Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-15, 13:41   #4621
Michell72
Zakorzenienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Moje banki zakupilam na allegro jakies 20 zł kosztowaly...boli jak jasna...ale przynajmniej tlumacze sobie ze dzialatrzeba masowac na oliwke lub jakis balsam..musi zassac i bez odrywania jej ciagnac tam gdzie cellulit...wewnetrzna strona - az moj maly przylecial co tatus mamusi robi ze sie tak drze Ochydka uzywam CHANEL TEINT INNOCENCE-40BEIGE, VITALUMIERE-20 clair i porownanie jak dla mnie lepiej wypada innocence(kryje,nawilza)z a to vitalumiere pieknie pachnie i jak potrzebuje jasniej to nim smaruje...Teraz zakupilam probki nowosci vichy ale do cery suchej bo wole konsystencje nawilzajaca VICHY Aera Teint Pure- nr. 23 clair , ivory i jest fajny chodz teraz moje lico sie łuszczy wiec trudno rzetelnie ocenic bo podkreslone mam skórki...ale nie jest tepy to duzy plus...Jednakze moim KCW pozostaje Innocence:lov e:....Dziewczyny tusz do rzes--polećcie jakis..kupilam na allegro dwa ysl i okazały sie podróbkami ludzie sa wstretni tak oszukiwac do rzes niezbyt długich jak moje a zeby uzyskac efekt sztucznych rzęs az do nieba....cos testuje i jakos nie moge trafic na nr 1 ...
Michell72 jest offline  
Stary 2010-02-15, 14:13   #4622
jelonki
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Bardzo lubię tusz YSL Volume Effet - ma piękną czerń i jest naprawdę bardzo fajny, a z natury mam niezbyt piękne rzęsy, nie są gęste ani długie, a po tym tuszu stają się super i co ważne tusz nie osypuje się w ciągu dnia i nie robi pod oczami "efektu pandy", ale Ty chyba właśnie z niego nie jesteś zadowolona, pewnie dlatego, że to nie oryginał, szkoda.
jelonki jest offline  
Stary 2010-02-15, 16:06   #4623
Michell72
Zakorzenienie

och on mnie kusi ale tak sie zraziłam do nieuczciwych sprzedawców: to jest ten efekt sztucznych rzes prawda??masz czarny czy w kolorze??? rozwazałam HR jeszcze,lancome Hypnose...zastanawiam sie czemu te tanie tusze robia z oka cuda a te górnopółkowce sa do bólu naturalne??? fakt ze mnie akurat odpowiada skład droższych bo pielegnuja i nie naruszaja kondycji rzes ale mogłyby dac ten efekt powalajacyTen ysl wydluza i pogrubia..pisz kobieto
Michell72 jest offline  
Stary 2010-02-15, 16:26   #4624
LAPIEL
Zakorzenienie

hejka

Michell - moj faworyt wsrod tuszy to od kilku lat Lancome l'extreme - wydluzajacy ...odtatnio nabylam tez niebieski Artdeco i tez sobie chwale
ale ja za spektakularnym efektem nie przepadam

Ochydus - puderek Collistar silk effect loose powder nr 4

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-02-15 o 18:15
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-02-16, 01:35   #4625
0chydka
Raczkowanie

GG do 0chydka

hej hej
dostałam koło i ... poszłam oddaćbo nie dość że za małe to jeszcze lekkie jak piórko, nie można wprowadzić w odpowiednią rotację... dla maluszków jakies takie. W sklepie były duuuuuuże ba wielkie koła z masażerami ale cena ho ho ho 98 zł szaleństwo.
Michell jak dla mnie to w tuszach nie szukam efektu firanki ale bardzo lubię gęste, długie i podkrecone rzęski, które wyglądają na naturalne bez efektu owadzich nóżek, oczywiście żadnej pandy i sadzy na polikach Tak więc mam klika faworytów:
obecnie używam i sobie chwalę
HR Spectacular Extension Mascara - nie klei, nie obciąża, nie sypie, wydłuża, zagęszcza, nabłyszcza, odżywia (wystarcza jednorazowa aplikacja jest rewelacyjny a byłam sceptyczna)
poprzednicy to
HR SURREALIST- już nie produkują - tak pani z Dudlasa mi wcisneła ten cudowny tusz o którym piszę wyżej, w pierwszej chwili chciałam szukać go na allegro... ale skoro nie produkuja to te które sprzedają na allegro są zleżałe albo podrobione (tak sobie wydedukowałam - spryciula)
SHISEIDO Advanced Volume - czarny i brązowy, jest świetny niestety w Polsce w perfumeriach i w drogeriach już 2 razy kupiłam nieświeży produkt, więc na strefie bądź za granicą polecam u nas można kupić deko przesuszony lub szybko psujący się, więc można sobie oszczędzić i wydatku i nerwów bo wiadomo reklamować nie można nawet następnego dnia (nikt nie uwzględni reklamacji na tusz do rzęs - co uważam jest chamstwem b co mi po starym tuszu i rozbrajającym uśmiechu ekspedientki "niemożliwe, ważność jest 24M u nas w sklepie kosmetyki nie leżą tak długo" - jakby nie było po drodze magazynów, pośredników i dystrybutorów).
DIOR Ultimeyes chwalę sobie obecnie kolor 02 brąz ale bardzo ciemny jw nie kruszy, nie klei, nie maże, wydłuża, zagęszcza, nabłyszcza, odżywia.
DIOR Diorshow Unlimited - był super ale też trzeba uważać na podróbki (niestety dlatego nie powtórzyłam zakupu) zalety jak wyżej
DIOR Diorshow Maskara - jest fajny ale bardziej odpowiadał mi ten wyżej (jakby rzadszy i lepiej się rozprowadzał, pozostałe walory bez zmian)
Powiem tak w skrócie ja wszystkimi z wyżej wymienionych maluję rzesy jeden raz nie poprawiam no chyba że na wyjście wieczorno-nocne , wszystkie mają piękną głęboką czerń, brązy jakich używałam Dior i Shiseido sa dosyć ciemne i odpowiednie do makijażu naturalnego (czasem przy końcówce jak tysze brazowe są przyschnięte już i nie takie rzadko- półpłynne to sobie szczoteczka brewki przeciągnę - wygląda bardzo dobrze).
Przy żadnym z powyższych nie zaobserwowałam pieczenia swędzenia czy łzawienia, ani też zmasowanego wypadania rzęs. SHISEIDO chyba byś musiała trochę sie namachać bo najmniej zagęszcza rzęsy, robi to subtelniej tak bym powiedziała.

▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

Dziewczyny i co o z Waszymi ślicznymi buziakami, chciałabym zobaczyć lica
Dajcie zaspokoić babska ciekawość, znacie przeca to uczucie

▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒

Edytowane przez 0chydka
Czas edycji: 2010-02-16 o 01:36
0chydka jest offline  
Stary 2010-02-16, 21:24   #4627
jelonki
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Ja jeszcze w sprawie tuszu, choć to cosmelanowe forum, dla mnie YSL daje najbardziej spektakularny efekt, używam go zawsze po kilka miesięcy, aż do totalnego zużycia i jest ok, teraz jednak w ramach odmiany namierzam się na Giorgio Armani Maestro, tyle że jest trudno dostępny, jak w końcu go dopadnę i sprawdzę dam info, jest podobno jeszcze bardziej spektakularny niż YSL
jelonki jest offline  
Stary 2010-02-17, 00:17   #4628
Michell72
Zakorzenienie

Och laski to ktory mam kupicYSL,HR czy Lancome fatale..no..Jelonki my tu o wszystkim nie tylko o cosmelanie:ga duly:troche kobiecosci pomiedzy te plamiska tez trzeba wstawić Dobranoc wszystkim i sie rano z kubkami kawy meldowac
Michell72 jest offline  
Stary 2010-02-17, 08:52   #4629
LAPIEL
Zakorzenienie

Doberek ja tu z kawka a Ty Michell gdzie ???? spisz jeszcze ....ja znow nie wiem ktory podklad kupic - czy Dior Sculpt , czy Lancome Absolue czy Shiseido Benefiance ....ech ....

milego dnia cosmelanki
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-02-17, 10:38   #4630
Michell72
Zakorzenienie

Jestemze mnie teraz spioch ..buszuje po nocy i wyleguje sie do 10 Lapi kup diora powinien Ci spasic..lancome maja to do siebie ze sie świeci lico po 3 godz..a shiseido nie znam(tego)..postawilabym na diora..wez probaski i przetestuj.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Aaa i Ochydka -śliczna laska z Ciebie i blondynka:jup i:
Michell72 jest offline  
Stary 2010-02-17, 11:40   #4631
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Miszka wysłałaś moze już ten kremik?pytam bo nic nie doszło
Stary 2010-02-17, 12:02   #4632
evelina.00
Raczkowanie

Witam Was,

Pewnie mnie nikt już nie pamięta bo udzielałam się bardzo dawno temu.
Michell72 pamiętasz chcialaś mi wieczór panieński robić.
Tak naprawdę to udzielałam się na początku chyba w 1 wątku.

Ja stosowałam Pigmanorm i widzę, że teraz to bardziej popularne jest niż wtedy.

Chcialam Wam powiedzieć, że jak narazie to odniosłam sukces w walce z plamami.

W czerwcu 2009 odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, które w moim przypadku były przyczyną plam, brałam je 11 lat i na początku brania opalałam się.
Nie biore tabletek już 9 miesięcy i moje plamy poszły sobie. Nawet przestałam smarować się filtrem i już nie używam Pigmanormu. W grudniu byliśmy w ciepłych krajach na wycieczce, tam filtra używałam, plamy się nie pojawiły. Latem filtra używać będę, oczywiście nie w przepisowej ilości ale to na zapas i przeciwko zmarszczkom.

Gdyby nie to chce mieć dziecko to bym pigułek nie odstawiła, choć nie raz je obwiniałam o plamy. Ale teraz jak patrzę ile lat się męczyłam, wybielałam, złuszczałam, burakowałam, wyglądałam jak obcy to już do pigułek nie wrócę.

Mam tylko nadzieję, że efekt który jest teraz już ze mną pozostanie.

mama Aniołka 28.01.2010
evelina.00 jest offline  
Stary 2010-02-17, 12:28   #4633
LAPIEL
Zakorzenienie

Arrow Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72
Jestemze mnie teraz spioch ..buszuje po nocy i wyleguje sie do 10 Lapi kup diora powinien Ci spasic..lancome maja to do siebie ze sie świeci lico po 3 godz..a shiseido nie znam(tego)..postawilabym na diora..wez probaski i przetestuj.
......................... ...
mam probke Diora -testuje 3 dzien , jest ok ale szalu nie zrobil na mnie dlatego tak sie zastanawiam ...Lancoma mialam Renergir lift i do dzis stoi nie zuzyty - jakos do luftu , nie polecam go ale moze nie wszystkie sa takie tej firmy sa bee ...

aaa kupilam z Lancoma krem Bienfait Multi-Vital spf30 - zero tlustego filmu , wchlania sie idelanie i nie bieli -poprostu normalny kremik na dzien ...
....
do tego serum Sensation Totale - sie rozjasniam wit.c

i jeszcze wam powiem , ze dostalam ostatnio probki kremidel z firmy Filorga - sa swietne !

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-02-17 o 12:33
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-02-17, 13:02   #4634
Michell72
Zakorzenienie

Ewelinka hejpewnie ze Cie pamietam i zdjęcia po kuracji pigmanormem -piekneJak w roli żony???? Lapi teraz usiądz krem nabylam z bielendy ECO CARE krem Torf & Wodorosty(jest jeszcze miód i cos tam)poczytaj na vizazu-ten kremik lansuje sie bardzo wysoko a ten z miodem ma 1 mce!!!! i chodz sceptyczna byłam -chyle mu czoła za cenedziałanie nocne i nie uczulanie..rewelacja!!!!! !!!!!!!!!!!!! TZ-a tez nacieram i tak sobie idziemy wytorfowani hi hi do łózia Shiseido bym wybrała jak juz..lancome nie....Fatale lancome chce kupic maskare,tylko jesli ona jest wycofana ze sprzedazy a na allegro dostepna to moze jakies stare??? pytalam babke co sprzedaje podala mi kody orginalnosci i zapewniala ze nowiutkie juz mam z leksza dosc tego czytania opinii ,szukania..Miala ktoras Fatale????? aaaa z bielendy jeszcze kupilam maseczki ECO CARE Maseczka Anti-Age - biała,jakies karotenowe i sol do kąpieli.Wszystko super i za grosze!!!!!
Michell72 jest offline  
Stary 2010-02-17, 13:24   #4635
my_sensual_style
Raczkowanie

hej dziewczyny, jestem tu nowa. Czy wiecie moze, czy mozna kupic cosmelan gdzies taniej niz na allegro? czy te z allegro to najtansze? i skad pewnosc ze te z allegro to oryginaly?
my_sensual_style jest offline  
Stary 2010-02-17, 13:36   #4636
LAPIEL
Zakorzenienie

Michell , ja kiedys mialam tusz Fatale ale czy ja wiem czy az taki efekt spektakularny ??? raczej szalu nie pamietam ....ja jakos wole l'exreme i juz

a Shiseido mam probke - Lifting fundation jeszcze ,bede od jutra sie nim malowac i zobacze ktory lepszy - ten czy diorek ...ktorys musze kupic w koncu

co do Bielendy - nie znam , poczytam
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-02-17, 18:23   #4637
Michell72
Zakorzenienie

Lapi nie ma szału kobieto a juz byłam zdecydowana..jak ten grzebyk w fatale??? Szatanka wysłane bedzie jutro bo mam tony paczek i wszystkie puszcze za jednym zamachem..wsadzilam Ci tez probaska nowego podkladu vichy My senual-ładnie duzo lasek zamawia z allegro-Lapi moze Ty masz rzetelne namiary na cosmelan kupno???
Michell72 jest offline  
Stary 2010-02-17, 18:59   #4638
LAPIEL
Zakorzenienie

Kurka! Miszka nie pamietam dokladnie jak ta szczoteczka wygladala ale najwyrazniej mnie wkurzala skoro juz go wiecej nie kupilam no ale mozesz miec inne zdanie przeciez ...

ja zestew cosmelan na allegro kupowalam od niejakiej pocahontas 75 , bylam zadowolona , wszycho ok
FuenteAlta i ona tez jest ok , tinerfenia od niej kupowala chyba

jeszcze podklad Lieraca mnie kusi ten nowy soin de teint ...kurka juz glupieje

a jaki jest ten podklad nowy z Vichy Miszka ??? mialas probki tego do suchej ??? ten by mnie interesil ?
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-02-17, 21:10   #4639
my_sensual_style
Raczkowanie

dziewczyny Wy to pewnie juz dawno po zastosowaniu cosmalanu? to prawda ze jak sie zrobi ten zabieg (ja planuje sama w domu) to trzeba potem ten krem cosm2 juz do konca zycia smarowac bo plamy wroca? :/
Stary 2010-02-17, 21:53   #4640
LAPIEL
Zakorzenienie

my_sensual_style
dziewczyny Wy to pewnie juz dawno po zastosowaniu cosmalanu? to prawda ze jak sie zrobi ten zabieg (ja planuje sama w domu) to trzeba potem ten krem cosm2 juz do konca zycia smarowac bo plamy wroca?
......................... .
no , nie tak dawno - ja 2 tyg temu trzeci raz zabieg robilam a skoro go juz trzeci raz powtarzam znaczy to ,ze plamiska wracaja

tam wyzej pisalam od kogo na allegro ja kupowalam - pocahontas75
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-02-17, 23:46   #4641
Michell72
Zakorzenienie

Wysłac ci probaska Lapi?? vichy..25 nude mam..Ty pewnie 35 musialabys złowic na przetestowaniefajny ,konsystencja nawilzajaca taka jak lubie,z kryciem powiem jak mi paszcza przestanie sie łuszcyc..juz mnie nerwią te skórki..ale pewnie nie za bardzo,zreszta od tego sa korektory..kupilam na ebayu hurtowe ilosci Missha Perfect Cover BB Cream..tak wysylka free wiec opłacalnie,sprzedaje na allegro ale probujac to cudo japonskie chyle czoła kryciu..vichy dermablend czy jakies tam dermacole to mozna do lamusa..moja córka jest zachwycona zreszta na jej młodym pyszczku wszystko fajnie lezyzostawilysmy jeden na spółę..i mam swój kryjacy sekret plamki ...takie krycie kremem a nie jakąs tepa konsystencja...Lapi to HR czy Lancome???kurcze kupie dwa..jak to ja...no przeciez czym mam malowac oko:p : Ochydka zagineła i nic mi nie podpowie...Reszte tysz wcieło:confused :to sobie ide buszowac na nocnej zmianie allegro

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Sensual dożywotnio skazane na plam odbarwianie i filtrowanie śmy...Szczęsciar a ta ktorej jednorazowo cos pomogło
Michell72 jest offline  
Stary 2010-02-18, 09:00   #4642
evelina.00
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Ewelinka hejpewnie ze Cie pamietam i zdjęcia po kuracji pigmanormem -piekneJak w roli żony???? Lapi teraz usiądz krem nabylam z bielendy ECO CARE krem Torf & Wodorosty(jest jeszcze miód i cos tam)poczytaj na vizazu-ten kremik lansuje sie bardzo wysoko a ten z miodem ma 1 mce!!!! i chodz sceptyczna byłam -chyle mu czoła za cenedziałanie nocne i nie uczulanie..rewelacja!!!!! !!!!!!!!!!!!! TZ-a tez nacieram i tak sobie idziemy wytorfowani hi hi do łózia Shiseido bym wybrała jak juz..lancome nie....Fatale lancome chce kupic maskare,tylko jesli ona jest wycofana ze sprzedazy a na allegro dostepna to moze jakies stare??? pytalam babke co sprzedaje podala mi kody orginalnosci i zapewniala ze nowiutkie juz mam z leksza dosc tego czytania opinii ,szukania..Miala ktoras Fatale????? aaaa z bielendy jeszcze kupilam maseczki ECO CARE Maseczka Anti-Age - biała,jakies karotenowe i sol do kąpieli.Wszystko super i za grosze!!!!!
W roli żony bardzo dobrze, jak do tej pory nie widzę różnicy w zachowaniu męża od przed i po ślubie. A to chyba dobrze. Chociaż nie do końca tak wszystko super co widać w moim podpisie.

Ja używałam Lancome Fatale - chyba z 6 opakowań pod rząd. Teraz mam ten z wibratorkiem Lancome. Ale to bez sensu i tak tych wibracji nie używam.
Fatale bardzo lubię, nawet ten grzebyk dla mnie jest ok, ale trzeba się do niego przyzwyczaić i nauczyć używać. Tusz daje naprawdę dobry mocny efekt.

mama Aniołka 28.01.2010
evelina.00 jest offline  
Stary 2010-02-18, 09:22   #4643
Michell72
Zakorzenienie

Hej lasencje Kupiłam Fatalejakas seria limitowanaTeraz tylko bejbusia EwelinkoAurigi jeszcze uzywasz?tego na naczynka i flavo? Gdzie Wy jestescie
Michell72 jest offline  
Stary 2010-02-18, 09:43   #4644
evelina.00
Raczkowanie

Cytat:
Hej lasencje Kupiłam Fatalejakas seria limitowanaTeraz tylko bejbusia EwelinkoAurigi jeszcze uzywasz?tego na naczynka i flavo? Gdzie Wy jestescie
Pewnie, że używam Auriga jest ze mną zawsze od ok 3 lat. Ostatnio używałam też Lancome Primordiale pod oczy.

Wybielaczy nie używam żadnych bo jak narazie nie są mi potrzebne ale żel XO stosuję nadal bo naczynka mocno ucierpiały po ponad 3 latach wybielania.

mama Aniołka 28.01.2010
evelina.00 jest offline  
Stary 2010-02-18, 10:07   #4645
Michell72
Zakorzenienie

Tego na naczynka tez uzywam(tuba nie do wypackania a aurigę skonczylam i teraz eco bielendy..Powiem Ci że ja od czasu tamtej kuracji pigma tez na nic nie narzekałam,nic nie wyszlo i tabsy tez odrzucilamFakt ze cien widze na czole ale powtorze uderzenowa dawke pigmanormu i powinno byc dobrzeLapi Ty poczytaj o tym z eco bursztyn -miód- Bielenda, Eco Care, Bursztyn & Miód, Bioorganiczny krem 'Anti - Stress' zobacz cenaśmieszna a chwala kobitkiZreszta mnie kiedys w sharleyu powiedzieli ze krem ma byc prosty w skladzie bo i tak dziala tylko na naskorek wiec po co placic bajonskie sumy??Nawet te reklamy nutrikosmetykow..krem nie zadziala a jak lykniesz tabletke ta do 5 warstwy az przenika i zmarszczki wypycha to ja grzecznie tani kremik kupilam za to poszaleje w tuszach oooo..
Michell72 jest offline  
Stary 2010-02-18, 10:16   #4646
my_sensual_style
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
my_sensual_style
dziewczyny Wy to pewnie juz dawno po zastosowaniu cosmalanu? to prawda ze jak sie zrobi ten zabieg (ja planuje sama w domu) to trzeba potem ten krem cosm2 juz do konca zycia smarowac bo plamy wroca?
......................... .
no , nie tak dawno - ja 2 tyg temu trzeci raz zabieg robilam a skoro go juz trzeci raz powtarzam znaczy to ,ze plamiska wracaja

tam wyzej pisalam od kogo na allegro ja kupowalam - pocahontas75

no to ladnie, czyli przy tym cosmelanie zbankrutowac mozna :/ ale myslicie ze warto? cera naprawde jest "czysta" bez tych wszystkich piegow i przebarwien?

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Wysłac ci probaska Lapi?? vichy..25 nude mam..Ty pewnie 35 musialabys złowic na przetestowaniefajny ,konsystencja nawilzajaca taka jak lubie,z kryciem powiem jak mi paszcza przestanie sie łuszcyc..juz mnie nerwią te skórki..ale pewnie nie za bardzo,zreszta od tego sa korektory..kupilam na ebayu hurtowe ilosci Missha Perfect Cover BB Cream..tak wysylka free wiec opłacalnie,sprzedaje na allegro ale probujac to cudo japonskie chyle czoła kryciu..vichy dermablend czy jakies tam dermacole to mozna do lamusa..moja córka jest zachwycona zreszta na jej młodym pyszczku wszystko fajnie lezyzostawilysmy jeden na spółę..i mam swój kryjacy sekret plamki ...takie krycie kremem a nie jakąs tepa konsystencja...Lapi to HR czy Lancome???kurcze kupie dwa..jak to ja...no przeciez czym mam malowac oko:p : Ochydka zagineła i nic mi nie podpowie...Reszte tysz wcieło:confused :to sobie ide buszowac na nocnej zmianie allegro

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Sensual dożywotnio skazane na plam odbarwianie i filtrowanie śmy...Szczęsciar a ta ktorej jednorazowo cos pomogło

Wy tez kochane robilyscie sobie to same w domu? tam jest cala instrukcja w tym? dam rade opanowac ta sztuke? :p i powiedzci slady po pryszczach tez schodza? i ten cosmelan rodzi sobie tylko z roznymi plamami, tak? zaskorniki i pryszcze jak mialam to i bede miala nadal, tak?
Stary 2010-02-18, 10:47   #4647
Michell72
Zakorzenienie

Dasz rade..wszystko zalezy od typu skóry ile ta maske trzymac a potem to tylko smarowanie cosm 2 i nawilzanie..Lapi z pewnoscia ci pomoze dobrac odpowiednie specyfikicera sie oczysci i bedzie napewno lepsza!!!! Zreszta po to jest forum zebys pytala kobieto a my bedziemy pomagac ile sie da i na ile umiemy
Michell72 jest offline  
Stary 2010-02-18, 11:54   #4648
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Dzięki Miszka,będę czekać na przesyłeczkę

Lapi ja Ci nie pomogę bo uzywam standardowych tuszów a podkładów wogóle

Ewelinka cześć Kobietko
Stary 2010-02-18, 12:16   #4649
LAPIEL
Zakorzenienie

Michell , kochana , jesli to nie klopot to wyslij probke please , u mnie dostac probki nie moge nigdzie ;(

az uwierzyc nie moge ,ze ta Bielenda taka zachwalana ....czytalam o tym kremie - niesamowite !

my sensual - kobietko - sama zrobisz maske bez problemowo , ja pierwszy raz u lekarza robilam a potem juz sama dwukrotnie ....w razie czego sluze pomoca

osobiscie nie znosze robic maski , nie cierpie cos2 smarowac ale efakt jest- mi plamiska schodza i ta gladka, jasna buzka po ...hmmm to mi sie najbardziej podoba warto sie przemeczyc a ,ze efekt krotkotrwaly , coz , nie ma innego wyjscia jak sie z tym pogodzic i powtarzac co jakis czas ....
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-02-18, 12:58   #4650
my_sensual_style
Raczkowanie

to skoro sie pozwalacie pytac to pyta

co wchodzi wogole w sklad tego cosmelanu?
ja sobie wyobrazam to tak, ze sa ta 2 sloiczki. W jednym jest na maseczka ( i ona starcza na 2 razy), tak ktora sie trzyma te 9 h, a w drugim sloiczku jest krem, ktory trzeba smarowac przez 3 miesiace(ale nie wiem czy co dziennie, czy jak)...to taka moja wizja tego cosmelanu. bo nie mam pojecia jak to jest naprawde.

ten drugi sloiczek, cosm2 to starcza na cala kuracje? czy trzeba dokupic? bo jesli chodzi o ta maske co sie trzyma 9h to ona podobno starcza na 2 razy, bo wczesniej jak Was czytalam, to pisalyscie ze jak sie za duzo na lozy to sie kula. to jezeli gdzies za pol roku od zrobienia chcialabym zabieg powtorzyc, to pewnie cosm2 trzeba dokupic, bo 1 sloiczek tego 2 napewno nie starczy , co?

i powiedzcie skoro w somu sie ja trzyma tak dlugo, to jak wyglada zabieg w gabinecie, siedzisz tam tyle h?

sorki, ze pisze w taki "chlopski" sposob, ale wogole nie znam sie na tym. Narazie zbieram na te kremy...

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

dziewczyny i powiedzcie czy macie jakies sposoby na zaskorniki? kurcze mnoza mi sie i mnoza, masakra, i sa takie duze :/ kolo ust, na brodzie i na polikach. Ratujcie! od czego sie wogole robia? zle dbam o skroe? zawsze zmywam make-up na noc. Moze uzywam czegos co zatyka moja skore i one sie robia? a moze zla dieta? juz nie wiem sama slyszalam ze przemywanie twarzy mlekiem pomaga? ze trzeba nasaczyc wacik mlekiem, przesmarowac i po 30min splukac i nakremowac, ale to podobno wysusza skore, a ja mam sucha wiec juz nie wiem., Moze do dermatologa sie czas wybrac? ;/
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości