Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-07, 09:13   #2131
WhiiteAngel
Raczkowanie

Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Slicznie
Cery tylko pozazdroscic
Dziękuję... Ona wcale nie jest taka idealna... Czerwone policzka, krosty ( na szczęście mało co z nich już zostało) a przede wszytskim jest bardzo kapryśna!

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jestem na tak wygladasz świeżo i promiennie. Nie wiem tylko czy podkładzik nie jest minimalnie za jasny ale ogólnie jestem bardzo na tak
Cieszę się! Dziękuję! Podkłądy w ciągu dnia trochę ciemnieją mi na twarzy

Sus, Cathy i inne dziewczyny... podziwiam Wasze makijaże i jestem pod ogromnym wrażeniem!
Do Was mojego makijażu nie mogę porównywac..
Chciałabym umiec tak się malowac jak Wy

A tak poza tym myślicie, że mogę zamówic biga tego podkładu?

Studentka
Legalny kierowca
WhiiteAngel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 09:50   #2132
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Viol, bo jak sie wygląda jak Ty, to można machnąc turkusową kreskę(cały czas trwam w zachwycie). A ja musze walic te cienie by jakoś wyglądać
Musi to na Rusi bardzo dobrze by Ci było z kreską! Ja się kreskuję a) z lenistwa, b) z braku bardziej zaawansowanych umiejętności, c) bo mam wrażenie, że kiedy umaluję się kolorowymi cieniami to moja twarz nabiera dziwnych proporcji... Kreska górą!

Cytat:
Napisane przez WhiiteAngel Pokaż wiadomość
Witajcie! Postanowiłam wkleic swój minerałowy makijaż...
Znalazłam małą próbkę podkładu edm buff light Light Neutral i go od razu wypróbowałam,
róż Back to school, używałam jeszcze finishing dust i puder diamentowy Oprócz tego kolektorów: fresh, medium beige oraz down ( nie cierpie swoich policzków! )
Nie używałam photoshopa
Bardzo ładny i naturalny makijaż podkład fajnie się wtopił, a z tymi policzkami to przesadzasz

i jeszcze... Cathy zwariowałam, boski makijaż oka!!! I cera jak Ty to robisz, że te podkłady tak ci się wtapiają... Pory to rzecz ludzka, normalna, nie psująca efektu wizualnego! Więc nie wiem czemu tak bardzo je przeżywasz pięknie wyglądasz - serio

310813
Viollet87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 10:48   #2133
pati23
Raczkowanie

Wstawiam makijaż i mam do was prośbę Idę w tą sobotę na wesele i będę się sama malować. Chcę się umalować mniej więcej tak jak na zdjęciu i zastanawiam się co by tu jeszcze zmienić. Może dodać coś albo odjąć któryś kolor. Napewno macie jakieś pomysły co powinnam poprawić prawda

Użyte kosmetyki :
podkład - sweet almond i golden medium
puder perłowy
cienie - mystic night, champagne, light pink, shopping spree
róż - come what may
usta - błyszczyk eveline choco shine
całość spryskana fixerem Kryolan

dodaję tez zdjęcie sukienki, biżuteria będzie albo srebrna albo fioletowa
pati23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 11:23   #2134
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Pati mnie sie podoba - delikatnie i dziewczęco. Może ciut mocniej bym poliki podkreśliła Fajowy odcień na ustach Myślałam, ze to jakaś droga szminka a to Eveline Generalnie ja się nie znam i zawsze mi wychodzą delikatesy choć używam ciemnych kolorów
A co do kreacji to bym zmieniła rajtki na cieliste. A jakie dodatki? Chodzi o torebkę.

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 11:44   #2135
pati23
Raczkowanie

Torebka chyba czarna bo mnie fioletowa wkurza. Albo srebrna. Rajtki będą raczej czarne ze srebrnym wzorkiem na boku nad kostką. Cieliste nie przykryją moich okropnych nóg i nie wyszczuplą ich tak ładnie, ale jeszcze przymierze. Makijaż oczu mi wyszedł dosyć ciemny i daltego nie chciałam przekombinować z różem i ustami. Spróbuję jeszcze z różem Salon Fun. A błyszczyk bardzo polecam. Fajny naturalny i pachnący.
Stary 2010-04-07, 11:44   #2136
marioladabr
Zakorzenienie

Pati, przede wszystkim zmień rajstopki na cieliste, te ciemne mało fajnie wyglądają

Ja też podkreśliłabym mocniej poliki i chyba jakiś opalizujący fiolet dałabym na górną powiekę - tzn zewnętrzny kącik ciut powyżej załamania powieki bym takim pojechała. (szkoda, że nie dałaś zbliżeń samych oczek)

Edit: ciemny CI wyszedł... ta mamy inne wyobrażenie o nasyceniu makijażu...
Edit 2: Ja nie wiem co chcez od swoich nóg... moim zdaniem dobre cieliste rajstopki będą lepsze od takich ciemnych... noga smukło i gładko wygląda w cielistych a te tylko nadają cięzkości całemu wizerunkowi...

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-04-07 o 11:48
marioladabr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 11:49   #2137
pati23
Raczkowanie

A bo już pisałam kiedyś że mi aparat kolory zżera. A w bardzo ciemnym makijażu się źle czuję.
Zbliżenia oczu mi Tż przez przypadek wykasował.
Załamałyście mnie z tymi rajtkami szczerze mówiąc....

Edytowane przez pati23
Czas edycji: 2010-04-07 o 11:53
Stary 2010-04-07, 12:05   #2138
ZakkAtak
Rozeznanie

Bardzo delikatny makijaż, gdyż leczę jeszcze powieki po zwykłych uczulających mnie kosmetykach.
Wstępnie zaczęłam od Narure's minerals Eye Colour ombre a paupieres numer 08 - amethyste intense oraz to samo numer 07 - gypse naturel, rzęsy miss sporty i baza vipera.
Nie mogę się doczekać aż całkowicie zejdzie mi opuchlizna i zacznę szaleć z kolorkami. Niestety mam opadającą powiekę, więc trudno się maluję takie coś, ale daję radę No, ale daleko mi do was..wiem wiem

Edytowane przez ZakkAtak
Czas edycji: 2010-04-12 o 16:03
ZakkAtak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 12:25   #2139
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
A bo już pisałam kiedyś że mi aparat kolory zżera. A w bardzo ciemnym makijażu się źle czuję.
Zbliżenia oczu mi Tż przez przypadek wykasował.
Załamałyście mnie z tymi rajtkami szczerze mówiąc....
Nie załamuj się, tylko wciągnij cieliste i będzie git i cyknij fotkę a my już Ci powiemy czy lepiej czy gorzej...

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
Bardzo delikatny makijaż, gdyż leczę jeszcze powieki po zwykłych uczulających mnie kosmetykach.
Wstępnie zaczęłam od Narure's minerals Eye Colour ombre a paupieres numer 08 - amethyste intense oraz to samo numer 07 - gypse naturel, rzęsy miss sporty i baza vipera.
Nie mogę się doczekać aż całkowicie zejdzie mi opuchlizna i zacznę szaleć z kolorkami. Niestety mam opadającą powiekę, więc trudno się maluję takie coś, ale daję radę No, ale daleko mi do was..wiem wiem
Bardzo delikatnie... prawie kolorów nie widać...
Stary 2010-04-07, 12:34   #2140
pati23
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Nie załamuj się, tylko wciągnij cieliste i będzie git i cyknij fotkę a my już Ci powiemy czy lepiej czy gorzej...
Postaram się jutro cyknąć. Muszę zajrzeć do kosmetyczki siostry czy nie ma jaiegoś opalizującego fioletu bo ja niestety nie mam. Mariolu jaki odcień tego fioletu masz na myśli, też taki w miarę ciemny czy cosik jaśniejszego ?
Stary 2010-04-07, 12:40   #2141
ferguusson
Zakorzenienie

whiteangel Piekna cera, choc widze po wlosach ze troche sie zblurowalo zdjecie
Moze byc ciut ciemniejszy podklad, wez najlepiej dwa, ta sama tonacja, jeden bedzie odpowiedniejszy na lato, drugi na zime.

pati23 bardzo mi przypominasz cathy To oczywiscie ogromny komplement pewnie sparafrazuje Mariole-ale podkresl mocniej zewnetrzny kacik, wyciagnij go nieco w gore i mocniej policzki. usta zostaw jak sa-idealnie

udanej zabawy

ZakkAtak- bardzo neutralne, delikatne te makijaze.. ja malo widze na moim monitorze..

MAC

exchange
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 12:54   #2142
pati23
Raczkowanie

Cytat:
pati23 bardzo mi przypominasz cathy To oczywiscie ogromny komplement pewnie sparafrazuje Mariole-ale podkresl mocniej zewnetrzny kacik, wyciagnij go nieco w gore i mocniej policzki. usta zostaw jak sa-idealnie

udanej zabawy
O matko ja podobna cathy no to jest rzeczywiście ogromny komplement dla mnie Chciałabym jeszcze umieć choć trochę robić takie makijaże jak ona. Dzięki dziewczyny za wszystkie rady. Chyba wieczorkiem będę kombinowac do upadłego.
Stary 2010-04-07, 13:02   #2143
ZakkAtak
Rozeznanie

Cytat:

ZakkAtak- bardzo neutralne, delikatne te makijaze.. ja malo widze na moim monitorze..

nastepnym razem postaram się zrobić lepiej zdjęcia. W realu naprawdę jest ok
Stary 2010-04-07, 13:18   #2144
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Postaram się jutro cyknąć. Muszę zajrzeć do kosmetyczki siostry czy nie ma jaiegoś opalizującego fioletu bo ja niestety nie mam. Mariolu jaki odcień tego fioletu masz na myśli, też taki w miarę ciemny czy cosik jaśniejszego ?
Mam w domu taki cień o którym myślę... ale niestety to odsypka i darczyńca nie napisała co to jest cyknę wieczorkiem fotkę.
Stary 2010-04-07, 13:35   #2145
pati23
Raczkowanie

Cytat:
Mam w domu taki cień o którym myślę... ale niestety to odsypka i darczyńca nie napisała co to jest cyknę wieczorkiem fotkę.
O super. Dziękuję
Stary 2010-04-07, 14:29   #2146
Blv
Przyczajenie

Podglądam Was od jakiegość czasu, ale że podglądactwo to brzydki zwyczaj ... z pewną taką nieśmiałością .. wychodzę z konspiracji . Jak do tej pory tylko czytałam , kupowałam oraz kupowwałam .. i kupowałam... i teraz wmawiam sobie, że już NICZEGO nie potrzebuję ..

Proszę o w miarę łagodny wyrok wizażowy.

twarz
primer : Coastal Scents - diva defense
podkład : Buffd - neutral -light, Lumiere - winter silk
róż : Lumiere - spiced apple (dobre było to jabłuszko, aparat zjadł )

oczy
jako baza : MAD Minerals- Creme Eye Shadow - carbon
cienie : Joppa - twinkle, gaze, galaxy,espresso, buttercream
brwi : silk naturals - medium ash
Blv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 07:02   #2147
marioladabr
Zakorzenienie

Pati, taki cień miałam na myśli... nie wiem czy zdjęcia oddają jego urok... ale zupełnie nie mam pojęcia co to za firma i jaki kolor, bo odsypki od Pastereczki zawsze dostawałam nieopisane
Stary 2010-04-08, 11:21   #2148
pati23
Raczkowanie

Cytat:
Pati, taki cień miałam na myśli... nie wiem czy zdjęcia oddają jego urok... ale zupełnie nie mam pojęcia co to za firma i jaki kolor, bo odsypki od Pastereczki zawsze dostawałam nieopisane
Dziękuję za fotki. Wczoraj zmieszałam mystic night z champagne i wyszedł mi podobny odcień chyba. Próbowałam jeszcze wczoraj trochę z makijażem oczu, ale niestety mój aparat zżera bardzo kolory. Próbowałam na różnych ustawieniach i Pożyczę jescze 2 fioletowe cienie od sióstr i będę dalej kombinować. Koleżanka przyniosła mi wczoraj śliczną fioletowo-różową biżuterię więc użyję chyba fioletu z różowym odblaskiem.
Stary 2010-04-09, 13:52   #2149
oki
Raczkowanie

Blv bardzo ładnie pomalowane oczy, widać że masz już w tym wprawę dla mnie osobiście kolory zbyt ciemne i ciężkie - ale u Ciebie wyglądają ładnie. Masz bardzo ładny niebieściutki kolor tęczówki
oki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 14:24   #2150
ZakkAtak
Rozeznanie

Tym razem delikatny makijaż, wykonany mineralnymi.
Wstępnie zaczęłam od Narure's minerals Eye Colour ombre a paupieres numer 07 - amethyste intense oraz EDM - shimmer eyes, ale tylko kreska, rzęsy mayballine i baza vipera.
Jasny, ale dobrze się w nim czuję.. Mam nadzieję, że mi powiek nie uczuli..Dodatkowo mam opadająca powiekę, co nieco utrudnia makijaż..
Makijaz wykonany pędzlami,w tym kreska.

Edytowane przez ZakkAtak
Czas edycji: 2010-04-13 o 12:16
Stary 2010-04-12, 14:48   #2151
Julianka_7oo7
Zadomowienie

Blv, sliczne oczka!
Julianka_7oo7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 16:07   #2152
ZakkAtak
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Serio serio Lubię brązy bo ładnie wydobywają odcień zielonych oczu Co do niebieskiego to ja osobiście unikam, źle wyglądam :/ A właśnie jak chcesz to moge Ci zrobić odsypkę z Bubble Tea EDM'u bo mam i nie używam praktycznie wcale. No chyba że zamówiłaś ten sam odcień.
http://www.everydayminerals.com/stor...ubble-tea.html
i co z obietnicą?
Stary 2010-04-12, 17:58   #2153
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
Tym razem delikatny makijaż, wykonany mineralnymi.
Wstępnie zaczęłam od Narure's minerals Eye Colour ombre a paupieres numer 07 - amethyste intense oraz to samo numer 08 - gypse naturel, ale tylko kreska, rzęsy mayballine i baza vipera.
Jasny, ale dobrze się w nim czuję.. Mam nadzieję, że mi powiek nie uczuli..Dodatkowo mam opadająca powiekę, co nieco utrudnia makijaż..
Makijaz wykonany pędzlami,w tym kreska.
Oczka śliczne ale aż korci zeby najpierw podkład nałozyć bo chyba nie ma i pod oczka polecam korektor Pixie nawilza i ukrywa zasinienia
EmilaDz78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 18:06   #2154
ZakkAtak
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Oczka śliczne ale aż korci zeby najpierw podkład nałozyć bo chyba nie ma i pod oczka polecam korektor Pixie nawilza i ukrywa zasinienia

dziękuję Ci, ale ... co bym nie nałożyła na buzię to mnie swędzi i przetłuszcza twarz, poza tym mam mnóstwo piegów i z daleka chyba nie ma tragedii jeśli chodzi o te cienie...piegi odwracają uwagę.
Ale co wg. Ciebie powinnam kupić?
Póki co ostrożnie podchodze do makijażu, gdyż w ostatnim czasie leczyłam powieki opuchnięte, jeszcze nie są w super formie... Uczula mnie wszystko, od niedawna próbuję mineralnych. Zobaczymy jak to się skończy.
Dziękuję za porady
Stary 2010-04-12, 18:49   #2155
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
dziękuję Ci, ale ... co bym nie nałożyła na buzię to mnie swędzi i przetłuszcza twarz, poza tym mam mnóstwo piegów i z daleka chyba nie ma tragedii jeśli chodzi o te cienie...piegi odwracają uwagę.
Ale co wg. Ciebie powinnam kupić?
Póki co ostrożnie podchodze do makijażu, gdyż w ostatnim czasie leczyłam powieki opuchnięte, jeszcze nie są w super formie... Uczula mnie wszystko, od niedawna próbuję mineralnych. Zobaczymy jak to się skończy.
Dziękuję za porady
Ja bardzo polubiłam podkłady Pixie ładnie sie trzymają pielęgnują cerę,próbki są na allegro sróbowac zawsze warto.Jeżeli jestes alergiczką unikaj raczej minerałów z zielenią chromową.
Współczuję alergii moja mama ma to samo jeszcze trądzik różowaty,czasami na powiekach aż ma skorupę a to bardzo ładna kobieta.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Masz naprawdę piekny kolor oczu i rzęsy,taki makijazyk podkresla ich urodę
Stary 2010-04-12, 19:44   #2156
Chaigata
Zakorzenienie

ZakkAtak piegi? Kocham! Pokaż całą buźkę

Ja dzisiaj zamiast bazy pod cienie nałożyłam frakcję i korektor [bourjois niemineralny] i ładnie się rozprowadziło i w sumie nie wchodziło aż tak bardzo w kąciki i mam wrażenie, że trochę dłużej niż zwykle makijaż pozostał.
Miałam tu wrzucić oczko z Glowing Luna i Twilight zielonym, ale ja za chiny nie umiem zrobić zdjęcia...
I pędzle muszę nabyć bo oczy robię palcami...
Stary 2010-04-12, 20:47   #2157
ZakkAtak
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
ZakkAtak piegi? Kocham! Pokaż całą buźkę

Ja dzisiaj zamiast bazy pod cienie nałożyłam frakcję i korektor [bourjois niemineralny] i ładnie się rozprowadziło i w sumie nie wchodziło aż tak bardzo w kąciki i mam wrażenie, że trochę dłużej niż zwykle makijaż pozostał.
Miałam tu wrzucić oczko z Glowing Luna i Twilight zielonym, ale ja za chiny nie umiem zrobić zdjęcia...
I pędzle muszę nabyć bo oczy robię palcami...
no to zdolna jesteś jak palcami ale nie umiem sobie wyobrazić, nie widząc fotki wrzuć jakoś, więsz, że ja zanim zrobię dobre w miare czytelne zdjęcie robie ich z 30
a wrzucam fotkę ale na chwilę potem to zdejmę bo nie ma co pokazywać .. piegi aż tak nie rzucają się w oczy, z upływem lat jakby ich maleje, ale jak jest słońce od razu są tyle, że nie rude, brązowe, zlewające się z twarzą..

Edytowane przez ZakkAtak
Czas edycji: 2010-04-12 o 23:07
Stary 2010-04-12, 20:55   #2158
EmilaDz78
Zadomowienie

ZakkAtak w ciemnych włosach wyglądasz super i masz ciekawą urodę , pełne ładnie wykrojone usta a piegi są urocze,ja mam po ciąży plamky na twarzy jak tylko złapie słoneczko to wyłażą
Stary 2010-04-12, 20:59   #2159
One_LoVe
Zakorzenienie

Cytat:
ZakkAtak w ciemnych włosach wyglądasz super i masz ciekawą urodę , pełne ładnie wykrojone usta a piegi są urocze,ja mam po ciąży plamky na twarzy jak tylko złapie słoneczko to wyłażą

Zgadzam się. Zdecydowanie ciemne włosy.

Kosmetyki na wymianę:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:02   #2160
ZakkAtak
Rozeznanie

Cytat:
wczarnych to zdjęcie sprzed 3,4 lat, kocham czerń, ale nie mogę, bo mam z powodu stresu zbyt dużo siwych, stąd przejście na blond, to pokaże obecny ryj, tyle, że z zimy, nie widać piegów i potem to wywalę...
Bardzo dziękuję za komplement, zazwyczaj całe dzieciństwo nasłuchałam się, że jestem brzydką pieguską, szczerze jakoś nie pokochałam swojej urody mimo iż jestem starsza ... dlatego dziwi mnie każdy komplement, ale dziękuję...bardzo

Edytowane przez ZakkAtak
Czas edycji: 2010-04-13 o 12:17
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości