Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-25, 21:07   #241
CzarnyElf
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Kusicie ta formula VV

Primer Lumiere chyba mnie wysusza-niewem jak to mozliwe ale po nalozeniu czuje sciagniecie skory i takie lekkie pieczenie hhhmmmm.
Stary 2009-02-25, 21:26   #242
foxxxy
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1
GG do foxxxy

Cathy jakie kolory brałaś z Lumiere ? Bo jak patrze na te swatche na ich stronie to albo są za różowe albo mega żółte. Z góry dzięki
foxxxy jest offline  
Stary 2009-02-25, 23:28   #243
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Cathy jakie kolory brałaś z Lumiere ? Bo jak patrze na te swatche na ich stronie to albo są za różowe albo mega żółte. Z góry dzięki
Do mnie z lumiere doleciała dopiero jedna przesyłka i zamówiłam :
Light Medium Beige VV
Light Medium Warm VV
Medium Neutral Cashmere
Medium Beige Luminesse (kompletna pomyłka - zdecydowanie za ciemny dla mnie odcień)

Trzy pierwsze odcienie są w miarę ok, ale to jeszcze nie to (chociaż medium neutral wydaje się być z innej bajki, bo mimo iż kolor po nałożeniu o dziwo stapia mi się w miarę, to nadaje mi dziwny trupi wygląd- wyglądam jakbym była chora)
cathy jest offline  
Stary 2009-02-26, 00:06   #244
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Light Medium Beige VV
Light Medium Warm VV
Medium Neutral Cashmere
Medium Beige Luminesse (kompletna pomyłka - zdecydowanie za ciemny dla mnie odcień)

Trzy pierwsze odcienie są w miarę ok, ale to jeszcze nie to (chociaż medium neutral wydaje się być z innej bajki, bo mimo iż kolor po nałożeniu o dziwo stapia mi się w miarę, to nadaje mi dziwny trupi wygląd- wyglądam jakbym była chora)
Tak myślałam ,żeby się gdzieś koło Light Medium i Medium pokręcić Widzę , że co formuła to inny kolor . Będzie trzeba trochę pokombinować. Nie podoba mi się , że wysyłają w foliach... EDM rozpieszcza ...
foxxxy jest offline  
Stary 2009-02-26, 01:21   #245
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Tak myślałam ,żeby się gdzieś koło Light Medium i Medium pokręcić Widzę , że co formuła to inny kolor . Będzie trzeba trochę pokombinować. Nie podoba mi się , że wysyłają w foliach... EDM rozpieszcza ...
do mnie leci jeszcze jedno zamówienie z lumiere, ale nie wiem, czy na tym nie skończy się moja przygoda z tą firmą... Coś w nich mi nie pasuje, tylko jeszcze nie odkryłam, co to jest No nie wiem, po prostu nie podobam się w nich sobie Tylko muszę jeszcze dojść do tego, czy to kwestia samej firmy, odcieni, czy formuł ...

a mi folie nie przeszkadzają jakoś strasznie, bo i tak przesypuję od razu do pojemniczków wszystkie próbki (chyba, że takie, które z góry są skreślone- te lądują w albumie )
cathy jest offline  
Stary 2009-02-26, 09:17   #246
wróbel
Raczkowanie

Cytat:
Light Medium Beige VV
Light Medium Warm VV
Medium Neutral Cashmere

Ja po Lumiere LMW w 2 formułach mam tak samo. Niby odcien jest ok, niby sie stapia, ale czuje sie jak lekko chora....
wróbel jest offline  
Stary 2009-02-26, 10:22   #247
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
do mnie leci jeszcze jedno zamówienie z lumiere, ale nie wiem, czy na tym nie skończy się moja przygoda z tą firmą... Coś w nich mi nie pasuje, tylko jeszcze nie odkryłam, co to jest No nie wiem, po prostu nie podobam się w nich sobie Tylko muszę jeszcze dojść do tego, czy to kwestia samej firmy, odcieni, czy formuł ...

a mi folie nie przeszkadzają jakoś strasznie, bo i tak przesypuję od razu do pojemniczków wszystkie próbki (chyba, że takie, które z góry są skreślone- te lądują w albumie )

No to musze zamówić na allegro te pojemniczki co polecałyście na akcesoriach
foxxxy jest offline  
Stary 2009-02-26, 18:28   #248
baybe3
Rozeznanie

Wrzucam fotki próbek. Dziś pierwszy raz nałożyłam minerały Lumiere... najcięższy kaliber - formułę FF... niestety nie dla mnie ona. Podkład od razu się lekko zwarzył na całej twarzy (!), wlazł we wszystkie możliwe pory. Krycie, ujednolicenie, mat w porządku... ale niestety poza tym totalna klapa. Choć pewnie dam mu jeszcze jedną szansę Jutro przetestuję formułę VV i mam nadzieję, że będzie lepiej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lumiere.jpg (47,4 KB, 227 załadowań)
baybe3 jest offline  
Stary 2009-02-26, 22:32   #249
golabek
Wtajemniczenie

Ja dziś testowałam formułę VV i muszę koniecznie podziękować Frantic
Frantic ona jest genialna Bardzo mi służą twoje typy
Piękny efekt gładkości ,idealne stopienie Przebiła mojego faworyta sc joppa
golabek jest offline  
Stary 2009-02-27, 10:11   #250
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Ja dziś testowałam formułę VV i muszę koniecznie podziękować Frantic
Frantic ona jest genialna Bardzo mi służą twoje typy
Piękny efekt gładkości ,idealne stopienie Przebiła mojego faworyta sc joppa
Cieszę się! Formuła VV jest genialna. Ale z Lumiere tylko ona mi służy pod każdym względem, tzn. krycie, trwałość, stopienie ze skórą. W pozostałych zawsze coś jest nie tak.

A skoro służą nam podobne minerały, to jak będziesz miała okazję, to wypróbuj podkład LaurEss w formule Elemental - pokochasz tak samo jak VV Lumiere.
frantic jest offline  
Stary 2009-02-27, 10:23   #251
golabek
Wtajemniczenie

Smile Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cieszę się! Formuła VV jest genialna. Ale z Lumiere tylko ona mi służy pod każdym względem, tzn. krycie, trwałość, stopienie ze skórą. W pozostałych zawsze coś jest nie tak.

A skoro służą nam podobne minerały, to jak będziesz miała okazję, to wypróbuj podkład LaurEss w formule Elemental - pokochasz tak samo jak VV Lumiere.
Frantic podążam za tobą krok w krok i dobrze mi to służy Zanotowałam LaurEss i z pewnością zamówię
golabek jest offline  
Stary 2009-02-27, 14:41   #252
Anecka
Zakorzenienie

Wysmarowalam sie wlasnie formula FF, kolor za zolty i deko za ciemny, ale zobaczymy jak formulka.
Pierwsze co:
- krycie dosc dobre - musialam dac 2 warstwy, ale nie moge bardziej rzetelnie napisac, bo odcien nie moj.
- nie ma wykonczenia takiego suchego, pudrowego
- nie wiedziec czemu ale mam dosc mocno podkreslone pory na jednym policzku [kazde podklady mi akurat to miejsce podkreslaja], a na drugim jest ladnie..

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-02-27, 15:20   #253
Kagan
Wtajemniczenie

Dziewczyny, chciałabym zamówić cienie Lumiere. Czy znacie jakieś stronki, na których znajdę swatche z cieniami? Znalazłam kilka stronek, ale na nich są głównie podkłady.
Kagan jest offline  
Stary 2009-02-27, 15:48   #254
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym zamówić cienie Lumiere. Czy znacie jakieś stronki, na których znajdę swatche z cieniami? Znalazłam kilka stronek, ale na nich są głównie podkłady.
największą kopalnią swatchy jest chyba forum lumiere
cathy jest offline  
Stary 2009-02-27, 16:19   #255
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Bardzo ładne swatche sa przecież na ich stronie, na sucho i na mokro (tak ładne że eye pigment junkie sample kit będzie moj !- myslicie że TZ zrozumie jak powiem że na Dzień Kobiet?)
jmw jest offline  
Stary 2009-02-27, 16:24   #256
Kagan
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Bardzo ładne swatche sa przecież na ich stronie, na sucho i na mokro (tak ładne że eye pigment junkie sample kit będzie moj !- myslicie że TZ zrozumie jak powiem że na Dzień Kobiet?)
Właśnie przez te ich swatche mam ochotę na zamówienie Zastanawiałam się tylko nad wiarygodnością kolorystyki. Dlatego chciałam porównać je jeszcze z innymi zdjęciami

Chyba już dzisiaj nie pooglądam Padł mi któryś kabel od laptopa i jedę na resztkach baterii Ciekawa jestem który.

Edytowane przez Kagan
Czas edycji: 2009-02-27 o 16:26
Kagan jest offline  
Stary 2009-02-27, 16:57   #257
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Właśnie przez te ich swatche mam ochotę na zamówienie Zastanawiałam się tylko nad wiarygodnością kolorystyki. Dlatego chciałam porównać je jeszcze z innymi zdjęciami

Chyba już dzisiaj nie pooglądam Padł mi któryś kabel od laptopa i jedę na resztkach baterii Ciekawa jestem który.
a mnie skusiła fruity - jak zobaczyłam jej makijaz ostatni (golden plum) to mowę mi odebrało i ten zestaw cieni to tylko kwestia czasu
często dobre swatche bywaja na You Tube (np Pure Luxe), Lumiere jeszcze tam nie szukałam ale chyba wiem jak spedzę dzisiejszy wieczór, jak znajde jakies zbiorcze w miarę prezentacje to wrzuce tu linki
jmw jest offline  
Stary 2009-02-27, 17:29   #258
Anecka
Zakorzenienie

Po 3 godziach z formula FF [bez primera i pudru]
Swiece sie jak wyglancowane glany ale podklad sie w ogole nie zwarzyl!!!

No i tak w ogole.. to ja nie wiem... podklad sie zwie medium bieige, ale to nie jest beż, tylko żółć

zauwazylam ze po okolo 30 minutach zolc lekko zbledla, ale mimo wszystko jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090011.jpg (140,5 KB, 360 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090027.jpg (47,5 KB, 370 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg razem1.jpg (97,6 KB, 391 załadowań)

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-02-27 o 17:30
Anecka jest offline  
Stary 2009-02-27, 18:53   #259
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Anecka dla mnie jesteś mistrzem
Ja nie mam tyle do ukrycia a papram się z tym wszystkim niemiłosiernie
Na zdjęciu wszystko wygląda bardzo ładnie Nigdy w życiu nie przypuściłabym, że masz blizny na policzkach.
foxxxy jest offline  
Stary 2009-02-27, 20:36   #260
pranie
Wtajemniczenie

Anecka, ale Ty masz super wlosy!
pranie jest offline  
Stary 2009-02-27, 20:36   #261
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Anecka dla mnie jesteś mistrzem
Ja nie mam tyle do ukrycia a papram się z tym wszystkim niemiłosiernie
Na zdjęciu wszystko wygląda bardzo ładnie Nigdy w życiu nie przypuściłabym, że masz blizny na policzkach.
heh, dzieki.. chcialam pokazac jak sie u mnie trzyma ta formula, fajnie ze FF sie u mnie nie zwarzylo, moze w niedziele znow sprobuje ale wszystko naloze czyli primer i puder, to ciekawe ile wtedy wytrzyma

edit: kurde widzialam od paru dni na stronie lumiere ta promocje z pedzlami i jestem zalamana ze takie promocje sa jak u mnie 0 na koncie. Kabuki za 6dolcow.. w ogole 11pcs za 12.. no szok

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-02-27 o 21:25 Powód: +
Anecka jest offline  
Stary 2009-02-27, 21:40   #262
yaminishi
Zadomowienie

No to ja też próbuje zachwalanej VV i FF
Przed chwilą (dziwna pora na zamówienia...) wybrałam kolory i przelałam pieniądze (ostatnie! pieniądze, Tż wyśle mnie na odwyk)
Poleciałam w goldeny i warmy (efekt żółtka chyba mi nie grozi, choć wiem ostrzegałyście) Zobaczymy co z tego będzie

A róż (po długich namysłach) Violaceous - bo fioletów jeszcze nie brałam

Anecka bardzo ładnie Wydajesz mi się jasna a dość ciemnych podkładów używasz (choć to pewnie zależy od światła)
Mnie EDM też ostatnio coś się waży i jakby wysusza policzki (ale zamówienie i tak zrobiłam, choć głównym powodem był pędzel
) więc może Lumiere...

Oj wśiąkłam...
Stary 2009-02-27, 22:21   #263
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
No to ja też próbuje zachwalanej VV i FF
Przed chwilą (dziwna pora na zamówienia...) wybrałam kolory i przelałam pieniądze (ostatnie! pieniądze, Tż wyśle mnie na odwyk)
Poleciałam w goldeny i warmy (efekt żółtka chyba mi nie grozi, choć wiem ostrzegałyście) Zobaczymy co z tego będzie

A róż (po długich namysłach) Violaceous - bo fioletów jeszcze nie brałam

Anecka bardzo ładnie Wydajesz mi się jasna a dość ciemnych podkładów używasz (choć to pewnie zależy od światła)
Mnie EDM też ostatnio coś się waży i jakby wysusza policzki (ale zamówienie i tak zrobiłam, choć głównym powodem był pędzel
) więc może Lumiere...

Oj wśiąkłam...
No tak.. kolory ciemne, bo dostalam od malej_kobietki w celu wyprobowania formul Zapewne ja jakbym miala zamawiac to mialabym problem bo moj monitor okazal sie byc sfiksowany pod wzgledem kolorow :/ chyba ze z moimi oczami cos nie tak.

Fiolety sa fajne.. bynajmniej mnie sie bardziej podobaja niz różowe róze tyle ze ja mam fioletowy roz z innej firmy

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-02-28, 14:57   #264
martwa papuga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Fiolety sa fajne..
Podoba mi się Violaceous.

Dziewczyny, ten zestaw sampli za 0,01 $ to jakaś czasowa promocja, czy stała cena?

Obejrzałam pędzle w ofercie prebuy, wyglądają świetnie... Ale cena za wysyłkę paczki prebuy to, jak rozumiem, co najmniej 12 $? Oprócz tego, wyczytałam, że przesyłkę należy dodatkowo ubezpieczyć i już nic z tego nie rozumiem.

Zresztą - jeszcze godzina-dwie i po promocji
martwa papuga jest offline  
Stary 2009-03-01, 11:11   #265
Anecka
Zakorzenienie

Formula VV jest boska, jesli chodzi o BAAAAAAARDZO NATURALNY EFEKT.
Umylam sie cieplą wodą, nalozylam puder jedwabny Haushki, na to 3 warstwy VV, róz z joppa i finishing silk z joppa.. i zakochalam sie w sobie [WOW!]

Formula VV w zasadzie ma bardzo lekkie krycie przy 1,2 warstwach.. przy 3 tez nie ma tak dobrego krycia jak Intensive z EDM, ale samo wyrownanie kolorytu i ten naturalny efekt.. tak mnie porażają, że bylabym w stanie zrezygnować z mocnego krycia!

Krycie jak widac na fotkach.. srednie i to juz z korektorem :/ a to oznacza ze nie jestem mistrzynia korektora, tylko niektore formuly sa tak dobre ze kryja super

No i kurde nie wiem co mam robic ;] Czy zamawiac EDM [w sumie pewniaka] czy Lumiere, tylko ze jasniejszy kolor, bo ten jest za zolty choc moze tego nie widac.

Szkoda, ze Lumiere nie ma jakichs mini podkladow.. maja sample za 1$, large 10$, refil i x-large.. ale mi jakos brakuje cos posredniego.

PS. Czy ktoras z Was testowala Emu Oil, Squalane Oil?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090084.jpg (43,9 KB, 321 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090087.jpg (22,3 KB, 344 załadowań)

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-03-01 o 11:21 Powód: ps
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-01, 13:33   #266
frantic
Zakorzenienie

Anecka rzeczywiście pięknie Ci w tej formule. I nie szkodzi, że wszystko nie jest ekstra pozakrywane, bo przecież nie musi. Ważniejsze jest to, że w ogóle nie widać, że masz na sobie podkład. Do mnie taki look o wiele bardziej przemawia.
U mnie to wygląda tak samo - niby podkład mam, niby zakrywa i wyrównuje koloryt, a wcale go nie widać.

Skoro lubi też bardzo EDM, to bym na Twoim miejscu zamówiła podkłady z obu firm. A żeby zaoszczędzić co nieco, to z Lumiere bym kupiła sama, (chyba najbardziej opłacalny byłby refill za 13$) a z EDM podłączyła się pod zbiorowe zamówienie większego kita.
frantic jest offline  
Stary 2009-03-01, 15:31   #267
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Anecka rzeczywiście pięknie Ci w tej formule. I nie szkodzi, że wszystko nie jest ekstra pozakrywane, bo przecież nie musi. Ważniejsze jest to, że w ogóle nie widać, że masz na sobie podkład. Do mnie taki look o wiele bardziej przemawia.
U mnie to wygląda tak samo - niby podkład mam, niby zakrywa i wyrównuje koloryt, a wcale go nie widać.

Skoro lubi też bardzo EDM, to bym na Twoim miejscu zamówiła podkłady z obu firm. A żeby zaoszczędzić co nieco, to z Lumiere bym kupiła sama, (chyba najbardziej opłacalny byłby refill za 13$) a z EDM podłączyła się pod zbiorowe zamówienie większego kita.
No wlasnie musi tzn chcialabym.. tak jak podalam link w watku plotkowym.. miec efekt photoshopa jak dziewczyna.. a przy tym nie wygladac jakbym miala tynk na twarzy.

Od godziny 10 siedze z podkladem, wiec juz 5,5h, swiece sie, ale przypudrowalam sie medium z joppa i jest ok! nie zwarzylo sie nic i nie wygladam gorzej

No i ten podklad chyba miki nie zawiera.. tzn ta formula.

No nie wiem co wziac, bede miec dylemat choc z drugiej strony probki lumiere sa male, chyba mniejsze od edm'owych..

PS. ustawilam sobie kolory po dodaniu tych zdjec i widze ze na niektorych fotkach wyszlam fatalnie! kurde.. ustawilam gamma 50% i na fotce Lumiere wygladam ladnie, slabo przeswituja przebarwienia.. a dalam gamme na 0% i juz porazka nie no raczej bede jechac na gammie 50% :/

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-03-01 o 15:33
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-01, 15:48   #268
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No wlasnie musi tzn chcialabym.. tak jak podalam link w watku plotkowym.. miec efekt photoshopa jak dziewczyna.. a przy tym nie wygladac jakbym miala tynk na twarzy.

Od godziny 10 siedze z podkladem, wiec juz 5,5h, swiece sie, ale przypudrowalam sie medium z joppa i jest ok! nie zwarzylo sie nic i nie wygladam gorzej

No i ten podklad chyba miki nie zawiera.. tzn ta formula.

No nie wiem co wziac, bede miec dylemat choc z drugiej strony probki lumiere sa male, chyba mniejsze od edm'owych..
Może się zdziwisz, ale mikę ma na pierwszym miejscu w składzie:
premium grade serecite (colorless mica), titanium dioxide, avena sativa, zinc oxide, iron oxide, magnesium stearate

Już kiedyś o tym pisałam, że mika to nie jest jakieś wielkie zło i jedyna przyczyna świecenia się przez podkłady. Według mnie trochę tu takie przekonanie na forum panuje, a to wcale nie musi tak być.

A co do wielkości próbek, to mam inne zdanie. Według mnie Lumiere daje jedne z większych próbek i nie widać tego tylko dlatego, że są pakowane do woreczków. Według mnie są niewiele mniejsze od próbek EDM, a na pewno znacznie większe od Buff'd, Joppa o LaurEss nie wspomnę.
frantic jest offline  
Stary 2009-03-01, 15:59   #269
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Może się zdziwisz, ale mikę ma na pierwszym miejscu w składzie:
premium grade serecite (colorless mica), titanium dioxide, avena sativa, zinc oxide, iron oxide, magnesium stearate

Już kiedyś o tym pisałam, że mika to nie jest jakieś wielkie zło i jedyna przyczyna świecenia się przez podkłady. Według mnie trochę tu takie przekonanie na forum panuje, a to wcale nie musi tak być.

A co do wielkości próbek, to mam inne zdanie. Według mnie Lumiere daje jedne z większych próbek i nie widać tego tylko dlatego, że są pakowane do woreczków. Według mnie są niewiele mniejsze od próbek EDM, a na pewno znacznie większe od Buff'd, Joppa o LaurEss nie wspomnę.
przesypałam róż poppy lumiere do sampla edm i wyszło prawie tyle samo jak nie tyle samo co edm
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-03-01, 16:05   #270
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
przesypałam róż poppy lumiere do sampla edm i wyszło prawie tyle samo jak nie tyle samo co edm
rozi chciałam napisać że są pewnie tej samej wielkości, ale zaraz zostałabym posądzona o herezje jakieś, więc ostrożnie napisałam, że podobnej wielkości. Ale cieszę się, że jednak potwierdziłaś moje przypuszczenia.
frantic jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości