Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 113 - Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-06-07, 17:04   #3361
chimay
Zakorzenienie

Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez tiggris Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

Czy któraś z Was może się wypowiedzieć na temat pędzli Sephora? Teraz jest akcja wymień stare na nowe i przymierzam się do tego pędzelka do pudru mineralnego (ma bardzo dobre oceny). Co o nim sądzicie?
Ja nie polecam wysuwanego pędzla nr 51. Mój akurat nie gubił włosia (na co narzekają na KWC), ale w porównaniu z syntetycznymi pędzlami Hakuro, EDM i całą resztą był po prostu twardy i kłujący. To był mój pierwszy i ostatni zakup sephorowego pędzla do twarzy.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 17:20   #3362
tiggris
Raczkowanie

No ja myślałam raczej o tym: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=45949
tiggris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 18:52   #3363
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tiggris Pokaż wiadomość

Z tego co słyszałam to Dziewczyny go polecały, jednak spotkałam się i z taką opinią, że trzonek chybocze się już po kilku tygodniach używania i włosie jest takie se pod względem miękkości.
Sama macając go w S. nie usiadłam z wrażenia- moim zdaniem ma rzadkie, dosyć ostre włosie. Co do reszty (jakości wykonania, efektu jaki daje na twarzy) nie wypowiem się, bo nigdy nie miałam go i nie testowałam.
czuprynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 21:30   #3364
Inka2013
Przyczajenie

Hej Kobitki,
Właśnie zaczynam moją przygodę z minerałami i już zdążyłam się zauroczyć Meow i Lumiere. Do tej bajki brakuje już tylko księcia, tak więc proszę Was moje miłe, doradźcie mi, jaki pędzel będzie najlepszy do tych podkładów mineralnych? Poszukuję też pędzelka do mineralnego bronzera i różu? Doradzicie? Plizz..;]
Mam mieszano-naczynkową cerę z przebarwieniami i bliznami po trądziku, teraz bardziej przechodzi w naczynkową (czerwona buźka to smutny standard), jest bardzo wrażliwa, nie lubi, jak się ją drapie (oj bardzo nie lubi:/ ). Słyszałam pochlebne komentarze na temat pędzli kabuki i flat top z EM, czytałam gdzieś też o Hakuro, Ecco Tools..Do tej pory do zwykłych kosmetyków (niemineralnych), używałam pędzli z Inglota i byłam nawet zadowolona, ale kabuki z Inglota do mineralnego to niezdrowo droga rzecz. Poza tym chciałabym spróbować czegoś innego, właśnie szczególnie stworzonego pod minerały.
Poradźcie proszę

Inka
Stary 2013-06-07, 22:53   #3365
Soph
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez Inka2013 Pokaż wiadomość
Hej Kobitki,
Właśnie zaczynam moją przygodę z minerałami i już zdążyłam się zauroczyć Meow i Lumiere. Do tej bajki brakuje już tylko księcia, tak więc proszę Was moje miłe, doradźcie mi, jaki pędzel będzie najlepszy do tych podkładów mineralnych? Poszukuję też pędzelka do mineralnego bronzera i różu? Doradzicie? Plizz..;]
Mam mieszano-naczynkową cerę z przebarwieniami i bliznami po trądziku, teraz bardziej przechodzi w naczynkową (czerwona buźka to smutny standard), jest bardzo wrażliwa, nie lubi, jak się ją drapie (oj bardzo nie lubi:/ ). Słyszałam pochlebne komentarze na temat pędzli kabuki i flat top z EM, czytałam gdzieś też o Hakuro, Ecco Tools..Do tej pory do zwykłych kosmetyków (niemineralnych), używałam pędzli z Inglota i byłam nawet zadowolona, ale kabuki z Inglota do mineralnego to niezdrowo droga rzecz. Poza tym chciałabym spróbować czegoś innego, właśnie szczególnie stworzonego pod minerały.
Poradźcie proszę

Inka
do podkładu polecam flat topa EDM, lub Lumiere (ten drugi ma fajną długą rączkę, jak dla mnie jest wygodniejszy), a do różu/bronzera używam Eco Tools

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 18:14   #3366
Inka2013
Przyczajenie

Soph, dziękuję za cenne info
Czy orientujesz się może, czy w składanym przez Wizaż zamówieni, mogłabym zamówić taki pędzel z Lumiere? Czy jest możliwość kupna takiego pędzelka w naszej rodowitej ziemi?
Stary 2013-06-08, 19:58   #3367
Soph
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez Inka2013 Pokaż wiadomość
Soph, dziękuję za cenne info
Czy orientujesz się może, czy w składanym przez Wizaż zamówieni, mogłabym zamówić taki pędzel z Lumiere? Czy jest możliwość kupna takiego pędzelka w naszej rodowitej ziemi?
podczas wspólnych zamówień można, czasami są fajne promocje
na allegro czasami się pojawiają.

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 21:22   #3368
myszka__77
Zakorzenienie

Witam
Dziewczęta jaki pędzel radzicie mi kupić do pudrów: Guerlain, Les Violettes Mineral i Dior, Diorskin Nude Natural Glow Fresh Power?

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2013-06-11 o 21:24
myszka__77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 11:06   #3369
fabregasowa
Zakorzenienie

dziewczyny, jeżeli chodzi o flat topy to może ten z pixie nowy fioletowy? na allegro jest po 19zł, niby że wadliwy bo może mieć jakieś skazy po kleju czy coś, ale ksenia opisywala go na blogu i była bardzo zadowolona. Ja też dzisiaj zamówiłam, jak dojdzie to dam znać czy wszystko z nim w porządku!

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...0#post52630770
fabregasowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 17:02   #3370
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, jeżeli chodzi o flat topy to może ten z pixie nowy fioletowy? na allegro jest po 19zł, niby że wadliwy bo może mieć jakieś skazy po kleju czy coś, ale ksenia opisywala go na blogu i była bardzo zadowolona. Ja też dzisiaj zamówiłam, jak dojdzie to dam znać czy wszystko z nim w porządku!

A propos flata od pixie- nie wiecie jak on wielkościowo ma się do hakuro h50? Bo na zdjęciach poglądowych wydaje się dosyć duży jeśli chodzi o średnicę
Stary 2013-06-22, 13:51   #3371
vril
Zakorzenienie

Pedzle do kosmetykow mineralnych

Najnowsze nabytki z EDM USA - pędzle: Kuuki i Angled Face oraz gratisowa pomadka Love Bird.
ImageUploadedByWizaz Forum1371905501.603002.jpg

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 15:58   #3372
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Najnowsze nabytki z EDM USA - pędzle: Kuuki i Angled Face oraz gratisowa pomadka Love Bird.
Załącznik 5299020

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Uuuuu... fajniusie
Z tego co wiem, to teraz inglot wprowadził bardzo podobny płaski pędzel skośny
Stary 2013-06-26, 18:26   #3373
fabregasowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
A propos flata od pixie- nie wiecie jak on wielkościowo ma się do hakuro h50? Bo na zdjęciach poglądowych wydaje się dosyć duży jeśli chodzi o średnicę
jeżeli chodzi o średnicę - pixie jest węższa o jakieś 2mm. Włosie krótsze, i cała długość pędzla krótsza o ok. 2,5cm. Włosie jest na pewno bardziej miękkie, albo po prostu moje hakurox2 już jest "zjechane"

Stary 2013-06-26, 19:27   #3374
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o średnicę - pixie jest węższa o jakieś 2mm. Włosie krótsze, i cała długość pędzla krótsza o ok. 2,5cm. Włosie jest na pewno bardziej miękkie, albo po prostu moje hakurox2 już jest "zjechane"

Dziękuję Ci za porównanie

A możesz jeszcze powiedzieć jak z gęstością włosia w porównaniu do h50? bo jeśli jest krótsze i tak samo gęste to i nie za bardzo ma co pracować jeśli chodzi o sprężystość, a pędzel jest chyba bardzo zbity. Proszę wyprowadź mnie z błędu bo mam na pixiowego fioletowego ochotę (jak by było mi mało).

P.s. Moje ostatnie nabytki z all
Uprzedzając pytania- rączki są różowe, ale aparat prześwietlił i zjadł kolory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02548 (Kopiowanie).jpg (28,3 KB, 62 załadowań)
Stary 2013-06-28, 19:40   #3375
fabregasowa
Zakorzenienie

nie, włosie jest rzadsze

Stary 2013-08-30, 21:26   #3376
GreenSlinky
Raczkowanie

ECOTOOLS 1202 - nada się do minerałów?

Drogie Wizażanki, mam do Was pytanie.
Byłam dziś w Rossmanie po pędzel do mojego podkładu mineralnego z kolorówki (do skóry tłustej i mieszanej), który powinien przyjść lada dzień. Miałam do wyboru dwa: właśnie ten ecotools oraz rosmannowski "for your beauty". Czytałam, że minerałki nakładamy tym samym pędzlem co fluidy, więc uznałam, że będzie dobry. Jednak po zajrzeniu do internetu bardzo się zdenerwowałam bo widzę, że dziewczyny używają pędzli "szerszych" Powiem szczerze,że nie stać mnie na kupno drugiego, ten był dla mnie dużym wydatkiem (mam 17 lat). Jak myślicie, może jednak się nada? Jestem strasznie głupia, nie wiem co myśleć
Tak wygląda ecotools: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...=41865&next=26

Edytowane przez GreenSlinky
Czas edycji: 2013-08-30 o 21:29
GreenSlinky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 21:43   #3377
jessica855
Zakorzenienie

Dot.: ECOTOOLS 1202 - nada się do minerałów?

takim nie nałożysz podkładu mineralnego
musi być typu 'flat top' ...
pogooglaj i poczytaj obejrzyj filmiki na YT jak dziewczyny nakładają podkład i czym..
Stary 2013-08-30, 22:35   #3378
chimay
Zakorzenienie

Gdzie tak przeczytałaś? Pędzle języczkowe kompletnie nie nadają się do minerałów. To muszą być pędzle typu flat top albo kabuki. Nie wszystkie są drogie np Sunshade
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=38730
na allegro kosztują 19 złotych. Taniej chyba nic nie kupisz. Zresztą nawet jakbyś spotkała tego typu pędzle marek typu For Your Beaty czy coś podobnego bardzo taniego, to nie będziesz na dłuższą metę z czegoś takiego zadowolona.

A tak poza tym, to jest już wątek o pędzlach i tam powinnaś to pytanie zamieścić
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307533&page=113
Stary 2013-08-31, 07:51   #3379
EbonyLuna
Zakorzenienie

Myślę, że błąd wyniknął z faktu, że owszem, pędzlem do minerałów można nakładać podkład płynny i odwrotnie, często w przypadku Hakuro, ale są rożne typy pędzla i jak dziewczyny napisały, do minerałów służy kabuki oraz flat top. A jak chcesz naprawdę tanio i obsługujesz ebaya, to radze tam zajrzeć, bo można ustrzelić już za ok 3$ z darmową przesyłką Taki właśnie był mój pierwszy i jakoś nie zauważyłam większej różnicy między min lub chociażby Everyday minerals.
Stary 2013-08-31, 15:20   #3380
fabregasowa
Zakorzenienie

można myć pędzle płynem facelle do higieny intymnej? Do tej pory myłam żelem babydream i było ok

Stary 2013-08-31, 15:52   #3381
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Myłam i nic im się nie działo jednak przerzuciłam się na carexy bo lepiej myją

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 16:28   #3382
kejaj
Raczkowanie

Właśnie zamówiłam swoje pierwsze próbki kosmetyków mineralnych z Annabelle Minerals i poszukuję TANIEGO pędzelka do korektora i pędzla do podkładu dostępnych stacjonarnie w drogeriach (Rossman, Natura). Pomożecie?
kejaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 16:51   #3383
madamegreen
Raczkowanie

Ja ze swojej strony mogę polecić pędzle firmy La Rosa. Nie są drogie, ale za to mięciutkie i sprężyste Do minerałów w sam raz. A jeżeli robicie zakupy na ebayu i nie chcecie wydać zbyt wiele pieniędzy to polecam zamienniki pędzli Real Technique -> Joursna. Cena tych pędzelków to niecałe 4$ Ja mam o2 i nakładam nim podkład. Jest mięciutki i dobrze wykonany Mam ochotę na więcej i z pewnością jeszcze zamówię .
madamegreen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 21:00   #3384
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madamegreen Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony mogę polecić pędzle firmy La Rosa. Nie są drogie, ale za to mięciutkie i sprężyste Do minerałów w sam raz.
Mam pędzel do pudru La Rosy, taki
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=54277
Używam go ponad rok, prawie codziennie i jestem z niego zadowolona. Co prawda napis starł się szybko i trzonek oddziela się od skuwki (ale tylko jak się mocniej pociągnie), ale poza tym pędzel sprawuje się dobrze.
Stary 2013-09-10, 09:29   #3385
kejaj
Raczkowanie

A czy pędzle La Rosy można kupić stacjonarnie w drogerii?
Stary 2013-09-10, 09:38   #3386
madamegreen
Raczkowanie

Niestety ja nie spotkałam.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam pędzel do pudru La Rosy, taki
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=54277
Używam go ponad rok, prawie codziennie i jestem z niego zadowolona. Co prawda napis starł się szybko i trzonek oddziela się od skuwki (ale tylko jak się mocniej pociągnie), ale poza tym pędzel sprawuje się dobrze.
Ja mam pędzel do różu i do konturowania, ale z tej drugiej serii (z czarnymi rączkami) i jestem bardzo zadowolona
madamegreen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 14:47   #3387
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kejaj Pokaż wiadomość
A czy pędzle La Rosy można kupić stacjonarnie w drogerii?
Nie sądzę, nigdy ich nie widziałam w żadnym sklepie. Swój kupowałam w Ladymakeup.
Stary 2013-09-10, 16:03   #3388
kejaj
Raczkowanie

A czy mogłybyście polecić jakieś tanie (max. 15 zł) pędzle dostępne w drogeriach?
Stary 2013-09-10, 17:22   #3389
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
A czy mogłybyście polecić jakieś tanie (max. 15 zł) pędzle dostępne w drogeriach?
Pędzla do podkładu mineralnego do 15 zł nie znajdziesz ani w drogerii ani w necie - przynajmniej ja takiego nie znam.
Zwykłe pędzle do podkładów płynnych i pudrów nie nadają się do aplikacji sypkiego podkładu. Ewentualnie do pudru to jeszcze oblecą Catrice i Essence, ale one też kosztują coś ponad 15 zł i moim zdaniem są kiepskie, ale czasem ich używam. Te tańsze to już w ogóle szkoda gadać.

Na pędzlach do korektorów się nie znam, chociaż mam Foundation Brush EDM, ale nie umiem go używać, wolę nakładać korektor palcem albo małym, języczkowym pędzelkiem do cieni np Catrice.
Stary 2013-09-11, 19:51   #3390
lilianatoja2
Rozeznanie

Cytat:
Pędzel to w sumie tak samo ważny element tej całej układanki jak podkład. Źle dobrany = niezadowolenie i narzekanie, że kosmetyki mineralne są do bani (choć miało być tak pięknie). Z pędzlem podobnie, jeśli kupisz jakiegoś gniota, to nawet najlepszy podkład nie będzie wyglądał dobrze. Także musisz się przygotować na jakieś 30zł w górę i to tyle w temacie. Nie mam innego rozwiązania, przykro mi. Sztuczne oszczędności to i tak strata pieniędzy na tani towar i niezadowolenie z efektów (już nie wspominając o drapaniu i jakichś podrażnieniach).
lilianatoja2 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
hakuro, mineralne, minerals, pędzel do podkładu, pędzle

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości