> and now I'm left with broken promises < - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-30, 22:14   #1
samarah
Wtajemniczenie

Thumbs down

> and now I'm left with broken promises <

Był sobie pomysł... niestety nie przyłożyłam się zbytnio do jego wykonania nie mój dzień, najpierw jakoś kolory nie chciały współpracować, później aparat się wyładował, a na koniec wszystkie kolory na zdjęciach przekłamane, wyszłam blada jak ściana wrzucam pod Waszą ocenę, żeby zrobić na złość przeznaczeniu.

Widzę mnóstwo niedociągnięć w moim makijażu, ale jestem ciekawa czy błędy, które Wy zauważycie, pokryją się z moimi przypuszczeniami

- podkład Maybelline, puder Essence, brązujący Rimmel, rozświetlający Sensique
- cienie kremowe Oriflame, fioletowy Ruby Rose, czarny Sensique, Żółty Piere Rene, zielony Astor
- kredka fioletowa Oriflame, czarna AVON, zielona Essence
- tusz Maybelline, paletka do brwi Essence, błyszczyk Oriflame, kilka kępek sztucznych rzęs

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SN853687.jpg (67,1 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SN853697.jpg (43,7 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SN853698.jpg (44,5 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SN853708.jpg (40,7 KB, 116 załadowań)
Stary 2009-01-30, 22:45   #2
Nais
Wtajemniczenie

Dot.: > and now I'm left with broken promises <

Nie lubię krytykować... Ale ja sama zawsze też liczę na szczere opinie.
Nie podoba mi się nieroztarta granica między fioletem a złotym, przy zdjęciu całej buzi rzuca się w oczy brak rozjaśnienia wewnętrznego kącika (za dużo tego ciemnego! Który nawiasem mówiąc ma piękny kolor). Coś przekombinowałaś z tym ciemnym nałożonym na fiolet (wygląda jak plama). I ta jedna kępka tak dziwnie odstaje. Brakuje mi różu na policzkach, a niektóre dziewczyny będą wołać pewnie o kreskę.
Ogólne wrażenie jest takie, że makijaż jest zbyt ciężki, brakuje mu lekkości. Zamysł jednak mi się podoba, i kolory też, bo są bardzo soczyste, intensywne. A gdybyś spróbowała go zrobić jeszcze raz? Chętnie zobaczyłabym staranniejszą wersję
Nie gniewaj się tylko za krytykę, bo oceniam makijaż, a nie ciebie. Wiem, że umiesz namalować coś naprawdę ślicznego

Nais jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 22:52   #3
samarah
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Nie lubię krytykować... Ale ja sama zawsze też liczę na szczere opinie.
Nie podoba mi się nieroztarta granica między fioletem a złotym, przy zdjęciu całej buzi rzuca się w oczy brak rozjaśnienia wewnętrznego kącika (za dużo tego ciemnego! Który nawiasem mówiąc ma piękny kolor). Coś przekombinowałaś z tym ciemnym nałożonym na fiolet (wygląda jak plama). I ta jedna kępka tak dziwnie odstaje. Brakuje mi różu na policzkach, a niektóre dziewczyny będą wołać pewnie o kreskę.
Ogólne wrażenie jest takie, że makijaż jest zbyt ciężki, brakuje mu lekkości. Zamysł jednak mi się podoba, i kolory też, bo są bardzo soczyste, intensywne. A gdybyś spróbowała go zrobić jeszcze raz? Chętnie zobaczyłabym staranniejszą wersję
Nie gniewaj się tylko za krytykę, bo oceniam makijaż, a nie ciebie. Wiem, że umiesz namalować coś naprawdę ślicznego
Dziękuję za wskazówki Poprawiona wersja będzie na pewno... ale dzisiaj jakoś nie miałam natchnienia... Słowa krytyki motywują, dlatego tym bardziej jestem wdzięczna za konstruktywny komentarz
Stary 2009-01-30, 23:15   #4
caya
Zakorzenienie

jak dla mnie ten fiolet nie pasuje do tego odcienia złota niestety :< a sam w sobie fiolet ma przepiękny odcień zamiast niego dałabym jakąś perłę lub srebro.
no i ode mnie to właściwie tyle, bo moim zdaniem technicznie jest jak najbardziej ok, jak zawsze zresztą
caya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 00:08   #5
Lemirka
Zakorzenienie

U mnie ten złoty wygląda jak żółty nadając mało przyjemny kolor skórze - trupio-chory. Jak dla mnie cienie za mocno wyciągnięte na boki, ten ciemny jakiś taki plackowaty i na dodatek zdaje mi się, że widzę prześwity. Mnie również nie przekonują te rzęsy w kąciku. Ponad to bardziej roztarłabym cienie.

P.S. ależ masz ogromniaste oczy
Lemirka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 08:52   #6
frywolna franka
Zakorzenienie

Według mnie te kępki na dolnej powiece nie pasują. Górne bardzo OK (choć mogłyby być lepiej przyklejone), zaś dolne zakłócają proporcje.
Masz piękne oczy
frywolna franka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 10:02   #7
Natek89
Zadomowienie

...Wszystko super tylko bez tego złota,bez niego byłoby o niebo lepiej.Przepraszam że taki piszę ale ono psuje cały efekt...a technicznie powieka super poza tym ten srebrno fioletowy jest bardzo korzystny Pozdrawiam cieplutko
Natek89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 10:48   #8
fifcia
Zadomowienie

Ładnie, z tym ze bez tego złotego byłoby o wiele lepiej brakuje podkreślenie kości policzkowych, wymodelowania twarzy pudrem. Poleciłabym nie nakładania tego złotego a podkreśliła i rozjaśniła łuk brwiowy białym perłowym i dokładniej staraj sie rozcierać cienie gdy je łaczysz.

Edytowane przez fifcia
Czas edycji: 2009-01-31 o 10:49
fifcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 11:50   #9
NakuruFlourish
Przyczajenie

GG do NakuruFlourish

Zgadzam się z resztą, że ten złoty nie pasuje. Zbyt widoczna jest granica między złotem, a resztą makijaż, co sprawia wrażenie, jakby tam nie pasował.

Let's start a RIOT!
"Watch them now... Walk hand in hand. They managed somehow. Their own promised land"...
Czesław Śpiewa
NakuruFlourish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 14:35   #10
Lara-21
Wtajemniczenie

Kurcze to chyba pierwszy Twoj makijaż, który mnie nie przekonuje...
Najbardziej nie pasuje mi ten złoty nałożony az pod same brwi( u mnie wygląda jak żółty), granice są słabo roztarte i kępki na dolnej powiece niepotrzebne wg mnie sa.
Mam wrazenie, ze to taki kombinowany na siłę makijaż zdecydowanie bardziej wolę Cie w delikatniejszych makijażach ten jest zbyt cieżki.
Lara-21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 10:22   #11
alice86
Wtajemniczenie

Podoba mi się dolna powieka - jak to zazwyczaj u Ciebie
Nie przekonuje mnie jednak ten złoty cień, bo u mnie jest zupełnie żółty i bardzo gryzie mi się z tym ślicznym fioletem. Dostrzegłam jeszcze jakąś zieloną plamę cienia o takim mało konkretnym kształcie na tym fiolecie i to też do mnie nie przemawia niestety
Ja również czekam na wersję poprawioną

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości