Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-18, 12:12   #211
Gajowniczka
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Lumiere to teraz moje debeściaki i to we wszystkich formułach (oprócz FF bo nie znam).
Są najbardziej "mokre" i wtapiające w skórę .Bardzo subtelnie wyglądaja na twarzy .
Co dziwne chwalone Joppy jako mało pudrowe mi wydają się istnym tynkiem.
Gajowniczka jest offline  
Stary 2009-02-18, 13:25   #212
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

A ja dziś wymalowałam się Fairly LT Warm Luminesse i jestem bardzo zadowolona. Kolor dopasowany (na upartego mógłby być dosłownie ciutkę ciemniejszy i trochę bardziej "ciepły" ale się chyba czepiam już). Krycie słabsze niż FF ale formuła lżejsza, nie tak oblepiająca. Nie wypowiem się co do trwałości, bo nie użyłam żadnej bazy ani pudru wykańczającego.

Gajowniczko
- nie mam porównania z innymi minerałami ale też w Lumiere podoba mi się ta ich kremowość Ładnie się wtapiają w skórę

Aktualnie od godziny szukam samplera właśnie z Fairly LT WARM Położyłam gdzieś go osobno i normalnie wciągnęło mi w podprzestrzeń

EDIT: samplera nadal niet

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-02-18 o 15:08
madziczka jest offline  
Stary 2009-02-18, 16:49   #213
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

moje próbki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lumiere.jpg (58,5 KB, 424 załadowań)

agabil1 jest offline  
Stary 2009-02-19, 18:53   #214
wilhelmina
Zadomowienie

Znawczynie lumiere, powiedzcie mi, czy Face and Body Enhancers sprzedawane na Lumiere w poj. 4 gramów naprawdę wysyłane są w słoiczkach tak jak oni tam piszą, czy może potrafią przysłac w fiolce? Pytam, ponieważ jest tam zdjęcie enhancerów w fiolkach, a mnie by zależało na słoiczku. Czy może nie ma ryzyka, a zdjęcie jest tylko po to by się zorientować w ilościach? Z góry dzięki za odpowiedź
Stary 2009-02-21, 21:39   #215
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Znawczynie lumiere, powiedzcie mi, czy Face and Body Enhancers sprzedawane na Lumiere w poj. 4 gramów naprawdę wysyłane są w słoiczkach tak jak oni tam piszą, czy może potrafią przysłac w fiolce? Pytam, ponieważ jest tam zdjęcie enhancerów w fiolkach, a mnie by zależało na słoiczku. Czy może nie ma ryzyka, a zdjęcie jest tylko po to by się zorientować w ilościach? Z góry dzięki za odpowiedź
Ja mam soft radiance i dostalam go w sloiczku w takim samym jak podklad.Ale zamawialam go juz dawno temu przed tym jak strona byla uaktualniana.Ostanio zamawiany przezemnie podklad xl mial sloik zmieniony(wezszy a wyzszy)

Dzisiaj nalozylam po raz pierwszy primer z Lumiere.Podoba mi sie jego konsystencja taka zelowo-olejowa-ale nie tlusta .Twarz wyglada ladnie.Jak sie sprawdzi na dluzsza mete to chyba zamowie pelne wypakowanie.Probka powinna starczyc na 3-4 razy.

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2009-02-21 o 21:51
CzarnyElf jest offline  
Stary 2009-02-21, 22:40   #216
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Przetestowałam moje próbki. Wprawdzie nie mam porównania z innymi minerałami, ale z Lumiere jestem bardzo zadowolona. Znalazłam wstępnie swoje odcienie (Fairy LT Warm i Fairy Warm), muszę jeszcze potestować formuły w obrębie tych kolorów Teraz marzę o cieniach i różach

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2009-02-22, 19:08   #217
Anecka
Zakorzenienie

Przeczytalam watek.. dobrze, ze krótki
No i z tego co sie dowiedzialam to formula VV kryje dobrze, nawet lepiej niz Intensive EDM i jest bardziej kremowa. Tzn ma tak dobry poslizg jak edm?

No i moje pytanie.. jaki kolor z Lumiere [musze o to zapytac, bo mam kolory zle ustawione chyba] jest podobny do Perfect z EDM [a najlepiej deczko ciemniejszy niz perfect] lub Multi tasking? Ogolnie chodzi mi o neutralny bezyk z kapka rozowego, ale kapką..

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-02-22, 19:13   #218
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No i z tego co sie dowiedzialam to formula VV kryje dobrze, nawet lepiej niz Intensive EDM i jest bardziej kremowa. Tzn ma tak dobry poslizg jak edm?
W moją skórę formuła VV z Lumiere się dużo lepiej wtapia niż intensive z EDM. Jakbyś zamawiała kiedyś próbki, to weź też formułę FF - krycie ma naprawdę dobre, chociaż mi w wykończeniu przypomina właśnie EDM intensive, ale dłużej i ładniej się trzyma skóry niż EDM. Pozostałe formuły raczej sobie odpuść - nie będziesz zadowolona z krycia, bo jest naprawdę lekkie.
frantic jest offline  
Stary 2009-02-22, 22:53   #219
mala_kobietka
Raczkowanie

Cytat:

No i moje pytanie.. jaki kolor z Lumiere [musze o to zapytac, bo mam kolory zle ustawione chyba] jest podobny do Perfect z EDM [a najlepiej deczko ciemniejszy niz perfect] lub Multi tasking? Ogolnie chodzi mi o neutralny bezyk z kapka rozowego, ale kapką..
Chesz cos do testów z Lumiere ? wysyłając Ci jutro EGM mogę zrobię 2 próbki Lumiere, wprawdzie niewielkie , bo za dużo nie zostało, ale mam Medium Beige w formule FF i Medium Beige 2.3 VV ...dobra idę poszukać moze coś jeszcze znajdę.
Perfect z EDM nie znam
mala_kobietka jest offline  
Stary 2009-02-22, 23:02   #220
pranie
Wtajemniczenie

o rany, mialam nic z Lumiere nie zamawiac, ale Fruity oczywiscie skusila mnie tym cieniem do czarnych brwi Mam special dark, veena silk veil, piekny roz Sienna i polecany przez Frantic sundew! Aaaaaa!
pranie jest offline  
Stary 2009-02-23, 13:59   #221
mala_kobietka
Raczkowanie

A ja dzisiaj ponieważ jadę na próbkach i końcówkach minerałków zdecydowałam sie użyć zabłąkanej próbki LM Warm w formule VV do szybkiego porannego makijażu i ... kiepsko ten kolor na mnie się prezentował . LM Warm w formule FF był przecież ładny zużyłam fuul size., w formule VV zużyłam całe opamowanie LM Beige ....a LM Warm VV dzisiaj wygladał na mnie szaro/zielono musiałam go domieszać Medium Beige z BE żeby wyjść do ludzi.

Ja chce już moje EGM
mala_kobietka jest offline  
Stary 2009-02-23, 16:59   #222
Aiiiiiii
Raczkowanie

Dziewczynki zamowilam probki 25.01 i jeszcze nie przyszly. Uzbroic sie w cierpliwosc czy zaczac panikowac?
Aiiiiiii jest offline  
Stary 2009-02-23, 17:37   #223
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Chesz cos do testów z Lumiere ? wysyłając Ci jutro EGM mogę zrobię 2 próbki Lumiere, wprawdzie niewielkie , bo za dużo nie zostało, ale mam Medium Beige w formule FF i Medium Beige 2.3 VV ...dobra idę poszukać moze coś jeszcze znajdę.
Perfect z EDM nie znam
Dziekuje Potestuje te formuly, to moze dzieki Tobie zamowie cos.. bo niedlugo bede musiala zamowic jakis pelen wymiar podkladu.. a nie wiem czy EDM czy Lumiere czy co moze EGM.. ah

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-02-23, 17:40   #224
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Aiiiiiii Pokaż wiadomość
Dziewczynki zamowilam probki 25.01 i jeszcze nie przyszly. Uzbroic sie w cierpliwosc czy zaczac panikowac?
Dośc długo. Ja moje Lumiere dostaję po ok. 8 dniach od zamówienia.

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-02-25, 14:24   #225
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie

to ja znowu z mailem, tym razem od Lumiere, choć mam nadzieję, ze to nie jest tak, że tylko wybrane osoby dostają maile, ale kto ich tam wie... może komuś się przyda:

Hello Everyone!

WOW, February has almost come and gone! A BIG plus in my book seeing how it brings us just a little closer to Spring!
I just wanted to remind everyone that the Prebuy is almost over - we only have until Feb. 28th, 2009 11:59 pm EST - so, if you are hoping to snag a few brushes, now is definitely the time - please remember, I cannot sell them after this time, so I kindly ask that you do not ask.
Although there is a limited supply left, the only one Out of Stock is the 9 pc set (again, we cannot sell anymore of these so please do not ask
One thing that you international girls may have noticed is the slightly higher shipping on the Priority & Express (Priority was $12, now is $14, Express was $25, now is $27) - Unfortunately the USPS has once again raised their prices. I do NOT make a profit on shipping so please understand this is not something I wanted to do but must to keep my prices low.
I want to Thank all that have participated in the Prebuy -sales were HUGELY successful enabling me to sell these at a fantastic price.
Best Wishes!
Kim

szybkie i marne tłumaczenie w moim wykonaniu:

drożeje przesyłka międzynarodowa (swoja drogą ciekawe czy w innych firmach mineralnych też nam podniosą ceny przesyłek?)
kończy się oferta Pre-Buy na pędzle
mykofenolan mofetilu jest offline  
Stary 2009-02-25, 14:34   #226
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
to ja znowu z mailem, tym razem od Lumiere, choć mam nadzieję, ze to nie jest tak, że tylko wybrane osoby dostają maile, ale kto ich tam wie... może komuś się przyda:
no chyba jednak tak jest, bo ja znowu nic nie dostałam...
To ciekawe, bo też jestem zapisana, a to już drugi przypadek, kiedy Ty dostajesz maila, a ja nie ...
cathy jest offline  
Stary 2009-02-25, 14:37   #227
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no chyba jednak tak jest, bo ja znowu nic nie dostałam...
To ciekawe, bo też jestem zapisana, a to już drugi przypadek, kiedy Ty dostajesz maila, a ja nie ...
no to rzeczywiście zaczyna być dziwne... choć z drugiej strony to może Twoja skrzynka tak filtruje te wiadomości? joppa miałam wtedy normalnie w odebranych, ale tym razem lumiere było w spamie. może masz taki "wyższy level" poczty, że takie biuletyny w ogóle odrzucają jako spam i do Ciebie nie dochodzą?
Stary 2009-02-25, 14:50   #228
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
no to rzeczywiście zaczyna być dziwne... choć z drugiej strony to może Twoja skrzynka tak filtruje te wiadomości? joppa miałam wtedy normalnie w odebranych, ale tym razem lumiere było w spamie. może masz taki "wyższy level" poczty, że takie biuletyny w ogóle odrzucają jako spam i do Ciebie nie dochodzą?
nie, na pewno nie jest to powodem, dla którego nie otrzymuję tych maili
Pewnie nie czytałas wątku, gdzie wspominałam, czym się zajmuję - prowadzę również firmę komputerową, więc generalnie informatyka nie jest dla mnie problemem (po tacie przejęłam zainteresowanie tą dziedziną) i raczej potrafię skonfigurować tak pocztę, żeby odpowiednio filtrowała mi wiadomości
Generalnie często otrzymuję newslettery, informacje o promocjach i newsy, ale tych dwóch akurat nie dostałam I to mnie własnie zastanawia, dlaczego niektóre są wysyłane do wszystkich, a inne nie, mimo zapisania się
Chyba zaraz napiszę do Lumiere dlaczego mnie pominęli
cathy jest offline  
Stary 2009-02-25, 15:46   #229
frantic
Zakorzenienie

Właśnie ja też nie dostaję już żadnych wiadomości ani od Lumiere ani z Joppa. W folderze ze spamem też nic nie mam. Dodam, że przez pewien czas newslettery z Joppa dostawałam bardzo regularnie, a teraz głucha cisza.
frantic jest offline  
Stary 2009-02-25, 15:54   #230
pastereczka
Organizatorka

A ja zmienilam ustawienia poczty tak zeby mi wewalalo wszystko co tam uwazaja do folderu spam, nie usuwalo nic automatycznie i dopiero tam odnajduje te listy, nie wierze ze kogos pomijają bo automatem lecą do Wszystkich

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-02-25, 15:59   #231
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
A ja zmienilam ustawienia poczty tak zeby mi wewalalo wszystko co tam uwazaja do folderu spam, nie usuwalo nic automatycznie i dopiero tam odnajduje te listy, nie wierze ze kogos pomijają bo automatem lecą do Wszystkich
Też nie podejrzewam, że się firma na mnie uwzięła i celowo mnie omija. Nie mniej jednak folder spamu mam pusty, wiadomości nie dochodzą i nie wiem od czego to zależy.
frantic jest offline  
Stary 2009-02-25, 16:02   #232
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Właśnie ja też nie dostaję już żadnych wiadomości ani od Lumiere ani z Joppa. W folderze ze spamem też nic nie mam. Dodam, że przez pewien czas newslettery z Joppa dostawałam bardzo regularnie, a teraz głucha cisza.
najdziwniejsze jest to, ze ja niektóre wiadomości od Lumiere i Joppa dostaję.. Ale tych dwóch, o których ostatnio pisała mykofenolan mofetilu (za każdym razem muszę kopiować, bo nie jestem w stanie tego napisać bez błędu ) nie dostałam. I to mnie dziwi.. Gdybym w ogóle nic od nich nie dostawała, to pewnie bym podejrzewała, że nie wpisali mnie na listę, albo moja skrzynka coś nawala, albo coś..
cathy jest offline  
Stary 2009-02-25, 16:08   #233
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Dziewczyny - czy te zestawy"kity" w dziale "specials" są na stałe, czy to jakieś czasowe promocje? Jeżeli czasowe, to czy wiecie do kiedy są? Będę wdzięczna

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2009-02-25, 16:19   #234
*majka*
Zakorzenienie

Czesc Dziewczyny

Pare dni temu zamowilam sobie probki podkladow Lumiere i juz nie moge sie doczekac kiedy je przetestuje
Przyznaje sie bez bicia,ze nie przeczytalam calego watku a mam pytanie o pedzle-czy ktoras z Was je zamowila? Bo ja sie ciagle zastanwiam...
Stary 2009-02-25, 16:26   #235
Anecka
Zakorzenienie

Dostalam dzis probki od małej_kobietki.. no i wysmarowalam sie od razu formulą VV, kolor deczko za ciemny, bo rozlozylo sie nierówno.. ALE..

moja skora na nosie wyglada jak aksamit policzki bardzo ladnie, brak podkreslonych włosków.. ale kolo nosa tam gdzie pory to tak srednio, ale dosc dobrze!

Niestety przez to ze kolor troszke za ciemny, to mam nierowno rozlozony kolor jakos, ale tragicznych plam nie ma

CUDNIE sie ten podklad rozprowadza.. ale krycie ma zdecydowanie mniejsze niz EDM INTENSIVE.. nalozylam 2 warstwy VV i naprawde lekko mi pokrylo czerwonosci kolo nosa. Troche balabym sie nakladac z 4 warstwy :P no chyba ze kolor bylby idealny, to tak..

Nie mniej chyba bede musiala zamowic probki jasniejszego odcienia

Jutro zrobie test formuly FF tyle ze kolor juz w ogole jak dla mulata, ale bedre wiedziala co i jak

mała_kobietko, dziekuje

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-02-25, 16:31   #236
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
najdziwniejsze jest to, ze ja niektóre wiadomości od Lumiere i Joppa dostaję.. Ale tych dwóch, o których ostatnio pisała mykofenolan mofetilu (za każdym razem muszę kopiować, bo nie jestem w stanie tego napisać bez błędu ) nie dostałam. I to mnie dziwi.. Gdybym w ogóle nic od nich nie dostawała, to pewnie bym podejrzewała, że nie wpisali mnie na listę, albo moja skrzynka coś nawala, albo coś..
Ja też dostaję tylko niektóre maile i tych dwóch nie dostałam I też zawsze kopiuję nicka mykofenolan, za cholerę nie mogę zapamiętać

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-02-25, 17:23   #237
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie

Cytat:
nie, na pewno nie jest to powodem, dla którego nie otrzymuję tych maili
Pewnie nie czytałas wątku, gdzie wspominałam, czym się zajmuję - prowadzę również firmę komputerową, więc generalnie informatyka nie jest dla mnie problemem (po tacie przejęłam zainteresowanie tą dziedziną) i raczej potrafię skonfigurować tak pocztę, żeby odpowiednio filtrowała mi wiadomości
Generalnie często otrzymuję newslettery, informacje o promocjach i newsy, ale tych dwóch akurat nie dostałam I to mnie własnie zastanawia, dlaczego niektóre są wysyłane do wszystkich, a inne nie, mimo zapisania się
Chyba zaraz napiszę do Lumiere dlaczego mnie pominęli
wybacz, faktycznie jakoś zapomniałam o Twoich zainteresowaniach, ale czytałam i kto jak kto, ale jestem pewna, że Ty rzeczywiście nie możesz mieć problemów z własną pocztą elektroniczną

co do mykofenolanu mofetilu... to wystarczy myko czy cokolwiek co by sugerowało, że to o mnie wiem, że mykofenolan mofetilu to durnowaty nick, ale wtedy to naprawdę już miałam niezłe spięcia na złaczach.... aż sie boję, co bedzie przed egzaminem z farmakologii...
Stary 2009-02-25, 17:32   #238
rocki
Wtajemniczenie

Cytat:
wybacz, faktycznie jakoś zapomniałam o Twoich zainteresowaniach, ale czytałam i kto jak kto, ale jestem pewna, że Ty rzeczywiście nie możesz mieć problemów z własną pocztą elektroniczną

co do mykofenolanu mofetilu... to wystarczy myko czy cokolwiek co by sugerowało, że to o mnie wiem, że mykofenolan mofetilu to durnowaty nick, ale wtedy to naprawdę już miałam niezłe spięcia na złaczach.... aż sie boję, co bedzie przed egzaminem z farmakologii...
Nie wytrzymam Gdzie studiujesz?
rocki jest offline  
Stary 2009-02-25, 19:40   #239
Anecka
Zakorzenienie

Ps. Weszlam tu:
http://www.lumierecosmetics.com/prod...ool-72-75.html
bo patrzac na fote tej kobiety, mysle ze mam identyczny odcien skory.. ale jak juz patrze na ten podklad w wersji VV to wydaje mi sie on zolty troche i jakos nie wydaje mi sie zeby ta dziewczyna miala go na twarzy.. kurna musze tak jak mowila Frantic, przy cieniach joppy ustawic kolory w monitorze

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-02-25, 20:10   #240
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Dostalam dzis probki od małej_kobietki.. no i wysmarowalam sie od razu formulą VV, kolor deczko za ciemny, bo rozlozylo sie nierówno.. ALE..

moja skora na nosie wyglada jak aksamit policzki bardzo ladnie, brak podkreslonych włosków.. ale kolo nosa tam gdzie pory to tak srednio, ale dosc dobrze!

Niestety przez to ze kolor troszke za ciemny, to mam nierowno rozlozony kolor jakos, ale tragicznych plam nie ma

CUDNIE sie ten podklad rozprowadza.. ale krycie ma zdecydowanie mniejsze niz EDM INTENSIVE.. nalozylam 2 warstwy VV i naprawde lekko mi pokrylo czerwonosci kolo nosa. Troche balabym sie nakladac z 4 warstwy :P no chyba ze kolor bylby idealny, to tak..

Nie mniej chyba bede musiala zamowic probki jasniejszego odcienia

Jutro zrobie test formuly FF tyle ze kolor juz w ogole jak dla mulata, ale bedre wiedziala co i jak

mała_kobietko, dziekuje
Lumiere w formule VV jest boski. Dzisiaj też chodzę cały dzień z tą formułą na buzi. Sporo się dziś nachodziłam po sklepach, wahania temperatur moja buzia musiała znosić non stop i nawet przez moment padał deszcz. Spojrzałam po powrocie do domu w lusterko - wszystko trzyma się pięknie. Nic się nie zebrało nawet w newralgicznych dla mnie miejscach, czyli przy skrzydełkach nosa. Cieszę się, że kupiłam duże opakowanie i już nie mogę się go doczekać.
frantic jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości