Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-10-16, 16:30   #1531
Viollet87
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Beży muszę spróbować. Neutrale spoza formuły Luminesse prawopodobnie będą dla mnie zbyt ziemiste. Light Medium Warm jest ok, ale jego wadą jest to, że powoli staje się dla mnie za ciemny i zbyt ciepły odrobinę. Coś czuję, że zamówię wszystkie możliwe sample zamiast upragnionego biga i będę dokładnie testować, bez domysłów. Dziękuję

Miałam i nadal mam nadzieję, że odezwie się ktoś, kto używa(ł) Light Neutral / Beige Neutral EDM i znalazł swój odcień w Lumiere

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-10-16, 19:23   #1532
paulaql
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Beży muszę spróbować. Neutrale spoza formuły Luminesse prawopodobnie będą dla mnie zbyt ziemiste. Light Medium Warm jest ok, ale jego wadą jest to, że powoli staje się dla mnie za ciemny i zbyt ciepły odrobinę. Coś czuję, że zamówię wszystkie możliwe sample zamiast upragnionego biga i będę dokładnie testować, bez domysłów. Dziękuję

Miałam i nadal mam nadzieję, że odezwie się ktoś, kto używa(ł) Light Neutral / Beige Neutral EDM i znalazł swój odcień w Lumiere
Viollet, ja używałam w wakacje light neutral EDM, ale teraz byłby dla mnie zdecydowanie (!) za ciemny. Z lumiere mam biga najjaśniejszego z Warmów - tj. Fairly LT Warm Luminesse i odcień jest idealny, ani za żółty ani za ciepły.

Light Medium Warm Luminesse - najciemniejszy, delikatnie różowy
Light WarmLuminesse - jaśniejszy, ale w opakowaniu wydaje się być bardziej różowy, na skórze niekoniecznie
Fairly LT Warm Luminesse - dla mnie idealny, bez różu

Osobiście nie testowałam beige, ale myśle, że odnalazłabym się w tej tonacji. I Ty również
paulaql jest offline  
Stary 2009-10-16, 20:05   #1533
Viollet87
Zakorzenienie

Paula dziękuję zapamiętam.

Dla mnie Light Neutral EDM nie jest teraz za ciemny (używam matte, pewnie dlatego... przez tę formułę odcień cery przebija i też pewnie dlatego mam 3 kolory w EDM-ie które pasują mi jednocześnie - ale wszystkie z Buff). Zamówiłam dziś masę próbek Lumiere, będzie wielkie testowanie. Zapewne będę tu wrzucać fotki i prosić o ocenę

jeszcze raz dzięki

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-10-16, 20:17   #1534
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Paula dziękuję zapamiętam.

Dla mnie Light Neutral EDM nie jest teraz za ciemny (używam matte, pewnie dlatego... przez tę formułę odcień cery przebija i też pewnie dlatego mam 3 kolory w EDM-ie które pasują mi jednocześnie - ale wszystkie z Buff). Zamówiłam dziś masę próbek Lumiere, będzie wielkie testowanie. Zapewne będę tu wrzucać fotki i prosić o ocenę

jeszcze raz dzięki
Light Medium Warm VV

z innych formuł nic nie widzę ale inne formuły słabo znam

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-10-17, 10:59   #1535
paulaql
Raczkowanie

Violett, nie ma za co

Dostałam w nagrodzie od lumiere wybrane przeze mnie cienie oraz błyszczyk i chcę podzielić się wrażeniami. Błyszczyk (Peach Glaze) ma super kolor na ustach i jest 'mineralny', ALE.. niestety ma odpychający dla mnie zapach, sama nie wiem czy on tak śmierdzi czy opakowanie, w którym się znajduje. Nie bardzo więc chcę się nim malować, a może i dobrze, bo w dodatku wysusza.
Natomiast cienie (Dirty Blonde, Cream Soda) do powiek super, a jak je nałożę na bazę artdeco mam problem z demakijażem.. No nie schodzi w ogóle cholerstwo Super efekt i super trwałość.

Edytowane przez paulaql
Czas edycji: 2009-10-17 o 13:44
paulaql jest offline  
Stary 2009-10-17, 11:40   #1536
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:
Napisane przez paulaql Pokaż wiadomość
Violett, nie ma za co

Dostałam w nagrodzie od lumiere wybrane przeze mnie cienie oraz błyszczyk i chcę podzielić się wrażeniami. Błyszczyk ma super kolor na ustach i jest 'mineralny', ALE.. niestety ma odpychający dla mnie zapach, sama nie wiem czy on tak śmierdzi czy opakowanie, w którym się znajduje. Nie bardzo więc chcę się nim malować, a może i dobrze, bo w dodatku wysusza.
Natomiast cienie do powiek super, a jak je nałożę na bazę artdeco mam problem z demakijażem.. No nie schodzi w ogóle cholerstwo Super efekt i super trwałość.
Jak to w nagrodzie?

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline  
Stary 2009-10-17, 13:46   #1537
paulaql
Raczkowanie

Isilindil, bo był ostatnio organizowany przez nich konkurs makijażowy, który wygrałam w kategorii dziennego ("A Hard Day's Work" look) :P
paulaql jest offline  
Stary 2009-10-17, 14:21   #1538
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Isilindil, bo był ostatnio organizowany przez nich konkurs makijażowy, który wygrałam w kategorii dziennego ("A Hard Day's Work" look) :P
brawo, gratulacje to teraz na mineralny makijaz dzienny konkurs na wizazu

odnalazlam Twoje zdjecie-znam je ladne

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-10-17 o 20:59
pastereczka jest offline  
Stary 2009-10-17, 17:46   #1539
Charlotta11
Rozeznanie

Paulaql,
Ja również gratuluję I też bym chciała zobaczyć zwycięski makijaż
Stary 2009-10-17, 22:37   #1540
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Paulaql,
Ja również gratuluję I też bym chciała zobaczyć zwycięski makijaż
Ja także

Isilindil jest offline  
Stary 2009-10-17, 23:26   #1541
paulaql
Raczkowanie

Usunęli już fotkę mojego makijażu ze strony, ale została na serwerze pod linkiem:

http://i18.photobucket.com/albums/b1...stWinner-1.jpg
Obserwatorki wątku z makijażami mineralnymi powinny go znać
paulaql jest offline  
Stary 2009-10-17, 23:35   #1542
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:
Usunęli już fotkę mojego makijażu ze strony, ale została na serwerze pod linkiem:

http://i18.photobucket.com/albums/b1...stWinner-1.jpg
Obserwatorki wątku z makijażami mineralnymi powinny go znać
Jejuś... zachwycający! a jak jeszcze podasz co masz na ustach...

Kliknęłam następne zamówienie Niestety poprzednio myślałam że znalazłam kolor, ale nieee... szukam dalej.

Szkoda że oliwek nie posiadają...

Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2009-10-17 o 23:36
Isilindil jest offline  
Stary 2009-10-17, 23:36   #1543
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

och tak znamy, przecudny to makijaż i nie dziwię się wcale, że wygrał

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-10-18, 00:11   #1544
paulaql
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Jejuś... zachwycający! a jak jeszcze podasz co masz na ustach...
Na ustach Siesta z lumiere, ale tak jak pisałam - nie polecam ich błyszczyków, bo zwyczajnie śmierdzą

Ogólnie, to nawet proszki mają u nich jakiś taki niefajny fabryczny zapach.. (który jestem w stanie przeboleć ze względu na efekt )

I dziękuję wszystkim za miłe słowa

Edytowane przez paulaql
Czas edycji: 2009-10-18 o 00:12
paulaql jest offline  
Stary 2009-10-18, 10:37   #1545
VictoriaK
Raczkowanie

Witajcie Dziewczyny. Tyle się niedawno naczytałam o tych cudownych minerałach, że postanowiłam zainwestować w próbki Lumiere i EDM. Zamówiłam oba zestawy 9.9.2009. Jako, że od 15.09-15.10 przebywałam w Polsce ( na codzień w Irl), to obie paczki miały być z dostawą do Pl. Byłam przeszcęśliwa, kiedy to już 16.09 dostałam paczkę z EDM. Niestety na Lumiere do dziś czekam - a jestem już z powrotem w Irl. Czy tylko ja mam takiego pecha czy było więcej wrześniowych opóźnień. Próbki z EDM okazały się trafione, ale chciałabym mieć porównanie. Szkoda tylko, że już na wstępie musiałam się tak do firmy Lumiere zrazić. Dwukrotnie do nich pisałam i napisali, że jeszcze nie wysłali. Po jakim czasie Wy dostajecie swoje zamówienia, tak średnio? pozdrawiam
VictoriaK jest offline  
Stary 2009-10-18, 12:50   #1546
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez VictoriaK Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny. Tyle się niedawno naczytałam o tych cudownych minerałach, że postanowiłam zainwestować w próbki Lumiere i EDM. Zamówiłam oba zestawy 9.9.2009. Jako, że od 15.09-15.10 przebywałam w Polsce ( na codzień w Irl), to obie paczki miały być z dostawą do Pl. Byłam przeszcęśliwa, kiedy to już 16.09 dostałam paczkę z EDM. Niestety na Lumiere do dziś czekam - a jestem już z powrotem w Irl. Czy tylko ja mam takiego pecha czy było więcej wrześniowych opóźnień. Próbki z EDM okazały się trafione, ale chciałabym mieć porównanie. Szkoda tylko, że już na wstępie musiałam się tak do firmy Lumiere zrazić. Dwukrotnie do nich pisałam i napisali, że jeszcze nie wysłali. Po jakim czasie Wy dostajecie swoje zamówienia, tak średnio? pozdrawiam
ja zawsze szybciutko od 5 do 7 dni roboczych od złożenia zamówienia, zarowno same probki jak i wieksze zamowienia z pełnowymiarowymi porduktami, a wiesz kiedys dokładnie Ci wysłali??

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-10-19, 15:29   #1547
Isilindil
Jestem groszek... ;)

paulaql masz może mozliwość porównania na skórze Fair warm i golden? bo golden jest dla mnie dobry odcieniowo ale kolorystycznie zbyt... ziemisty... potrzebuje czegoś bardziej żółto-oliwkowego

Jakieś pomysły?

Isilindil jest offline  
Stary 2009-10-19, 19:12   #1548
paulaql
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
paulaql masz może mozliwość porównania na skórze Fair warm i golden? bo golden jest dla mnie dobry odcieniowo ale kolorystycznie zbyt... ziemisty... potrzebuje czegoś bardziej żółto-oliwkowego

Jakieś pomysły?
Nie mam niestety do końca tygodnia aparatu, ale z opisu może pomogę
Fair golden jest trochę jaśniejszy od fair warm.
No i golden wpada w żółć, podczas gdy warm ma bardzo neutralne żółte tony z nutką brązu. Oczywiście oba są jasne, a przy jasnych podkładach kolor jest jakby trochę mniej istotny
paulaql jest offline  
Stary 2009-10-19, 19:27   #1549
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:
Nie mam niestety do końca tygodnia aparatu, ale z opisu może pomogę
Fair golden jest trochę jaśniejszy od fair warm.
No i golden wpada w żółć, podczas gdy warm ma bardzo neutralne żółte tony z nutką brązu. Oczywiście oba są jasne, a przy jasnych podkładach kolor jest jakby trochę mniej istotny
Troszkę pomogło, dziękuję

Isilindil jest offline  
Stary 2009-10-20, 18:47   #1550
alkaxy
biegam dla Zabawy

Znalazłam własnie róż mojego życia:
Crimson
http://www.lumierecosmetics.com/prod...on-424-83.html
To jest taka idelana czerwień - bez cienia fioletu.
Tylko nie wiem skąd im się wzieły te drobinki na zdjęciu - w mojej próbce nie dopatruję się.
Fakt, łatwo przesadzić, ale jak się nałoży odrobinkę - bardzo natrualnie wygląda.
A jak więcej-mamy wieczorowy makijaż, bardzo elegancki Pikny!

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Violett, nie ma za co

Dostałam w nagrodzie od lumiere wybrane przeze mnie cienie oraz błyszczyk i chcę podzielić się wrażeniami. Błyszczyk (Peach Glaze) ma super kolor na ustach i jest 'mineralny', ALE.. niestety ma odpychający dla mnie zapach, sama nie wiem czy on tak śmierdzi czy opakowanie, w którym się znajduje. Nie bardzo więc chcę się nim malować, a może i dobrze, bo w dodatku wysusza.
Natomiast cienie (Dirty Blonde, Cream Soda) do powiek super, a jak je nałożę na bazę artdeco mam problem z demakijażem.. No nie schodzi w ogóle cholerstwo Super efekt i super trwałość.
Śliczny makijaż
To prawda, cienie są świetne, bardzo długo trzymają. A Dirty Blond, dla oszczędzenia miejsca w kosmetycznce, robi u mnie czasem na bronzerek.
alkaxy jest teraz online  
Stary 2009-10-20, 19:31   #1551
paulaql
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Znalazłam własnie róż mojego życia:
Crimson
http://www.lumierecosmetics.com/prod...on-424-83.html
To jest taka idelana czerwień - bez cienia fioletu.
Tylko nie wiem skąd im się wzieły te drobinki na zdjęciu - w mojej próbce nie dopatruję się.
Fakt, łatwo przesadzić, ale jak się nałoży odrobinkę - bardzo natrualnie wygląda.
A jak więcej-mamy wieczorowy makijaż, bardzo elegancki Pikny!

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Śliczny makijaż
To prawda, cienie są świetne, bardzo długo trzymają. A Dirty Blond, dla oszczędzenia miejsca w kosmetycznce, robi u mnie czasem na bronzerek.
Dzięki
Crimsona też lubię, dla mnie on jest taką pomarańczową czerwienią, a ja dobrze się czuję w takich odcieniach Choć w zasadzie lumierowskich róży w formie próbek mam masę i codziennie powstaje dylemat, który dziś.. Ostatnio polubiłam te ciemniejsze, nakładane w małych ilościach w formie mgiełki
paulaql jest offline  
Stary 2009-10-22, 00:44   #1552
alkaxy
biegam dla Zabawy

Crimson faktycznie w woreczku to taka czerwień z nutą pomarańczy, ale jako jedyny chyba z róży minerlanych nie ociepla mi się na policzkach w pomarańcz, tylko pozostaje czerwony
Chociaż ja blond jak i ty - dla kogoś o ciemnej karnacji może być mniej czerwony.

Może masz coś jeszcze bardziej czerwonego wśród próbek? Tylko proszę bez fioletu. I najlepiej bez drobinek
alkaxy jest teraz online  
Stary 2009-10-25, 00:08   #1553
paulaql
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Może masz coś jeszcze bardziej czerwonego wśród próbek? Tylko proszę bez fioletu. I najlepiej bez drobinek
Niestety drugiego takiego jak crimson nie ma - tylko crimson Jeśli lubisz takie różowe-pamarańcze to polecam Terra Cotta, to taka mniej intensywna forma crimsona, bardzo naturalna. Jeśli miałabym określić swoje ulubione odcienie to jeszcze dorzuciłabym Ambrosia, ale to bronzer.
paulaql jest offline  
Stary 2009-10-26, 11:54   #1554
Gajowniczka
Zadomowienie

a dla mnie odkryciem stał się ostatnio róż SPICED APPLE.Nawet małż stwierdził,że super wyglądam.A zazwyczaj on nie zauważa zmian/.
Gajowniczka jest offline  
Stary 2009-10-26, 12:02   #1555
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Wyprzedaż pędzli Lumiere
Ceny baardzo zachęcające ....
cathy jest offline  
Stary 2009-10-28, 02:43   #1556
VictoriaK
Raczkowanie

Próbki niby wysłane 23.09. Po uprzejmej konwersacji z Panią z Lumiere uzgodniłyśmy, że paczka zaginęła ( przesyłka zwykła za 6$) i Oni nic nie mogą poradzić. Z jednej strony - no fakt, przecież to nieubezpieczona i na własne ryzyko. Ale z 2... zamawiam w miesiącu ok 10 paczek z gadżetami z ebaya, z krajów wszelakich ( w tym USA) i nigdy mi nic nie zginęło, a zawsze biorę najtańszą wysyłkę. Przewertowałam cały wątek i widzę, że opóźnienia i zaginięcia to w Lumiere powszechny temat ;/
Po moim wylaniu żali zaoferowano mi na uspokojenie skołatanych nerwów wysłanie jednej przesyłki powtórnie na ich koszt. Wysłana w pt 23.10 paczka doszła do mnie dzisiaj. Jupi. Tylko, zamiast wybranych próbek dostałam słoiczek cienia. I to tyle ;/
Wszystko super, przeboleje, zamówiłam dziś na własną rękę próbki ponownie.

Czy ktoś będzie uprzejmy powiedzieć jak ten cień używać? Dziewczyny się zachwycały stopniem pigmentacji... że nakładać na bazę... Bazy nie mam, ale spróbowałam nałożyć na sucho, na podkład, na cień z Nouby i Bourjoua i go w ogóle nie widać na oczach ( kolor Allure). A mniej więcej wyszedł odcień Pink Diamonds. Ewentualnie gdzie w taką bazę można się zaopatrzyć? Coś mineralnego? Dziękuję pięknie za poradę
VictoriaK jest offline  
Stary 2009-10-28, 10:00   #1557
paulaql
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez VictoriaK Pokaż wiadomość
Czy ktoś będzie uprzejmy powiedzieć jak ten cień używać? Dziewczyny się zachwycały stopniem pigmentacji... że nakładać na bazę... Bazy nie mam, ale spróbowałam nałożyć na sucho, na podkład, na cień z Nouby i Bourjoua i go w ogóle nie widać na oczach ( kolor Allure). A mniej więcej wyszedł odcień Pink Diamonds. Ewentualnie gdzie w taką bazę można się zaopatrzyć? Coś mineralnego? Dziękuję pięknie za poradę
Ja mam bazę Artdeco, kupiłam w Douglas'ie.
Jeśli chcesz wydobyć mocną pigmentacje nałóż na mokro, a już najlepiej jak użyjesz do tego rozcieńczonej aptecznej gliceryny - na pędzelek lub powiekę, jak wolisz.

Kusi mnie pędzelek do różu lumiere - fiber optic, ten ścięty. Ktoś ma i poleca?
paulaql jest offline  
Stary 2009-11-01, 11:45   #1558
braworka
Zakorzenienie

PREBUY BRUSH
http://www.lumierecosmetics.com/cata...hes-119-1.html

jak dobrze zrozumiałam, zamawiamy pędzle w niskich cenach, których jeszcze u nich nie ma.

braworka jest offline  
Stary 2009-11-01, 11:52   #1559
paulaql
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
PREBUY BRUSH
http://www.lumierecosmetics.com/cata...hes-119-1.html

jak dobrze zrozumiałam, zamawiamy pędzle w niskich cenach, których jeszcze u nich nie ma.
Tak,
pędzelki będą też inaczej wyglądać niż na zdjęciach - tj. będą mieć czarne rączki i ultra miękkie różowo-czarne syntetyczne włosie
paulaql jest offline  
Stary 2009-11-01, 12:41   #1560
braworka
Zakorzenienie

zestaw 8 pędzli za 11 $ - chcę
ale przesyłkę trzeba brać za 14$ więc może jakieś wspólne??

braworka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości