Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-01, 10:59   #1951
jedynusia
Rozeznanie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
YES, YES, YES !!! Nuśka się nabrała Z tym thiospotem to tak Prima Aprilisowo Są i plamy i cienie, ale pożartować sobie można przecież
Nie mam czasu, lecę do roboty, wpadnę później

o Ty cholero
a ja już prawie thiospoty dwa zamówiłam
zapomniałam ze to dizsiaj prima aprilis
rosołek robiłas?
przepis na ogórkowa prosta mogę Ci podać
ale mam lenia ojojojoj, nawet kawa nie pomaga ale za to po pracy lece na zakupki
Maallaa a po thiospocie masz jakies zaczerwienienia albo cóś?
jedynusia jest offline  
Stary 2009-04-01, 13:01   #1952
maallaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
o Ty cholero
a ja już prawie thiospoty dwa zamówiłam
zapomniałam ze to dizsiaj prima aprilis
rosołek robiłas?
przepis na ogórkowa prosta mogę Ci podać
ale mam lenia ojojojoj, nawet kawa nie pomaga ale za to po pracy lece na zakupki
Maallaa a po thiospocie masz jakies zaczerwienienia albo cóś?
Co Ty Nuśka - żadnego zaczerwienienia, łuszczenia ani nic w tym stylu. Tylko śmierdzi ten roller A rosołku jeszcze nie robiłam, może by tak dziś?jak kupię mięso to może spróbuję. A później poproszę o przepis na ogórkową
A co za zakupki planujesz?Ja muszę płaszczyk kupić, jutro będę w stolicy, bo lekarza mam to może cuś upoluję
A gdzie reszta plamek??????????????????? ???????
Miszka, AGuś, Wiinnii!!!!!!!
maallaa jest offline  
Stary 2009-04-01, 13:14   #1953
jedynusia
Rozeznanie

Cytat:
Co Ty Nuśka - żadnego zaczerwienienia, łuszczenia ani nic w tym stylu. Tylko śmierdzi ten roller A rosołku jeszcze nie robiłam, może by tak dziś?jak kupię mięso to może spróbuję. A później poproszę o przepis na ogórkową
A co za zakupki planujesz?Ja muszę płaszczyk kupić, jutro będę w stolicy, bo lekarza mam to może cuś upoluję
A gdzie reszta plamek??????????????????? ???????
Miszka, AGuś, Wiinnii!!!!!!!
to już chyba lepiej żeby śmierdzaił niz się łuszczyć i buraczyć
oj oby pomogło, widziałas co casata mówiła
a ja musz ecórcie obkupić, bo rośnie jak szalona i okazało się ze nie ma co na siebie włożyć
oj prawdziwa baba z niej
moze przy okazji i sobie cos kupie, chociaz znając mozliwości mojej córki to dziś wyczyścimy moje konto na te jej zakupki
dobrz ze TŻ z nami idzie to troche jego ponaciągamy hi hi hi
jedynusia jest offline  
Stary 2009-04-01, 13:19   #1954
Michell72
Zakorzenienie

Hej Wrocilam z pracy..i co ty Malus tak zartujesz a juz oczy jak spodki mi sie zrobiłyCassata psia mac,to do..wstretne slonce zaczynam miec fobie na nie...Nuska dzis tez czolko posmaruje..musialam wyblaknac po tym buraku i nawilzyc te skorki..łuszczenie mnie wkurza bardziej niz buraczenie..jakos mnie make upem sie nie daje zamaskowac na tip top..lece obiadek(dietetyczny wciągnąc..

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

kupilam sobie dzisiaj jeansy i golfik zółty i zaraz mam lepszy humor..Teraz zamowienie do apteki skladam na krem i baze..o jak szalec to na kazdej linii hi hi..Tusz dzis przetestuje bo przeslali to Wam zdam relacje..Malla jak nauczysz sie rosolku to reszta zup to juz pikus..praktycznie dajesz tylko wsad..ogorkowy,czy pomidorowy i troche serca(swojego) i zrobimy z Ciebie kuchareczke jak sie patrzy
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-01, 14:11   #1955
maallaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej Wrocilam z pracy..i co ty Malus tak zartujesz a juz oczy jak spodki mi sie zrobiłyCassata psia mac,to do..wstretne slonce zaczynam miec fobie na nie...Nuska dzis tez czolko posmaruje..musialam wyblaknac po tym buraku i nawilzyc te skorki..łuszczenie mnie wkurza bardziej niz buraczenie..jakos mnie make upem sie nie daje zamaskowac na tip top..lece obiadek(dietetyczny wciągnąc..

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

kupilam sobie dzisiaj jeansy i golfik zółty i zaraz mam lepszy humor..Teraz zamowienie do apteki skladam na krem i baze..o jak szalec to na kazdej linii hi hi..Tusz dzis przetestuje bo przeslali to Wam zdam relacje..Malla jak nauczysz sie rosolku to reszta zup to juz pikus..praktycznie dajesz tylko wsad..ogorkowy,czy pomidorowy i troche serca(swojego) i zrobimy z Ciebie kuchareczke jak sie patrzy
Niezły żarcik hehe, raz mi się udało kogoś wkręcić, ale mnie też dziś kolega nieźle zbajerował, mało zawału nie dostałam.
Co do rosołku to właśnie byłam po mięsko - dziś będzie rosół Może nie na obiad, bo o 16 będę w domciu, ale na kolację czemu nie
Miszka-ja też chcę sobie coś zakupić, żółty golfik - nono, ja nie wyglądam za dobrze w tym kolorku, ale Ty pewnie nieźle, w końcu jesteś naszą modelką cosmelankową pozazdrościć figurki i w ogóle. Ja mając 28 lat czasami sobie odpuszczam różne zabiegi pielęgnacyjne (balsam do ciała to dopiero w lato stosuję), a tu wszystkie jesteście starsze i tak dbacie o sibie, fajnie, też tak chcę. Trzeba być atrakcyjną w każdym wieku

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-04-01 o 14:13
maallaa jest offline  
Stary 2009-04-01, 15:23   #1956
jedynusia
Rozeznanie

Cytat:
Niezły żarcik hehe, raz mi się udało kogoś wkręcić, ale mnie też dziś kolega nieźle zbajerował, mało zawału nie dostałam.
Co do rosołku to właśnie byłam po mięsko - dziś będzie rosół Może nie na obiad, bo o 16 będę w domciu, ale na kolację czemu nie
Miszka-ja też chcę sobie coś zakupić, żółty golfik - nono, ja nie wyglądam za dobrze w tym kolorku, ale Ty pewnie nieźle, w końcu jesteś naszą modelką cosmelankową pozazdrościć figurki i w ogóle. Ja mając 28 lat czasami sobie odpuszczam różne zabiegi pielęgnacyjne (balsam do ciała to dopiero w lato stosuję), a tu wszystkie jesteście starsze i tak dbacie o sibie, fajnie, też tak chcę. Trzeba być atrakcyjną w każdym wieku
oj Maallaa nie przeginaj, ja sobie wypraszam starszą panią
ja młoda laska jestem hi hi hi
ale kurcze balsam tysz niezbyt często używam, bo rano nigdy nie mam czasu a wieczorek mam lenia
Miszka laseczka, ładnie jej będzie w żółtym, ja lubie takie miodowo - żółte ubranka, moze cóś zakupie dziś, ale mam plan zaciągnąć TŻ do Aparta
jedynusia jest offline  
Stary 2009-04-01, 17:14   #1957
Michell72
Zakorzenienie

Słodkie jesteścieMalus jeżu jak ja nie lubie slowa:dojrzała brr..wazne na ile sie czuje i jak mysle to juz polowa sukcesu do wiecznej mlodości to gotuj kochana i daj znac jak wyszło Nusia obkup corcie i jak juz jestesmy na etapie kuchennym:kup ten kopiec i pieczemy a teraz male sprawozdanie z probaskow..Hair nutrition sephora maska do wlosow suchych-super!!!..Serum vegetal-Yves rocher-kuszace..Max factor-Age renew..fajnie sie rozprowadza,plus za kolorek(bladzioch)..A do ciala brazer-kupijemy Loreala..schnie w 3 sekundy i pare uzyc daje efekt solarki..o to ja poprosze..Molcia mnie podkusila nuxe balsamem do ciala..o afrykanskiej ,dzikiej nucie..lubie takie klimaty zapachowe chodz murzyni ponoc smierdzą nie,nie jestem rasistką to,tak zeby Was rozsmieszyc w koncu dzis 1 kwiecien

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
ale kurcze balsam tysz niezbyt często używam, bo rano nigdy nie mam czasu a wieczorek mam lenia
Miszka laseczka, ładnie jej będzie w żółtym, ja lubie takie miodowo - żółte ubranka, moze cóś zakupie dziś, ale mam plan zaciągnąć TŻ do Aparta
hi hi ale kwiczałam na starsza paniaApart Nusia..macie rocznice czy ot tak...dlugo nie lubilam zlota,teraz lubie..ale z reguly w bizuterii mam minimalizm na sobie..zanim ja pape obrobie to juz czasu nie starcza na obwieszenie lece troche posprzatac

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Dziewczyny uzywa ktoras z Was blyszczykow w kolorze koralowym..pomarancz, cos takiego..kupilam Estee Laudera i mnie nie pasi,wiec chetnie zprezentuje nie wyrzuce przeciez no jakby szkoda
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-01, 17:40   #1958
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Hej hej
Casii ty mnie nie dobijaj burak 3 miechy i co.... pewnie sie nie filtrowałaś o....
Ja dzis Nałozyłam z czubkiem filtra i wracałam z zamkniętym oknem bo jak wracam z pracy to mam słońce po lewej ......
no nie licze na to ze tylko cien mi zostanie tak może byc ale po lecie cosmelanik sam czemu nie jak wylezie mi wąs z powrotem

ale póki co zadowolona jestem, naczynka jakby sie uspokoiły no prawie dobrze juz jest uffffff

michelko może nakladaj ten błyszczyk na pomadke albo inny błyszczyk to odcien ci się zmieni raz tak robiłam....
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2009-04-01, 17:55   #1959
LAPIEL
Zakorzenienie

Witam wszystkie cosmo- cosmelanki , dokladnie rok temu mialam robiony zabieg cosmelan w gabinecie medycyny estetycznej , cena 2500 zl, zatem chyba przebijam ta kwota tu was wszystkie , dodam iz to nie warszawska cenka , male miasto miedzy poznaniem a ziel. Gora , ot malomiasteczkowy lux ...dzis mam zamiar zrobic zabieg ponownie , juz w domciu sama , wlasnie dotarla do mnie paczka z allegro , drugi raz nie mam ochoty wydawac tak duzo pieniazkow ...niestety domyslacie sie ,ze skoro robie cosmelan po raz drugi to moje plamki powrocily ,,,,tak , tak po kilku mies ...a bylo tak cudnie bez nich . Robie cosm poniewaz tesknie za piekna buzka bez nich , nie musze wam mowic jak swietnie wygladaja nasze twarzyczki tak ok mies po zabiegu , dobrze wiecie wszystkie ....to wynagradza nam ta meke z twarza indyczki przez pierwsze dni a nawet tyg.....pozdrawiam was serdecznie , pisze tu poniewaz sledze od ponad roku te forum i przeczytalam od dechy do dechy od samego poczatku ale jakos wstydzilam sie odezwac do tej pory , dzis potrzebuje otuchy bo mam stracha - juz wiem co mnie czeka ....w razie czego jestem do dyspozycji trzymajcie sie
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-04-01, 17:58   #1960
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Hej hej
Casii ty mnie nie dobijaj burak 3 miechy i co.... pewnie sie nie filtrowałaś o....
Ja dzis Nałozyłam z czubkiem filtra i wracałam z zamkniętym oknem bo jak wracam z pracy to mam słońce po lewej ......
no nie licze na to ze tylko cien mi zostanie tak może byc ale po lecie cosmelanik sam czemu nie jak wylezie mi wąs z powrotem

ale póki co zadowolona jestem, naczynka jakby sie uspokoiły no prawie dobrze juz jest uffffff

michelko może nakladaj ten błyszczyk na pomadke albo inny błyszczyk to odcien ci się zmieni raz tak robiłam....
ee probowałam i jakos nie widze sie w tym kolorze obwieszczam ze po ogladnieciu sie w swietle dziennym Max factor jest do ..efekt maskiNUXE TONIFIC MINCEUR FERMETE mialas moze Magda?do ciała..no ale ponad 100...listonosz byl dzisiaj i trabi sobie chlopina kolo bramy..ja bez makijazu..w te pedy do drzwi..rzut oka na okno..stop..cofniecie i filtr na lico..psychoza..strach wyjsc i znow sie zaplamic normalnie cosmelanowo jacksonowe lachonarium

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Witam wszystkie cosmo- cosmelanki , dokladnie rok temu mialam robiony zabieg cosmelan w gabinecie medycyny estetycznej , cena 2500 zl, zatem chyba przebijam ta kwota tu was wszystkie , dodam iz to nie warszawska cenka , male miasto miedzy poznaniem a ziel. Gora , ot malomiasteczkowy lux ...dzis mam zamiar zrobic zabieg ponownie , juz w domciu sama , wlasnie dotarla do mnie paczka z allegro , drugi raz nie mam ochoty wydawac tak duzo pieniazkow ...niestety domyslacie sie ,ze skoro robie cosmelan po raz drugi to moje plamki powrocily ,,,,tak , tak po kilku mies ...a bylo tak cudnie bez nich . Robie cosm poniewaz tesknie za piekna buzka bez nich , nie musze wam mowic jak swietnie wygladaja nasze twarzyczki tak ok mies po zabiegu , dobrze wiecie wszystkie ....to wynagradza nam ta meke z twarza indyczki przez pierwsze dni a nawet tyg.....pozdrawiam was serdecznie , pisze tu poniewaz sledze od ponad roku te forum i przeczytalam od dechy do dechy od samego poczatku ale jakos wstydzilam sie odezwac do tej pory , dzis potrzebuje otuchy bo mam stracha - juz wiem co mnie czeka ....w razie czego jestem do dyspozycji trzymajcie sie
Witaj wsrod nas i pisz o postepach Wrocily te plamy bardzo nasilone??? nie chcialas sprobowac czegos lzejszego?pigmanorm np???
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-01, 18:12   #1961
LAPIEL
Zakorzenienie

dziekuje za tak milusie powitanko ....o powrot plamek pytasz - coz w tych samych miejscach , moze troszke bledsze ale widoczne ,dla mnie deprecha z ich powodu co rano jak w lusto spojrze , bez tony podkladu i korektora na swiat nie wychodze ...wiosna i latem to kamuflowanie jest meczace ...w miedzyczasie robilam mikrodermabrazje medyczna ,w tym samym gab. med. estetycznej co cosmelan , stosowalam peeling i krem depigmentacyjny svr clairial , oczywiscie efekt zerowy tychze zabiegow , wkurzylam sie zatem i zamowilam na allegro zestaw cosmelan , to chyba jedyny skuteczny zabieg , juz nie wierze ,ze inne srodki moga pomoc ...mam ciemna karnacje , biore od lat antytabl, takze nie ma sie co lodzic ....oczywiscie 50+ zawsze - to tak gdyby ktoras z was pomyslala ,ze po zabiegu nie dbalam o buzke jak nalezy , mam swirka na tym punkcie jak wy wszystkie , takze w tej kwesti nie mam sobie nic a nic do zarzucenia .
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-04-01, 18:29   #1962
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuje za tak milusie powitanko ....o powrot plamek pytasz - coz w tych samych miejscach , moze troszke bledsze ale widoczne ,dla mnie deprecha z ich powodu co rano jak w lusto spojrze , bez tony podkladu i korektora na swiat nie wychodze ...wiosna i latem to kamuflowanie jest meczace ...w miedzyczasie robilam mikrodermabrazje medyczna ,w tym samym gab. med. estetycznej co cosmelan , stosowalam peeling i krem depigmentacyjny svr clairial , oczywiscie efekt zerowy tychze zabiegow , wkurzylam sie zatem i zamowilam na allegro zestaw cosmelan , to chyba jedyny skuteczny zabieg , juz nie wierze ,ze inne srodki moga pomoc ...mam ciemna karnacje , biore od lat antytabl, takze nie ma sie co lodzic ....oczywiscie 50+ zawsze - to tak gdyby ktoras z was pomyslala ,ze po zabiegu nie dbalam o buzke jak nalezy , mam swirka na tym punkcie jak wy wszystkie , takze w tej kwesti nie mam sobie nic a nic do zarzucenia .
a to ..co ja ostatnio z tymi...kurcze popatrz dzis Cassata,teraz Ty..nie jest to budujace,ale takie realia niestety...jesli mnie nie pomoze pigmanorm,tez pewnie zakupie cosm tylko ze sama 2..maska by mi naczynka zrujnowala..i błedne kolo szukasz antidotum na jedno ,pozostaje problem drugiego.. bedzie dobrzegrunt to wierzyc i sie nie załamywac..moze w miedzy czasie jakis uczony(swoja droga co oni robia ,ze nic nie znajduja) wynajdzie zloty srodek na nasze problemy..pierwsza bym mu pogratulowała!!!!!T ez biore teraz tabsy i drze z obawy by mi cienie nie zamienily sie w plamiska.....Lata sie boje...juz zreszta jest sloneczko i tez mnie przeraza jak oprze sie promyk na mojej twarzy normalnie paranoja

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Malus jak rosołek???? mieszaj,mieszaj Nusia jak zakupy?
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-01, 18:40   #1963
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Michelko nie miałam - cale szczęscie ja to kaloryfer jędrny mam jeszcze Kupuje ostatnio z bielendy ideal body i jestem bardzo zadowolona, nawet cellulit mam jakis niewielki .... Bielende profesjonalna sobie zobacz cenowo super wychodzi bo tam aż 500 ml na cellulit i balsamy do ciala się pojawily...ja na razie kończe biotherm cytrusowy, ale TŻ uzwa z bielendowy czerownym winem i sobie chwali niedługo tez zaczne tylko ten cytrusowy nie umie sie skończyć....
Popatrz na te Bielendy ten na nogi to na dwa miechy wystarcza....

Acha wracając do filtrów pod makijaż zdecydowanie ROC lepszy i najlepszy, a nakladam cały makeup podkład, róż, puderek itp...... zero błyszczenia cały dzien
A pod filtr musze miec krem podobno tak jest lepiej miec cos pod np serum z BU moze wystarczyć... i filterek

Hej hej Lapiel - moje wsparcie tez masz, ja sie tylko pigmanormiłam, niestey maska nie dla mnie (naczynka wrażliwe) ale jak cos wylezie to sam cosmelan 2 bedę używać a Michelka ma ten sam pomysł i problem co ja....

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-04-01 o 18:42
Stary 2009-04-01, 19:05   #1964
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Michelko nie miałam - cale szczęscie ja to kaloryfer jędrny mam jeszcze Kupuje ostatnio z bielendy ideal body i jestem bardzo zadowolona, nawet cellulit mam jakis niewielki .... Bielende profesjonalna sobie zobacz cenowo super wychodzi bo tam aż 500 ml na cellulit i balsamy do ciala się pojawily...ja na razie kończe biotherm cytrusowy, ale TŻ uzwa z bielendowy czerownym winem i sobie chwali niedługo tez zaczne tylko ten cytrusowy nie umie sie skończyć....
Popatrz na te Bielendy ten na nogi to na dwa miechy wystarcza....

Acha wracając do filtrów pod makijaż zdecydowanie ROC lepszy i najlepszy, a nakladam cały makeup podkład, róż, puderek itp...... zero błyszczenia cały dzien
A pod filtr musze miec krem podobno tak jest lepiej miec cos pod np serum z BU moze wystarczyć... i filterek

Hej hej Lapiel - moje wsparcie tez masz, ja sie tylko pigmanormiłam, niestey maska nie dla mnie (naczynka wrażliwe) ale jak cos wylezie to sam cosmelan 2 bedę używać a Michelka ma ten sam pomysł i problem co ja....
Molly napisala i mnie kusi tym Nuxem ale drogi..teraz nie bo zamowilam z biodermy krem sebium A I(kiedys mialam sebium AKN) i baze silikonowa PRESTIGE NUTRI AQUA COMPLEX SILIKONOWA BAZA POD MAKIJAŻ 35+ ()...Madzia chcesz EL..uzywasz takich kolorkow??? tak mi sie na lasce podobał a na mnie jakos nie..

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

z biotherm musze zamowicBIOTHERM Deo Pure Antiperspirant Roll-On - ale narazie koncze vichy..Lubie ta marke..kremy maja rewelacyjne..fitness 2..ech wiele by sie chciało..
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-01, 19:15   #1965
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Wiesz miałam ten dezodorant i nie warto lepiej meski sobie z biothermu kupic albo męski cliniqa (właśnie uzywam...) a najlepszy na świecie to ten co ci pisałam lancome bocage w kulce. Od tego biothermu vichy to co masz duzo lepsze - nie będziesz zadowolona.
Popatrz na bielende dla mnie super..... seria ideal body

Michelko błyszczykow mam ci ogromny dostatek - wystaw na allegro albo na wymianke na wizażu....

Czas edycji: 2009-04-01 o 19:16
Stary 2009-04-01, 19:29   #1966
agam1977
Raczkowanie

Cześć kobitki, witam stare i nowe (Lapiel) cosmelanki. Uff okna pomyte, firanki poprane, poprasowane i powieszone ,jeszcze w międzyczasie kwiatki pomyłam i mam dość...
Cassatta, plamiska wróciły, to straszne Piszesz że pigmanorm stosowałaś, tzn że przestałaś cosmelanić (czy miałaś jakąś przerwę) i ten pigmanorm zaczełaś maziać?
Lapiel straszną kase faktycznie wywaliłaś za ten cosmelan. Rób sama kobitko, ja tez niedawno sama robiłam, ale efekt taki sobie i musze zrobić powtórke. A jakiego filtra używałaś? I czy używałaś na ten filtr jakąś kolorówke, czy sam filtr?
Jak długo trzymałaś maskę i jak długo teraz będziesz trzymać? Jakim systemem sie smarowałaś a jakim masz zamiar się smarować teraz (ile razy dziennie przez jaki czas)?
U Ciebie chociaż duża szansa, że jak zrobisz cosmelan to Ci plamy znikną (bo piszesz ze za pierwszym razem zeszły całkiem) a u mnie nie wiem jak to będzie za drugim razem. Działaj i zdawaj nam relacje. Trzymam kciuki.
agam1977 jest offline  
Stary 2009-04-01, 19:53   #1967
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz miałam ten dezodorant i nie warto lepiej meski sobie z biothermu kupic albo męski cliniqa (właśnie uzywam...) a najlepszy na świecie to ten co ci pisałam lancome bocage w kulce. Od tego biothermu vichy to co masz duzo lepsze - nie będziesz zadowolona.
Popatrz na bielende dla mnie super..... seria ideal body

Michelko błyszczykow mam ci ogromny dostatek - wystaw na allegro albo na wymianke na wizażu....
Pytałam o ten lancome dla Ciebie ale tak ciezko sie z nimi dogadac nie lubie nie slownych ludzi..popatrze:cmok :Nuxe nie ze wzgledu ujedrniania chcialam co zapachu..wiesz jak probaska Myrrhea furtera szamponu przetestowalam to odplynelam i jak Molly teraz poleci do Francji to poprosilam o odzywke z tej firmy..zapach ma w moich ulubionych klimatach..i wlosami jak zatrzepie to ufff ..podejrzewam,ze Nuxe tez wali na kolana..mam olejek z tej firmy,ten suchy z drobinkami i tez pachnie inaczej wymianka?musze wejsc na jakies forum?

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Cześć kobitki, witam stare i nowe (Lapiel) cosmelanki. Uff okna pomyte, firanki poprane, poprasowane i powieszone ,jeszcze w międzyczasie kwiatki pomyłam i mam dość...
Cassatta, plamiska wróciły, to straszne Piszesz że pigmanorm stosowałaś, tzn że przestałaś cosmelanić (czy miałaś jakąś przerwę) i ten pigmanorm zaczełaś maziać?
Lapiel straszną kase faktycznie wywaliłaś za ten cosmelan. Rób sama kobitko, ja tez niedawno sama robiłam, ale efekt taki sobie i musze zrobić powtórke. A jakiego filtra używałaś? I czy używałaś na ten filtr jakąś kolorówke, czy sam filtr?
Jak długo trzymałaś maskę i jak długo teraz będziesz trzymać? Jakim systemem sie smarowałaś a jakim masz zamiar się smarować teraz (ile razy dziennie przez jaki czas)?
U Ciebie chociaż duża szansa, że jak zrobisz cosmelan to Ci plamy znikną (bo piszesz ze za pierwszym razem zeszły całkiem) a u mnie nie wiem jak to będzie za drugim razem. Działaj i zdawaj nam relacje. Trzymam kciuki.
Hej Agi jak buzia??? aaa ja wlasnie tez powiesilam firanki..tylko ze okna pomył mi TZ..no,kochany..za to ja posprzatałam ostatnio w jego aucie to jestesmy kwita jak mała?marudzi?
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-01, 20:00   #1968
patika
Raczkowanie

Witajcie dziewczyny, witaj Lapiel dobrze że jesteś z nami, ja też niedawno dołączyłamRazem zawsze raźniej.
Michelle dziękuje za przepis na płaski brzuch, na pewno wypróbuje, tydzień brzuszki robiłam ale leń jestem śmierdzący Na śniadanie jem serek lekki granulowany Piątnicy z otrębami, za trzy godz. tost z jajkiem i pomidorem, potem te dwie sałatki a na kolację koło 18 cos ciepłego - 150 g chudego mięsa lub 200 ryby z jakims sosem light np. koperkowym robie lub kurczak z pomidorowym. No i tak to wygląda. Dwa razy w tyg. tylko picie-soki i woda ew. zupy czyste. Nie jest tak źle, jak się złamie ta z łakomstwa a nie z głodu.
Ma pytanko do dziewczyn, które używają Roca-malujecie się na niego?bez talku i miki? bo z tego co sie orientuje to ma Parsol. Ja dalej z Avenka się mecze ale dziś nałożyłam na nią kompakt svr 50+ zamiast avene bo mi się skończył, i mam takie wrażenie, że lepiej to wyglądało. Co tu robić? Nie chce wystraszyc rodziny podczas świąt z ta machą na pyszczku. Mam nadzieje, że skupią się na mojej szczupłej, wspaniałej figurze
patika jest offline  
Stary 2009-04-01, 20:18   #1969
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, witaj Lapiel dobrze że jesteś z nami, ja też niedawno dołączyłamRazem zawsze raźniej.
Michelle dziękuje za przepis na płaski brzuch, na pewno wypróbuje, tydzień brzuszki robiłam ale leń jestem śmierdzący Na śniadanie jem serek lekki granulowany Piątnicy z otrębami, za trzy godz. tost z jajkiem i pomidorem, potem te dwie sałatki a na kolację koło 18 cos ciepłego - 150 g chudego mięsa lub 200 ryby z jakims sosem light np. koperkowym robie lub kurczak z pomidorowym. No i tak to wygląda. Dwa razy w tyg. tylko picie-soki i woda ew. zupy czyste. Nie jest tak źle, jak się złamie ta z łakomstwa a nie z głodu.
Ma pytanko do dziewczyn, które używają Roca-malujecie się na niego?bez talku i miki? bo z tego co sie orientuje to ma Parsol. Ja dalej z Avenka się mecze ale dziś nałożyłam na nią kompakt svr 50+ zamiast avene bo mi się skończył, i mam takie wrażenie, że lepiej to wyglądało. Co tu robić? Nie chce wystraszyc rodziny podczas świąt z ta machą na pyszczku. Mam nadzieje, że skupią się na mojej szczupłej, wspaniałej figurze
Hej Pati duzo schudlas?Na roca spokojnie podklad mozesz zaserwowac..i jak musisz ,puderek..Odzałuj i kup go sobie..uwierz mi warto!!!!! nie mecz sie z avenka

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

cholera Pati pol szafy przeryłam za Svr 50 compact..chcesz?bo nie uzywam a piszesz ze sie nim maziasz kolor Beige sable..mam..

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Madzia gdzie mam wejsc w ta wymianę..och troche tego mam hi hi..
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-01, 20:21   #1970
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak ma parsol ale jest stabilizowany tinosorbami i ja sie maluje czym sie da i na sklady kolorówki absolutnie nie patrzę i nawet nie miałabym siły sprawdzać caaaałłłego kufra i wszystkiego używam i nic sie nie dzieje absolutnie absolutnie - on jest the best Tak ja Michelka mówi odżałuj a będziesz zadowolona i poczujesz róznicę np między avenka... (ja sobie kupiłam ten anty plamowy) szczerze mowiąc poza aukcja się dogadałam jutro u mnie będzie YES YES YES...
Póki co do Francji się nie wybieram a nie tam gdzie mozna go kupic bez provblemu....

a tam Michelko nie ma sprawy - ale przy okazji to wiesz ja chętna na niego....
Jakies targowisko chyba.... nie wiem, ale na innych wątkach dziwczyny maja w swoich podpisach wymianka albo targowisko - polukaj i wystaw co nie potrzebujesz

Czas edycji: 2009-04-01 o 20:23
Stary 2009-04-01, 20:36   #1971
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Tak ma parsol ale jest stabilizowany tinosorbami i ja sie maluje czym sie da i na sklady kolorówki absolutnie nie patrzę i nawet nie miałabym siły sprawdzać caaaałłłego kufra i wszystkiego używam i nic sie nie dzieje absolutnie absolutnie - on jest the best Tak ja Michelka mówi odżałuj a będziesz zadowolona i poczujesz róznicę np między avenka... (ja sobie kupiłam ten anty plamowy) szczerze mowiąc poza aukcja się dogadałam jutro u mnie będzie YES YES YES...
Póki co do Francji się nie wybieram a nie tam gdzie mozna go kupic bez provblemu....

a tam Michelko nie ma sprawy - ale przy okazji to wiesz ja chętna na niego....
Jakies targowisko chyba.... nie wiem, ale na innych wątkach dziwczyny maja w swoich podpisach wymianka albo targowisko - polukaj i wystaw co nie potrzebujesz
ech przegladałam i nawet napisalam ze mam EL blyszczyk,baze clarinsa,svr,bioderme i diorskin nude..ale nie mam czasu tego przegladac..juz o Was TZ wojuje he he a tu inne forum...ja taka jestem,kupuje,rozdaję..no nie zawsze mozna sprawdzic,a ktos zachwali,skusze sie a potem z niechecia ale stwierdzam och to nie dla mnie..i tak sobie lezy a po co ma lezecWiesz jak to jestPamietam Madziu o tym Lancome,ale marne szanse bo mowie ci kreca cos a ja tego nie lubie a jak Roc kremik?spasował Ci?nacieram sie z uporem maniaka i patrze czy juz sie odmladzam o te 10 latek

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Myrrhea furtera Madzius sprawdz na truskawie ile to to kosztuje?szampon i odzywka..Dziekuje Ci z gory
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-01, 20:42   #1972
LAPIEL
Zakorzenienie

do agam1977- a wiec tak - rok temu lekarka kazala mi trzymac maske 7 godz i po tylu zmylam przegotowana woda i poszlam dalej spac bo to noc byla nakladalam ok 19 i o 2 w nocy zmywalam , lekarka polecila mi do zmywania twarzy pchysiogel , schemat byl taki : pierwszy dzien po zabiegu nie stosujemy cosm2, tylko hydravital factor k , ewent wazelinka lub panthenol , potem caly nast tydz cosm2 2xdziennie , 2 tydz nadal 2x dziennie , 3 tydz 1x dziennie na noc ,i dalej do roku czasu 2x w tyg na noc , a i wazne zeby dopiero po conajmniej 3 godz od nalozenia cosmelanu 2 nakladac hydravital factor k , nie szybciej bo on oslabia dzialanie cos 2 ,plamy zeszly wszystkie , super efekt ....ale po leci znow powracac zaczely ....teraz mam zamiar jednak wydluzyc czas maski do 10 godz nawet i raczej powtorze schemat polecony przez dermatolozke z tym ,ze zaopatrzylam sie w kremy nawilz do wrazliwej cery mam kilka min Bioderma sensibio forte i bede sie co chwila nimi smarowac w razie potrzeby bo rok temu sie balam a twarz mnie piekla w diably , no i goraczke mialam i ogolnie samopoczucie do kitu przez pierwsze dni ....balam sie wtedy cokolwiek na wlana reke , nawet kremu innego niz lekarka mi polecila uzyc a teraz juz sie tak nie cykam , ona twierdzila ,ze svr xerial 5 jest super i mozna go na zmiane z hydravitalem stosowac ale dla mnie ani jeden ani drugi nie byl rewelacyjny jak pamietam , pantenolek mi najbardziej pasil....a filterek zawsze 50+ , teraz bioderma photoperfection , ten na przebarwienia mam , podklady tez zawsze z filtrem kupuje i naprawde pilnowalam , nawet w pochmurne dni i zima i naprawde nie wiem jak to sie stalo ,ze plamiska znow wrocily , strasznie mnie to wkurza a jeszcze bardziej ,ze musze zabieg powtarzac , znow czerwona chodzic i sie tlumaczyc wszystkim dookola ,ze mam twarz po zabiegu i nie zarazam ...okulary sloneczne i heja straszyc na miasto w domu nie wysiedze za dlugo jak siebie znam ...jak o czyms zapomnialam napisac to pytaj smialo

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

BIOTHERM DEO PURE uzywam od 2 lat chyba , dla mnie rewelka !, bede wierna ....warto kupic moim zdaniem ...ale kwestia indywidualna oczywiscie
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-04-01, 20:44   #1973
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
ech przegladałam i nawet napisalam ze mam EL blyszczyk,baze clarinsa,svr,bioderme i diorskin nude..ale nie mam czasu tego przegladac..juz o Was TZ wojuje he he a tu inne forum...ja taka jestem,kupuje,rozdaję..no nie zawsze mozna sprawdzic,a ktos zachwali,skusze sie a potem z niechecia ale stwierdzam och to nie dla mnie..i tak sobie lezy a po co ma lezecWiesz jak to jestPamietam Madziu o tym Lancome,ale marne szanse bo mowie ci kreca cos a ja tego nie lubie a jak Roc kremik?spasował Ci?nacieram sie z uporem maniaka i patrze czy juz sie odmladzam o te 10 latek

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Myrrhea furtera Madzius sprawdz na truskawie ile to to kosztuje?szampon i odzywka..Dziekuje Ci z gory
Michelko nie ma tego na allegro.

co do tego wymiankowego to cyknij fotki bo widziałam, ze tak robią
Po co ma lezeć a tak moze na cos innego fajnego wymienisz - w sumie dobry patent to jest
Ja się juz zaczełam pilnowac - dopiero jak dno widze to kupuje nowe.... dobry sposób to jest
Stary 2009-04-01, 20:56   #1974
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Michelko nie ma tego na allegro.

co do tego wymiankowego to cyknij fotki bo widziałam, ze tak robią
Po co ma lezeć a tak moze na cos innego fajnego wymienisz - w sumie dobry patent to jest
Ja się juz zaczełam pilnowac - dopiero jak dno widze to kupuje nowe.... dobry sposób to jest
Dobry..obiecuje sobie to za kazdym razem i jakos ..nie wychodzi a juz jak czytam Molly,Ona tak potrafi poderwac człowieka do lotu ze chce sie kupowac juz ,natychmiast..no i allegro..patrze sobie tylko i to kup teraz jakos samo pod paluszki podlazizresztą Ty tez paroma rzeczami mnie zaraziłas ech Magda tyle naszego co sobie podarujemy..trzeba sie rozpieszczac,zycie jest jakie jest,nie zawsze kolorowe..problemow tysiace..Jak nie teraz to kiedy? na starosc to apteke bede okupywac
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-01, 21:18   #1975
maallaa
Raczkowanie

Cytat:
Nuśka, Miszka - Wybaczcie nie miałam na myśli starszych pań, absolutnie Tylko podziwiam chęć eksperymentowania , no i takie inwestowanie w kosmetyki, z któych 90 % jest do bani. Ja zawsze sobie żałuję jutro muszę coś kupić, pensja na koncie - pieniądz musi być w obrocie
Właśnie gotuję rosołek, już kończę, zobaczymy co TŻ na to powie
Masz rację Miszka, trzeba sobie dogadzać, bo życie nas nie rozpieszcza, ale Ty i Madzia jesteście w tym totalnymi przodowniczkami

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-04-01 o 21:22
maallaa jest offline  
Stary 2009-04-01, 21:21   #1976
patika
Raczkowanie

Dziewczyny będę miała w przyszłym tyg. oby tylko przed świętami i już nie moge się doczekać.
Odnośnie słońca-czytałam pare artykułów mądrych ludzi-ekspertówna ten temat i pisali że promieniowanie uva, a więc to które powoduje plamy w głębszych partaich skóry jest takie samo latem i zimą i dlatego właśnie powinnyśmyużywać filtrów cały rok. Więc może nie powinnyśmy tak panikować? Ja sama wariuje, chowam się przed słońcem, choc mieszkam w domku z ogrodem i chętnie siedziałabym na tarasie kiedy tylko się da. Do tego mam małe dziecko a unikam spacerów z nim. Czy rzeczywiście tak jest?Co myslicie o tym?

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

będę miała oczywiście ROCA
patika jest offline  
Stary 2009-04-01, 21:27   #1977
maallaa
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny będę miała w przyszłym tyg. oby tylko przed świętami i już nie moge się doczekać.
Odnośnie słońca-czytałam pare artykułów mądrych ludzi-ekspertówna ten temat i pisali że promieniowanie uva, a więc to które powoduje plamy w głębszych partaich skóry jest takie samo latem i zimą i dlatego właśnie powinnyśmyużywać filtrów cały rok. Więc może nie powinnyśmy tak panikować? Ja sama wariuje, chowam się przed słońcem, choc mieszkam w domku z ogrodem i chętnie siedziałabym na tarasie kiedy tylko się da. Do tego mam małe dziecko a unikam spacerów z nim. Czy rzeczywiście tak jest?Co myslicie o tym?

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

będę miała oczywiście ROCA
Masz rację Pati, nie dajmy się zwariować. Ja dziś z TŻ do naszego sadu na spacer się wybrałam, piękna pogoda, a ja cała w stresie bo nie zapodałam sobie warstwy Iwostinu przed wyjściem (tyle co rano pod makijaż nałożyłam). I już z odstresowującego spacerku nici, bo żonka ma fiołka!
maallaa jest offline  
Stary 2009-04-01, 21:28   #1978
patika
Raczkowanie

Michell nie wiem ile schudłam bo na razie się nie waże, czekam do poniedziałku, minął wtedy dwa tyg. Ale czuje że schudłam po ciuchach i ogólnie lżej i lepiej sie czuję.
A svr używam ten ciemniejszy kolao ale bardzo dziękuję
A czy ten pas w aptece na brzuch to jakoś się nazywa?
patika jest offline  
Stary 2009-04-01, 21:28   #1979
agam1977
Raczkowanie

Cytat:
do agam1977- a wiec tak - rok temu lekarka kazala mi trzymac maske 7 godz i po tylu zmylam przegotowana woda i poszlam dalej spac bo to noc byla nakladalam ok 19 i o 2 w nocy zmywalam , lekarka polecila mi do zmywania twarzy pchysiogel , schemat byl taki : pierwszy dzien po zabiegu nie stosujemy cosm2, tylko hydravital factor k , ewent wazelinka lub panthenol , potem caly nast tydz cosm2 2xdziennie , 2 tydz nadal 2x dziennie , 3 tydz 1x dziennie na noc ,i dalej do roku czasu 2x w tyg na noc , a i wazne zeby dopiero po conajmniej 3 godz od nalozenia cosmelanu 2 nakladac hydravital factor k , nie szybciej bo on oslabia dzialanie cos 2 ,plamy zeszly wszystkie , super efekt ....ale po leci znow powracac zaczely ....teraz mam zamiar jednak wydluzyc czas maski do 10 godz nawet i raczej powtorze schemat polecony przez dermatolozke z tym ,ze zaopatrzylam sie w kremy nawilz do wrazliwej cery mam kilka min Bioderma sensibio forte i bede sie co chwila nimi smarowac w razie potrzeby bo rok temu sie balam a twarz mnie piekla w diably , no i goraczke mialam i ogolnie samopoczucie do kitu przez pierwsze dni ....balam sie wtedy cokolwiek na wlana reke , nawet kremu innego niz lekarka mi polecila uzyc a teraz juz sie tak nie cykam , ona twierdzila ,ze svr xerial 5 jest super i mozna go na zmiane z hydravitalem stosowac ale dla mnie ani jeden ani drugi nie byl rewelacyjny jak pamietam , pantenolek mi najbardziej pasil....a filterek zawsze 50+ , teraz bioderma photoperfection , ten na przebarwienia mam , podklady tez zawsze z filtrem kupuje i naprawde pilnowalam , nawet w pochmurne dni i zima i naprawde nie wiem jak to sie stalo ,ze plamiska znow wrocily , strasznie mnie to wkurza a jeszcze bardziej ,ze musze zabieg powtarzac , znow czerwona chodzic i sie tlumaczyc wszystkim dookola ,ze mam twarz po zabiegu i nie zarazam ...okulary sloneczne i heja straszyc na miasto w domu nie wysiedze za dlugo jak siebie znam ...jak o czyms zapomnialam napisac to pytaj smialo

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

BIOTHERM DEO PURE uzywam od 2 lat chyba , dla mnie rewelka !, bede wierna ....warto kupic moim zdaniem ...ale kwestia indywidualna oczywiscie
Lapiel ja tak Cię przepytuje bo szukam przyczyny nawrotu Twoich plam. Piszesz że używasz teraz filtr Biodermy, a w trakcie cosmelanienia jakiego używałaś? Czy dosmarowywałaś w ciągu dnia? To ważne, bo z tego co piszesz uzywasz podkładów i malujesz się na filtry, a filtr biodermy do stabilnych z kolorówką nie należy, więc moze tu jest pies pogrzebany...kolorówka zdestabilizowała Ci filtr i nie bylo należytej ochrony.
agam1977 jest offline  
Stary 2009-04-01, 21:29   #1980
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Patika my sie filtrujem codziennie zima, lato deszcz czy chmury bez filtra ani mowy nie ma..... ja nawet przed kompem jak siedze to mam nałozony wrrr - taki ci los i schiza

No Michelko wiem jak to jest..... ale się stram nie miec zapasów....Roca jeszcze nie probowałm bo ten Strivectin musze wykończyc wreszcie - ale oszukańtwo tyle kasy i nic a nic nie zdziałam wrrrrr ale juz dno widzę
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości