Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-17, 09:40   #1291
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
tam są trzy wersje..Ty ta pierwsza z kwasami wybrałaś tak?nie boisz sie kwasów Magda?a ta pierwsza ma najlepszy opis..Mala D-dostałam próbki ,jedna Maluśce podrzuciłam,ale wypaćkam co mi tam..juz tyle tego moja buzia przyjmuje Probowałas podklad Clinique super lift oil-free?
Wziełam to http://www.allegro.pl/item556922388_...ynka_6szt.html
i to
http://www.allegro.pl/item553780343_..._naczynka.html

Nie tych kwasów PHA to sie nie boje bo one działaja dobrze na naczynka.

Tego Cliniqua nie miałam ale mam w kompakcie mineralny almost powder makeup teint poudre naturel i moim zdanie lepszy od tego Diorka lepsze krycie i wogóle.....jego mozna gąbeczka jako podkład (ja tak robie) albo pędzelkiem jako puder (tak jeszcze nie próbowałam).
ale ja sucha jestem to oil-free nie uzywam
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2009-02-17, 09:40   #1292
maallaa
Raczkowanie

Cytat:
Hi hi..pod kołderka jest fajnie mogę juz kciuki pościc?bo mnie kobieto paluszki bolą No wlaśnie ten co sie miesza dwa kolory to jest Custom Creations jak bedziesz miała mozliwośc przetestowac na buzi to daj znać jaki efekt
Trzymaj kciuki i nie puszczaj - poboli, poboli i przestanie, a najwyżej rozpoczniemy nowy wątek o pielęgnacji zmasakrowanych kciuków A tego revlonka chcesz? to daj adres Customa przetestuję, bo coś mi mówi, że może być niezły, tylko czy nie będzie tak, że dużo koloru "niechcianego" po prostu się zmarnuje???
Nusia - dopiero w weekend będę może w stolicy, trzeba było dać znać wcześniej to bym wczoraj zabalowała po szkoleniu i poczekała na Ciebie
maallaa jest offline  
Stary 2009-02-17, 10:14   #1293
Michell72
Zakorzenienie

Madzia, zamowię ale nie teraz bo limit mi sie wyczerpał 23 jeszcze mam tą wizyte u tej lekarki to dopytam o naczynka..co proponowałaby na ich kurowanie Nusia znów Cie malo będzie a na szkoleniu masz dostęp do neta? Malus spoko -wytrzymam hi hi..Z TZ sie pokłóciłam własnie wyszedł wielce obrażony Zazdrosny o to ze klikam z Wami i jak to on słodko ujął mniej mnie dla niego ostatnimi czasy... rano,wieczór,we dnie w nocy..lece do Was a nie do mężusia...no pewnie jeszcze przytaknąć to mi wielbłąda bedzie kazal ciągnąć
Michell72 jest offline  
Stary 2009-02-17, 10:18   #1294
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Madzia, zamowię ale nie teraz bo limit mi sie wyczerpał 23 jeszcze mam tą wizyte u tej lekarki to dopytam o naczynka..co proponowałaby na ich kurowanie Nusia znów Cie malo będzie a na szkoleniu masz dostęp do neta? Malus spoko -wytrzymam hi hi..Z TZ sie pokłóciłam własnie wyszedł wielce obrażony Zazdrosny o to ze klikam z Wami i jak to on słodko ujął mniej mnie dla niego ostatnimi czasy... rano,wieczór,we dnie w nocy..lece do Was a nie do mężusia...no pewnie jeszcze przytaknąć to mi wielbłąda bedzie kazal ciągnąć
no cóz TŻ sie przyzwyczai ...... z czasem mój juz nic nie mówi
To ja wypróbuję co to warte to co zamowiłam - a ty powiesz co twoja lekarka zaproponowała
I BIORĘ SIĘ ZA ROBOTĘ wrrrrrrrrrrrr
Stary 2009-02-17, 10:57   #1295
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Trzymaj kciuki i nie puszczaj - poboli, poboli i przestanie, a najwyżej rozpoczniemy nowy wątek o pielęgnacji zmasakrowanych kciuków A tego revlonka chcesz? to daj adres Customa przetestuję, bo coś mi mówi, że może być niezły, tylko czy nie będzie tak, że dużo koloru "niechcianego" po prostu się zmarnuje???
Nusia - dopiero w weekend będę może w stolicy, trzeba było dać znać wcześniej to bym wczoraj zabalowała po szkoleniu i poczekała na Ciebie
Wygrał gdzies w rankingu ten podkład..moze okazać sie strzałem w 10 Markowe np ten mineralny Dior,nie doc ze drogie paskudy to jeszcze nie spelniają swojej roli albo my mamy buziole nieodpowiednie hi hi...Wazne czy Custom kryje jakoś nobliwie a mieszanie kolorow visażyści tez tak robia mieszając ze soba dwa odcienie i nakladaą taki podklad na twarz..Wez probaska Clinique superlift oil free przy okazji i powiesz mi jak Ci sie podobaja mam 07 honey
Michell72 jest offline  
Stary 2009-02-17, 11:01   #1296
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Wziełam to http://www.allegro.pl/item556922388_...ynka_6szt.html
i to
http://www.allegro.pl/item553780343_..._naczynka.html

Nie tych kwasów PHA to sie nie boje bo one działaja dobrze na naczynka.

Tego Cliniqua nie miałam ale mam w kompakcie mineralny almost powder makeup teint poudre naturel i moim zdanie lepszy od tego Diorka lepsze krycie i wogóle.....jego mozna gąbeczka jako podkład (ja tak robie) albo pędzelkiem jako puder (tak jeszcze nie próbowałam).
ale ja sucha jestem to oil-free nie uzywam
ten szybko działający mnie kusi..tylko Magda och rano to zaaplikowac,krem?,filtr.. podklad, jej duzio Czy reakcji na słońcew po tym nie bedzie (kwasy) i czy plamki dodatkowe nie wyjdą?nie boisz sie?juz mnie kusi kliknąc kup terazna te naczynka kolo nosa chodz bym maziała
Michell72 jest offline  
Stary 2009-02-17, 11:02   #1297
maallaa
Raczkowanie

Cytat:
Wygrał gdzies w rankingu ten podkład..moze okazać sie strzałem w 10 Markowe np ten mineralny Dior,nie doc ze drogie paskudy to jeszcze nie spelniają swojej roli albo my mamy buziole nieodpowiednie hi hi...Wazne czy Custom kryje jakoś nobliwie a mieszanie kolorow visażyści tez tak robia mieszając ze soba dwa odcienie i nakladaą taki podklad na twarz..Wez probaska Clinique superlift oil free przy okazji i powiesz mi jak Ci sie podobaja mam 07 honey
Ok, spróbuję, ale najwcześniej w weekend. Dam znać. Apropos - bierze mnie chyba grypa, łamie w kościach, szczypią oczy, uch jak ja tego nie cierpię. A tu tyle roboty i trza mózg wytężać...
maallaa jest offline  
Stary 2009-02-17, 11:31   #1298
agam1977
Raczkowanie

Cześć cosmitki. Ja po wczorajszej masce nadal mam buraka, rano miałam troche podpuchnięte pod oczami teraz troche zeszło, ale nadal czuje się tak jakbym się zjarała za mocno na słońcu. Dzisiaj jeszcze hydroK a na wieczór pierwszy raz cos2. Jestem na wychowawczym więc mam super warunki na cosmelan, choć dziecko jak wiadomo jest bardzo absorbujace.
agam1977 jest offline  
Stary 2009-02-17, 11:35   #1299
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Ok, spróbuję, ale najwcześniej w weekend. Dam znać. Apropos - bierze mnie chyba grypa, łamie w kościach, szczypią oczy, uch jak ja tego nie cierpię. A tu tyle roboty i trza mózg wytężać...
Mnie tez jakis wirusek dopadł.Faszeruje sie aspiryna,wit C 1000 i scorbolamidem.Masz cos przy sobie?moze wyjdz na chwilke do apteki i kup coby przetrzymac do konca jakoś
Michell72 jest offline  
Stary 2009-02-17, 11:37   #1300
maallaa
Raczkowanie

Cytat:
Mnie tez jakis wirusek dopadł.Faszeruje sie aspiryna,wit C 1000 i scorbolamidem.Masz cos przy sobie?moze wyjdz na chwilke do apteki i kup coby przetrzymac do konca jakoś
Chyba własnie wyskoczę po jakieś medykamenty, bo najchętniej to do podusi bym się przytuliła...
maallaa jest offline  
Stary 2009-02-17, 11:38   #1301
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Cześć cosmitki. Ja po wczorajszej masce nadal mam buraka, rano miałam troche podpuchnięte pod oczami teraz troche zeszło, ale nadal czuje się tak jakbym się zjarała za mocno na słońcu. Dzisiaj jeszcze hydroK a na wieczór pierwszy raz cos2. Jestem na wychowawczym więc mam super warunki na cosmelan, choć dziecko jak wiadomo jest bardzo absorbujace.
Hej Agam alez Ci zazdroszcze tego odplamiania efekt bedzie super zobaczysz..kazda z cosmelanek przechodzila przez mękę by potem objawic światu piękne lico mnie to nie dane przez zbyt kruche naczynka opisuj nam efeky
Michell72 jest offline  
Stary 2009-02-17, 11:39   #1302
maallaa
Raczkowanie

Cytat:
Cześć Aga, piszesz, że jesteś na wychowawczym - powiedz - czy przed ciążą miałaś plamy, czy dopiero w trakcie dostałaś? I może lepiej nie pokazuj się dzidzi z tą opuchlizną, bo się bidula wystraszy
maallaa jest offline  
Stary 2009-02-17, 11:41   #1303
wiiniii
Rozeznanie

Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam was cieplutko

na chorubska duzo wit c duze dawki
1000 za mało na dzien w czasie choroby wiecej aplikuj( z polecenia buczki)Buczka nas poinformowała ze nalezy brac najlepiej ten kwas - czysta wit c -mieszac z np sobie z sokiem jabłkowym
musielibyscie cofnąc sie do 4 czesci tam opisała jak zazywac
ale naprawde sa efekty

a ja przed ciążą nei miałam żądnych plamek
mogłam plackiem lezec na solarce lub słoncu
a w tracjie ciazy wyszły plamy
po pierwszej ciazy idealnie zeszły po drugiej zostały na dłuzej
nie robie cosmelanu na razie - nie wiem czy w ogole zrobie- mam nadzije ze plamy zbleedna ( ale jestem naiwna co? hehe)

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-02-17 o 11:44
wiiniii jest offline  
Stary 2009-02-17, 11:48   #1304
agam1977
Raczkowanie

Cytat:
Mojego TŻ też trzepie jak widzi że siedze na forum. Ostatnio jak juz chciałam jak najszybciej doczytac wszystko to wchodziłam późno wieczorami jak mój TŻ już spał, bo normalnie to jest: "zaraz Ci wyłącze ten komputer, cały czas siedzisz" ale jak on jest w pracy to ja się dzieckiem zajmuje (no chyba że śpi).
Nie wiem czy dobrze zacytowałam. To mój pierwszy raz.
agam1977 jest offline  
Stary 2009-02-17, 11:50   #1305
agam1977
Raczkowanie

No nawet mi wyszło pojedyncze cytowanie, nie złośćcie się dziewczyny bo ja się dopiero ucze.
agam1977 jest offline  
Stary 2009-02-17, 11:52   #1306
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
witam was cieplutko

na chorubska duzo wit c duze dawki
1000 za mało na dzien w czasie choroby wiecej aplikuj( z polecenia buczki)Buczka nas poinformowała ze nalezy brac najlepiej ten kwas - czysta wit c -mieszac z np sobie z sokiem jabłkowym
musielibyscie cofnąc sie do 4 czesci tam opisała jak zazywac
ale naprawde sa efekty

a ja przed ciążą nei miałam żądnych plamek
mogłam plackiem lezec na solarce lub słoncu
a w tracjie ciazy wyszły plamy
po pierwszej ciazy idealnie zeszły po drugiej zostały na dłuzej
nie robie cosmelanu na razie - nie wiem czy w ogole zrobie- mam nadzije ze plamy zbleedna ( ale jestem naiwna co? hehe)
Hej Winuś jaki kwas???bo nie chce mi sie cofać nie smarujesz niczym plamek?thiospot?neostrada czy cos podobnego? eee same nie zejdą moje tez po ciążowe i małpy ani patrzą sobie zniknąć..och wierzyc w czarodziejską różdzę..szats prast..hokus pokus no co jestem na etapie bajek czytania synkowi to mi sie marzyświat dzieciństwa byl taaaaki beztroski Jak dzieciaczki?lepiej?a to malutkie znosi nadal dzielnie zastrzyki?moj maly tez bral w okresie chyba mial 7 mcy i na widok tej kobiety zanosił sie placzem
Michell72 jest offline  
Stary 2009-02-17, 11:55   #1307
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
No nawet mi wyszło pojedyncze cytowanie, nie złośćcie się dziewczyny bo ja się dopiero ucze.
Bardzo ładnie od złego pisania na tym forum jestem ja..niestety adhd w naciskaniu i sto myśli na minute a do tego chędz podzielenia sie z dziewczynami owocuje pisaniem post pod postem no ale nadrabiam urokiem osobistym he he Mężowie nie rozumieja rangi problemu
Michell72 jest offline  
Stary 2009-02-17, 11:57   #1308
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
no cóz TŻ sie przyzwyczai ...... z czasem mój juz nic nie mówi
To ja wypróbuję co to warte to co zamowiłam - a ty powiesz co twoja lekarka zaproponowała
I BIORĘ SIĘ ZA ROBOTĘ wrrrrrrrrrrrr
Madziuś a Ty masz latorośle,bo nie wiem??? dlaczego nie wiem? oderwij sie od tej roboty w koncu Czas na kawke..południe sie zbliża..DZIEWCZYNY KAWA????
Michell72 jest offline  
Stary 2009-02-17, 11:58   #1309
Lekko plamiasta
Raczkowanie

[quote=Magda_M_1973;110162 53]Hej Ola mnie do czasu pigmanormienia super pomógł mi pelethrokrem zlikwidował prawie wszystkie (oprócz kilku wiekszych na skrzydełkach nosa) daje go pod krem bo trochę ściąga ale za te pieniążki i wielką tube warto popróbować zawze na nogi możesz zuzyć

MAGDA - LASECZKO, czy ten krem stosowałaś na buźkę??? pytam, bo w ulotce jest informacja, że to tylko do nóg ja mam dość dużo naczynek na policzkach (po kwasach) i cały nos czerwony....
Lekko plamiasta jest offline  
Stary 2009-02-17, 11:59   #1310
agam1977
Raczkowanie

Cytat:
Cześć Aga, piszesz, że jesteś na wychowawczym - powiedz - czy przed ciążą miałaś plamy, czy dopiero w trakcie dostałaś? I może lepiej nie pokazuj się dzidzi z tą opuchlizną, bo się bidula wystraszy
Plamy zazęły mi wyłazić jakieś 3 lata temu.Pojawiły się wtedy takie małe pod oczami i pod prawą brwią. Poszłam wtedy ja głupia na dermabrazje. A to było nic w porównaniu z tym co mam teraz. Niestety po tym zabiegu musiałam za tydzień wracać do pracy. Taka śliczna chodziłam przez miesiąc bez makijażu wyobrażacie sobie. Na szczęście nie mam kontaktu z klientem i tylko współpracownice mnie widziały. Jak tylko strupy zaczeły zasychać i schodzić zaczęłam paprać kolorówką, chyba za wcześnie. Filtrów nie lubiłam więc plamy zaczeły wyłazić coraz bardziej. Brałam oczywiście tabsy, słońce zawsze lubiłam na solarium też się czasem poszło zwłaszcza przed sylwestrem. Przez ostatni rok moje plamiska się pogłębiły strasznie. Chć słońca unikałam jak ognia.
agam1977 jest offline  
Stary 2009-02-17, 12:01   #1311
maallaa
Raczkowanie

Cytat:
Bardzo ładnie od złego pisania na tym forum jestem ja..niestety adhd w naciskaniu i sto myśli na minute a do tego chędz podzielenia sie z dziewczynami owocuje pisaniem post pod postem no ale nadrabiam urokiem osobistym he he Mężowie nie rozumieja rangi problemu
Tu się zgodzę - faceci w ogóle nie kumają czaczy A - i jeszcze się zgodzę co do Twego uroku osobistego Miszelko no i bardzo mi odpowiadającego poczucia humoru - siedzę i cieszę się do monitora jak jakaś nie do końca zdrowa Co prawda grypa się czai, ale już wróciłam z apteki z zakupkami - Rutinoscorbin, gripex, polopirynka i pyralgina - taki zestaw skauta na powrót zimy
maallaa jest offline  
Stary 2009-02-17, 12:05   #1312
maallaa
Raczkowanie

Cytat:
Plamy zazęły mi wyłazić jakieś 3 lata temu.Pojawiły się wtedy takie małe pod oczami i pod prawą brwią. Poszłam wtedy ja głupia na dermabrazje. A to było nic w porównaniu z tym co mam teraz. Niestety po tym zabiegu musiałam za tydzień wracać do pracy. Taka śliczna chodziłam przez miesiąc bez makijażu wyobrażacie sobie. Na szczęście nie mam kontaktu z klientem i tylko współpracownice mnie widziały. Jak tylko strupy zaczeły zasychać i schodzić zaczęłam paprać kolorówką, chyba za wcześnie. Filtrów nie lubiłam więc plamy zaczeły wyłazić coraz bardziej. Brałam oczywiście tabsy, słońce zawsze lubiłam na solarium też się czasem poszło zwłaszcza przed sylwestrem. Przez ostatni rok moje plamiska się pogłębiły strasznie. Chć słońca unikałam jak ognia.
Ja też mam plamy od prawie 2 lat - zero tabletek, solarium - ot tylko zwykłe smażonko na słonku - aż się boję pomyśleć co będzie po ciąży - ale nie ma co się martwić na zapas. Do tej pory stosowałam clairial ten podstawowy i ten C10, ale plamy nie drgnęły. Teraz z Miszką się thiospotujemy, ale tysz wątpię w efekty No i zaczęłam stosować filtry - nie ma wyjścia jak się jest na tym forum - prędzej czy później czeka człowieka taki obskok, że lepiej się zacząć stosować do zaleceń - głównie dr Buczysława nie ma litości, ale mnie właśnie ona zmobilizowała. A gdzie w ogóle jest Buczka????
maallaa jest offline  
Stary 2009-02-17, 12:05   #1313
agam1977
Raczkowanie

Moje dzieciątko często widziało mame bez makijażu więc mój burak jej na razie nie przeraził. Wczoraj jak miałam brazowa maske na twarzy to tak dziwnie na mnie patrzyła.
agam1977 jest offline  
Stary 2009-02-17, 12:07   #1314
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Madziuś a Ty masz latorośle,bo nie wiem??? dlaczego nie wiem? oderwij sie od tej roboty w koncu Czas na kawke..południe sie zbliża..DZIEWCZYNY KAWA????
Mam brataniatka Ala 4,5 lata (ja jej drug mama i ona często sie myli) I mały Franky 5,5 mies. Gdzie tam kawa ja szaleje pracowo

Cytat:
Dokladnie tak samo miałam dokładnie wypisz wymaluj chociaz po dermabrazji mnie sie poprawiło. A na solarium to nie chodzilam...

Lekko plamiasta - mnie bratowa farmaceutka w czerwcu to przyniosła i kazała na buzie i tam też pisze zmiany naczyniowe to ja je mam na buzi i jest b. dobry tylko pod kremik bo jednak ściąga dwa razy dziennie spokojnie sie smaruj
Stary 2009-02-17, 12:09   #1315
maallaa
Raczkowanie

pelethrokrem ?????? a cóż to znowu???prosimy o więcej Zaraz robię kawkę Miszelko choć może nie powinnam, jak wczoraj 3 kubki wypiłam to do 1 w nocy się tłukłam i myślałam, że serducho mi zrywkę zrobi
maallaa jest offline  
Stary 2009-02-17, 12:10   #1316
agam1977
Raczkowanie

No właśnie gdzie nasza kochana Buczka i reszta starych cosmelanek? Dawno was dziewczyny nie było. Nie zostawiajcie nas samym sobie. Kogo mam się radzić? Wiedza teoretyczna to za mało.
agam1977 jest offline  
Stary 2009-02-17, 12:18   #1317
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
pelethrokrem ?????? a cóż to znowu???prosimy o więcej Zaraz robię kawkę Miszelko choć może nie powinnam, jak wczoraj 3 kubki wypiłam to do 1 w nocy się tłukłam i myślałam, że serducho mi zrywkę zrobi
Plethrokrem 2% krem - firma hep (chyba..) na naczynka niby na nogach ale go uzywam od czerwca na buzie i nos i do pigmanormu super mi zrobiło ale teraz masakra..... to muszę cos jeszcze dodatkowo dołożyć. Jego pod krem aplikuje i kosztuje ok 20 zł
Stary 2009-02-17, 12:20   #1318
wiiniii
Rozeznanie

Cytat:
Hej Winuś jaki kwas???bo nie chce mi sie cofać nie smarujesz niczym plamek?thiospot?neostrada czy cos podobnego? eee same nie zejdą moje tez po ciążowe i małpy ani patrzą sobie zniknąć..och wierzyc w czarodziejską różdzę..szats prast..hokus pokus no co jestem na etapie bajek czytania synkowi to mi sie marzyświat dzieciństwa byl taaaaki beztroski Jak dzieciaczki?lepiej?a to malutkie znosi nadal dzielnie zastrzyki?moj maly tez bral w okresie chyba mial 7 mcy i na widok tej kobiety zanosił sie placzem

http://kopalniawiedzy.pl/witamina-C-...-rak-5394.html

kwas askorbinowy
wiiniii jest offline  
Stary 2009-02-17, 12:28   #1319
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tam z wiadra mogu hi hi(kawe)...życiodajny płyn Posmarowałam buzie Biotherm rides repair(probka)och jak ja uwielbiam tą marke i ich kremiki..tylko ceny nie uwielbiam ale samo wchlanianie,zapach i efekty sa takie jakich inne kremidla nie poczynily na mojej buzi..Wygrana w totka mi sie marzy skromnie 5 poprosze i heja na truskawe,allegro..Biother musie kupic i nie tylko..Cliniqua polozylam.Efekt:lepszy od Diora!!! ale nie kryje zupelnie przebarwien chodz kolor ma fajny..lubim takie Madzia Ty z tego Diora jesteś zadowolona? Malus to ja Ci kremiki wysle na przebarwionka..z svr,cos z biodermy bo Ty i tak nic mocniejszego nie mozesz(dzidzia)to chociaz tak..He he TZ dzis z paczką dla Molly naginał(a zrobil sie kartonik z leksza)..to pewnie i to sie skonczy..zazdrośnik jeden..Wojnę wypowiadam facetowi..
Michell72 jest offline  
Stary 2009-02-17, 12:36   #1320
Michell72
Zakorzenienie

[quote=Lekko plamiasta;11018909]
Cytat:
Hej Ola mnie do czasu pigmanormienia super pomógł mi pelethrokrem zlikwidował prawie wszystkie (oprócz kilku wiekszych na skrzydełkach nosa) daje go pod krem bo trochę ściąga ale za te pieniążki i wielką tube warto popróbować zawze na nogi możesz zuzyć

MAGDA - LASECZKO, czy ten krem stosowałaś na buźkę??? pytam, bo w ulotce jest informacja, że to tylko do nóg ja mam dość dużo naczynek na policzkach (po kwasach) i cały nos czerwony....
hi hi na nogi a potem buzka..to mnie juz nie szokuje po tym jak moj pediatra maścia do oczu kazal synkowi siusiaka smarować takze wydaje mi sie ze to co Magda znalazla na allegro(link wcześniej) jest faaajne na te nasze naczynka Madzius Ty predziutko aplikuj to na buzke i zdaj nam relację..ale znając siebie nie doczekam do tego i juz pewnie dzis tez zakupię
Michell72 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości