Jakie w這sy dla ch這paka. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-02-06, 19:21   #1
rafizzz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Smile

Jakie w這sy dla ch這paka.

Witam. Ca貫 moje d逝gie 篡cie (13 lat) xD mia貫m dosy kr鏒kie w這sy. Nie takie sobie na 3-4 cm. Teraz nasz豉 mnie ch耩 na zapuszczenie. Wielu ch這pc闚 ostatnio widz z w這sami takimi za ucho. Co w stylu Zaca Efrona..;] Tylko mam taki problem. Moje w這sy (g堯wnie grzywka) zaczyna si kr璚i. Og鏊nie po bokach robi sie na ko鎍闚kach takie "sianko". Czy wog鏊e my郵icie 瞠 me sens zapuszczanie w這s闚 takim wieku. Co o tym my郵icie.? No i czy jako by to wygl康a這.? W這sy mam do嗆 g瘰te xD

Interesuje mnie taka fryzura ( wim 瞠 jego twarz jest okropna, alee...xD) --> http://www.blog-city.info/en/img4/45...1-05182007.jpg
rafizzz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-07, 23:02   #2
Pola:)
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 209
Dot.: Jakie w這sy dla ch這paka.

Obawiam sie, ze z wlosami sklonnymi do krecenia mialbys problem z uzyskaniem takiej fryzury... chyba ze jestes przygotowany na codziennie prostowanie (zakladam ze odp brzmi NIE)
Nie wiem jak mocny masz skret (Ty pewnie tez nie, skoro nigdy nie miales dluzszych wlosow), ale zal. zdjecie fryzury podobnej dlugosci na kreconych wlosach...
O gustach sie nie dyskutuje, wiec nie bede sie wypowiadac czy zapuszczanie to dobra decyzja Ale jesli masz grube wlosy, to moze lepiej pokombinowac z takimi kilkucentymetrowymi?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg john-mayer.jpg (23,1 KB, 50 za豉dowa)
Pola:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-08, 19:50   #3
rafizzz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Moje w這sy teraz s oko這 1/2 kr鏒sze, a kr璚 si z 3 razy mniej ni te..Opisa to moge tak: kr璚 si tylko ko鎍闚ki grzywki i ko鎍闚ki baczk闚. Reszta jest prosta. Kr璚enie utrzymuje si tylko 1 dzie..P騧niej s ju prawie proste. Og鏊nie to my郵a貫m o w這sach tylko troszk d逝窺zych od tych co napisa豉.. eee xD..Mo瞠 nie bd tak 幢ee :P My郵icie 瞠 to ma senss??
rafizzz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-09, 14:52   #4
Pola:)
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 209

chyba nie dowiesz sie dopoki nie sprobujesz jak przetrzymasz najgorszy okres 'zapuszczania', to zobaczysz czy taka fryzura odpowiada Tobie i Twoim wlosom
udanego zapuszczania
Pola:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-23, 23:13   #5
dominikap
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

jak dla mnie to ma sens i powiemCi ze takie lekko pokrecone na koncach wlosy wygladaja naprawde super! ) to zalezy tez od ksztaltu twarzy bo jesli masz okragla twarz to za fajnie nie wyglada ) powodzenia zycze i zgadzam sie z poprzedniczka- musisz sprobowac zeby sie dowiedziec ;D
dominikap jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.