lancome renergie morpholift - kto używa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-24, 11:29   #1
benia1169
Zadomowienie

Thumbs down

lancome renergie morpholift - kto używa?

Zakupiłam na Allegro próbki kremu lancome renergie morpholift w saszetkach, bo podobno takie próbki są zwykle oryginalne. Czy któraś z was używała tego kremu? Nie mam pewności czy jest oryginalny . Ma lekko różowawy odcień i ....... na mojej skórze lekko się wałkuje . Nie miałam tego z żadnym innym kremem, a ten kupiłam po raz pierwszy, więc nie mam porównania. W moim mieście nie można go nigdzie dostać, więc nie porównam, a cena w sklepach internetowych jest dla mnie za wysoka. Nie wiem, czy go używać ze względu na to wałkowanie (w sumie da się to wytrzymać, gdy się krem tylko wklepuje). Wydaje mi się też - ale pewnie mi się tylko tak wydaje, bo zbytnio się chyba teraz sobie przyglądam - że zmarszczki mi się jeszcze pogłębiły a to przecież silny krem przeciwzmarszczkowy!!!!!! ! Ale to już pewnie mój wymysł, na efekty chyba jeszcze jest czas, bo używam go od 5 dni! Wydaje mi się też, że mnie troszkę swędzi po nim skóra . Jak sądzicie, używać go, czy dać sobie spokój?
benia1169 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 15:32   #2
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Dot.: lancome renergie morpholift - kto używa?

Ja bym nie używała kremu,po którym mnie swędzi skóra,bo to objaw jakiegoś podrażnienia. Natomiast jeśli się wałkuje,to chyba nie ma przeciwwskazań,może spróbuj peeling zrobić najpierw i rzeczywiście wklepuj,bo to,co się zwałkuje,to się zmarnuje
Ale to swędzenie to raczej zły znak. No,ale może niech się inni wypowiedzą,ja tego kremu nigdy nie miałam. Ze swej strony to przeciwzmarszczkowo polecałabym jednak kremy apteczne

mhm0808 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 17:22   #3
benia1169
Zadomowienie

Dzięki mhm0808! Może ja trochę przesadzam z tym swędzeniem, w sumie to chyba wcześniej też mnie trochę piekły policzki. Może jednak jest ktoś, kto używa tego kremu?
Stary 2009-01-24, 18:08   #4
chudzinka1
Raczkowanie

Przyłączam się do pytania: kto używa lancome renergie morpholift? Przewertowałam różne wątki i nie znalazłam nic o tym kremie, a też przymierzałam się do kupna. Chyba się nie zdecyduję po wypowiedzi beni1169.

Mój pierwszy raz na forum!!!!!!!!!!!!!!
chudzinka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 18:58   #5
benia1169
Zadomowienie

podpowiedzcie co robić, prooooooooooszę
Stary 2009-01-25, 19:20   #6
magratka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
podpowiedzcie co robić, prooooooooooszę
a kto to moze wiedziec jak swedzi albo szczypie to na pewno nie uzywac, bo moze sie zrobic rumien, a to gorsze od zmarszczek. co do wygladu tego kremu to nie mam pojecia, nigdy go nie mialam :/ nie znalazlas w necie jakiegos opisu tego kremu?
magratka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 12:49   #7
vilandra
Zakorzenienie

Miałam Renergie (kupowałam osobiście w S ) tak, jest bardzo lekko różowy. Prześlij mi maila na PW to wysle Ci fotke, porównasz sobie
Krem nie jest zły. Ja jestem alergiczka i wrażliwcem i mnie nie uczulił.No i mnie się nie wałkował, ładnie sie wchłaniał.
vilandra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 23:07   #8
benia1805
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez chudzinka1 Pokaż wiadomość
Przyłączam się do pytania: kto używa lancome renergie morpholift? Przewertowałam różne wątki i nie znalazłam nic o tym kremie, a też przymierzałam się do kupna. Chyba się nie zdecyduję po wypowiedzi beni1169.

Mój pierwszy raz na forum!!!!!!!!!!!!!!
Ja również pierwszy raz, a propos pytania używam tego kremu ale wersji ulepszonej z literkami RARE, rzeczywiście daje efekt niesamowity,tzw. "wow". Należy go nakładać bardzo oszczędnie,bo inaczej się wałkuje.
benia1805 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 08:31   #9
benia1169
Zadomowienie

Witam imienniczkę nowicjuszkę! Mój krem też jest w wersji RARE. Uspokoiłaś mnie a'propos tego wałkowania, chociaż.........ja już też znalazłam na to sposób: kiedy zmywam twarz mleczkiem, to się nic nie wałkuje, a jak wodą, to niestety - troszkę tak. A co do efektów, to u mnie nie ma WOW! Chyba, że moje zmarszczki są dla niego zbyt głębokie, lub patrząc na siebie codziennie w lustrze nie zauważam zmian . Oby to drugie . Kremu mam jeszcze ok. 10ml, ale następny wybiorę chyba mocniejszy jak mnie będzie stać.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości