Pomocy co robić z włosami i makijażem!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-18, 21:31   #31
Ceith
korzonek

Dot.: Pomocy co robić z włosami i makijażem!!!!

Zdecydowanie lepiej wyglądasz w brązie. Z klasą, dojrzalej, kobieco - ślicznie
W blondzie wyglądałaś jak tysiące podobnych sztucznych blondynek na ulicy, teraz jest o wiele lepiej
I cera o wiele ładniej wygląda - jest jakby jaśniejsza, szlachetniejsza
Ceith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 21:39   #32
Olcia
Zakorzenienie

chodzi mi o to, ze ten braz Cie wcale nie postarza i nie wygladasz smutno! a piszesz, ze tak czujesz wiec smialam podejrzewac, ze wracajac do blondu poczulabys sie mlodziej
jak kolezanka wyzej, wygladasz jakby 'szlachetniej'. delikatnie, z klasa.
zeby nie czuc sie jak szara myszka wcale nie musisz IMO miec blondu, moze jakies inne, nowe ubrania, makijaz?
Olcia jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 21:46   #33
kaska222
Moderator

Myslalam ze na ciemny blond przefarbowalas?
Tak jak pisalam powyzej zeby przyciemnic o tone zebys nie doznala szoku.Wiadomo ze po rozjasnionych wlosach farba sie spierze po czasie,wiec troche odczekac i bedzie dobrze.To jest chwila przyzwyczajenia. Mi sie bardzo podobasz teraz i wyglädasz o wiele korzystniej.Najwazniejsze zebys ty czula sie dobrze.Zobaczymy dalej-informuj nas na bierzäco jak farba sie splucze i wklej zdjecie.Glöwka do göry

P.S na tym zdjeciu masz bardzo smutnä mine i bez makijazu widze-dlatego mozesz sie sobie nie podobac.Moze zröb makijaz pröbny i zobaczymy efekty.Zauwazylam röwniez ze masz widoczne jasniejsze refleksy

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-18 o 21:48
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 21:51   #34
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały

wątku Kaska222 najbardziej podobasz mi się w 4 i 6 stce....super wyglada ten kolorek...taka jasna mleczna czekolada
Aaaaaneczkaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 22:04   #35
jamau
Raczkowanie

Dzięki dziewczyny Dochodzę do wniosku, że muszę pozostać przy tym co jest, bo większość Waszych głosów jest jednak za brązem. Tak, mam pozostawione kilka jasnych pasemek gdzieniegdzie, ale fryzjerka od razu zrobiła je najciemniej, ale jak mówisz Kaska222, one się spiorą. A Wasze słowa są identyczne jakie moja mama wypowiedziała: jaśniejsza, łądniejsza cera, szlachetniej i duzo lepiej, no i teraz mogę w to uwierzyć, bo same wiecie, ze nasze mamy mówią nam to co dla nas najmilsze
A co do fotki, to prawda, była robiona w nocy, przy lampce, bez makijażu. Jak tylko zrobię sobie jakiś super makijaż to wklejam. Dzięki jeszcze raz za podniesienie mnie na duchu, bo powoli się załamywałam i chciałam leciec do fryzjera....

---------- Napisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
wątku Kaska222 najbardziej podobasz mi się w 4 i 6 stce....super wyglada ten kolorek...taka jasna mleczna czekolada
...nie rozumiem, kogo dotyczy Twoja wypowiedź?

---------- Napisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez jamau Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Dochodzę do wniosku, że muszę pozostać przy tym co jest, bo większość Waszych głosów jest jednak za brązem. Tak, mam pozostawione kilka jasnych pasemek gdzieniegdzie, ale fryzjerka od razu zrobiła je najciemniej, ale jak mówisz Kaska222, one się spiorą. A Wasze słowa są identyczne jakie moja mama wypowiedziała: jaśniejsza, łądniejsza cera, szlachetniej i duzo lepiej, no i teraz mogę w to uwierzyć, bo same wiecie, ze nasze mamy mówią nam to co dla nas najmilsze
A co do fotki, to prawda, była robiona w nocy, przy lampce, bez makijażu. Jak tylko zrobię sobie jakiś super makijaż to wklejam. Dzięki jeszcze raz za podniesienie mnie na duchu, bo powoli się załamywałam i chciałam leciec do fryzjera....

---------- Napisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

...nie rozumiem, kogo dotyczy Twoja wypowiedź?
ok, juz wiem, bo jakoś tak zaczęłaś uciętym zdaniem...sorki za nieuwagę
jamau jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 22:43   #36
kasa_andru
Raczkowanie

Zdecydowanie lepiej w brązie! PO prostu pięknie - kobiecość 100% Tak trzymaj!
POzdrawiam
kasa_andru jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 15:24   #37
jamau
Raczkowanie

Dziękuję

Kobietki, a może któraś zrobiłaby mi grzyweczkę na ukos i prostą do tej nowej fryzurki, bo zastanawiałam się u fryzjerki czy jej nie zrobić, lecz jakoś tak mi było za dużo jak na jeden raz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1818.jpg (35,2 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-02-19 o 17:18 Powód: post pod postem
Stary 2009-02-19, 16:01   #38
Ceith
korzonek

Ja bym nie robiła. Skoro taki brązik wydaje Ci się za ciężki to grzywka spotęguje to wrażenie. Zresztą ładnie Ci bez
Stary 2009-02-19, 16:42   #39
jamau
Raczkowanie

Dzięki, ale gdyby któraś z Was z nudów mogłaby zoabzcyć jak bym wyglądała teraz w takiej grzywce to byłabym wdzięczna. Ceith, ja i tak jej pewnie nie zrobię, bo raczej chyba sie nie nadają moje włosy do grzywki, nie układają się. Buziaczki dla Was kochane za pomoc!!!*******
Stary 2009-02-19, 16:53   #40
kaska222
Moderator

Musialabys spiäc wszystkie wlosy do grzywki

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 20:55   #41
madziazzz
Przyczajenie

Powiem Ci, że ja też całe życie nosiłam blond na głowie ale pewnego dnia stwierdziłam, że mam dość przesuszonych i zniszczonych włosów i samodzielnie ufarbowałam się na ciemny brąz na początku szok: wyglądam blado, smutno, staro ale zaopatrzyłam się w puderek brązujący, brązowe cienie i kredki do oczu i po pewnym czasie doszłam do wniosku, że zmiana koloru to było coś najlepszego kolorek się wypłukał, zrobił się jasny brąz z rudymi refleksami to było już 3 lata temu a ja mam wreszcie upragnione zdrowe błyszczące włosy za łopatkę więc cierpliwości, noże jednak się przekonasz do zmiany

Byle do przodu

madziazzz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 21:16   #42
jamau
Raczkowanie

Wow, Madziu, powiem Ci, żeś mnie "postawiła na nogi" No Ci powiem, że chyba zacznę się przekonywać do tego kolorku. Moje włosy były przesuszone, ale fryzjerka twierdziła, ze po kilkunastu latach farbowania to one są w świetnej formie, ale było minęło. Szkoda tylko, że zcieła mi moje długie włoski które sięgały za łopatki do ramion Ale odrosną i mam nadzieję, że dojde do swojego kolorku. Może podpowiesz mi jakich konkretnie kolorków uzywasz w makijażu, jak się malujesz bo ja kompletnie tego nie umiem robić, mam teraz tylko puderek ciemniejszy (Loreala mineralny N6) , ale co dalej, jak oczy malować bo sa mało widoczne? całuski i pzdr.

a to fotka do grzyweczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_13781.jpg (30,9 KB, 60 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-02-19 o 22:17 Powód: post pod postem
Stary 2009-02-19, 21:53   #43
kolanosia
Rozeznanie

Jamau! nic mnie nie martw wyglądasz ślicznie! w ciemniejszym dużo lepiej niz w blondzie i nie ma o czym mówić!!!!!!Teraz dopiero jesteś na maksa kobieca i to jest moje zdaniei tyle! Po prostu z klasą!Tak trzymać!
Stary 2009-02-19, 22:29   #44
jamau
Raczkowanie

Kolanosia, również dziękuję za miłe słowa kochane jesteście
Stary 2009-02-19, 22:36   #45
Ceith
korzonek

Zrobiłam jak umiałam - i z na bok i z prostą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dfgdfgf.jpg (36,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_13781 kopia.jpg (35,1 KB, 38 załadowań)
Stary 2009-02-19, 22:37   #46
jamau
Raczkowanie

Dziękuję kochaniutka jesteś, ale raczej odpada grzywka, wyglądam źle w nich. Co Wy myslicie?
Stary 2009-02-19, 23:05   #47
Olcia
Zakorzenienie

wg mnie tez odpada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (29,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu2.jpg (21,0 KB, 16 załadowań)
Stary 2009-02-20, 21:27   #48
madziazzz
Przyczajenie

[quote=jamau;11061832]Wow, Madziu, powiem Ci, żeś mnie "postawiła na nogi" No Ci powiem, że chyba zacznę się przekonywać do tego kolorku. Moje włosy były przesuszone, ale fryzjerka twierdziła, ze po kilkunastu latach farbowania to one są w świetnej formie, ale było minęło. Szkoda tylko, że zcieła mi moje długie włoski które sięgały za łopatki do ramion Ale odrosną i mam nadzieję, że dojde do swojego kolorku. Może podpowiesz mi jakich konkretnie kolorków uzywasz w makijażu, jak się malujesz bo ja kompletnie tego nie umiem robić, mam teraz tylko puderek ciemniejszy (Loreala mineralny N6) , ale co dalej, jak oczy malować bo sa mało widoczne? całuski i pzdr.

Po pierwsze: grzywce stanowcze nie masz ładną buzię i nie musisz się posiłkować grzywą, aby coś zakrywać (np. czoło).
A jeśli chodzi o makijaż oczu to ja mam małe oczy głęboko osadzone z opadającą powieką a więc najgorszy typ oka jaki może być
ale makijażem sprawiam, że są bardziej widoczne.
na początku obrysowuje je naokoło rzęs czarną lub brązową kredką, czasem szarą lub fioletową - ale każda jest ciemna. potem nakładam cień - zazwyczaj dwa kolorki: jaśniejszy bliżej nasady nosa, ciemniejszy dalej lub poprostu jeden ciemny cień na całej powiece, ale lekko wyjeżdżam poza załamanie powieki, by oko optycznie powiększyć. ogólnie ciemnym cieniem zazwyczaj przejeżdżam całe załamanie - oko jest ładniej widoczne. potem lekko poprawiam obrys kredką i na koniec zalotka - to obowiązkowo i dobry wydłużający tusz. to chyba tyle. aha i jeszcze zaczęłam stosować grafitową hennę na brwi
alem się rozpisła

Byle do przodu

madziazzz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 21:28   #49
jamau
Raczkowanie

OO, nieeeeeeeeee, tragedia, wyglądam jak straszydło, ale dziekuje za starania. Ale ta fotka 1 zrobiona przez CEITH, ta z grzyweczka na bok, nie pasuje mi?
Stary 2009-02-20, 22:29   #50
irethi
Raczkowanie

szczerze, to o wiele lepiej Ci w blondzie..
a ubrania, makijaz to tylko dodatki..
zrobisz jak uwazasz, ja mysle, ze w blondzie tez mialas swoją klase..

irethi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 22:50   #51
jamau
Raczkowanie

OO, a to się zdziwiłam, dziękuję za miły komentarz.
Stary 2009-02-21, 12:11   #52
jamau
Raczkowanie

A tu wstawiam fotke sprzed kilku lat, kiedy miałąm świetny kolorek blond, co Wy na to, czy nadal pozostać przy ciemnym?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skanuj0004.jpg (30,2 KB, 74 załadowań)
Stary 2009-02-21, 12:30   #53
Aicap
Raczkowanie

GG do Aicap

Na zdjęciach z ciemnymi włosami nie uśmiechasz się! Pewnie jest to odbicie Twojego odczucia co do tego koloru. Natomiast jako blondynka zawsze masz uśmiechniętą buzie ..... hmmmmmmmmm myślę że w tych ciemnych jest Ci ładniej a te dodane lata o których mówisz z łatwością ujmiesz uśmiechając się na co dzień i na zdjęciu- tym bardziej jeśli zdecydowałaś się wrócić do swojego koloru...
"w międzyczasie" uśmiechaj się więc i nie bedziesz na pewno szara myszką-- powodzenia!!!!

.......Przygarne przewodniki.....
Aicap jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:47   #54
Olcia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamau Pokaż wiadomość
OO, nieeeeeeeeee, tragedia, wyglądam jak straszydło, ale dziekuje za starania. Ale ta fotka 1 zrobiona przez CEITH, ta z grzyweczka na bok, nie pasuje mi?
Mnie bardziej podobasz sie bez.
I nie wiem czy ja albo ktos tu wspomnial Ci, ze moglabys uzywac rozu na policzki
Stary 2009-02-21, 14:59   #55
Ceith
korzonek

Zdecydowanie lepiej w brązie. Tutaj wyglądasz tak.... "niewyraźnie", bez charakteru.
Stary 2009-02-21, 16:27   #56
kaja_1985r
Rozeznanie

A mi się bardziej podobasz w jasnych włosach. Nie mówię, który kolor jest ładniejszy, bo wtedy wygrałby brąz. Ale jeśli miałabyś na głowie jakiś ładny blond to na pewno wyglądałabyś super.
kaja_1985r jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 22:28   #57
jamau
Raczkowanie

Olcia, tak wiem o różu, zaczęłam go używać no ale chyba za jasny kolorek kupiłam, nie znam się na tym , godzinę wybierałam w sklepie i nie wiem jaki by do mnie pasował?
Stary 2009-02-22, 22:25   #58
jamau
Raczkowanie

Kobietki, a jakie kolorki widziałybyście dla mnie, chodzi o ubrania, makijaż itp.
Stary 2009-02-22, 23:34   #59
Lola20
Rozeznanie

Kochana, w tym ciemniejszym kolorze wyglądasz rewelacyjnie!! Twoja uroda dopiero została"wydobyta" przez ten kolor - jasny blond cię gasił, a teraz jest świetnie - wyglądasz bardzo elegancko.Prawdziwa dama Co do grzyweczki, to wg mnie do Ciebie niepasuje - a jeśli już to tylko taka na bok Jesli jeszcze kiedyś chciałabyś eksperymentować z kolorem, to może spróbuj zjakimś odcieniem miedzi lub mahoniu? Ewentualnie karmelowym/miodowym brązem - masz urodę w typie Gillian Anderson (Agentki Scully z "Archiwum X" - szlachetne rysy, niebieskie oczy, szczupła buzia i nosek - wyglądałabyś ładnie w takim kolorze włosów. Idealnie też pasują Ci takie fryzury Gdybyś się zdecydowała na taką zmianę wizerunku, spokojnie możesz korzystac z podobnych kolorów w makijażu, jakich używa ta aktorka. W tej chwili Twój kolor włosów jest zdecydowanie chłodniejszy więc do podkreślenia ust wybieraj pomadki w stonowanym, aledość wyrazistym kolorze chłodnego, naturalnego różu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg scully04.jpg (5,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scullyblue.jpg (10,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sf_050208_2.0.0.0x0.350x501.jpg (23,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 200px-Dana_Scully.jpg (7,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gillian-anderson-20050708-52936.jpg (27,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Xfiles_gillianAnderson_1024x768.jpg (38,0 KB, 3 załadowań)
Stary 2009-02-22, 23:46   #60
Lola20
Rozeznanie

i jeszcze kilka fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tn2_gillian_anderson_4.jpg (13,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gillian-anderson.jpg (11,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bleakhouse_4.jpg (8,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26556_gillian_anderson_gm_l2.jpg (51,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg story.jpg (75,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dana_Scully_closeup_with_glasses.jpg (19,3 KB, 0 załadowań)

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości