Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-07, 18:59   #2461
AliMa5
Rozeznanie

Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ja tez mam rozowego FT i bardzo go lubie, dobrze kryje i dociera gdzie trzeba.
Little miau miau sprobuj packac po twarzy pedzlem, zamiast rozcierac kolkami, takie plac i pociagnac. wtedy uzyskuje duuuuzo wieksze krycie
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-09-07, 21:48   #2462
ania_1988
Raczkowanie

GG do ania_1988

dziewczyny proszę doradźcie bo po ostatnich wybrykach EDM mam ich dość i już nigdy u tam nic nie zamówię... postanowiłam przerzucić się na lumiere z edm używałam light neutral jaki kolor będzie mi pasował? myślałam nad light medium golden albo warm co o tym myślicie?
Stary 2010-09-07, 22:11   #2463
Julianka_7oo7
Zadomowienie

Little miau miau, korektor. Dobry korektor, w sensie dobrze dobrany - jest tak samo ważny jak dobrze dobrany podklad. W przypadku biednej cery oczywiscie. A ja też mam co zakrywać. I miedzy primer a podklad zawsze daje warstwe korektora. A potem na koncu punktowo na niespodzianki lub przebarwienia podklad. Wtedy formula podkladu juz moze byc lzejsza i najczesciej duuuuzo lepiej to wyglada, bo lepiej proszek sie wchlonie w skore. Mnie to akurat sluzy lepiej niz kilka warstw podkladu.
Julianka_7oo7 jest offline  
Stary 2010-09-07, 22:25   #2464
Gam1
Przyczajenie

Little miau miau, ja mam bardzo problemową cerę (w tym momencie naprawdę wiele do ukrycia) i jestem zaskoczona tym jak pięknie kryje VV nakładany na mokro Ja spryskuję flat topa raz góra dwa, także w sumie jest on tylko delikatnie wilgotny i nakładam tak jak pisała AliMa5 - pac i pociągnięcie. Jedyną wadą tego systemu jest to, że podkreśla suche skórki, ale coś za coś - wybieram mniejsze zło. Aha, na koniec też psikam hydrolatem całą twarz dla bardziej naturalnego efektu. Może spróbuj pokombinować w tym kierunku - krycie jest naprawdę mocne.
Gam1 jest offline  
Stary 2010-09-08, 12:11   #2465
AliMa5
Rozeznanie

Racja Julianka! zabawa z dobrze dobranymi korektorami to podstawa. ja upatrzylam sobie az 2 lub 3 bezowe(dobrane do karnacji) i wszystko ukryte idealnie. jest tez mniej packania i zabawy niz z kolorowymi krektorami.

z podkladami Lumiere to chyba zwariuje, zamowilam light cool luminesse, a teraz mam light medium cool vv i bardziej mi odpowiada... i kup tu czlowieku xxl wrrr
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-09-08, 12:39   #2466
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ania_1988 Pokaż wiadomość
dziewczyny proszę doradźcie bo po ostatnich wybrykach EDM mam ich dość i już nigdy u tam nic nie zamówię... postanowiłam przerzucić się na lumiere z edm używałam light neutral jaki kolor będzie mi pasował? myślałam nad light medium golden albo warm co o tym myślicie?
mam akurat w domu light neutral EDM oraz lumierowe light medium warm, light medium beige i light beige

wszystkie LIGHT MEDIUM są ciemniejsze od EDMowego light neutrala.
w dodatku warm jest zdecydowanie bardziej żółty, beige - bardziej morelowy.

praktycznie identyczny wydaje się light beige

zamów koniecznie próbki, aha, mówiłam o formule VV

blue_apple jest offline  
Stary 2010-09-08, 14:09   #2467
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że mi akurat goldeny podpasowały choć mam jeszcze trochę do wypróbowania.

Tyle, że nie mam pjęcia jak dziewczyny radzą sobie z kryciem??? Używam VV i średni efekt jest. Już nie widać proszku, zmniejszyłam ilość proszku na jedną warstwę i jest ok. Warstw nakładam zazwyczaj ok 3 plus bambus i kurcze... widać i policzki i niespodzianki. Na mokro brzydko, z kremem wyglądam jakbym się zsiadłym mlekiem wysmarowała...

A wszystkie Azjatki, które pokazują jak nakładać podkład mineralny na YT mają tak perfekcyjne cery, że jakbym taką miała używałabym tylko różu i tuszu do rzęs.

Poradzicie coś? Jak radzą sobie te z was, które mają więcej do zakrycia niż idealną buzię?

Nie jesteś sama Jak już wyżej pisałam, ja też nie umiem dobrze kryć minerałami
Korektora zaczynam szukać, ale nie obędzie się bez próbek, a póki co mam tego dość.

Myślę też o wodzie termalnej, czy można by jej użyć zamiast hydrolatu (by spryskać na końcu)?

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
Racja Julianka! zabawa z dobrze dobranymi korektorami to podstawa. ja upatrzylam sobie az 2 lub 3 bezowe(dobrane do karnacji) i wszystko ukryte idealnie. jest tez mniej packania i zabawy niz z kolorowymi krektorami.

z podkladami Lumiere to chyba zwariuje, zamowilam light cool luminesse, a teraz mam light medium cool vv i bardziej mi odpowiada... i kup tu czlowieku xxl wrrr

Jakie polecasz korektory do wypróbowania?

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

Wymienię minerały (klik!)

capuccino jest offline  
Stary 2010-09-08, 14:38   #2468
AliMa5
Rozeznanie

termalka jest super, mnie sluzy lepiej od hydrolatu

polecam te z silk naturals, swietnie sie wtapiaja
pod oczy daje pixie bezowy( jest dobrze napigmentowany)
narazie to tyle, bede zdawac relacje
pamietam o Twoich cieniach, wiec mysle ze nie obejdzie sie bez zoltego pod oczy, sprobuj pixie(nie mialam zoltego ale tak jak pisalam sa dobrze napigmentowane)
czytalam tez ze lauressowe sa dobre, ale nie wiem, bo nie probowlam
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-09-08, 16:51   #2469
Ł@siczk@
Zakorzenienie

GG do Ł@siczk@

Ja z troche innej beczki
Jak dlugo czekalyscie na paczke z Lumiere?
Zamowilam 02.09.2010, ile mnie wiecej sie czeka, tydzien, dwa?
Juz nie moge sie doczekac na moje blyszczyki, cienie i gratisowe sampelki

GOSIA [13.08.2015]

Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

BLOG
Ł@siczk@ jest offline  
Stary 2010-09-08, 17:01   #2470
capuccino
z innej bajki

Cytat:
termalka jest super, mnie sluzy lepiej od hydrolatu

polecam te z silk naturals, swietnie sie wtapiaja
pod oczy daje pixie bezowy( jest dobrze napigmentowany)
narazie to tyle, bede zdawac relacje
pamietam o Twoich cieniach, wiec mysle ze nie obejdzie sie bez zoltego pod oczy, sprobuj pixie(nie mialam zoltego ale tak jak pisalam sa dobrze napigmentowane)
czytalam tez ze lauressowe sa dobre, ale nie wiem, bo nie probowlam
O, to super. Na taki pomysł wpadłam, bo jakoś te hydrolaty mnie nie przekonują (czytałam też parę recenzji). A termalna widzę ma wiele wielbicieli. Z silka miałam, ale one chyba bardziej pod oczy, a ja na twarz chciałam Tzn na nos konkretniej. Tzn te z silka wtedy próbowałam pod oczy (ponad rok temu), extra light peach był fajny, ale podkreslal wszystko i jednak nie jestem za sypkimi korektorami pod oczy. Ten żółty był jakąś porażką, bo był ZA zółty. Z Lauressa mam właśnie jeden ale mógłby być ciemniejszy. Kupiłam inny, wydawałoby się odrobinkę ciemniejszy (i w innej tonacji), a tu szok . Opisałam zresztą to na Lauressowym. Chyba pozostanę przy tym vanilla (jeszcze jedna próbka do mnie leci) póki co i będę przypruszać nochal Beach Bunny bronzerem.

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Ja z troche innej beczki
Jak dlugo czekalyscie na paczke z Lumiere?
Zamowilam 02.09.2010, ile mnie wiecej sie czeka, tydzien, dwa?
Juz nie moge sie doczekac na moje blyszczyki, cienie i gratisowe sampelki
Myśmy zamówili 26.08 i jakoś jeszcze nie ma odezwu od organizatorki, ze doszła mam nadzieje, ze nam nic nie "wciepią" . Będą nas jeszcze karać vatem, że nie w Polsce kupujemy

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

Wymienię minerały (klik!)

capuccino jest offline  
Stary 2010-09-08, 17:12   #2471
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Do mnie doszło wczoraj zbiorowe zamawiane 20.08.2010r., więc spokojnie dziewczęta. W Lumiere długo pakują zamówienie i nie ma co się niecierpliwić
adusiadu jest offline  
Stary 2010-09-08, 17:13   #2472
Ł@siczk@
Zakorzenienie

GG do Ł@siczk@

No wlasnie, bo wy pewnie macie duza zbiorcza paczke, to jest mozliwosc, ze wam clo wlepia
Ja zamawialam sama na wlasne konto, same sampelki, w sumie 4 miniblyszczyki, jeden cien mini i 6 woreczkow...no nic, trzeba cierpliwie poczekac

GOSIA [13.08.2015]

Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

BLOG
Ł@siczk@ jest offline  
Stary 2010-09-08, 19:17   #2473
agool
Rozeznanie

Ja zamawiałam 30 sierpnia i jeszcze nawet nie wysłali paczki więc czekam cierpliwie na moje róże
Stary 2010-09-08, 20:29   #2474
anka35
Raczkowanie

Hej dziewczyny.
Próbowałam zamówić ze strony Lumiere i dałam płatność PayPal i wskoczyła mi opcja płatności karta PayPal i nie bardzo wiem co mam z tym zrobić. W EDM wskakiwało normalnie na płatność ze stanu konta PayPala. Pomóżcie jak mam zapłacić za zamówienie. Please !!!
Stary 2010-09-08, 20:58   #2475
marryme21
Zakorzenienie

Ja używam wody termalnej z LRP albo Vichy są świetne do minerałów.

Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2010-09-08 o 23:26
marryme21 jest offline  
Stary 2010-09-09, 11:53   #2476
AliMa5
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
O, to super. Na taki pomysł wpadłam, bo jakoś te hydrolaty mnie nie przekonują (czytałam też parę recenzji). A termalna widzę ma wiele wielbicieli. Z silka miałam, ale one chyba bardziej pod oczy, a ja na twarz chciałam Tzn na nos konkretniej. Tzn te z silka wtedy próbowałam pod oczy (ponad rok temu), extra light peach był fajny, ale podkreslal wszystko i jednak nie jestem za sypkimi korektorami pod oczy. Ten żółty był jakąś porażką, bo był ZA zółty. Z Lauressa mam właśnie jeden ale mógłby być ciemniejszy. Kupiłam inny, wydawałoby się odrobinkę ciemniejszy (i w innej tonacji), a tu szok . Opisałam zresztą to na Lauressowym. Chyba pozostanę przy tym vanilla (jeszcze jedna próbka do mnie leci) póki co i będę przypruszać nochal Beach Bunny bronzerem.
moze nie jasno tam napisalam ale wlasnie chodzilo mi o korektor z Silka na twarz, swietnie sie wtapia

a pod oczy bezowy z Pixie

i na pewno nie polecam korektorow z Lumiere...
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-09-09, 12:07   #2477
dottoressa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anka35 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Próbowałam zamówić ze strony Lumiere i dałam płatność PayPal i wskoczyła mi opcja płatności karta PayPal i nie bardzo wiem co mam z tym zrobić. W EDM wskakiwało normalnie na płatność ze stanu konta PayPala. Pomóżcie jak mam zapłacić za zamówienie. Please !!!
nie masz kasy na paypalu - jak wpłynie to będzie normalnie

ja czekam na Medium Cool Beige VV - macie jakieś porównanie do EDM, Blusche, Lucy? jaki to kolor?

ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline  
Stary 2010-09-09, 12:39   #2478
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
nie masz kasy na paypalu - jak wpłynie to będzie normalnie

ja czekam na Medium Cool Beige VV - macie jakieś porównanie do EDM, Blusche, Lucy? jaki to kolor?
wlasnie z tym jest problem chcialam zrobic porownanie kolorow z roznych marek wylanczajac z nich drogeryjne fluidy ale niestety moderatorzy mi te watki pokasowali;/ nie uzywam juz x czasu fluidow nie pamietam jakie mialam obecnei stosowalam tylko edm i teraz mam problem ze znalezieniem blizniaczego koloru w innych prochach;/ a chcialam zeby ludzie wymieniali pokolei prochy jake uzywaja

ja osobiscie moge powiedziec ze uzywam zaleznie od pory roku linen/light neutral/ fairly light neutral z lumiere pasuje mi na ta chwile light medium warm ale pewnie im blizej zimy beda neutrale

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-09-09 o 13:13
olkie jest offline  
Stary 2010-09-09, 12:48   #2479
AliMa5
Rozeznanie

olkie a czemu Ci pokasowali? przeciez dziewczyny porownywaly kolorki, wklejaly zdjecia.
dziewczyny w pierwszych watkach sa tez zdjecia porownawcze, linki do firm, moze tam mozna wklejac swoje porownania bo wiem ze ciezko sie szuka zdjec porownawczych po watkach poszczegolnych firm i bedzie coraz trudniej
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-09-09, 12:54   #2480
Annieee
Wtajemniczenie

jest wątek "biblioteka kolorystyczna", tam można wklejać czego się używa z poszeczególnych firm, swatchować itp. Przecież nie trzeba porównywać z fluidami, np post Is jest całkowicie mineralny

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest offline  
Stary 2010-09-09, 13:22   #2481
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez Annieee Pokaż wiadomość
jest wątek "biblioteka kolorystyczna", tam można wklejać czego się używa z poszeczególnych firm, swatchować itp. Przecież nie trzeba porównywać z fluidami, np post Is jest całkowicie mineralny
tak ttylko owy watek polega na porownywaniu z fluidami w ktorych przekppac sie jest ciezko i jak nawet wyszukiwarke uruchomie to zamiast znalezc mi kolory podobne do "x" wyszukuje :" jasniejszy od x","ciemniejszy od x" niby x ale jeszcze nie to..." itp w efekcie nie znalazlam zupelnie nic i poszukuje w ciemno przydatny watek ale dla nowych co dopiero zaczynaja przygode z mineralami, dopiero odstawiaja plynne podklady i nie maja punktu zaczepienia. ja juz dluugo nie uzywam fluidow, przestalam sie opalac , inna pielegnacja do tego jestem po kuracji izo to tez mi sie cera pozmieniala i gdybym nawet pamietala co uzywalam by bylo ciezko z kolorem;( kiedys chcialam stworzyc watek dla "zaawansowanych" w ktorym bylyby listy ( bez zadnych "niby to ale jednak nie"," podobny ale nie do konca") np: edm- to ,to ,to , lumiere- to i to, meow- to .

co do lumiere wlasnie czekam na swoj big lmw i rozyk autumn;D
Stary 2010-09-09, 13:33   #2482
Annieee
Wtajemniczenie

Przecież tam nie ma przymusu, żeby pisać o tym jakich używałaś fluidów- równie dobrze możesz napisać, że nie pamiętasz co przed minerałami, a teraz "EDM-to, Lumiere- tamto, Meow-owo"

żeby nie było OT- chciałam pochwalić olej emu z lumiere, kładłam na noc, odczekiwałam chwilę i na to nakładałam proszek green tea ze sweetscents, porozjaśniały się moje czerwone posyfkowe

And I can't escape,
can't wash this away.

Edytowane przez Annieee
Czas edycji: 2010-09-09 o 13:40
Annieee jest offline  
Stary 2010-09-09, 16:56   #2483
marryme21
Zakorzenienie

Nie chcę zaśmiecać wątku zakupowego,więc zapytam tu.
Czy zniżka przy wspólnych zamówieniach wynosi na wszystko 35 %?
Na te pędzle też?
http://www.lumierecosmetics.com/cata...hes-125-1.html
marryme21 jest offline  
Stary 2010-09-09, 17:59   #2484
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Nie chcę zaśmiecać wątku zakupowego,więc zapytam tu.
Czy zniżka przy wspólnych zamówieniach wynosi na wszystko 35 %?
Na te pędzle też?
http://www.lumierecosmetics.com/cata...hes-125-1.html
znizka juz nie obowiazuje

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-09-09, 18:11   #2485
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez Annieee Pokaż wiadomość
Przecież tam nie ma przymusu, żeby pisać o tym jakich używałaś fluidów- równie dobrze możesz napisać, że nie pamiętasz co przed minerałami, a teraz "EDM-to, Lumiere- tamto, Meow-owo"

żeby nie było OT- chciałam pochwalić olej emu z lumiere, kładłam na noc, odczekiwałam chwilę i na to nakładałam proszek green tea ze sweetscents, porozjaśniały się moje czerwone posyfkowe
wlasnie a ja pisze o tym ze nie moge znalezc dla siebie tam odpowiednikow mineralnych innych mineralow do tej pory uzywalam edm gdyz wlasciwie tam sa porownania fo fluidow wlasciwie to sama nie mam co tam wpisac bo nie ustalilam innych kolorow a bibloteka mi nie pomaga w tym gdyz nie ma nigdzie napisane co jest do niego podobne( za to na zagranicznym forum znalazlam watek gdzie dziewczyny wymieniaja tylko mineraly bez platania w to innych kosmetykow )

szykam i szukam: czy lumiere nie ma cieni do brwi ? bo kurcze wydawalo mi sie ze widzialam na stronie(?)
Stary 2010-09-09, 18:41   #2486
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
wlasnie a ja pisze o tym ze nie moge znalezc dla siebie tam odpowiednikow mineralnych innych mineralow do tej pory uzywalam edm gdyz wlasciwie tam sa porownania fo fluidow wlasciwie to sama nie mam co tam wpisac bo nie ustalilam innych kolorow a bibloteka mi nie pomaga w tym gdyz nie ma nigdzie napisane co jest do niego podobne( za to na zagranicznym forum znalazlam watek gdzie dziewczyny wymieniaja tylko mineraly bez platania w to innych kosmetykow )

szykam i szukam: czy lumiere nie ma cieni do brwi ? bo kurcze wydawalo mi sie ze widzialam na stronie(?)
ja rozumiem o jaki wątek Ci chodzi. taki, w którym pisałoby się tylko listę konkretnych odcieni, które z różnych firm mineralnych są do siebie bardzo zbliżone.
bez prawie, że to samo... jednak nie to... itp.

teraz bardzo często pojawiają się na wątkach poszczególnych firm pytania o to, jaki kolor będzie podobny do X z firmy Y...
blue_apple jest offline  
Stary 2010-09-09, 18:44   #2487
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
moze nie jasno tam napisalam ale wlasnie chodzilo mi o korektor z Silka na twarz, swietnie sie wtapia

a pod oczy bezowy z Pixie

i na pewno nie polecam korektorow z Lumiere...
Mówisz o tych korektorach kolorowych,czy kremowych w słoiczkach?
http://www.lumierecosmetics.com/prod...w-362-101.html
Szkoda,właśnie miałam na niego ochotę. A dlaczego dokładniej nie polecasz?
Kachnaaaa jest offline  
Stary 2010-09-09, 18:58   #2488
ania_1988
Raczkowanie

GG do ania_1988

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
mam akurat w domu light neutral EDM oraz lumierowe light medium warm, light medium beige i light beige

wszystkie LIGHT MEDIUM są ciemniejsze od EDMowego light neutrala.
w dodatku warm jest zdecydowanie bardziej żółty, beige - bardziej morelowy.

praktycznie identyczny wydaje się light beige

zamów koniecznie próbki, aha, mówiłam o formule VV
Dziekuję bardzo za pomoc w takim razie idę zamawiać
Stary 2010-09-09, 19:08   #2489
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
znizka juz nie obowiazuje

Szkodaaaaaaaaaaa
Właśnie to wyczytałam na stronie,że była tylko do końca wakacji.
Teraz pewnie kolejna zniżka będzie dopiero w okolicach Świąt.
marryme21 jest offline  
Stary 2010-09-09, 20:29   #2490
dudkaaa
Raczkowanie

Wlasnie przyszla moja paczunia od Faa
Potwierdzilo sie, ze kolory na zestawieniu na stronie oddaja rzeczywistosc i Medium Golden VV jest ciemniejsze od Medium Deep Golden VV...!!!
w tym Lumiere siedzi jakis Mr Smith chyba i jakis matriks mi fabrykuje, woda z mozgu No a Deep Golden to jest dla Murzynki, i to takiej ciemnej Przepasc jakis 3 odcieni miedzy Deep a Medium Deep
dudkaaa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości