Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-26, 20:07   #2761
Michell72
Zakorzenienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Lapielq mnie MF lasting nie pasuje za to chyba wrócę do RevlonuJa też znalazłam fajny kremik do rączek SVR ale kosztuje 38 złbez jaj nie dam tyle za taki kremik
Jak to wyjdą plamy na gębie jak się opala ciałoco prawda ja się nie lubię opalać ale całego ciała nie będę filtrować bo nie nawidzę się lepić

Miszelka dać Ci ten mój adresik?Teraz to już chyba ale moze na przyszłość

Cati nie stresuj się tak tym imieniemJedz truskaweczki i sie dobrze odżywaj

Dziewczynki piękne i młode podpowiedzcie mi gdzie ja ten pigma dostanę?

A co myślicie o tuszu Deborah Volume&Curl?Wyczytałam że cudny
No daj,daj i przypomnij mi jaka Ty masz cerę(typ)....Pigmanorm w niemczech jest na recepte polską..lub bez jak sie trafi na fajnego aptekarza zaraz poczytam o tuszu i napisałam do takiego goscia i spytalam czy moze zalatwic(bo nie ma na aukcjach)ten Nivea Beaute Volume Nanodefinition (Dodający objętości tusz do rzęs)-to jesli powie ze tak ..napisze Wam i mozemy pozamawiac bo on grosze kosztuje a musze sprawdzic hi hi miałam byc grzeczna aleście mi narobiły chęci na truskawki

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cati ..Wiktoria brzmi królewsko..będziemy miały na forum małą księzniczkęGłowa do góry..Skarbie..urodzisz i tak Cie tu wycosmelanimy ze tamte laski wymiękną..o..jaka ja cool jestem
Michell72 jest offline  
Stary 2009-05-26, 21:27   #2762
LAPIEL
Zakorzenienie

truskaweczki, truskaweczki pychotka i czeresinki dzis tez jadlam ....mniam

milego wieczorka
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-05-27, 07:30   #2763
Michell72
Zakorzenienie

Witam z kawusią meldowac sie kolejno ale leje u mnie
Michell72 jest offline  
Stary 2009-05-27, 07:42   #2764
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

CześćJa bez kawusi bo nie piję i to tylko na chwilke bo lecę na zakupy i do pracki na cały dzień.

Miszelka adres dam Ci jutroU mnie świeci słońce ale i chmury są

Tusz jakiś muszę kupić bo jadę na resztkach

Jak pigma jest w Niemczech to dla mnie jest niedostępny

Buziaki dziewczynki
Stary 2009-05-27, 07:47   #2765
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
CześćJa bez kawusi bo nie piję i to tylko na chwilke bo lecę na zakupy i do pracki na cały dzień.

Miszelka adres dam Ci jutroU mnie świeci słońce ale i chmury są

Tusz jakiś muszę kupić bo jadę na resztkach

Jak pigma jest w Niemczech to dla mnie jest niedostępny

Buziaki dziewczynki
Pomyślimy kto mógłby załatwic hurtowo bo pewnie i Nusia i Lapi tez by kupiły pigma..zaraz ide na allegro tez po tusza co..w taka pogode ..tylko zakupyBuziaczki
Michell72 jest offline  
Stary 2009-05-27, 08:17   #2766
LAPIEL
Zakorzenienie

Michell72

doberek kawusia musowo , u mnie tez deszcz , w nocy taka burza byla ,ze strach i niewyspana jestem ;(....a wlasnie mialam na zakupki dzis jechac i tak sie zastanawiam bo nie bardzo mi sie jednak po tej nocce chce , chyba ,ze kawusia na nogi postawi to wsiadam w autko i pedze

Michellko dzieki bardzo za przesylke , cos mi za cudenko przyslalas .....chcesz wyprobowac cosmelan2 ???? to chetnie Ci troszku podesle , tylko adres Twoj wyrzucilam , takze bys musiala mi podac raz jeszcze , daj znac kochana , tymczesem

jak pigmanorm bedziecie gdzies kombinowac to ja tez chcem
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-05-27, 08:40   #2767
Catherine1980
Rozeznanie

Dzięki laseczki że mnie podnosicie na duchu. Jesteście cudne.
Dzisiaj idę do ginexa więc może już będę znać płeć na 100%
Wczoraj już zrobiłam troche zakupów dla maluszka, karta się cieńsza zrobiła :0
Catherine1980 jest offline  
Stary 2009-05-27, 08:54   #2768
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell72

doberek kawusia musowo , u mnie tez deszcz , w nocy taka burza byla ,ze strach i niewyspana jestem ;(....a wlasnie mialam na zakupki dzis jechac i tak sie zastanawiam bo nie bardzo mi sie jednak po tej nocce chce , chyba ,ze kawusia na nogi postawi to wsiadam w autko i pedze

Michellko dzieki bardzo za przesylke , cos mi za cudenko przyslalas .....chcesz wyprobowac cosmelan2 ???? to chetnie Ci troszku podesle , tylko adres Twoj wyrzucilam , takze bys musiala mi podac raz jeszcze , daj znac kochana , tymczesem

jak pigmanorm bedziecie gdzies kombinowac to ja tez chcem
Lapi przetestuj tą bioderme bo ona jak dla mnie bardzo bogata wersja jest,tłusta..przypomina filtr drugi to chanell(lubim) Chcę cosmelan, chcę na czółko..kupiłam tusz popatrz ten...Tusz LANCOME FLEXTENCILS...zobaczymy jak sie sprawdzimyślała m nad tym tez CH.DIOR LONG OPTIC CZARNA i nad tym YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara..te z YSL sa ogólnie wysoko notowane miałas z tej firmy??? jej ide po jeszcze kawusi bo mi sie oko zamyka

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Dzięki laseczki że mnie podnosicie na duchu. Jesteście cudne.
Dzisiaj idę do ginexa więc może już będę znać płeć na 100%
Wczoraj już zrobiłam troche zakupów dla maluszka, karta się cieńsza zrobiła :0
Och to fajnie..zaraz napisz czy to chlopczyk czy dziewuszkakosztuje wyprawka...Dużo przybrałaś na wadze?brzuch mozesz sobie oliwka smarowac..zeby rozstepow nie bylo..Masz ciagotki na jakies potrawy?mnie z synem na widok mięsa..co ja zazwyczaj z miecha rezygnuje..organizm sie upomniał a i facet w mym brzuszku też chcial pozadnie podjeść a co
Michell72 jest offline  
Stary 2009-05-27, 08:56   #2769
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Dziewczynki a wogóle to ile pigma kosztuje bo cosmelan jest strasznie drogi
Miszka daj znać jak ten tusz bo też chętnie bym go kupiła

Cati szkoda że gdzieś bliżej mnie nie mieszkasz bo bym załatwiła Ci zniżkę w Smyku

U mnie chyba bedzie burza bo wieje że szokale też i słonko jest
Stary 2009-05-27, 09:12   #2770
Michell72
Zakorzenienie

DZIEWCZYNY mam prośbę ktora ma tam blisko Sephore ,Douglasa czy cos to potrzebowalabym probaski EStee Laudera Double weart light kolor intensity 02 i 03,oraz Double weart 02 i ten Givenchy, Photo’Perfexion Fluid Foundation-kolor perfekt honeyByłabym ogromnie wdzieczna!!!

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Dziewczynki a wogóle to ile pigma kosztuje bo cosmelan jest strasznie drogi
Miszka daj znać jak ten tusz bo też chętnie bym go kupiła

Cati szkoda że gdzieś bliżej mnie nie mieszkasz bo bym załatwiła Ci zniżkę w Smyku

U mnie chyba bedzie burza bo wieje że szokale też i słonko jest
Wstrzymaj sie z zakupem..przetestuje go wersje demonstracyjna kupilam za nie całe 30 zlAdres napisz Pigma ok 18 ,euro..
Michell72 jest offline  
Stary 2009-05-27, 10:17   #2771
Catherine1980
Rozeznanie

Szatanka pigma kosztuje około 20 kilka eurasów

Miszka ciągnie mnie do lodów i do sałatki z ogórka i pomidora, jem prawie codziennie. Czytałam że własnie na chłopaka ciągnie do mięsa więc może będzie dziewczynka.
Brzuchol smaruje Pharmaceris M na rozstępy bo jest polecany przez instytut matki i dziecka a z kilogramami na razie 2,1 kg do przodu więc za bardzo jeszcze nie widac że jestem w ciąży. Trochę się boje czy nie za mało zobaczymy co lekarz dzisiaj powie.
Stary 2009-05-27, 10:25   #2772
Michell72
Zakorzenienie

Ktos kawke pije:bab a:

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Szatanka pigma kosztuje około 20 kilka eurasów

Miszka ciągnie mnie do lodów i do sałatki z ogórka i pomidora, jem prawie codziennie. Czytałam że własnie na chłopaka ciągnie do mięsa więc może będzie dziewczynka.
Brzuchol smaruje Pharmaceris M na rozstępy bo jest polecany przez instytut matki i dziecka a z kilogramami na razie 2,1 kg do przodu więc za bardzo jeszcze nie widac że jestem w ciąży. Trochę się boje czy nie za mało zobaczymy co lekarz dzisiaj powie.
Ogórek tez na chlopca i potas z pomidorka..obstawiam chlopczyka a Ty wolałabyś???? wiem ze pierwsze to z reguły obojetnie,byle zdrowe..ale
Michell72 jest offline  
Stary 2009-05-27, 11:49   #2773
Catherine1980
Rozeznanie

Wolałabym chyba dziewczynke no bo wiesz te sukienusie, kokardki, bizuteria dla małych dziewczynek itd
Natomiast z tatą dziecka się roztalismy więc takie latanie między rodzicami chyba lepiej przeżyje chłopczyk.
Wazne żeby było zdrowe
Stary 2009-05-27, 13:51   #2774
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Wolałabym chyba dziewczynke no bo wiesz te sukienusie, kokardki, bizuteria dla małych dziewczynek itd
Natomiast z tatą dziecka się roztalismy więc takie latanie między rodzicami chyba lepiej przeżyje chłopczyk.
Wazne żeby było zdrowe
Przykro mi Caticzasami tak bywa..gdybys miała chwile zwątpienia,jakies wahania nastrojów..chodz tak,tu..jestem z Tobą-pamiętajMy Cie tu wspierac bedziemy i nawet mogemy poród odebrać
Michell72 jest offline  
Stary 2009-05-27, 13:51   #2775
Lekko plamiasta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Pomyślimy kto mógłby załatwic hurtowo bo pewnie i Nusia i Lapi tez by kupiły pigma..zaraz ide na allegro tez po tusza co..w taka pogode ..tylko zakupyBuziaczki

ooooo.....!!!! pigma....ja też baaaaardzo bym chciała myśle, że taki wspólny zakup dla kilku lasek da się jakoś zorganizować....ja nie mam możliwości, kontaków, itd....hhhhmmmm....może Buczka by nam pomogła????
Lekko plamiasta jest offline  
Stary 2009-05-27, 13:58   #2776
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lekko plamiasta Pokaż wiadomość
ooooo.....!!!! pigma....ja też baaaaardzo bym chciała myśle, że taki wspólny zakup dla kilku lasek da się jakoś zorganizować....ja nie mam możliwości, kontaków, itd....hhhhmmmm....może Buczka by nam pomogła????
Hej a wiesz ze do Niej napisałamtroche dziewczyn tu by chciało...Mnie przysłałakurcze drozdzówka sie zapchałam,lakomiec taki..jak tam mela..smarujesz?sa juz efekty chodz lekkiego rozjasnienia..Ja sumiennie cały zestaw flavo wcieram na noc

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Musze zrobic liste kto chce pigma..Ty,Lapi,Szatanka.. .Czekam na odp od Buczusia i wtedy działamy
Michell72 jest offline  
Stary 2009-05-27, 16:05   #2777
LAPIEL
Zakorzenienie

Michell72

DZIEWCZYNY mam prośbę ktora ma tam blisko Sephore ,Douglasa czy cos to potrzebowalabym probaski EStee Laudera Double weart light kolor intensity 02 i 03,oraz Double weart 02 i ten Givenchy, Photo’Perfexion Fluid Foundation-kolor perfekt honeyByłabym ogromnie wdzieczna!!!
......................... ......................... ......................... ..............

Michellko jutro z rana puszcze przesyleczke for You

dzis juz nie wydole , tyle co z Poznania wrocilam , nic nie kupilam oprocz ciuchow dla syna takze wyjazd na zakupy do
- synkowi zawsze cosik znajde a dla siebie to rzadko wybredus taki ...tylkom sie umeczyla znow

Givenchy, Photo’Perfexion mam odcien Perfect Gold , jak chcesz to tez Ci podesle ale od razu mowie ,ze ciemny jest to kolorek .

Miszka , ta Bioderma kremik bylby oki gdyby nie zpaszek ;(....nie kupiem go ....mam mleczko z tej samej serii i ladnie pachnie a kremik beeee ....kurka i znowu szukam kremika

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-27 o 16:49
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-05-27, 16:42   #2778
Lekko plamiasta
Raczkowanie

Cytat:
Hej a wiesz ze do Niej napisałamtroche dziewczyn tu by chciało...Mnie przysłałakurcze drozdzówka sie zapchałam,lakomiec taki..jak tam mela..smarujesz?sa juz efekty chodz lekkiego rozjasnienia..Ja sumiennie cały zestaw flavo wcieram na noc

Michelko wcieram ten mela...of course...efekty na razie...hhhmmmm...
---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Musze zrobic liste kto chce pigma..Ty,Lapi,Szatanka.. .Czekam na odp od Buczusia i wtedy działamy
oooo...tak tak tak
Stary 2009-05-27, 16:59   #2779
LAPIEL
Zakorzenienie

Catherine1980
Wazne żeby było zdrowe
......................... ........................

Cati , bedzie dobrze ....ale masz tam obok siebie bliskich ???? nie jestes sama ? mozesz liczyc na kogos ?.....

ja mieszkam mala godz od Poznania ....chyba mam najblizej do Ciebie z nas tu zgromadzonych

tyle co niedawno z Poznania wrocilam zreszta dzis

ja tez chcialam dziewczynke a 3 dni przed porodem okazalo sie ,ze chlopak ....lekarz zawsze mowil ,ze "siuraka" nie widzi ....a w koncu zobaczyl .... naprawde smiesznie bylo bo do brzucha mowilam juz od dawna Maja ....
moze dlatego tak lubie ciuchy synkowi kupowac ....on jednak nie docenia maminego poswiecenia i calego tego strojenia nie znosi ...
......................... ......................... ......................... ......................... ................

kawusie popijam i czekam az TZ przypedzi z truskawami mniam bede sie opychac cale popoludnie

przyjemnosci dziewczeta

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-27 o 17:01
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-05-27, 18:18   #2780
maallaa
Raczkowanie

Cześć dziewczynki ale parszywy dzień - pogoda do bani i do tego przekroczony dzienny limit problemów - ufff, mam dosyć padam ze zmęczenia, niech ktoś mnie TŻ w pracy jeszcze więc
Cati - jesteśmy ten sam rocznik wreszcie znalazłam kogoś w moim wieku bo te dojrzałe panie (Miszka, Nuśka )mi dokuczają A co do facetów - tak to bywa, ale może nosisz w brzuszku tego najważniejszego 3mam kciuki, i daj znać jak u lekarza było

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Lapi - witam w klubie wybrednych do potęgi ja też z reguły jadę na zakupy z TŻ, on tylko dla towarzystwa, ale wraca z torbami zakupów, a ja np z lakierem do paznokci .... A swoją drogą to ostatnio naprawdę nic nie ma w tych sklepach, może w jakiś butikach, ale w sieciówkach wielka A poza tym to u mnie jest tak, że jak nie mam kasy (koniec m-ca) to wszystko mi się podoba i bym kupowała, a jak po pensji się wybiorę poszaleć to raptem wszystko bleee.... co za psycha ...

No cóż - skoro was nie ma to do jutra, ja chyba usnę jak niemowlę, bo wymęczył mnie ten dzień na maxa.

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-05-27 o 18:55
maallaa jest offline  
Stary 2009-05-27, 19:07   #2781
201608151053
Konto usunięte

Cytat:

Możesz i mnie dopisać do listy?!? Bo mam dosyć tego cosmelanu...
201608151053 jest offline  
Stary 2009-05-27, 19:24   #2782
LAPIEL
Zakorzenienie

mallus ściskam , ja sie z Ciebie nie smieje

...no coz ,tak to z zakupami jest ....ja musze miec dzien no ale traf ten wlasciwy hahahaha ......

odpoczynku zycze

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Beata2906
Możesz i mnie dopisać do listy?!? Bo mam dosyć tego cosmelanu...
......................... ......................... ......................... ....
witam w klubie nielubiacych cosmelanu ....to sie meczymy dwie
ktoregos dnia mialam taki dzien ,ze go zaczelam lubic - skorka mi 2 dni nie schodzila po posmarowaniu ani czerwona nie byla i bylam chwilke ale na 3 dzien mi juz przeszlo ....skorka zaczela schodzic i tak schodzi 2 dzien ....

nie wiem ja Ty ale ja wiecej niz 2 razy w tyg nie daje rady smarowac

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-27 o 20:23
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-05-28, 07:44   #2783
maallaa
Raczkowanie

Cześć Plamiaste zapraszam na kawkę Miszka, Nuśka - gdzie jesteście???? Lapi, Cati, Lekka - pobudka!!!!! a co się dzieje z Ewelinką??????
maallaa jest offline  
Stary 2009-05-28, 08:00   #2784
LAPIEL
Zakorzenienie

hejka ranne ptaszki a raczej ptaszku mallus
kawusia cos budzi mnie powoli dzis znow .....dobrze ,ze sie dzis nie musze tak spieszyc ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-28 o 08:01
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-05-28, 08:19   #2785
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Hej

Miszelko zaraz Ci wyślę adresCo do próbek które chcesz to z chęcią bym je załatwiła bo pracuje niedaleko Sephory ale tam dziewczyny sa okropne,wyniosłe i nic z Nimi nie załatwiszJuż nawet przestałam próbowaćDaj znać co z tym tuszem
Ja na pigma jak najbardziej się piszę a jeśli potrzebna będzie recepta to też się postaram załatwićtylko dajcie znać czy trzeba.

Cati moze to przykre ze się rozstaliście ale czasem lepiej być samą niż się męczyć.Jak byłabyś z kimś to mogłabyś przepuścić okazję poznania prawdziwej miłości a tak to teraz masz pole do popisu i napewno ją znajdziesznarazie wcinaj witaminki bo ich na placu coraz więcej a ciocie z Wizażu będą Cię wspierać

Plamista może jednak się przekonasz do zakupów na BU?

Lecę Miszelka napisać Ci ten adres bo znów zapomnę ale wybacz...w moim wieku to juz normalne
Stary 2009-05-28, 08:31   #2786
jedynusia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć Plamiaste zapraszam na kawkę Miszka, Nuśka - gdzie jesteście???? Lapi, Cati, Lekka - pobudka!!!!! a co się dzieje z Ewelinką??????
jestem
Caterinko i co będzie?wiesz już?
trzymam kciuki za dziewczynkę Wiktorynkę, dziewczynki tez są twarde i ze wszystkim sobie poradzą, nawet lepiej niz chłopcy
a te sukieneczki, spineczki - masz rację, cudo, niestety moja córa jest chłopakiem - zazwyczaj nosi spodnie, włosy w kitkę, o podrapanych kolanach nie muszę chyba mówić
no i zapisałam ją na tańce, ale się męczyła i teraz chodzi na karate
i żaden chłopak jej nie podskoczy

kawusia, miłego dzionka wszystkim
Miszelko wpadne po pracy do douglasa, ale u mnie bieda, kolorówki givenchy w ogóle nie mają
jedynusia jest offline  
Stary 2009-05-28, 09:28   #2787
maallaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
jestem
Caterinko i co będzie?wiesz już?
trzymam kciuki za dziewczynkę Wiktorynkę, dziewczynki tez są twarde i ze wszystkim sobie poradzą, nawet lepiej niz chłopcy
a te sukieneczki, spineczki - masz rację, cudo, niestety moja córa jest chłopakiem - zazwyczaj nosi spodnie, włosy w kitkę, o podrapanych kolanach nie muszę chyba mówić
no i zapisałam ją na tańce, ale się męczyła i teraz chodzi na karate
i żaden chłopak jej nie podskoczy

kawusia, miłego dzionka wszystkim
Miszelko wpadne po pracy do douglasa, ale u mnie bieda, kolorówki givenchy w ogóle nie mają
Hej Nuśka - masz avatarek cacunia
maallaa jest offline  
Stary 2009-05-28, 09:48   #2788
Lekko plamiasta
Raczkowanie

cmok cmok plameczki duże i małe, młode i "młodsze inaczej" (ja się zaliczam do tej własnie grupy, hihihiii...) ja już w robocie z rociem 50+ i podładem body shopikiem (wymieszane 3 kolory - taki jestem Mc Gyver), zaraz kawusia z expresu (druga już). Słoneczko tu w Krakowie pieknie nam zagląda do okien
Widzę, że na pigma coraz więcej chętnych laseczek...nie wiem, czy jakaś apteka u okupanta wyda naraz tyle sztuk???? hhhmmmmm...jak to zrobić?
Stary 2009-05-28, 09:55   #2789
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość

nie wiem ja Ty ale ja wiecej niz 2 razy w tyg nie daje rady smarowac
Ja cosmelan 2 nadal codziennie, ponad dwa miesiące już...Mam obsesję, ze jak przestanę, to mi znowu plamy wyjdą...Ale powoli muszę chyba skorę przyzwyczaić do smarowania co 2-3 dni. Może ta czerwień upojna wtedy mi zejdzie...
201608151053 jest offline  
Stary 2009-05-28, 10:13   #2790
LAPIEL
Zakorzenienie

Beata2906
Ja cosmelan 2 nadal codziennie, ponad dwa miesiące już...Mam obsesję, ze jak przestanę, to mi znowu plamy wyjdą...Ale powoli muszę chyba skorę przyzwyczaić do smarowania co 2-3 dni. Może ta czerwień upojna wtedy mi zejdzie...

zejdzie, zejdzie zobaczysz ....zacznij co drugi to juz powinnas zobaczyc roznice

chociaz ta moja twarz oporna, nie chce sie przyzwyczaic - smarne na noc - 2 dni mam spokoj a na trzeci skora zlazic zaczyna i tak dwa kolejne dni schodzi ...takze nie mam nawet mozliwosci czestszego smarowania sie cosmelanem ....ale plamkow nie ma i jest ok ....moze to Cie uspokoi

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-28 o 10:19
LAPIEL jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości