Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-28, 11:03   #2671
streetwork
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
Ja wlasnie dostalam maila ze moje probki sa juz w drodze takze bede testowac. Zamowilam sobie rozne jasnosci poza goldenami
To czekam na relacje
Stary 2010-09-28, 18:44   #2672
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez streetwork Pokaż wiadomość
To czekam na relacje

Ja też czekam na przesyłkę,wzięłam wszystkie formuły w różnych odcieniach,niestety pędzle mi tak szybko nie przyjdą

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Witam wszystkich! Moje pytanie dotyczy kupowania Lumiere na allegro...Jak klikam na aukcję nie wyświetla mi się zaden opis, tylko numer konta i dane sprzedającej. Też tak macie? Byłabym wdzięczna zaa odpowiedź.Chciałam zamówic pędzle i próbki, ale w ciemno nie mam jak(
Ja też tak mam na Explorerze,na Firefox-ie mam wszystko w porządku,ktoś źle zrobił tą stronę
Stary 2010-09-29, 14:46   #2673
chocolate_brown
Rozeznanie

Cytat:
To czekam na relacje
Light Neutral przetestowany Uczucia mam dosyc mieszane. Zaczne od tego, ze to moj pierwszy mineral i po nalozeniu trzech warstw nadal krycie oceniam na slabe. Moze wyszlabym w nim do sklepu, ale na uczelnie juz niekoniecznie. Cera jest ujednolicona ale wypryskow praktycznie w ogole nie zakryl.
Pedzel Lumiere jest miekki i przyjemny ale jakis taki maly porownujac go do tego, ktorego uzywala Agabil w swoim filmiku.
A jesli chodzi o kolor podkladu to idealnie podkreslil moja trupia bladosc Jesli chce sie wygladac na chora to bedzie idealny Ja jednak poszukam czegos co sprawi, ze bede wygladac zdrowiej.
To tyle jesli chodzi o moje pierwsze wrazenia
Stary 2010-09-29, 15:03   #2674
capuccino
z innej bajki

Ja testowałam wczoraj Light Golden Cashmere i jestem zadowolona . Obym się z czasem nie zawiodła.

Alima5- dziękuję, że zaproponowałaś mi przetestowanie Cashmere (wtedy się zdecydowałam zamówić jeszcze tą formułę).

Chocolate_brown- możesz użyć różu i bronzera, by ożywić buzię . Moim zdaniem od zakrywania wyprysków jest korektor, po co "tynkować" całą buzię, skoro można miejscowo dołożyć cięższego kalibru.

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline  
Stary 2010-09-29, 20:57   #2675
AliMa5
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
ja testowałam wczoraj light golden cashmere i jestem zadowolona . Obym się z czasem nie zawiodła.

alima5- dziękuję, że zaproponowałaś mi przetestowanie cashmere :d (wtedy się zdecydowałam zamówić jeszcze tą formułę).

.
:d:d:d
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-09-29, 21:20   #2676
streetwork
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
Light Neutral przetestowany Uczucia mam dosyc mieszane. Zaczne od tego, ze to moj pierwszy mineral i po nalozeniu trzech warstw nadal krycie oceniam na slabe. Moze wyszlabym w nim do sklepu, ale na uczelnie juz niekoniecznie. Cera jest ujednolicona ale wypryskow praktycznie w ogole nie zakryl.
Pedzel Lumiere jest miekki i przyjemny ale jakis taki maly porownujac go do tego, ktorego uzywala Agabil w swoim filmiku.
A jesli chodzi o kolor podkladu to idealnie podkreslil moja trupia bladosc Jesli chce sie wygladac na chora to bedzie idealny Ja jednak poszukam czegos co sprawi, ze bede wygladac zdrowiej.
To tyle jesli chodzi o moje pierwsze wrazenia
To teraz mi namieszałas w głowie Też zamówiłam jasne odcienie. Mnie od zawsze wszyscy na okolo mówią mi że ze mnie bladziuch :P więc może tak jak wspomniała jedna z wizażanek warto użyć brązera lub różu!
Stary 2010-09-29, 23:28   #2677
chocolate_brown
Rozeznanie

Cytat:

Chocolate_brown- możesz użyć różu i bronzera, by ożywić buzię . Moim zdaniem od zakrywania wyprysków jest korektor, po co "tynkować" całą buzię, skoro można miejscowo dołożyć cięższego kalibru.
Korektor jak najbardziej, jednak to krycie nadal jest dla mnie zbyt slabe. Dotychczas nie uzywalam jakichs niesamowicie ciezkich podkladow (tylko na specjalne okazje Colorstay, a na co dzien matujacy Lirene) ale taka niemalze "gola" twarz to dla mnie szok

Cytat:
To teraz mi namieszałas w głowie Też zamówiłam jasne odcienie. Mnie od zawsze wszyscy na okolo mówią mi że ze mnie bladziuch :P więc może tak jak wspomniała jedna z wizażanek warto użyć brązera lub różu!
No wlasnie mi tez mowia ze jestem blada, czasem nawet zielona ... Mimo to ten light jest dla mnie za jasny. Brazera uzywam dosyc czesto na policzki, ale w tym wypadku nie wystarczy. Moze light medium okaze sie lepszy
Stary 2010-09-29, 23:45   #2678
Dominiique
BAN stały

Ja też jestem jasna w kierunku bladości i pasują mi Light Medium Neutral, Medium Cool Beige 2.3. W ogóle stopień Light Medium jak dla mnie jest też bardzo jasny, ale nie tak blady jak Lighty. Fair'e też zamówiłam, ale na twarzy to już w ogóle nie zagościły, są jak mąka
Dominiique jest offline  
Stary 2010-09-30, 13:23   #2679
iwoona
Wtajemniczenie

Dziewczyny pomożecie mi ocenić kolor mojej skóry?

Tak mniej więcej, żebym wiedziała w którym kierunku mam zmierzać. Ja myślę żeby uderzać w kierunku ciepłych tonów ale zastanawiam się czy neutrale jednak nie lepsze, dodam że zazwyczaj dobieram dla siebie za jasny podkład (bo zawsze myślałam że blada jestem) dopiero na zdjęciach widzę że się odróżniam od szyi i reszty ciała.

Spełnić marzenia . . .

iwoona jest offline  
Stary 2010-09-30, 13:31   #2680
alunialunia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez iwoona Pokaż wiadomość

Tak mniej więcej, żebym wiedziała w którym kierunku mam zmierzać. Ja myślę żeby uderzać w kierunku ciepłych tonów ale zastanawiam się czy neutrale jednak nie lepsze, dodam że zazwyczaj dobieram dla siebie za jasny podkład (bo zawsze myślałam że blada jestem) dopiero na zdjęciach widzę że się odróżniam od szyi i reszty ciała.
Jak na moje oko to zdecydowanie tonacja Golden albo warm,ale w drugiej kolejności,co do poziomu jasności to chyba medium(golden,warm), ja mam sporo jaśniejszą skórę od Ciebie i poziom jaśniejszy Light Medium jest za jasny nawet dla mnie-bladziocha.

alunialunia jest offline  
Stary 2010-09-30, 13:38   #2681
Dominiique
BAN stały

Też obstawiam Mediumy - Warm, Golden, Neutral, może Beige?
Dominiique jest offline  
Stary 2010-09-30, 13:45   #2682
AliMa5
Rozeznanie

Iwoonko celowalabym w goldeny,warmy i raczej medium. ale jako ze masz sporo do ukrycia, sprobuj tez neutrale bo one po czesci zakryja czerwone krostki i slad (tzn mnie zakryly, a jestem troche golden, troche cool)

Edytowane przez AliMa5
Czas edycji: 2010-09-30 o 13:47
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-09-30, 14:21   #2683
malaMigotkAaa
Zakorzenienie

Cytat:

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
Jak na moje oko to zdecydowanie tonacja Golden albo warm,ale w drugiej kolejności,co do poziomu jasności to chyba medium(golden,warm), ja mam sporo jaśniejszą skórę od Ciebie i poziom jaśniejszy Light Medium jest za jasny nawet dla mnie-bladziocha.
Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
Iwoonko celowalabym w goldeny,warmy i raczej medium. ale jako ze masz sporo do ukrycia, sprobuj tez neutrale bo one po czesci zakryja czerwone krostki i slad (tzn mnie zakryly, a jestem troche golden, troche cool)
też bym celowała w Goldeny, Medium Golden pomieszany z Light medium Golden. (może malutką dosypką w razie gdyby był za ciemny) masz dość ciemną karnację. Mówię o formule FF bo formuły różnią się odcieniami

WYMIANA
malaMigotkAaa jest offline  
Stary 2010-09-30, 16:54   #2684
colonelka
Przyczajenie

Czy któraś z przemiłych wizażanek ma porównanie Light Warm VV do Light Medium Warm VV?
Konkretnie chodzi o to czy Light jest dużo jaśniejszy od Light Medium. Mam próbki neutrali i tam na przykład różnica między Light Medium a Medium VV jest ogromna Z warmów mam Light Medium i bardzo podoba mi się jak podkreśla moje żółtawe tony nie zakrywając przy tym do końca tych różowawych przez co wyglądam dość naturalnie. Do tej pory celowałam w neutrale, ale pomimo tego, że jestem bladawa i trochę ziemista, to mam wrażenie, że w neutralach wyglądam aż zbyt blado i do tego odcinają się od bardziej żółtej szyi. LM Warm jest jednak za ciemny i robi ze mnie troszkę pomarańczkę (), ale gdyby był trochę jaśniejszy byłby idealny. Wzięłabym w ciemno biga Light Warm, bo mam już kupę Lumierowych próbek, a nie będę zamawiać tylko tej jednej. Tylko właśnie nie wiem czy ten Light nie okaże się aż za jasny, bo same wiecie jak czasem duże są różnice między poziomami. Może ktoś mógłby pomóc?
colonelka jest offline  
Stary 2010-09-30, 17:28   #2685
iwoona
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Też obstawiam Mediumy - Warm, Golden, Neutral, może Beige?
Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
też bym celowała w Goldeny, Medium Golden pomieszany z Light medium Golden. (może malutką dosypką w razie gdyby był za ciemny) masz dość ciemną karnację. Mówię o formule FF bo formuły różnią się odcieniami
jejku dziękuję, nie spodziewałam się takiego odzewu

właśnie zapomniałam dodać że chyba wezmę formułę FF bo ona chyba najlepiej kryje, to spróbuję z poziomem medium z każdej tonacji...
hmm jeszcze to przemyślę

a co do zamawiania na allegro, orientujecie się czy te próbki są takiej samej wielkości jak te zamawiane na stronie??

Spełnić marzenia . . .

iwoona jest offline  
Stary 2010-09-30, 17:31   #2686
alunialunia
Zadomowienie

Cytat:

właśnie zapomniałam dodać że chyba wezmę formułę FF bo ona chyba najlepiej kryje, to spróbuję z poziomem medium z każdej tonacji...
hmm jeszcze to przemyślę

a co do zamawiania na allegro, orientujecie się czy te próbki są takiej samej wielkości jak te zamawiane na stronie??

to są próbki od producenta,takie same jakbyś zamawiała na stronie Lumiere

Edytowane przez alunialunia
Czas edycji: 2010-09-30 o 17:42
alunialunia jest offline  
Stary 2010-09-30, 20:13   #2687
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:

hmm jeszcze to przemyślę

Myślę, że powinnaś typować w Goldeny, Warmy i Neutale, gdyby trzeba było mieszać
FF jest jaśniejszy od pozostałych formuł. Uważam, że VV powinnaś jeszcze spróbować, gdyby FF robił tapetę
skarpetta jest offline  
Stary 2010-09-30, 20:52   #2688
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Myślę, że powinnaś typować w Goldeny, Warmy i Neutale, gdyby trzeba było mieszać
FF jest jaśniejszy od pozostałych formuł. Uważam, że VV powinnaś jeszcze spróbować, gdyby FF robił tapetę
on chyba zgodnie z resztą z opisem na stronie lumiere najlepiej spisuje się na suchej i normalnej cerze, na niej nie robi tynku, z tego co na wizażu dziewczyny piszą

myślę, że na wszelki wypadek light medium też warto sprawdzić
blue_apple jest offline  
Stary 2010-09-30, 21:09   #2689
iwoona
Wtajemniczenie

no właśnie FF jest do suchej i normalnej cery więc może od razu VV wezmę, hmm...?

Spełnić marzenia . . .

iwoona jest offline  
Stary 2010-09-30, 21:24   #2690
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
no właśnie FF jest do suchej i normalnej cery więc może od razu VV wezmę, hmm...?
VV możesz nałożyć 1-2 warstwy więcej i efekt kryjący też będzie super ,za to o wiele lżejsza konsystencja.
Ja tez uważam ze dla ciebie najlepszy kolor to Medium Golden ,ewentualnie z domieszką light medium golden.Goldeny fajnie tuszują zaczerwienienia(żółte tony neutralizują zaczerwienieniamoże nie tak jak kolor zielony ale zawsze)
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2010-09-30, 21:24   #2691
ania_1988
Raczkowanie

GG do ania_1988

no a ja się wkurzyłam na siebie samą:/ złożyłam we wtorek zamówienie 2 podkłady największe light neutral i light beige , bronzer Nude i rozświetlacz Innosence i próbki oczywiście i coś mi się ubzdurało że VV to najbardziej kryjąca formuła dziś zaglądam na forum i jednak FF ... a ja potrzebuję mega krycia niestety... mam tylko nadzieję, że tragedii nie będzie
Stary 2010-09-30, 21:28   #2692
EmilaDz78
Zadomowienie

Ja też kiedyś szukałam mega krycia ale niestety te najbardziej kryjące formuły są baaardzo kapryśne i cięzkie,owarzały mi sie w okolicach gdzie miałam największe przetłuszczanie skóry i nic nie pomagało,po 3-4 godzinach i tak ta super kryjąca formuła znikała z twarzy
No i jednak robiła maskę,jedynie do przyjęcia było Full coverage z Blusche.
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2010-09-30, 21:33   #2693
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Krycie w VV jest dosyć znikome
Kachnaaaa jest offline  
Stary 2010-09-30, 21:34   #2694
iwoona
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja też kiedyś szukałam mega krycia ale niestety te najbardziej kryjące formuły są baaardzo kapryśne i cięzkie,owarzały mi sie w okolicach gdzie miałam największe przetłuszczanie skóry i nic nie pomagało,po 3-4 godzinach i tak ta super kryjąca formuła znikała z twarzy
a czego teraz używasz?

Spełnić marzenia . . .

iwoona jest offline  
Stary 2010-09-30, 21:53   #2695
blue_apple
Zakorzenienie

a mi VV kryje naprawdę świetnie, nakładany wilgotnym, spryskanym tonikiem pędzlem, najpierw stemplowanie, potem ruchami okrężnymi wcieranie.
a na miejsca, w których potrzebne jest większe krycie nakładam więcej podkładu.

chociaż wiadomo, zalezy ile kto ma do ukrycia, bardzo intensywnych czerwoności VV nie kryje, w ogóle w sumie, nic mi nie kryje

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
najlepiej sprawdzić na sobie wszystko i wziąć i FF i VV.
blue_apple jest offline  
Stary 2010-09-30, 22:23   #2696
AliMa5
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dokladnie. ja tam wole cos co wygladza, odwraca uwage od krostek i nie jest ciezkie. a reszte zostawiam korektorom.
poza tym jestem zachwycona primerem z SN, mam wrazenie ze dziala jak taki jasniutki leciutenki podklad, nie wiem jak to inaczej opisac ale rewelacja. na niego podklad i zyc nie umierac

a dzisiaj nalozylam mojego Lumierka i czerwona twarz mi zrobil
nie wiem co jest grane, pierwszy raz taki psikus..
AliMa5 jest offline  
Stary 2010-09-30, 23:33   #2697
Dominiique
BAN stały

A ja dzisiaj święcę się jak choinka, choć normalnie mat był w miarę dobry...
Dominiique jest offline  
Stary 2010-10-01, 00:08   #2698
Kachnaaaa
Zakorzenienie

U mnie lumiere też się ostatnio dziwnie zachowuje,nie wygląda dobrze,widać że mam jakąś tapetkę na twarzy i ogólnie wszystko fe z nim
Może w takim razie te minerały nie na teraźniejszą jesienną pogodę.
Maziam się nimi tak z braku laku,bo zostało mi tylko edm którego nie ruszam (LL w składzie) i ciemne kolory luśki...
Czekam tylko aż wpłynie na paypala,to robię podbój paru firm,już tak chciałabym mieć jakiegoś biga a tu ciągle coś nie pasuje
Myślałam że zatrzymam się przy lumiere,ale jednak dobrze że wstrzymałam się przed zakupami.
Marzy mi się idealnie dobrany kolor i żeby minerałki wyglądały tak świeżo i promiennie

Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2010-10-01 o 00:09
Kachnaaaa jest offline  
Stary 2010-10-01, 00:15   #2699
meggie7
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez colonelka Pokaż wiadomość
Czy któraś z przemiłych wizażanek ma porównanie Light Warm VV do Light Medium Warm VV?
Konkretnie chodzi o to czy Light jest dużo jaśniejszy od Light Medium. ... Może ktoś mógłby pomóc?
Według mnie akurat w formule VV (bo na przykład w FF jest inaczej) różnica między LW a LMW jest naprawdę niewielka. Tyle, że Light Warm ma w sobie nieco mniej żółci. Te odcienie są do siebie zbliżone.
Pewnie można by je ze świetnym rezultatem wymieszać, gdyby coś było nie tak.
Chociaż ja jednak pewnie i tak zdecydowałabym się na próbkę
meggie7 jest offline  
Stary 2010-10-01, 08:44   #2700
colonelka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez meggie7 Pokaż wiadomość
Według mnie akurat w formule VV (bo na przykład w FF jest inaczej) różnica między LW a LMW jest naprawdę niewielka. Tyle, że Light Warm ma w sobie nieco mniej żółci.
Dziękuję, bardzo mi pomogłaś, właśnie na taką odpowiedź miałam nadzieję Niewykluczone, że i tak ostatecznie wyląduję z próbką, bo do ryzykantek nie należę, ale w razie czego zależało mi na opinii kogoś, kto miał z oboma odcieniami styczność.
colonelka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości