ch這dne i z這te refleksy- ma to sens? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-02-07, 13:04   #1
evelinek_r
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 763

ch這dne i z這te refleksy- ma to sens?

Mam zamiar zrobi sobie pasemka, naturalny kolor w這s闚 鈔edni blond, raczej neutralny, tzn w s這鎍u widoczne s takie ch這dno z這te refleksy. Do tej pory robi豉m jasne, ok 1-1,5 tonu ciemniejsze od platyny i by豉m zadowolona, ale ostatnio s造sz, 瞠 豉dnie mi w z這cistych w這sach. Mam tendencj do rudawienia po farbowaniu, je郵i wiecie o co mi chodzi, tak po ok 4 tygodniach. Tak si zastanawiam, czy jest mo磧iwe zrobienie i ch這dnych i z這cistych pasemek, czy to nie b璠zie wygl康a這 g逝pio? A mo瞠 co po鈔edniego, np. szampa雟ki blond? Jakie jest Wasze zdanie? Serdecznie dzi瘯uj za wszelk pomoc.
evelinek_r jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-07, 13:27   #2
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007
Dot.: ch這dne i z這te refleksy- ma to sens?

Mo磧iwe jest zrobienie takich pasemek, ja tez kiedys chcialam tak zrobic - chlodna platyna + z這te refleksy (mi鏚). Fryzjerka stanowczo mi odradza豉, powiedziala ze mo瞠 to wyglada 幢e. Wcale sie tym nie przejelam i gdyby nie to 瞠 zdecydowa豉m sie na br您 to zrobi豉bym to

zastan闚 sie jednak nad p騧niejsza pielegnacja - ch這dne w這sy czesto traktuje sie srebrnymi p逝kankami 瞠by zachowaly "chlod", na z這te u篡wa sie np cytryny itp, dlatego mysle 瞠 takie w這sy s piekne, ale trudne w utrzymaniu
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-07, 17:23   #3
tootsie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 605

nie widzi mi si zupe軟ie po陰czenie koloru ch這dnego z ciep造m

tootsie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-07, 19:10   #4
iustitia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 881

Ja bym nie 陰czy豉 ciep貫go z zimnym, bo mo瞠sz dziwnie wygl康a... a mo瞠 masz mo磧iwo嗆 zdobycia takich doczepianych pasemek w takich kolorach, pochodzisz troch i si zdecydujesz
iustitia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-07, 19:41   #5
morelle
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 846

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Poka wiadomo嗆
Mam zamiar zrobi sobie pasemka, naturalny kolor w這s闚 鈔edni blond, raczej neutralny, tzn w s這鎍u widoczne s takie ch這dno z這te refleksy. Do tej pory robi豉m jasne, ok 1-1,5 tonu ciemniejsze od platyny i by豉m zadowolona, ale ostatnio s造sz, 瞠 豉dnie mi w z這cistych w這sach. Mam tendencj do rudawienia po farbowaniu, je郵i wiecie o co mi chodzi, tak po ok 4 tygodniach. Tak si zastanawiam, czy jest mo磧iwe zrobienie i ch這dnych i z這cistych pasemek, czy to nie b璠zie wygl康a這 g逝pio? A mo瞠 co po鈔edniego, np. szampa雟ki blond? Jakie jest Wasze zdanie? Serdecznie dzi瘯uj za wszelk pomoc.
Ma sens, jak najbardziej. wystarczy zajrze do palet profesjonalnych farb. Z 豉two軼ia mo積a tam dostrzec odcienie pe這woz這ciste - a przecie per豉 jest ch這dna.

"Prawdziwe szcz窷cie niewiele kosztuje; je郵i jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

M鎩 aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016
morelle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-28, 18:35   #6
evelinek_r
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 763

I w ko鎍u si zdecydowa豉m- odrobin czekolady i sporo szampa雟kiego blondu. Wygl康a zab鎩czo i ca趾iem naturalnie, w du瞠j mierze zas逝ga mojej fryzjerki. Ale da si i ludzie nie uciekaj, a ja z przyjemno軼i przegl康am si w lustrze. Dzi瘯uj Wam wszystkim!
evelinek_r jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.