Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-01, 09:19   #2881
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Nuska moze ten vichy co kupiła Lapi?Ty masz cere sucha nieVICHY AQUALIA THERMAL legere light 50-moze ten ja kupimSzatanka a na noc flavo c krem do kompletu do serum?nie byłoby lepsze..mozesz kwas hial kupic i dołączyc do aplikacji kremu...Ten z la roche Nuska?tysz mam..dałas mi probaska i kupiłamJak mozna zyc bez kawytoz to życiodajny płyn mój

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Avene, Ystheal+ Creme (Krem przeciwzmarszczkowy dla skóry suchej)-na noc... Avene, Ystheal+ Emulsion (Emulsja przeciwzmarszczkowa dla skóry normalnej i mieszanej)-na noc Dax Cosmetics, Re-Lipid, Krem na dzień-
Nie piję kawy dlatego chodzę jak śnięta a lekarz jak mi sprawdza ciśnienie to za każdym razem sie pyta czy przyszłam sama czy mam kogos kto mnie odprowadzi bo moge gdzieś paść po drodzespoko daje radę
Miszuś muszę sprawdzić ile ten flavo krem kosztuje bo najtańszy to chyba nie jestfakt....mog e do niego kwas dodać nie pomyślałam o tymdzieki

A co ten krem flavo dobrego robi?
Stary 2009-06-01, 09:25   #2882
LAPIEL
Zakorzenienie

witam

SzatAnko i Miszko seria Vichy Aqalia Thermal jest dobra, w zeszlym roczku testowalam po kolei wszystkie kremiki z tej serii - , najbardziej jednak nawilza serum z tej serii , wlasnie to co kupilam , jest jeden minusik - ma 30 ml i szybko sie konczy a drozsze niz kremiki ale moim zdaniem warto , do wyboru macie dwa rozne kremy w sloiczkach i z pompka , takze dla kazdego cos dobrego
pozdrawiam , milego dnia
LAPIEL jest offline  
Stary 2009-06-01, 09:25   #2883
Michell72
Zakorzenienie

Lekki przeciwzmarszczkowy krem nawilżający z witaminą C
do skóry suchej, normalnej i mieszanej
do codziennego stosowania.

Poprawianawilżenie i elastyczność skóry dzięki zastosowaniu aktywnych czynnikównawilżających i witaminy C. Stymuluje syntezę kolagenu, zabezpieczaskórę przed czynnikami środowiska. Najlepsze efekty daje stosowaniekremu Flavo-C łącznie z serum Flavo-C.

WSKAZANIA:

Sucha, zmęczona, zszarzała skóra, skóra zniszczona słońcem, z przebarwieniami,
drobnymi zmarszczkami.

DZIAŁANIE:

Redukuje objawy starzenia się skóry, zmarszczki, nierówny koloryt,poprawia elastyczność, wygładza, wzmacnia barier naskórkową.

SPOSÓB UŻYCIA:

Rano i/lub wieczorem w zależności od kondycji skóry, 5-10 minut po aplikacji serum Flavo-C.

SKŁAD:

Witamina C, kwas hialuronowy

Dorośli

Opakowanie: słoik 30ml

Właściwa pielęgnacja cery po 30-tym roku życia zapewni jej młody wygląd przez
następne lata. Aby móc zachować piękną i młodą skórę pomocne są trzy preparaty Laboratorium Auriga: Flavo-C serum, Flavo-C krem i Flavo-C Flash
oparte na unikalnej recepturze.W aptece Pod lwem płaciłam 46,80..plus przesyłka...Wiesz on ma w skladzie kwas hial to zaoszczędzisz..a do serum masz podwojne działanie Ten z avenki ta emulsja jeszcze fajna..
Michell72 jest offline  
Stary 2009-06-01, 09:28   #2884
jedynusia
Rozeznanie

Cytat:
Nuska moze ten vichy co kupiła Lapi?Ty masz cere sucha nieVICHY AQUALIA THERMAL legere light 50-moze ten ja kupimSzatanka a na noc flavo c krem do kompletu do serum?nie byłoby lepsze..mozesz kwas hial kupic i dołączyc do aplikacji kremu...Ten z la roche Nuska?tysz mam..dałas mi probaska i kupiłamJak mozna zyc bez kawytoz to życiodajny płyn mój

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Avene, Ystheal+ Creme (Krem przeciwzmarszczkowy dla skóry suchej)-na noc... Avene, Ystheal+ Emulsion (Emulsja przeciwzmarszczkowa dla skóry normalnej i mieszanej)-na noc Dax Cosmetics, Re-Lipid, Krem na dzień-

kochana tylko nie avene
nie mozna życ bez kawy, to niemożliwe jest
vichy tysz nie lubie
ziaja za ta cenę kupie napewno, tylko napisz mi prosze dokładnie nazwe
jedynusia jest offline  
Stary 2009-06-01, 09:29   #2885
Michell72
Zakorzenienie

Lapi trzeba było szybciej pisac a tak bioderme za 60 dych mam i ....Dla mojej cery wrazliwa,mieszana-na dzien musze miec light..jeszcze pod filtr tym bardziej.. RoC, Retin-Ox, Intensive Anti-Wrinkle Care Night (Intensywny krem przeciwzmarszczkowy na noc)-ten jest tez superaśny
Michell72 jest offline  
Stary 2009-06-01, 09:34   #2886
jedynusia
Rozeznanie

Cytat:
Lapi trzeba było szybciej pisac a tak bioderme za 60 dych mam i ....Dla mojej cery wrazliwa,mieszana-na dzien musze miec light..jeszcze pod filtr tym bardziej.. RoC, Retin-Ox, Intensive Anti-Wrinkle Care Night (Intensywny krem przeciwzmarszczkowy na noc)-ten jest tez superaśny

superasny Miszka ale my za młode laski na niego jesteśmy
jedynusia jest offline  
Stary 2009-06-01, 09:37   #2887
Michell72
Zakorzenienie

Nuska kup flavo lub tego Roca na noc a na dzien La Roche Posay, Active C XL lub SVR, Xerialine Creme Visage (Krem do twarzy)
Michell72 jest offline  
Stary 2009-06-01, 09:38   #2888
Catherine1980
Rozeznanie

Miszka sprawdziłam i mam ten bez LSF
Catherine1980 jest offline  
Stary 2009-06-01, 09:42   #2889
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość

superasny Miszka ale my za młode laski na niego jesteśmy
oj tak..poczekaj siegnełam z lodówki ja mam Roc retin-ox hydrantant anti-ride intensif na dzien..tobie by spasił bo on do cery suchej,ale i dla mnie jest super!!! ze względu na te retinole narazie nie używam,ale nawilzanie miał bajka....Gdzies Ty na wekhend przepadła?Malluske tysz wciełoati ati...A dzisiaj Nuśka to MY MAMY ŚWIĘTO: p:

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Miszka sprawdziłam i mam ten bez LSF
no własnie..pewnie znów wersja nie do zdobycia w polsce,bo przeglądałam wszystkie apteki na necie i takowego nie było.. Dzięki jak sie czujesz?
Michell72 jest offline  
Stary 2009-06-01, 09:43   #2890
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
kochana tylko nie avene
nie mozna życ bez kawy, to niemożliwe jest
vichy tysz nie lubie
ziaja za ta cenę kupie napewno, tylko napisz mi prosze dokładnie nazwe
Nusia można zyć bez kawy ale co to za zycie
Kremik Ziaji to: Calma HLC Hydrolipid Comfort-krem nawilżający.50 ml.Opakowanie białe z niebieską nakretką.

Miszka aaaaa to on ma kwas bo jak kupowałam serum to myśłałam ze ono je ma i byłam zła bo gdzieś to czytałam.A to krem.Pójde do Super Pharm-u i zobacze ile kosztuje a kwas i tak osobno bym kupiła na BU i olejek kokosowy do moich suchych włosisków

Lapielq cześćja już mam serum flavo to jak mi się skończy to to moze skuszę się na Vichy
Cześć Catijak tam fasolka?Pewnie już troszkę urosłaa wiecie że wynaleźli ipoda dla dzidziusia w brzuszku?Taaaaaki wielki był z malutkimi przełacznikami

A dzisiaj Nuśka to MY MAMY ŚWIĘTO: p:

Dzień Dziecka?

Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-06-01 o 09:47
SzatAnka71 jest offline  
Stary 2009-06-01, 09:47   #2891
Michell72
Zakorzenienie

Nuśka czytałas newsa co znalazłam?Babka opisuje swoja kuracje pigma...ale..no własnie filtr bezzapachowy na to..i tu moze jest meritum..

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Jak chcesz to moge Ci dac skwalan i hydrolant z kocanki bo nie nadązam z uzywaniem tego co mam A Ty z Krakowa jestes jak Molly wiecie ze Molka mi do Sephory na drugi koniec miasta po probaski leciała..kochana mordka....Buczka sie nie odzywa Magda tysz nie oj
Michell72 jest offline  
Stary 2009-06-01, 09:49   #2892
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Kto jest z Krakowa?
Miszka flavo ma nowość -maskę

Dziewczynki jado pracki a Wy badźcie tu(nie)grzeczneZ okazji Dnia Dzieckamozemy bo My duze dzieciątka

Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-06-01 o 09:59
SzatAnka71 jest offline  
Stary 2009-06-01, 09:59   #2893
jedynusia
Rozeznanie

Cytat:
Nuśka czytałas newsa co znalazłam?Babka opisuje swoja kuracje pigma...ale..no własnie filtr bezzapachowy na to..i tu moze jest meritum..

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Jak chcesz to moge Ci dac skwalan i hydrolant z kocanki bo nie nadązam z uzywaniem tego co mam A Ty z Krakowa jestes jak Molly wiecie ze Molka mi do Sephory na drugi koniec miasta po probaski leciała..kochana mordka....Buczka sie nie odzywa Magda tysz nie oj
czytałam
Buczka i Magda

laseczki a gdzie na wakacje sie wybieracie?
jedynusia jest offline  
Stary 2009-06-01, 10:10   #2894
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Kto jest z Krakowa?
Miszka flavo ma nowość -maskę

Dziewczynki jado pracki a Wy badźcie tu(nie)grzeczneZ okazji Dnia Dzieckamozemy bo My duze dzieciątka
wiemale szczerze mówiac najbardziej w co wierze to serum ..maski to łiii tam...szkoda kaskimiłego dzionka

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
czytałam
Buczka i Magda

laseczki a gdzie na wakacje sie wybieracie?
Posmarowałam sie pigma i łuszczę sie delikatnie..na czole..w domku murem siedze dzis wiec bez obaw ze słonko mnie złapie Smarujesz?czy czekasz do jesieni???my jeszcze mamy nie zprecyzowane plany urlopowe..A Ty?gdzie wybywasz z rodzinką?na ta solarke zaczynam chodzic od przyszlego tyg bo nie zdąże sie opalic a ja to tak od 3 min zaczynam..a 7 to juz max..w kolejnych etapach..
Michell72 jest offline  
Stary 2009-06-01, 10:12   #2895
patika
Raczkowanie

cześć dziewczyny,
ponadrabiałam troche zaległości ale po łebkach musze się przyznać, bo duzo. Michell mam synka, troche młodszy od twojego, ma 11,5 miesiąca.
Smarujesz sie pigmanormem? Ja dalej niczym tylko filtry, avene na zmiane z biodermą, zalezy ile mam czasu, ale nie wiem czy plamy mi wyłazic nie zaczeły znowumam pytanko, czy gdybys zamawiała pigm. dla siebie mogłabys też dla mnie?
Przeczytałam wczesniej że na neosr. sie przezuciłaś?czy coś pomyliłam?
patika jest offline  
Stary 2009-06-01, 10:20   #2896
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,
ponadrabiałam troche zaległości ale po łebkach musze się przyznać, bo duzo. Michell mam synka, troche młodszy od twojego, ma 11,5 miesiąca.
Smarujesz sie pigmanormem? Ja dalej niczym tylko filtry, avene na zmiane z biodermą, zalezy ile mam czasu, ale nie wiem czy plamy mi wyłazic nie zaczeły znowumam pytanko, czy gdybys zamawiała pigm. dla siebie mogłabys też dla mnie?
Przeczytałam wczesniej że na neosr. sie przezuciłaś?czy coś pomyliłam?
Pati hej skarbie..oj to maluszek jeszcze słodki ten Twój synuś cos tak zamilkła Neostrada smaruje (dla wysmarowania tubki bo bidulka zamarznie w tej lodówce) a raz po raz pigmanormem!!! na dzien duzo Roca(filtr) i po raz pierwszy od lat(zasługa roca?)nic nie ciemnieje..oprocz tej jednej połówki cienia ktora sciemniała troszku jakies 1,5 mca temu..Takze robie swoja metodą bo widze efekty!!!! Kochanie Pigma..poprosiłam Buczkę,dla Was ale sie nie odzywamoze wyjechała..poczekajmy..ja kby co zwołam i pozapisujępomyśle kto by tu jeszcze mógł mi z niemiec to wysłać
Michell72 jest offline  
Stary 2009-06-01, 11:07   #2897
jedynusia
Rozeznanie

oj ja tez na solarkę musze iść, tylko stracha mam ze plamiska wyjdą
na wakacje pojedziemy spontanicznie - co będzie w ofercie last minute
nie moge się juz doczekać, wymęczona jestem
no ale musze jakoś na tych wakacjach wyglądać, więc plan jest taki - solarka, kremiki, filtry wrrrr, no ale jak trzeba to trzeba
wałeczków na szczęście nie mam to dietki nie muszę stosować
a pigmanormem jakoś nie smaruje, czekam aż się buźka wygładzi bo troszkę mnie wysypało
jedynusia jest offline  
Stary 2009-06-01, 11:32   #2898
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
oj ja tez na solarkę musze iść, tylko stracha mam ze plamiska wyjdą
na wakacje pojedziemy spontanicznie - co będzie w ofercie last minute
nie moge się juz doczekać, wymęczona jestem
no ale musze jakoś na tych wakacjach wyglądać, więc plan jest taki - solarka, kremiki, filtry wrrrr, no ale jak trzeba to trzeba
wałeczków na szczęście nie mam to dietki nie muszę stosować
a pigmanormem jakoś nie smaruje, czekam aż się buźka wygładzi bo troszkę mnie wysypało
Warto wziąśc probaska tego z apteki poczytaj SVR, Lysanel Active (Krem do intensywnej pielęgnacji cery tłustej, trądzikowej i mieszanej)- tylko trzeba miec skąd brać...Odetchnij troszkuzmeczenie i stres tez ma wplyw na cerę..albo za duzo slodyczy-o to do mnie...Czoło mam rozpalone jakbym temperature miała
Michell72 jest offline  
Stary 2009-06-01, 11:51   #2899
jedynusia
Rozeznanie

Cytat:
Warto wziąśc probaska tego z apteki poczytaj SVR, Lysanel Active (Krem do intensywnej pielęgnacji cery tłustej, trądzikowej i mieszanej)- tylko trzeba miec skąd brać...Odetchnij troszkuzmeczenie i stres tez ma wplyw na cerę..albo za duzo slodyczy-o to do mnie...Czoło mam rozpalone jakbym temperature miała
o jaka fajna cena, dzięki Miszelko
lece w takim razie dziś po ziaje i ten kremik
oj słodycze - moja miłość dziś już jestem po pączusiu
moze czoło od pigmanormu gorące?
jedynusia jest offline  
Stary 2009-06-01, 11:52   #2900
bidzingha
Przyczajenie

witam Was wszystkie, jestem nowicjuszka i cosmelan 2 zaczęłam używac 23 maja, a maskę miałam nalożoną 22 na 4 godziny. Obecnie skóra mi się łuszczy, najbardziej wokół ust, mam czerwoną twarz. Dermatolog powiedzuała, że tak ma być i nie powinnam się martwić. Czy to prawda? Wiem, że wszystko jest opisane na tym forum, ale jesteście niektóre tu tak długo, ze gdy szukałam końca tego wątku, to troche to trwało. Pozdrawiam
bidzingha jest offline  
Stary 2009-06-01, 13:15   #2901
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
o jaka fajna cena, dzięki Miszelko
lece w takim razie dziś po ziaje i ten kremik
oj słodycze - moja miłość dziś już jestem po pączusiu
moze czoło od pigmanormu gorące?
Od pigma ..to daj znac czy kremi działa z svr..warto go chyba miec w kosmetyczce łazienkowej Pączuś...ach nie mogu..wczoraj przedobrzyłam i dzis trzymam linię...staram sie przynajmniej....Bidzing ha(język sobie mozna połamać)to normalne,nie przejmuj sie..wroc do 1 częsci pamietnika i poczytaj tylko tą..tam dziewczyny cosmelaniły sie i opisywały dzien po dniu ta walke z plamami..napewno duzo porad użytecznych wyczytasz
Michell72 jest offline  
Stary 2009-06-01, 13:20   #2902
bidzingha
Przyczajenie

dziekuje Michell72. Włanie to robię, czytam, czytam i końca nie widzę... hihi
bidzingha jest offline  
Stary 2009-06-01, 13:30   #2903
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bidzingha Pokaż wiadomość
dziekuje Michell72. Włanie to robię, czytam, czytam i końca nie widzę... hihi
oj tak..pamietam jak ja przepadałam czytajac i czytając..Tz zazdrosny sie zrobił i tyle miałam..o...ale pierwsza częśc i druga tam najwiecej porad i bezposrednich relacji z cosmelanienia jest
Michell72 jest offline  
Stary 2009-06-01, 15:32   #2904
bidzingha
Przyczajenie

"trochę" poczytałam, weszłam tez na amerykanskie forum, i tak samo jak i u nas, niekóre osoby są zadowolone, a niektóre nie widzą efektów. Nie przejumuję się tym i wierzę, że sie uda. Ja jeestem w ciągłym kontakcie z moją dermatolog, która wykonala ten zabieg, ale martiw się tym, ze teraz nie używam, żadnych innych kremów, zwłaszcza z filtrem. Pani dodktor powiedziała, ze to później mam zacząć stosować, jescze nie teraz. Wy piszecie, że trzeba się chronic przed słońcem, ale cosmelan też ma chronić naszą skórę przed promieniami uv. Jedynie co mi poleciła, to jak skóra zacznie mnie bardzo piec, lub luszczyc, to moge zastosować krem nawilżający, bezzapachowy. Niesty nie pamiętam teraz nazwy, a nie mam go przy sobie.
bidzingha jest offline  
Stary 2009-06-01, 15:40   #2905
Lekko plamiasta
Raczkowanie

Cytat:
Kochanie Pigma..poprosiłam Buczkę,dla Was ale sie nie odzywamoze wyjechała..poczekajmy..ja kby co zwołam i pozapisujępomyśle kto by tu jeszcze mógł mi z niemiec to wysłać
dzięki laseczko, ze coś juz zadziałałaś w kwesti pigma...kochana jestes odnośnie roca, to chyba się z toba zgodzę, że to może jego zasługa, że plamy nie ciemnieja - u mnie jest to samo...tylko...juz mi sie kończy tubka i szukam rozpaczliwie kogo by tu poprosić (wczesniej kupiłam od Anne z tego forum), masz może jakieś dojścia?
Lekko plamiasta jest offline  
Stary 2009-06-01, 16:28   #2906
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lekko plamiasta Pokaż wiadomość
dzięki laseczko, ze coś juz zadziałałaś w kwesti pigma...kochana jestes odnośnie roca, to chyba się z toba zgodzę, że to może jego zasługa, że plamy nie ciemnieja - u mnie jest to samo...tylko...juz mi sie kończy tubka i szukam rozpaczliwie kogo by tu poprosić (wczesniej kupiłam od Anne z tego forum), masz może jakieś dojścia?
Oj myślałam o Tobie dziśLekus tys kobitka wysportowanamam masażer,wiesz taki stojący i do niego 5 pasów ,4 stopnie intensywności..czy to pomaga ?chodzi mi o cellulit..stosowałas kiedys moze?pas na cellulit jest z takimi rolkami..boli,jak sie robi za mocno,ale mam nadzieje ze rozbija tkankę tłuszczową
Michell72 jest offline  
Stary 2009-06-01, 16:45   #2907
Lekko plamiasta
Raczkowanie

Cytat:
Oj myślałam o Tobie dziśLekus tys kobitka wysportowanamam masażer,wiesz taki stojący i do niego 5 pasów ,4 stopnie intensywności..czy to pomaga ?chodzi mi o cellulit..stosowałas kiedys moze?pas na cellulit jest z takimi rolkami..boli,jak sie robi za mocno,ale mam nadzieje ze rozbija tkankę tłuszczową
"Lekuś" - podoba mi się
ojjj...ja tylko naturalnie, tzn bez biczowania, masowania pasami i innymi przedmiotami Przyznam się, nie kojarze o jaka maszynę chodzi hhhmmmm.... powiem szczerze, że gdybym takową miała, też bym z niej korzystała, jestem pewna, że pomaga a jesli to połączysz na zmiane z ćwiczeniami...oj będzie czad polecam ci duże piłki - zakochalam sie w tych ćwiczeniach.
a gdzie takie maszyny można nabyć? rzuć linka
Ostatnio. będąc w SPA (prezent na urodziny) pani masująca mnie, pilingująca i robiąca inne cuda twierdziła, że nie widzi u mnie celulitu....kurczę ja jej nie wierzę
oooo....słońce w Krakowie, a miało lać, a ja dzić bez 50+ no ale może te kilka secund odległości z budynku, gdzie pracuje do samochodu nie spowoduje przyciemnienia moich plam ratunku ale schiza
Lekko plamiasta jest offline  
Stary 2009-06-01, 18:28   #2908
Michell72
Zakorzenienie

[quote=Lekko plamiasta;12563628] "Lekuś" - podoba mi się
ojjj...ja tylko naturalnie, tzn bez biczowania, masowania pasami i innymi przedmiotami Przyznam się, nie kojarze o jaka maszynę chodzi hhhmmmm.... powiem szczerze, że gdybym takową miała, też bym z niej korzystała, jestem pewna, że pomaga a jesli to połączysz na zmiane z ćwiczeniami...oj będzie czad polecam ci duże piłki - zakochalam sie w tych ćwiczeniach.
a gdzie takie maszyny można nabyć? rzuć linka
Ostatnio. będąc w SPA (prezent na urodziny) pani masująca mnie, pilingująca i robiąca inne cuda twierdziła, że nie widzi u mnie celulitu....kurczę ja jej nie wierzę
oooo....słońce w Krakowie, a miało lać, a ja dzić bez 50+ no ale może te kilka secund odległości z budynku, gdzie pracuje do samochodu nie spowoduje przyciemnienia moich plam ratunku ale schiza[/quotehttp://www.sport-shop.pl/masazer-tac...ic-p-1409.html....to przykładowy,sa tańsze i maja więcej pasów..rzuc okiem..fachowym...jakie piłki taka duza i ja mam na niej balansowac tak dzisiaj natarłam uda kremem antycell..i obwinełam folia spożywczą i tak sobie 3 godz trzymałam..gośći sie nie spodziewałamna szczęście
Michell72 jest offline  
Stary 2009-06-01, 20:18   #2909
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Miszelka dziękipaczuszka doszłaMyślałam ze na odwrocie napiszesz swój adresnapisz mi go na PWAle wiesz co...Ty niby jasnolica a podkłady takie ciemne uzywasz?Ja mam duuużo jaśniejsze.
Przekonuję się do tego kremu flavo
A co do za Bioderma co mi wysłałaś?Jutro bedę testowac
Buziaki dziewczyny idę na domowe spa
Stary 2009-06-01, 21:00   #2910
Michell72
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Miszelka dziękipaczuszka doszłaMyślałam ze na odwrocie napiszesz swój adresnapisz mi go na PWAle wiesz co...Ty niby jasnolica a podkłady takie ciemne uzywasz?Ja mam duuużo jaśniejsze.
Przekonuję się do tego kremu flavo
A co do za Bioderma co mi wysłałaś?Jutro bedę testowac
Buziaki dziewczyny idę na domowe spa
Ciem proszę Lancome faktycznie mam ciemniejszy od pozostałych..taki mój żółtekrozmieszałam Ci go z bazą..to sie smaruj i testuj
Michell72 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości