Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-14, 11:27   #4381
Michell72
Zakorzenienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Burak lzejszy niz przy cosm,łuszczenie tia...miom zdaniem mozna robic na raty..wiesz najpierw czólko potem co tam jeszcze potrzebujesznadal stosuje z uporem maniaka Auriga, Auriderm XO żel z witaminą K ,daje go na noc pod flavo krem..Kolezanka chodz tez 30+ uzywa np Auriga, Krem Flavonex i sobie chwali..ale cudów nie bedzie...Mozesz sprobowac na odnowienie lica ESTEE LAUDER PERFECTIONIST[CP+ taki fioletowy ..super..mam zamiar nabyc bo serum flavo mi sie skonczylo..DZIEWCZYNY wstręciuchyj ak tu robic spotkanie jak nikogo nie ma albo Was jak na lekarstwo
Michell72 jest offline  
Stary 2010-01-14, 12:39   #4382
Catherine1980
Rozeznanie

Szatanuś Szymuś ciągle chce jeść nie nadążam kupować mleczka dla niego. Noc juz mi ładnie przesypia Od 21 do 3 w nocy mam spokój i potem znowu co 2,5 h jedzonko.

Lapi usmiejesz się ale ja jestem zadowolona z podkładu avonowskiego. Uzywam Ideal shade ale bardzo dobry i polecany przy odbarwianiu jest ten rozświetlający w szklanym słoiczku. Nie destabilizuje filtrów.
Catherine1980 jest offline  
Stary 2010-01-14, 14:29   #4383
imiro
Raczkowanie

Kochane plameczki! u mnie wszytsko dobrze.przymierzam sie do zdawania w przyszlym roku egzaminu na tłumacza(w Anglii).musze zapisac sie na kurs przygotowawczy i to zajmuje mnie głownie w tej chwili. zrobie wszytsko,zeby wyrwac sie z tej wiochy, gdzie jedyna praca to sprzatanie lub kelnerowanie. wiecie co toznaczy dla polonistki i anglistki w jednym? na szczescie rzucilam prace w szkole- bardzo ponizej moich kwalifikacji. od razu czuje sie lepiej.
druga rzecz,ze ciezko znalezc tu fajnych Polakow. Bogu dzieki za moja sasiadke kochaną, normalna, nie zaden pustak z solarium.

zazdroszcze wam spotkania a moze by tak Liverpool? Manchester? nawet nie odpowiadajcie

iwostin 30+ mi sie konczy! nie wiem czy tu cos znajde w tym bootsie(ang sklep chemiczny), a do Polski dopiero w lutym...

Cath pytalas o solarium z zakryta twarza. odradzam.probowalam. dostalam plam na czole.

dermamelanem sie smaruje i zadowolona z wygladu jestem

Edytowane przez imiro
Czas edycji: 2010-01-14 o 14:31
imiro jest offline  
Stary 2010-01-14, 21:51   #4384
LAPIEL
Zakorzenienie

Cati , odnosze wrazenie ,ze z idealnym podkladem jak z facetem , poprosu nie znajdziesz , zawsze jest te "cos" , co po jakims czasie nie pasi -trudno o ksiecia na dluzej - w obu przypadkach bynajmniej taka moja opinia ...

to tak z usmiechem na dobranoc pozdrawiam
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-01-14, 21:59   #4385
Michell72
Zakorzenienie

Szatanko paczka jutro pojdzienap na niej kosmetykiwiec mąz sie skapnieIMIRUŚ duze buzi
Michell72 jest offline  
Stary 2010-01-15, 11:16   #4386
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Lapi ja też uśmiechnięta nie jestem ciągle i dopadają mnie dołki i doliny.Dobrze ze muszę do pracy wychodzić bo inaczej źle by byłoJa nie uzywam podkładu więc Ci nie pomogę:\

Imiro dobrze że wracasz do normalnego stanu

Cati masz szczęście że Szynuś przesypia Ci noce!a to że ciagle chce jeść....no cóż takie prawa dzieci

Miszka dzięki wielkieKurcze porobiłam sobie z tymi naczynkamii dlatego się boję że pigma mi je rozwścieczy jeszcze bardziejza to zel hialuronowy to cudowne gluty które cuda robią ze zmarszczkamidaję go wszedzie gdzie mogę,uważam zeby go do zupy albo herbaty nie wlać
Trzymajcie sie dziewczynki cieplutko
Stary 2010-01-15, 18:19   #4387
imiro
Raczkowanie

ostatnio budze sie rano jakas opuchnieta, zwlaszcza pod oczami. oczy zreszta mam rano zaropiale i posklejane i starsznie podpuchniete. macie na to jakies sposoby?
imiro jest offline  
Stary 2010-01-15, 19:11   #4388
LAPIEL
Zakorzenienie

imiro
ostatnio budze sie rano jakas opuchnieta, zwlaszcza pod oczami. oczy zreszta mam rano zaropiale i posklejane i starsznie podpuchniete. macie na to jakies sposoby
......................... ...............
Imirko - polecam codziennie rano budzic sie woda termalna , jak sobie buzke spryskasz to sie obudzisz i oczka tez , u mnie sie ten "myk " sprawdza w 100%

fajna tez jest maseczka pod oczka , ktora sie trzyma w lodowce z firmy Algotherm ale nie wiem czy dostaniesz tam u siebie kosmetyki tej firmy ...

pozdrawiam was wszystkie serdecznie i do pogadania za tydzien

dziewczeta ja mam juz feriie , spakowana jestem i wyjezdzam na urlopik dzis wieczorkiem , co prawda nie w ciepelko jak kocham ale na narciochy tym razem , mam jednak nadzieje ,ze bedzie fajno , w koncu wloskiej kuchni bede miala okazje sprobowac , kochane , dla mnie to bedzie ciezka noc - cala w samochodzie

Wam zycze dobrej nocki ,wroce to sie zamelduje a wy tu sobie "psipsiajcie " , buziaki

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-01-15 o 19:13
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-01-15, 20:09   #4389
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Buuu Lapi pojechała i nas nie wzięłaJa też tzn mój Syn ma ferie ale ja pracuję więc nie wyjeżdżamyUrlop sobie zostawię na później

Wszystkie pojechały na ferie??Niemożliwe:P

Miszka piekne dzięki za przesyłeczkęBiotherm ma same dobre recenzjea w pudełeczku jest Vichy pewnie tylko jakie?to z reinolem?

Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-01-18 o 21:02
SzatAnka71 jest offline  
Stary 2010-01-20, 09:31   #4390
Michell72
Zakorzenienie

Szatanko to ten z retinolem dla 30 +..dałam do pojemniczka zeby bylo wiecej A co tu tak cicho
Michell72 jest offline  
Stary 2010-01-20, 14:46   #4391
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

No właśnie nie wiem gdzie sie podziały wszystkie dziewczyny

Kremik Biotherm-u jest cudny ale drogi.Miszka jeszcze raz dzięki
Stary 2010-01-20, 16:16   #4392
Catherine1980
Rozeznanie

Szatanuś ale czemu od razu Pigma? Zastosuj na początek HQ skin lightening. Jest słabszy i dobry. ja teraz sie nim odbarwiam
Pigma jest mocny i czasami może odbarwiać więc można przegiąć w druga stronę.

Lapi ale Ci zazdroszcze włoskich makaranów pychota palce lizać
Stary 2010-01-21, 07:48   #4393
Michell72
Zakorzenienie

Ciem prosze Szatanuś ---tysz lubie biotherm narazie testuje rybki w kapsulkach PERŁY SILNIE ODŻYWCZE DERMOGAL na noc,wchlaniaja sie o dziwo dobrze.....zoba czymy czy nie zapchaja....Cat i jak Szymuś?grzeczny?daje pospac mamusi? Gdzie Wy wszystkie jesteście ..Lapi rozgrzeszona bo sie leni i wypoczywa..a reszta
Michell72 jest offline  
Stary 2010-01-21, 12:23   #4394
Catherine1980
Rozeznanie

Miszko Szymus jest boski. Wszyscy mnie w ciąży straszyli że będzie ciężko a on jest cudownym dzieckiem. Wczoraj go połozyłam spać o 21:30 a on obudził się chwilę przed piątą rano. Mleczko i dalej spał.
Chciałam Wam wkleic nowe fotosy ale cos wizaż mi nie pozwala załadować zdjęć
Stary 2010-01-21, 13:50   #4395
caffeine
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość
ostatnio budze sie rano jakas opuchnieta, zwlaszcza pod oczami. oczy zreszta mam rano zaropiale i posklejane i starsznie podpuchniete. macie na to jakies sposoby?
hej... Czasem mam podobnie, przyczyny mogą byc różne... np. bardzo prozaicznie: dzień przed komputerem i niewywietrzona sypialnia
U mnie przyczyna okazała się alergia. Może sprawdż jakie masz poduszki i pościel.
caffeine jest offline  
Stary 2010-01-21, 16:52   #4396
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość
"Lodowe" okulary albo swietlik. Albo jedno i drugie...
201608151053 jest offline  
Stary 2010-01-22, 09:33   #4397
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Miszka te perełki są aż takie "drogie"hahaha-sprawdziłam w necie ile kosztująja narazie się smaruje serami i filtrami i retinuje.Obaczym co z tego wyjdzieno i czekam na pigma od Ciebie

Catiś kazde dziecko jest inne.Mój Syn spał w nocy ale tez jadł więc ja mało spałam.W ciagu dnia był grzeczny jak był mały,wszystko pry Nim mogłam zrobic ale dopiero teraz nadrabia i daje w tyłek wiec nie wiem co gorsze
Stary 2010-01-22, 10:04   #4398
Michell72
Zakorzenienie

Perełki takie rybki 11zł kosztują-i juz uzylam..boje sie ze zapchaja bo takie tluste,ale wchlaniaja si erewelacyjnie..ot migiem mi paszcza zassa..obaczymy..wiec ie ja do sypialni kupilam nawilzacz powietrza -jonizator..i budze sie w o wiele lepszym stanieteraz szczegolnie w okresie grzewczym!!! czasami dodam olejek mentolowy to przefiltruje nam nochale i zasypiam jakbym kapturkiem w lesie byla hi hi...Caffeine fajnie zaraz mi sie kawki kcemój zyciodajny plyn..Beatka a Ty kobieto gdzie jestes jak Cie nie ma?????Szatanuś jakie forum omawia estetyczną ...wiesz nowinki typu odmlodzisz lico..
Michell72 jest offline  
Stary 2010-01-22, 12:07   #4399
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
.Beatka a Ty kobieto gdzie jestes jak Cie nie ma?????Szatanuś jakie forum omawia estetyczną ...wiesz nowinki typu odmlodzisz lico..
Obecna I to codziennie, tylko nie zawsze piszę. Tez kupiłam te "rybki" Dermogal i wmasowuje sobie, głównie w brodę. Tylko czemu to tak śmierdzi rycyną?!? Z nowosci kosmetycznych kupiłam dwa błyszczyki Vipery, jestem ich fanka od czasu takiego potrójnego, którego juz nie robią. Opakowanie jak z Lancome, mogłyby być trochę trwalsze, ale kolory-śliczne I 10 zł kosztują, więc można często zmieniać...
Stary 2010-01-22, 13:20   #4400
imiro
Raczkowanie

witam wszytskich cieplutko
kupilam colagen filler pod oczy i w koncu wygladam normalnie skore mam ladna po dermamelanie,ale wszytskich plam mi nie chce zlikwidowac.

Edytowane przez imiro
Czas edycji: 2010-01-22 o 17:17
imiro jest offline  
Stary 2010-01-23, 10:06   #4401
Michell72
Zakorzenienie

Beti nie zapycha Cię??dlaczego tylko w brodę??ja pod oczy i w cała paę wcieram..no zapach do łóżka nie zbyt wyjściowy ale mój Tz ma katar to moge sie smarować a moje nowości zamowione to tusz L'Oreal, Double Extension Renewal Serum Inside,AVENE PEELING i meteorites pearly 04 Guerlain-tego ostatniego nie moge sie doczekać bo opis że robi efekt lodowej księzniczki bardzo mi sie podoba Dermika jak dla mnie ten peeling Meritum do d...y dlatego zamówilam avenke..a tusz ponoc na byc superasny wiec przetestuje i Wam powiem bo cena nie jest jakas zaporowa...Błyszczyki lubię i jak chwalisz to lukne na viperka Imiruś kiedy do polski przylecisz?kobiety to spotkanko moglybysmy zorganizowac..która ma dar do zaaranzowania takowego babskiego psiapsiania
Michell72 jest offline  
Stary 2010-01-23, 10:18   #4402
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Beti nie zapycha Cię??dlaczego tylko w brodę??ja pod oczy i w cała paę wcieram..no zapach do łóżka nie zbyt wyjściowy ale mój Tz ma katar to moge sie smarować

Twarz całą smaruję rzadziej-co parę dni, na noc, za długo się wchłania. A broda, jak już kiedyś wsppominałam, to moja pięta achillesowaMięciu tka takaMoże się pojędrni po tych wszystkich kremach, serach i takich tam... Viperę polecam, naprawdę. I nieustająco szukam podkładu idealnego. L'Oreal Visible lift serum inside ODRADZAM wszystkim. Chyba że ktoś chce mieć podkreślone wszystkie załamania na skórze. I to przy naprawdę niewielkiej ilości fluidu...
Stary 2010-01-23, 12:47   #4403
Catherine1980
Rozeznanie

Laseczki czy macie namiary na kogos kto sprzedaje 20ml perfumetki oryginalnych zapachów? Przekopałam całe allegro i nici.
Teraz przy maluszku juz nie mogę pozwalać sobie na wielkie flaszki
Stary 2010-01-23, 14:05   #4404
Michell72
Zakorzenienie

Beti a jaka masz cere ??
dla mnie nawilzajace podklady sa super..nic nie podkreslaja..a pielegnuja przy okazji Cati nie znam,jak kupuje to czytam komentarze ile pozytywów itpArmani code,Joop,Samsara Givenchy, te ja uzywam obecnie..Czasami wole w balsam perfumowany zainwestowac...
Michell72 jest offline  
Stary 2010-01-23, 15:44   #4405
imiro
Raczkowanie

L'Oreal Visible lift serum inside ODRADZAM wszystkim. Chyba że ktoś chce mieć podkreślone wszystkie załamania na skórze. I to przy naprawdę niewielkiej ilości fluidu...[/QUOTE]

Beata, to moj najlepszy fluid dla mnie dobry,ale jak widac, nie dla kazdego. obecnie i tak nie uzywam zadnego, bo skora wyglada dobrze po dermamelanie i szkoda mi ja psuc fluidami.

Michel, jade do Polski 10lutego,bede do 18.potem chyba w kwietniu sie wybiore,ale na mnie to nie patrzcie,bo najdalej bylabym w stanie tylko do lodzi dojechac.

dziewczyny,nie wiem,co jest grane,ale chyba jestem z powrotem w ciazy-3tyg po poronieniu. to nie bylo planowane i sama nie wiem,czy sie cieszyc- po pierwsze nie do konca wierze, po drugie jak juz to uciesze sie w 13tyg(moze albo i pozniej), po trzecie pogodzilam sie z brakiem drugiego dziecka i zaplanowalam juz co innego! po czwarte nie wiem,czy nic mi nie bedzie- w Anglii radza poczekac do miesiaczki(nie doczekalam), a Polsce radza 3miesiace odczekac zanim zacznie sie starac!!!
Skoro jednak Bog zadecydowal wlasnie tak, zdaje sie na Niego i pelen luz,zero nerwow,strachow itd. co ma byc, to bedzie.

tylko znowu nie wiem co stosowac na moja swiecaca sie cere z wagrami,porami i przebarwieniami. skinoren i co jeszcze?
imiro jest offline  
Stary 2010-01-23, 16:49   #4406
LAPIEL
Zakorzenienie

witam , wrocilam- ZMECZONA a tu o wiele zimniej niz w Dolomitach , yacie co za mroz !

ja podklad Loreal Visible lift Serum Inside wielkorotnie tu polecalam , poniewaz wg mnie nie odbiega w zasadzie niczym od tych wysokopolkowych , ktorych do tej pory uzywalam szczerze to bylam zdziwiona, dlatego Wam o nim pisalam , ale jak widac nie kazdej pasi , no coz chcialam dobrze...mam kilka drogich podkladow i wszystkie stoja w lodowce a uzywam wlasnie tego , na mojej twarzy wyglada super !

pozdrawiam Was wszystkie i powiem wam ,ze za duzo tu nie napisalyscie przez ten tydzien , juz nadrobilam zaleglosci '
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-01-23, 17:43   #4407
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Beti a jaka masz cere ??
..
Normalna...Troche przebarwień, rozszerzonych naczynek, które trzeba maskować. Wrócę chyba do Estee Lauder, chyba że znajdę we Wrocławiu miejsce, gdzie sprzedają ten czeski-dermacol czy jakoś tam.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
witam , wrocilam- ZMECZONA a tu o wiele zimniej niz w Dolomitach , yacie co za mroz !

ja podklad Loreal Visible lift Serum Inside wielkorotnie tu polecalam , poniewaz wg mnie nie odbiega w zasadzie niczym od tych wysokopolkowych
No przecież ja go kupiła po tych Twoich zachwytach, dlatego jestem rozczarowana Miałam wczesniej jakieś dwie próbki z gazet, za ciemne, ale było OK.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Laseczki czy macie namiary na kogos kto sprzedaje 20ml perfumetki oryginalnych zapachów? Przekopałam całe allegro i nici.
Teraz przy maluszku juz nie mogę pozwalać sobie na wielkie flaszki
Jest coś takiego jak FM Group,sprzedają podróbki znanych zapachów...
Stary 2010-01-23, 18:11   #4408
Michell72
Zakorzenienie

Beti-Jak bedzieszw sephorze wez chanela probaska 40 beige..na ebayu mozna kupic w cenie EL...Imiro mozesz byc w ciazy -natura wie co robi Lapi ano zimnica.. Wypoczełas???.czekam na Tz-a coby wyciągnąc go na szarlotke z lodami i grzanca...Dostałam tusz!!! bozesz 20 zl z groszami a rzęsy -firanki!!!! Świetny!!!! YSL idzie w odstawke...Serum z tym tuszem jest jak za ta cene boskie!!!!
Michell72 jest offline  
Stary 2010-01-23, 18:17   #4409
imiro
Raczkowanie

Michell,powiesz mi,o jaki tusz do rzes chodzi. bede niedlugo wPolsce, to bym zakupila,jesli naprawde warto. mam loreala carbon black dwustronny,ale on jest bardzo drogi.
imiro jest offline  
Stary 2010-01-23, 18:26   #4410
Michell72
Zakorzenienie

L'Oreal, Double Extension Renewal Serum Inside na allegro zapłacilam 23 zł +przesylka..dodatkowo to serum ma za zadanie odzywic i wzmocnic rzesy wiec jestem na tak!!!!! Lubie na wyjscia doczepic sobie rzeski i mam wtedy takie kocie..sexowne oko,ze ech żal zdejmowac te kepki..ale cos za cos..osłabia akie cosik napewno wiec musze dbac o ta misterna oprawęWłasnie wstawiłam zdjecie jak tanczymy z Tz-tem w platkach róz-jupi..romantico..kto ma namiary na NK luknie...
Michell72 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości