Źle zrobiony baleyage - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-29, 14:10   #1
SilverAngel
Przyczajenie

Źle zrobiony baleyage

Potrzebuje waszej pomocy. Pod koniec grudnia przed sylwestrem robiłam baleyage. Na włosy ciemny blond była nałożona farba jasny blond. Baleyag robie od kilku lat więc co wizytę uzupełniam tylko odrosty. Mam dziwne wrażenie jakby kolor się zmył chociaż to rozjaśniacz. Po miesiącu odrosty są strasznie widoczne Fryzjerka powiedziała mi że to nie jej wina a odrosty są za krótkie na zrobienie baleyagu. Co poradziłybyście w takim przypadku? Na pewno poszukam jakiegoś innego dobrego fryzjera bo tam już nie pójdę ale nie wiem co zrobić z takim kolorem. Odrost jest faktycznie za mały ale wygląda strasznie, zrobił się mocno widoczny, jakby ciemniejszy. Może jakieś jasne pasemka (farba na całość odpada)? Poradźcie coś
SilverAngel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 10:59   #2
katja2407
Raczkowanie

Dot.: Źle zrobiony baleyage

A ciemny blond to Twój naturalny, czy farbowany? Jeśli miałaś nałożoną farbę ciemny blond, to mogła ona przebarwić jaśniejszy kolor podczas mycia włosów. żeby temu zapobiec, powinnaś raz na jakiś czas robić sobie płukankę i wtedy jasne blondy pozostaną jasne Niezależnie od długości odrostów fryzjer powinien Ci to poprawić, więc może wybierz się do innego salonu. A jeśli chodzi o pasemka, to one raczej wszystkiego nie zamaskują Jeśli wrzuciłabyś zdjęcie, to może łatwiej byłoby Ci pomóc, bo tak nie do końca wiem, jak wygląda obecny efekt...
katja2407 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 11:36   #3
Akneisa
Raczkowanie

Dot.: Źle zrobiony baleyage

Własnie, dodaj zdjęcie
Akneisa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości