Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-26, 16:05   #4711
Michell72
Zakorzenienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nie lancome nie miałama mnie ta 23 przypominała mojego 045 lancome..jak z baza dałam to bylo oki..Ogólnie guerlain jest superasny..ten nowy mnie korci PARURE GOLD ale nie mam skad zdobyc probki..za to aqua podobna do mojego chanela z konsystencją..Probuj vichy i zdaj relacje
Michell72 jest offline  
Stary 2010-02-26, 16:50   #4712
LAPIEL
Zakorzenienie

Michell , zmylam Guerlanka i machnelam sie ta probeczka Vichy - nooo i jest niezly ,taki leciutki .... nawet kolor nie az taki za jasny dla mnie ...ale po tych cosmelanach zbladlam ;(
jutro robie probe nr 2 z rana z tym podkladem , musze sprawdzic czy w rannym swietle nie bedzie za jasny ...

kremik Lieraca - boski ! , pod podklad smarnelam

raz jeszcze Ci dziekuje , cmokasy

Jest jeszcze jeden podkład, ktory musimy przetestowac _ La Mer , luknij sobie na opinie na wizaz cos dla nas ! trza wyczaic gdzie probaska mozna zdobyc

......................... ...........

jeszcze moje spostrzezenia po zupie - ona nic nie syci ! zjadlam po dwie miseczki juz 2x i nie czuje nic w zoladku ....
sucha -jak Ty wydolilas na tym jednym garnku caly tydzien ??? ja juz pol gara zjadlam
pol biedy ,ze dzis owocki jesc moglam ale jutro na samej zupie i warzywach ???...oj ciezej bedzie ...ale wydole chocby nie wiem co - zeby SzatAnka sie nie smiala

chyba szybko dzis spac pojde , normalnie brak energii , lezec mi sie chce jak nigdy !

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-02-26 o 18:01
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-02-26, 18:27   #4713
Michell72
Zakorzenienie

Lapi ale sie usmiałam:s lina: pół gara i nic hi hi..moze Ty ja zbyt wodnistą zrobiłas uwazaj z owocami zawieraja cukier a zarazem kalorie nabijaja..Jajka jedz na twardo zobaczysz ze zapchasz żoładek a to jedno jajo tylko 70 kalorii a dwoma juz idzie sie napchaci przyspiesza Ci metabolizm..zrezygnu w ogóle z pieczywa..to bol wiem ale ...widze ze Cie mocno wzieło kobieto..Komunia w maju to troche czasu masz..
Michell72 jest offline  
Stary 2010-02-26, 18:36   #4714
LAPIEL
Zakorzenienie

smiej sie smiej Michell ...pol biedy ta komunia ale na weslisko musze OBCISŁĄ kiecke zalozyc i szpile, koniecznie !

owocki jadlam tylko do poludnia teraz ino zupka i herbata za herbata ale zaparlam sie !

ja nie lubie jajek a zupa gesta - pelna kapuchy!

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-02-26 o 18:38
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-02-26, 22:10   #4715
szyneczka
Przyczajenie

Dzięki Ci kobietko za te dermiamelanowe doświadczenia .........jest mi już trochę łatwiej choć dość mam tego buraka ........ludzie na mnie patrzą jakbym sie nie mogła z solarim wydość..hahaha..........d zisiaj nawet pominęłam smarowanie brody bo juz mam rany ......no nic jakoś dam radę ......... co do kremików to oczywiście jak możesz to napisz mi co ci przynosiło ulgę z góry bardzo dziękuję Pozdrawiam SZYNECZKA .......P,S czytałam ze poszukujecie dobrych podkładów jest cudo MACA ale to jest sypki puder ale jest boski zwłaszca dla cery tłystej bosko sie utrzymuje efekt matu tylki trzeba do niego okrągłego pędzla bo nakłada sie go takimi kolistymi ruchami .........jak was zainteresuje to dajcie znać napiszę coś więcej ......
szyneczka jest offline  
Stary 2010-02-27, 12:33   #4716
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell , zmylam Guerlanka i machnelam sie ta probeczka Vichy - nooo i jest niezly ,taki leciutki .... nawet kolor nie az taki za jasny dla mnie ...ale po tych cosmelanach zbladlam ;(
jutro robie probe nr 2 z rana z tym podkladem , musze sprawdzic czy w rannym swietle nie bedzie za jasny ...

kremik Lieraca - boski ! , pod podklad smarnelam

raz jeszcze Ci dziekuje , cmokasy

Jest jeszcze jeden podkład, ktory musimy przetestowac _ La Mer , luknij sobie na opinie na wizaz cos dla nas ! trza wyczaic gdzie probaska mozna zdobyc

jeszcze moje spostrzezenia po zupie - ona nic nie syci ! zjadlam po dwie miseczki juz 2x i nie czuje nic w zoladku ....
sucha -jak Ty wydolilas na tym jednym garnku caly tydzien ??? ja juz pol gara zjadlam
pol biedy ,ze dzis owocki jesc moglam ale jutro na samej zupie i warzywach ???...oj ciezej bedzie ...ale wydole chocby nie wiem co - zeby SzatAnka sie nie smiala

chyba szybko dzis spac pojde , normalnie brak energii , lezec mi sie chce jak nigdy !
Kiedy się z Ciebie śmiałam?Kobieto jak tylko schudniesz choc trochę to ja gotuje trzy gary zupy i się zaprę jak i Ty
Stary 2010-02-27, 14:07   #4717
LAPIEL
Zakorzenienie

SzatAnka71
Kiedy się z Ciebie śmiałam?Kobieto jak tylko schudniesz choc trochę to ja gotuje trzy gary zupy i się zaprę jak i Ty
......................... .
SzatAnus kochana , nie zlosc sie na mnie

cos mowilas , ze nie wydole na samej zupie , poniekad mialas racje - trudno na samych warzywach i owocach ...nie musze jesc pieczywa i miecha ale jakis jogurcik czy kefirek to juz musowo

powiem Ci tak - wczoraj wieczorem dostalam wysypke , glownie na brzuchu , prawdopodobnie mam uczulenie na seler naciowy , nigdy wczesniej go nie jadlam a wyczytalam ,ze uczula ...zupe wylalam i gotuje dzis raz jeszcze ze zwyklym selerem

aaa i mam 0,5 kg mniej dzis , choc to woda, wiadomo i tak lepiej na wadze to wyglada

gotuj te zupe i heja !!! samej mi trudno sie glodzic

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-02-27 o 14:09
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-02-28, 10:58   #4718
sucha1
Raczkowanie

no niestety pierwszy i drugi dzień najgorszy ale jak się chce schudnąć to trzeba wytrzymać ja dwa dni chodziłam głodna a później to już mi się nie chciało tak jeść
sucha1 jest offline  
Stary 2010-02-28, 11:02   #4719
Michell72
Zakorzenienie

Hejka wszystkim Lapi jak dietka??? od rana na zupie Szyneczka pisz pisz o puderku..chwalony jest podklad Maca MAC Studio Scuplt M.A.C Cosmetics i tu moja prosba do Was,ktora ma pod nosem Sephore lu douglas to moze wziełaby dla mnie probke tego podkladziku w jasnym odcieniu:roza :Byłabym wdzieczna Musze kupic wage Lapus to mobilizuje i cieszy jak leci w dół wskaznikTy co do tej zupki tam podjadasz przez cały dzionek???

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Sucha a Ty ile schudłas na tej diecie i w jakim czasie???
Michell72 jest offline  
Stary 2010-02-28, 11:20   #4720
sucha1
Raczkowanie

2 kg po dwóch czy trzech dniach a później już nic nie schudłam ale już nie trzymałam się diety za bardzo zamiast zjeść mięso z warzywami to ja już z ryżem i z warzywami jadłam i więcej niż 300g mięsa zjadłam na drugi dzień to samo ehh nie potrzebnie mięso ruszyłam wiedziałam że tak będzie że jak zacznę jeść mięcho, normalka u mnie jak już coś więcej można to już szaleje i podjadam
sucha1 jest offline  
Stary 2010-02-28, 12:22   #4721
LAPIEL
Zakorzenienie

HEJKA jakos ciagne na tej zupie

pierwszy dzien w piatek scisle sie dietki sucha trzymalam ,

wczoraj musialam troszke wapna wprowadzic ze wzgledu na wysypke , takze rano koktail Fibella na odtluszczonym mleku wypilam , potem szklanke kefiru i wieczorkiem twarozek ziarnisty zjadlam a tak trzymalam sie planu czyli zupka i warzywka only ...

dzis mam dzien owocowo-warzywny , rano wypilam koktail Fibella znow -nadal mam wysypke , wapno potrzebne 3 kiwi i pomarancza chwile temu , potem idziemy na obiad do knajpy to zjem piers kurczaka z gotowanymi warzywami i na kolacje zupa

jutro juz trzymam sie palnu konkretnie

cwicze codziennie z rana od pol godz do godz zale slaba jestem cos od tych warzyw
chyba wlacze sobie zabiegi endermologii-serie z 10 bo musze miec szybki efekt zeby wytrwac na tych racjach glodowych , przyda sie troche brzucha i dupsko ujedrnic

aaa i waga stoi niestety , te pol kg juz mam z powrotem ;( , nawet mam wiecej w pasie i biodrach dzis ;( , pewnie od cwiczen ...nie wiem ....puchne moze

generalnie mam zamiar zyc na warzywach , owocach , jogurtach i kefirkach caly kolejny tydzien , ewent piers kurczaka wyjatkowo ...

oczywiscie slowo -"slodycze " nie istnieje dla mnie

POLECAM moje ostatnie odkrycie -owocowy koktail wysokobłonnikowy FIBELLA - jest pysia i malo kalorii

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-02-28 o 13:37
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-02-28, 14:11   #4722
Michell72
Zakorzenienie

2 kg to troche mało..Mnie gubi absolutna do bounte zastanawiam sie nad tym chromem-Szatanka działa on??? takze sie w ogóle słodyczy nie chce teraz jestem przed okresem i brak bounte w domu grozi :klotni a: moze kokos uzalezniaLapi a ile waga Ci wskazuje ???? waga Twoja (nie schudniecia)
Michell72 jest offline  
Stary 2010-02-28, 16:48   #4723
LAPIEL
Zakorzenienie

Michell - 2 kg w tydzien sucha schudla - to duzo!!!
tez bym tak chudnac chciala

nie powiem ile waze bo wstyd , duzo za duzo !!!!!!!!!!
musze z 6 kg cielska NAJMNIEJ zrzucic
zapuscilam sie ,ze hej ....

Chrom na mnie nie dziala NIC A NIC .... JENO SILNA WOLA !
ta obcisla kiecka na wesele - to jest moja motywacja

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-02-28 o 17:03
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-02-28, 20:03   #4724
Michell72
Zakorzenienie

Idealnie sie czułam jak przy wzroscie 175 waga wskazywała 59 kg..teściu uzalał sie ze wygladam jak zaglodzona z bangladeszu ale zagłodzona czy nie -czułam sie super...a teraz to pewnie 60 pare...nie mam wagi..zaraz kurcze kupiechodz moja wyrocznia sa jedne biodrowki mega obcisłe..w ktore teraz-nie wchodzee tam..najwazniejsze ze zdrowie nam dopisuje a takie wyschniete badyle z wybiegu sa mało kobiece
Michell72 jest offline  
Stary 2010-02-28, 22:04   #4725
sucha1
Raczkowanie

Michell na początku wydawało mi się że te 2 kg to mało ale teraz się ciesze że chociaż te 2 schudłam zwłaszcza jak patrze na koleżankę która ciągle tyje, no i czuję się dużo lepiej po tej diecie nie jestem taka ociężała :d

Lapiel widzę że jakieś twarożki sobie wprowadzasz do diety? ja teraz nie będę już sie trzymała tej diety będę dalej jadła zupę warzywa i czasami owoce no czasem kawałek kurczaka oczywiście bez skóry jakieś jogurty i będę próbowała tego się trzymać napewno nie będę jadła ziemniaków,żadnego pieczywa,żadnych słodyczy i piwka malinowego i napweno jeszcze schudnę żołądek mi się trochę skurczył po tej dietce także będzie mi teraz łatwiej

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

i przestanę jeść na noc bo ja po 23 jeszcze leże w łóżku i jem

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Lapi a może ci mięśnie urosły po tych ćwiczeniach hehe i stąd te pół kilosa za mocno przypakowałaś
sucha1 jest offline  
Stary 2010-02-28, 22:35   #4726
Michell72
Zakorzenienie

Miska myslałam ze schudlas dwa kg po miesiecznym wcinaniu zupki..ale pewnie zawsze to lzej..wiecie co, a ta dieta http://www.ediety.net/diety-odchudza...w-ciagu-13-dni mnie pasuja skladniki-jest KAWA!!!!!!!! moj zyciodajny plyn..brokuly,jajka..moze byc..Kusi mnie rygorystyczne przeprowadzenie..ktos dołączy??? byloby razniej...
Michell72 jest offline  
Stary 2010-03-01, 08:57   #4727
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Lapiś kochana się nie złoszczęale Ty jesteś trochę tak jak ja-nie umiemy sie głodzić
Rozmawialam z kolezanką i powiedziała że ta dieta kapuściana jest dobra ale potem jest efekt jojo,za to przechodzi na dietę proteinową.Lapi może to coś dla nas?Niech ta koleżanka ją zacznie i zobaczymy co i jak a potem zdecydujemytylko że na początku nie można jeść owoców a to dla mnie cios nie do przeskoczenia

Jestem złabo pigma mi zrobił plamę na poliku i nie mogę się jej pozbyćale na inne plamy działa chyba lepiej

Miszka na mnie chrom działa ale ja zażywam już z czwarte opakowanie,boję sie tylko co będzie jak przestanę go łykać
Stary 2010-03-01, 09:04   #4728
LAPIEL
Zakorzenienie

witam , i sie chwale mam kg mniej ! hurra ...
i po cm w pasie i biodrach mniej

4 dni diety i cwiczen i jest jakis maly efekt , takze jade dalej z koksem

jednak oprocz dietki musza byc cwiczonka , na samej diecie nic mi nie ruszala waga ...

Michell - ja tez sie najlepiej czuje i wygladam jak mam ponizej 60 kg , z tym ,ze ja mam 170cm
kilka lat temu jeszcze to i 54 kg mialam , ale same kosci mi wystawaly i plaska decha , takze nie moge przeginac ...

takze jak tylko waga pokazuje wiecej niz 60kg DIETA! a teraz pokazuje kilka kg wiecej , takze juz nie ma przebacz ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-01 o 12:09
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-03-01, 10:22   #4729
sucha1
Raczkowanie

żeby nie było efektu jojo trzeba jeść jeszcze jakiś czas zupę i po mału wprowadzać nowe składniki a jak ktoś trochę schudnie i zaczyna wcinać jak przed dietą to normalne że będzie efekt jojo
sucha1 jest offline  
Stary 2010-03-01, 10:42   #4730
Catherine1980
Rozeznanie

Szatanka uważaj z tym Pigma bo on silny paskud jest

Lapi brawo jakie robisz ćwiczenia? może się przyłącze
Moim motywatorem jest cała szafa ładnych za małych ubrań i wizja pustego portfela przy odkupieniu nowych

Miszka ja mam teraz między 67 a 68 kg przy wzroście 178, moim celem jest 62
Catherine1980 jest offline  
Stary 2010-03-01, 12:18   #4731
LAPIEL
Zakorzenienie

Catherine1980
Lapi brawo jakie robisz ćwiczenia? może się przyłącze
...................

Cati - hej

robie 10 min rozgrzewki - plasam sobie , potem 10-15 min brzuszki - rozne ,
10 -15 min orbitrek - program intwrwalowy i 10-15 min wygibasy jakies znow
cwicze codziennie , zawsze rano ,zaraz po kawie ...no mam ten luz ,ze nie musze na okreslona godz do pracy jechac ...

nie lubie zadnych cwiczen grupowych - kiedys chodzilam na aerobic i silownie kilka lat ale teraz wole sama cwiczyc w domciu
......................... ..

jeju ale Wy wysokie laski jestescie - wzrost i waga modelki

Michell- i jednak podklad Guerlain Parure Extreme kupilam i Shiseido Benefiance tez kupuje , a co ! , do tego tusz Dior Diorshow ...ciuchow nowych nie kupie dopoki nie zrzuce nadprogramowych kg to na kosmetyki moge wydac , cos z tego zycia musze miec

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-01 o 14:20
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-03-01, 22:16   #4732
Michell72
Zakorzenienie

A coParure miałam latem.tropikalna temperatura,michell jako gosc weselny a makijaz nie naruszony takze milo go wspominam Cati to wysoka kobitka jestes Kupilam dzis brokuly,nagotowalam galaretki malo kaloryczna a rozpiescic sie trzeba bez bitej smietany oczywiscie jajka i tak sobie od juterka bede serwowac...Jak chudniemy to razemco by nie tylko plamki nas zblizały Nabylam Vichy Aqualia Thermal BALSAM MINERALNY i SVR Lysalpha active bo mi prychole na brodzie powyskakiwały i ja rozumiem ze na okres ale czasami mam wrazenie ze ja albo dorastam albo przekwitam:cojest : Szatanka i co?schodza plamki??? filtrujesz sie?? uwazaj na perfumowane sklady Lapi ten vichy cieniutki nie..malusio kryje..fajnie nawilza,kolorek oki..ale to wszystko...
Michell72 jest offline  
Stary 2010-03-02, 08:51   #4733
LAPIEL
Zakorzenienie

doberek co ja pierwsza dzis na kawie ?

Michell- vichy leciutki, nie czuc go na skorze i to mi sie podobalo
ale ja jakos sie pewniej czuje z kryjacym podkladem , taka schiza najwyrazniej ....

.... zatoki mi siadly wczoraj wieczorkiem ,
dziecie tez cos narzeka i smary ma ...zaczyna sie przedwiosnie
...oj nie wiem czy z cwiczonkami dzis wydole ....

odstawiam tez zupe - tak mnie wzdyma ,ze juz nie moge
...potem tabletki musze brac , bez sensu , zastapie ja surowkami lub bede robic bez kapuchy bo to ona winowajca jak sadze ....

posmarowalam wczoraj cosmelanem2 sie na noc i dzis nawet skorka nie zarozowiona , cos takiego , czyzby w koncu po latach skora przestala reagowac ?...hmmm no milo ...

milego dnia

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-02 o 08:57
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-03-02, 11:31   #4734
Catherine1980
Rozeznanie

Z jednej strony być wysoką to plusy ale z kolei jak założę szpilki to mam 185 cm i od niektórych mężczyzn jestem sporo wyższa

Lapiś ja mam w domu tylko stepper ale od przyszłego tygodnia ruszam do fitness klubu. Jakoś sama w domu nie mogę się zmotywować a tak wydałam 500 zł na karnet i będzie mi żal jak przepadnie.

Nie wiem czy widziałyscie ale na KWC dosyć dobre noty ma krem pharmaceris albucin-maxima na plamiska. Miała któraś? Muszę dobić moje różowe plamy po neostracie.

20 marca mam chrzest mojego Szymcia
Catherine1980 jest offline  
Stary 2010-03-02, 12:13   #4735
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy widziałyscie ale na KWC dosyć dobre noty ma krem pharmaceris albucin-maxima na plamiska. Miała któraś? Muszę dobić moje różowe plamy po neostracie.

20 marca mam chrzest mojego Szymcia
Nie warto. Używałam, szkoda pieniędzy, podobnie jak na krem na naczynka pharmaceris.
ja się zastanawiam nad tym
http://www.allegro.pl/item937881790_...zien_51ml.html

Chyba Imiro coś o nim pisala...
201608151053 jest offline  
Stary 2010-03-02, 12:31   #4736
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cati no zdecydowanie pigma to paskud ale działający z tym że smaruje tylko plamki
Mam nadzieję że na chrzest będziesz miała piękne słonko

Miszka tak jak wyżej napisałam Cati smaruje się pigma codziennie wieczorem i martwię się czy mi po nim plamy czerwone nie zostaną

Lapi kobieto!ja straciłam motywacjęale Ty wytrwaj!
Stary 2010-03-02, 12:38   #4737
LAPIEL
Zakorzenienie

SzatAnus -ja tam spoko, juz przywylkam , wczoraj to mi sie nawet od popoludnia do wieczora jesc nie chcialo , te zupe na sile wieczorem wcisnelam a potem cala noc mnie brzuch bolal i jeszcze przez zatoki spac nie moglam ...masakra ale juz lepiej z brzuchem bo z zatokami nie ..

co sie stalo z Twoja motywacja ????
nie zostawiajcie mnie samej na diecie

Beatko , ja mysle ,ze mozna sprobowac ten kremik ...za ta cene ....
ja mam od 2 tyg z kolei taki fluid Estee Lauder Cyber White , tez typowo na przebarwienia z spf25 , smaruje nim na noc bo tlusty jest troche , do tego na dzien serum z vit.c i poki co plam brak ...
nie wiem czy to te kremy czy cos2 ale cos uzywac musimy , trzeba sie chociaz starac zapobiegac

Catrinko - buziaki dla bombersa

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-02 o 12:43
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-03-02, 13:08   #4738
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość

Beatko , ja mysle ,ze mozna sprobowac ten kremik ...za ta cene ....
ja mam od 2 tyg z kolei taki fluid Estee Lauder Cyber White , tez typowo na przebarwienia z spf25 , smaruje nim na noc bo tlusty jest troche , do tego na dzien serum z vit.c i poki co plam brak ...
nie wiem czy to te kremy czy cos2 ale cos uzywac musimy , trzeba sie chociaz starac zapobiegac
Pewnie, że trzeba... Ja po prostu miałam i pharmaceris i Oceanic, jakiś wybielajacych floslek i farmony polskich też używałam... I vichy wybielającego też. Mam jakiegoś pecha albo moje plamy wyjatkowo oporne na taką słabiznę Co do tych selektywnych - nie wiem, mam Shiseido white lucency, miły, ale czy wybiela?!? Nie sądzę. Kiedys kupiłam jeszcze Lancome, seria niedostępna u nas, ale to chyba była allegrowa podróba była, niestety Teraz znowu używam oriflame na przebarwienia z witC, spf20, więc też dość wysoka ochrona, i nieustająco przymierzam się do Clareny Giga white.
201608151053 jest offline  
Stary 2010-03-02, 13:16   #4739
LAPIEL
Zakorzenienie

Beciu, wiesz co, te wszystkie kremy wybielajace w jakims stopniu zapobiegaja nawrotom jak juz sie plam pozbedziesz ale plam nie usuna - sa na to za slabe
Shiseido White Lucency mialam cala serie wlasnie jak pierwsze plamy mi powychodzily - zero efektu - nie wybielil nic ...
ale tak jak mowisz to mily krem i napewno cos dobrego z buziakiem robi , np dobrze nawilza i w jakims stponiu napewno te kremy blokuja powstawanie plam , takze warto uwazam i ch uzywac ...na zmiane lub z cos2 niestety chyba tylko wtedy to ma sens ...no i cos z wit.c - rozjasnia troszke ...
o tej Clarenie tez czytalam , te kosmetyki nie sa takie drogie - mozna by raz sie skusic
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-03-02, 20:45   #4740
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Lapi mam jakis taki nijaki okres,właściwie to nie wiem dlaczego tak jest.Myślę że stara depresja się odzywa a to nie fajna sprawa
Diety nigdy nie miałam jedno co się zmieniło to ze nie jem słodyczy.

Miszka Ty sie codziennie smarujesz pigma?

Jutro cały dzień pracuję więc mnie tu nie bedzie.Trzymajcie sie Kobietki ciepło

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości