Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-11, 22:25   #1261
pranie
Wtajemniczenie

Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

O rany, rzadko tu zagladam, ale... jakie rzesy!!!
pranie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 22:38   #1262
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

O matko co za rzęsy co za cera Fergussonn normalnie powalilas mnie na kolona!! A kolorki na powiece prześlicznie mienią się uwielbiam taki efekt!

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 22:40   #1263
ferguusson
Zakorzenienie

Pranie dziekuje
Susanna-a chcesz te cienie serio.. czuje ze ich nie bede uzywac.. te drobinki i połysk jest z cieni Urban Decay.. Rare Silk jest matowy.. Diary bardziej perlowy/brokatowy.. nie fajne te kolorki..

MAC

exchange
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 22:45   #1264
batkab
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Jako ze obiecałam juz Cathy daawno temu dodaje makijaż robiony baaardzo na szybko(nie jest to jakis szczególny malunek, ale chcialam przetestowac te 3 cienie które dodaja w gratisie w EDM, rare silk-nalozony na cała powieke i pokryty zlotym z Urban Decay-bo nieeee podoba mi sie bardzooo..wild flowers i diary w kąciku zewnetrznym i odrobina czarnego i fioletowego z Urban Decay.)
Zatem to taki przeklamany mineralny(oczy) ale mam nadzieje ze moderatorzy bardzo nie będą bić

Twarz-krem nawilżający, filtr, na to Olive Fair(w OG) i FLN(w Matte)-bez primera bo zauważyłam ze lepiej mi sie "trzyma" makijaż bez Kaolina...
Policzki Waffle Cone...

Chyba cienie pójda do kogoś w prezencie....
Świetny makijaż, kapitalne kolory Ale na kolana powaliły mnie twoje fantastyczne rzęsy Jakiego tuszu używasz ?
batkab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 22:51   #1265
ferguusson
Zakorzenienie

batkab dziekuje Tusz-Dior Iconic.

MAC

exchange
Stary 2009-08-11, 22:54   #1266
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Susanna-a chcesz te cienie serio.. czuje ze ich nie bede uzywac.. te drobinki i połysk jest z cieni Urban Decay.. Rare Silk jest matowy.. Diary bardziej perlowy/brokatowy.. nie fajne te kolorki..
Jej jasne że chcę!! Zaraz do Ciebie piszę na priva
Aha gdzie Ty kurcze kobieto masz pory na skórze??!! Poszly gdzieś czy co bo ja ich nie widzę - zazdroszczę cery

M&M

Staś

Stary 2009-08-11, 22:59   #1267
ferguusson
Zakorzenienie

pisz czuje moralny obowiazek wysłac jakis cathy (i tak szykuje dla niej paczke zzzza zagranicy wiec napisz mi tylko kochana ktorego potrzebujesz) ale chętnie się podziele tymi bo to zupełnie nie moje kolory.. Bardziej złoty(Oasis chyba muszę wziąźć)itp...

a pory są i je widac.. i zmarszczki pod oczami, tylko może tak na zdj nie widać bardzo.. a że cera ładna to tylko dzięki minerałom... ale dziekuje, bardzo bardzo mi miło w tym niesamowicie złym i pechowym i pełnym plakania dniu...

MAC

exchange
Stary 2009-08-11, 23:02   #1268
batkab
Raczkowanie

Cytat:
Pranie dziekuje
Cholercia, u mnie Iconic nie dawał takiego efektu
Jutro go wygrzebię i jeszcze raz wypróbuję
Stary 2009-08-11, 23:04   #1269
pranie
Wtajemniczenie

Jak ktos ma takie rzesy, to nie potrzebuje tuszu... kosmos
pranie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 23:09   #1270
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Jako ze obiecałam juz Cathy daawno temu dodaje makijaż robiony baaardzo na szybko(nie jest to jakis szczególny malunek, ale chcialam przetestowac te 3 cienie które dodaja w gratisie w EDM, rare silk-nalozony na cała powieke i pokryty zlotym z Urban Decay-bo nieeee podoba mi sie bardzooo..wild flowers i diary w kąciku zewnetrznym i odrobina czarnego i fioletowego z Urban Decay.)
Zatem to taki przeklamany mineralny(oczy) ale mam nadzieje ze moderatorzy bardzo nie będą bić

Twarz-krem nawilżający, filtr, na to Olive Fair(w OG) i FLN(w Matte)-bez primera bo zauważyłam ze lepiej mi sie "trzyma" makijaż bez Kaolina...
Policzki Waffle Cone...

Chyba cienie pójda do kogoś w prezencie....
Jejku co za rzęsy I brwi!! Ja chcę takie piękne brwi
Swoje zapuszczam od 4 lat i zapuścić nie mogę, nie wszystkie chcą odrastać a tak chciałabym mieć już normalny kształt

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 23:23   #1271
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Violet, mariolu, dziękuję

fergusson, bardzo ładnie, brązowa klasyka i śliczna kreska! Ja lubie rare silk i wild flowers, diary nie miałam.
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 00:08   #1272
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

No to ja wstawię fotki z wakacji A co mi tam Tylko bardzo proszę nie śmiać się z moich głupich min Zdjęcia nie były robione tak żeby dobrze pokazać makijaż, ale jednak coś tam widać

Pierwsze dwa zdjęcia są po nieprzespanej nocy (poszłam spać przed 1 a o 3 była już pobudka ) i podróży pociągiem z Warszawy do Wiednia (nie pamiętam już ile to dokładnie h było ale ponad 7 ). Po przyjeździe przed wyjściem na miasto praktycznie nic nie musiałam poprawiać. Kolejne są ze zwiedzania w upale (byłam przekonana że podkład spłynie a nawet się nie świeciłam ) m.in. muzeów w których myślałam że się ugotuję Ostatnie jest robione w drodze powrotnej z wycieczki, więc też po kilku h w upale i dodatkowo w pociągu.

Na wszystkich zdjęciach mam to samo, ewentualnie róż może być inny

Na twarzy mam: polecany tu krem Johnson's, na oczach baza JOKO, dalej: mój samorobiony primer, podkład Meow Abyssinian, korektor EDM(multi-tasking plus sunlight), jako wykończenie znów mój primer, do tego w ramach brązera Medium Tan z EDM, róż EGM Deep Mauve lub Plum Dust, kreska: cień EDM Black nanoszony z mixing medium, na oczach: bazowo Pearl Beige z EDM i cienie Scented Candles i Comfy EDM, rzęsy: tusz Oriflame Wonder Lash (zresztą i tak na większości nawet nie widać co mam na oczach )

Wstawiam te zdjęcia bo tęsknię za tym jak trzymały się na mnie minerały, podczas wyjazdu moja skóra zaczęła się buntować i do tej pory nie chce się uspokoić

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2009-10-11 o 22:15
Stary 2009-08-12, 07:52   #1273
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
pisz czuje moralny obowiazek wysłac jakis cathy (i tak szykuje dla niej paczke zzzza zagranicy wiec napisz mi tylko kochana ktorego potrzebujesz) ale chętnie się podziele tymi bo to zupełnie nie moje kolory.. Bardziej złoty(Oasis chyba muszę wziąźć)itp...

a pory są i je widac.. i zmarszczki pod oczami, tylko może tak na zdj nie widać bardzo.. a że cera ładna to tylko dzięki minerałom... ale dziekuje, bardzo bardzo mi miło w tym niesamowicie złym i pechowym i pełnym plakania dniu...
Farguusson cieszę się że mały akcent humorystyczny poprawił Ci humorek dziś będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Cholercia, u mnie Iconic nie dawał takiego efektu
Jutro go wygrzebię i jeszcze raz wypróbuję
U mnie też ale to chyba natura samych rzęs.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Jak ktos ma takie rzesy, to nie potrzebuje tuszu... kosmos
No właśnie... to niesprawiedliwe

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
No to ja wstawię fotki z wakacji A co mi tam Tylko bardzo proszę nie śmiać się z moich głupich min Zdjęcia nie były robione tak żeby dobrze pokazać makijaż, ale jednak coś tam widać

Pierwsze dwa zdjęcia są po nieprzespanej nocy (poszłam spać przed 1 a o 3 była już pobudka ) i podróży pociągiem z Warszawy do Wiednia (nie pamiętam już ile to dokładnie h było ale ponad 7 ). Po przyjeździe przed wyjściem na miasto praktycznie nic nie musiałam poprawiać. Kolejne są ze zwiedzania w upale (byłam przekonana że podkład spłynie a nawet się nie świeciłam ) m.in. muzeów w których myślałam że się ugotuję Ostatnie jest robione w drodze powrotnej z wycieczki, więc też po kilku h w upale i dodatkowo w pociągu.

Na twarzy mam: polecany tu krem Johnson's, na oczach baza JOKO, dalej: mój samorobiony primer, podkład Meow Abyssinian, korektor EDM(multi-tasking plus sunlight), jako wykończenie znów mój primer, do tego w ramach brązera Medium Tan z EDM, róż EGM Deep Mauve lub Plum Dust, kreska: cień EDM Black nanoszony z mixing medium, na oczach: bazowo Pearl Beige z EDM i cienie Scented Candles i Comfy EDM, rzęsy: tusz Oriflame Wonder Lash (zresztą i tak na większości nawet nie widać co mam na oczach )

Wstawiam te zdjęcia bo tęsknię za tym jak trzymały się na mnie minerały, podczas wyjazdu moja skóra zaczęła się buntować i do tej pory nie chce się uspokoić
Jakie tam głupie miny ślicznie i bardzo naturalnie wyglądasz!! Bardzo, bardzo, bardzo mi się podoba i zazdroszczę - chciałabym tak wyglądac po nieprzespanej nocy!!

M&M

Staś

Stary 2009-08-12, 08:07   #1274
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

Fergusson nic nowego nie powiem łał, śliczne rzęsy i makijaż oka również

Agusia cud, miód, orzeszki, może nie makijaż, bo słabo go widać, ale Ty drugie i ostatnie zdjęcie po prostu pięknie, do avka z nimi
Stary 2009-08-12, 09:02   #1275
batkab
Raczkowanie

Cytat:

Wyglądasz bardzo naturalnie i dziewczęco Nie powiedziałabym, że jesteś po nieprzespanej nocy
Stary 2009-08-12, 09:15   #1276
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jakie tam głupie miny ślicznie i bardzo naturalnie wyglądasz!! Bardzo, bardzo, bardzo mi się podoba i zazdroszczę - chciałabym tak wyglądac po nieprzespanej nocy!!
Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Agusia cud, miód, orzeszki, może nie makijaż, bo słabo go widać, ale Ty drugie i ostatnie zdjęcie po prostu pięknie, do avka z nimi
Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Wyglądasz bardzo naturalnie i dziewczęco Nie powiedziałabym, że jesteś po nieprzespanej nocy
Dzięki dziewczyny
Szkoda że teraz mi się cera tak buntuje Na wyjeździe (a przynajmniej przez jakieś pół wyjazdu) wyglądałam jakbym nie miała nic na sobie, a moja skóra była tak naturalnie gładka i nie świecąca Najśmieszniejsze jest to że buntuje się nie tylko na minerały ale też na normalny podkład W akcie desperacji postanowiłam nałożyć podkład którego używałam przed erą minerałów i który wtedy wyglądał na mnie bardzo dobrze, ale niestety reakcja skóry była identyczna. Wszystko się zważyło i pozbierało w załamaniach Już nie wiem co mam zrobić, próbowałam różnych rzeczy i wciąż to samo

Stary 2009-08-12, 10:20   #1277
Viollet87
Zakorzenienie

Ferguusson nie powiem nic nowego... ALE RZĘSY! Nie jestem w stanie skupić się na makijażu

Agusia - gdybyś mnie po nieprzespanej nocy zobaczyła, to mocno byś się dowartościowała dziewczyno Piękna kobieta z Ciebie! I też jestem za tym, że ostatnia fota powinna wskoczyć do avka cera nieskazitelna... trzymam kciuki, żeby "obecna" szybko wróciła do tego idealnego stanu! Może to kwestia pogody / pory roku / zmian hormonalnych / ...? Tylko jeśli ty narzekasz na swój wygląd na fotkach, podczas gdy wyglądasz promiennie, to cera która wg Ciebie się buntuje, wg nas pewnie i tak byłaby idealna

310813
Viollet87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 10:36   #1278
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Agusia - gdybyś mnie po nieprzespanej nocy zobaczyła, to mocno byś się dowartościowała dziewczyno Piękna kobieta z Ciebie! I też jestem za tym, że ostatnia fota powinna wskoczyć do avka cera nieskazitelna... trzymam kciuki, żeby "obecna" szybko wróciła do tego idealnego stanu! Może to kwestia pogody / pory roku / zmian hormonalnych / ...? Tylko jeśli ty narzekasz na swój wygląd na fotkach, podczas gdy wyglądasz promiennie, to cera która wg Ciebie się buntuje, wg nas pewnie i tak byłaby idealna
Dzięki Ja normalnie po nieprzespanej nocy też fatalnie wyglądam, wtedy to jakiś ewenement był
Na skórę na fotkach z wyjazdu nie narzekam wtedy była fajna Chciałam tylko pokazać jak dobrze znosiła nawet ekstremalne warunki
Też myślałam że chodzi o pogodę, ale... Przed wyjazdem używałam EDM i miałam problemy ze świeceniem się i ważeniem Potem było lepiej, ale znów zaczęło coś się psuć jak zaczęły się te upały pod koniec czerwca. Wtedy zaczęłam używać Meow i przestałam stosować tamanu pod makijaż (przez ten upał jego tłustość jakby wychodziła na wierzch) i było idealnie Potem na wyjeździe też było idealnie, ale w sumie 5 razy zmienialiśmy miejsce pobytu i hotele i chyba skórze się te zmiany nie spodobały, bo ostatnie dni wyjazdu już były gorsze No i od powrotu (czyli od ok 18 lipca) jest źle Zdarzają się lepsze dni ale to nie to co było wcześniej. Od kilku dni używam LaurEssa i jest lepiej.
(Jako winowajcę pogorszenia mojego wyglądu mam na oku "psią kupkę" dlatego na razie ją odstawiłam, po niej moja skóra jakaś taka "śliska" była i wyglądało to tak jakby podkład nie miał do czego się przyczepić )

Stary 2009-08-12, 10:42   #1279
beafrance
Zadomowienie

Cytat:
Szkoda że teraz mi się cera tak buntuje Na wyjeździe (a przynajmniej przez jakieś pół wyjazdu) wyglądałam jakbym nie miała nic na sobie, a moja skóra była tak naturalnie gładka i nie świecąca Najśmieszniejsze jest to że buntuje się nie tylko na minerały ale też na normalny podkład W akcie desperacji postanowiłam nałożyć podkład którego używałam przed erą minerałów i który wtedy wyglądał na mnie bardzo dobrze, ale niestety reakcja skóry była identyczna. Wszystko się zważyło i pozbierało w załamaniach Już nie wiem co mam zrobić, próbowałam różnych rzeczy i wciąż to samo
Agusia nie potrafie ci poradzic nic na to ale moze bardziej doswiadczone dziewczyny cos wymysla. natomiast wakacyjne fotki sa sliczne - dawaj ostatnia na avka!
beafrance jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 10:43   #1280
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Agusia, super, piękna gładka cera
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 10:44   #1281
Paola28
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

No to może pod podkład nałożysz bazę (co prawda nie mineralną, ale silikonową). Podkład nie powinien się po niej zważyć i lepiej bedzie trzymał się skóry
Stary 2009-08-12, 11:37   #1282
ferguusson
Zakorzenienie

Rozwielitko dziekuje
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Farguusson cieszę się że mały akcent humorystyczny poprawił Ci humorek dziś będzie lepiej
Dziekuje jest jeszcze gorzej.. ale jakos to przetrwam.. musze..

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Fergusson nic nowego nie powiem łał, śliczne rzęsy i makijaż oka również
Dziekuje
Cytat:
Ferguusson nie powiem nic nowego... ALE RZĘSY! Nie jestem w stanie skupić się na makijażu

Viollet dziekuje I zgadzam sie ze Agusia pieknie.. taka urode miec... I prosze nie narzekac juz..!!
Natomiast dziwne ze tak cera inaczej reaguje na mineraly.. Mi pomoga gdy nie uzywam Kaolinu i zadnego primera.. ale tak sie blyszcze po paru godzinach..
Moze to sprawa hormonow(odstawilas/zmienilas tabletki).. stres i inna dieta.. przeanalizuj te czynniki i moze to jeden z nich..

MAC

exchange
Stary 2009-08-12, 12:12   #1283
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Agusia nie potrafie ci poradzic nic na to ale moze bardziej doswiadczone dziewczyny cos wymysla. natomiast wakacyjne fotki sa sliczne - dawaj ostatnia na avka!
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Agusia, super, piękna gładka cera
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
No to może pod podkład nałożysz bazę (co prawda nie mineralną, ale silikonową). Podkład nie powinien się po niej zważyć i lepiej bedzie trzymał się skóry
Planuję nabyć primer do twarzy z EGM ale czekam na jakąś promocję i resztę nowości

Cytat:
Viollet dziekuje I zgadzam sie ze Agusia pieknie.. taka urode miec... I prosze nie narzekac juz..!!
Dziękuję ale już nie przesadzajmy Kompleksów u mnie co nie miara

Cytat:
Natomiast dziwne ze tak cera inaczej reaguje na mineraly.. Mi pomoga gdy nie uzywam Kaolinu i zadnego primera.. ale tak sie blyszcze po paru godzinach..
Bez primera z tego co pamiętanie było najgorzej więc wolę nie ryzykować hehe

Cytat:
Moze to sprawa hormonow(odstawilas/zmienilas tabletki).. stres i inna dieta.. przeanalizuj te czynniki i moze to jeden z nich..
Stres jest cały czas, diety nie zmieniałam, tabletki odstawiłam dopiero tydzień po powrocie z wakacji więc to raczej nie to. Kremy przez ten czas przerobiłam ze 3-4, do tego różne samoróbki i nic Dziś jak na razie jest dobrze, ale użyłam po raz pierwszy serum z zielonej herbaty z SN i hemp, a na noc było różane serum i malinka też z SN. Mam nadzieję że po pielęgnacji z SN skóra się uspokoi

Stary 2009-08-12, 19:51   #1284
Viollet87
Zakorzenienie

A niech to... wrzucam i ja swoje dzisiejsze "dzieło" zainspirowana otrzymanym wczoraj słonecznikiem zmalowałam zielono-żółte oko. Pogoda nie sprzyjała dobrym fotografiom, więc skupiłam się na jak najlepszym wydobyciu kolorów - na mój wyraz twarzy spuśćmy kurtynę milczenia

Makijaż wykonałam następującymi kosmetykami:

- (korektor niemineralny: Maybelline EverFresh)
- jako primer mieszanka dry flo, krzemionki i Kaolinu Soft Bronze z EDM
- podkład EDM: mieszanka Light Neutral i Beige Neutral (oba matte)
- na oku (baza Inglota), cienie: MEOW Amazon, MEOW Meow, M.A.C Golden Lemon i M.A.C Antique Green
- (tusz MaxFactor 2000 Calorie Dramatic Look)
- róż EDM Snuggle

Był jeszcze błyszczyk - truskawkowy Smackers - niestety zjadłam go, zanim udało mi się pstryknąć w miarę sensowne zdjęcie

Ogólnie trochę dziwnie i dziko się czuję w tym makijażu, trochę nie moje kolory (zwłaszcza żółty) - no i wolę matowe cienie, więc ciąg dalszy nastąpi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mejkap.jpg (117,6 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mejkap (3).jpg (106,8 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mejkap (4).jpg (110,4 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kkk.jpg (115,1 KB, 125 załadowań)

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-08-12 o 20:46
Viollet87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 20:03   #1285
86Paula
Zakorzenienie

Viollet ślicznie- jaka ty masz ladna cere! i oczka takie duze.
a w tych kolorkach moim zdaniem wygladasz bardzo dobrze

Agusia- jaka ladna cera na fotkach, zycze aby jak naszybciej udalo Ci sie do niej wrocic
86Paula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 20:09   #1286
ferguusson
Zakorzenienie

Violett cera -marzenie..
Oko mi sie podoba.. choć też nigdy nie byłam przekonana do tych kolorów.. ale zawsze miło poeksperymentować .. i na Tobie to bardzo wdzięcznie wygląda...

MAC

exchange
Stary 2009-08-12, 20:25   #1287
nefernefer35
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do nefernefer35

Agusia- sliczna cera
Viollet- fiu fiu , piekne oczka. Te kolory cieni fajnie wydobywaja kolor teczówki
nefernefer35 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 20:30   #1288
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:

Dziekuje jest jeszcze gorzej.. ale jakos to przetrwam.. musze..

.
Biedny Farguusson zatem trzymaj sie

Cytat:
A niech to... wrzucam i ja swoje dzisiejsze "dzieło" zainspirowana otrzymanym wczoraj słonecznikiem zmalowałam zielono-żółte oko. Pogoda nie sprzyjała dobrym fotografiom, więc skupiłam się na jak najlepszym wydobyciu kolorów - na mój wyraz twarzy spuśćmy kurtynę milczenia

Makijaż wykonałam następującymi kosmetykami:

- (korektor niemineralny: Maybelline EverFresh)
- jako primer mieszanka dry flo, krzemionki i Kaolinu Soft Bronze z EDM
- podkład EDM: mieszanka Light Neutral i Beige Neutral (oba matte)
- na oku (baza Inglota), cienie: MEOW Amazon, MEOW Meow, M.A.C Golden Lemon i M.A.C Antique Green
- (tusz MaxFactor 2000 Calorie Dramatic Look)
- róż EDM Snuggle

Był jeszcze błyszczyk - truskawkowy Smackers - niestety zjadłam go, zanim udało mi się pstryknąć w miarę sensowne zdjęcie

Ogólnie trochę dziwnie i dziko się czuję w tym makijażu, trochę nie moje kolory (zwłaszcza żółty) - no i wolę matowe cienie, więc ciąg dalszy nastąpi
Jej piękna cera taka delikatna i bez niedoskonalości A oczeta bardzo mi sie podobaja. Taki tropikalny look Fajna zieleń i fajny żółty

M&M

Staś

Stary 2009-08-12, 20:33   #1289
batkab
Raczkowanie

Violett, idealne kolory dla twoich oczu Świetnie wyglądasz!
Stary 2009-08-12, 22:20   #1290
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Viollet bardzo ładnie wyszło Ci to połączenie kolorów
Czekam na więcej

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości