Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-27, 20:16   #2281
Michell72
Zakorzenienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
yupi! znalazlam wlasnie filtr 50 + Lancoma , super opinie ma ....takze ten albo chanel 50+ na lotnisku szukac bede na bezclowce ...w koncu skoncze z tymi badziewnymi tlustymi bielidlami aptecznymi ....uff jak odetchne ...moze mi sie jednak humorek w Paris poprawi jak zakupki zrobie

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

WITAM , POCZYTAJ SOBIE KOCHANIENKA CO MY TU WYPISUJEMY TO ODPOWIEDZI ZNAJDZIESZ NA WSZYSTKIE SWOJE PYTANKA ....I POWODZENIA BO LEKKO NIE BEDZIE ....MIESIAC U MNIE MINAL OD NALOZENIA MASKI I NADAL BIADOLE ,ZE Z DZIOBEM PROBLEM MAM ....NO ALE NIE STRASZE
Lapi dawaj linka tego lancomapoczytam..lubie tą firme ..uzywam podkladu tej marki od lat.Miałam Absolue Lancoma kremik...Biotherm lubieoo tak Age fitness 2 np.... Clinique, Repairwear, Lift Firming Night Cream (Krem ujędrniający na noc)-ten na wizazu ma 5 gwiazdek..ale cena Nie moge sobie teraz pozwolic bo ostatnie moje zakupy na allegro poleciały mi po koncie Podklady super co z tego jak w ciemno zamawiając nie trafilam z kolorem o tych co licytowalam ,poczytalam najpierw,no ale jak nie widzisz...Teraz co nie ktore wystawiam u siebie na allegro,pod młotek..a tak mi szkoda tych Diorów fluidów shiseido..

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

popatrz mam :Retin-ox Roca,Mat-chromo-Lierac,White Lucency-Shiseido,EL-Re nutrive...Absolue Lancoma podrzuciłam Buczusi do przetestowania..Całą serie La roche posay,Advanced EL,i Idealist..sama nie wiem...czego szukam..Mam buzie strasznie przesuszona po pigmanormie..tak jak Magda mowiła..z mieszanej pójdzie w susz..Siedze własnie z serum thalgo,ale ono tez nie nawilza najlepiej..chlodzi za to..Te La roche tez mi daly uczucie wysuszeniaMusze znalesc kremik na noc,bogatszy w wersji(ful wypas) co bym sie budziła jak 16 a swoja drogą kotku ja juz dawno po 25 roku..zaraz Ci na PW wysle namiary to sobie zobaczysz jak wyglądam

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Nastepna sliczna czarnulkaOstatnio Madzię podziwiałam,dzis CiebieCzy ja tu tylko za blon głupia mam robic
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-27, 21:01   #2282
LAPIEL
Zakorzenienie

komplemenciara .... Michell - to do ciebie jak bys miala watpliwosci .....ale milusio , po 30-stce to juz z kazdego milego slowa sie kobieta cieszy a jak jeszcze od innej kobiety to tym bardziej , chociaz ja sie do 29 lat przyznaje .... milego wieczorku zycze

ps. nie umiem wysylac linkow ...siara wiem ale nie poradze ...musisz sobie Michellko w google nazwe tego Lancoma wrzucic ....lo siento
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-04-27, 21:27   #2283
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
komplemenciara .... Michell - to do ciebie jak bys miala watpliwosci .....ale milusio , po 30-stce to juz z kazdego milego slowa sie kobieta cieszy a jak jeszcze od innej kobiety to tym bardziej , chociaz ja sie do 29 lat przyznaje .... milego wieczorku zycze

ps. nie umiem wysylac linkow ...siara wiem ale nie poradze ...musisz sobie Michellko w google nazwe tego Lancoma wrzucic ....lo siento
Wrzucę ..ide kapac małego..Miłej nocki ..do juterka..pa
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-28, 08:51   #2284
Michell72
Zakorzenienie

Dzien dobry Słoneczne całuski...
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-28, 09:47   #2285
Catherine1980
Rozeznanie

Miszka pytałam go o Pigmanorm i wszystkie inne kremy z hydrochinonem i powiedział że w ciąży mogę o nich zapomnieć.
Mam urodzić zdrowego bobasa i do niego wrócić.
Cosmelanu nie robiłam bo byłam na 3ech zabiegach fraxelu za 2500 każdy. Cosmelan to miał byc następny krok jak fraxel nie pomoże i jakis dodatkowy urlop żeby w pracy klientów nie straszyć.
Catherine1980 jest offline  
Stary 2009-04-28, 10:36   #2286
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Miszka pytałam go o Pigmanorm i wszystkie inne kremy z hydrochinonem i powiedział że w ciąży mogę o nich zapomnieć.
Mam urodzić zdrowego bobasa i do niego wrócić.
Cosmelanu nie robiłam bo byłam na 3ech zabiegach fraxelu za 2500 każdy. Cosmelan to miał byc następny krok jak fraxel nie pomoże i jakis dodatkowy urlop żeby w pracy klientów nie straszyć.
A tak przeciez Ty mamusią będzieszCati filruj sie teraz co by nic nowego nie przybyło,a po urodzeniu,dołączysz do mnie i Madzi..moze Nusi i razem sie wycosmelanimyna kiedy masz termin?
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-28, 11:51   #2287
Lekko plamiasta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Mela Clear Serum rozjaśniające przebarwienia-czy ktoras uzywała to serum firmy Auriga International???
hellooooo plamki
Podczytuje Was tu czasami, jestem jeszcze z tej "starej ekipy", stosuje gdzies od 1 miesiąca serum mela Clear, ale...tylko na noc (choć w ulotce jest zalecenie, co by 2x dziennie), jednak serum ma kolor brązowy i nałozone rano na twarz daje tragiczny efekt i w związku z tym - skontaktowałam sie z dystrybutorem (myśląc, że cos jest nie hallo akurat z moim serum), pokazałam je równiez przedstawicielowi - okazałao się, że kolor jest własciwy, ale to serum zalecili mi absolutnie na noc). Zasugerowałam im zmiane info w ulotce.... to taka ciekawostka. Notabene, jak na razie zero efektów, choć....nie wiem, może gdybym nie stosowała tego serum to miałabym ciemniejsze plamy (przy tej niesmowicie słonecznej wiośnie), trudno powiedziec....a może stosowanie Roca 50+ powoduje, że plamy mi nie ciemnieją A może moje wizyty u dermatologa raz w miesiącu (kwasy)???? kto wie...kto wie....
Buziaczki dziewczęta
Lekko plamiasta jest offline  
Stary 2009-04-28, 12:12   #2288
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lekko plamiasta Pokaż wiadomość
hellooooo plamki
Podczytuje Was tu czasami, jestem jeszcze z tej "starej ekipy", stosuje gdzies od 1 miesiąca serum mela Clear, ale...tylko na noc (choć w ulotce jest zalecenie, co by 2x dziennie), jednak serum ma kolor brązowy i nałozone rano na twarz daje tragiczny efekt i w związku z tym - skontaktowałam sie z dystrybutorem (myśląc, że cos jest nie hallo akurat z moim serum), pokazałam je równiez przedstawicielowi - okazałao się, że kolor jest własciwy, ale to serum zalecili mi absolutnie na noc). Zasugerowałam im zmiane info w ulotce.... to taka ciekawostka. Notabene, jak na razie zero efektów, choć....nie wiem, może gdybym nie stosowała tego serum to miałabym ciemniejsze plamy (przy tej niesmowicie słonecznej wiośnie), trudno powiedziec....a może stosowanie Roca 50+ powoduje, że plamy mi nie ciemnieją A może moje wizyty u dermatologa raz w miesiącu (kwasy)???? kto wie...kto wie....
Buziaczki dziewczęta
Hej Mela clear Aurigi??? no popatrz z nieba mi spadłaśwyszukałam nawet dzis na allegro w super cenie 55zl...daj znac prosze czy działa,po jakims czasie oki?Miałas cosmelan?A wiosna latem trąci zapowiadaja juz nie dlugo wzrost do 27 stopni wrrrrrrr chce deszczu i pochmurnej pogodyco za kwasy?działaja na plamky?a flavo c stosowałas moze?pytam o stezenie 8%..bo 15 mnie np podrazniała..

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Madzia gdzie Ty jesteś? jak poleciałas do D.... i mi kartki nie wyslesz toZ Paryża od Molci juz mam...to takie miłe
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-28, 12:25   #2289
Catherine1980
Rozeznanie

Rodze w połowie listopada więc jak dojde do siebie to od połowy grudnia ostro zaczynam z plamami.
Całkowita rekonstrukcje siebie będę musiała zrobić
Stary 2009-04-28, 13:22   #2290
Lekko plamiasta
Raczkowanie

[quote=Michell72;12072356]Hej Mela clear Aurigi??? no popatrz z nieba mi spadłaśwyszukałam nawet dzis na allegro w super cenie 55zl...daj znac prosze czy działa,po jakims czasie oki?Miałas cosmelan?A wiosna latem trąci zapowiadaja juz nie dlugo wzrost do 27 stopni wrrrrrrr chce deszczu i pochmurnej pogodyco za kwasy?działaja na plamky?a flavo c stosowałas moze?pytam o stezenie 8%..bo 15 mnie np podrazniała..

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------
Michell! tak...Aurigi....stosuje - tak jak pisałam od miesiąca, ale zero efektów, mam jeszcze w lodówce 1 opakowanie - dam mu szansę - wg ulotki , efekt widoczy po 3 miesiącach 55 zł???? ja płaciłam prawie stówę w aptece , oczywiście mam za soba wszelkiego rodzaju wybielające kremy i inne badziewia - pisałam o tym w 1 lub 2 części tegoż pamiętnika
Cosmelanu nie miałam, chcoć 2 lata temu sie nad nim zastanawiałam i wtedty trafiłam na ten pamietnik, zreszta na razie to mam za soba tak wiele mocnych zabiegów (3 x kwas trój Trójchlorooctowy i inne bajery), że skóre mam cieeeeeniutką....z odsłonietymi naczynkami, plus przebarwienia nie chce przeginać....flavo C tez stosowałam, oba stężenia ale tylko po 1 opakowaniu więc nie za bardzo jestem kompetentna aby opisać efekty ....zresztą mnie to naprawdę trudno dogodzić Pytałas jeszcze o kwasy...szczerze to nie wiem...chodze od lat raz w miesiącu do znanej pani dermatolog w Krakowie, ale są to teraz łagodne stężenia, latem jest to kwas migdałowy, skóra nie schodzi płatami tylko w jakiś mikroskopijnych ilościach
Stary 2009-04-28, 14:48   #2291
Michell72
Zakorzenienie

[quote=Lekko plamiasta;12073297]
Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej Mela clear Aurigi??? no popatrz z nieba mi spadłaśwyszukałam nawet dzis na allegro w super cenie 55zl...daj znac prosze czy działa,po jakims czasie oki?Miałas cosmelan?A wiosna latem trąci zapowiadaja juz nie dlugo wzrost do 27 stopni wrrrrrrr chce deszczu i pochmurnej pogodyco za kwasy?działaja na plamky?a flavo c stosowałas moze?pytam o stezenie 8%..bo 15 mnie np podrazniała..

Michell! tak...Aurigi....stosuje - tak jak pisałam od miesiąca, ale zero efektów, mam jeszcze w lodówce 1 opakowanie - dam mu szansę - wg ulotki , efekt widoczy po 3 miesiącach 55 zł???? ja płaciłam prawie stówę w aptece , oczywiście mam za soba wszelkiego rodzaju wybielające kremy i inne badziewia - pisałam o tym w 1 lub 2 części tegoż pamiętnika
Cosmelanu nie miałam, chcoć 2 lata temu sie nad nim zastanawiałam i wtedty trafiłam na ten pamietnik, zreszta na razie to mam za soba tak wiele mocnych zabiegów (3 x kwas trój Trójchlorooctowy i inne bajery), że skóre mam cieeeeeniutką....z odsłonietymi naczynkami, plus przebarwienia nie chce przeginać....flavo C tez stosowałam, oba stężenia ale tylko po 1 opakowaniu więc nie za bardzo jestem kompetentna aby opisać efekty ....zresztą mnie to naprawdę trudno dogodzić Pytałas jeszcze o kwasy...szczerze to nie wiem...chodze od lat raz w miesiącu do znanej pani dermatolog w Krakowie, ale są to teraz łagodne stężenia, latem jest to kwas migdałowy, skóra nie schodzi płatami tylko w jakiś mikroskopijnych ilościach
No cena powalajaca w porownaniu z innymi tej mela...Ale wstrzymam sie i poczakam co napiszeszW sumie mam jeszcze thipspot to moze nim chodz na noc bede robic?jak myslisz teraz w takim sloncu nie jest ryzykowne mazianie sie tego typu masciami?pytam tez o neostrade,pigmanorm?...kr ecka dostaje wyskoczyłam z malym do sklepu autem,pomalowana ale bez filtra(w domu nie packam)jezu..jak Jacson jechalam...okulary na pol twarzy i jakbym miala woalke to pewnie bym rzucila na lico nawet dziecko zaczyna mi sie dziwnie przygladacna lasery zaczne jezdzic jesienia do tej mojej dermatolozki...teraz patrze przetrwac lato czy ta mela nie podraznia Ci naczynek?kladziesz na całą twarz czy tylko na plamy?tam pisze dłuższe,monotonne stosowanie a efekt sie zobaczy

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Rodze w połowie listopada więc jak dojde do siebie to od połowy grudnia ostro zaczynam z plamami.
Całkowita rekonstrukcje siebie będę musiała zrobić
No to pokarmisz troszke i w styczniu bierzemy sie za renowacje mam wolne te 2 pierwsze mce w roku takze tym razem-powaznie podejde do problemu...Tez syna w listopadzie rodziłam to pierwsze Twoje?jak bedziesz znała płec to sie podziel info..w koncu tyle tu cioc
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-28, 15:27   #2292
Catherine1980
Rozeznanie

Tak pierwsze i nieplanowane
Totalna wpadka więc zdziwienie maksymalne. Juz mam kręćka żeby za duzo nie przytyc ale lekarz zabronił mi kategorycznie siłowni (steperków,biezni itd)
Ćwiczyc nie można, odplamiać też nie - normalnie nudy
Stary 2009-04-28, 15:42   #2293
Lekko plamiasta
Raczkowanie

[quote=Michell72;12074397][quote=Lekko plamiasta;12073297]No cena powalajaca w porownaniu z innymi tej mela...Ale wstrzymam sie i poczakam co napiszeszW sumie mam jeszcze thipspot to moze nim chodz na noc bede robic?jak myslisz teraz w takim sloncu nie jest ryzykowne mazianie sie tego typu masciami?pytam tez o neostrade,pigmanorm?...kr ecka dostaje wyskoczyłam z malym do sklepu autem,pomalowana ale bez filtra(w domu nie packam)jezu..jak Jacson jechalam...okulary na pol twarzy i jakbym miala woalke to pewnie bym rzucila na lico nawet dziecko zaczyna mi sie dziwnie przygladacna lasery zaczne jezdzic jesienia do tej mojej dermatolozki...teraz patrze przetrwac lato czy ta mela nie podraznia Ci naczynek?kladziesz na całą twarz czy tylko na plamy?tam pisze dłuższe,monotonne stosowanie a efekt sie zobaczy

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------
oooo....tak....z takimi mazidłami to trzeba uważać latem dlatego tez dystrybutor Mela...polecił mi stosoowac go tylko wieczorem - choć na oryginalnej ulotce jest, że 2 x dziennie i wtedy nakazuja w ciągu dnia stosowac ochronę...ale ja już "dmucham na zimne", tak samo moja dermatolog nie chce mi nic robić kwasami od maja do później jesieni (tylko migdałowy) bo....skutek może byc odwrotny, czyli plamy pociemnieją masakra to delikatne słowo na tę okoliczność. "Na szczęście" przebarwienia mam po bokach twarzy i na czole - więc smaruje serum miejscowo, a na naczynka (opócz mrożenia 1 x w miesiącu = podczas "seansu" z kwasami u dermatolog) stosuje krem z Isispharma....nie mówiąc o smarowaniu sie jeszzce kremem pod oczy, innym na szyje, innym jeszcze na biust....RATUNKU!!!!
Doskonale rozumiem męczarnie z filtrami, to taka już schiza, stosuje te 50+ od wiosny do jesieni, w zimie tylko w słoneczne dni.....bbbrrrrr na to podkład mineralny i jako tako wyglądam w pracy, natomiast w przypadku wyjazdu w góry, na rower, nad morze i w inne miejsca extrime itp - to sie wogóle nie czaję i nakładam tony filtru i dosmarowywuje co chwilę....nienawidze tego....
no to może na tyle pisania....i tak za dużo
Stary 2009-04-28, 19:10   #2294
Michell72
Zakorzenienie

[quote=Lekko plamiasta;12075137][quote=Michell72;12074397]
Cytat:
Napisane przez Lekko plamiasta Pokaż wiadomość
No cena powalajaca w porownaniu z innymi tej mela...Ale wstrzymam sie i poczakam co napiszeszW sumie mam jeszcze thipspot to moze nim chodz na noc bede robic?jak myslisz teraz w takim sloncu nie jest ryzykowne mazianie sie tego typu masciami?pytam tez o neostrade,pigmanorm?...kr ecka dostaje wyskoczyłam z malym do sklepu autem,pomalowana ale bez filtra(w domu nie packam)jezu..jak Jacson jechalam...okulary na pol twarzy i jakbym miala woalke to pewnie bym rzucila na lico nawet dziecko zaczyna mi sie dziwnie przygladacna lasery zaczne jezdzic jesienia do tej mojej dermatolozki...teraz patrze przetrwac lato czy ta mela nie podraznia Ci naczynek?kladziesz na całą twarz czy tylko na plamy?tam pisze dłuższe,monotonne stosowanie a efekt sie zobaczy

oooo....tak....z takimi mazidłami to trzeba uważać latem dlatego tez dystrybutor Mela...polecił mi stosoowac go tylko wieczorem - choć na oryginalnej ulotce jest, że 2 x dziennie i wtedy nakazuja w ciągu dnia stosowac ochronę...ale ja już "dmucham na zimne", tak samo moja dermatolog nie chce mi nic robić kwasami od maja do później jesieni (tylko migdałowy) bo....skutek może byc odwrotny, czyli plamy pociemnieją masakra to delikatne słowo na tę okoliczność. "Na szczęście" przebarwienia mam po bokach twarzy i na czole - więc smaruje serum miejscowo, a na naczynka (opócz mrożenia 1 x w miesiącu = podczas "seansu" z kwasami u dermatolog) stosuje krem z Isispharma....nie mówiąc o smarowaniu sie jeszzce kremem pod oczy, innym na szyje, innym jeszcze na biust....RATUNKU!!!!
Doskonale rozumiem męczarnie z filtrami, to taka już schiza, stosuje te 50+ od wiosny do jesieni, w zimie tylko w słoneczne dni.....bbbrrrrr na to podkład mineralny i jako tako wyglądam w pracy, natomiast w przypadku wyjazdu w góry, na rower, nad morze i w inne miejsca extrime itp - to sie wogóle nie czaję i nakładam tony filtru i dosmarowywuje co chwilę....nienawidze tego....
no to może na tyle pisania....i tak za dużo
AURIGA FLAVO-C KREM 30ml i AURIGA FLAVO C FLASH 2x3ml -to zamówiłam i sprobuje rozjasnic sie noca poprzez lewoskretną wit CCo do czynnosci w łazience czyli smarowanie kazdej częsci ciała z osobna i innym specyfikiem to...my kobiety..Boze słucham wiadomosci:świnska grypa kobiety do Mexyku stop
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-28, 20:41   #2295
ollastar
Raczkowanie

Do Buczki, Buczuś wiem, że już mało tu zaglądasz, ale może czasem podczytujesz, więc chciałabym Ci bardzo podziękować za polecenie pelethrokremu na naczynka.
Okazał się rewelacyjny, pomimo lekkiego wysuszania, naczynka pięknie się wchłonęły i nie ma ich , Buczuś pozdrawiam i
ollastar jest offline  
Stary 2009-04-29, 12:18   #2296
arenka
Przyczajenie

Witam wszystkie kobietki walczące z plamami melduje się kolejny towarzysz broni ja za swoje mogę podziękować własnej niewiedzy (za błędy się płaci) i aptekarce która sprzedała mi krem na dzień z retinolem w samym środku lata i nie wspomniała o tym by buzi nie wystawiać na słońce). No i po jakimś czasie pojawily mi się plamki pod oczami (jak piszecie tutaj-efekt pandy). Zapomniałam o nich bo na zimę wyblakły a teraz pierwsze mocniejsze słońce i mam za swoje. Może nie jest jeszcze tragicznie, ale już rozstroju żołądka dostaję na myśl że nie będę mogła bez specjalnego przygotowania wyjść z domu..... i że z roku na rok może być gorzej
Wiem że o wszystkim tu pisałyście, ale już mam oczy duże od tego czytania..... interesuje mnie kwestia filtrów - które można stosować pod makijaż i czy takie same nadają się na wyjście bez niego.
Z góry dziękuję i będę do Was częściej zaglądać. pozdrawiam
arenka jest offline  
Stary 2009-04-29, 15:45   #2297
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez arenka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kobietki walczące z plamami melduje się kolejny towarzysz broni ja za swoje mogę podziękować własnej niewiedzy (za błędy się płaci) i aptekarce która sprzedała mi krem na dzień z retinolem w samym środku lata i nie wspomniała o tym by buzi nie wystawiać na słońce). No i po jakimś czasie pojawily mi się plamki pod oczami (jak piszecie tutaj-efekt pandy). Zapomniałam o nich bo na zimę wyblakły a teraz pierwsze mocniejsze słońce i mam za swoje. Może nie jest jeszcze tragicznie, ale już rozstroju żołądka dostaję na myśl że nie będę mogła bez specjalnego przygotowania wyjść z domu..... i że z roku na rok może być gorzej
Wiem że o wszystkim tu pisałyście, ale już mam oczy duże od tego czytania..... interesuje mnie kwestia filtrów - które można stosować pod makijaż i czy takie same nadają się na wyjście bez niego.
Z góry dziękuję i będę do Was częściej zaglądać. pozdrawiam
Hej Arenko...mam pytanie wszelkie kremy ktore w skladzie maja retinol latem na dzien odpadają?na noc tez nie mozna?Zaczynam zerkac za strachem na mojego Roca

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Aaa i kazdy filtr jest dobry ,jezeli nie nakladasz podkladu...Natomiast gdy chcesz sie pacnąc to Roc.Avene,Klorane i Iwostin..te 4 !!!! Gdzie są wszyscy?????
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-29, 16:10   #2298
arenka
Przyczajenie

do Michell72
dziękuję , gdybyś mogła mi jeszcze poradzić który z nich do suchej, wrażliwej i naczynkowej cery byłby najlepszy to byłoby cudnie... A co do retinolu - u mnie winowajcą był właśnie Roc, ale ja, przyzwyczajona do dobrej tolerancji słońca przez skórę, aplikowałam silniejsze filtry jak już wiedziałam, że spędzę na słońcu kilka godzin (raczej aktywność fizyczna niż opalanie).
A tak to krem+ makijaż na wyjście lub sam krem, jak kręciłam sie po domu lub ogródku. I to był mój błąd.
Znalazłam ostatnio dobrą aptekę i tam nie polecają retinolu na lato, chyba że na noc.
Ale skoro stosujesz go już dłużej, rozumiem że z filtrami, i bez skutków ubocznych, to może nie ma co się bać. Ja osobiście się sparzyłam to nawet na zimę to cudo sobie odpuściłam, mimo że był rewelacyjny dla mojej buzi.

Edytowane przez arenka
Czas edycji: 2009-04-29 o 16:24
arenka jest offline  
Stary 2009-04-29, 18:13   #2299
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez arenka Pokaż wiadomość
do Michell72
dziękuję , gdybyś mogła mi jeszcze poradzić który z nich do suchej, wrażliwej i naczynkowej cery byłby najlepszy to byłoby cudnie... A co do retinolu - u mnie winowajcą był właśnie Roc, ale ja, przyzwyczajona do dobrej tolerancji słońca przez skórę, aplikowałam silniejsze filtry jak już wiedziałam, że spędzę na słońcu kilka godzin (raczej aktywność fizyczna niż opalanie).
A tak to krem+ makijaż na wyjście lub sam krem, jak kręciłam sie po domu lub ogródku. I to był mój błąd.
Znalazłam ostatnio dobrą aptekę i tam nie polecają retinolu na lato, chyba że na noc.
Ale skoro stosujesz go już dłużej, rozumiem że z filtrami, i bez skutków ubocznych, to może nie ma co się bać. Ja osobiście się sparzyłam to nawet na zimę to cudo sobie odpuściłam, mimo że był rewelacyjny dla mojej buzi.
och nie stosuje go długo,od niedawna..ale juz lezy w lodowce i poczeka sobie do jesieni..hm mial odmlodzic o 10 lat a mogl cienie mi pozaciemniac i kto wie,czy ten na czole od niego nie przyciemnial....Spro buj Iwostin..bo dla mnie naj..jest Roc,ale paskud nie dostepny w Polsce...Może Avenkę jak masz taka wrazliwa buzięJej tak sie wkurzylam ze kupilam biotherm kremik BIOTHERM AQUASOURCE DOSKONAŁE NAWILŻENIE..to napewno mnie nie uczuli..i nie spowoduje zadnych plam..Wlasnie wróciłam z allegro...fla vo C na noc bede maziac a ten na dzien...Robiłas czyms?thiospot?neostrada? pigmanorm?inne?

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Uf sie zasapałamSpacerówke wystawiłam do sprzedaży na allegro i do zdjęcia musiałam ją ładnie przygotowac..az lśni...z tona filtru na twarzy
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-29, 20:35   #2300
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Dobry wieczor slicznotki

marlenko pisalas,ze masz piegi.Czy tak bardzo Ci przeszkadzaja?
Cosmelan raczej nadaje sie na wstretne plamiska.I do tego jest kosztowny.
No dobra,po zabiegu cosmelan bedziesz 3 tygodnie(co najmniej) niezbyt atrakcyjnie wygladac.Takze siedzenie w domu wskazane.Piegi Ci znikna,ale po kilku miesiacach prawdobodobnie wroca Jezeli nie jako piegi ,to jako cienie.Moze nalezysz do tych szczesliwiec,ktorym to sie nie zdazy.
Faktem jest ,ze ten zabieg jest odmladzajacy. Bedziesz po miesiacu zachwycona wygladem skory. Jezeli zdecydujesz sie na zabieg,to od razu kupp kilka litrow filtrow 50+ i maziaj twarz co trzy godziny.

ollstarku ciesze sie,ze Ci pomogl
Miszelko
a wiecie,ze chanelka i lancome nie sa stabilne
jedynusia
Stary 2009-04-29, 20:43   #2301
arenka
Przyczajenie

[quote=Michell72;12089616]och nie stosuje go długo,od niedawna..ale juz lezy w lodowce i poczeka sobie do jesieni..hm mial odmlodzic o 10 lat a mogl cienie mi pozaciemniac i kto wie,czy ten na czole od niego nie przyciemnial....Spro buj Iwostin..

chyba tak zrobię, bo i cenowo jest przystępny, zastanawiałam się tylko nad tym czy nie lepsza byłaby emulsja, skoro ma ten sam filtr, a jej konsystencja jest lżejsza to może makijaż będzie lepiej się trzymał???

Robiłas czyms?thiospot?neostrada? pigmanorm?inne?

Nie, jak na razie... na zimę mi zbladło i zapomniałam o problemie. a teraz naczytałam się na temat tych wszystkich specyfików, że skóra robi się cieńsza itp. więc mam cykora. Chociaż jak natknęłam się po raz pierwszy na wzmiankę o cosmolanie to byłam prawie zdecydowana, bez względu na koszty. Tak że chwilowo tylko ochrona, a jesienią biorę się do rzeczy.
pa

arenka jest offline  
Stary 2009-04-29, 20:54   #2302
ollastar
Raczkowanie

Buczko, jak miło Cię widzieć na forum jeśli jeszcze jesteś w pobliżu napisz, jak sprawuje się IKLEN
ollastar jest offline  
Stary 2009-04-29, 21:12   #2303
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Dobry wieczor slicznotki

marlenko pisalas,ze masz piegi.Czy tak bardzo Ci przeszkadzaja?
Cosmelan raczej nadaje sie na wstretne plamiska.I do tego jest kosztowny.
No dobra,po zabiegu cosmelan bedziesz 3 tygodnie(co najmniej) niezbyt atrakcyjnie wygladac.Takze siedzenie w domu wskazane.Piegi Ci znikna,ale po kilku miesiacach prawdobodobnie wroca Jezeli nie jako piegi ,to jako cienie.Moze nalezysz do tych szczesliwiec,ktorym to sie nie zdazy.
Faktem jest ,ze ten zabieg jest odmladzajacy. Bedziesz po miesiacu zachwycona wygladem skory. Jezeli zdecydujesz sie na zabieg,to od razu kupp kilka litrow filtrow 50+ i maziaj twarz co trzy godziny.

ollstarku ciesze sie,ze Ci pomogl
Miszelko
a wiecie,ze chanelka i lancome nie sa stabilne
jedynusia
Buczuś..a wiem ,wiem...Tylko nie ktore dziewczyny chca filtrów ale bez malowania sie potem podkladem..to one fajne na paszcze no przynajminiej chanel bo lancoma nie probowałam..Buczka kremy na dzien,takie wiesz nawilzajace..pod filtr jeszcze jak w skladzie maja retinol to nie mozna,bo plamy ciemnieja..wiedziałaś:con fused: roca mi sie zachcialo odmladzajacego psia mac i co znaczy bezplamowy w filtrze Roca????

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Ollastar poczytaj sobie o Chantarelle Red Stop,oraz Tołpy Huminea Rosacal..
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-29, 21:24   #2304
ollastar
Raczkowanie

Miszelka, o chantarelle myślałam, pytałam nawet Madzię, bo go używała, ale zanim mi odpowiedziała to zniknęła z forum , a Tołpa niestety nie dla mnie, wprawdzie akurat tego produktu nie używałam, ale miałam inne z serii huminea i bardzo mnie podrażniały

Teraz szukam właśnie czegoś na uspokojenie nadreaktywnej skóry, bo samych naczynek już nie mam , pięknie się wchłonęły dzięki Buczkowemu pelethrokremowi

A najchętniej znalazłabym coś, co jednocześnie wywabiałoby plamy z twarzy

Edytowane przez ollastar
Czas edycji: 2009-04-29 o 21:39
ollastar jest offline  
Stary 2009-04-29, 21:45   #2305
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ollastar Pokaż wiadomość
Miszelka, o chantarelle myślałam, pytałam nawet Madzię, bo go używała, ale zanim mi odpowiedziała to zniknęła z forum , a Tołpa niestety nie dla mnie, wprawdzie akurat tego produktu nie używałam, ale miałam inne z serii huminea i bardzo mnie podrażniały

Teraz szukam właśnie czegoś na uspokojenie nadreaktywnej skóry, bo samych naczynek już nie mam , pięknie się wchłonęły dzięki Buczkowemu pelethrokremowi
Mam probaski(od Madzi własnie) drogie to cholerstwo...jak zadziałał Buczki specyfik to dobrze...na lato polecam Hydraphase xl la roche posay..Zreszta juz mamy lato...Są tez ,dostepne na allegro Bio-Shock KOJĄCY ~WYGŁADZA WZMACNIA NACZYNKA amp (numer 619329558) i inne cudenka u tej babki..KWASY do cer naczynkowych ZŁUSZCZAJA i OBKURCZAJA..przejrzyj sobie
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-29, 21:49   #2306
ollastar
Raczkowanie

Dzięki bardzo za podsunięte pomysły
ollastar jest offline  
Stary 2009-04-30, 09:22   #2307
Michell72
Zakorzenienie

Hej kobiety!!! Witam i zapraszam na kawe
Michell72 jest offline  
Stary 2009-04-30, 14:38   #2308
arenka
Przyczajenie

Do Michell72
wygląda na to że wszystkie kobietki duszą i ciałem są już nieobecne, wiadomo weekend Zresztą ja też odliczam godziny i zaopatrzona w filtry uciekam z miasta Pozdrowienia
arenka jest offline  
Stary 2009-04-30, 21:16   #2309
ollastar
Raczkowanie

Jakie pustki na forum , miłego długiego weekendu i nie wystawiajcie się specjalnie na słonko, jutro też uciekam w góry
ollastar jest offline  
Stary 2009-05-01, 10:01   #2310
Michell72
Zakorzenienie

Wszyscy gdzies wyjezdzają..buuu..a ja mam dzieci chore i przymusowy weekhend w domku a tu pustki..cisza...Lekko plamiasta to zamrazanie..gdzies kiedys pisałam newsa o wrazliwosci plam na zimne temp..pomaga?jaki lekarz to robi?med estet?z ciekawosci pytam...A patrzyłas dalam linka na kwasy,ktore mozna latem nawet robic(pis do Ollastar)..

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Arenko miłego wypadu poza miasto Ollastar..góry och..wez mnie do plecakaBuziole!!!
Michell72 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości