Mam pytanie farbowanie u fryzjera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-27, 23:12   #1
Dżagódka
Raczkowanie

Mam pytanie farbowanie u fryzjera

moje pytanie dotyczy tego jak to jest , bo malowalam wlosy w czwartek ale źle sie czuje w tym co zrobila mi fryzjerka a w sobote mam studniówke i wolalabym iśc w normalnym kolorze wlosów . Calkowity kolor na glowie bylby nawet ok ale dla rozświetlenia zrobila jakies pasemka bezsensu i prpostu źle sie w tym czuje i niewiem co robić iśc do niej z reklamacją? Ale wtedy jak wziela 70 dych to na przyciemnienie też mam wziąć 70 ? ;/

Przepraszam że zakladam nowy wątek ale skorzystałam z wyszukiwarki i nie moglam znaleźc nic z takiego albo nie umiem szukać..;/
Dżagódka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 23:28   #2
untouchable
Wtajemniczenie

Dot.: Mam pytanie farbowanie u fryzjera

a masz rachunek? nie wiem jak z reklamacja, ale mysle ze powinna poprawic. w koncu chodzi ci tylko o przyciemnienie tych pasemek, pozbycie sie ich? no chyba ze to ty chcialas te pasemka od poczatku bylas zdecydowana, a nie byl to pomysl fryzjerki.. ale idz, warto sprobowac!
Stary 2009-01-27, 23:32   #3
Dżagódka
Raczkowanie

nie rachunku nie mam w sumie to ona mnie kojarzy ktorys raz juz u niej jestem ale tym razem jakos wogole nie moglam podjąc decyzji
tylko tyle , że powiedzialam że chce calościowy kolor a ona że jeszcze by dala na górze pasemka ale że będzie ich malo no to sie zgodziłam ale caly prawie tydzien bedzie i naprawde nie komfortowo sie w nich czuje;/

a rachunku nie mam bo one tam nie dają paragonu czy czegos takiego w tym salonie.
spróbuje zadzwonic jutro
Stary 2009-01-27, 23:38   #4
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Dżagódka Pokaż wiadomość
nie rachunku nie mam w sumie to ona mnie kojarzy ktorys raz juz u niej jestem ale tym razem jakos wogole nie moglam podjąc decyzji
tylko tyle , że powiedzialam że chce calościowy kolor a ona że jeszcze by dala na górze pasemka ale że będzie ich malo no to sie zgodziłam ale caly prawie tydzien bedzie i naprawde nie komfortowo sie w nich czuje;/

a rachunku nie mam bo one tam nie dają paragonu czy czegos takiego w tym salonie.
spróbuje zadzwonic jutro
no a powinny dawac. mysle ze tak im wygodniej, mysla ze po co komu. upominaj sie nastepnym razem o rachunek.

jak masz blisko do salonu to ja bym chyba sie jednak przeszla tam. mysle ze jak tam juz bedziesz i powiesz w 4 oczy ze nie jestes zadowolona to pojdzie lepiej. mimo wszystko powodzenia! i napisz pozniej jak z ta reklamcją
Stary 2009-01-28, 09:25   #5
tootsie
Zakorzenienie

ja na miejscu fryzjerki nie uznałabym reklamacji Wiedziałaś, co robi i wyraziłaś na to zgodę. Jeżeli coś ci się nie spodobało, trzeba było poinformować fryzjerkę od razu. Gdyby wszystko mozna było reklamowac, to mało kto płaciłby za usługi fryzjerskie Ścinasz włosy, za tydzien przychodzisz, że jednak inaczej chciałaś ściąć włosy, za kolejne dwa twierdzisz, że jednak chciałaś grzwykę, itd.

Reklamacja jest wtedy, gdy fryzjerka ,,spartoli,, swoją robotę, zetnie 10 cm zamiast 5, wyjdzie rudy zamiast blondu, itp.

tootsie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 09:58   #6
Mini1991
Zakorzenienie

tootsie zgadzam sie z Toba! sama chciałas ona zrobiła. Co innego gdybys miała zastrzezenia do jej pracy..

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:06   #7
iustitia
Zadomowienie

Wydaje mi się, że reklamacja przysługuje Ci wtedy, kiedy fryzjerka zrobi coś, na co się nie zgodziłaś, lub wykona swoją pracę nieprawdłowo, np. kolor wyjdzie inny, niż się umawiałyście, lub spali Ci włosy...
iustitia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:17   #8
Mini1991
Zakorzenienie

to własnie podlega reklamacji.. gdyby kazdy przychodził z reklamacja bo efekt sie nie podoba to by fryzjerzy ciagle byli na minusie

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 12:03   #9
Dżagódka
Raczkowanie

No rozumiem w zupelności o co wam chodzi ale nie mówie , że nic nie chce za to zaplacic pójśc zeby miz a darmoche pofarbowała...

Dzisiaj wiem co chce na tych wlosach i bede do tego dązyla zeby tak zrobiła
Wtedy w czwartek to przyznaje wam w 100% racje że mogłam odrazu pwoiedzieć , że nie widzi mi się to i już więc teraz zapłace za swój błąd a na nastepny raz porpostu nie dam sie namówić na kolor 'bo tak będzie fajnie' tylko zrobiei to co chce

Edytowane przez Dżagódka
Czas edycji: 2009-01-28 o 12:04
Stary 2009-01-28, 13:15   #10
untouchable
Wtajemniczenie

no wlasnie bo ja zrozumialam ze te pasemka to byl pomysl fryzjerki? tylko ze z drugiej strony pozwolilas jej no i moglas odrazu powiedziec ze efekt ci sie nie podoba, albo chociaz nastepnego dnia (wiadomo inaczej u fryzjera a inaczej w domu jak sie zobaczy). ale no coz, nic nie tracisz jak sprobujesz. z reszta za samo przyciemnienie pasemek duzo nie zaplacisz.
Stary 2009-01-28, 13:21   #11
Dżagódka
Raczkowanie

Oj nie potrzebnie zapytałam tylko.

no pomysl nie byl mój ale trudno wyszlo jak wyszło na nastepny dzien nie moglam do niej pójść bo na weekend wyjechalam ale moglam pojśc w poniedzialek no ale mówie trudno za swoje błędy trzeba płacić pomaluje juz tak jak chce jak mam iśc do niej i zapłace tyle ile bede musiala juz o nic nie będe pytać
Stary 2009-01-28, 15:04   #12
untouchable
Wtajemniczenie

ojej nie czuj sie urazona. zapytalas to dostalas odpowiedz, z reszta nie wiem czemu mowisz ze niepotrzebnie spytalas.. kto pyta nie blądzi
Stary 2009-01-28, 17:26   #13
Dżagódka
Raczkowanie

nie nie czuje się urażona -> uroki pisania i czytania odp. na forum możesz odczytać źle czyjeś intencje kto pisze...

Nie zapłaciłam 70 zł tylko 30 za poprawienie ( i moje pytanie właśnie tego tyczyło na ile kasy miałabym sie przygotować czy bylyście w stanie mi powiedzieć a nie , że chce bez kasy pojśc z pretensjami i niech mi robi za darmo żeby byc na minusie. Poprostu pod haslem reklamacja chodziło mi o to czy iść i to poprawić. )
Tak jak wiedziałam juz dawno bardzo wporządku kobieta czasem ma jakies dziwne pomysły jak widać ale dobrze wyszlo jak wyszło. Gdybym teraz tez sie źle czuła mam przyjść ale teraz juz jest wporządku.

Edytowane przez Dżagódka
Czas edycji: 2009-01-28 o 17:29
Stary 2009-01-29, 11:58   #14
KERA
Raczkowanie

A ja myśle że powinnaś do niej pujść i porozmawiać. Jeśli jest w porządku i uzna że faktycznie nie wyglądasz dobrze w tych pasemkach powinna coś z tym zrobić i nie brać za to całej kwoty jeśli nie chce stracić stałej klientki.
Chyba że to tylko twoja subiektywna ocena, zapytaj znajomych, rodzine co sądzą o tych pasemkach może to tylko kwestia przywyczajenia.
KERA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 16:30   #15
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez KERA Pokaż wiadomość
A ja myśle że powinnaś do niej pujść i porozmawiać. Jeśli jest w porządku i uzna że faktycznie nie wyglądasz dobrze w tych pasemkach powinna coś z tym zrobić i nie brać za to całej kwoty jeśli nie chce stracić stałej klientki.
Chyba że to tylko twoja subiektywna ocena, zapytaj znajomych, rodzine co sądzą o tych pasemkach może to tylko kwestia przywyczajenia.
juz po fakcie.
troche mnie to zawsze dziwi, bo nawet jak sie nie czyta calego watku to przynajmniej kilka wypowiedzi, a ostatnią to chyba nie sposob przeoczyc.
Stary 2009-01-29, 17:29   #16
tootsie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
juz po fakcie.
troche mnie to zawsze dziwi, bo nawet jak sie nie czyta calego watku to przynajmniej kilka wypowiedzi, a ostatnią to chyba nie sposob przeoczyc.
tak to jest jak się nabija liczbę postów

tootsie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 01:52   #17
ola1978
Przyczajenie

ja ostatnio chodze do "Kera" na Prusa 7/4 ...
ostatnio wyszedł super kasztatnowy taki jak chciałam ale miejsza z tym :P
mysle ,że i tam pomoże Wam pani Ewa . a koszty są małe
ola1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości