Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-24, 12:20   #2641
fabregasowa
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ja na razie zakupiłam próbki z VV, myśląc że skoro jest dla tłustej to będzie podkład dobrze matujący i kryjący a wy mi tu takie rzeczy mówicie?;P Swoich próbek jeszcze nie używałam bo czekam na pędzel, ale w takim razie powiedzcie mi która formuła lepiej kryje, no i ewentulnie matuje? Mam tłustą cerę więc jest to dla mnie ważne
fabregasowa jest offline  
Stary 2010-09-24, 12:28   #2642
Dominiique
BAN stały

VV matuje dobrze, ja jestem zadowolona.
Dominiique jest offline  
Stary 2010-09-24, 12:37   #2643
Enaffi
Wtajemniczenie

Przetestowałam veba velvet jak dla mnie bardzo matuje aż za bardzo,mimo że daje naprawde niewielką ilość proszkutwarz wydawała się taka matowa jak u lalki dodałam różu i bronzera efekt zadawalający ale i tak nie podoba mi się ta suchość,wyczyta łam że dziewczyny na koniec spryskują twarz wodą termalną i ta suchość nieco znika ,zamówiłam dzisiaj na all tą wode i zobaczymy jak nie pomoże to spróbuje innej formułyA co do kolorów najciemniejszą próbą jaką zamówiłam jest L.M. Beige mam wrażenie że jest za jasna..
ehhh....mam nadzieje że wkońcu trafie na swój kolor
Enaffi jest offline  
Stary 2010-09-24, 12:45   #2644
alunialunia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Enaffi Pokaż wiadomość
Przetestowałam veba velvet jak dla mnie bardzo matuje aż za bardzo,mimo że daje naprawde niewielką ilość proszkutwarz wydawała się taka matowa jak u lalki dodałam różu i bronzera efekt zadawalający ale i tak nie podoba mi się ta suchość,wyczyta łam że dziewczyny na koniec spryskują twarz wodą termalną i ta suchość nieco znika ,zamówiłam dzisiaj na all tą wode i zobaczymy jak nie pomoże to spróbuje innej formułyA co do kolorów najcidemniejszą próbą jaką zamówiłam jest L.M. Beige mam wrażenie że jest za jasna..
ehhh....mam nadzieje że wkońcu trafie na swój kolor
ja mam mocno ściągniętą skórę po VV,dla suchej cery zdecydowanie odradzam

mi najbardziej z testowanych próbek pasuje odcień light medium warm, ale jest odrobinę za jasny, znowu medium warm za ciemne i nic po środku

alunialunia jest offline  
Stary 2010-09-24, 12:56   #2645
Enaffi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
ja mam mocno ściągniętą skórę po VV,dla suchej cery zdecydowanie odradzam

mi najbardziej z testowanych próbek pasuje odcień light medium warm, ale jest odrobinę za jasny, znowu medium warm za ciemne i nic po środku
Dokładnie,czuje taką napiętą skóre ,jeśli widzi sie i czuje taki efekt formuła FF będzie lepsza? Light medium warm też za jasny dla mnie ...,zamówie próbki ciemniejsze ,najwyżej domieszam czegoś jaśniejszego mam sporo jasnych próbek
Enaffi jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:21   #2646
alunialunia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Enaffi Pokaż wiadomość
Dokładnie,czuje taką napiętą skóre ,jeśli widzi sie i czuje taki efekt formuła FF będzie lepsza? Light medium warm też za jasny dla mnie ...,zamówie próbki ciemniejsze ,najwyżej domieszam czegoś jaśniejszego mam sporo jasnych próbek
po FF skóra nie jest napięta, nie ma tego dyskomfortu jednak jest trochę ciężka ,daje mniej naturalny efekt, jeszcze przetestuję tą formułę cashmere, mam próbkę, trochę ciemny odcień,ale chciałam sprawdzić jak się będzie sprawować,odcień zawsze można wziąć później inny

ja też mam sporo próbek w odcieniu light,zamówiłam na kolorówce tlenek cynamonowy i spróbuję go mieszać z jaśniejszymi podkładami, bo niestety w ofercie lumiere nie ma dla mnie idealnego koloru
może powinnam z innej firmy wypróbować...

alunialunia jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:37   #2647
Dominiique
BAN stały

W formule FF kolory są zawsze jasniejsze, niż w innych. Najciemniej wypada Luminesse - tak się naczytałam, na stronie Lumiere na zdjęciach też to widać.
Dominiique jest offline  
Stary 2010-09-24, 18:47   #2648
capuccino
z innej bajki

Dostałam dziś moje zamówienie zbiorowe z Lumiere (po miesiącu). Póki co zrobiłam testy paskowe na buzi, ale już była 18, więc trochę późno. Jestem trochę rozczarowana, bo Fair Golden Luminesse jest za jasny, a już Light Golden Luminesse za ciemny (na dodatek wpada w pomarańcz). Najlepiej wypada kolorystycznie Light Golden Cashmere, ale zobaczę na całej twarzy... A tak zależało mi na Luminesse . Obawiam się, że gdybym zmieszała Fair i Light G. Luminesse, to otrzymałabym kolor wpadający w pomarańcz, a nie złocisty ehhh...

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline  
Stary 2010-09-24, 19:41   #2649
AliMa5
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Dostałam dziś moje zamówienie zbiorowe z Lumiere (po miesiącu). Póki co zrobiłam testy paskowe na buzi, ale już była 18, więc trochę późno. Jestem trochę rozczarowana, bo Fair Golden Luminesse jest za jasny, a już Light Golden Luminesse za ciemny (na dodatek wpada w pomarańcz). Najlepiej wypada kolorystycznie Light Golden Cashmere, ale zobaczę na całej twarzy... A tak zależało mi na Luminesse . Obawiam się, że gdybym zmieszała Fair i Light G. Luminesse, to otrzymałabym kolor wpadający w pomarańcz, a nie złocisty ehhh...
na calej buzce moze sie okazac ze beda pasowac. a jakby nie to mozesz przyciemnic albo rozjasnic czyms z kolorowki, dziewczyny tak robia i sa zadowolone. mne sie te goldeny subtelne wydaja. moze dlatego ze czerwonek jestem
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-09-24, 21:06   #2650
capuccino
z innej bajki

A Ty z Luminesse używasz jakiegoś coola (fair czy light?), a nie Light Golden, prawda? Czy się mylę?
No oby się tak okazało, a jeszcze takie dziwne zjawisko mi się niedawno przytrafiło- jak sprawdzałam jeden odcień na policzku wpadał w trochę w morelę, a na czole ładne złotko

*
*

capuccino jest offline  
Stary 2010-09-24, 21:55   #2651
AliMa5
Rozeznanie

tak, light cool. a cashmere nie pasuje Ci? tez ladnie wyglada.
tez mi czasem takie odcienie plamiste wychodza, ale miedzy czerwienia a zolcia, wiec miedzy zolcia a morela mniejszy kontrast (to takie pocieszenie mialo byc :P)
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-09-24, 22:06   #2652
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Faktycznie,dobrze ze próbki nie starczają na raz,tylko o wiele,wiele więcej bo ciężko by było z tym dobieraniem.
Po dłuższych testach,stwierdzam że warm daje mi różowe tony w niektóre dni Neutrale są szare,beże się odznaczają od szyi,coole przerażają efektem świnki-nie ważne jaki kolor dla mnie one są po prostu całe różowe już w woreczku Na razie zostają goldeny,mam nadzieję że się sprawdzą bo jak tak się dobrze przyjrzałam to całe ciało mam właściwie takie bardziej pod "złoty" podchodzący i na twarzy wygląda to raczej zdrowo.
Szkoda że Lumiere nie ma korektorów,muszę poszukać czegoś dobrego.
A,dziewczyny nie bójcie się formuły FF,jeśli dacie primer i wykończeniówkę (ja daję w obydwu przypadkach ryżówkę jak już wspomniałam) to nie będzie tak źle,po kilku godzinach buzia ma lekką tłusta warstwę,ale spokojnie nie straszy się ludzi.
(O zgrozo,pamiętam efekt latarni przy edm,porażka...)
Nie nasila się z upływem czasu,a jeśli jest potrzeba to można po odciśnięciu bibułką,czy przetarciu papierem pudru ryżowego i makijaż znów jest jak nowy.

Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2010-09-24 o 22:07
Kachnaaaa jest offline  
Stary 2010-09-24, 22:13   #2653
AliMa5
Rozeznanie

wlasnie za to kocham mineraly.po wielu godzinach wystarczy bibulka, troche finishera i wygladam jak dopiero co pomalowana. cudo...
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-09-24, 22:18   #2654
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
tak, light cool. a cashmere nie pasuje Ci? tez ladnie wyglada.
tez mi czasem takie odcienie plamiste wychodza, ale miedzy czerwienia a zolcia, wiec miedzy zolcia a morela mniejszy kontrast (to takie pocieszenie mialo byc :P)
Testowałam tylko paskowo. Chyba właśnie jego na pierwszy rzut przetestuję- całościowo. Muszę jeszcze termalkę dorwać.

*
*

capuccino jest offline  
Stary 2010-09-24, 22:20   #2655
a*a*a*
Ania

Dziewczyny zamawiałam na allegro próbki i jako gratis dostałam coś o nazwie Cappucino i nie jestem pewna co to jest Czy puder, czy bronzer czy co? Oświećcie mnie, proszę.
Stary 2010-09-24, 22:25   #2656
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cappucinno to cień
http://www.lumierecosmetics.com/prod...no-551-86.html

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-09-24 o 22:30
Isilindil jest offline  
Stary 2010-09-24, 22:41   #2657
Dominiique
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Faktycznie,dobrze ze próbki nie starczają na raz,tylko o wiele,wiele więcej bo ciężko by było z tym dobieraniem.
Po dłuższych testach,stwierdzam że warm daje mi różowe tony w niektóre dni Neutrale są szare,beże się odznaczają od szyi,coole przerażają efektem świnki-nie ważne jaki kolor dla mnie one są po prostu całe różowe już w woreczku Na razie zostają goldeny,mam nadzieję że się sprawdzą bo jak tak się dobrze przyjrzałam to całe ciało mam właściwie takie bardziej pod "złoty" podchodzący i na twarzy wygląda to raczej zdrowo.
Szkoda że Lumiere nie ma korektorów,muszę poszukać czegoś dobrego.
A,dziewczyny nie bójcie się formuły FF,jeśli dacie primer i wykończeniówkę (ja daję w obydwu przypadkach ryżówkę jak już wspomniałam) to nie będzie tak źle,po kilku godzinach buzia ma lekką tłusta warstwę,ale spokojnie nie straszy się ludzi.
(O zgrozo,pamiętam efekt latarni przy edm,porażka...)
Nie nasila się z upływem czasu,a jeśli jest potrzeba to można po odciśnięciu bibułką,czy przetarciu papierem pudru ryżowego i makijaż znów jest jak nowy.
Lumiere ma korektory w różnych odcieniach kremowe i kolorowe sypkie.
Dominiique jest offline  
Stary 2010-09-25, 01:17   #2658
a*a*a*
Ania

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie
Stary 2010-09-25, 17:04   #2659
capuccino
z innej bajki

Zrobiłam dziś ponownie testy paskowe, tak o 14, nie dałam nawet pod spód kremu, tylko dałam na suchą skórę (czekałam, aż będzie sucha). Light Golden Luminesse ponownie zrobił mi cegłę . Raczej nie zdecyduję się użyć go na całą twarz . Teraz jak patrzę na paski (dalej z nimi chodzę), to Fair Golden L. wygląda jak Light Golden C. Może więc będzie ok, a na inne pory roku, to będę później myśleć. Wczoraj jak nałożyłam do testu jeszcze Light Golden FF, to wydawał się dużo ciemniejszy, niż np Cashmere, a po ok 3-4 godzinach zjaśniał i był jaśniejszy niż tamte... Tak się właśnie dziwiłam, kiedy miałam go kiedyś na twarzy (FF), że jakoś był ciemniejszy po nałożeniu, a później szyje miałam dużo ciemniejszą, jak oglądałam się na balkonie. A tu taka niespodzianka- czary mary. Apropo pasków- wczoraj wpadła siostra i już tak chwilę pobyła (a ja zapomniałam, że mam te paski), później coś robię, widzę, że się przygląda i wypaliła "A ty co masz takie barwy wojenne?" .

*
*

capuccino jest offline  
Stary 2010-09-25, 23:12   #2660
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Lumiere ma korektory w różnych odcieniach kremowe i kolorowe sypkie.
Chciałabym coś 'cielistego',tzn nie kolorowego.
Lumiere sypkich nie ma,tzn w formie tych "zwykłych",choć w sumie kusił mnie ten kremowy,ale mało opinii było i sobie odpuściłam
Kachnaaaa jest offline  
Stary 2010-09-25, 23:43   #2661
Dominiique
BAN stały

A ja właśnie czekam na Light kremowy, zobaczymy, jak się spisze
Dominiique jest offline  
Stary 2010-09-26, 15:15   #2662
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

mi właśnie się kończy podkład, właśnie myślę tęż o zakupie jakiegoś kremowego korektora na wypróbowanie a opinii faktycznie mało.

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2010-09-26, 15:43   #2663
AliMa5
Rozeznanie

ja mam ten kremowy. pisalam o nim chyba w watku o pudrach, cieniach, korektorach. jest oparty na emu oil i strasznie tlusci, smierdzi tez okutnie. nie zakryl mi nic, a jedynie pozostawil tluste plamy, pod oczy niestety tez sie nie sprawdzil(zdecydowanie wole bezowy z pixie). uzywam jako podklad pod szminke, blyszczyk bo nie mam co z nim zrobic.
podaje sklad:
emu oil, titanium dioxide, mica, zinc oxide avena sativa, stearyl alkohol, tocopherol, neem oil, rosemary extract, melalueca, iron oxide, magnesium stearate
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-09-26, 15:52   #2664
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
ja mam ten kremowy. pisalam o nim chyba w watku o pudrach, cieniach, korektorach. jest oparty na emu oil i strasznie tlusci, smierdzi tez okutnie. nie zakryl mi nic, a jedynie pozostawil tluste plamy, pod oczy niestety tez sie nie sprawdzil(zdecydowanie wole bezowy z pixie). uzywam jako podklad pod szminke, blyszczyk bo nie mam co z nim zrobic.
podaje sklad:
emu oil, titanium dioxide, mica, zinc oxide avena sativa, stearyl alkohol, tocopherol, neem oil, rosemary extract, melalueca, iron oxide, magnesium stearate

A potem nic, tylko się całować To może być taki straszak na facetów, żeby nie całowali . Ja tak mam z serum różanym z Silk Naturals. Facet się zbliżył i mówi "zmyj to" . Nie zbliżał się tego wieczoru do mnie

*
*

capuccino jest offline  
Stary 2010-09-26, 16:11   #2665
AliMa5
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
A potem nic, tylko się całować To może być taki straszak na facetów, żeby nie całowali . Ja tak mam z serum różanym z Silk Naturals. Facet się zbliżył i mówi "zmyj to" . Nie zbliżał się tego wieczoru do mnie
o masz.. nie pomyslalam o tym he bo nie mam sie z kim calowac jak narazie. a mojej coreczce to nie przeszkadza(podkradam jej calusy przy kazdej okazji), sama sie mazia moimi blyszczykami
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-09-26, 16:13   #2666
Leseratte
Zadomowienie

Witam wszystkich! Moje pytanie dotyczy kupowania Lumiere na allegro...Jak klikam na aukcję nie wyświetla mi się zaden opis, tylko numer konta i dane sprzedającej. Też tak macie? Byłabym wdzięczna zaa odpowiedź.Chciałam zamówic pędzle i próbki, ale w ciemno nie mam jak(
Leseratte jest offline  
Stary 2010-09-26, 16:20   #2667
Dominiique
BAN stały

Ja widzę zdjęcia, wszystko normalnie.
Dominiique jest offline  
Stary 2010-09-26, 17:16   #2668
chocolate_brown
Rozeznanie

Dziewczyny orientujecie sie jaki kolor z formuly VV bedzie podobny do Colorstay w kolorze Sand Beige?
Stary 2010-09-27, 17:29   #2669
streetwork
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie sie jaki kolor z formuly VV bedzie podobny do Colorstay w kolorze Sand Beige?
Daaawno daawno temu używałam Colorstaya w kolorze sand beige Teraz szukam odcienia zblizonego z Lumiere Byłam fanką EDM i używałam Light neutral z serii buff!! Cięzko dobrac cos z lumiere! celuje teraz w beże!
Stary 2010-09-27, 19:50   #2670
chocolate_brown
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez streetwork Pokaż wiadomość
Daaawno daawno temu używałam Colorstaya w kolorze sand beige Teraz szukam odcienia zblizonego z Lumiere Byłam fanką EDM i używałam Light neutral z serii buff!! Cięzko dobrac cos z lumiere! celuje teraz w beże!
Ja wlasnie dostalam maila ze moje probki sa juz w drodze takze bede testowac. Zamowilam sobie rozne jasnosci poza goldenami

Edytowane przez chocolate_brown
Czas edycji: 2010-09-27 o 19:52
chocolate_brown jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości