Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-07-25, 09:53   #3421
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

początki ciężkie nawet bardzo - byłam totalnie nie wyjściowa burak (nawet mama mnie krzyczała co jagooopia poszłam do solarium ) się nie przyznałam ale ze miałam wolne to mi rybka było bez filtra tylko sam cosmelan na dwór kapelutek
system dwa razy dziennie już lepiej
a raz dziennie jest zupełnie OK - teraz tylko filtr, na to puderek i brązerek - taka cera że podkładu nie trzeba
A łuszczenie to z raz w tygodniu to ten piling enzymatczny erisa albo platki w ruch i jest na prawdę dobrze

Moge się maziac nawet do konca zycia

A i ciekawostka bo smaruje pod oczy i na powieki - nie podrażnia ale i tam nie buraczy i skóra sie nie łuszczy - ciekawe bo przeciez tam najcieńsza skóra jest????? nie wnikam wiem ze skutek uboczny czyli mega wyprasowana skora

A pod filtr do ludzi żebym taka blada nie była to sephorową bazę brązującą daje i naprawdę efekt jest powalający.........
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2009-07-25, 10:08   #3422
Michell72
Zakorzenienie

Kusisz kobietoTo teraz wygladasz jak nastolatka bo po zdjeciach jak pamietam..młodziutko juz wtedyLece dziewuszki nalesniki smażyćsie zachciało rodzinie buziaki
Michell72 jest offline  
Stary 2009-07-25, 11:46   #3423
Catherine1980
Rozeznanie

Roxy nie łam się. Przeczytaj wpisy Agam i zobacz jej fotosy. Róznica kolosalna po cosmelanie i chwała jej za to że wkleiła fotki bo niektórym pozapalała swiatełka nadzieii jak np. mi.

Miszka Szymka lub Szymonka kopie zazwyczaj wtedy kiedy ja chce isc spac. Podobno lezy sobie z zalozona noge na noge niezly wygodnis
Catherine1980 jest offline  
Stary 2009-07-25, 12:01   #3424
vivaxyz
Raczkowanie

Hej dziewczyneczki. Jestem miesiąc po nałożeniu maski cosm. Szkoda,że nie potrafie wkleic moich fotek bo chętnie bym to zrobiła (pokombinuję, może się uda) .Uważam,że plamiska zeszły w 80% jestem więc najszczęsliwsza na świecie,ale zabieg i tak jeszcze powtórzę w listopadzie. Mam do Was pytanko, kiedy mogę zacząc uzywać podkład ? filtry oczywiście stosuję : avenka nawet się sprawdza, ale ostatnio dostałam 60+ Dermedica i muszę przyznać,że jest niezły, czy któraś z Was go stosowała? i czy na ten filtr mozna stosować podkład?
vivaxyz jest offline  
Stary 2009-07-25, 14:40   #3425
LAPIEL
Zakorzenienie

doberek alez tu dzis tloczno ! no superasnie ,ze Was tyle , ostatnio troszku smetnie tu bylo ....
milego weekendziaku cosmelanki

Miszka , pisz jak ten filterek eucerin jak przetestujesz , ciekawam bardzo czy rzeczywiscie chanelek przy nim wysiada ?! by bylo
..................
vivaxyz - mozesz podkladzik juz klasc na buziak ale uwazaj zeby za duzo roznych kosmetykow nie uzywac , im mniej tym lepiej ...najlepiej na Avene, Iwostin lub Roc - te filtry sa stabilne ...co do Dermedica ja nie wiem czy na niego mozna , moze ktoras inna laska Ci to powie
......................... ..
Roxy - cosmelan czyni cuda na gebusi ,plamy znikna , wiem bo robilam i to nawet dwa razy rob kobieto ! warto sie pomeczyc ....szkoda kasy na psychologa , zainwestuj w cosmelan ....

pozdrawiam wszystkie

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-25 o 14:45
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-07-25, 14:46   #3426
vivaxyz
Raczkowanie

Póbuję dodać fotki, nie wiem czy się wyświetlają

Pierwsze zdjęcie to moje plamiska na drugi dzień po zmyciu maski, stąd rózowa skóra
Drugie zdjęcie to równo 14 dni od nałożenia maski
Z dnia na dzień jest lepiej,ale skóra wciąz jest rózowa i plama na czole juz się raczej nie rozjaśni,ale i tak jestem mega zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia IMG_0006.jpg (13,7 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia 08.07.2009.jpg (18,7 KB, 149 załadowań)
vivaxyz jest offline  
Stary 2009-07-25, 14:52   #3427
vivaxyz
Raczkowanie

Mam nadzieję,że nie wystraszę Was tymi fotkami. Myslę,że po kolejnym zabiegu jeszcze trochę się wszystko rozjaśni, najważniejsze ,że coś drgnęło, na policzkach i powiekach plamy zeszły w 100% została tak jak widać ta na czole (ale i tak moim zdaniem jest róznica) Zmarszczki zniknęly całkowicie i to tez duży plus.
vivaxyz jest offline  
Stary 2009-07-25, 15:08   #3428
Michell72
Zakorzenienie

Lapi jak dostane chetnie i tobie wysle abys sprobowaławiem jak ogromne znaczenie ma dla nas dobranie filtra takiego coby zycia człowiekowi nie truł i nie tłuścil świnsko..Czekam na rocaz holandii Cati moje oby dwoje były jak w kołysce ułozone i ani myslały sie przerecic główka na dół..miednicowe ułożenia i dwa razy cesarka!!..Ile przytyłaś?jak mało to Szymus na bank Viva jest o niebo lepiej kobieto..teraz tylko filtruj sie ,a jak chcesz podkladem lico maznąc popatrz czy w skladzie filtru jest tinosorb.Zmarszki znikaja ..Madzia tez pampersowa..Wy to za dobrze nie macie..W sumie tak,cosmelan drogi ale jakby odliczyc botoxy czy inne odmładzacze..ktore ów cosmelanik wypiera,to jakby sie opłaca...Marzenie moje..wiecie jakie jest..być przypadkiem który absolutnie nic a nic sie nie buraczy i nie łuszczyTia..śc iętej głowy
Michell72 jest offline  
Stary 2009-07-25, 15:38   #3429
LAPIEL
Zakorzenienie

dzieki Michell , na Ciebie mozna liczyc cmokasy
................

vivaxyz , brawo ! super Ci sie buzka wypieknila ...smaruj cosmelanem 2 i moze Ci do konca wszystko zejdzie nawet ...
...................

Catus, dzieciaczki w brzusiu tak wlasnie robia , jak my w ruchu - one ukolysane spia a jak chcemy do spanka to one brykaja ...
pozdrowionka dla Ciebie

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-25 o 15:41
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-07-25, 18:14   #3430
Catherine1980
Rozeznanie

Miszka na razie 6,5 kg do przodu ale zostało jeszcze 3,5 mca.
Na poczatku było własnie ułożone główka w dół a teraz się przekręcił niedawno.
Jak patrze na wasze fotosy to od razu wraca mi nadzieja ze tez pozbedę się plamisk.
Plame na czole mam 2 razy wiekszą od vivki.
Buziole laseczki
Stary 2009-07-25, 19:37   #3431
wodnik11
Przyczajenie

Witam! Dawno tu nie zaglądałam ale nie miałam czasu ani ochoty. Teraz jednak postanowiłam coś napisać! Cosmelan to przereklamowany badziew dla kobiet które nie mają co robić z pieniędzmi! Poszło 1000 zł a plamiska po trzech miesiącach wróciły ze zdwojoną siłą mimo stosowania filtrów! Totalna porażka! Nie polecam! Mam inne wydatki niż wydawanie Kilku tysięcy rocznie na te plamy! Pozdrawiam!
wodnik11 jest offline  
Stary 2009-07-25, 23:45   #3432
mentoska37
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 2

że ze zdwojoną siłą wracają też nie piszą , no może takie jednostki jak Ty , ja właśnie nałożyłam cosmolan2 , wczoraj miałam maskę i wcale nie taki znowu burak , a trzymałam 8 godzin , trzeba próbować , jak do tej pory nic lepszego nie wynalezionopozdrowi enia dla wszystkich wierzących w to ,że pokonają plamiska
mentoska37 jest offline  
Stary 2009-07-26, 07:41   #3433
LAPIEL
Zakorzenienie

witam

wodniczko
indywidualna sprawa kto ile wydaje rocznie na urode

ja robilam zabieg cosmelan 2- krotnie i pomimo, iz i po pierwszym i po drugim razie plamiska powrocily to i tak uwazam ,ze bylo warto bo buzka odmlodniala ... pozatym mnie wrocily ale znacznie jasniejsze niz przed zabiegami , takze poki co nie jest zle .....
chcialam np. botoks na lawia zmarszczke sobie wstrzyknac a teraz nie widze narazie juz takiej potrzeby bo po cosmelanie sie mozno splycila , no i nie mam juz zadnych problemow z jakimikolwiek "niespodziankami" na twarzy ,co zdazalo sie wszesniej ....
buzka wygladzona i bez zmarszczek - jest to efekt trwaly ...takze cosmelan ma i swoje plusy , choc ja tych zabiegow nie znosze - meka dla mnie
uwazam ,ze cos robic trzeba bo samo "biadolenie" nic nie pomoze a tylko wpedzi nas w depreche a seanse u psychologow tez "slono" kosztuja

pozdrawiam niedzielnie, z kawusia , milego dnia
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-07-26, 09:38   #3434
Michell72
Zakorzenienie

Hej ..dołaczam sie do kawy..z duzym kubkiemWodniczko zawsze to nadzieja dla plamiastych a mało ich w kosmetykach odplamiajacych czy zabiegach..tak naprawde pigmanorm,neostrada i cosmelan jakos działaja.Pytaniem jest czy pozniej dbałas o lico dostatecznie by uchronic filtrami od zdradliwych promieni..Pisalam wczesniej do Magdy ze jest gro dziewczyn,euforia na poczatku..jakis czas tez dobrze,ale jest to czas okupiony wiecznym buraczeniem i złuszczaniem..i koncowy efekt w procentach mysle 50 na 50..z czego polowa jest zadowolona a polowa nie..Jak z w zyciu..Mnie np dermatolog powiedziala ze naloze cosmelan na cała twarz i teraz pytanie czy bede w tym małym procencie ktorym plamy powyłazily w miejscach wcale nie zaplamionych..czy to kontrolowane poparzenie twarzy nie zrobi szkody dla mojej naczynkowej buzi..Czy tez dołącze do grona szczęsliwców ktorym cosmelan pomógl i sa zadowolone..Jednak cofajac sie wstecz..popatrz na fotki dziewczyn..poprawa jest i to znaczna..moze wiec chodz sama 2 cosm sie maziaj?moze sprobuj pigmanorm dla odmiany?cos trzeba robic bo pasywa to najgorsza forma obrony..Czy ktoras z Was uzywała zbiodermy antyperspirantu?wyszła jakas nowosc..ale brak recenzji jak narazie!!!
Michell72 jest offline  
Stary 2009-07-26, 11:13   #3435
mentoska37
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 2

Miłej niedzieli ,pierwszy dzień po masce całkiem nieźle to znoszę , małe zaczerwienienie jak po słoneczku , polecam wam świetny płyn do mycia twarzy przy takich zabiegach cetaphil . Zmykam na kawkę
mentoska37 jest offline  
Stary 2009-07-27, 06:59   #3436
maallaa
Raczkowanie

Dzień dobry Plameczki tak dawno mnie nie było, że wczoraj po 4 próbach zalogowania poddałam się (zapomniałam hasło - czaicie?????) W pracy miałam na szczęście zanotowane więc jestem witam wszystkie - tyle Was tu, że nie ogarniam, fajnie U mnie trochę zmian życiowych toteż nie miałam kiedy pisać, poza tym pracy duuuuuużo A plamy - dla tych które nie znają mnie - mam plamki od 2 lat, głównie na polikach, trochę nad ustami i na czole. Nie używałam niczego oprócz thiospotu ze względu na starania o dzidzię, póki co mimo stosowania filtra Iwostin plamki ciemnieją trochę (szczególnie te najgorsze - na polikach), ale cóż - może kiedyś pomyślę o cosmelanie. Póki co filtr, wieczorem thiospot i krycie podkładem.
Miłego poniedziałku
maallaa jest offline  
Stary 2009-07-27, 07:17   #3437
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

CześćJa mam Eucerin fluid matujący 50+.Matujący to on chyba z nazwy jestWyczytałam że fajny jest Isis Pharma-Ruboril Expert 50+.Ponoć ma kolorek lekki coby podkładu nie dawać.Plam pewnie do końca nie pokryje ale na lato można spróbować.Miała go któraś?
Miszka widzę że ciągnie Cię do cosmelanuja boję się buraka bo muszę do ludzi wyłazić

SzatAnka71 jest offline  
Stary 2009-07-27, 07:20   #3438
LAPIEL
Zakorzenienie

doberek , no widze ,ze dzis nie jestem pierwsza ...kawusia i cwiczonka - tak zaczynam dzien od ponad tyg ....kiedys tylko kawa ale trza sadelko przed urlopem zrzucic tu i owdzie to siem brzuszkuje i na orbitrek wskakuje - sie rymlo
milego dnia
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-07-27, 07:49   #3439
jedynusia
Rozeznanie

Maaluś
Jak Ciebie dawno nie było łobuzie
prosze częściej zaglądać
dziewczyny moje plamy wyglądają tak jak plamki vivaxyz na drugim zdjęciu, więc nie sa chyb atakie mocne
dowiem się dokładnie o co chodzi i oczywiście przekaze - podobno jest taki kwas ziołowy, nakłada go kosmetyczka, trzyma się to na buzi iles godzin, w domu ściera, nie wolno kilka dni myć twarzy, generalnie siedzi się w domu, w tym czasie skóra schodzi płatami, wygląda się okropnie ( nawet nie bardzo jest jak umyc zęby bo nie wolno moczyć twarzy )
no to tak pokrótce, nie jest to zabieg typowy na pozbycie się plam, ale przy okazji rozjaśnia, poza tym rewelacyjnie oczyszcza , rozświetla i odmładza buźkę - to jest relacja mojej koleżanki która miała to robione - relacja telefoniczna, jest zachwycona, nie kosztuje dużo ( ok 300 zł ) robi sie to max raz na pół roku.
wypytam dokładnie o nazwę i poczytamy opinie
jedynusia jest offline  
Stary 2009-07-27, 09:58   #3440
Catherine1980
Rozeznanie

helios laseczki
wla

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

helios laseczki,
wlasnie przetestowalam dzisiaj soraye sceniczna z filtrem 10 i MEGA PORAZKA STULECIA
Nie dosyc ze sciera caly filtr to nic a nic nie kryje, wszystkie niekryjace filtry juz sa lepsze niz ten kryjacy. Dziwie sie jak producent mogl mu taka nazwe dac.
Sorka za brak polskich liter ale moj laptok szaleje od kilku dni
Stary 2009-07-27, 10:16   #3441
LAPIEL
Zakorzenienie

Cati , kup sobie Loreal Visible Lift serum inside , pisalam wam juz o tym podkladzie kilka postow wczesniej naprawde dobry i kryje
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-07-27, 10:21   #3442
MONIA556
Przyczajenie

Witam wszystkie plameczki

Za niecałe dwa tygodnie wypowiadam wojnę moim przebarwieniom i zaczynam mękę z cosmelanem. Będę nakładać maskę, a potem działać cosmelanem 2. Mam w związku z tym pytanko, po jakim czasie zauważyłyście efekt odmłodzeniowy? Super, że oprócz zmniejszenia przebarwień można jeszcze się pozbyć zmarszczek
MONIA556 jest offline  
Stary 2009-07-27, 11:38   #3443
LAPIEL
Zakorzenienie

MONIA556
Witam wszystkie plameczki

Za niecałe dwa tygodnie wypowiadam wojnę moim przebarwieniom i zaczynam mękę z cosmelanem. Będę nakładać maskę, a potem działać cosmelanem 2. Mam w związku z tym pytanko, po jakim czasie zauważyłyście efekt odmłodzeniowy? Super, że oprócz zmniejszenia przebarwień można jeszcze się pozbyć zmarszczek
......................

witaj
u mnie mlodsze lico bylo widac po tak po 1,5 mies jak sie w koncu twarz wygoila
pozdrawiam i wytrwalosci zycze

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-27 o 14:12
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-07-27, 12:50   #3444
vivaxyz
Raczkowanie

Hejka. monia ja się zmarszczek pozbyłam po 2 tyg. zresztą na fotkach chyba trochę widać, czółko gładkie jak lodowisko, kurze łapki tez praktycznie zeszły ( a trochę latek juz mam), no niestety tylko plamy już więcej na czole nie chcą się rozjaśnić,ale dla mnie i tak juz jest lepiej i jesli tylko tak zostanie to już jestem szczęsliwa, póki co smaruję się cosm.2 co 2 dzień, nadaj jestem różowiutka ,alee co tam....
lapi tak zachwalałaś ten Loreal Visible Lift serum inside ,że juz go sobie zamówiłam i coś mi mówi,że faktycznie może być dobry
vivaxyz jest offline  
Stary 2009-07-27, 14:10   #3445
LAPIEL
Zakorzenienie

vivaxyz

lapi tak zachwalałaś ten Loreal Visible Lift serum inside ,że juz go sobie zamówiłam i coś mi mówi,że faktycznie może być dobry
..................

mam nadzieje ,ze bedziesz z niego rownie zadowolona jak ja
napisalam Wam o tym podkladzie bo dawno juz zaden kosmetyk tak pozytywnie mnie nie zaskoczyl

pozdr.
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-07-27, 14:27   #3446
Catherine1980
Rozeznanie

ma mega pozytywne opinie
Lapi jakiego używasz numeru? - chyba tez się na niego skusze
Stary 2009-07-27, 16:05   #3447
LAPIEL
Zakorzenienie

Catherine1980
ma mega pozytywne opinie
Lapi jakiego używasz numeru? - chyba tez się na niego skusze
......................... ............

220 sable sand beige - mam dosc ciemna karnacje ten kolorek idelany for me ....
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-07-27, 18:27   #3448
MONIA556
Przyczajenie

Dziewczyny, czy możecie mi polecić coś wypróbowanego i skutecznego, żeby wyszczuplić ciałko i pozbyć cellulitu zarazem?
Pozdrawiam wszystkie
MONIA556 jest offline  
Stary 2009-07-27, 18:58   #3449
201608151053
Konto usunięte

Po czterech miesiącach używania cos2 mam mocno ambiwalentne uczucia. Z jednej strony - faktycznie na moje plamy zadziałał najlepiej, a wydałam masę kasy na inne środki i zabiegi. Z drugiej strony - koszmarne skutki uboczne - czerwona twarz, łuszczenie, pieczenie, poparzenia, więcej rozszerzonych naczynek. Wiem, że kolejnego słoika nie kupię, chociaż powinnam. Nie załapałam się na pigmanorm od Wizażanki, za długo sie zastanawiałam Bedę szukać innych środków, może neostratę, czytałam też o czymś, co zwie się pigmentoceutical, słyszałyscie może. Kosztuje nieco ponad 100 zł, wiec cena porównywalna z neostratą.
Dodam, że największe plamy mam na lewym policzki -coś jak u Vivaxyz, ale po kuracji. Może są bardziej rozproszone...A, i mimo używania cos2, mam nowe plamy, niezbyt ciemne na razie, ale w nowym miejscach, więc info, ze blokuje ich powstawanie - między bajki, kochany producencie
201608151053 jest offline  
Stary 2009-07-27, 19:24   #3450
LAPIEL
Zakorzenienie

Beata2906

" więc info, ze blokuje ich powstawanie - między bajki, kochany producencie"
.........................

hej Becia ....blokuje ale tylko w trakcie kuracji z tego co ja sie doczytalam ....a i z tym sie nie zgodze poniewaz mi plamy juz w trakcie smarowania cosmelanem 2 powychodzily znow i to po obu zabiegach cos1, po 2 mies juz ...

takze ja podpisuje sie pod tym co napisalac w 100% , mam takie same odczucia ....
LAPIEL jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości