie nadawać

Cytat:
A probowalas inne formuly? Chce kupic opakowanie big, a nie mam juz czasu na testowanie. Ten w formule VV odpowiada mi kolorem, ale zastanawiam sie czy inna formula nie bylaby lepsza. Dzisiaj bylo cieplo i od razu po pomalowaniu wygladalam OK, ale po kilku godzinach mialam wrazenie ze jakby odtapia się od skóry. Nie wiem jak to nazwać. A przebarwienia fakt widać. Myślalam ze VV to najlepsza formula dla cer mieszanych.
a rózne są opinie - moje osobiste zdanie i zreszta takie opinie przewazaja na makeupalley że Luminesse bardzo dobrze się sprawdza na cerze mieszanej
Lumienesse jakoś fantastycznie wyrównuje świecenie - ja wygladam bardziej jak JLo na czerwonie dywanie, taki glow-look a niż jak obsebumowana wytynkowana i umęczona trzydziestoparolatka (a już pare minerałów mi zafundowało takie atrakcje)
Stary 2009-06-08, 21:55   #1177
One_LoVe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a rózne są opinie - moje osobiste zdanie i zreszta takie opinie przewazaja na makeupalley że Luminesse bardzo dobrze się sprawdza na cerze mieszanej
Lumienesse jakoś fantastycznie wyrównuje świecenie - ja wygladam bardziej jak JLo na czerwonie dywanie, taki glow-look a niż jak obsebumowana wytynkowana i umęczona trzydziestoparolatka (a już pare minerałów mi zafundowało takie atrakcje)
Na Lumienesse to w ogole nie zerkalam bo czytalalam ze to formula rozswietlajaca, a ja w mineralach sie swiece. Jejku znowy dylemat. Jak nie kolor to formula.

Kosmetyki na wymianę:

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2009-06-08 o 21:56
One_LoVe jest offline  
Stary 2009-06-08, 21:57   #1178
faa
Zakorzenienie

GG do faa

Cytat:
Na Lumienesse to w ogole nie zerkalam bo czytalalam ze to formula rozswietlajaca, a ja w mineralach sie swiece. Jejku znowy dylemat. Jak nie kolor to formula.
a ja myślałam, że cashmere to rozświetlająco dziś ją próbowałam to widziałam pełno drobinek i myślałam, że to rozświetlająca czytałam pierwszy post ale jakoś nie zapamiętałam która jest która hehe chyba musze to sobie gdzieś zapisać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline  
Stary 2009-06-08, 22:28   #1179
agna666
Raczkowanie

a mnie formuła luminesse spłatała ostatnio brzydkiego figla - w ramach testów nowego koloru (od razu po nałożeniu był bdb) użyłam jej w ciągu dnia i poszłam do pracy. Za jakieś 2 godzinki przeglądam się w lusterku a tam twarz jak potraktowana bronzerem! Uratowała mnie koleżanka dla której tez zamawiałam próbki i akurat miała je przy sobie to się trochę poprawiłam jej minerałkami.Ten luminesse utlenił mi się przynajmniej o ton, nie wiem o co chodzi bo wcześniej miałam o ton ciemniejszy i po prostu był za ciemny w stosunku do szyi i twarzy ale nie zmieniał już odcienia. Szok po prostu i szkoda zarazem bo to najnaturalniej wyglądający na twarzy minerałek jakiego używałam, wcale go nie widać. Fajny jest nawet na mnie - tłustej twarzy. Gdyby tylko nie ta zmiana koloru... Miała tak któraś z Was?
agna666 jest offline  
Stary 2009-06-08, 22:40   #1180
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
a mnie formuła luminesse spłatała ostatnio brzydkiego figla - w ramach testów nowego koloru (od razu po nałożeniu był bdb) użyłam jej w ciągu dnia i poszłam do pracy. Za jakieś 2 godzinki przeglądam się w lusterku a tam twarz jak potraktowana bronzerem! Uratowała mnie koleżanka dla której tez zamawiałam próbki i akurat miała je przy sobie to się trochę poprawiłam jej minerałkami.Ten luminesse utlenił mi się przynajmniej o ton, nie wiem o co chodzi bo wcześniej miałam o ton ciemniejszy i po prostu był za ciemny w stosunku do szyi i twarzy ale nie zmieniał już odcienia. Szok po prostu i szkoda zarazem bo to najnaturalniej wyglądający na twarzy minerałek jakiego używałam, wcale go nie widać. Fajny jest nawet na mnie - tłustej twarzy. Gdyby tylko nie ta zmiana koloru... Miała tak któraś z Was?
of course po pierwsze primo cery tłuste i mieszane zwykle modyfikuja kolor podkładu przy czym z moich obserwacji wynika, że w róznym stopniu w zalezności od firmy i od formuły - najbardziej ogólna zasada jest taka że podkłady "zwykłe" czyli podstawowa formuła danej firmy oraz formuły rozświetlajace /mało kryjace będą ciemnieć, ale z kolei te najbardziej kryjace (najcięższe, z duża ilościa tlenków) moga jasnieć
po drugie Luminesse samo w sobie jest ciemniejsze od swoich braciszków o tej samej nazwie - a wiec ja uzywajac w zimie light golden, z luminesse uzywam fairly light golden czyli oczko jasniejszego - i faktycznie ciemnieje wyraznie (ale Blusche jeszcze bardziej) ale zamawiajac od razu to uwzględniam
po trzecie - luminesse wymaga zagruntowania primerem - nawet nie po to żeby sie nie swiecic (bo ja np sie swiecę i nic nie poradze na to, taka moja watpliwa uroda) tylko własnie żeby aż tak nie ciemniał
więc może za 1 razem miałaś inny primer niz teraz?
Stary 2009-06-08, 22:52   #1181
agna666
Raczkowanie

no więc lecimy: użyłam odcienia fairy light warm, jaśniejszego już nie ma(od razu po nałoeniu idealny), przy czym z VV pasuje mi light-medium warm i neutral a z FF LM Warm i Beige (te bardziej bo odrobinę jaśniejsze niż VV a mam szyję jaśniejszą od twarzy). Mam też Light Warm z luminess ale jest ciemniejszy od tych moich VV i chociaż praktycznie nie kryje to było widać jak się odcina. Użyłam sobie tego light warm i był ok (na resztę zadziałałam bronzerem), nie utleniał się, za to fairly light nieźle dał czadu! Primera zawsze używam bo inaczej źle by się to skończyło z moją tłustą twarzą + filtr... Pielęgnacji ostatnio używam też stale tej samej więc to chyba jedna z tych niewyjasnionych zagadek natury...
agna666 jest offline  
Stary 2009-06-08, 23:00   #1182
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
no więc lecimy: użyłam odcienia fairy light warm, jaśniejszego już nie ma(od razu po nałoeniu idealny), przy czym z VV pasuje mi light-medium warm i neutral a z FF LM Warm i Beige (te bardziej bo odrobinę jaśniejsze niż VV a mam szyję jaśniejszą od twarzy). Mam też Light Warm z luminess ale jest ciemniejszy od tych moich VV i chociaż praktycznie nie kryje to było widać jak się odcina. Użyłam sobie tego light warm i był ok (na resztę zadziałałam bronzerem), nie utleniał się, za to fairly light nieźle dał czadu! Primera zawsze używam bo inaczej źle by się to skończyło z moją tłustą twarzą + filtr... Pielęgnacji ostatnio używam też stale tej samej więc to chyba jedna z tych niewyjasnionych zagadek natury...
no mnie na szczescie każde Luminesse ciemniało tak samo (w tym samym stopniu) ale zeby nie calkiem z górki o ile w pozostałych formułach lepszy jest kolor Golden tak tutaj Warm
jedyna rada - spróbować za kilka dni bo może to kwestia fazy cyklu
po tych narzekaniach i tak dochodze do wniosku, że to mój ulubiony podkład , efekt po Luminesse jest optymalny u mnie (tylko Y&G z EGM może sie równać)
Stary 2009-06-08, 23:43   #1183
joanaros
Zakorzenienie

Cytat:
no mnie na szczescie każde Luminesse ciemniało tak samo (w tym samym stopniu) ale zeby nie calkiem z górki o ile w pozostałych formułach lepszy jest kolor Golden tak tutaj Warm
po tych narzekaniach i tak dochodze do wniosku, że to mój ulubiony podkład , efekt po Luminesse jest optymalny u mnie (tylko Y&G z EGM może sie równać)
Luminesse uwielbiam. Odmładza mnie ta formuła
joanaros jest offline  
Stary 2009-06-09, 08:26   #1184
baybe3
Rozeznanie

Cytat:
U mnie też Luminesse ciemnieje, ale za to cera wygląda bardzo ładnie, świeżo. Niestety nie współgra dobrze z Luminesse (i pewnie innymi podkładami też) krem Bright&Even EGM pod minerały (i filtr). Cera przetłuszcza się znacznie szybciej.. muszę wymyślić coś innego, nawilżającego ale nie natłuszczającego.
baybe3 jest offline  
Stary 2009-06-09, 08:42   #1185
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Luminesse uwielbiam. Odmładza mnie ta formuła
a juz najlepszy efekt jaki mozna u mnie na buzi osiągnąc to potraktować Luminesse Meteorytkami - szczerze polecam - takie połączenie to nastepnych 2 lat ujmuje sprzedaj to hasło o odmładzaniu Lumiere może dożywotni zapas podkładu za to będzie

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
U mnie też Luminesse ciemnieje, ale za to cera wygląda bardzo ładnie, świeżo. Niestety nie współgra dobrze z Luminesse (i pewnie innymi podkładami też) krem Bright&Even EGM pod minerały (i filtr). Cera przetłuszcza się znacznie szybciej.. muszę wymyślić coś innego, nawilżającego ale nie natłuszczającego.
hmm - może skóra musi się przyzwyczaić?
zreszta nie wiem czy taki odzywczy krem jak B&E na lato jest wskazany dla wszystkich cer (bo ja w lecie pod filtr nawet kremu nie daje tylko hydrolat bo inaczej by mi to w trymiga spłynęło)
Stary 2009-06-09, 09:12   #1186
baybe3
Rozeznanie

Cytat:
hmm - może skóra musi się przyzwyczaić?
zreszta nie wiem czy taki odzywczy krem jak B&E na lato jest wskazany dla wszystkich cer (bo ja w lecie pod filtr nawet kremu nie daje tylko hydrolat bo inaczej by mi to w trymiga spłynęło)
Hm, wiesz ja mam odwieczny problem z cerą - niby jest mieszana ale non stop odwodniona. Bez przerwy walczę z suchymi skórkami, peeling daje radę na dzień, potem skórki powracają. Przeważnie używam kremów aptecznych.

Aby nie zbaczać z tematu - dziś spróbowałam Light Golden Luminesse i o mamo...wyglądam jak po wakacjach Zdecydowanie lepiej fairly light golden, aczkolwiek zamówię jeszcze próbki z kategorii Warm.
baybe3 jest offline  
Stary 2009-06-09, 09:27   #1187
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Hm, wiesz ja mam odwieczny problem z cerą - niby jest mieszana ale non stop odwodniona. Bez przerwy walczę z suchymi skórkami, peeling daje radę na dzień, potem skórki powracają. Przeważnie używam kremów aptecznych..
ja jestem tłustomieszana i przyjęłam system, że skórę podkarmiam na noc ale mnie przesusz nie grozi - nic mądrego nie wymyslę... może dziewczyny na wątku kremowym pod mineralnym lub naturalno-pielegnacyjnym cos doradzą

Cytat:
Aby nie zbaczać z tematu - dziś spróbowałam Light Golden Luminesse i o mamo...wyglądam jak po wakacjach Zdecydowanie lepiej fairly light golden, aczkolwiek zamówię jeszcze próbki z kategorii Warm.
koniecznie!! bo ja jestem Golden - ale Luminesse mam Warm i wygląda cudownie
Stary 2009-06-09, 09:50   #1188
Kmee
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 55

Muszę Wam powiedzieć, że ostatnio zaczęłam nakładać Lumierki płaskim pędzlem do podkładu
Efekt? Wydaje mi się bardziej naturalny niż przy FT
Przyglądam się w lustrze i skóra wygląda jak by nie miała na sobie grama minerału.. a przy FT zdarzało mi się, że proszki uwydatniały mini nierówności skóry

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Hm, wiesz ja mam odwieczny problem z cerą - niby jest mieszana ale non stop odwodniona. Bez przerwy walczę z suchymi skórkami, peeling daje radę na dzień, potem skórki powracają. Przeważnie używam kremów aptecznych.
A to powiem Ci, że ja mam takie problemy jak przesadzę z pielęgnacją i peelingami. Różnych rzeczy próbowałam i doszłam do wniosku, że najbardziej służy mi:
- dobrane minerały, wszystkie fluidy powodowały przesuszenie, niektóre minerały też
- mycie skóry zwykłym mydłem antybakteryjnym dla skóry wrażliwej (takim w kostce!).
- po umyciu przetarcie tonikiem LPR
- nałożenie minerałów bez żadnych kremów (bo inaczej skóra mi głupieje i się zaczynają problemy)
- wieczorem odżywienie LPR ActiveC lub serum SkinCeuticals
- czasem robię sobie 1-2 dniowe przerwy w stosowaniu podkładu, wtedy kremik kładę na dzień i lekko matuje pudrem

Jako peeling używam raz na jakiś czas delikatnej gąbeczki.
Wszelkie dodatkowe kombinacje kończą się "zachwianiem równowagi" skóry..
Także widać co skóra to upodobania
Stary 2009-06-09, 12:08   #1189
baybe3
Rozeznanie

Cytat:
ja jestem tłustomieszana i przyjęłam system, że skórę podkarmiam na noc ale mnie przesusz nie grozi - nic mądrego nie wymyslę... może dziewczyny na wątku kremowym pod mineralnym lub naturalno-pielegnacyjnym cos doradzą
Ja jestem trudny typ Stosowałam różną pielęgnację i raz jest pięknie a raz tragicznie Mam bardzo wrażliwą i płytko unaczynioną cerę..natomiast muszę przyznać, że z minerałami jest naprawdę lepiej.

Cytat:
koniecznie!! bo ja jestem Golden - ale Luminesse mam Warm i wygląda cudownie
Spróbuję, spróbuję. Aczkolwiek zastanawiałam się ostatnio nad tym, że te najjaśniejsze goldenowo-warmowe Lumiere to takie fajne stonowane, delikatne żółcie, natomiast MaiLEE EGM to (jak dla mnie) żółtek ciemny i ewidentnie.. żółty, haha.. a Tobie pasuje jedno i drugie

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
A to powiem Ci, że ja mam takie problemy jak przesadzę z pielęgnacją i peelingami. Różnych rzeczy próbowałam i doszłam do wniosku, że najbardziej służy mi:
- dobrane minerały, wszystkie fluidy powodowały przesuszenie, niektóre minerały też
- mycie skóry zwykłym mydłem antybakteryjnym dla skóry wrażliwej (takim w kostce!).
- po umyciu przetarcie tonikiem LPR
- nałożenie minerałów bez żadnych kremów (bo inaczej skóra mi głupieje i się zaczynają problemy)
- wieczorem odżywienie LPR ActiveC lub serum SkinCeuticals
- czasem robię sobie 1-2 dniowe przerwy w stosowaniu podkładu, wtedy kremik kładę na dzień i lekko matuje pudrem

Jako peeling używam raz na jakiś czas delikatnej gąbeczki.
Wszelkie dodatkowe kombinacje kończą się "zachwianiem równowagi" skóry..
Także widać co skóra to upodobania
W moim przypadku musiałabym dopowiedzieć - co dzień, to nowe upodobania Moja cera jest nieobliczalna. Raz tak, raz siak, nie dogodzisz jej tak łatwo
baybe3 jest offline  
Stary 2009-06-09, 12:25   #1190
jmw
Zadomowienie

Cytat:

Spróbuję, spróbuję. Aczkolwiek zastanawiałam się ostatnio nad tym, że te najjaśniejsze goldenowo-warmowe Lumiere to takie fajne stonowane, delikatne żółcie, natomiast MaiLEE EGM to (jak dla mnie) żółtek ciemny i ewidentnie.. żółty, haha.. a Tobie pasuje jedno i drugie
dorwałaś mnie Lumierki goldeny sa faktycznie inne niz MaiLee (czy Fawn z EDM, którego tez kiedys używałam) ale to po części kwestia tego do czego dobiera się podkład - ja mam wyraźną różnice kolorystyczną między twarzą i szyją, stąd niekiedy lepiej wyglądaja podkłady dobrane do szyi, a niekiedy moge do twarzy próbować
zawsze pisałam że MaiLee to kolor mojej szyi (żółtej jak fiks) a Lumiere (zwłaszcza Luminesse) się jakos dostosowuje na twarzy i moge mieć kolor bardziej "twarzowy"a mniej "szyjny" - jakoś nie odstaje tak jak zwykle sie dzieje gdy pomaluje kolorem "twarzowym"
mówiąc krótko Lumiere sa bardziej podobne do twarzy a MaiLee do szyi
Stary 2009-06-09, 13:00   #1191
joanaros
Zakorzenienie

Cytat:
a juz najlepszy efekt jaki mozna u mnie na buzi osiągnąc to potraktować Luminesse Meteorytkami - szczerze polecam - takie połączenie to nastepnych 2 lat ujmuje sprzedaj to hasło o odmładzaniu Lumiere może dożywotni zapas podkładu za to będzie
hehe dobry pomysł, nie wiem czy byliby chetni na taki dożywotni sponsoring .A ten sposób z meteorytami musze wypróbować
joanaros jest offline  
Stary 2009-06-09, 13:15   #1192
86Paula
Zakorzenienie

ja dzis nalozlam ten medium beige 2.3 cashmere. podoba mi sie. kolor wcale nie jest taki ciemny. co prawda maznelam troche szyje ale i tak sie bardzo nie odcinalo. tylko musze powalczyc jeszcze z trwaloscia wlasnie bo zaczelam uzywac lirenki i widze ze mam problem maly. ale moze to opanuje. a jak nie z to zrezygnuje z filtra (w koncu d tej pory go nie uzywalam i bylo ok)
bardzo podoba mi sie efekt zaraz po nalozezniu- uzylam minta i korektora edm i nic mi nie przebija ani nie odstaje. nalozylam jedna warstwe podkladu i koloryt sie ladnie wyrownal. skora nie taka tepo matowa a z satynowym wykonczeniem. ale moze popelnilam blad bo nie uzylam niczego wykanczajacego a bylam z corka na dworze a jest goraco i troche gorzej to wyglada. ide odcisnac sie w chusteczke i ocenie.
86Paula jest offline  
Stary 2009-06-09, 13:29   #1193
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

ja tez testuje dzis cashmere medium neutral -kolor idealnie sie stapia zaraz po nłożeniu podoba mi się bardzo-mam wrazenie takiej akamitnej buzki zaskoczylo mnie krycie, bo jest niezle, specjalnie dzis nie uzylam korektora, a przebija tylko strup po ostatniej niespodziacne (nie wyciskam a tak zawsze pęknie ) poza tym bardzo bardzo naturalnie.
wyprobowalam tez cien prasowany. wielki plus za pudeleczko! na dole schowana jest pacynka kolor chocolate covered cherries raczej brunatny nniż cherry, ale trzyma się bardzo dobrze szkoda, ze paletek nie sprzedaja chyba sprawie sobie jeszcze kilka takich.

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-06-09, 18:40   #1194
KKZJ
Zadomowienie

dziś dostałam moje próbki i niniejszym dołączam do fanek Lumiere - witam serdecznie

zamówiłam Medium Beige i Medium Neutral w formułach FF, Luminesse i Cashmire oraz pudry Silk Powder i Flawless Finish

najbardziej mi przypasowała formuła FF - gładziutko, nie ściąga skóry mimo że nakładałam bez żadnego kremu, no i krycie rewelacyjne (niestety ostatnio potrzebuję mocnego)

neutrale Lumiere są fatalne, efekt Czesia murowany (nie chciałam słuchać jak pisałyście o tym..)

kolorystycznie najlepszy jest Medium Beige FF, byłoby idealnie gdyby był ciut mniej żółty - znajdę taki kolor w tej formule ??
KKZJ jest offline  
Stary 2009-06-09, 18:50   #1195
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

hehe nie zauważyłam u siebie efektu Czesia dla mnie zimą idealny był light med a teraz med neutral

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-06-09, 18:54   #1196
86Paula
Zakorzenienie

ja u siebie widze niestety mala trwalosc podkladu, i zastanawiam sie teraz czy to przez nowy primer... czy mi sie skora znow przyzwyczaja bo edm wreszcie lyknela jakis czas temu i jest dobrze (choc nie tak jak bym chciala, ale wlasnie se uswiadomilam ze na mnie nawet dosc szybko znikaly tradycyjne podklady)
86Paula jest offline  
Stary 2009-06-09, 18:58   #1197
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

u mnie jest w miare ok nawet mat jest niestety cień joppy hayley mi spłynął..

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-06-09, 19:00   #1198
86Paula
Zakorzenienie

u mnie tez jest spoko pod wzgledem wygladu - nie swiece sie tak strasznie, najbardziej w strefie T oczywiscie. tylko ze podklad znika..
86Paula jest offline  
Stary 2009-06-09, 19:09   #1199
KKZJ
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
hehe nie zauważyłam u siebie efektu Czesia dla mnie zimą idealny był light med a teraz med neutral
no ja ewidentnie nie wpasowuję się w neutralne kolory tej firmy szaro szaro szarooooo
w nie celowałam, bo w EDMie najbardziej mi podchodzi kategoria buff
beże w EDM są dla mnie zbyt różowe, a beige medium FF ciut za żółty (choć "na ciemnotę" idealnie) - który odcień ma tej żółci troszeczkę mniej?
KKZJ jest offline  
Stary 2009-06-09, 20:11   #1200
curry
Zadomowienie

Cytat:
Ja wlasnie czekam na minta z Buff'd, powinien przyjsc na dniach. Do tego czasu zaprzestalam testowania mineralow, bo i tak nic nie zakrywalo moich permanentnych zaczerwien.
Mint przyszedl.
W ramach oderwania sie od nauki przed egzaminem zrobilam pierwsza probe
Mialam na twarzy filtr od rana, przed nalozeniem minta obsypalam ja jeszcze raz bambusem. Potem mint(odrobina) nakladany LHK(stemplujac).
Na minta VV light golden nakladany flatem (wczesniej pisalam, ze flat mi robil tapete, teraz o dziwo wyszlo ok)
Dodam, ze mam dzis mega "buraka" na policzkach(nie wiem od czego twarz dzis mnie pali )
Nalozylam 4 cieniutkie warstwy i uwaga- teraz najwazniejsze: twarz uzyskala normalny koloryt a ja nie zrobilam sobie maski.
Eksperyment mial miejsce tylko na polowie twarzy, chcialam zobaczyc roznice przed-po.
Nie wiem, czy mint nie przebijalby po jakims czasie. Zmylam wszystko(bo jak tu sie pokazac z taka twarza czerwona w polowie ).
Postaram w weekend pomazac sie na caly dzien w domu.
Moge na pewno napisac, ze bez minta nie uzyskalabym takiego efektu.

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-06-09 o 20:12
curry jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości