Blond tragedia:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-25, 15:04   #1
efemeryczna
Przyczajenie

Blond tragedia:(

proszę o jakąś radę, bo mój kolor już od jakiegoś czasu sprawia że czuję się fatalnie. chciałam mieć jednolity kolor włosów, jednak kiedyś miałam robione pasemka, które teraz wyglądają tragicznie źle, mam do ucha włosy rude a od ucha w dól biało żółto ....no pasemka... kolor wychodzi mi na odroście który jest już dość duży a pasemka są po prostu nie do ufarbowania.
3 dni temu wróciłam od fryzjerki, która powiedziała, że albo znów pasemka, albo ciemnykolor ale nie daje grawancji ze sie nei spłucze po tygodniu...
no i już naprawde nie wiem...
może któraś w was mi coś poleci aby ujednolicić kolor. chciałabym jakiś naturalny blond, ale teraz to bardziej juz szukam czegoś co złapałoby na tym pasemku...
pomocy pleas.... do tego mam wesele ze tydzień i nie wiem, wygladam tragicznie
szukałam innych postów o takim temacie no i wiem ze we włosach rozjaśnianych nie ma pigmentu i farba nie ma w co wnikać...jednak błagam, może coś mi ktoś poradzi...
a może powinnam spróbować tych preparatów do koloryzacji z henna, bo one podobno obklejaja łuske włosa....
efemeryczna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 16:55   #2
veron1988
Rozeznanie

GG do veron1988
Dot.: Blond tragedia:(

Wstaw jakąś fotkę tych włosów.
druga do Mężczyzny...
Życie zaś polega na odnalezieniu tej drugiej połowy..."
veron1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 17:40   #3
Promilka
Przyczajenie

Hmm potrafię sobie wyobrazić jak wyglądasz, ponieważ podobnie miałam ostatnio. Pofarbowałam sobie spód włosów rozjaśniaczem.. Wyszły podobnie jak u Ciebie, rude, białe, a miejscami niebieskie. Co prawda po paru dniach jeszcze raz nałożyłam rozjaśniacz i było lepiej, ale nie polecam ponieważ to niszczy włosy a i kolor ostateczny nie jest bardzo zadowalający. Końcowym efektem było farbowanie włosów na czarno Myślę że i u Ciebie jest to jedyne wyjście
Stary 2009-01-25, 21:19   #4
efemeryczna
Przyczajenie

jutro jak tylko dopadnę się do aparatu to uwiecznię to co mam na tej głowie już się tylko z tego śmieję, bo zlościłam sie po fryzjerze, że taka głupia byłam i zapłaciłam za takie partactwo...
Stary 2009-01-25, 22:55   #5
Sasame
Raczkowanie

Wiesz, miałam problem w podobnym stylu, tyle że moje włosy były w niektórych miejscach zielone, w jednym pomarańczowe, a wszędzie indziej prawie białe (moje włosy nie mają zółtego pigmentu,w ięc każde rozjaśnianie kończy się białymi włosami). Niestety tę zieleń zauważyłam dopiero w domu w normalnym świetle. U fryzjera nie było widać... W każdym razie odważyłam się i zafarbowałam włosy Garnier Nutrisse naturalny jasny blond (80) i kolor wyszedł bardzo ładny. Nie jest ani zimny, ani ciepły i zbliżony do mojego naturalnego koloru włosów. Nie wiem, czy Ci wszystko dokładnie pokryje, ale jeśli nic nie zadziała, to chyba nie zaszkodzi spróbować, bo moim już wielokrotnie rozjaśnianym włosom (przynajmniej 4x, mniej-więcej co 3 miesiące) krzywdy nie zrobiła Tylko po spłukaniu plątały mi się włosy, ale dziś po umyciu już jest ok. No i zapach farby też jeszcze się utrzymuje...

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 10:34   #6
iustitia
Zadomowienie

Jeżeli masz mocne włosy, mogłabyś spróbować ponownego rozjaśniania, ale i tak możesz sobie zniszczyć włosy. Ja na Twoim miejscu przed tym weselem zafarbowałabym włosy szamponetką, żeby trochę wyrównać kolor (szampony koloryzujące bardziej oblepiają włosy), a potem, kiedy zejdzie, dopiero myśl poważnie i długofalowo o włosach.
iustitia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:40   #7
efemeryczna
Przyczajenie

nie mam za dużych zdolności techniczno-fotograficznych i w sumie tu nie widać dokładnie tego kontrastu rudo-białego, ale może to i lepiej, dodam tylko, że ogólnie to mam jeszcze białą kite bo mam włosy za ramiona...
dzieki za wszystkie odpowiedzi aż mi się jakoś lepiej na duchu zrobiło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fot1.jpg (38,2 KB, 172 załadowań)
Stary 2009-01-27, 01:01   #8
KasieNk4
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez efemeryczna Pokaż wiadomość
nie mam za dużych zdolności techniczno-fotograficznych i w sumie tu nie widać dokładnie tego kontrastu rudo-białego, ale może to i lepiej, dodam tylko, że ogólnie to mam jeszcze białą kite bo mam włosy za ramiona...
dzieki za wszystkie odpowiedzi aż mi się jakoś lepiej na duchu zrobiło

eee to nie jest tak zle zapraszam na moj watek ost... na pewno Cie to pocieszy heh
KasieNk4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 01:25   #9
milusiaam
Wtajemniczenie

Jest dobrze nie przesadzaj moglo byc gorzej uwierz mi
milusiaam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 01:36   #10
efemeryczna
Przyczajenie

oj dzięki za tą otuchę, ale jak bym tak chciała mieć jednolity kolor włosów...dlatego przestrzegam przed pasemkami....ja robiłam je już dawnoooo i nie sądziłam, że potem nie będę mogła się tego pozbyć z włosów...
ale coż, teraz kombinuję, kręcę, odżywiam, maskuję i jakoś daję radę
Stary 2009-01-27, 14:15   #11
Akneisa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez efemeryczna Pokaż wiadomość
oj dzięki za tą otuchę, ale jak bym tak chciała mieć jednolity kolor włosów...dlatego przestrzegam przed pasemkami....ja robiłam je już dawnoooo i nie sądziłam, że potem nie będę mogła się tego pozbyć z włosów...
ale coż, teraz kombinuję, kręcę, odżywiam, maskuję i jakoś daję radę
Wiesz, takie włosy też są ładne
Poza tym u Ciebie to wygląda łądnie, nie tragicznie.. Przesadzasz

Teraz musisz przede wszystkim o nie dbać i odżywiać
Akneisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 22:49   #12
Beatkacompl
Raczkowanie

Nie farbuj włosów na ciemny kolor bo będziesz dochodziła do blondu miesiącami, pójdz do fryzjera on to naprawi na jednej wizycie;-)albo pofarbuj tylko odrostu(ale nie gwarantuje ze będziesz zadowolona)
Beatkacompl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości