Palette color shampoo rozjaśniacz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-03, 17:43   #1
speedstar
Raczkowanie

Palette color shampoo rozjaśniacz

Tydzień temu "przeszamponetkowałam " sobie włosy taką PALETTE COLOR SHAMPOO http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1217926295 z ciemnego blondu wyszedł jasny brąz (praktycznie kolor nic się nie zmienił i nikt nie zauważył zmiany koloru włosów). Postanowiłam więc kupić PALETTE COLOR SHAMPOO 320 ROZJAŚNIACZ https://nypassage.com/images/PALETTE...PCOLOR%201.jpg . Czy ktoś używał takiego czegoś?? na ciemne włosy?? Czy cokolwiek mi wyjdzie na włosach? Aha, 1. szamponetka niby jest do 24 myć, a 2. trwała. Nie zniszczy mi ona włosów?
speedstar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 09:56   #2
Benek23
Zakorzenienie

Dot.: Palette color shampoo rozjaśniacz

Cytat:
Napisane przez speedstar Pokaż wiadomość
Tydzień temu "przeszamponetkowałam " sobie włosy taką PALETTE COLOR SHAMPOO http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1217926295 z ciemnego blondu wyszedł jasny brąz (praktycznie kolor nic się nie zmienił i nikt nie zauważył zmiany koloru włosów). Postanowiłam więc kupić PALETTE COLOR SHAMPOO 320 ROZJAŚNIACZ https://nypassage.com/images/PALETTE...PCOLOR%201.jpg . Czy ktoś używał takiego czegoś?? na ciemne włosy?? Czy cokolwiek mi wyjdzie na włosach? Aha, 1. szamponetka niby jest do 24 myć, a 2. trwała. Nie zniszczy mi ona włosów?
Z mojego doświadczenia (używałam kiedyś i szamponetki do 24 myć i trwałej farby Palette):
Szamponetka nie chciała się zmywać z moich włosów. Nie mówiąc już o tym , że zawsze wychodziła o wiele ciemniejsza niż na opakowaniu (używałam brązów). Tak samo było z farbami. Palette zmasakrowała mi włosy, niestety... Ogólnie na wizażu dziewczyny jej nie polecają . Ja również nie polecam. Zastanów się 10 razy zanim ją kupisz. Pozdrawiam!

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:42   #3
fryz5
Zakorzenienie

mi tam palette nie zniszczyła włosów....mimo spalonych końców. ani szampon 24 mycia ani intensive color creme....poza tym ta stara palette podobno naprawde niszczyła a na nowa nie...w tym sensie nowa że skład się zmienił i jest lepsza teraz. nikomu kogo znam palette nie zrobiła szkody na włosach czyli jakieś 10 osób
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 22:36   #4
moorph
Raczkowanie

GG do moorph

Palette nie zmienia skladu, zmienia tylko opakowania i nazwy;]
moorph jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 16:04   #5
fryz5
Zakorzenienie

to widocznie palette jest łagodna akurat dla wszystkich moich znajomych którzy robili palette
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:41   #6
Lola20
Rozeznanie

Zdecydowanie nie polecam Palette Żadna trwała farba nie zrobiła mi na głowie takiego spustoszenia jak szampon do 24 myć Palette. Zreszta wystawiłam mu odpowiednią opinię w wizażowym rankingu KWC. Włosy po nim zrobiły się zupełnie matowe, sianowate, jakby popalone. A chciałam tylko bez szkody dla włosów odświeżyć moja malowaną trwała farbą czerń. Nałożyłam "granatowa czerń" z palette i naiwnie myślałam, że będzie to "zdrowsze" niż farba z amoniakiem. Istny koszmar. I pomyśleć, że to była tylko czerń - aż boję się pomyśleć co zrobiłby z włosami szampon Palette zrozjaśniaczem. Trwała farba rozjaśniająca z Palette kilka lat temu doprowadziła moje długie włosy do tak opłakanego stanu, że musiałam je ściąć. Podejrzewam, że wszystkie produkty rozjaśniające z palette są równie "delikatne". Jeśli zależy Ci na jasnym blondzie, to lepiej wybierz się do fryzjera, lub zainwestuj w dobrą farbę rozjaśniającą (np.L'Oreal recital preference) lub krem dekoloryzujący (np.L'Oreal Excellence)
Stary 2009-09-30, 13:33   #7
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

jestem ciekawa jak działa ten rozjaśniacz.. :P

chyba go kupie i wypróbuję na pasemku, a co mi szkodzi.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-04-17 o 15:52
mysia m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 18:09   #8
inex
Raczkowanie

hmm... ja ostatnio stosowałam ten szampon i włosy są w porządku a z natury mam cienkie włosy nie wiem czemu tyle niepochlebnych opinii.
inex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 19:55   #9
karojen24
Raczkowanie

powiem tyle:wychodzi rudawozolty
karojen24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 16:58   #10
driverkaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie nie polecam Palette Żadna trwała farba nie zrobiła mi na głowie takiego spustoszenia jak szampon do 24 myć Palette. Zreszta wystawiłam mu odpowiednią opinię w wizażowym rankingu KWC. Włosy po nim zrobiły się zupełnie matowe, sianowate, jakby popalone. A chciałam tylko bez szkody dla włosów odświeżyć moja malowaną trwała farbą czerń. Nałożyłam "granatowa czerń" z palette i naiwnie myślałam, że będzie to "zdrowsze" niż farba z amoniakiem. Istny koszmar. I pomyśleć, że to była tylko czerń - aż boję się pomyśleć co zrobiłby z włosami szampon Palette zrozjaśniaczem. Trwała farba rozjaśniająca z Palette kilka lat temu doprowadziła moje długie włosy do tak opłakanego stanu, że musiałam je ściąć. Podejrzewam, że wszystkie produkty rozjaśniające z palette są równie "delikatne". Jeśli zależy Ci na jasnym blondzie, to lepiej wybierz się do fryzjera, lub zainwestuj w dobrą farbę rozjaśniającą (np.L'Oreal recital preference) lub krem dekoloryzujący (np.L'Oreal Excellence)

L`oreal Excellence jest według mnie nic nie warta a napewno nie tej ceny(30zł)....zrobiłam tą farba i praktycznie nie widze róznicy w kolorze(trzymałam farbę 35 min) a włosy stały sie matowe,suche i do kilku myć śmierdziały mi tą farbą,więcej tego nie kupie,lepiej dołożyc 20-30 zł i isc do fryzjera
driverkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości