Kosmetyki mineralne Joppa Minerals - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-12, 18:01   #211
Fumico
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Właśnie zaglądałam na stronę Joppa i albo jak czegoś nie widzę albo zbyt dużego wyboru dla mnie nie ma, tzn. Light 1 jest za ciemny więc celuję w Lightest 1 to w sumie zostaję przy tym co mam. Tak sobie myślę, a może zmieszać Lightest 1 SC z FC i wyjdzie mniej żółty lepszy dla mnie kolorek, tylko jaka to będzie formuła SFC
Fumico jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 18:03   #212
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Fumico Pokaż wiadomość
Właśnie zaglądałam na stronę Joppa i albo jak czegoś nie widzę albo zbyt dużego wyboru dla mnie nie ma, tzn. Light 1 jest za ciemny więc celuję w Lightest 1 to w sumie zostaję przy tym co mam. Tak sobie myślę, a może zmieszać Lightest 1 SC z FC i wyjdzie mniej żółty lepszy dla mnie kolorek, tylko jaka to będzie formuła SFC
Ciekawe czy da się zmieszać

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 18:16   #213
pranie
Wtajemniczenie

Formula full zdecydowanie mi sie nie podoba, zadziwiajace jest to, ze w tych najciezszych formulach najbardziej sie swiece po kilku godzinach, przy dodatkowym looku tapetowym. Dziekuje za wszelkie intensivy, concealery i fulle. Powinnam chyba pozostac juz tylko przy Simple Radiance, ale Morning Dew tez wezme na probe - przyznaje, ze te roznokolorowe drobinki musialyby mi sprzatac i dziecko usypiac, zebym sie do nich przekonala, ale licze na cud...

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-02-12 o 19:58
pranie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 18:30   #214
Fumico
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ciekawe czy da się zmieszać
Myślałam o użyciu małego słoiczka po kawiorze jako shakera do mieszania albo jak to się nie powiedzie to mogę użyć w wyższym słoiczku (po koncentracie pom.) małego mikserka
Fumico jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 18:35   #215
Dominkab

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Formula full zdecydowanie mi sie nie podoba, zadziwiajace jest to, ze w tych najciezszych formulach najbardziej sie swiece po kilku godzinach, przy dodatkowym looku tapetowym. Dziekuje za wszelkie intensivy, conceleary i fulle. Powinnam chyba pozostac juz tylko przy Simple Radiance, ale Morning Dew tez wezme na probe - przyznaje, ze te roznokolorowe drobinki musialyby mi sprzatac i dziecko usypiac, zebym sie do nich przekonala, ale licze na cud...
I jeszcze wieczorem drineczki mieszać

Cytat:
Myślałam o użyciu małego słoiczka po kawiorze jako shakera do mieszania albo jak to się nie powiedzie to mogę użyć w wyższym słoiczku (po koncentracie pom.) małego mikserka
Potrzeba matką wynalazków. Daj znać jak Ci wyjdzie, bom baaardzo ciekawa

elska

flickr

Moment Uchwycony
Stary 2009-02-12, 18:50   #216
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Rzeczywiście, patrząc na moje zdjęcia nic mi nie pasuje, ale chciałam wypróbować nowości, nie mogłam się oprzeć i nałożyłam Lightest #1 SC. I jakoś bardzo się nie odciana, załączam kawałek twarzy z szyją dla porównania
W ogole sie nie odznacza, super jest przynajmniej na moim monitorze

Kurcze a ja wzielam light medium bo na stronie wydawal sie faktycznie light a ja jasna bardzo az nie jestem, taka neutralna raczej.
Powiem tak: jak wysmarowalam sie EDM Perfect (co w hierarchii jest wysoko wg tego ze ida od jasniejszych po ciemniejsze).. to jest za jasny dla mnie, czuje sie jak trup.
Multi tasking za jasny jest troche ale jest lepiej.. peach za to troszke za rozowy ale juz lepiej wspolgra z twarza

Oby light medium SC nie bylo za ciemne i light FC.. ale w sumie nic innego by mi nie pasowalo, wole ciemniejsze bo mozna mieszac z jasniejszymi..

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 21:34   #217
cathy
Organizatorka

GG do cathy

wrzucam do albumu moje nowe nabytki z joppa
Próbki różów i korektorów były w woreczkach, ale ja ich tak nie cierpię, że poprzesypywałam do pudełeczek...
Zdjęcia są, jakie są, bo aparat mi dziś wyjątkowo odmawiał posłuszenstwa.. Jak uda mi się zrobić lepsze, to wymienię
cranapple jest w rzeczywistości ciemniejszym brązem niż na zdjęciu... dziwny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joppa1.jpg (90,8 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joppa2.jpg (71,2 KB, 175 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-12 o 21:42
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 22:43   #218
Dominkab

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Próbki różów i korektorów były w woreczkach, ale ja ich tak nie cierpię, że poprzesypywałam do pudełeczek...
Zdjęcia są, jakie są, bo aparat mi dziś wyjątkowo odmawiał posłuszenstwa.. Jak uda mi się zrobić lepsze, to wymienię
cranapple jest w rzeczywistości ciemniejszym brązem niż na zdjęciu... dziwny kolor
Ale fajnie widać jak Morning Dew się błyszczy

elska

flickr

Moment Uchwycony
Stary 2009-02-13, 17:22   #219
efelka
Rozeznanie

GG do efelka

Czytam Was, czytam i mam.. wpadłam jak śliwka.. w kompot

cyknęłam zamówienie z joppa i lumiere.. będzie do kolekcji z EDM, EGM i Sobare Beauty Minerals, Bare Escentuals.. ciągle szukam ideału.. może tym razem? do ilu razy sztuka?

Stary 2009-02-13, 17:52   #220
Dominkab

Cytat:
Napisane przez efelka Pokaż wiadomość

cyknęłam zamówienie z joppa i lumiere.. będzie do kolekcji z EDM, EGM i Sobare Beauty Minerals, Bare Escentuals.. ciągle szukam ideału.. może tym razem? do ilu razy sztuka?
Do skutku albo i dłużej

elska

flickr

Moment Uchwycony
Stary 2009-02-13, 17:55   #221
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Nie bardzo widac napisow na 1 zdjeciu, ale wrzuc wieksza fote do katalogu kurcze wg Twoich fotek to moze i trafilam z kolorami hehe choc nie masz tych co zamawialam, ale wydaje mi sie ze beda bliskie..

Cytat:

do 116

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 18:29   #222
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Nie bardzo widac napisow na 1 zdjeciu, ale wrzuc wieksza fote do katalogu kurcze wg Twoich fotek to moze i trafilam z kolorami hehe choc nie masz tych co zamawialam, ale wydaje mi sie ze beda bliskie..
Nie widać napisów, bo i nie przykładałam się do tego, żeby było widać... Takie ogólne zakupowe zdjęcie moich zakupów wrzuciłam, bo rzetelnym zdjęciem kolorów tego nazwać nie można.. Miałam dzisiaj zrobić nowe zdjęcia, ale znowu zabrakło mi czasu przy świetle dziennym...
Na razie wrzucę to, co mam w takim razie, tylko popodpisuję wyraźnie
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 20:25   #223
efelka
Rozeznanie

GG do efelka
Cytat:
Do skutku albo i dłużej
tak, do skutku na pewno... ale już nie chce dłużej.. Poprosze TŻta o załozenie filtru rodzinnego.. na wizaz
Wlasnie zlozylam drugie zamowienie z Joppa, nie majac jeszcze pierwszego.. oj chyba żle ze mną..

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
...

do 116
Anecka, nie strasz mnie ani nie kracz fuksiara, trafiłaś na dobre podkłady i szpanujesz ;-)
ja tez trafie i tez bede sobie robić fotki, a co

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-15 o 21:43 Powód: post pod postem
efelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 20:56   #224
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:

Wrzucalas moze zdjecia?

Przyznam,ze u mnie EDM nie do konca spisuje sie tak jak oczekiwalabym;siegnelam po Joppa dzieki Kochanej Duszy i widze,ze one zupelnie inaczej leza-lepiej.Nawet kolory nie sa takie straszne tzn.swietnie stapiaja sie z cera choc w opakowaniu przerazaly mnie troche

Korci mnie Meow bo ich konsystencja bardzo mi sie podoba i ta miekkosc w aplikacji,daja pudrowo-satynowe delikatne wykonczenie.

Wydaje mi sie,ze to szukanie moze byc dlugie bo przeciez stan Naszej cery wciaz sie zmienia a jak ktos dodatkowo stosuje kwasy itd.to tymbardziej jest trudno skupic sie na jednej firmie czy formule

U mnie rewelacyjnie spisuje sie w postaci bazy kaolin/silica/boron nitride -mineraly nalozone na jedna z takich baz zyskuja jeszcze bardziej,makijaz jest praktycznie niewidoczny,zakryte to,co powinno,strefa T tez uaktywnia sie bardzo pozno.
Stary 2009-02-15, 21:42   #225
frantic
Zakorzenienie

efelka nie pisz proszę postu pod postem.
frantic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 22:27   #226
efelka
Rozeznanie

GG do efelka

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
efelka nie pisz proszę postu pod postem.

Przepraszam, ja troche jeszcze lajkonik jestem w tych postowych sztuczkach.. bronie się jak mogę przed techniką... Już wiem co i jak.. dzieki i sorry..

Stary 2009-02-15, 22:30   #227
frantic
Zakorzenienie

efelka możesz mi powiedzieć gdzie jest napisane, że ta wyprzedaż podkładów o której piszesz jest jednodniowa?
Stary 2009-02-15, 22:36   #228
efelka
Rozeznanie

GG do efelka

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wrzucalas moze zdjecia?

Przyznam,ze u mnie EDM nie do konca spisuje sie tak jak oczekiwalabym;siegnelam po Joppa dzieki Kochanej Duszy i widze,ze one zupelnie inaczej leza-lepiej.Nawet kolory nie sa takie straszne tzn.swietnie stapiaja sie z cera choc w opakowaniu przerazaly mnie troche

Korci mnie Meow bo ich konsystencja bardzo mi sie podoba i ta miekkosc w aplikacji,daja pudrowo-satynowe delikatne wykonczenie.

Wydaje mi sie,ze to szukanie moze byc dlugie bo przeciez stan Naszej cery wciaz sie zmienia a jak ktos dodatkowo stosuje kwasy itd.to tymbardziej jest trudno skupic sie na jednej firmie czy formule

U mnie rewelacyjnie spisuje sie w postaci bazy kaolin/silica/boron nitride -mineraly nalozone na jedna z takich baz zyskuja jeszcze bardziej,makijaz jest praktycznie niewidoczny,zakryte to,co powinno,strefa T tez uaktywnia sie bardzo pozno.
Ba!! fotki to ja już mam, ale kabla do aparatu nie.. czekam na przesylke z Polski.. Jak tylko będę mieć możliwość, wrzucę do albumu.

Tak, masz racje Hexa z tą naszą cerą.. ciągłe zmiany.. Uzbierała mi się niezła kolekcja.. a joppa z opisu dziewczyn zamówiłam z ciekawości zapowiada się cudownie.. raju, to już obsesja jakaś..

W sumie, to można zainwestować w kilka podkladów na różne 'stany' cery... ale w końcu trzeba je znaleźć..

Frantic, dostałam maila " newsletter" z taką treścią:

ONE Day ONLY SALE!!

Starting Now through Monday February 16th...

All Full and Soft Coverage Foundation ON SALE!!

Save up to $4 on Your Choice of Finishing Silks

Take this opportunity to stock up...remember our products Do Not contain any cornstarch (zea mays) or rice powder so that means they will not expire!

Edytowane przez efelka
Czas edycji: 2009-02-15 o 22:47
Stary 2009-02-15, 22:46   #229
Dominkab

Cytat:

Frantic dostałam maila " newsletter" z taką treścią:

ONE Day ONLY SALE!!

Starting Now through Monday February 16th...

All Full and Soft Coverage Foundation ON SALE!!

Save up to $4 on Your Choice of Finishing Silks

Take this opportunity to stock up...remember our products Do Not contain any cornstarch (zea mays) or rice powder so that means they will not expire!
A to już jest po prostu bezczelność !!! To ja u nich tyle zamówień i tak ich chwalę, a oni mi nawet takiej informacji nie wysłali

elska

flickr

Moment Uchwycony
Stary 2009-02-15, 22:48   #230
frantic
Zakorzenienie

Ok dzięki. Czyli promocja jest dziś i jutro. Na stronie właśnie nie mogę znaleźć do kiedy konkretnie ta wyprzedaż obowiązuje (bardzo możliwe że jest, ale nie widzę), a newslettera ostatnio od nich nie dostaję.

Dominka jak nie włączyłaś subskrybcji nowości to nic Ci nie wyślą. Tylko ciekawe czemu ja mam włączoną, a też nic nie przyszło tym razem.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-15 o 22:49
Stary 2009-02-15, 22:54   #231
efelka
Rozeznanie

GG do efelka

Cytat:
A to już jest po prostu bezczelność !!! To ja u nich tyle zamówień i tak ich chwalę, a oni mi nawet takiej informacji nie wysłali
a na newslettera wyraziłaś chęć? ja dopiero co się zapisałam..

Cytat:
Ok dzięki. Czyli promocja jest dziś i jutro. Na stronie właśnie nie mogę znaleźć do kiedy konkretnie ta wyprzedaż obowiązuje (bardzo możliwe że jest, ale nie widzę), a newslettera ostatnio od nich nie dostaję.
to szkoda, ale ciesze się, że udało mi się jakiś minialny wkład wnieść w info o joppach
w clearance produkty wyprzedażowe, ale też info - że tylko do wyczeprania zapasów.. więc kto pierwszy, ten lepszy. MD już wybrali.. odświeżam stronę co jakiś czas, ale pewnie już za późno..

ps. ja dawno już nie udzielałam się na forum, muszę odświeżyć zasady i BB code.. przepraszam za niedogodności..

Edytowane przez efelka
Czas edycji: 2009-02-15 o 23:10
Stary 2009-02-15, 22:57   #232
pastereczka
Organizatorka

Nie wiem z jakiej przyczyny ale większośc poczt na polskich serwerach @ od nich uznawają za spam

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 22:57   #233
Dominkab

Cytat:

Dominka jak nie włączyłaś subskrybcji nowości to nic Ci nie wyślą. Tylko ciekawe czemu ja mam włączoną, a też nic nie przyszło tym razem.
No to możliwe, że nie włączyłam , dzięki Frantic i Efelka

A teraz specjalnie dla Pranie wrzucam fotkę drobinek w Morning Dew Goldenrod
Więcej zdjęć za chwilę wrzucę do albumu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _morningdew1.jpg (54,7 KB, 97 załadowań)

elska

flickr

Moment Uchwycony
Stary 2009-02-15, 23:04   #234
efelka
Rozeznanie

GG do efelka

Cytat:
No to możliwe, że nie włączyłam , dzięki Frantic i Efelka

A teraz specjalnie dla Pranie wrzucam fotkę drobinek w Morning Dew Goldenrod
Więcej zdjęć za chwilę wrzucę do albumu

zbieram szczękę z podłogi..

Edytowane przez efelka
Czas edycji: 2009-02-15 o 23:07
Stary 2009-02-15, 23:05   #235
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Nie wiem z jakiej przyczyny ale większośc poczt na polskich serwerach @ od nich uznawają za spam
Sprawdziłam folder spam u siebie i jest pusty. U mnie to raczej nie w tym rzecz, bo zawsze dostawałam od nich maile, ale ostatnio faktycznie jest cisza.

P.S. Dominka dopiero przed chwilą zorientowałam się, że Twój nick to nie Dominika, a zawsze tak się do Ciebie zwracałam. Ale jestem ślepa.
Stary 2009-02-15, 23:14   #236
Dominkab

Cytat:
Sprawdziłam folder spam u siebie i jest pusty. U mnie to raczej nie w tym rzecz, bo zawsze dostawałam od nich maile, ale ostatnio faktycznie jest cisza.

P.S. Dominka dopiero przed chwilą zorientowałam się, że Twój nick to nie Dominika, a zawsze tak się do Ciebie zwracałam. Ale jestem ślepa.
Kiedyś miałam tu Dominika, ale moje konto gdzieś przepadło, a potem jakoś tak wyszło, że zjadłam literkę przy zakładaniu gdzieś konta i Dominka została, co w sumie nawet śmiesznie brzmi
Podpasowało mi i zawsze (prawie) takiego nicka używam, a że tu mi ktoś wcześniej podebrał to musiałam literkę na końcu dodać.
No to się rozpisałam, a tak w ogóle to Dominika jestem więc się nie gniewam
Efelka sporo tych drobinek, mnie też zawsze zatyka jak się przyglądam, ale na twarzy dobrze wygląda

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-02-15 o 23:21 Powód: dopisek
Stary 2009-02-16, 10:51   #237
pranie
Wtajemniczenie

Dominiko (sorry, ale juz tak sie przyzwyczailam ) DZIEKI. Tez jestem w lekkim szoku ale chyba nic nie odwiedzie mnie od zamowienia MD. Lece w ogole na strone Joppa, moze chociaz sie zalapie na te tansze Finishing Silki..
Stary 2009-02-16, 11:25   #238
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Kiedyś miałam tu Dominika, ale moje konto gdzieś przepadło, a potem jakoś tak wyszło, że zjadłam literkę przy zakładaniu gdzieś konta i Dominka została, co w sumie nawet śmiesznie brzmi
Podpasowało mi i zawsze (prawie) takiego nicka używam, a że tu mi ktoś wcześniej podebrał to musiałam literkę na końcu dodać.
No to się rozpisałam, a tak w ogóle to Dominika jestem więc się nie gniewam
Efelka sporo tych drobinek, mnie też zawsze zatyka jak się przyglądam, ale na twarzy dobrze wygląda
No to super, więc w razie jak się pomylę, to tak naprawdę wcale się nie pomylę.

A co do Morning Dew, to zgadzam się, że na twarzy tych drobinek wcale nie widać, za to lekko jest skóra rozświetlona i to tak lekko, że wcześniej tego nie widziałam. Nie mniej jednak chyba dam sobie spokój z tą formułą. Po przerwie wróciłam do niej znowu i raz wyglądam świetnie, a innym razem mam pudrowy efekt na buzi. I nie wiem od czego to zależy, bo pielęgnację stosuję taką samą. Nie dla mnie takie wahania i niepewność, czy wyglądam świetnie czy koszmarnie.
Stary 2009-02-16, 11:43   #239
pranie
Wtajemniczenie

Frantic.. jakas telepatia, bo mialam juz kliknac zamowienie na MD, a nagle cos mnie podkusilo i pozamawialam sobie roznosci z Silk Naturals. Joppa poczeka.
Stary 2009-02-16, 11:48   #240
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic.. jakas telepatia, bo mialam juz kliknac zamowienie na MD, a nagle cos mnie podkusilo i pozamawialam sobie roznosci z Silk Naturals. Joppa poczeka.
Tak szczerze mówiąc, to chyba tylko ja tutaj narzekam na pudrowość MD, więc może raczej nie kieruj się moim zdaniem w sprawie tej formuły.
Odpowiedz

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości