Kosmetyki mineralne SILKNATURALS - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-06, 19:58   #691
cathy
Organizatorka

GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

w sprawie tego śmiesznego białego pędzla...
pojawiły się pierwsze recenzje i ja się chyba skuszę.. Co prawda piszą, że mały on jest, ale... a nuż się przyda do czegoś?

Madziczka - Poly jest piękny
A Blarney ... ja go wykorzystałam w ostatnim makijażu na blogu

EmilaDz78 - recenzja będzie, będzie.. tylko mimo iż testuję go już kilka dni, to wciąz nie wiem, czy go lubię czy też nie. Pod Lucy spisuje się świetnie (ale i ja z Lucy się generalnie lubię), natomiast z Pixie (Cover de Luxe) mam wrażenie, że nie zmienia zasadniczo nic A innych podkładów ostatnio nie używam
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 22:29   #692
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
w sprawie tego śmiesznego białego pędzla...
pojawiły się pierwsze recenzje i ja się chyba skuszę.. Co prawda piszą, że mały on jest, ale... a nuż się przyda do czegoś?

jesteś niesamowita!
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 23:02   #693
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Cytat:
Madziczka - Poly jest piękny
A Blarney ... ja go wykorzystałam w ostatnim makijażu na blogu
Widziałam makijaż z Blarney Przekonałam się do niego i wymalowałam dwa razy. Na Poly choruję dalej choć aktualnie moim faworytem został Teal Shimmer z Lumiere

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 23:04   #694
pastereczka
Organizatorka

Pol jest nie do konca teal
ale lubię niezmiennie
ide na blog na makijaz rzucic okiem

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 23:06   #695
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Pol jest nie do konca teal
ale lubię niezmiennie
ide na blog na makijaz rzucic okiem
Wiem z tego co widzę, Poly jest bardziej "blue" chyba.

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 17:21   #696
Atria_C
Raczkowanie

GG do Atria_C

Na fali "Testuję Lucy" też zamówiłam puder z SN. A powiedziałam sobie wcześniej ,że nie ma mowy, cobym kupowała puder do podkładu - przecież cena wtedy wzrasta niepomiernie..

No ale.. przecież "przyda się do czegoś"
Stary 2010-04-08, 16:25   #697
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

To i ja musze sie pochwalic swoimi pierwszymi zakupami w Silknaturals-zamowilam 1 kwietnia a dzis-8 kwietnia listonosz mi wreczyl koperte.
Na zdjeciu moje zamowienie, kupilam od razu pelnowymiarowy Ultimate Luxury Powder, Facelift serum, pedzel kabuki, cienie....pomadki-Bobbi i Bisou.
Pomadka Bobbi pasuje mi znakomicie, nie meczy na ustach, nie klei sie.
Drugie zdjecie to gratisy-pelnowymiarowe opakowania cieni, probka Perfecting Powder i bagietka z balsamem do ust Chockolate Orange.
hodowca_pokrzyw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 17:10   #698
papeteria
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
To i ja musze sie pochwalic swoimi pierwszymi zakupami w Silknaturals-zamowilam 1 kwietnia a dzis-8 kwietnia listonosz mi wreczyl koperte.
Na zdjeciu moje zamowienie, kupilam od razu pelnowymiarowy Ultimate Luxury Powder, Facelift serum, pedzel kabuki, cienie....pomadki-Bobbi i Bisou.
Drugie zdjecie to gratisy-pelnowymiarowe opakowania cieni, probka Perfecting Powder i bagietka z balsamem do ust Chockolate Orange.
jak na pierwsze zakupy to zaszalałaś
Do mojej kolekcji dołączyły dziś pełny wymiar Cherub i sample Angel i Crystal (rozświetlacze) a poza tym kocham ich róże i puder Splendid
papeteria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 17:20   #699
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Do mojej kolekcji dołączyły dziś pełny wymiar Cherub i sample Angel i Crystal (rozświetlacze) a poza tym kocham ich róże i puder Splendid
Najpierw przeczytalam caly watek na forum i przestudiowalam blog Cathy, a potem, jak zaczelam wybierac cienie to dostalam oczoplasu i chcialam mmiec wszystko
Gdy wyslalam pierwsze zamowienie, przeczytalam inny watek, o pielegnacji, primerach, finisherach, serach no i na drugi dzien wyslalam nastepne zamowienie...szkoda, ze nie Karen nie ma w ofercie gotowych podkladow-moje proby zmiksowania wlasnego pudru skonczyly sie wyprodukowaniem worka proszku dla Indian.
Stary 2010-04-08, 17:36   #700
papeteria
Zakorzenienie

Cytat:
Najpierw przeczytalam caly watek na forum i przestudiowalam blog Cathy, a potem, jak zaczelam wybierac cienie to dostalam oczoplasu i chcialam mmiec wszystko
Gdy wyslalam pierwsze zamowienie, przeczytalam inny watek, o pielegnacji, primerach, finisherach, serach no i na drugi dzien wyslalam nastepne zamowienie...szkoda, ze nie Karen nie ma w ofercie gotowych podkladow-moje proby zmiksowania wlasnego pudru skonczyly sie wyprodukowaniem worka proszku dla Indian.

to czekamy na relacje jak już się dobierzesz do tych skarbów a z tymi podkładami też żałuję że nie ma gotowców
Stary 2010-04-08, 18:25   #701
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
fajne zakupy a ja na odwyku
EmilaDz78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 19:50   #702
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
fajne zakupy a ja na odwyku
Jak tak dalej pojdzie, to i ja na odwyk sie zapisze
Przetestowalam balsam do ust Chocolate& orange-konsystencja fajna, usta nawilzone, ale ten zapach...jakbym kiepska babke wlasnie zjadla.
Raczej nie zamowie go nigdy.
Stary 2010-04-08, 20:15   #703
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
jest szansa na swatche?
chociaż z drugiej strony nie wiem, czy chcę je widzieć.. za kilka dni zbiorowe składam i może lepiej, żeby do mojej listy już nic nie dopisało się
Stary 2010-04-08, 20:21   #704
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

Cytat:
jest szansa na swatche?
chociaż z drugiej strony nie wiem, czy chcę je widzieć.. za kilka dni zbiorowe składam i może lepiej, żeby do mojej listy już nic nie dopisało się
Moge zrobic, jak tylko przyczytam, jak je wykonac
Moze komus sie przyda, poczekam na dzienne jutrzejsze swiatlo.
Stary 2010-04-08, 20:26   #705
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Moge zrobic, jak tylko przyczytam, jak je wykonac
Moze komus sie przyda, poczekam na dzienne jutrzejsze swiatlo.
czekam w takim razie na swatche
Stary 2010-04-08, 20:29   #706
najada_naj
Zadomowienie

Ja też dostałam dziś pierwszą paczkę z SN, z tą samą próbką balsamu czekolada-pomarańcza. Mnie tam smakuje, cały czas się oblizuję )
Doszło błyskawicznie (6 dni?), szybciej niż zamówienie z EDM wysłane Fedeksem. Dzięki Wam, i blogowi Cathy mam od dziś: pomadkę Mirabelle (cudna błyszcząca brzoskwinia, szkoda, że taka mała), cienie: Mink (odpowiednik Macowego Satin Taupe, czyli lśniący beżobrąz), Bare (złocistobeż - chyba dostałam go gratis, bo nie ma go na fakturze???), Lurid (kolejny klon Maca, niby mat, ale widzę drobinki w tym fioletowawym brązie), Earth i Vida (srebrzysty, też gratis). Wszystkie są niestety, obłędne. Kiedy ja się tym będę malować? I jeszcze dotarły róże: Climax, Lovelace i Babbydoll (chyba ten ostatni najlepszy, bo wyrazisty, poprzednie dwa ledwo co lśnią), a także pudry Tited Blur, Tempt Tryst i wegański Perfecting Powder oraz Liner Sealer - czy ktoś go sosował jako bazę pod cienie? Aha, i próbkę brzoskwiniowego olejku też mam, zaraz idę zmywać makijaż i próbować cienie. Czy poleciłybyście mi jakiś dobry skośny pędzelek do kresek? Nie ma go chyba EDM, ani SN, może wiecie, kto robi sprawdzony?
najada_naj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 20:48   #707
arat
Raczkowanie

Cytat:
szkoda, ze nie Karen nie ma w ofercie gotowych podkladow-moje proby zmiksowania wlasnego pudru skonczyly sie wyprodukowaniem worka proszku dla Indian.
Możesz wstawić zdjęcie na forum SN a Jen pomoże Ci wybrać właściwą bazę i poda wyjściowy przepis.

Osobiście jestem zachwycona ich podkładami; testowałam EDM, Lumiere, Aromaleigh, Lucy i jedynie z SN jestem naprawdę zadowolona. Nie mówiąc już o tym, że z tych pięciu firm SN jest jedyną, gdzie mogłam sobie dobrać kolor idealnie :D Fakt, że zajęło mi to trochę czasu (uparłam się dobierać kolor samodzielnie), ale warto było - no i łatwo mogę zmodyfikować przepis jeśli zmieni mi się karnacja :) Posiadaczki suchej cery powinny jednak uważać, bo podobno podkład SN działa lekko wysuszająco (prawdopodobnie przez krzemionkę, którą zawiera) i wymaga dobrze nawilżonej twarzy.

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Czy poleciłybyście mi jakiś dobry skośny pędzelek do kresek? Nie ma go chyba EDM, ani SN, może wiecie, kto robi sprawdzony?
EDM: http://www.everydayminerals.com/stor...ner-brush.html
CS: http://www.coastalscents.com/cfwebst...iner-brush.cfm

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania związane z pędzlami, polecam odpowiedni wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307533
arat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 20:50   #708
enaiv
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
oo, a możesz coś więcej o splendid powiedzieć ? poważnie się nad nim zastanawiam od dłuższego czasu. Chodzi mi o efekt jaki daje (na razie słyszałam że meteorytowy), czy ma drobinki, czy daje glow i czy choć trochę matuje?
enaiv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 21:02   #709
fluxus9
A cobra on my left...

Cytat:

można liczyć na swatche pomadki Bisou?
fluxus9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 21:12   #710
papeteria
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
oo, a możesz coś więcej o splendid powiedzieć ? poważnie się nad nim zastanawiam od dłuższego czasu. Chodzi mi o efekt jaki daje (na razie słyszałam że meteorytowy), czy ma drobinki, czy daje glow i czy choć trochę matuje?
twarz po jego nałożeniu jest taka ...promienna ma drobinki ale nie nachalne daje taki dyskretny efekt glow chociaż nie wiem czy słowo glow nie jest tu przesadzone ale nie matuje
Stary 2010-04-08, 21:26   #711
Agunia_S
Raczkowanie

Do mnie też dotarło zamówionko.
Mam już pierwsze wrażenia.
Róże - dostałam próbeczki climax, lovelace i petal i ten ostatni jest moim faworytem kolorystycznym
Trwałość jest lepsza niż EDM na mnie, ale i tak po ok. 4-5 h było do poprawki
Przyszedł też korektor podoczny sleep in a jar light peach. Fajny. Mniej mi włazi w zmarszczki niż blusche, ale jeszcze włazi skubaniec. Wzięłam próbeczkę więc następnym razem wezmę jaśniejszy, bo chyba ten jest za ciemny dekuchno.
Mam też bronzer tahiti sweetie, ale aż się boję próbować, bo ciemny jak murzynek w tym pudełeczku Pewnie poleci na wymiankowy, albo będzie czekać na bardzo gorące lato
Wzięłam sobie też rozświetlacz splendid. Jeszcze nie testowałam
Z cieni nabyłam pełnowymiarowego sprite i baaardzo mi się podoba na moich oczyskach.
Dostałam gratisowo cień vida - taki ziemisto-brązowo-szary. Wg mnie bardzo sympatyczny codziennik.
Zdziwiłam się próbką pomadki berry nice, bo ja absolutnie nie gustuję w takich odcieniach, ale nałożyłam i udawałam, że jestem kompletnie pomalowana, bo mój makijaż właściwie zawsze omija usta (kompleksy się kłaniają).
Aha, zapomniałam o najważniejszym. Zamówiłam Fiber Optic Blush Brush, bo dość spore peany wyczytałam i a do nich nie dołączę....
Wylazło mi już z niego z 20 włosków. Wcale nie jest mięciusi i się na razie nie polubiliśmy Jeśli znajdę coś fajniejszego, poleci na wymiankowy.
Podsumowując - cienie i ich trwałość rewelacja, róże ok. To moje pierwsze, ale na pewno nie ostatnie spotkanie z firmą
Stary 2010-04-08, 21:34   #712
najada_naj
Zadomowienie

Ups, słabo szukałam najwyraźniej... Dzięki, ten dwustronny zwłaszcza mnie kusi.
najada_naj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 12:25   #713
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

To ja z pierwszymi wrazeniami....
Najpierw malo ciekawa reakcja po uzyciu Facelift Vitamin C, DMAE & Peptide serum SN, uzylam wczoraj mala ilosc w okolice oczu, wczesniej, ok 17 zmylam makijaz olejkiem myjacym z BU, przetarlam tonikiem z PHA, gdy sie wchlonal, dalam serum hialuronowo-peptydowe BU i na jeszcze wilgotna twarz nalozylam serum 3 rose z BU.
Rece mnie swierzbily by wyprobowac serum z SN no i posmarowalam pod oczy. Co sie dzialo potem, widac na fotce
Zmylam zimna woda, dalam Hydrocortyzon w kremie. Po 2 godzinach na szczescie skora wrocila do normy. Nie mam skory wrazliwej, rzadko reaguje na kosmetyki gwaltownie a taka reakcja zdarzyla mi sie pierwszy raz. Napisalam w tej sprawie do Karen.
A teraz cos o Ultimate Luxury Powder-uzylam jako primera i chyba bedzie to moj ulubieniec.
Stary 2010-04-09, 14:25   #714
papeteria
Zakorzenienie

Cytat:
To ja z pierwszymi wrazeniami....
Najpierw malo ciekawa reakcja po uzyciu Facelift Vitamin C, DMAE & Peptide serum SN, uzylam wczoraj mala ilosc w okolice oczu, wczesniej, ok 17 zmylam makijaz olejkiem myjacym z BU, przetarlam tonikiem z PHA, gdy sie wchlonal, dalam serum hialuronowo-peptydowe BU i na jeszcze wilgotna twarz nalozylam serum 3 rose z BU.
Rece mnie swierzbily by wyprobowac serum z SN no i posmarowalam pod oczy. Co sie dzialo potem, widac na fotce
Zmylam zimna woda, dalam Hydrocortyzon w kremie. Po 2 godzinach na szczescie skora wrocila do normy. Nie mam skory wrazliwej, rzadko reaguje na kosmetyki gwaltownie a taka reakcja zdarzyla mi sie pierwszy raz. Napisalam w tej sprawie do Karen.
A teraz cos o Ultimate Luxury Powder-uzylam jako primera i chyba bedzie to moj ulubieniec.
ludu złoty jaka masakra, dobrze że ci to zeszło .
Stary 2010-04-09, 20:49   #715
braworka
Zakorzenienie

a może za dużo na raz, bo z tego co rozumiem to dałaś serum z BU, potem Serum rose, potem serum SN
może to spowodowało reakcje

braworka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 21:02   #716
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
a może za dużo na raz, bo z tego co rozumiem to dałaś serum z BU, potem Serum rose, potem serum SN
może to spowodowało reakcje
Byc moze. Za pare dni sprobuje raz jeszcze, ale bez zadnych innych serow pod spod. Umyje twarz i poloze to serum. Zobacze, jaka bedzie reakcja. Dzis probowalam na przedramieniu i nic sie nie dzialo.
Stary 2010-04-11, 19:37   #717
marznia
Raczkowanie

Dziewczyny, rozważam zakup korektora Sleep in a Jar Under-Eye i w związku z tym chciałam się zapytać jak on wypada na tle korektora Pearl Sunlight EDM - jest jaśniejszy, ciemniejszy czy w przybliżeniu taki sam?

marznia prosi o głosy na jej recenzje Garniera
marznia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 13:29   #718
kasiaen1
Zadomowienie

Niestety ze swojej strony nie mogę polecić emu z sn... Reakcja taka sama jak po hydrolacie z róży- pełno ogromnych, bolesnych gul, podchodzących pod siniaki, wyglądam jak pobita. Przepraszam za okropny opis ale mam je nawet na płatkach nosa tak na dole, tam gdzie jest jakiś ważny nerw bo przy jedzeniu itp. zaczynam płakac.

elegancki zapychacz, ale zrobię za jakiś czas jeszcze jedno podejście czy to na pewno emu, jednak sądzę, że tak bo nie zmieniłam nic w swoich smarowankach.
kasiaen1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 14:00   #719
Apsik
Rozeznanie

GG do Apsik

Czyli jednak... Miałam co do niego podobne podejrzenia ale myślałam, że skoro czysty olej emu mi nie szkodzi to i ten nawilżacz (zwłaszcza, że naprawdę fajnie nawilża) będzie mi służył. Po kilku aplikacjach pojawiły się krostki. Odstawiłam jedynie emu i krostki zniknęły, wróciłam - krostki wróciły także. Szkoda, bo skóra była super nawilżona, bardzo fajna rzeczy pod krem na noc.
Apsik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 14:02   #720
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Niestety ze swojej strony nie mogę polecić emu z sn... Reakcja taka sama jak po hydrolacie z róży- pełno ogromnych, bolesnych gul, podchodzących pod siniaki, wyglądam jak pobita. Przepraszam za okropny opis ale mam je nawet na płatkach nosa tak na dole, tam gdzie jest jakiś ważny nerw bo przy jedzeniu itp. zaczynam płakac.

elegancki zapychacz, ale zrobię za jakiś czas jeszcze jedno podejście czy to na pewno emu, jednak sądzę, że tak bo nie zmieniłam nic w swoich smarowankach.
a może to nie olej emu Cię zapycha (bo on sam w sobie nie jest zapychający), a fakt, iż ten z silk naturals to produkt z dodatkiem oleju emu, a nie czysty olej...Jest konserwowany, zawiera wodę i inne dodatki.
dlatego ja emu z silk naturals jednak nie wrzuciłam do koszyka, bo to nie jest 100% olej emu, a nawilżacz z dodatkiem emu.
i szczerze współczuję
Odpowiedz

Tagi
kolorowe, kosmetyki, mineralne, minerals, minerały, silk naturals, silknaturals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości