Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-02, 19:32   #2011
patika
Raczkowanie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja nie wierze. Łyżeczka, dwie...Magda czy ta pani pisała poważnie? Ty nakładasz łyżeczkę? przecież to 5 ml. W ulotce avenki jest info że aby uzyskać deklarowana ochronę trzeba nałożyć długość palca wskazującego. to jest ok. 1 ml. Kiedyś odmierzyłam strzykawką i 2 ml to ok dwie długości palca. Ja tyle nakłądam i to ledwo ledwo bo jest naprawde ciężko. Jak ty to robisz Magda? Ostatnio na wizażu pisało, że na buzie wystarczy 1,2-1,5 ml. Jak to w końcu jest??
Lapiel ja używałam LRP. Pisze na nim, że jest fotostabilny, trzeba chyba tylko uważać na kolorówkę. Nie bieli tak jak Avene ale świeci się bardzo. To pewnie już wiesz jak spróbowałaś. Vichy jest podobny do LPR przynajmniej na mojej buzi. A Ty ile nakładasz?
patika jest offline  
Stary 2009-04-02, 19:54   #2012
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
Ja nie wierze. Łyżeczka, dwie...Magda czy ta pani pisała poważnie? Ty nakładasz łyżeczkę? przecież to 5 ml. W ulotce avenki jest info że aby uzyskać deklarowana ochronę trzeba nałożyć długość palca wskazującego. to jest ok. 1 ml. Kiedyś odmierzyłam strzykawką i 2 ml to ok dwie długości palca. Ja tyle nakłądam i to ledwo ledwo bo jest naprawde ciężko. Jak ty to robisz Magda? Ostatnio na wizażu pisało, że na buzie wystarczy 1,2-1,5 ml. Jak to w końcu jest??
Lapiel ja używałam LRP. Pisze na nim, że jest fotostabilny, trzeba chyba tylko uważać na kolorówkę. Nie bieli tak jak Avene ale świeci się bardzo. To pewnie już wiesz jak spróbowałaś. Vichy jest podobny do LPR przynajmniej na mojej buzi. A Ty ile nakładasz?
O nie ja to odmierzałam miarka i przelałam do łyżeczek od herbaty wyszły nie pełne bo to była emulsja i TO BYLO 2 ML ale tyle tego wyszło 5 ml to np łyżeczka pełna ale taka jaka dostaje z BU np przy maseczkach i tam tez jest podziałka. Natomiast Anturium przełożyła 2 ml z próbki filtra gęstego i to wyszła jedna łyżeczka nie cała (no nie z czubkiem) od herbaty 2 ml - bo gęste - musisz sie cofnąć bo wtedy dyskusja była i rwanie włosów, potem dorwałam pania z Iwostinu i to co odpisała tez wkleiłam................. ..........
Tak mi wyszło miarki w oczach nie mam musiałam sprawdzić faktycznie ile tego objętosciowo wychodzi - taki mam zawód - sprawdzic pomierzyć itd.....
W każdym razie filtruje się ostro i filtr Roca najlepiej sie sprawuje O!!!!
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2009-04-02, 20:03   #2013
tinerfenia
Raczkowanie

Hej Dziewczyny te stare cosmelanki i te najnowsze !!!

Co do tego Roca na plamy to napiszcie mi jeszcze czy nie ma obawy jak na niego nałożę podkład i jeszcze puder ? Czy ten filtr mi się nie zetrze ? przecież to mineralny a taki nie wchłania się całkowicie w skórę tylko pozostaje na powierzchni !
Ile czekacie od nałożenia filtra do nałożenia podkładu ?
Bardzo się boje tych kilku warstw !

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline  
Stary 2009-04-02, 20:05   #2014
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
O nie ja to odmierzałam miarka i przelałam do łyżeczek od herbaty wyszły nie pełne bo to była emulsja i TO BYLO 2 ML ale tyle tego wyszło 5 ml to np łyżeczka pełna ale taka jaka dostaje z BU np przy maseczkach i tam tez jest podziałka. Natomiast Anturium przełożyła 2 ml z próbki filtra gęstego i to wyszła jedna łyżeczka nie cała (no nie z czubkiem) od herbaty 2 ml - bo gęste - musisz sie cofnąć bo wtedy dyskusja była i rwanie włosów, potem dorwałam pania z Iwostinu i to co odpisała tez wkleiłam................. ..........
Tak mi wyszło miarki w oczach nie mam musiałam sprawdzić faktycznie ile tego objętosciowo wychodzi - taki mam zawód - sprawdzic pomierzyć itd.....
W każdym razie filtruje się ostro i filtr Roca najlepiej sie sprawuje O!!!!
Hej dopiero wróciłam..och jak grzało,padam...Kupiłam Tabax..hm jutro zaczynam kuracje..zapomniala m wziąśc Roca ze soba i deliry dostawałam w kontaktach ze słoncem..rano nalozylam i mam nadzieje ze działał caly dzien
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-02, 20:08   #2015
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny te stare cosmelanki i te najnowsze !!!

Co do tego Roca na plamy to napiszcie mi jeszcze czy nie ma obawy jak na niego nałożę podkład i jeszcze puder ? Czy ten filtr mi się nie zetrze ? przecież to mineralny a taki nie wchłania się całkowicie w skórę tylko pozostaje na powierzchni !
Ile czekacie od nałożenia filtra do nałożenia podkładu ?
Bardzo się boje tych kilku warstw !

Pozdrawiam
Ja nakladam przed śniadaniem i wtedy sie wchlania potem podklad, puderek, róż, bązer i rozświetlacz - nic sie nie dzieje bo w nim są tinosorby - i mam te kilka warstw i jest OK To tyle jesli chodzi o te z tinosorbami....
mineralne to np SVR dla mnie nie bo plastelina i na dodatek za jasna - wyglądam jak w masce, LPR się swieci niemilosiernie, bioderma od biedy i po nich kolówka bez miki i talku - to tyle ......
Stary 2009-04-02, 20:16   #2016
patika
Raczkowanie

Magda ja jutro sprawdze ile łyżeczek ja nakładam na twarz bo może te dwa palce to też łyżeczka wychodzi, jest tego naprawde sporo, więc całkiem możliwe. Matko aż strach pomyśleć Prosze przypomnij jeszcze którego Roca masz, bo nie moge tego odszukać we wcześniejszych postach. Ja zamówiłam sobie u dobrej duszy tego antyplamowego, ale ona ostrzega mnie,że on mocno bieli podobnie jak avene. Ja jestem zdecydowana spróbować, bo mam nadzieje, że a nóż widelec mnie nie będzie bielił aż tak mocno. Ale jak to się mówi nadzieje matką głupich
Tinerfenia, ja w tym temacie za biegła nie jestem , ale dziewczyny wcześniej pisały ze na niego można wszystko bo ma odpowiednie filtry. Pewnie nakładać trzeba ostrożnie, ja staram się tak robić przy avene choc nie jest to proste. O szybkim make-upie to my chyba już musimy zapomnieć
patika jest offline  
Stary 2009-04-02, 20:22   #2017
agam1977
Raczkowanie

Hej kropeczki, znów sie filtrujecie, koniec świata. A ja dziś mam dość, narobiłam się jak wół przez te 3 dni, dzisiaj jeszcze lodówke odmrażałam i myłam ( to dla mnie jak pokuta), na ścierce jeżdziłam, odkurzałam gdzie się da, alem obrobiona Mała nie chciała pomagać (spać) dzisiaj miała szczyt jęczenia z marudzeniem, tylko na rękach by chciała, co zjadła to sie zesrała 4 razy (u niej 2-3 kupy dziennie to standard). Jutro jedziemy do lekarza na kontrole.
agam1977 jest offline  
Stary 2009-04-02, 20:31   #2018
tinerfenia
Raczkowanie

No właśnie Patika, chodzi mi o to całe nakładanie !!!!
Jak to robic aby filtr sie nie starł i wszystko było ok ?
Boze chyba oszaleję, Co ty Patika , Roc ten na plamy bieli............... ? Masz ci babo placek , to ja juz nie wiem co zrobic

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Madzia, dzięki za porade nakładania , nie wiem czy mi się uda ?
tinerfenia jest offline  
Stary 2009-04-02, 20:37   #2019
agam1977
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
Dziewczyny będę miała w przyszłym tyg. oby tylko przed świętami i już nie moge się doczekać.
Odnośnie słońca-czytałam pare artykułów mądrych ludzi-ekspertówna ten temat i pisali że promieniowanie uva, a więc to które powoduje plamy w głębszych partaich skóry jest takie samo latem i zimą i dlatego właśnie powinnyśmyużywać filtrów cały rok. Więc może nie powinnyśmy tak panikować? Ja sama wariuje, chowam się przed słońcem, choc mieszkam w domku z ogrodem i chętnie siedziałabym na tarasie kiedy tylko się da. Do tego mam małe dziecko a unikam spacerów z nim. Czy rzeczywiście tak jest?Co myslicie o tym?

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

będę miała oczywiście ROCA
Patika, jakbym siebie widziałaogródek, małe dziecko i ja z nim na spacer nie wyjde (babcia wychodzi albo TZ) bo lęki mam przed słońcem. Jeszcze teraz po masce, na cosmelanie, tyle warstw skóry zeszło, ze jakby mnie siekło to chyba z miejsca jak krasula bym wygladała, okna myłam z filtrem na gębie i w czapce z daszkiem. Paranoja
agam1977 jest offline  
Stary 2009-04-02, 21:19   #2020
patika
Raczkowanie

Agam uśmiechnęłam się czytając twojego posta. Dobrze że mamy siebie to się rozweselamy nawzajemWszystkie wiemy że świrujemy. Ja dziś bałam się wyjść i zostaliśmy w domu. Kurrrr.. aż wstyd pisać takie rzeczy
Tinerfenia tak słyszałam że bieli ale chce to potwierdzić dlatego zapytałam Magde ona używa. Wiesz ci ja nie wiem jak dziewczyny kładą tyle rzeczy na filtr, ja ledwo daje rade z podkładem żeby machy nie mieć totalnej. Też bym tak chciała i podkład i róż. Może to właśnie ten Roc nam to zapewni.

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Ide się relaksować przy dr Housie, zapomnieć o filtrach. Buziaki dla wszystkich, do jutra
patika jest offline  
Stary 2009-04-02, 21:34   #2021
jedynusia
Rozeznanie

Miszelko gdzie ganialaś cały dzionek?
Agam Ty to masz zdrowie, małe dziecko a domek błyszczy - pozazdrościćklask i:
ja mam jeszcze baaaałaaaagan
od soboty się zabiore, a przed świętami mam dwa dni urlopu
ale wtedy to zakupki i gotowanie - ja robie Święta to musze postać przy garach
Miszelko zakupiłam kopiec kreta- w sobote pieczemy tylko bądź -gorąca linia będzie
Maallaa kup też, moze razem nam się uda, Twój TŻ by oczy zrobił, rosolek, ciast no no
z tym filtrem to normalnie rano sprawdze ile nakładam ale łyżeczka to to nie jest

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-04-02 o 21:40 Powód: lit.
jedynusia jest offline  
Stary 2009-04-02, 21:45   #2022
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

O wy niedowiarki jak masz jakąs próbke kremu np 2 ml to sobie wyciśnij, a zobaczysz pamietaj ze to ma inną gestość niż np woda, mozesz sobie do miarki syropowej i na łyżeczke albo nie wiem na co???? emulsja to więcej bedzie bo rzadkie

RoC mnie nie bieli, ładnie sie wchłania ale te parenście minut mu trzeba - ja wcinam sniadano, potem klepię podkład, na to czary mary "abracadabra" taka baza na podklad co niby koryguje pory i zmarchy, potem sypki puderek , pedzlem inglota bo one są super delikatne i filtrowi nie zaszkodza jak te sephorowe (twardsze) potem albo róz albo brązer i obowiązkowo rozświetlacz - no nie uzywam juz korektora ani bazy, ale bogaty podkład mam sculpta diora i jest super dla mnie - to tyle .
Odmierzajcie, odmierzajcie
Stary 2009-04-02, 21:53   #2023
jedynusia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
O wy niedowiarki jak masz jakąs próbke kremu np 2 ml to sobie wyciśnij, a zobaczysz pamietaj ze to ma inną gestość niż np woda, mozesz sobie do miarki syropowej i na łyżeczke albo nie wiem na co???? emulsja to więcej bedzie bo rzadkie

RoC mnie nie bieli, ładnie sie wchłania ale te parenście minut mu trzeba - ja wcinam sniadano, potem klepię podkład, na to czary mary "abracadabra" taka baza na podklad co niby koryguje pory i zmarchy, potem sypki puderek , pedzlem inglota bo one są super delikatne i filtrowi nie zaszkodza jak te sephorowe (twardsze) potem albo róz albo brązer i obowiązkowo rozświetlacz - no nie uzywam juz korektora ani bazy, ale bogaty podkład mam sculpta diora i jest super dla mnie - to tyle .
Odmierzajcie, odmierzajcie
mam miarkę na leki dzieciaka to sprawdze
Magda, parenaście minut?
tyle to ja mam rano na na prysznic, suszenie włosów i nie wiem co jeszcze, ja śpioch jestem, wstaje na ostatnią chwile i później ganiam jak wariat i co dzień sobie obiecuje ze jutro wstaneszybciej, uszykije ubrania itd
oczywiście obiecanki, cacanki
prostownice do włosów mam w pracy
make up najczęściej w autobusie, śniadanie zapomnij, kawa jest obowiązkowo
ja zaraz po nałożeniu iwostinu maziam baze, mam od Miszelki givenchy - marzenie
a na baze podkład, reszta w autobusie albo w pracy
jedynusia jest offline  
Stary 2009-04-03, 08:30   #2024
jedynusia
Rozeznanie

ello śpiochy wstawać!!!
nie zdążyłam rano sprawdzić ilości iwostinu
jutro na spokojnie to zrobie
miłego dzionka
jedynusia jest offline  
Stary 2009-04-03, 08:43   #2025
LAPIEL
Zakorzenienie

witam , mile panie wczoraj od popoludnia tak zle sie czulam ,ze nawet do laptusia sil usiasc nie dalam rady by cos wam tu szrajbnac ...1 dzien po zmyciu maski to koszmar i jeszcze taz koszmnar - migrene dostalam zaraz po zmyciu maski rano i tak caly dzien i cala noc , dzis sie budze i nadal glowa mi peka z tym ,ze juz takiego piekielnego piekla nie czuje na twarzy jak wczoraj ...od popoludnia lodem sie ochladzalam bo juz nie wiedzialam co z tym plomieniem na twarzy robic , bolalo ,ze az plakac mi sie chcialo ...poprostu ciezko chora bylam co mi sie nie zdarza nawet jak mam angine i zapalenie zatok razem - zdarza mi sie 2-3 razy w roku i nawet wtedy w lozku nie leze a do roboty nic tak nie powala mnie jak cosmelanowa maska .robilam ja drugi raz i drugi raz umieralam ..no to pomarudzilam ...dzis moj synek ma impreze urodzinowa - musze zakupy jechac zrobic , takze ciesze sie ,ze ten rumien i bol glowy troszku zelzal bo nawet myslec mi trudno a i firmowych spraw do zalatwienia kilka , jakos sie zbiore do kupy i dam rade ....wy tez tak ciezko przechodzilyscie ten pierwszy dzien po zmyciu maski ? czy tylko ja taka jeczaca ? moja tesciowa chce sobie maske zrobic w niedziele , odpalilam jej troche maski z mojego zestawu bo mi zostalo i az sie boje o nia bo najgorszemu wrogowi bym nie zyczyla tego bolu na twarzy i towarzyszacym temu objawom ale ona twarda i sie nie boi nic a nic ....no lece , spraw masa ...pozdrawiam was wszystkie i milego dnia ....co my kobietki sie nameczyc musimy , ech....a wszystko to by jeszcze piekniejsze byc i bez plamkow
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-04-03, 10:16   #2026
jedynusia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
witam , mile panie wczoraj od popoludnia tak zle sie czulam ,ze nawet do laptusia sil usiasc nie dalam rady by cos wam tu szrajbnac ...1 dzien po zmyciu maski to koszmar i jeszcze taz koszmnar - migrene dostalam zaraz po zmyciu maski rano i tak caly dzien i cala noc , dzis sie budze i nadal glowa mi peka z tym ,ze juz takiego piekielnego piekla nie czuje na twarzy jak wczoraj ...od popoludnia lodem sie ochladzalam bo juz nie wiedzialam co z tym plomieniem na twarzy robic , bolalo ,ze az plakac mi sie chcialo ...poprostu ciezko chora bylam co mi sie nie zdarza nawet jak mam angine i zapalenie zatok razem - zdarza mi sie 2-3 razy w roku i nawet wtedy w lozku nie leze a do roboty nic tak nie powala mnie jak cosmelanowa maska .robilam ja drugi raz i drugi raz umieralam ..no to pomarudzilam ...dzis moj synek ma impreze urodzinowa - musze zakupy jechac zrobic , takze ciesze sie ,ze ten rumien i bol glowy troszku zelzal bo nawet myslec mi trudno a i firmowych spraw do zalatwienia kilka , jakos sie zbiore do kupy i dam rade ....wy tez tak ciezko przechodzilyscie ten pierwszy dzien po zmyciu maski ? czy tylko ja taka jeczaca ? moja tesciowa chce sobie maske zrobic w niedziele , odpalilam jej troche maski z mojego zestawu bo mi zostalo i az sie boje o nia bo najgorszemu wrogowi bym nie zyczyla tego bolu na twarzy i towarzyszacym temu objawom ale ona twarda i sie nie boi nic a nic ....no lece , spraw masa ...pozdrawiam was wszystkie i milego dnia ....co my kobietki sie nameczyc musimy , ech....a wszystko to by jeszcze piekniejsze byc i bez plamkow

Szacun Lapiel
ja nie robiłam cosmelana ale z tego co sie tu naczytałam to jest traumatyczne przeżycie, a Ty ganiasz, praca, zakupy, impreza
szalona kobieta

a gdzie są wszyscy??
Maallaa co zakupiłas?
halo, halo
jedynusia jest offline  
Stary 2009-04-03, 10:50   #2027
maallaa
Raczkowanie

Cześć plamki
Ale mam dzień - dół za dołem i dołem pogania wczorajsze zakupy kiepściutkie-tylko czarne rybaczki, a płaszczyk, który mi się podobał wyglądał jakby nim ktoś podłogę floterował a drugiej sztuki nie mieli - lipa niech się ten dzień już skończy...
maallaa jest offline  
Stary 2009-04-03, 11:00   #2028
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Patika, jakbym siebie widziałaogródek, małe dziecko i ja z nim na spacer nie wyjde (babcia wychodzi albo TZ) bo lęki mam przed słońcem. Jeszcze teraz po masce, na cosmelanie, tyle warstw skóry zeszło, ze jakby mnie siekło to chyba z miejsca jak krasula bym wygladała, okna myłam z filtrem na gębie i w czapce z daszkiem. Paranoja
Okna oknami, jak pranie wieszam na balkonie, też sie smaruję filtrem i okulary wielkie nakładam I to bez odmierzania kremu łyżeczkami A i tak z twarzy przypominam Andrzeja Leppera Powiem szczerze - gdybym wiedziała to, co teraz wiem, nie zdecydowałabym się na cosmelan NIGDY. Już chyba predzej ten IPL, boli tylko przez chwilę...
201608151053 jest offline  
Stary 2009-04-03, 11:21   #2029
LAPIEL
Zakorzenienie

dzieki za slowa posiechy jedynusiu ., faktycznie szalenstwo ..imperezy to ja mam na chacie dzis, jutro i pojutrze , jezu , nie wiem jak to przezyje ....moj maz sie zlitowal i zalatwi za mnie wszystkie sprawy firmy takze zostaja mi zakupy i przygotowanie impry na dzis dzien ...padne po tym imprezowym weekendzie no ale goscie zproszeni , nie moge zawiezc jdynego syna - jego urdziny to swieto i impreza 3 dni ....poczatkowo planowalam maske po weekendzie , po tych impreazch nalozyc ale cos mnie podkusilo i zrobilam wczesniej , moja wina z tym pospiechem ....wczoraj obiecalam sobie ,ze nigdy wiecej , ze to juz ostatni raz z tym cosmelanem "cuduje " .....
optymizmu cos daleko szukac , skora zaczyna mi pekac przy nosie ....sie zaczyna ;(

maalla to mamy razem DOLA , tez marze by ten dzien juz sie skonczyl a najlepiej caly week ..... trzym sie kobitko ....obie dac rade musimy

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Beatko , cos o tym wiem ....ja tez obiecalam sobie rok temu ,ze drugi raz nie zrobie ....i co ...plamy wyszlu znow i machnelam po raz drugi ...i znowu klne i placze na zmiane ....trzymaj sie dzielnie , musimy ....kilkanascie dni i bedziemy mialy boski buziaki ....tylko jak te kilkanascie dni przezyc , wiem , tez sie zastanawiam ....az ama siebie takiej jeczacej zniesc nie moge ....a ile dni po masce jestes kochanienka ? milego dnia mimo wszystko ....jade zakupy na impre robic ...ludzi postraszyc
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-04-03, 11:25   #2030
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
dzieki za slowa posiechy jedynusiu ., faktycznie szalenstwo ..imperezy to ja mam na chacie dzis, jutro i pojutrze , jezu , nie wiem jak to przezyje ....moj maz sie zlitowal i zalatwi za mnie wszystkie sprawy firmy takze zostaja mi zakupy i przygotowanie impry na dzis dzien ...padne po tym imprezowym weekendzie no ale goscie zproszeni , nie moge zawiezc jdynego syna - jego urdziny to swieto i impreza 3 dni ....poczatkowo planowalam maske po weekendzie , po tych impreazch nalozyc ale cos mnie podkusilo i zrobilam wczesniej , moja wina z tym pospiechem ....wczoraj obiecalam sobie ,ze nigdy wiecej , ze to juz ostatni raz z tym cosmelanem "cuduje " .....
optymizmu cos daleko szukac , skora zaczyna mi pekac przy nosie ....sie zaczyna ;(

maalla to mamy razem DOLA , tez marze by ten dzien juz sie skonczyl a najlepiej caly week ..... trzym sie kobitko ....obie dac rade musimy

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Beatko , cos o tym wiem ....ja tez obiecalam sobie rok temu ,ze drugi raz nie zrobie ....i co ...plamy wyszlu znow i machnelam po raz drugi ...i znowu klne i placze na zmiane ....trzymaj sie dzielnie , musimy ....kilkanascie dni i bedziemy mialy boski buziaki ....tylko jak te kilkanascie dni przezyc , wiem , tez sie zastanawiam ....az ama siebie takiej jeczacej zniesc nie moge ....a ile dni po masce jestes kochanienka ? milego dnia mimo wszystko ....jade zakupy na impre robic ...ludzi postraszyc
Nie miałam maski, laser - jakieś trzy tygodnie temu i cosmelan 2 w domu, wieczorem, najpierw po godzinie, potem dłużej. A jako że wszystko mnie pali poza czołem, tylko je cosmelanię teraz. Dzisiaj ide pokazać się lekarzowi, zobaczymy, czy mu sie spodobam
Stary 2009-04-03, 15:44   #2031
Michell72
Zakorzenienie

Witam po pracy usmiałam sie czytajac coscie tu popisały..Nusia bede w pogotowiu,pieczemy w sobote..Mala nie ociagaj sie tylko tez zakup i dołącz do nas....Beata IPL nie boli..och mnie bolało czułam sie jak skazaniec na krzesle elektrycznym,jakby mnie pod 220 podłączyli..brr..podzieko wałam i...uciekłam he he okularki..mam duzie ale bez przesady..za bzyka nie bede robic...I tak juz jak wilkolak,pragne nocy,zachodu słonca...Jak beda szukac do roli zombie to ja sie zgłosze...Roc sie swietnie wchlania..tylko po takiej ilosci,jaka nakladam,pryszcze mi wychodza..czasami mam wrazenie ciezkosci na buzi,ze sie dusze od tych cholernych warstw tego wszystkiego...krem,f iltr,podklad,korektor,pud er...Nuska pigm..sie na noc..jutro pewnie taka czerwona bede...Lece z malym pograc w Scoobyego
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-03, 16:25   #2032
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
(...) ....Beata IPL nie boli..och mnie bolało czułam sie jak skazaniec na krzesle elektrycznym,jakby mnie pod 220 podłączyli..brr..podzieko wałam i...uciekłam ...Nuska pigm..sie na noc..jutro pewnie taka czerwona bede...Lece z malym pograc w Scoobyego

Pewnie, że IPL boli, ale tylko podczas zabiegu. zagoiło mi się błyskawicznie. A ja kolejny dzień twarzy nie czuję, zwłaszcza na dworze... Kupiłam dzis Iwostin, może będzie lepiej niż z Biodermem. Lekarz orzekł, że wszystko jest bardzo dobrze i pięknie wyglądam Zwłaszcza moje czoło. Ale jeśli będzie nadal niemiło, to mogę odłożyć krem do jesieni. Szkoda, trochę się już męczę i skóry zrzuciłam, więc dam radę. Zwłaszcza, że jestem ciekawa tego efektu odmładzającego. Miłego popołudnia.
Stary 2009-04-03, 17:45   #2033
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Pewnie, że IPL boli, ale tylko podczas zabiegu. zagoiło mi się błyskawicznie. A ja kolejny dzień twarzy nie czuję, zwłaszcza na dworze... Kupiłam dzis Iwostin, może będzie lepiej niż z Biodermem. Lekarz orzekł, że wszystko jest bardzo dobrze i pięknie wyglądam Zwłaszcza moje czoło. Ale jeśli będzie nadal niemiło, to mogę odłożyć krem do jesieni. Szkoda, trochę się już męczę i skóry zrzuciłam, więc dam radę. Zwłaszcza, że jestem ciekawa tego efektu odmładzającego. Miłego popołudnia.
Zalezy jakie natezenie daja wiesz..mnie zmniejszała i wtedy szło wytrzymac ale jak dała na maxa,celujac w plame na czoło(dodam,ze mialam robione w Sharleyu w Wawie)o mało z łóżka nie spadłam..i fakt odmłodziłam sie z tego bolu moim zdaniem szkoda kasy na IPL..Iwostin masz stabilny,wiec mniejsze ryzyko plam..

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Magda probowałaś thiospotu????

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Beata po samej 2 cosmelanie widzisz efekty zanikania plam??? ciekawi mnie to bardzo bo jakby co to ja tez sama 2 bede sie maziac...tez sie po tym bardzo łuszczysz i buraczysz???
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-03, 17:50   #2034
201608151053
Konto usunięte

(...)
Beata po samej 2 cosmelanie widzisz efekty zanikania plam??? ciekawi mnie to bardzo bo jakby co to ja tez sama 2 bede sie maziac...tez sie po tym bardzo łuszczysz i buraczysz???[/quote]

Tak, robią się jaśniejsze, mam takie spore na lewym policzku, powoli robąi się różowe. Co do reszty - trudno powiedzieć, co kryje się pod tą ogólną czerwienią Skóra mi schodziła, zwłaszcza z brody, dość ohydne i duże płaty, niestety. Na razie się nie łuszczę, zobaczymy, jak długo
Stary 2009-04-03, 18:01   #2035
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
(...)
Beata po samej 2 cosmelanie widzisz efekty zanikania plam??? ciekawi mnie to bardzo bo jakby co to ja tez sama 2 bede sie maziac...tez sie po tym bardzo łuszczysz i buraczysz???

Tak, robią się jaśniejsze, mam takie spore na lewym policzku, powoli robąi się różowe. Co do reszty - trudno powiedzieć, co kryje się pod tą ogólną czerwienią Skóra mi schodziła, zwłaszcza z brody, dość ohydne i duże płaty, niestety. Na razie się nie łuszczę, zobaczymy, jak długo[/quote]kobieto to Ty tu bądz i rzetelnie opisuj poczynania Z Magda mamy w planie zakup 2,wiec chetnie przekonam sie i oby pozytywnie ze sam ten krem pomaga,bez maski!!! smaruj Iwostinem,bo szkoda tracic juz widocznych efektow..Bioderma nie chroni..
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-03, 18:01   #2036
LAPIEL
Zakorzenienie

hej Michell72 nasmialas sie piszesz , pewnie ze mnie najbardziej .....koniec mojej migrenki nastal w poludnie i cos mniej buracze takze w koncu zyc jakosik sie da ,choc skora mi juz z calej twarzy zlazic zaczyna ,yacie ....na pocieche jak po miescie latalam to sobie 10 pieknych tulipankow kupilam takze koniec mek i marudzenia ....no choc na chwile koniec bo jak wrzuce cosm 2 to pewnie jazda zacznie sie od poczatku z bolem na gebusi ....ech na wlasne zyczenie przecie
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-04-03, 18:06   #2037
Michell72
Zakorzenienie

Poszukuje na cito..TRAKTORKA Z PRZYCZEPKA na pedeły..moze ktoras z Was ma po synku???chetnie odkupię!!!!

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
hej Michell72 nasmialas sie piszesz , pewnie ze mnie najbardziej .....koniec mojej migrenki nastal w poludnie i cos mniej buracze takze w koncu zyc jakosik sie da ,choc skora mi juz z calej twarzy zlazic zaczyna ,yacie ....na pocieche jak po miescie latalam to sobie 10 pieknych tulipankow kupilam takze koniec mek i marudzenia ....no choc na chwile koniec bo jak wrzuce cosm 2 to pewnie jazda zacznie sie od poczatku z bolem na gebusi ....ech na wlasne zyczenie przecie
nio z Leppera...Jezu laski czy Wy zauwazacie lekkie objawy paniki zwiazane z nastaniem tak slonecznych dni???mam schize juz..ciagle zagladam w lustro jak jestem w pracy(w terenie) i wydaje mi sie ze ciemnieją..
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-03, 18:12   #2038
LAPIEL
Zakorzenienie

powiem wam cos na temat smarowania sie samym cos2 , moja tesciowa kupila tylko 2 jakis mies temu ,co prawda nie w celach pozbycia sie plam ale w celach odmladzajacych ( lat 56 ma ) i mlodnieje , oj mlodnieje aaa dodam iz jest piegowata jak sitko ,blada cera , rude wlosy , typowy piegus i piegi jej jasnieja z dnia na dzien , na policzkach juz ich nie ma niemal wcale , wiec dziala kremik , dziala ....teraz wrzuci sobie kobitka maske bo mi zostalo i juz sie obawiam ,zeby tesciowa mlodziej odemnie nie wygladala .....

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

no i jeszcze jedno info - moja mama natomist wziela odemnie cos 2 rowniez w celach odmlodzenia siem , na noc smarnela i rano ....nic , zero ,null...w ogole na nia 2 nie zadzialala ....takze byc moze ,ze zdarzy sie komus to samo
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-04-03, 20:02   #2039
jedynusia
Rozeznanie

helojak koń się umęczyłam, przytargałam do domu pieć toreb z zakupami i cholernych bananów zapomnialam kupić
i jutro musze okna myć i planować menu wielkanocne, wrrrrr
no dobra, na szczęście nie zapomniałam kupić żołądkowej gorzkiej krem mniam mniam
może mi się humorek poprawi
Maallaa jak Twój dół?
mam dużą butelkę,przylącz się
i reszta cosmelanek, plamek też zapraszam, musimy sobie jakoś umilać życie

banany oczywiście na kopiec kreta- jutro skocze i kurcze normalnie mi się uda!!!!
grunt to pozytywne myślenie, no, i plamy też zejdą

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-04-03 o 20:03 Powód: banany
jedynusia jest offline  
Stary 2009-04-03, 20:53   #2040
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
helojak koń się umęczyłam, przytargałam do domu pieć toreb z zakupami i cholernych bananów zapomnialam kupić
i jutro musze okna myć i planować menu wielkanocne, wrrrrr
no dobra, na szczęście nie zapomniałam kupić żołądkowej gorzkiej krem mniam mniam
może mi się humorek poprawi
Maallaa jak Twój dół?
mam dużą butelkę,przylącz się
i reszta cosmelanek, plamek też zapraszam, musimy sobie jakoś umilać życie

banany oczywiście na kopiec kreta- jutro skocze i kurcze normalnie mi się uda!!!!
grunt to pozytywne myślenie, no, i plamy też zejdą
śmietanę masz?i cytrynkę-do skropienia bananów!!!nio,nie zapomnij Nuska polewasz?imprezka: pijemy:..padłabym po jednym ...jutro znow do pracy i wstac musze skoro świt..uffff..ale musze interesu przypilnowac...nacieras z sie juz pigm?widzisz efekty?powiedz ze widzisz..Lece szybko pod prysznic bo jak padne to umyta chociaż
Michell72 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości