Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-08-12, 12:47   #1501
lukrecja222
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez angeeel88 Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie. Przez pomyłkę złożyłam zamówienie w lumiere.com i teraz nie wiem jak to odkręcić.... Doradźcie coś. Z góry dzięki
nie płać i napisz do nich maila z wyjaśnieniem.
lukrecja222 jest teraz online  
Stary 2009-08-12, 13:00   #1502
angeeel88
Przyczajenie

Napisałam wyjaśnienie, a oni odpisali mi coś takiego "Hi!

I am sorry but we cannot accept canceled order without a canceled
order fee and if the order has not been shipped already - what is your
order #?

Thank you". Mam to zignorować??
angeeel88 jest offline  
Stary 2009-08-12, 16:44   #1503
moodlishka
Raczkowanie

Hej dziewczyny przymiezam sie do zamowienia probek, ale nie jestem pewna czy dobrze wybralam kolorki podkladow i dlatego chce sie was poradzic.Chce zamowic:

Light Beige VV
Light Neutral Cashmere
Light Medium Neutral VV
Light Warm VV
Light Golden VV

Wlasciwie wybrlam po jednej probce z kazdego zestawu bo nadal nie umiem okreslic jaki kolor ma moja cera . Teraz sie zastanawiam czy Light nie bedzie za jasny moze powinnam wziac Light Medium ?
Mam cere jasna, ale nie taka bardzo jasna. Dodam, ze z EDM uzywam Linen choc nie jest to moj idealny kolor (troche za bardzo ziemisty) jednak najlepszy jaki do tej pory znalazlam. Jakies sugestie? Z gory dziekuje
Stary 2009-08-12, 16:49   #1504
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angeeel88 Pokaż wiadomość
Napisałam wyjaśnienie, a oni odpisali mi coś takiego "Hi!

I am sorry but we cannot accept canceled order without a canceled
order fee and if the order has not been shipped already - what is your
order #?

Thank you". Mam to zignorować??
No cóż, po prostu nie zapłacisz i zamówienie przepadnie skoro już tak się zdarzyło. A jaką płatność wybrałaś?
Stary 2009-08-12, 16:49   #1505
frenka
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2
GG do frenka

Cytat:
Napisane przez moodlishka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny przymiezam sie do zamowienia probek, ale nie jestem pewna czy dobrze wybralam kolorki podkladow i dlatego chce sie was poradzic.Chce zamowic:

Light Beige VV
Light Neutral Cashmere
Light Medium Neutral VV
Light Warm VV
Light Golden VV

Wlasciwie wybrlam po jednej probce z kazdego zestawu bo nadal nie umiem okreslic jaki kolor ma moja cera . Teraz sie zastanawiam czy Light nie bedzie za jasny moze powinnam wziac Light Medium ?
Mam cere jasna, ale nie taka bardzo jasna. Dodam, ze z EDM uzywam Linen choc nie jest to moj idealny kolor (troche za bardzo ziemisty) jednak najlepszy jaki do tej pory znalazlam. Jakies sugestie? Z gory dziekuje
jeśli jasnością Linen z EDM jest dobry (pomijając odcień), to Light z Lumiere powinno być dobre.
Stary 2009-08-12, 16:56   #1506
moodlishka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
jeśli jasnością Linen z EDM jest dobry (pomijając odcień), to Light z Lumiere powinno być dobre.
Bardzo dziekuje . Lece zamawiac
Stary 2009-08-18, 17:21   #1507
chilipepper
Raczkowanie

Czy któraś z Was próbowała kontaktować się z Lumiere w inny sposób niż przez tego maila na ich stronie?? Już dobrych kilka dni jak wysłałam im w ten sposób 2 wiadomości i nic. Może jakiś inny adres mailowy zamiast tego kontaktu na stronie??
chilipepper jest offline  
Stary 2009-08-18, 17:30   #1508
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was próbowała kontaktować się z Lumiere w inny sposób niż przez tego maila na ich stronie?? Już dobrych kilka dni jak wysłałam im w ten sposób 2 wiadomości i nic. Może jakiś inny adres mailowy zamiast tego kontaktu na stronie??
kande2975@gmail.com
Z takiego wysyłali wiadomości o promocji. Napisałam do nich kiedyś i odpisali praktycznie odrazu.
alkaxy jest teraz online  
Stary 2009-08-28, 13:54   #1509
Kasia_1988
Przyczajenie

Witam
Swoją przygodę (jak na razie w miarę udaną) z minerałami rozpoczęłam jakieś 2 miesiące temu, więc względnie niedawno. Zamówiłam próbki EDM i z kilku podkładów najbardziej podpasował mi kolor multi-tasking neutral (formuła intensive), a np.failry light juz jest za żółty dla mnie.
Chciałabym spróbowac teraz Lumiere... EDM w tej formule lubią się zważyć no i dość szybko zaczynam się świecić , a efekt początkowy jest dla mnie zbyt pudrowy. W jakie kolory Lumiere powinnam celować? Jest tam z czego wybierać... Mam cerę mieszaną, nie potrzebuję bardzo silnego krycia, nie mam problemów z wiekszymi niespodziankami.. (ot, kilka naczynek i rozszerzone pory) a raczej ujednolicenia kolorytu... Która formuła tej firmy byłaby odpowiednia?
Z góry dziękuję za pomoc wszelaką
Kasia_1988 jest offline  
Stary 2009-08-28, 16:18   #1510
enaiv
Zakorzenienie

Hmm, ja osobiście uwielbiam podkłady w formule veena velvet, intensive z edm użyłam tylko raz i od razu zmyłam bo wylądał zbyt pudrowo. VV daje takie śliczne satynowe, świetliste a jednocześnie matowe wykończenie, prawie że efekt photoshopa (choć to też zależy od tego co nałoży się pod podkład) cashmere i luminesse się u mnie nie sprawdziły, a FF nie miałam. A co do koloru to wydaje mi się, że powinnaś celować w kategorię cool lub beige, bo niektóre beże są różowawe (przejrzyj wątek bo jest sporo swatchy).
pozdrawiam
enaiv jest offline  
Stary 2009-08-28, 18:01   #1511
Kasia_1988
Przyczajenie

Satynowo, świetliście i nie-pudrowo Brzmi baaardzo zachęcająco. A czego np. używasz pod podkład aby uzyskać taki efekt? A co do kategorii beige to znalazłam parę opinii w wątku, że są żółte a nawet brzoskwiniowe...

Edytowane przez Kasia_1988
Czas edycji: 2009-08-28 o 18:23
Kasia_1988 jest offline  
Stary 2009-08-28, 19:30   #1512
paulaql
Raczkowanie

Ja uwielbiam formułę luminesse - ociupinka proszku rozprowadzona na buzi daje piękny satynowy efekt. Porównywałam z veena velvet, z wszystkimi formułami edm, ale żadna nie dawała takiego efektu - odznaczały się na suchych skórkach albo eksponowały ewentualne nierówności. Luminesse sprawdza się u mnie super, nie zakrywa piegów, ale wyrównuje koloryt, wygładza, odświeża, wygląda naturalnie, nie waży się i trzyma się dłużej niż edm, zdecydowanie. Moim zdaniem podkład nie powinien kryć - od tego jest korektor - tylko tak można uzyskać naturalny efekt. Czyli korektor punktowo + luminesse + umiejętne rozświetlanie + delikatny róż na policzki i jest bosko, cera bez skazy.
paulaql jest offline  
Stary 2009-08-28, 20:03   #1513
enaiv
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasia_1988 Pokaż wiadomość
Satynowo, świetliście i nie-pudrowo Brzmi baaardzo zachęcająco. A czego np. używasz pod podkład aby uzyskać taki efekt? A co do kategorii beige to znalazłam parę opinii w wątku, że są żółte a nawet brzoskwiniowe...
Brzmi zachęcająco, ale mam nadzieję że u Ciebie też będzie taki efekt , coby później na mnie nie było Najlepiej zamów sobie po jednej z każdej formuł. A nóż Ci jakaś inna podpasuje.
Pod minerały stosuję hydrolat i serum z Mazideł, później 'samorobny' primer (dry-flo + krzemionka) i na to VV.
Co do różowości lumier'owskich beży... ja jestem żółto-oliwkowa i na tle mojego Medium Neutral, Medium Beige 2.3 jest bardzo różowy, Light Medium Beige już trochę mniej.
Pooglądaj może Album Mineralny, jest chyba sporo swatchy
enaiv jest offline  
Stary 2009-08-28, 21:55   #1514
86Paula
Zakorzenienie

Medium Beige 2.3 (ja mam cashmere) jest troche rozowawy. Light Medium Beige mniej, a Lighr Beige to juz zoltek jak dla mnie. ogolnie nie latwo dla mnie bylo znalezc swoj kolor w Lumiere. nastawialam sie na coole na poczatku ale zrobily ze mnie swinke. choc ogolnie mam cere chlodna (multitasking poziomem jasnosci mi nawet pasowal, ale za czerwony byl wlasnie) to beze lepiej na mnie wygladaja. Chcialam poziom Light Medium- ale dla mnie byl juz za zolty, coole za rozowe, neutrale podobno sa szare. wiec stanelo na MB 2.3 a cashmere dlatego ze jest lekka i nie ma duzo pigmentu wiec latwiej mi sie wpasowala w odcien cery. jestem z niego zadowolona. tylko z wyborem podkladu na zime mam niezly orzech do zgryzienia...
86Paula jest offline  
Stary 2009-09-06, 15:47   #1515
chilipepper
Raczkowanie

Ech... Tak czytam i czytam te Wasze zachwyty nad kosmetykami Lumiere a u mnie ani widu ani słychu paczuszki z USA.
Czy któraś z Was miała problemy z paczką (moja idzie już prawie 50 dni roboczych) i szukała jej w jakiś sposób w Polsce?
Mnie ostatecznie po wielu telefonach przekierowano do lokalnego urzędu pocztowo-celnego, ale tam mi powiedziano, że nie docierają do nich paczki z numerem rozpoczynającym się na "LC" (a taki podano mi w mailu od Lumiere) Gdzie jeszcze mogę jej szukać??
chilipepper jest offline  
Stary 2009-09-14, 15:30   #1516
Isilindil
Jestem groszek... ;)

A ja mam inne pytanie

Próbuje zamówić próbki te za 0.01 $ i dodaję wszystko ładnie ale... w ich spisie nie ma różu adobe sunset a na stronce jest :P Więc nie mogę go dodać do próbkowego Co mam zrobić plus napisania do Lumiere?

A tak w ogóle to jestem zachwycona ich podkładami VV jest świetną formułą no i od razu trafiłam z kolorem Dużo lepsze od EDM

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline  
Stary 2009-09-14, 15:47   #1517
basior
Rozeznanie

właśnie też chciałam adobe sunset i nie było w spisie:/ ale nie pisałam do nich, chyba by było trzeba. a jak nie to bierzesz próbkę adobe sunset za 1 $.
i też trafiłam od razu z kolorem co jest jakimś fenomenem, testowałam już większość firm i tylko w lumiere mi się udało
Stary 2009-09-14, 15:55   #1518
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:
Napisane przez basior Pokaż wiadomość
właśnie też chciałam adobe sunset i nie było w spisie:/ ale nie pisałam do nich, chyba by było trzeba. a jak nie to bierzesz próbkę adobe sunset za 1 $.
i też trafiłam od razu z kolorem co jest jakimś fenomenem, testowałam już większość firm i tylko w lumiere mi się udało
Napisałam do nich i mam nadzieję że odpowiedzą a jak nie to zamówię tę próbkę po 1$

Isilindil jest offline  
Stary 2009-09-15, 18:08   #1519
Blk
BAN stały

może tak przykleić ten wątek?
Blk jest offline  
Stary 2009-09-16, 13:06   #1520
a_l_j_a
Przyczajenie

cześć dziewczyny jestem uzależniona od minerałów od ok 2 m-cy krótko wiem:P Stosuję EDM fairly summer mieszankę 1:1 intensive z o-glo a jako primer hydrating mineral veil BE, ale zauważyłam że zaczął mi wysuszać skórę i podkreśla suche skórki na nosie Chciałabym spróbować Lumiere ale nie za bardzo wiem jaki kolor wybrać proszę o pomoc myślę o formułach : FF, cashmere i luminese
Stary 2009-09-16, 20:17   #1521
Isilindil
Jestem groszek... ;)

basior, lumiere odpisało.
Adobe sunset jest dostępne w kicie za 0,01$

Isilindil jest offline  
Stary 2009-09-16, 20:30   #1522
basior
Rozeznanie

o, dzięki
póki co i tak we wspólnym zamawiam po 1$.
Stary 2009-09-30, 13:54   #1523
Revelyn
Raczkowanie

Witam moje drogie Minerałoholiczki O minerałach wiem tyle, co kot napłakał, ale postanowiłam w końcu wziąć się za siebie i zamówić zestaw próbek Lumiere. Zastanawiam się tylko nad kolorystyką. Mam szarozielone oczy z brązowymi plamkami, włosy z natury ciemny blond, choć farbowane na średni brąz. Opalam się na czerwono, potem brązowieję, ale tez niezbyt mocno. Ot taka typowa chyba słowiańska uroda, ale trzymająca się bliżej żółtawych niż różowych tonacji chyba Cera ze skłonnością to zaczerwienień, przetłuszczająca się. Moze doradzicie mi jakies kolory podkladow na poczatek? Ładnie proszę i pozdrawiam serdecznie
Revelyn jest offline  
Stary 2009-10-05, 18:01   #1524
lukrecja222
Zakorzenienie

chcę zamówić próbki, przy opcji dostawy można wybrać :
Whoole sale account- no retail orders allowed- any order that is not wholesale will be charget extra 0,1$

wiecie może o co chodzi?
Stary 2009-10-05, 23:22   #1525
basior
Rozeznanie

to dla 'hurtowników' nie bierz tego, weź no whole sale allowed.
Stary 2009-10-09, 20:38   #1526
cate72
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Było już o tym mówione nieraz - wszystkie paczki spoza UE przechodzą przez Urząd Celny. Na każdej przesyłce jaką dostałam (kilkadziesiąt już na pewno było) widniała pieczątka zielona UC "dopuszczono do obrotu" (lub coś w tym stylu). Tylko jedna moja paczka miała czerwoną pieczątkę z napisem "objęto procedurą celną" (mniej więcej tak to brzmiało), co było równoznaczne z naliczeniem mi za nią VATu.
Frantic pytanie do ciebie .....skopiowalam bardza stara odpowiedz....bardzo mnie interesuje jak przeszlas przez procedure gdy zablokowali ci paczke....chodzi mi o naliczeniu vatu......dlugo to wszystko trwalo?musialas jakies dokumenty wypelniac?
cate72 jest offline  
Stary 2009-10-16, 00:07   #1527
cate72
Przyczajenie

In Honor of Domestic Violence Awareness month (October) and in Loving Memory of Kristen Palumbo-Longo, Lumiere Skin & Beauty Bar Is having a domestic violence awareness month discount for donation. Domestic Violence is a serious issue and we need to shine a light on it...If you have personally been affected by domestic violence or know someone who has, then you know how much of a serious matter it is. It devastates the lives of so many.
Recently we have been affected by the local horrific murder of Kristen Palumbo-Longo Click to read more. In memory of her life, and for the future thoughts of her four children, we are donating 10% of all orders placed from 10/16/09 through 10/18/09 to the Palumbo-Longo family children's college fund. When placing your order please use the code dv20 at check out, this will ensure that you receive 20% off of your order and that 10% of your order will be donated. There is a $20.00 minimum per order (before shipping).

We would like to thank you in advance for your orders, and for taking the time to make a difference.

jakby kogos interesowala promocja
cate72 jest offline  
Stary 2009-10-16, 15:29   #1528
Viollet87
Zakorzenienie

Proszę o pomoc dziewczyny, które znają podkłady EDM i Lumiere
z EDM moimi odcieniami są Beige Neutral oraz Light Neutral (matte, kat. Buff). Teraz usiłuję dobrać podkład Lumiere - które kolory będą odpowiednikami wyżej wymienionych? Mam parę próbek, narazie najbliżej ideału jest Light Medium Warm Luminesse. Goldeny są zdecydowanie zbyt żółte. Krycia szczególnego nie potrzebuję (intensive edm wyglądała na mnie jak tynk, masakra). Podpowiecie jakiś konkrecik?

310813
Viollet87 jest teraz online  
Stary 2009-10-16, 15:34   #1529
86Paula
Zakorzenienie

a czegos z bezy probowalas juz?
86Paula jest offline  
Stary 2009-10-16, 15:50   #1530
KKZJ
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc dziewczyny, które znają podkłady EDM i Lumiere
z EDM moimi odcieniami są Beige Neutral oraz Light Neutral (matte, kat. Buff). Teraz usiłuję dobrać podkład Lumiere - które kolory będą odpowiednikami wyżej wymienionych? Mam parę próbek, narazie najbliżej ideału jest Light Medium Warm Luminesse. Goldeny są zdecydowanie zbyt żółte. Krycia szczególnego nie potrzebuję (intensive edm wyglądała na mnie jak tynk, masakra). Podpowiecie jakiś konkrecik?
i jeszcze neutrali spróbuj
a z tym light med warmem co jest nie tak?
KKZJ jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości