Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-01, 20:41   #481
aljaka
szyciowa specjalistka :)

Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

a mój Dbt przechodzi ostatnio mega przesyt wizazem i minerałami ... szlag go trafia .. .a tu wczoraj BOGO przyszło ... no praktycznie uciekać chciałam masakra

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 21:39   #482
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
a mój Dbt przechodzi ostatnio mega przesyt wizazem i minerałami ... szlag go trafia .. .a tu wczoraj BOGO przyszło ... no praktycznie uciekać chciałam masakra
Ja się zastanawiałam jak Twoja rodzinka to znosi,paczki latanie na pocztę ,dzielenie prochów i pobyty na wizazu trochę czasu to zajmuję,chyba mało śpisz
EmilaDz78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 21:51   #483
kasiaen1
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
No jakiegoś swira trzeba w życiu miec
Dzięki,jest cięzej niz myślałam juz spodobał mi sie pędzel CS (przez Kamiliannę) a po nocach śnią mi się bigi Pixie

Emilko znasz na pewno mechanizmy odstawienia u nałogowca..przejdą Ci te sny, a ile pieniążków zostaniee

Aljaka- solidarnie powinnyśmy najechać na tego Twojego, ale..trochę go rozumiem..
kasiaen1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 22:06   #484
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
na odwyku już od dawna jestem niedawno zamówiłam tylko próbki Lucy i wkrótce planuję biga tej marki. I wsio. Nic więcej mnie nie kręci.
U mnie od jakiegos czasu jest podobnie tzn.mam juz z mineralow swoich ulubiencow,poczynione zamowienia to zdecydowanie bigi lub pelnowymiarowe opakowania do podzialu i coraz rzadziej mam ochote na cos nowego

Za to uzupelniam ubytki z tradycyjnej kolorowki i coraz rzadziej zdarza sie muszmieć na wczoraj-ta opcja jedynie nie obejmuje perfum....

Patrzac ogolnie marny u mnie odwyk bo zawsze znajdzie sie ubytek gotowy do uzupelnienia,jedynie robie to coraz staranniej
Stary 2010-04-01, 22:11   #485
aljaka
szyciowa specjalistka :)

Cytat:
Ja się zastanawiałam jak Twoja rodzinka to znosi,paczki latanie na pocztę ,dzielenie prochów i pobyty na wizazu trochę czasu to zajmuję,chyba mało śpisz
śpię maławo a poczta po drodze na spacerkach
Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Emilko znasz na pewno mechanizmy odstawienia u nałogowca..przejdą Ci te sny, a ile pieniążków zostaniee

Aljaka- solidarnie powinnyśmy najechać na tego Twojego, ale..trochę go rozumiem..
oj ja go bardzo dobrze rozumiem

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 15:00   #486
ferguusson
Zakorzenienie

zastanawiam się czy dołączyć na wątek odwykowy.. czy jednak dojde do wniosku że sprobowałam tylko 3 firm mineralnych i to duuużo za mało w porownaniu z Waszymi zbiorami...

chyba pojde sobie jednak pozamawiać coś (oczywiscie za 5 dni, narazie tydzien odwyku z plotkowego..)

MAC

exchange
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 15:24   #487
joanaros
Zakorzenienie

Ja zaczynam przymusowy odwyk. TŻ dostał super zajączka na świeta-wypowiedzenie. Koniec z zakupami
joanaros jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 15:37   #488
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
zastanawiam się czy dołączyć na wątek odwykowy.. czy jednak dojde do wniosku że sprobowałam tylko 3 firm mineralnych i to duuużo za mało w porownaniu z Waszymi zbiorami...

chyba pojde sobie jednak pozamawiać coś (oczywiscie za 5 dni, narazie tydzien odwyku z plotkowego..)
na plotkowym to cięzko nadążyć kiedyś próbowałam,ale z Ciebie okrutnica idziesz sobie pozamawiacdobra nie jest tak zle trzeba zając się czymś innym

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ja zaczynam przymusowy odwyk. TŻ dostał super zajączka na świeta-wypowiedzenie. Koniec z zakupami
Współczujeszef Twojego Tż to odwazny człowiek jak on mógł coś takiego zrobić przed Świetami chyba nie zdaje sobie sprawy ze zło które czynimy wraca do nas z podwojona siłą,wiem coś o tym bo wyrolował mnie z mojej firmy mój przyjaciel podczas gdy byłam w 8 mies.ciaży nie wyszło mu to na dobre ale mi tak
Cos co w danej chwili wydaje sie tragedią często jest poczatkiem czegoś nowego ,lepszego.

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2010-04-03 o 12:31
Stary 2010-04-02, 15:39   #489
joanaros
Zakorzenienie

Cytat:
Współczujeszef Twojego Tż to odwazny człowiek jak on mógł coś takiego zrobić przed Świetami chyba nie zdaje sobie sprawy ze zło które czynimy wraca do nas z podwojona siłą,wiem coś o tym bo wyrolował mnie z mojej firmy mój przyjaciel podczas gdy byłam w 8 mies.ciaży nie wyszło mu to na dobre a mi ofszem
Cos co w danej chwili wydaje sie tragedią często jest poczatkiem czegoś nowego ,lepszego.
Tez w to wierzę Niemniej odwyk mnie czeka do odwołania
Stary 2010-04-02, 15:45   #490
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
ale jestem pewna, że ostatecznie okaże się, że to wypowiedzenie tylko przyczyniło się do znalezienia pracy jeszcze lepszej
I podeślij mi listę, jak będę Ci paczuszkę wysyłać, to coś Ci fajnego dołożę, żeby łatwiej Ci było przymusowy odwyk przetrwać

ja od kilku dni kręcę się koło odwykowego i zastanawiam się, czy wpisać się, czy nie
właściwie powinnam (powinnam? ) , ale właśnie .... znalazłam firmę, której jeszcze nie testowałam a ma tyle wspaniałości i świetnych recenzji..
no nic, wrócę tu jak tylko zrobię zamówienie Może tym razem dłużej wytrwam w postanowieniu nie kupowania niczego nowego ....

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-04-02 o 15:50
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 15:46   #491
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:

Współczuję- przede wszystkim takiego bezdusznika za szefa Dacie sobie radę! W razie czego pisz to Cię poratujemy odsypkami

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 15:50   #492
joanaros
Zakorzenienie

Dzięki dziewczyny Będę was wspierać na odwykowym
Stary 2010-04-02, 16:04   #493
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
bardzo mi przykro...

ale pomyslcie o tym jak na nowa szanse, znalezienia moze i jeszcze lepszej pracy.. Macie siebie nawzajem, więc dacie sobie radę-będę trzymac kciuki!

MAC

exchange
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:57   #494
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ale jestem pewna, że ostatecznie okaże się, że to wypowiedzenie tylko przyczyniło się do znalezienia pracy jeszcze lepszej
I podeślij mi listę, jak będę Ci paczuszkę wysyłać, to coś Ci fajnego dołożę, żeby łatwiej Ci było przymusowy odwyk przetrwać

ja od kilku dni kręcę się koło odwykowego i zastanawiam się, czy wpisać się, czy nie
właściwie powinnam (powinnam? ) , ale właśnie .... znalazłam firmę, której jeszcze nie testowałam a ma tyle wspaniałości i świetnych recenzji..
no nic, wrócę tu jak tylko zrobię zamówienie Może tym razem dłużej wytrwam w postanowieniu nie kupowania niczego nowego ....
No tak nie wpiszesz się i w dodatku będziesz kusiła nowa firmą
Stary 2010-04-02, 17:23   #495
kasiaen1
Zadomowienie

Cathy,sio stąd.. kto będzie bloga uaktualniał jak pójdziesz na odwyk? a pamiętaj że całe stadko kobiet budzi się, zasypia, pracuje razem z nim..

Joanaros, nie wiem czy też tak masz w życiu, ale na ogół jak coś się posypie doszczętnie, to zupełnie niespodziewanie nadchodzi sytuacja, że dziękujesz, że tak się stało, bo dostałaś lepszą szansę itp i trzymam kciuki żeby u Was też tak było
kasiaen1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 17:34   #496
Nati_kk
Zakorzenienie

Cytat:
Cathy,sio stąd.. kto będzie bloga uaktualniał jak pójdziesz na odwyk? a pamiętaj że całe stadko kobiet budzi się, zasypia, pracuje razem z nim..

Joanaros, nie wiem czy też tak masz w życiu, ale na ogół jak coś się posypie doszczętnie, to zupełnie niespodziewanie nadchodzi sytuacja, że dziękujesz, że tak się stało, bo dostałaś lepszą szansę itp i trzymam kciuki żeby u Was też tak było
Zgadzam się w 100% z tym co napisała Kasiaen1, to wcale nie musi oznaczać katastrofy ale początek czegoś lepszego i pamiętajcie, że wszyscy tu za Was trzymamy kciuki

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 09:32   #497
papeteria
Zakorzenienie

Czy mogę się przyłączyć
Wstępnie planuje odwyk do maja jak się uda to sukcesywnie będę przedłużać o kolejne miesiące.Chciałabym zrobić tylko wyjątek dla jednej rzeczy która może się pojawić przed majem
Nie wiem jak to się stało nigdy nie miałam nałogow a te minerały to szaleństwo jakieś .Mam tylko kilka bigów i to 3 róże z SN, dwa brązery SN oraz splendid SN ponieważ ciągle testuje coś nowego i nowego i nowego ....niezliczona ilość sampli i niezliczona ilość pozamawiana .Mój cel to przetestowanie porządnie w końcu tego co mam w domu i co jest pozamawiane i zdecydowanie jakie bym chciała bigi w przyszłości
papeteria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:15   #498
Charlotta11
Rozeznanie

Ja sobie dzisiaj dokładnie wszystko policzyłam. Mam 1 biga, 17 sampli i 86 próbek w woreczkach. Zdecydowanie za dużo Ale zużyje się. Przy okazji znalazłam sposób na świetny błyszczyk- mieszam balsam do ust Sante (za którym nie przepadam) z jakimś różem. Efekt bardzo mi się podoba. Biorę niewielkie ilości, także można codziennie mieć inny odcień na ustach.
Stary 2010-04-03, 21:23   #499
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Ja sobie dzisiaj dokładnie wszystko policzyłam. Mam 1 biga, 17 sampli i 86 próbek w woreczkach. Zdecydowanie za dużo Ale zużyje się. Przy okazji znalazłam sposób na świetny błyszczyk- mieszam balsam do ust Sante (za którym nie przepadam) z jakimś różem. Efekt bardzo mi się podoba. Biorę niewielkie ilości, także można codziennie mieć inny odcień na ustach.

to jest dużo...?
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:27   #500
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
no wiesz co? dziękuję Ci bardzo za wsparcie
a zapasów mam tyle nieopisanych jeszcze, że materiał do bloga mam na kilka miesięcy
więc - tak czy inaczej przyjdę tu do Was, jak tylko zamówienia (jedno czy dwa ) zrobię ... (ale zbiorowe organizowane dla "dobra innych" się nie liczą, co? )

EmilaDz78 - chciałam sie wpisać, ale mnie pogoniła taka jedna
Charlotta11 - wybacz, ale ja Cię na odwyku nie widzę
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:37   #501
Julianka_7oo7
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cathy
zbiorowe organizowane dla "dobra innych" się nie liczą, co? )
nie to jest działalność charytatywna
Ja tak tylko Was podglądam... (mogę??? ) ale chyba wiem jak sie to mogło zaczynać
Obcowanie z minerałami to mechanizm niczym perpetum mobile
Julianka_7oo7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 12:28   #502
vril
Zakorzenienie

Skandaliczne... ale tez sie wpisze
Odwyk mi sam wyszedl.
Zaparlam sie zuzyc bodaj jeden kosmetyk z tradycyjnej kolorowki i... zuzywam. W zolwim tempie. Przeliczajac zbiory wychodzi mi zapas pi razy drzwi na 10 lat. Samych "tradycji". Mineralow na kolejne 10. Idiotyzm.
Proszki leza w szufladzie pod kluczem, cieni i rozy nie uzywalam bodajze od pol roku (), az boje sie tam zagladac. Jedynie z podkladu nie potrafilam zrezygnowac i przetransportowalam go do kufra z tradycyjna kolorowka (zwykly chlam podkladowy moze sie schowac jesli chodzi o ta kategorie).
Mozolnie dziubie cienie zwykle dzien w dzien i zaden nie chce denka pokazac, ale sie zaparlam. Najgorzej, ze ciagle wynajduje sobie kolejne palety must-have Odwyk to ja powinnam miec ale na ebay.
Wymyslilam sobie, ze do mineralow (cienie, itp.) wroce latem Zakupow mineralnych duzych dawno nie robilam, skusilam sie ostatnio na 4 polowki rozniste z EDM i wsio, reszta niby nie ciagnie ale z dziwnym zacieciem codziennie zagladam na Pure Luxe. Odwyk odwykiem ale ich kolory ciagna mnie od poczatku, ciagle mi malo, co z tego, ze nie uzywam i tak chce miec. Wiecej. Dla samej checi posiadania. Idiotyzm. Kolejny. Jak z meteorytami, niby nic takiego ale co i rusz sie mazepa rozglada za kolejnym pudelkiem
Podsumowujac - Minerator ze mnie jak z koziej waltornia.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-04-04 o 12:29
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 12:32   #503
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Skandaliczne... ale tez sie wpisze
Odwyk mi sam wyszedl.
Zaparlam sie zuzyc bodaj jeden kosmetyk z tradycyjnej kolorowki i... zuzywam. W zolwim tempie. Przeliczajac zbiory wychodzi mi zapas pi razy drzwi na 10 lat. Samych "tradycji". Mineralow na kolejne 10. Idiotyzm.
Proszki leza w szufladzie pod kluczem, cieni i rozy nie uzywalam bodajze od pol roku (), az boje sie tam zagladac. Jedynie z podkladu nie potrafilam zrezygnowac i przetransportowalam go do kufra z tradycyjna kolorowka (zwykly chlam podkladowy moze sie schowac jesli chodzi o ta kategorie).
Mozolnie dziubie cienie zwykle dzien w dzien i zaden nie chce denka pokazac, ale sie zaparlam. Najgorzej, ze ciagle wynajduje sobie kolejne palety must-have Odwyk to ja powinnam miec ale na ebay.
Wymyslilam sobie, ze do mineralow (cienie, itp.) wroce latem Zakupow mineralnych duzych dawno nie robilam, skusilam sie ostatnio na 4 polowki rozniste z EDM i wsio, reszta niby nie ciagnie ale z dziwnym zacieciem codziennie zagladam na Pure Luxe. Odwyk odwykiem ale ich kolory ciagna mnie od poczatku, ciagle mi malo, co z tego, ze nie uzywam i tak chce miec. Wiecej. Dla samej checi posiadania. Idiotyzm. Kolejny. Jak z meteorytami, niby nic takiego ale co i rusz sie mazepa rozglada za kolejnym pudelkiem
Wstyd, mineratorze

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 20:59   #504
Charlotta11
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Charlotta11 - wybacz, ale ja Cię na odwyku nie widzę
No wiem, że w porównaniu z Waszymi zbiorami to naprawdę niewiele Ale jak sobie pomyślę ile czasu zajmie mi zużycie tego... Docelowo chcę mieć jednego biga, jeden sampel korektora, ze 2 sampelki róży (różów?jak to się odmienia?) i do 10 próbek cieni. I potem dokupować na bieżąco to co się skończy.
Pociesza mnie tylko to, że minerały mają długą datę ważności, i że nie zepsują się jak tradycyjna kolorówka. No i że można je mieszać żeby stworzyć bardziej odpowiadający odcień w razie czego
Stary 2010-04-04, 21:13   #505
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:

dzięki temu rozi ma dwa pudła kulek i masę powder boxów benefita
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 11:03   #506
vril
Zakorzenienie

Hmm, dla kazdego minimalizm oznacza cos innego.
Gdybym miala zaczynac od zera to i tak byl kupila znow fyfnascie rozy - no bo przeciez kazdy ma inny kolor! - a 10 cieni to ja tez moge miec, ale z jednej gamy kolorystycznej
Chocbym sie nie wiem jak spiela, to nie wyobrazam sobie miec mniej niz kilkadziesiat kolorow cieni i przynajmniej z 5 rozy, no nie moge Absolutne minimum Za to bez problemu obchodze sie od lat z jednym podkladem na stanie i jednym tuszem (tzn. zawsze jakis zapas jest 1-3 sztuki ale wtedy czekaja na swoja kolej bez otwierania), tu jestem twarda. I tylko tu Co do mazidel ustnych - na szczescie choroba mi przeszla ale co nazbieralam za okres goraczki mazidlowej, to moje

Pamietam, jak ze dwa lata temu zobaczylam zdjecia zbioru kolorowkowego wizazanki Psycha - 4 cienie na krzyz i cala reszta w pojedynczych egzemplarzach - alez mi to wtedy zaimponowalo! Dalej impouje ale za szlabana ciezkiego nie moglabym teraz z takim zbiorem funkcjonowac

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-04-05 o 11:04
Stary 2010-04-05, 11:15   #507
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Czy mogę się przyłączyć
Wstępnie planuje odwyk do maja jak się uda to sukcesywnie będę przedłużać o kolejne miesiące.Chciałabym zrobić tylko wyjątek dla jednej rzeczy która może się pojawić przed majem
Nie wiem jak to się stało nigdy nie miałam nałogow a te minerały to szaleństwo jakieś .Mam tylko kilka bigów i to 3 róże z SN, dwa brązery SN oraz splendid SN ponieważ ciągle testuje coś nowego i nowego i nowego ....niezliczona ilość sampli i niezliczona ilość pozamawiana .Mój cel to przetestowanie porządnie w końcu tego co mam w domu i co jest pozamawiane i zdecydowanie jakie bym chciała bigi w przyszłości

Tez tak mialam,chcialam wszystko porzadnie przetestowac wiec kupowalam sample,sample i jeszcze raz sample-az ktoregos razu przejrzalam szafke i przerazilam sie iloscia pudeleczek/woreczkow itd. poza tym przeliczylam to i oniemialam ile kasy poszlo na takie bzdury tymbardziej,ze wiele z nich nie ruszylam.Wtedy postanowilam kupowac pelne wymiary i ewentualnie brac cos do podzialu-lepiej do funkcjonuje
Obecnie mam juz ulubiona marke,z ktorej uzywam podkladu i kilku innych rzeczy.Poza tym postawilam na swoje ulubione kolory i tego sie trzymam.Czy nowosci kusza?pewnie ale nie jest to juz takie szalencze jak kiedys bo przyznam sie,ze po tylu testach nie chce mi sie juz wiecej a jak mam wybrac roz czy cien to wole od razu pelen wymiar.

Joanaros trzymaj sie i powodzenia zycze dla TZ w znalezieniu nowej pracy

Vril lacze sie w bolu bo wiem jak to jest,a ostatnio tez wrocilam do tradycyjnej kolorowki jedynie podklad/primer i enhancer z Lauress jest caly czas w uzyciu

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2010-04-05 o 18:13
Hexxana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 15:43   #508
papeteria
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Tez tak mialam,chcialam wszystko porzadnie przetestowac wiec kupowalam sample,sample i jeszcze raz sample-az ktoregos razu przejrzalam szafke i przerazilam sie iloscia pudeleczek/woreczkow itd. poza tym przeliczylam to i oniemialam ile kasy poszlo na takie bzdury tymbardziej,ze wiele z nich nie ruszylam.Wtedy postanowilam kupowac pelne wymiary i ewentualnie brac cos do podzialu-lepiej do funkcjonuje
Obecnie mam juz ulubiona marke,z ktoreg uzywam podkladu i kilku innych rzeczy.Poza tym postawilam na swoje ulubione kolory i tego sie trzymam.Czy nowosci kusza?pewnie ale nie jest to juz takie szalencze jak kiedys bo przyznam sie,ze po tylu testach nie chce mi sie juz wiecej a jak mam wybrac roz czy cien to wole od razu pelen wymiar.
no właśnie
w końcu zabiorę się za porządne testy tego co zalega w kuferku i wyłowię jakieś perełki na potencjalne bigi
papeteria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 16:35   #509
vril
Zakorzenienie

Zajrzalam do szuflady... i to byl blad
Zobaczylam te wszystkie kolorowe proszki i odezwal sie glod - prawie zapomnialam jak lubilam te sypance i teraz od nowa czuje chec smarowania sie tymi cudami. Tylko co z tradycyjna kolorowka?
Jestem rozdarta <rejtan>
Ide sobie poszukac powaznych problemow, bo sie zadreczac z powodu kosmetykow, to jest zenua
Aha, nie policzylam opakowan - boje sie
Stary 2010-04-05, 19:54   #510
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
Zajrzalam do szuflady... i to byl blad
Zobaczylam te wszystkie kolorowe proszki i odezwal sie glod - prawie zapomnialam jak lubilam te sypance i teraz od nowa czuje chec smarowania sie tymi cudami. Tylko co z tradycyjna kolorowka?
Jestem rozdarta <rejtan>
Ide sobie poszukac powaznych problemow, bo sie zadreczac z powodu kosmetykow, to jest zenua
Aha, nie policzylam opakowan - boje sie
Pochwal sie Vril nie bądz taka skromna.
Jak moge spytać czemu wróciłaś do tradycyjnej kolorówki?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości