Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-03, 19:13   #2431
xena2012
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Chwalę się moim pierwszym zakupem z Lumiere
Próbki podkładów w woreczkach: Light Medium Neutral, Medium Neutral i Medium Cool Beige
Próbka różu w słoiczku: Ditto "O"
Pędzel do różu.
Gratis dostałam próbkę cienia Flushed i pudru Candlelight.
Bardzo miła sprzedająca (Allegro), błyskawiczna wysyłka.
W pędzelku zakochałam się od pierwszego wejrzen9ia, i nic to, że jest trochę zbyt giętki (może to kwestia przyzwyczajenia, do tej pory do różu używałam kabuki Pixie), i tak go kocham i jest najśliczniejszy
Co do różu, robiłam sobie wielkie nadzieje i rzeczywiście jest cudny, ale dla mnie raczej tylko na wieczór - przy dziennym świetle zdecydowanie za ciemny, za to przy sztucznym - miodzio
Dam znać, jak wypróbuję podkłady.
Jak tu dodać zdjęcia do jasnej ciasnej?
xena2012 jest offline  
Stary 2010-09-03, 19:14   #2432
xena2012
Raczkowanie

Aaaaa, mam
xena2012 jest offline  
Stary 2010-09-04, 14:41   #2433
Tindomerel
Zadomowienie

cześć dziewczyny zdecydowałam się wreszcie na kosmetyki mineralne i padło na Lumiere

Ma to być mój pierwszy podkład dlatego niestety nie mam z czym porównać koloru, i postanowiłam załączyć zdjęcia do tego wątku i prosić Was o pomoc.

Wiem, że nie jest to proste zwłaszcza że zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale proszę o nawet najmniejsze wskazówki dotyczące odcienia, tonacji bo nie mam totalnie pojęcia od czego zacząć

dwa pierwsze zrobione są w pokoju a ostatnie na zewnątrz(przepraszam za linki ale zdjęcia nie wchodzą mi jako załączniki)

z góry dziękuję za każdą odpowiedź

http://i52.tinypic.com/2d2it03.jpg
http://i54.tinypic.com/ame2pi.jpg
http://i53.tinypic.com/29ks2tw.jpg
Tindomerel jest offline  
Stary 2010-09-04, 14:50   #2434
capuccino
z innej bajki

Tak trochę mi na warm wygląda Masz brzoskwiniowy koloryt? Na niektórych wygląda za to na neutrala...

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline  
Stary 2010-09-04, 17:41   #2435
AliMa5
Rozeznanie

mnie tez to na warm wyglada
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-09-05, 13:45   #2436
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
zartujesz?? ja probki w woreczku uzywalam juz chyba z 10 razy i jeszcze mam pelny worek, taki pulchny na dole
a tej w malym sloiczku to chyba nigdy nie zuzyje
ja moj worek mam juz ok 2 tyg i nawet polowy nie zuzylam;d ale chyba kupie juz biga bo bo boje sie ze nie bedzie albo wycofaja ( bo mam tajkie szczescie ze jak cos znajde co mi odpowiada w pelni to albo wycofuja albo nei mozna dostac;D moglabym wymieniac cala litanie takich produktow)

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

wlasciwie najlepiej jest celowac za 1 razem w neutrale;D jak bedzie dobre to znaczy ze trafilas;D jak bedziesz za szara na twarzy latwo bedzie wywnioskowac porownujac do szyi czy brakuje Ci zlotka(GOLDEN,WARM), czy rozu(COOL), czy brzoskwini(BEIGE);D

ale tez mysle ze warm popatrz na moje foto strone wczeniej i mi sie wydaje ze cere masz podobna
Stary 2010-09-05, 14:11   #2437
capuccino
z innej bajki

Warm to brzoskwinia z tego co mi wiadomo. Neutral i Beige to chyba jedno i to samo, tylko różnie firmy oznaczają.

*
*

capuccino jest offline  
Stary 2010-09-05, 14:58   #2438
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xena2012 Pokaż wiadomość
Chwalę się moim pierwszym zakupem z Lumiere
Pędzel do różu.
Gratis dostałam próbkę cienia Flushed i pudru Candlelight.
Bardzo miła sprzedająca (Allegro), błyskawiczna wysyłka.
W pędzelku zakochałam się od pierwszego wejrzen9ia, i nic to, że jest trochę zbyt giętki (może to kwestia przyzwyczajenia, do tej pory do różu używałam kabuki Pixie), i tak go kocham i jest najśliczniejszy
Co do różu, robiłam sobie wielkie nadzieje i rzeczywiście jest cudny, ale dla mnie raczej tylko na wieczór - przy dziennym świetle zdecydowanie za ciemny, za to przy sztucznym - miodzio
Dam znać, jak wypróbuję podkłady.
Jak tu dodać zdjęcia do jasnej ciasnej?
Jak sprawuje się pędzel?
Zadowolona jesteś?
marryme21 jest offline  
Stary 2010-09-05, 15:33   #2439
xena2012
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Jak sprawuje się pędzel?
Zadowolona jesteś?
Czwórkę z plusem bym mu dała Jest dobry, ale do ideału brakuje mu, moim zdaniem, większej sztywności włosków. Ale to jak dla mnie, jak pisałam - przyzwyczaiłam się do kabuki, który ma włosie krótsze i gęstsze, a przez to mniej giętkie. Natomiast kształt, wygląd i reszta jest super, także jak najbardziej mogę go polecić.
xena2012 jest offline  
Stary 2010-09-05, 15:57   #2440
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xena2012 Pokaż wiadomość
Czwórkę z plusem bym mu dała Jest dobry, ale do ideału brakuje mu, moim zdaniem, większej sztywności włosków. Ale to jak dla mnie, jak pisałam - przyzwyczaiłam się do kabuki, który ma włosie krótsze i gęstsze, a przez to mniej giętkie. Natomiast kształt, wygląd i reszta jest super, także jak najbardziej mogę go polecić.

Sama szukam swojego ideału do nakładania różu.
Czaję się na pędzel z EDm,ale wiadomo jak teraz namieszali,chyba pozostaje mi allegro.
Ten faktycznie może być za miękki.
marryme21 jest offline  
Stary 2010-09-05, 16:05   #2441
kobri
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Próbowałam przeszukać wątek i znaleźć odpowiedź, jednak mi się to nie udało
Zastanawiam się nad odpowiednikiem kolorystycznym EDM fairly light, oglądam zdjęcia porównuje jednak już sama nie wiem, może znajdzie się wizażanka, która używała tego odcienia i wie jaki kolor z lumiere będzie odpowiadał???
Chciałabym zamówić już raczej biga zamiast bawić się w próbki :<
z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc

kobri jest offline  
Stary 2010-09-05, 16:13   #2442
Tindomerel
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Tak trochę mi na warm wygląda Masz brzoskwiniowy koloryt? Na niektórych wygląda za to na neutrala...
Cytat:
mnie tez to na warm wyglada
Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość

wlasciwie najlepiej jest celowac za 1 razem w neutrale;D jak bedzie dobre to znaczy ze trafilas;D jak bedziesz za szara na twarzy latwo bedzie wywnioskowac porownujac do szyi czy brakuje Ci zlotka(GOLDEN,WARM), czy rozu(COOL), czy brzoskwini(BEIGE);D

ale tez mysle ze warm popatrz na moje foto strone wczeniej i mi sie wydaje ze cere masz podobna
Dzięki dziewczyny Jestem blada, właściwie chyba najbledsza z moich znajomych i rodziny ale nie wiem czy celować w fair bo czytałam parę wypowiedzi i dziewczyny piszą, że choć są blade to jednak nie aż tak i chyba jednak bezpieczniejsze będzie light jak myślicie ?
Tindomerel jest offline  
Stary 2010-09-05, 16:28   #2443
capuccino
z innej bajki

Ja mam jakieś 2 próbki fair i są jak mąka . Tylko, że mam też light z warmów i też jak mąka trochę... Za to z goldenów już nie jest taki, jest duża różnica. To zależy jaką chcesz formułę, bo Luminesse jest ciemniejsza i jeśli z innych formuł pasuje Ci np light, to lepiej wziąć Fair z Luminesse(tak dziewczyny pisały). Z tego co wiem, FF (Flawless Face) i VV (Veena Velvet) są jaśniejsze niż Cashmere (i Luminesse).
Wniosek taki, że chyba lepiej wziąć próbki i z Fair, i z Light, a czasem nawet mogłoby się okazać, że Light Medium będą dobre. Tak samo czasem pasowały mi kategorie Warm, a tutaj w ogóle, jakiś taki różowawo-morelowy mi wychodzi (no i Light Warm był duuuuzo za jasny, a ja też jasna).

EDIT: spojrzałam na Twoje zdjęcia, by sobie przypomnieć. Brałabym light i light medium Na jednym zdjęciu wyglądasz dość ciemno. Fair bym sobie odpuściła (no chyba, ze z Luminesse).

*
*

Edytowane przez capuccino
Czas edycji: 2010-09-05 o 16:30
capuccino jest offline  
Stary 2010-09-05, 20:59   #2444
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
Warm to brzoskwinia z tego co mi wiadomo. Neutral i Beige to chyba jedno i to samo, tylko różnie firmy oznaczają.

jakie firmy?

w Lumiere neutral i beige to dwie zupełnie różne rodziny, neutral jest szarawy, beige beżowo-brzoskwiniowy, a warm, to warm, żółtawy.
blue_apple jest offline  
Stary 2010-09-05, 21:33   #2445
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość

jakie firmy?

w Lumiere neutral i beige to dwie zupełnie różne rodziny, neutral jest szarawy, beige beżowo-brzoskwiniowy, a warm, to warm, żółtawy.
Podkreśliłam wyraz CHYBA Nie interesowałam się nigdy inną grupą w Lumiere niż Golden i Warm.

Dla mnie warm Lumiere (a miałam do czynienia z fair i light) w ogóle nie jest żółtawy. Jak już wspomniałam wychodził na różowawo-morelowy. Kiedy dałam obok niego Light golden, to było to widać baaaardzo dokładnie

*
*

Czas edycji: 2010-09-05 o 21:36
capuccino jest offline  
Stary 2010-09-05, 21:43   #2446
AliMa5
Rozeznanie

dzisiaj poszlam w gory z Lumiere. padalo a ja bez kaptura ani parasola. i po paru godzinach w deszczu nic nie splynelo, a jeszcze piekniej sie wtopilo (wiem,wiem, z podkladem w gory, ale ja wariat jestem :P)

a warm zolty na pewno nie jest, raczej rozowo-pomaranczowy(pamietam ze mi nie pasowal)
oczywiscie mowie o Lumiere,

Edytowane przez AliMa5
Czas edycji: 2010-09-05 o 21:44
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-09-05, 21:48   #2447
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Podkreśliłam wyraz CHYBA Nie interesowałam się nigdy inną grupą w Lumiere niż Golden i Warm.

Dla mnie warm Lumiere (a miałam do czynienia z fair i light) w ogóle nie jest żółtawy. Jak już wspomniałam wychodził na różowawo-morelowy. Kiedy dałam obok niego Light golden, to było to widać baaaardzo dokładnie
ja nic w nim rozu nie widze. jak dla mnie warm jest posrednim odcieniem miedzy goldenami a neutralami
Stary 2010-09-05, 21:54   #2448
AliMa5
Rozeznanie

hehe, a to ciekawy ten warm, kazdy go inczej widzi :P

a tak serio hmm.., mnie on byl za rozowy i jeszcze wiecej rozowych tonow bylo mi widac na buzi
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-09-05, 22:57   #2449
Julianka_7oo7
Zadomowienie

jak przygladalam sie moim goldenom to sie zdziwilam bo widziałam róż i ani śladu żółci ale to na ręce.
Jeszcze nie przetestowałam na buzi. Intrygujące te proszki
Julianka_7oo7 jest offline  
Stary 2010-09-06, 00:41   #2450
capuccino
z innej bajki

Cytat:
dzisiaj poszlam w gory z Lumiere. padalo a ja bez kaptura ani parasola. i po paru godzinach w deszczu nic nie splynelo, a jeszcze piekniej sie wtopilo (wiem,wiem, z podkladem w gory, ale ja wariat jestem :P)

a warm zolty na pewno nie jest, raczej rozowo-pomaranczowy(pamietam ze mi nie pasowal)
z Luminesse wybyłaś?
Nie aż taki wariat jesteś, ja też bym wzięła podkład w góry

Cytat:
ja nic w nim rozu nie widze. jak dla mnie warm jest posrednim odcieniem miedzy goldenami a neutralami

Cytat:
hehe, a to ciekawy ten warm, kazdy go inczej widzi :P

a tak serio hmm.., mnie on byl za rozowy i jeszcze wiecej rozowych tonow bylo mi widac na buzi

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
jak przygladalam sie moim goldenom to sie zdziwilam bo widziałam róż i ani śladu żółci ale to na ręce.
Jeszcze nie przetestowałam na buzi. Intrygujące te proszki

no, ale jaja .

*
*

capuccino jest offline  
Stary 2010-09-06, 13:49   #2451
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Dziewczyny da się jakoś... przyciemnić podkład? Bo dostałam dzisiaj swojego biga Fair Cool i wyglądam jak trup Biga nie otworzyłam jeszcze, miałam próbkę, pomalowałam się przed zamówieniem i wydawało mi się ok, dlatego zamówiłam biga i dzisiaj jak dostałam biga, znowu pomalowałam się próbką (najpierw chcę próbki powykańczać, potem będę się brała z bigi) i... wyglądałam jak wampir (malinowe usta mam i błękitne oczy, więc jak dorzuciłam do tego tą... "mąkę" - efekt na halloween murowany ). A najgorsze było to, że mój 2,5letni brat jak mnie zobaczył, to się popłakał i pytał czy jestem "chola" No masakra Od razu poleciałam do łazienki zmyć podkład, bo na miasto bym tak nie wyszła. A z EDM używam Fair i mi bardzo pasuje. Podkład jest XXL - 12gram, więc trochę zła jestem

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-09-06, 13:50   #2452
dottoressa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Dziewczyny da się jakoś... przyciemnić podkład? Bo dostałam dzisiaj swojego biga Fair Cool i wyglądam jak trup Biga nie otworzyłam jeszcze, miałam próbkę, pomalowałam się przed zamówieniem i wydawało mi się ok, dlatego zamówiłam biga i dzisiaj jak dostałam biga, znowu pomalowałam się próbką (najpierw chcę próbki powykańczać, potem będę się brała z bigi) i... wyglądałam jak wampir (malinowe usta mam i błękitne oczy, więc jak dorzuciłam do tego tą... "mąkę" - efekt na halloween murowany ). A najgorsze było to, że mój 2,5letni brat jak mnie zobaczył, to się popłakał i pytał czy jestem "chola" No masakra Od razu poleciałam do łazienki zmyć podkład, bo na miasto bym tak nie wyszła. A z EDM używam Fair i mi bardzo pasuje. Podkład jest XXL - 12gram, więc trochę zła jestem

kolorowka.com jakiś ciemniejszy proszek i gotowe!

ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline  
Stary 2010-09-06, 14:22   #2453
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:

Cytat:
Cytat:
ja również, a dodatkowo jest on na mnie żółty, wyraźnie odznacza się od skóry, oczywiście formuła VV.

Cytat:
o rany
chyba najłatwiej zamówić nowego biga, a tego sprzedać na allegro.

albo wątek wymiankowy, może trafi się wizażanka, która odda ciemniejszy, a weźmie jaśniejszy?
blue_apple jest offline  
Stary 2010-09-06, 14:26   #2454
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
o rany
chyba najłatwiej zamówić nowego biga, a tego sprzedać na allegro.

albo wątek wymiankowy, może trafi się wizażanka, która odda ciemniejszy, a weźmie jaśniejszy?
Z doświadczenia na wymiankach wiem, że dziewczyny nie wymieniają się na jaśniejsze :P A jeśli już, to chcą bez domieszek różu. Mój Fair z EDM czeka i czeka i nikt go nie chce (wystawiłam go, bo Meow mi bardzo podpasował ). Ale popróbuję z kolorówka.com jak radzi dottoressa Próbkę spróbuję przyciemnić A jak to nic nie da, to będę myśleć dalej

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-09-06, 14:30   #2455
capuccino
z innej bajki

Na mnie nawet jak coś jest żółte, to z czasem przebijają rumieńce i jestem różowawa :/ Nie umiem tak kryć, jak wiele dziewczyn z "Jak minerały zmieniają nasz Look" . Nawet głupiej różowej plamki podkład nie chce mi przykryć. Nie wiem czemu... Jakbym dała więcej, to widzę już za dużo podkładu w tym miejscu... Chyba muszę iść na jakiś kurs do tych wizażanek

Rooxankaa- też tak czasem miałam- po pierwszym użyciu coś ok, a później widzę, że to jednak nie to :/ Muszę zacząć kupować duże opakowania po dłuższym "próbowaniu", a nie... jakaś narwana jestem
Btw, Ciebie to wszędzie widzę na zamówieniach itd Nie znalazłaś jeszcze ideału minerałowego?

*
*

Czas edycji: 2010-09-06 o 14:32
capuccino jest offline  
Stary 2010-09-06, 14:45   #2456
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
Rooxankaa- też tak czasem miałam- po pierwszym użyciu coś ok, a później widzę, że to jednak nie to :/ Muszę zacząć kupować duże opakowania po dłuższym "próbowaniu", a nie... jakaś narwana jestem
Btw, Ciebie to wszędzie widzę na zamówieniach itd Nie znalazłaś jeszcze ideału minerałowego?
Nie wypróbowałam jeszcze kilku firm, a mam zamiar, więc jak są zamówienia, to korzystam ile się da. Jak już myślę, że znalazłam ideał, to jednak okazuje się, że do ideału czegoś brakuje. Najgorzej jest z kolorem. Do mojej tonacji pasuje najbardziej podkład z domieszką różu, ale denerwuje mnie ten róż sam w sobie i szukam czegoś neutralnego. Gdy znajdę, to wyglądam okropnie, jak trup i wracam do czegoś z różem. Na razie najbardziej obiecująco wypada Meow, odcień Sphynx. Poza tym robię sobie zapasy podkładowe. Wolę mieć za dużo niż za mało Co do kupowania po dłuższym testowaniu, to mam tak samo. Od razu biga kupuję, często nawet bez próbki. Tak było i ze Sphynxem z Meow, ale tutaj trafiłam bezbłednie i Tż aż był w szoku Mało tego, teraz mi mówi, że w Sphynxie nie mam żadnego różu na twarzy, że mi najładniej w nim (kilka razy się nabrał, bo myślał, że w ogóle podkładu nie mam ). Więc może właśnie znalazłam swój ideał Chociaż i tak z Lumiere lecą do mnie 2 bigi od Faa, róż i pędzel

Mój blog

Edytowane przez RoOxAnKaA
Czas edycji: 2010-09-06 o 15:03
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-09-06, 16:38   #2457
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
Z doświadczenia na wymiankach wiem, że dziewczyny nie wymieniają się na jaśniejsze :P A jeśli już, to chcą bez domieszek różu. Mój Fair z EDM czeka i czeka i nikt go nie chce (wystawiłam go, bo Meow mi bardzo podpasował ). Ale popróbuję z kolorówka.com jak radzi dottoressa Próbkę spróbuję przyciemnić A jak to nic nie da, to będę myśleć dalej
chyba, że tak
a ta kolorowka.com bardzo fajny wynalazek, nie wiedziałam o istnieniu tej stronki chyba też mi sie przyda, może udałoby się stworzyć w końcu idealny kolor
blue_apple jest offline  
Stary 2010-09-07, 17:12   #2458
Julianka_7oo7
Zadomowienie

Ależ byłam zaskoczona podczas dzisiejszych testów light medium golden. Wybielił mnie niemalże niczym mąka... No i nie widze w nim żadnych żołtych tonów. jestem jasno rózowa Chyba musze przełozyc testy tych proszków na głęboką zime Za to formuła cashmere jest bardzo fajna, leciutka i przyzwoicie kryje, w porównaniu z VV jest jak mgiełka
Ostrze sobie zęby teraz na kilka pędzli rózowych. Dużego doocznego kabuki i małego Buffera.
Julianka_7oo7 jest offline  
Stary 2010-09-07, 17:41   #2459
capuccino
z innej bajki

Mam 2 różowe flaty i polecam Ze 2-3 włosy wypadły podczas prania, ale to nie tragedia. Mięciusie są

*
*

capuccino jest offline  
Stary 2010-09-07, 18:06   #2460
Little miau miau
Rozeznanie

Wygląda na to, że mi akurat goldeny podpasowały choć mam jeszcze trochę do wypróbowania.

Tyle, że nie mam pjęcia jak dziewczyny radzą sobie z kryciem??? Używam VV i średni efekt jest. Już nie widać proszku, zmniejszyłam ilość proszku na jedną warstwę i jest ok. Warstw nakładam zazwyczaj ok 3 plus bambus i kurcze... widać i policzki i niespodzianki. Na mokro brzydko, z kremem wyglądam jakbym się zsiadłym mlekiem wysmarowała...

A wszystkie Azjatki, które pokazują jak nakładać podkład mineralny na YT mają tak perfekcyjne cery, że jakbym taką miała używałabym tylko różu i tuszu do rzęs.

Poradzicie coś? Jak radzą sobie te z was, które mają więcej do zakrycia niż idealną buzię?

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości