Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-03-13, 22:29   #1711
Michell72
Zakorzenienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Maluś thiospotuj sie z uporem maniaka..jeszcze nie mineło 1,5 m-ca..a nóż obudzisz sie ,pewnego wiosennego dnia i doznasz szoku-brak plamek och..ja też chcę taaakie przebudzenieZaraz sie pigm..na czółko i zmykam w ramiona Morfeusza Dobranoc wszystkim
Michell72 jest offline  
Stary 2009-03-13, 22:36   #1712
jedynusia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Maluś thiospotuj sie z uporem maniaka..jeszcze nie mineło 1,5 m-ca..a nóż obudzisz sie ,pewnego wiosennego dnia i doznasz szoku-brak plamek och..ja też chcę taaakie przebudzenieZaraz sie pigm..na czółko i zmykam w ramiona Morfeusza Dobranoc wszystkim
dobranoc Miszelko
dobranoc plameczki
ja tyż zaraz pigmanorm na czółko, może jutro troche twarzy mi odpadnie?
oby efekt był
Maallaa ja po winku to tyż piękna jestem
a po piwku toż normalnie cud świata
zaraz musze się w lusterku obcykać bo martini popijam
dziewczynki weeeeeekeeeeend przed nami hura, hura, wasze zdrówko śpioszki
jedynusia jest offline  
Stary 2009-03-13, 23:09   #1713
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

No i poszly spac,a tak sie darly ,ze piatek .Nawet wino pily
Iklen 49 Euro kosztuje,ale zaczekajcie z kupnem.Musze przetestowac,czy wogole dziala.
Stary 2009-03-14, 12:43   #1714
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
dobranoc Miszelko
dobranoc plameczki
ja tyż zaraz pigmanorm na czółko, może jutro troche twarzy mi odpadnie?
oby efekt był
Maallaa ja po winku to tyż piękna jestem
a po piwku toż normalnie cud świata
zaraz musze się w lusterku obcykać bo martini popijam
dziewczynki weeeeeekeeeeend przed nami hura, hura, wasze zdrówko śpioszki
Hej Po aplikacji wieczornej,oraz dokladce nocnej pigmanormu..nic a nic,nie jestem czerwona...ale co tam..moze cienie zejdą,bez buraczenia..Miłego dnia plamusie
Michell72 jest offline  
Stary 2009-03-14, 15:30   #1715
jedynusia
Rozeznanie

Cytat:
Hej Po aplikacji wieczornej,oraz dokladce nocnej pigmanormu..nic a nic,nie jestem czerwona...ale co tam..moze cienie zejdą,bez buraczenia..Miłego dnia plamusie
nom, ja trzeci dzien czółko smarowałam i ani tyci tyci się moe łuszcze, zobaczymy kiedy się zacznie
plameczki gdzie Wy się znowu podziałyście wszystkie?
jedynusia jest offline  
Stary 2009-03-14, 18:15   #1716
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
nom, ja trzeci dzien czółko smarowałam i ani tyci tyci się moe łuszcze, zobaczymy kiedy się zacznie
plameczki gdzie Wy się znowu podziałyście wszystkie?
Nusia smarujesz całą twarz?cieńko?bo ,ja dość grubo na czoło położyłam..troszkę jakby jest zaróżowione,ale łuszczenia nie zauważyłam....Co tu zaglądam..to zywego ducha nie ma...oj,oj...:rolle yes:...Martini ze sprite zaraz sobie poleję..Jest któraś chętna
Michell72 jest offline  
Stary 2009-03-15, 11:32   #1717
Michell72
Zakorzenienie

Znowu nie ma komu, dzień dobry powiedzieć...Chodzę po domu z pigm na czole,gruba warstwa!!! Madzia kiedy zaczełaś się łuszczyć?Ciut różowe to czoło mam..
Michell72 jest offline  
Stary 2009-03-15, 15:20   #1718
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Hej Michelko
Po 3-4 dniach a potem po paru dniach mnie spaliło oj spaliło ale uwaga Cassata też sie pigmanormiła ale ona tak niedostrzegalnie się łuszczyła i wcale buraka nie miała........ Więc moze was łagodnie potraktuje ten pigmanorm
Cienie są i będą chyba wrrrwrrr zobaczymy co Buczus powie na efekty iklena a jak nie to sam cosmelan bo na maskę się nie pisze naczynka tego nie wytrzymają.....
Ale generalnie jestem zadowolona
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2009-03-15, 17:01   #1719
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Hej Michelko
Po 3-4 dniach a potem po paru dniach mnie spaliło oj spaliło ale uwaga Cassata też sie pigmanormiła ale ona tak niedostrzegalnie się łuszczyła i wcale buraka nie miała........ Więc moze was łagodnie potraktuje ten pigmanorm
Cienie są i będą chyba wrrrwrrr zobaczymy co Buczus powie na efekty iklena a jak nie to sam cosmelan bo na maskę się nie pisze naczynka tego nie wytrzymają.....
Ale generalnie jestem zadowolona
To ja .chcę jak Cassata..Magda thiospotujesz te cienie?powinno zadziałać..smaruj...Cosme lan nie dla nas..ratowanie naczynek i regeneracja to rowniez cięzka walka,niejednokrotnie walka z wiatrakami..bo jak ktos ma w genach przekazane,lub kruchość z natury to ..sama wiesz...A jak oceniasz te kapsulki co na allegro zamówiłas na naczynka?jesteś zadowolona?moja opinia brzmi..ukojenie,ale miałam jedną fiolke więc za mało by dostrzec różnice...Serum z granatu za to,to z biochemii,wspaniale nawilza moją buzię..smaruję je na noc..na to czasami krem..obecnie absolue-lancoma.. Tylko mnie zapach tego kremu nie odpowiada..markowy a taki przeperfumowanyZamów iłam hydrolant z kocanki..Odstresowa łabym sie w sephorze..po tym remoncie mam z leksza dość
Michell72 jest offline  
Stary 2009-03-16, 08:57   #1720
Michell72
Zakorzenienie

Hej kobiety!!! Gdzie jesteście? Z kawą przyszłam
Michell72 jest offline  
Stary 2009-03-16, 09:28   #1721
agam1977
Raczkowanie

Cytat:
Hej kobiety!!! Gdzie jesteście? Z kawą przyszłam
Zgłaszam się. Z kawą, bo jakoś tak ciemmno ponuro na dworze. Dziecko dzisiaj wstało o 5.30, poszalało i już poszło spać, więc ja wcześniej dzisiaj zawitałam na forum.

Dziewczyny łuszcze się a właściwie obażę ze skóry. Od 1,5 doby ponownie smaruje się cos2 (po krótkiej przerwie na wygojenie placków i podrażnień). Na noc cała buzia w dzień plamy. Musze przyznac że wcześniej nie miałam takiego obłazenia, tylko zuszczanie a dziś zrzuciłam prawie całą skóre (bez czoła, jedynie zeszła miedzy brwiami). Wyskoczyły mi 2 pryszcze (takie przedokresowe - też tak macie?) a jako że już dojrzały pomogłam im delikatnie, powinny się szybciej zagoić, ślady są minimalne bo nie uszkodziłam dużo naskórka jakieś 2x2mm. Ponadto mam jeden ślad po drapnięciu na policzku. Plamy widać jeszcze, skóra troche różowa. Doły policzków nawilzyłam HydroK, bo tam taka sucha i posiekana skóra.

Edytowane przez agam1977
Czas edycji: 2009-03-16 o 09:33
agam1977 jest offline  
Stary 2009-03-16, 10:12   #1722
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Zgłaszam się. Z kawą, bo jakoś tak ciemmno ponuro na dworze. Dziecko dzisiaj wstało o 5.30, poszalało i już poszło spać, więc ja wcześniej dzisiaj zawitałam na forum.

Dziewczyny łuszcze się a właściwie obażę ze skóry. Od 1,5 doby ponownie smaruje się cos2 (po krótkiej przerwie na wygojenie placków i podrażnień). Na noc cała buzia w dzień plamy. Musze przyznac że wcześniej nie miałam takiego obłazenia, tylko zuszczanie a dziś zrzuciłam prawie całą skóre (bez czoła, jedynie zeszła miedzy brwiami). Wyskoczyły mi 2 pryszcze (takie przedokresowe - też tak macie?) a jako że już dojrzały pomogłam im delikatnie, powinny się szybciej zagoić, ślady są minimalne bo nie uszkodziłam dużo naskórka jakieś 2x2mm. Ponadto mam jeden ślad po drapnięciu na policzku. Plamy widać jeszcze, skóra troche różowa. Doły policzków nawilzyłam HydroK, bo tam taka sucha i posiekana skóra.
Hej..5.30..oj masz rannego ptaszka...Trwa to Twoje regenerowanie ..plamy jaśniejsze tak?..ja sie tez troszku łuszczę na czole po pigm...ale zaczerwieienia nie miałam..ale moze to moje modły hi hi zostały wysłuchane..Nie czas teraz dla mnie,na zamknięcie w domku..niestety trzeba zarabiać pieniązki..Żaluje ogromnie ,ze w styczniu lub lutym tego pigm nie miałam..juz byłabym po....Kusi Cię powtorzenie maski?co na to cosmelanki?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Nusia,Malla,Winni..gdzie jesteście? Madzie też wcieło.. Poniedziałek i wszyscy w wir pracy wpadli..oj,oj...
Michell72 jest offline  
Stary 2009-03-16, 10:38   #1723
agam1977
Raczkowanie

[quote=Michell72;11465460]Hej..5.30..oj masz rannego ptaszka...Trwa to Twoje regenerowanie ..plamy jaśniejsze tak?..ja sie tez troszku łuszczę na czole po pigm...ale zaczerwieienia nie miałam..ale moze to moje modły hi hi zostały wysłuchane..Nie czas teraz dla mnie,na zamknięcie w domku..niestety trzeba zarabiać pieniązki..Żaluje ogromnie ,ze w styczniu lub lutym tego pigm nie miałam..juz byłabym po....Kusi Cię powtorzenie maski?co na to cosmelanki?

Dla mnie teraz jest najlepszy czas na cosmelan, jestem na wychowawczym, gdybym pracowała to pewnie bym wzięła 2 tyg urlopu a jak widać w moim przypadku to by było za mało. Siedze w domu już miesiąc (od 16 lutego), nie wychodze na ulice, do sklepów, czasem wieczorem na spacer jak jest już ciemno. A dziś cała gęba oblazła ze skóry więc nie wiem ile jeszcze to potrwa.
Zaświtała we mnie myśl żeby powtórzyc maske, ale cosmelanki odradziły, że za wcześnie, po podrażnieniu i że żylaków na twarzy dostane, i żebym kontynuowała kuracje a jak coś to za jakiś czas mache powtórzyła. Maj/czerwiec mam komunie i roczek wiec chciałam wygladać ładnie na te okazje. Może do tego czasu się jeszcze troche złuszcze i kleksy wyblakną, a marzyłam żeby wyjść bez podkładu tylko kremik i filtr. Teraz wyglądam jak "idź stąd", nawet do fryzjera iść nie moge się farbnąć, bo pomyślą że jakaś chora z łuszczycą, poparzona albo bóg wie co.
agam1977 jest offline  
Stary 2009-03-16, 12:05   #1724
Michell72
Zakorzenienie

[quote=agam1977;11466100]
Cytat:
Hej..5.30..oj masz rannego ptaszka...Trwa to Twoje regenerowanie ..plamy jaśniejsze tak?..ja sie tez troszku łuszczę na czole po pigm...ale zaczerwieienia nie miałam..ale moze to moje modły hi hi zostały wysłuchane..Nie czas teraz dla mnie,na zamknięcie w domku..niestety trzeba zarabiać pieniązki..Żaluje ogromnie ,ze w styczniu lub lutym tego pigm nie miałam..juz byłabym po....Kusi Cię powtorzenie maski?co na to cosmelanki?

Dla mnie teraz jest najlepszy czas na cosmelan, jestem na wychowawczym, gdybym pracowała to pewnie bym wzięła 2 tyg urlopu a jak widać w moim przypadku to by było za mało. Siedze w domu już miesiąc (od 16 lutego), nie wychodze na ulice, do sklepów, czasem wieczorem na spacer jak jest już ciemno. A dziś cała gęba oblazła ze skóry więc nie wiem ile jeszcze to potrwa.
Zaświtała we mnie myśl żeby powtórzyc maske, ale cosmelanki odradziły, że za wcześnie, po podrażnieniu i że żylaków na twarzy dostane, i żebym kontynuowała kuracje a jak coś to za jakiś czas mache powtórzyła. Maj/czerwiec mam komunie i roczek wiec chciałam wygladać ładnie na te okazje. Może do tego czasu się jeszcze troche złuszcze i kleksy wyblakną, a marzyłam żeby wyjść bez podkładu tylko kremik i filtr. Teraz wyglądam jak "idź stąd", nawet do fryzjera iść nie moge się farbnąć, bo pomyślą że jakaś chora z łuszczycą, poparzona albo bóg wie co.
Bidulka moge sobie wyobrazic co przeżywasz.Gdyby jeszcze efekt,wynagrodzil to wszystko!! a tu nie wiadomo,czy nie trzeba jeszcze raz..Będzie dobrze! w nas masz wsparcie!!gdybym byla blizej,wsparłabym pomocą chodzby w zrobieniu zakupów..a pozniej..damy Ci pigmanormu,thiospotu,neos trady..wyblaknieszniczy m dama 19 wieczna,chodzaca z parasolka..he he zrobimy zjazd..dam... lachonarium parasolkowe,bylaby jazda

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Aga jezeli mogę Ci doradzić..proponuję..zaci ęcie..skupienie sie na..diecie!!! teraz czujesz sie mało kobieca i nieatrakcyjna w środku tego cosmelanu,więc..postaw na schudniecie..Jedz jajka..maja tylko 70 kal(gotowane)a białko podkręca metabolizm,duzo wody pij..i ogólnie zapychaj brzusio owocami i warzywami..Efekt ucieszy,doda sil w walce z plamami..a i przyda sie na komunie i roczek,wygladać o 2 rozmiary mniejPowieś na lodowce,szafkach ze slodkosciami kartki z jakims motywacyjnym tekstem i do dzieła!!! akurat ja tez zrzucam boczki..tyle tylko ze wspomagam sie adipexem..sprowadzonym z apteki ze slowacji(net to podroby)!!!! i jest rewelacyjny..wyprobowalam juz prawie wszystko a ten dziala i nie ma efektu jojo..czasami jak mialam sesje..w mc potrafilam zrzucic 5 kg,bo wiecej mi nie trzeba bylo a i 5 bylo za duzo..ale mam kolezanki co po 10 zrzucaly..Daje w dodatku takiego powera ze moge na calej wsi okna umyc he he...Jest boski i nie slucham opinii przeciwników,bo po ciązy zawsze zostaje tu i tam..a dieta nieskutkuje 1000kal np,to co robic?trzeba sie wspomagac..drogie cholerstwa sa..bo ktos tam recepte chce i place 130zl za 30 tabl,ale warto..och warto....

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Gdzie jest reszta dziewczyn...Południe juz a tu echo....Zaraz sie obraże w tęsknocie za Wami sie do kompa dorwałam,obiad na prędce gotuję..a tu co? Grzmie niczym ksiądz z ambony(nawet pasuje tekst do nowej szaty kolorystycznej vizazu)......Beee jesteście
Michell72 jest offline  
Stary 2009-03-16, 12:20   #1725
maallaa
Raczkowanie

Hej dziewczęta wybaczcie tą nieobecność, ale do końca marca to tak włąśnie będzie wyglądała moja aktywność na forum mam roboty po pachy, muszę się z tym uporać, tym bardziej, że to terminowe sprawy. Ale co i raz czytam Was - a wczoraj na odstresowanie to se do centrum handlowego wyskoczyłam - taki nieplanowany wyjazd, a zakupy całkiem całkiem O czym Ty piszesz Miszelko?ja tez próbuję coś zrzucić (tak z 1-2 kg), bo trochę mi ciasno w ciuszkach się zrobiło i ta pomarańczowa skórka na udach się pojawiła nigdy nie stosowałam żadnych środkó wspomagającychodchudzanie i chyba póki co się nie skuszę, muszę chyba zacząć troszki gimnastykować się nie lubię - jestem z tych co z w-fu zawsze się zwalniały A znasz jakąś sprawdzoną dietę - tak do świąt te 2 kg chętnie bym sprzedała
Aguś - jak się łuszczysz to chyba znak, że finisz coraz bliżej - widze światełko w tunelu będzie dobrze, jeszcze tylko troszkę wytrzymaj.
maallaa jest offline  
Stary 2009-03-16, 13:03   #1726
Michell72
Zakorzenienie

Nusia dziekuję za paczuszkę kochana jesteś..a zajączek śliczny napisz mi prosze tylko na co jest ta maść e..cos tam

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta wybaczcie tą nieobecność, ale do końca marca to tak włąśnie będzie wyglądała moja aktywność na forum mam roboty po pachy, muszę się z tym uporać, tym bardziej, że to terminowe sprawy. Ale co i raz czytam Was - a wczoraj na odstresowanie to se do centrum handlowego wyskoczyłam - taki nieplanowany wyjazd, a zakupy całkiem całkiem O czym Ty piszesz Miszelko?ja tez próbuję coś zrzucić (tak z 1-2 kg), bo trochę mi ciasno w ciuszkach się zrobiło i ta pomarańczowa skórka na udach się pojawiła nigdy nie stosowałam żadnych środkó wspomagającychodchudzanie i chyba póki co się nie skuszę, muszę chyba zacząć troszki gimnastykować się nie lubię - jestem z tych co z w-fu zawsze się zwalniały A znasz jakąś sprawdzoną dietę - tak do świąt te 2 kg chętnie bym sprzedała
Aguś - jak się łuszczysz to chyba znak, że finisz coraz bliżej - widze światełko w tunelu będzie dobrze, jeszcze tylko troszkę wytrzymaj.
Malus bo juz sie boiłam o Ciebie..ano tak..co..ja tez mam boczki..lubim slodkie..i w ogóle dla mnie jedzenie to rozkosz dla podniebienia..tylko czasami te podniebienie w biodrówki nie chce sie wcisnąć hi hi to trzeba przykrócić..Jade do Ostrowa.Zaglądne póżniej.Buziole
Michell72 jest offline  
Stary 2009-03-16, 18:40   #1727
Michell72
Zakorzenienie

Czoło mi sie łuszczy Madzia!!!! czym to zdrapywać?peeling moge zrobić???
Michell72 jest offline  
Stary 2009-03-16, 23:06   #1728
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Nic teraz nie rob,zadnych peelingow .No zwariowala baba
Drapac chce Rece precz Co najwyzej przylkejaj te skorki wazelina .Nawilzaj i nic wiecej

agam,no widzisz ! Zaczyna sie cos dziac.Bedzie wszystko dobrze
Stary 2009-03-16, 23:29   #1729
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Nic teraz nie rob,zadnych peelingow .No zwariowala baba
Drapac chce Rece precz Co najwyzej przylkejaj te skorki wazelina .Nawilzaj i nic wiecej

agam,no widzisz ! Zaczyna sie cos dziac.Bedzie wszystko dobrze
Buczuś ze co ja mam robic? Przyklejac?..nawilzam ale super ..się łuszczę..o i się cieszę,bo reaguję..a Ty?jak Iklen?ruszylo coś?...buziole

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Nuśka gdzie jesteś ciekawi mnie czy ty tez sie załuszczyłaś..Madzia Ciebie tez wcieło..jak mi papa zaczyna reagowac sama tu skorę zrzucę...i popełzam dalej...
Michell72 jest offline  
Stary 2009-03-17, 06:46   #1730
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Ruszyło!!!
Szczerz mówiąc to ja sobie najpierw platkami z pilingiem robiłam ale za bardzo drażniło i pilingime enzymatycznym cieniutko smarowanym te skorki likwidałam.......z BU
Jak kremik wcierałam to tak je rolowałam ale poczekaj niech sie połuszczy troche to spóbuj enzymatycznym je rozpuścić, albo jak nie musisz to zostaw jak jest
ALE BEZ DRAPANIA i ZDZIERANIA
Jak ci syfki wylezą to tormentiolem je ale bez wyciskania bo zostanie ślad.
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2009-03-17, 07:39   #1731
maallaa
Raczkowanie

Dzień dobry Madziu - szacuneczek - tak wczesna godzinka a Ty już z nami? pewnie teraz do pracy biegniesz, ja już kawkę piję - zapraszam wszystkie śpioszki. Miszelko - super, że coś się dzieje, zdawaj relacje, bo każda z nas ciekawa efektów. A długo trzeba się tym pigmanormem maziać?też dożywotnie jak cosmelanem? Agus - a Twoja buźka jak? Nuśka gdzie jesteś? Buczuś - a Ty to tylko tak nocką nas odwiedzasz???
maallaa jest offline  
Stary 2009-03-17, 09:11   #1732
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Ruszyło!!!
Szczerz mówiąc to ja sobie najpierw platkami z pilingiem robiłam ale za bardzo drażniło i pilingime enzymatycznym cieniutko smarowanym te skorki likwidałam.......z BU
Jak kremik wcierałam to tak je rolowałam ale poczekaj niech sie połuszczy troche to spóbuj enzymatycznym je rozpuścić, albo jak nie musisz to zostaw jak jest
ALE BEZ DRAPANIA i ZDZIERANIA
Jak ci syfki wylezą to tormentiolem je ale bez wyciskania bo zostanie ślad.
Posmarowałam teraz czolo prololis aloes..on tak dobrze natłuszcza i ma zbawienny wplyw na calokształt..Teraz nic nie widze bo jakos ciemnawo mam w domku..najlepiej w świetle dziennym widać...Thiospotnę sie za chwiluszkę..trzeba z kazdej strony uderzać kazdą bronią..hi hi...Noc na pigm..dzien-thiospot..(jak jestem w domu)Madzia to non stopa teraz sie łuszczyć będę?

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Dzień dobry Madziu - szacuneczek - tak wczesna godzinka a Ty już z nami? pewnie teraz do pracy biegniesz, ja już kawkę piję - zapraszam wszystkie śpioszki. Miszelko - super, że coś się dzieje, zdawaj relacje, bo każda z nas ciekawa efektów. A długo trzeba się tym pigmanormem maziać?też dożywotnie jak cosmelanem? Agus - a Twoja buźka jak? Nuśka gdzie jesteś? Buczuś - a Ty to tylko tak nocką nas odwiedzasz???
Hej Maluś..polej kobiet kawy..w najwiekszy kubek dla mnie..a dozywotnie nie hi hi.maxymalnie 3 mce mozna.....a jak Thiospot u Ciebie?
Michell72 jest offline  
Stary 2009-03-17, 09:22   #1733
maallaa
Raczkowanie

U mnie bez zmian, ogólnie plamy jaśniejsze, ale nie wiem czy dlatego, że zima długa czy thiospot pomógł. Wyjdzie słonko to się okaże. musze popracować, zajrzę później
maallaa jest offline  
Stary 2009-03-17, 09:23   #1734
Michell72
Zakorzenienie

O szczypie(zdaje relację)Po nałożeniu thiospotu(wczoraj tez tak zrobilam)szczypie-i dla mnie to pozytywna reakcja ,bo przynajmniej czuję,ze coś sie dzieje..tak,jak nakladalam thiospot nic nie czułam..neostra da jak pamiecią siegam tez szczypala z leksza..no to mam gruba warstwe na czole..Wczoraj odkryłam fajny balsam brazujacy..za grosze..8,50..Po przetestowaniu wyzszej pólki i męczeniu sie z wcieraniem..ten wchłania sie rewelacyjnie..smarujesz ciało i blyskawicznie sie wchlania Cztery pory roku..brazujacy balsam do ciała..i nawet milo pachnie i mnie nie dusi..a i szykowanie wieczorne skrócone o polowę..No,bo my to mamy 3 światy każda część ciała innym specyfikiem natarta,wklepana byc musi..tu pod oczka,tu na szyjkę,czółko,cos na na dupę(cellulit)..
Michell72 jest offline  
Stary 2009-03-17, 09:54   #1735
maallaa
Raczkowanie

A można tych balsamów używać? bo samoopalacze odpadają, a pewnie podobne składniki zawierają, wiecie coś na ten temat? ja miałam kiedyś balsam brązujący dove (chyba resztki jeszcze stoją w łazience), ale śmierdział i trochę żółtawa po nim byłam. A po tych 4porach po jednym smarowaniu widać efekt? bo ja jestem biała jak śmierć - szczególnie na dekolcie i nie mogę na to patrzeć.
maallaa jest offline  
Stary 2009-03-17, 10:36   #1736
agam1977
Raczkowanie

Cytat:
O szczypie(zdaje relację)Po nałożeniu thiospotu(wczoraj tez tak zrobilam)szczypie-i dla mnie to pozytywna reakcja ,bo przynajmniej czuję,ze coś sie dzieje..tak,jak nakladalam thiospot nic nie czułam..neostra da jak pamiecią siegam tez szczypala z leksza..no to mam gruba warstwe na czole..Wczoraj odkryłam fajny balsam brazujacy..za grosze..8,50..Po przetestowaniu wyzszej pólki i męczeniu sie z wcieraniem..ten wchłania sie rewelacyjnie..smarujesz ciało i blyskawicznie sie wchlania Cztery pory roku..brazujacy balsam do ciała..i nawet milo pachnie i mnie nie dusi..a i szykowanie wieczorne skrócone o polowę..No,bo my to mamy 3 światy każda część ciała innym specyfikiem natarta,wklepana byc musi..tu pod oczka,tu na szyjkę,czółko,cos na na dupę(cellulit)..
No Michell, ostro się widze pigmanormisz i thiospotujesz, wcześniej neostrada oby Ci pomogło, ale skoro się łuszczysz to chyba działa
Niestety z wymienionych wybielaczy nie miałam żadnego, więc nie znam działania i reakcji skóry na którykolwiek.
Co do balsamu brązujacego używałam takiego z Ziaji o nazwie Sopot balsam brązujacy relaksujacy, z przetestowanych ten mi najlepiej odpowiadał, ładnie przyciemnia, nie jest się żółtym i nie robią się mazy, szybko się wchłania. Ja na twarz nie smarowałam tylko resztę ciała, ale z brazujących naprawde polecam.
Dzisiaj się nie łuszcze, jestem lekko czerwona.
agam1977 jest offline  
Stary 2009-03-17, 11:13   #1737
Michell72
Zakorzenienie

Używam brazera tylko na ciało(na twarz nie)..tez jestem bladzioch..dove,nivea,zia ja,johnson,lirene..ten 4 pory roku-najlepiej sie wchlania..sama bylam zaskoczona(zdobyl laur konsumenta 2007)..Agi moje plamy to wlasciwie cienie i patrze je zlikwidowac w mniej drastyczny sposób Jak tam Twoja dieta?trzymasz a buzia?Malla gdzie jest Nusia?

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Magda uzywasz thiospotu?????????????... .powinien teraz miec dzialanie lepsze po pigm...

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
A można tych balsamów używać? bo samoopalacze odpadają, a pewnie podobne składniki zawierają, wiecie coś na ten temat? ja miałam kiedyś balsam brązujący dove (chyba resztki jeszcze stoją w łazience), ale śmierdział i trochę żółtawa po nim byłam. A po tych 4porach po jednym smarowaniu widać efekt? bo ja jestem biała jak śmierć - szczególnie na dekolcie i nie mogę na to patrzeć.
jak sobie zbrązowie uda,to mniej widac cellulit...Poczekaj jutro powiem czy widac bo dopiero natarlam sie wczoraj 1 raz...trzeba pamietac by po,umyc rece,bo zostana zacieki..latam po allegro szukajac cosik na regeneracje dloni..parafina moze?jakos kremy ktore wcieram nie za bardzo dzialaja
Michell72 jest offline  
Stary 2009-03-17, 12:25   #1738
maallaa
Raczkowanie

Cytat:
Używam brazera tylko na ciało(na twarz nie)..tez jestem bladzioch..dove,nivea,zia ja,johnson,lirene..ten 4 pory roku-najlepiej sie wchlania..sama bylam zaskoczona(zdobyl laur konsumenta 2007)..Agi moje plamy to wlasciwie cienie i patrze je zlikwidowac w mniej drastyczny sposób Jak tam Twoja dieta?trzymasz a buzia?Malla gdzie jest Nusia?

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Magda uzywasz thiospotu?????????????... .powinien teraz miec dzialanie lepsze po pigm...

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

jak sobie zbrązowie uda,to mniej widac cellulit...Poczekaj jutro powiem czy widac bo dopiero natarlam sie wczoraj 1 raz...trzeba pamietac by po,umyc rece,bo zostana zacieki..latam po allegro szukajac cosik na regeneracje dloni..parafina moze?jakos kremy ktore wcieram nie za bardzo dzialaja
To chyba ta pora roku, bo ja też łapki jak u rolnika mam - szorstkie i suche - aż wstyd rękę do pocałowania wyciągnąć hehe Spróbuję tych 4 pór roku albo ziaji - zaliży co będzie, choć znając życie będę musiała do stolicy po balsam jechać , bo przecież u nas Miszko to se jajka można kupić i może dobry twarożek
maallaa jest offline  
Stary 2009-03-17, 14:48   #1739
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
To chyba ta pora roku, bo ja też łapki jak u rolnika mam - szorstkie i suche - aż wstyd rękę do pocałowania wyciągnąć hehe Spróbuję tych 4 pór roku albo ziaji - zaliży co będzie, choć znając życie będę musiała do stolicy po balsam jechać , bo przecież u nas Miszko to se jajka można kupić i może dobry twarożek
..nio...Parafina jest fajna,regeneruje,a najlepiej to w niej posiedziec..czyli lapki w rekawiczki a nóżki w skarpety.. Michell za żywotna...a w rekawiczkach spac nie bedę.....no chyba ze mi ktos cisnienie podniesie to bokserskie..
Michell72 jest offline  
Stary 2009-03-17, 19:46   #1740
jedynusia
Rozeznanie

hello
jestem dziewczynki miałam taki niespodziewany smutny wyjazd rodzinny i dopiero wróciłam, torby jeszcze w korytarzu a ja no forum po ratunek- łuszcze się!!!!!!!
czoło mi się sypie, troche szczypie i leeko czerwonawe i co teraz???
smarować?przyklejać?
hi hi hi ale fajnie, Miszka wyczytalam ze Ty też
ale będziemy śliczne
normalnie zgłupiałam ze szcześcia, a najlepsze że to TŻ zauważyl, ze coś dziwnie wyglądam na czole jakoś sucho
Miszka ta maść excipial to jest na to żeby nie wysypywało, na to ją kupiłam.
dzialanie ma takie sobie, ale fajnie kryje
ja mam jasny kolorek, jest jeszcze ciemny
do zajączka przyczep sobie żyłke i na okno
a ten kremik - effaclar a.i. to jak juz coś wyskoczytrzebato miejsce smarować -działa ekstra
miałam effaclar k. - on na calą twarz z problemami jest, zadowolona byłam tylko że strasznie wysuszał - jak zwykle coś za coś
Miszelko napisz mi coś o tej bazie z givenchy-dla mnie bomba
ide się rozpakowac, ale będe zagladać
cześć Tajga
jak Twoja buźka?

i uciekla Tajga - wróć i poopowiadaj
laseczki doczytalam,na ręce jest superowy krem SATIN SPA, kosztuje ponad 30 zl, kupiłam go wogóle w salonie fryzjerskim
ale rewelka, właśnie na takie ręce rolnikai baaardzo wydajny
ide pranie wstawić i grzane piwko z miodem zrobić
za to gubienie skóry na wiosne hihihi

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-03-17 o 20:21 Powód: lit.
jedynusia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości