Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-14, 10:30   #4831
Catherine1980
Rozeznanie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka ja za Twoimi nowościami nie nadążam
jestem 100 lat do tyłu za Murzynami nie obrażając Murzynów
Catherine1980 jest offline  
Stary 2010-03-14, 10:54   #4832
Michell72
Zakorzenienie

rzucaja mi sie w oczęta newsy i co sił pędzę do Was podzielic sie wiadomosciami:cm okch chce mi sie tego kremu biotherm detox..ale 130zł to ponoc okazja bo normalnie 275 kosztuje ale i tak cena zaporowa..tylko ten opis przebarwienia detoxyzuje Mam wagęale z czego sie cieszysz głupia wejscie na nia i ujrzenie 5 kg wiecej:ee k: zaowocowało w domu hi hi wszystkim sie oberwałol ac po dupie michelke5 kg chryste Lapi dołączam z surową dietką..Cati jak Szymus sliczny naszImiro cos zamilkła martwie sie ,bo miała ciezki okres..Ochydka opisz mi kolor jaki masz z EL i zerknij w to co wczesniej nap
Michell72 jest offline  
Stary 2010-03-14, 20:42   #4833
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

No zniknęła i Plamiasta i Imiro i Nenya
Miszka ta Ziaja Pro jest tylko dla gabinetów kosmetycznych dlatego nie ma w sklepach

Lapiś jak Twój żelik?smarujesz się i widzisz jakiekolwiek efekty?
Catiś a Twoje tablety działają?mam nadzieje że tak
Stary 2010-03-14, 22:24   #4834
LAPIEL
Zakorzenienie

SzatAnka71

Lapiś jak Twój żelik?smarujesz się i widzisz jakiekolwiek efekty?
.........................

smaruje od 5 dni , narazie zadnych cudownych efektow ,
oprocz tego ,ze przyjemnie sie go uzywa ..noo moze skorka bardziej zwarta sie robi ...ale to moze byc efekt cwiczen i diety a nie tego zelu

milego wieczorka
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-03-15, 04:21   #4835
0chydka
Raczkowanie

GG do 0chydka

Witajcie
Tylko na momencik Michellka tu masz moją opinię odnośnie DW : TU odnośnie kolorków to raczej wybieraj jaśniejsze bo EL ma ciemne i ciepłe tonacje TO TU powinno Ci pomóc dobrać odcień (sugestią kosmetyku się nie kieruj). Pozdrawiam.
Aaaa udostępnij płatność allegro . Dzięki
0chydka jest offline  
Stary 2010-03-15, 08:44   #4836
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Lapiś to raczej za wcześnie na efektyMyślę że te wszystkie kremy to guzik dają a chodzi głównie o masażtak czy siak jak fajny jest krem czy żelik to się lepiej masuje
Stary 2010-03-15, 09:47   #4837
Michell72
Zakorzenienie

Dzien dobrybozesz zima znowu u nas wsciec sie mozna Ochydka fajna recenzja mnie ten tez nie pasuje,laski go chwala a dla mnie efekt maski i tepa konsystencja..light double jest lepszy ale mieszamałam go z kremem lub bazą..Nie mialam nigdy lift ani nutriv..stronke z kolorystyką EL mam w zakladkach tyle tylko ze co naocznie i organoleptycznie człek zobaczy to bezpieczniej zakupilam biotherm bo w opisie przyciagneło
krem rozświetlający likwidujący przebarwienia.... no mam wyrzuty sumienia co do ceny ale detox dla paszczy fajna sprawa..czy działa?mam nadzieje:rolley es:
Michell72 jest offline  
Stary 2010-03-15, 10:51   #4838
LAPIEL
Zakorzenienie

Michell72
zakupilam biotherm bo w opisie przyciagneło
krem rozświetlający likwidujący przebarwienia.... no mam wyrzuty sumienia co do ceny ale detox dla paszczy fajna sprawa..czy działa?mam nadzieje
................

a ja kupilam Lancome Blanc Expert , mam wersje na noc ,
to zobaczymy , ktory lepszy to te same kremy ino inne firmy
..............

aaa i Beatko - napalalas sie na podklad YSL teint Radiance - jest juz w Sephora, wczoraj probke wzielam , jak Cie zainterseuje moja opinia , daj znac chyba ,ze juz tez zdazylas sobie wyprobowac ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-15 o 10:57
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-03-15, 11:50   #4839
Michell72
Zakorzenienie

Lapus daj opinie dajMaska z ziajii super kupcie sobie laski..tania a efekty spektakularne takie bejbusiowe lico
Michell72 jest offline  
Stary 2010-03-15, 12:46   #4840
Catherine1980
Rozeznanie

Szatanuś tablety nie działają. Na razie chyba za krótko biore a dziadostwo głęboko siedzi.

Miszuś Szymuś rośnie jak na drożdżach. Niesamowite jak dziecko się szybko zmienia. Odpukać nadal jest grzeczny i mało płacze. W środę miałam iść z nim na multibabykino ale pogoda odstrasza.

Tak sie martwiłam że nie wejde w kostium na chrzest ale jakoś się dopięłam. Uśmiejecie się ale nawet w barkach przytyłam bo jakoś tak mało miejsca jest
W weekend imprezujemy
Stary 2010-03-15, 14:29   #4841
0chydka
Raczkowanie

GG do 0chydka

Hej Lachony
Catherine nie ma się co śmiać tak właśnie pozbyłam się 7 kostiumów i 9 marynarek służbowych bo coś ni mocno ruchy ograniczać zaczęły . Pocieszenie w tym że tyje się w miarę równomiernie.
Z tym pozbyłam to trochę przesada bo większość wisi w szafie i czeka na opamiętania mojego ciała hehehe.
No tak dzieciaki rosną jak szalone i zdradzaja nasze metryki, kupę szmalu sie wydajemy na zabiegi, kremy, botoksy etc. a tu taki "brat???" zapyta ktoś na ulicy za chwilę a Ty ze zgaszonym uśmiechem odpowiadasz "nie syn"...

Dziewczyny oceńcie swoje wybielające kremiska jak najszybciej, przetestujcie i proszę dajcie znać jakie to wynalazki.
0chydka jest offline  
Stary 2010-03-15, 15:01   #4842
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość

a ja kupilam Lancome Blanc Expert , mam wersje na noc ,
to zobaczymy , ktory lepszy to te same kremy ino inne firmy

aaa i Beatko - napalalas sie na podklad YSL teint Radiance - jest juz w Sephora, wczoraj probke wzielam , jak Cie zainterseuje moja opinia , daj znac chyba ,ze juz tez zdazylas sobie wyprobowac ....
Napisz, do sephory mi na razie nie po drodze...
Lancome-miałam...Nic spektakularnego, niestety. Ale kupiłam go na Allegro, mogła być podrobka, chociaż słoik i opakowanie były zdecydowanie "lancomowe". Mam nadzieję, że Twój będzie lepszy...U was tez zima?!? Bo ja wczoraj pochowałam większość zimowych rzeczy Zaklinam wiosnę

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

A ja sobie inne cudo kupiłam : almay kinetin. Nie znam firmy, żadnych ich kosmetyków nie miałam, czekam na przesyłkę. Dam znać, jak sprawuje się odmładzające cudo za 28 zł (z przesyłką!) Opis zachęcający wielce

http://www.allegro.pl/item950825798_...do_twarzy.html

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Lapiś to raczej za wcześnie na efektyMyślę że te wszystkie kremy to guzik dają a chodzi głównie o masażtak czy siak jak fajny jest krem czy żelik to się lepiej masuje
Użymam od jakiegoś czasu nowej formuły dax cosmetisc-laser/wyszczuplanie coś tam, coś tam... Przyjemny, trzeba wmasować, ładnie wygładza skorę, efektu wyszczuplającego na razie nie zauważyłam. Może za krotko używam. I ma przyjemna dla portfela cenę...

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2010-03-15 o 14:57 Powód: zapomnialam dodać:)
201608151053 jest offline  
Stary 2010-03-15, 16:46   #4843
LAPIEL
Zakorzenienie

Beata2906
Napisz, do sephory mi na razie nie po drodze...
....................

a wiec ...podklad YSL Teint Radiacne - bylby cudny gdyby cokolwiek kryl i sie nie wazyl z pudrem sypkim ....

wzielam kolor nr 5 , swietnie wtopil sie w moja karnacje , na twarzy daje taka lekka rozswietlono-zlota poswiate , fajnie twarz wyglada ...

nakladalam 3 warsty z rana i musialam i tak uzyc 2 korektorow zeby pokryc moje nowe cienie
do tego jak popruszylam pudrem sypkim chanel , puderek lekko sie jakby zwarzyl , to mi sie chyba z zadnym innym podkladem nie zdarzylo ....

w polowie dnia zmylam i nalozylam raz jeszcze bez pudru sypkiego , tylko jeden korektor Toutch Eclat YSL i tez jakby sie warzyl lekko - przeciez to korektor tej samej firmy , masakra jakas -ten korektor jest BOSKI , zawsze laczy sie z innymi podkladami bez zadnego problemu , uzywam go od roku ...
musialam na korektor jeszcze jedna warstwe polozyc i bylo w koncu powiedzmy ok

ale to nie dla mnie podklad , za duzo z nim zachodu

no i brak krycia , takze nie dla plamek

szkoda bo kolorek dla mnie idealny , chyba nigdy tak dobrze odcienia mi sie nie udalo dobrac do mojej karnacji ...

reasumujac- nie kryje jak niemal wszystkie podklady rozswietlajace

wyczerpujaco opisalam , mam nadzieje
......................... ..............

a Lancome Blanc Expert do kitu mowisz ?...kurcze , no trudno ...mialam moze jednak jak Michell ten Biotherm kupic ...no nast. razem moze jak Michell zadowolona bedzie ...

kurka - juz mam ciemne cienie po masce znow

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-15 o 16:57
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-03-15, 18:04   #4844
Michell72
Zakorzenienie

Lapi Ty wypluj przez lewe ramie..musze byc zadowolona..tyle kasy na krem...Wariatka ze mnie..jedynym na co nieszczędze jest podklad a tak w kremy slabo wierze..i tu skucha..ten opis o przebarwieniach i detoxie jakos mi przemowil do 5 klepki a ta zas spokoju nie dala pozostalym czterem zdam relacje..ogolnie biotherm lubie wiec powinno byc dobrze..w cuda nie wierze..wystarczy mi ocena b.dobrze..i oby taka byla!!!!!
Michell72 jest offline  
Stary 2010-03-15, 18:05   #4845
201608151053
Konto usunięte

Cytat:

a Lancome Blanc Expert do kitu mowisz ?...kurcze , no trudno ...mialam moze jednak jak Michell ten Biotherm kupic ...no nast. razem moze jak Michell zadowolona bedzie ...

kurka - juz mam ciemne cienie po masce znow
Daj spokój, napisałam, że moze podróbę kupiłam... I może Co pomoże...Albo będzie miły, jak Shiseido white lucency...Myślę, że wybielajace produkty robione przez te wielkie firmy na rynek dalekowschodni mogłyby być dla nas lepsze

Kurcze, rozświetlające fluidy to juz nie moja kategoria wiekowa raczej...

Czas edycji: 2010-03-15 o 18:07 Powód: :)
Stary 2010-03-15, 18:15   #4846
LAPIEL
Zakorzenienie

Beata2906
...Myślę, że wybielajace produkty robione przez te wielkie firmy na rynek dalekowschodni mogłyby być dla nas lepsze
......................... ...............

hmm moze i masz racje ...po tym Shiseido White Lucency az sie boje probowac

......................... .....

Michell, splunelam ...spoxik , beda dobre kremidla nasze ,
MUSZA

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-15 o 18:17
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-03-15, 18:20   #4847
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Lapi Ty wypluj przez lewe ramie..musze byc zadowolona..tyle kasy na krem...Wariatka ze mnie..jedynym na co nieszczędze jest podklad a tak w kremy slabo wierze..i tu skucha..ten opis o przebarwieniach i detoxie jakos mi przemowil do 5 klepki a ta zas spokoju nie dala pozostalym czterem zdam relacje..ogolnie biotherm lubie wiec powinno byc dobrze..w cuda nie wierze..wystarczy mi ocena b.dobrze..i oby taka byla!!!!!
No przecież Ci nie zaszkodzi...Ale tak naprawdę to w pewnym wieku chyba lepiej co jakiś wydać kasę na zabieg u dermatologa niż drogi krem...Jest szansa na dłuższy efekt
Pisząc o "pewnym wieku" miałam oczywiście siebie, nie Ciebie na myśli
Stary 2010-03-15, 19:05   #4848
LAPIEL
Zakorzenienie

Powiedzmy sobie szczerze - te kremy, o ktorych mowimy dzialaja rozswietlajaco , nawilzaja , odzywiaja
ale plam nie rozjasnia !!! takich cudow nie ma
poprostu dobre kremy dobrych firm , warto je uzywac tak jak przeciwzmarszczkowe , troche wit.c sie na wiosne przyda

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-15 o 19:08
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-03-15, 19:56   #4849
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

A miała któraś krem z Dolivy?dostałam próbkę na noc.Wieczorem posmarowałam paszczę(tłuste cholerstwo)a rano?kurde jaki fajny krem,skóra jest miękka i taka jakaś fajna.I chyba odżywia moją plamętfu tfu żeby nie zapeszyć

Lapiel to żeliku nie kupiem bo i po co

Beata miałam chyba ten krem teraz chcę kupić ten http://www.allegro.pl/item945147194_..._az_300ml.html moze ten coś daoczywiscie jako dodatek do masażu

A ma któraś fajną wybielającą pastę do zębów?

Catiś myślę nad Bio CLA,wiem że to nie na cellulit(na to mam bańki)ale muszę trochę tłuszczu zrzucić

Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-03-15 o 19:58
SzatAnka71 jest offline  
Stary 2010-03-15, 19:59   #4850
LAPIEL
Zakorzenienie

Słuchajcie - a kosmetykow firmy Clarena probowalyscie ktoras moze ?????

oprocz kremidel wszelakich maja w ofercie ampulki i sera depigmentujace, rozjasniajace z vit.c , kwasy nawet
az nie wiem co by tu wyprobowac

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-15 o 20:00
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-03-15, 23:28   #4851
0chydka
Raczkowanie

GG do 0chydka

Dziewczęta powiedzcie coś o Auriderm-ie, to na naczynka i Skinoren-ie w kremie to na trądzik i przebarwienia potradzikowe. Która z Was miała używała proszę o opinie i wrażenia działają czy nie
A i czy wiecie czy duac jest tylko na receptę i Skinoren na receptę czy bez
0chydka jest offline  
Stary 2010-03-15, 23:35   #4852
Michell72
Zakorzenienie

Zafiro ech marzy mi sie takowy zabieg..narazie brak funduszy..Z clareny Lapi kremik z wit C gdzies chwalono..sama nie uzywalam,nie podpowiem..Beti nie zaszkodzi napewno tylko ostatnio cos moja cera sie buntuje i mam jakies suche skorki,pryszcze tu i ówdzie och wrrrr i licze na mała poprawe..juz nie na cud tylko unormowanie i gładkie licoSkinoren działa na pryszczyki i dodatkowo wybiela..podbieram czasami od córki..Dzisiaj ide nynac w ziajowej maseczce..wchlania sie superasnie takze obadamy wyglad poranny
Michell72 jest offline  
Stary 2010-03-16, 08:41   #4853
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Miszka ale ja czytałam ze tą maseczkę daję się na 10 minut a nie na całą nocale mam nadzieję ze Ci pomoze i Cię nie poznamy na następnej fotce

Lapi ja nie używam wogóle Clareny więc Ci też nie pomogę ale Ty wypróbuj i jak będą efekty to mi sobie też kupimy

Ochydka mi Auriderm nic nie pomógł ale zuzyłam tylko jedną tubkę a Skinorenu nie miałam

Żadna nie wybiela zębów

Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-03-16 o 08:43
SzatAnka71 jest offline  
Stary 2010-03-16, 08:55   #4854
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Słuchajcie - a kosmetykow firmy Clarena probowalyscie ktoras moze ?????
oprocz kremidel wszelakich maja w ofercie ampulki i sera depigmentujace, rozjasniajace z vit.c , kwasy nawet
az nie wiem co by tu wyprobowac
Ja od kilku m-cy zbieram się, żeby kupić Clarenę, ale kiepsko mi idzie na Allegro bardziej opłaca się kupić ten krem w poj.200 ml, a po co mi 200 ml?!? I zawsze wcześniej skuszę się nas coś innego...

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A miała któraś krem z Dolivy?dostałam próbkę na noc.Wieczorem posmarowałam paszczę(tłuste cholerstwo)a rano?kurde jaki fajny krem,skóra jest miękka i taka jakaś fajna.I chyba odżywia moją plamętfu tfu żeby nie zapeszyć
Doliva ma bardzo przyjemną maseczkę z wit.C. ładnie rozjaśnia twarz i nieźle pachnie. Oczywiście, nie piszę o likwidowaniu przebarwień, tylko ogólnym kolorycie. Na przebarwienia-niestety-cos2-the best

Czas edycji: 2010-03-16 o 08:57
Stary 2010-03-16, 09:36   #4855
Michell72
Zakorzenienie

Beti clarene mozna zakupic w saszetkach na wyprobowanie..i zawsze saszetki sa bardziej skoncentrowane aby zachecic potencjalnych klientow..Szatanka wybielam ale zelem ,mam nakladki i kupuje taki zel na noc ide w tym spac i tak 10 dni..regularnie piaskowanie i błysk..myję pasta blanx ostatnio ale taka od osadu(palę)..Molly pisała bym poszła w niej spiuchnac (maseczka )wiec poszłam..efekt uspokojenia nastapil bo zasnełam jak bejbuś
Michell72 jest offline  
Stary 2010-03-16, 10:00   #4856
Catherine1980
Rozeznanie

Ochydka dla mnie skinoren jest boski. Nic mi po nim nie wychodzi i trądzikowe przebarwienia rozjaśnił. te plamy co mam to hormonalne.
Jeden dzień na noc skinoren a na druga noc jakiś wybielacz lub nawilżacz i tak w kółko.
Jest bez recepty a z receptą i tak tyle samo kosztuje ok 40-50 zł zależy od apteki. Na początku może lekko szczypać. I co najwazniejsze można go latem stosować. Ja stosuje go juz ok 4 lat i w Tunezji z nim byłam

Szatanus ostatnio przeczytałam że krzem świetnie działa na cellulit i pryz okazji na cere. Podobno mega krążenie poprawia i cell znika. Znalazłam w jednej internetowej aptece 2 cuda - HIALUCELL kwas hialuronowy+krzem i GLAMUREN krzem + laktoferryna piękna cera
Na któres się skusze bo nie są drogie jak cellasane
Tylko ile tego trzeba łyknąć żeby zaczeło działac to nie wiem
Stary 2010-03-16, 10:03   #4857
LAPIEL
Zakorzenienie

Michell, gdzie kosmetyki Clarena mozna kupic w saszetkach ?????
LAPIEL jest offline  
Stary 2010-03-16, 10:38   #4858
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Michell, gdzie kosmetyki Clarena mozna kupic w saszetkach ?????
allegro...Ale ja znalazłam tylko jedną ofertę na ten krem z wit.C i kosztuje to 57 zł. za 50 ml w saszetkach..To już wolałabym tubę za jakieś 100 zł...
Stary 2010-03-16, 10:53   #4859
Michell72
Zakorzenienie

http://www.allegro.pl/item955906064_...prezencie.html lub http://www.allegro.pl/item962399030_...etek_20ml.html

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

kremik 27zł wychodzi a serum 29,90 plus probki..mozecie sie zrzucic we dwie i wyprobowackoszta po polowie wiec chyba sie oplaca

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cati jak sie moze połączy z masazami,dietą i wcieraniem serum w ciało to ma sens łykanie tabsów..bo same nic nie zdzialaja..Wciągnełam tyle Inneov Cellulit i
Michell72 jest offline  
Stary 2010-03-16, 11:05   #4860
LAPIEL
Zakorzenienie

dzieki laseczki za info

Beatko - poczytaj sobie o podkladzie Armani Lasting Silk , jest opis na wizaz choc nie ma opinii ...mam go na buziaku - nooo i fajny ! , w porownaniu do wczorajszego YSL Teint radiance SUPER! ...tylko kolorek mi zle dobrano - laska w Douglasie stwierdzila ,ze mam wlosy w odcieniu zimnego brazu to da mi zimny bez a nie cieply i zle bo mam teraz rozowa twarz a szyje piaskowa ...ale se omotam nowym szlikiem i bedzie oki ....jak caly dzien bedzie ten podklad tak dobrze wygladal to wezme jeszcze jedna probke z dobrym kolorem i kupie go ....
stawiam go poki co na rowni z moim Guerlain Parure Extreme , ktorego uzywam od jakiegos czasu ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-16 o 11:07
LAPIEL jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości