Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-24, 12:30   #3211
Catherine1980
Rozeznanie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka ja mam physiogel ale żel do mycia. Polecono mi go po zabiegach laserem - jestem mega zadowolona.

Któraś z Was pytała jak długo trzymac maskę - dziewczyny w I cz pamiętnika pisały że niby więcej niz po 6ciu godzinach juz nie działa. Tylko dlaczego lekarze czasem każą trzymać , 8,9 godzin - dziwne to jest.

Właśnie nadrabiam stare pamiętniki cosmelanowe - czytam od dechy do dechy w chwilach wolnych. Sporo tego
Catherine1980 jest offline  
Stary 2009-06-24, 14:10   #3212
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
a z uwagi na moje naczynka i tak bedzie to smarowanie po twarzy ..gdzieniegdzie cobym szkody sobie nie narobila podrazniajac nie daj boze to z czym teraz walcze kremikiem z wit k z aurigi

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------
Na naczynka uważaj, pojawiło mi się parę nowych, myślę, że po cos2, niestety...
201608151053 jest offline  
Stary 2009-06-24, 14:20   #3213
LAPIEL
Zakorzenienie

laseczki krem Physiogel fajny ale moim skromnym zdaniem lepszy na jesien-zime bo taka warstwe ochronna - film mi zostawial na twarzy , takze ja go teraz do rak lub stopek uzywam ....zel zmywania do twarzy z tej serii tez oki , ja go wacikami zmywalam , nie woda ....ja wody nie uzywam do mycia buziaka , cena kremu ok 35 zl , zel ok 30 o ile dobrze pamietam

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-06-24 o 14:22
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-06-24, 14:24   #3214
Michell72
Zakorzenienie

Cati jak wrocisz od lekarza info proszeLapi on ten kremik tylko na czoło i nie pod makijaz ..tylko w ramach leczniczo,nawilzajacych Przy retinach laski chwala te dwa co rzuciłam linki Nuśce-poczytaj..tanoicha a efekty z opini zaskakujaceLece na ymenynki do mamy a potem babcia..uf...
Michell72 jest offline  
Stary 2009-06-24, 19:09   #3215
LAPIEL
Zakorzenienie

Michellciu , ja postawilam na firme LIERAC tym razem , zamowilam wlasnie krem Mesolift do buziaka , Diopticreme pod oczka , serum do cialka- jakas nowosc na cellulit i spray do biustu , wszystko z Lieraca

jutro jade na week nad morze znow pourlopowac chwilke , jak wroce paczka juz bedzie czekala mam nadzieje i bede testowac wszystko na raz ,

trzymajcie sie laseczki dzielnie ....cosmelan 2 odstawilam chwilowo , przy tej czestotliwosci wyjazdow , ktore mam teraz nie dalabym rady z ta luszczaca sie i czerwieniaca twarza , w koncu na wyjezdzie czlowiek chce jakos ludzko wygladac ....skoncze urlopowac to sie znow bede cosmelanem masakrowac

pozdrawiam i czesc wszystkim na dni kilka znow
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-06-24, 23:59   #3216
moll_y
Rozeznanie

Czesc dziewczynki
ja tak na szybko i znikam czasu mi brakuje doslownie na wszystko wiec tylko wam wklejam co znalazlam przypadkiem dzis, chodzi o tabsy rozjasniajace skore (nie wiem czy nie biora tego przypadkiem czarnoskore gwiazdy na wybielenie)
niestety nie mam czasu zeby przetlumaczyc, duzo czytania ale tez optymistycznie sie jakos mi zrobilo po tym
oto link do cudownych tabletek (bezpieczne w 100% naturalne, bez toxykantow i sterydow) :

http://www.skinlight.co.uk/product_4...ing+Pills.html

pozdrawiam was wszystkie !
Stary 2009-06-25, 13:23   #3217
Lekko plamiasta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki
ja tak na szybko i znikam czasu mi brakuje doslownie na wszystko wiec tylko wam wklejam co znalazlam przypadkiem dzis, chodzi o tabsy rozjasniajace skore (nie wiem czy nie biora tego przypadkiem czarnoskore gwiazdy na wybielenie)
niestety nie mam czasu zeby przetlumaczyc, duzo czytania ale tez optymistycznie sie jakos mi zrobilo po tym
oto link do cudownych tabletek (bezpieczne w 100% naturalne, bez toxykantow i sterydow) :

http://www.skinlight.co.uk/product_4...ing+Pills.html

pozdrawiam was wszystkie !

No tak...od razu się rzuciałm na ten link z nadzieja, że wreszcie to własnie TOOOOOOO
przejrzałam tekst i znalazłam na końcu takie coś:

What would happen if you stop using FAIR BEAUTY™ products?
You may slowly return to your old skin tone. However, if you continue to use the FAIR BEAUTY™ methods, you can keep the results you achieved and even see your skin health visually improve as time passes!

czyli....musisz to łykać do końca życia....bo inaczej wrócisz do swojego "starego" zabarwienia...(o ile dobrze rozumiem angielski)

jakkolwiek, plameczki....nie podddajemy sie
Lekko plamiasta jest offline  
Stary 2009-06-25, 13:34   #3218
Catherine1980
Rozeznanie

Dzień doberas laseczki i UWAGA
będzie chłopak wszyscy mi do brzucha gadali Szymek i wykrakali
a ja juz bluzeczki Hello Kitty prawie kupowałam i skarpetki z falbankami
Stary 2009-06-25, 13:36   #3219
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Czesc Plamki

Tabletki?hmmm do konca zycia to moze tak nie bardzo co?Wątroba bedzie sie buntowacale z drugiej strony jak ma to nas uszczesliwic i uwolnic od plamisk to sa tez leki na watrobe

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Super Cati gratulacjeFaktyczni e bedzie Szymon?
Stary 2009-06-25, 13:58   #3220
Catherine1980
Rozeznanie

SZymek Szymek juz chyba imienia nie będziemy zmieniać. Wszyscy mi do brzucha od poczatku gadali Szymek że az się sama przyzwyczaiłam
Mam fotosa małego fifolka, śmiesznie to wygląda - takie małe nózki i cosik pomiędzy nimi.
Chłopak w pozycji kucnej ma juz 19 cm
Stary 2009-06-25, 14:07   #3221
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
SZymek Szymek juz chyba imienia nie będziemy zmieniać. Wszyscy mi do brzucha od poczatku gadali Szymek że az się sama przyzwyczaiłam
Mam fotosa małego fifolka, śmiesznie to wygląda - takie małe nózki i cosik pomiędzy nimi.
Chłopak w pozycji kucnej ma juz 19 cm
Imię dużo znaczyznam jednego Szymona.Fajny facet i baaaaaaaardzo mądry
Stary 2009-06-25, 15:23   #3222
jedynusia
Rozeznanie

Cytat:
Cati
Gratulacje, będziemy ciociami chłopczyka:ju pi:
Szymonek malutki
Znam jednego Szymona, jest cudowny, wspaniały i co najważniejsze - rozumie kobiety, uwielbiam z nim rozmawiać
Oj Caterinko jak fajnie, pogłaskaj brzusia od cioci Nusi
jedynusia jest offline  
Stary 2009-06-25, 15:58   #3223
Catherine1980
Rozeznanie

Dziekuje laseczki, tylko coś kopać nie chce
Stary 2009-06-26, 07:23   #3224
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Gratu luję Szymusiacio cia za Jego zdrówko wypije...Zobaczysz jak synus zakochany bedzie w mamusi..taka przylepa..mojego bym zjadła czasami,taki jest słodki

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Molciaa gdzie na pw elaborat Obwieszczam że sie roluję z leksza po cosmelanie i zwracam honor Tż-owibo tysz sie ślicznie zaczerwienił..a bidulek nie ma nic na licu hi hi a ja go pomaziałam w celu odnowy biologicznej..Dziewczyn y czy któraś z Was piła lub łykała Inneov Cellulit ?promocyjne opakowanie spotkalam 60 +60 i nabyłam.177zł..szik: mur:..Spotkałam sie wczoraj ze znajoma lekarka i ta doradziła by drenaz od środka przeprowadzic bo nacieranie samo pomaga tylko napiąc skóre ale cellulitu nie zlikwiduje..rozbić tkankę tłuszczową trzeba wszystkim naraz..dieta,tabsy,masaże ,kremy no i najlepiej ćwiczonka..Nusiątko zaliczyłaś solarium? Szatanka i co,masz ten kremik flavo c?z biochemii zamawiasz jakies cuda?Buziolki soczyste dla wszystkich na dziendobry i kawa stygnie
Michell72 jest offline  
Stary 2009-06-26, 09:33   #3225
vivaxyz
Raczkowanie

Hej dziewczyny. Jeszcze raz proszę o pomoc. Cosmelan 2 nakładam w tym tyg. 3 razy dzinnie i tu moje pytanie.... pierwszą warstwę nakładam rano, więc nakładająć w poł. dugą muszę najpierw zmyć tą pierwszą? i jeszcze jedno, nkładam cosm. 2 a na to Hydra K? bo już mi się wszystko miesza. Proszę podpowiedzcie ,z góry wielkie dziękuję .
vivaxyz jest offline  
Stary 2009-06-26, 09:50   #3226
jedynusia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez vivaxyz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Jeszcze raz proszę o pomoc. Cosmelan 2 nakładam w tym tyg. 3 razy dzinnie i tu moje pytanie.... pierwszą warstwę nakładam rano, więc nakładająć w poł. dugą muszę najpierw zmyć tą pierwszą? i jeszcze jedno, nkładam cosm. 2 a na to Hydra K? bo już mi się wszystko miesza. Proszę podpowiedzcie ,z góry wielkie dziękuję .
Viva, ja jeszcze nie nakładałam cosmelana, jak się kiedys zdecyduje to tez napewno będe pytać i pytać, po to jest ten wątek ( między innymi )
Miszelko aleś zaszalała, nie za duzo tych tabsów łykasz?
Caterinko jeszcze Cię pokopie, zobaczysz, tzn poczujesz
Na kiedy masz termin?
Buźka dla wszsytkich w ten ponury, deszczowy dzionek
jedynusia jest offline  
Stary 2009-06-26, 10:41   #3227
Catherine1980
Rozeznanie

Helios laseczki
MISZKA piłam inneov ten niby truskawkowy i ja efektów nie zauwazyłam ale sa osoby którym pomogło. W momencie kiedy go piłam rozpisywałam się w wątku na wizażu i na samym poczatku było ach i och bo pewnie producenci naganiali a później jak już więcej byo normalnych uzytkowników produktu to więcej było negatywnych opinii. Ale wiadomo każdy musi sam spróbować. ja przeszłam całą kurację czyli 6 paczek = 3 mce

VIVKA tak jak piszesz trzeba zmyc cos i na to nową warstwe cos. Co do hydra to zawsze nakładać po cos. Wiem bo akurat czytam stare pamiętniki i robie notatki. zaraz jak urodze to zaczynam walke.

JEDYNUSIA mam 2 terminy bo chodze do 2óch lekarzy jeden to 14 listopad a drugi 21 listopad
Stary 2009-06-26, 15:04   #3228
jedynusia
Rozeznanie

Cytat:
Helios laseczki
MISZKA piłam inneov ten niby truskawkowy i ja efektów nie zauwazyłam ale sa osoby którym pomogło. W momencie kiedy go piłam rozpisywałam się w wątku na wizażu i na samym poczatku było ach i och bo pewnie producenci naganiali a później jak już więcej byo normalnych uzytkowników produktu to więcej było negatywnych opinii. Ale wiadomo każdy musi sam spróbować. ja przeszłam całą kurację czyli 6 paczek = 3 mce

VIVKA tak jak piszesz trzeba zmyc cos i na to nową warstwe cos. Co do hydra to zawsze nakładać po cos. Wiem bo akurat czytam stare pamiętniki i robie notatki. zaraz jak urodze to zaczynam walke.

JEDYNUSIA mam 2 terminy bo chodze do 2óch lekarzy jeden to 14 listopad a drugi 21 listopad
Caterinko nie tak zaraz, jak będziesz karmić to też nie można cos
laseczki gdzie jesteście? - wszystkie chyba pod kocami bo co innego można robić w taką pogodę brrr
jedynusia jest offline  
Stary 2009-06-26, 16:08   #3229
LAPIEL
Zakorzenienie

no i dobry dzien , wczoraj nad morze pojechalam i dzis wrocilam - tam pogoda to dopiero koszmarek ;( , juz lepiej w domciu , tu u mnie chociaz cieplo i sloko nawet czasami wekendu nad morzem nie bedzie ;( ....aaa i tak nie lubie naszego morza ...

Cati gratuluje malego faceta ! tez mam chlopaka tak jak mowi Michell -tylko ich schrupac takie slodkie sa male facety

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-06-26 o 16:12
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-06-26, 16:56   #3230
Michell72
Zakorzenienie

Cati musi zadziałać bo mnie wyrzuty sumienia odchudząNuska teraz tylko łykam linimer no i innevov..acerolka to standartLapi no widzisz..siedz z namigdzie Ci bedzie lepiej
Michell72 jest offline  
Stary 2009-06-26, 18:16   #3231
LAPIEL
Zakorzenienie

jakis fajny kremik pod oczeta potrzebuje , ktoras ma cosik sprawdzonego, godnego polecenia ??? - przeciwzmarszczokwo- nawilzajacy specyfik potrzebuje, tak 30+ age

co do cosmelanu - zrobilam sobie 2 tyg odpoczynku i od dzis znow zaczynam mordege tymze specyfikiem ....jutro buraczek jak nic ....bez cosmelanu bylo cudnie , tylko plamki coraz bardziej widoczne -mam takie "sliczne", lekko brazowe podkowki pod oba oczami ,
tylko wyc bo to jeszcze bardziej poteguje efekt zmeczonych oczu ...

rewelacyjny, rozswietlajacy krem pod oczy jest mi bardzo potrzebny - radzcie tylko jaki kupic

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-06-26 o 18:21
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-06-26, 19:20   #3232
vivaxyz
Raczkowanie

Catherinka i jedynusia wielkie dzieki za odpowiedz. Ciekawe czy będzie efekt. Na razie pieknie puchnę, skóra lekko piecze,a kolor...... szok (mogę straszyć dzieci), plamiska jeszcze bardziej widoczne,ale przynajmniej zmarszczki się wyprasowały !
vivaxyz jest offline  
Stary 2009-06-27, 12:40   #3233
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
jakis fajny kremik pod oczeta potrzebuje , ktoras ma cosik sprawdzonego, godnego polecenia ??? - przeciwzmarszczokwo- nawilzajacy specyfik potrzebuje, tak 30+ age

co do cosmelanu - zrobilam sobie 2 tyg odpoczynku i od dzis znow zaczynam mordege tymze specyfikiem ....jutro buraczek jak nic ....bez cosmelanu bylo cudnie , tylko plamki coraz bardziej widoczne -mam takie "sliczne", lekko brazowe podkowki pod oba oczami ,
tylko wyc bo to jeszcze bardziej poteguje efekt zmeczonych oczu ...

rewelacyjny, rozswietlajacy krem pod oczy jest mi bardzo potrzebny - radzcie tylko jaki kupic
Rzuc okiem: Shiseido, Bio-Performance, Super Eye Contour Cream . Ja uzywam :Mineral Care BAC Wygładzająca maseczka na skórę wokół OCZU I UST z Botox-like Argireline 30ml i roca .. retin-ox correxion.. Nie łuszczę sie juz.. uf jaka ulgabozesz czerwone to czoło miałam
Michell72 jest offline  
Stary 2009-06-27, 15:43   #3234
LAPIEL
Zakorzenienie

Ty Miszka w moich myslach czytasz tak myslalam Shiseido ale Benefiance tylko nie wiem czy nie za tlusty na lato ....
juz w sprzedazy jest Biotherm Rides Repair Chroma lift (z kolorkiem) co wam pisalam ,ze przywiozlam probki z Francji - tylko mi sie cena nie podoba ( 0k270zl ) , poczekam miesiac to na lotnisku kupie bo rewelka kremik jak dla mnie i jest tez z tej samej serii pod oczeta , musze wyprobowac - moze ten sie bardziej na lato nada ....

a Lierac Mesolift com kupila wlasnie w ciemno - fajny i za 120zl , takze polecam

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-06-27 o 15:45
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-06-27, 23:54   #3235
Volare75
Przyczajenie

Kochane podzielę się z Wami moja radością Już dwa tygle używam kremu Pigmanorm i jestem w wielkim szoku jakby juz tak mi zostało jak jest, to i tak będę bardzo szczęśliwa jest taka zmiana, że nawet o takiej nie myslałam, a może byc jeszcze lepiej każdy widzi u mnie na ryjku cud a jaką mam gładziutką mordkę miodziunio
Volare75 jest offline  
Stary 2009-06-28, 09:00   #3236
agabi
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Volare75 Pokaż wiadomość
Kochane podzielę się z Wami moja radością Już dwa tygle używam kremu Pigmanorm i jestem w wielkim szoku jakby juz tak mi zostało jak jest, to i tak będę bardzo szczęśliwa jest taka zmiana, że nawet o takiej nie myslałam, a może byc jeszcze lepiej każdy widzi u mnie na ryjku cud a jaką mam gładziutką mordkę miodziunio

zazdroszczę ...
ja też tak chcę ...!!!!!!!!
mogę wiedzieć, jak załatwiłaś sobie tę cudowną maść?
agabi jest offline  
Stary 2009-06-28, 11:50   #3237
Volare75
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
zazdroszczę ...
ja też tak chcę ...!!!!!!!!
mogę wiedzieć, jak załatwiłaś sobie tę cudowną maść?

Kupiłam właśnie przez to forum Jedna laseczka chciała sprzedać więc ja kupiłam

Potrzebuję dobry krem na zmarszczki koleżanka schudła i teraz twarz ma okropną pełna zmarszczek. Czy możecie coś dobrego mi polecić?? Dziękuję
Volare75 jest offline  
Stary 2009-06-29, 09:04   #3238
Catherine1980
Rozeznanie

Jak któras z Was chce Pigmanorm i jest z wielkopolski to w Pozku przyjmuje mega zajefajny lekarz który to przepisuje i sprowadza bo ma znajomości prawie na całym świecie.
Dam namiary jakby co. Sama do niego po urodzeniu Szymka sie wybieram.
Stary 2009-06-29, 11:18   #3239
tinerfenia
Raczkowanie

Cati czy ten lekarz przepisze PIGMANORM bez wizyty u niego i może także przesłac do domu maśc ?, pytam bo nie wim czy dobrze zrozumiałam ?

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

A ty Miszko odchudzasz się ? czy dobrze rozumię ? ,eeeeeeeeee nie sądzę , że jesteś za gruba !

Edytowane przez tinerfenia
Czas edycji: 2009-06-29 o 11:22
tinerfenia jest offline  
Stary 2009-06-29, 12:47   #3240
Catherine1980
Rozeznanie

Tini bez wizyty pewnie nie załatwi bo wiadomo że chca zarobić ale jak ktoś nie ma żadnego innego sposobu a potrzebuje PIGMA to na pewno przepisze recepte.
Sam mi proponował hydrochinon ale musze jeszcze czekać.
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości