Lublin - kurs stylizacji paznokci Zel i akryl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-06, 16:20   #1
sylwiotka
Przyczajenie

Lublin - kurs stylizacji paznokci Zel i akryl

Witam, szukam dwóch osób do grupy 4osobowej na kurs w wyższej szkole nauk spolecznych w Lublinie.
kurs obejmuje Akryl i Żel oraz zdobienia - 32 godziny (3dni) w weekend. potrzebna osoba do ćwiczeń też. cena dla grupy 4osobowej. 1200 zl.
ja się zapisalam i jest jeszcze 1 osoba czekamy na dwie kolejne i kurs rusza. po ukonczenie dostaje się ceryfikat uczelni oraz certyfikat miedzynarodowy Bass Cosmetics.
po ukonczeniu kursu ruszam do Krakowa lub Gdańska poszerzyć umiejętności na warsztatach 1osobowych jednej z metod.
podam adres szkoly : www.wsns.lublin.pl, tel/ (81) 531-85-56
ale się naszukalam na forum w Lublinie naprawdę coś porządnego trudno znaleźć a tuu slyszalam że nawet dobrze uczą, i najlepiej jest jak najmniej osób wtedy bardziej nas przypilnują i nauczą abyśmy cuda później tworzyly. Uważajcie na forum wizaz.pl jest tam wiele naciągaczek które zrobily jakiś kurs i dorabiają sobie szkoląc wiele już żaluje....
pozdrawiam
Sylwia
sylwiotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 17:58   #2
EMNE
Wtajemniczenie

Dot.: Lublin - kurs stylizacji paznokci Zel i akryl

Szkoła Nauk Społecznych uczy stylizacji paznokci???
Dla mnie to jakbym na Politechnice miała się uczyć haftowania - trochę dziwne. Ale cóż obecnie prawie każdy może sobie otworzyć taką szkółkę.

Ale zainteresowała mnie twoja wypowiedz na temat "naciągaczek które zrobily jakiś kurs i dorabiają sobie szkoląc", ciekawe kogo to masz na myśli???
EMNE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 21:25   #3
LadyBane
Rozeznanie

Dot.: Lublin - kurs stylizacji paznokci Zel i akryl

Cytat:
Napisane przez sylwiotka Pokaż wiadomość
ale się naszukalam na forum w Lublinie naprawdę coś porządnego trudno znaleźć a tuu slyszalam że nawet dobrze uczą, i najlepiej jest jak najmniej osób wtedy bardziej nas przypilnują i nauczą abyśmy cuda później tworzyly. Uważajcie na forum wizaz.pl jest tam wiele naciągaczek które zrobily jakiś kurs i dorabiają sobie szkoląc wiele już żaluje....

ja tez nie bardzo roumiem o co tu chodzi, mogłabys troszke jaśniej napisac?
LadyBane jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości