Woskowanie powiek - duży problem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-08, 10:13   #1
aniaW
Przyczajenie

Woskowanie powiek - duży problem.

Witajcie,

wczoraj byłam u kosmetyczki, chciałam sobie zrobić Hennę, Pani zaproponowała potem woskowanie powiek, nigdy tego nie robiłam, więc z ciekawości zgodziłam się. Po woskowaniu powieki były czerwone i podrażnione. Kosmetyczka wiedząc, że robię to pierwszy raz nie poinformowała mnie o następstwach woskowania, co można, a czego nie wolno robić po tym zabiegu. Około 2 godziny później poszłam na stojące solarium na 10 min. Po tym wszystkim mam teraz czerwone i spuchnięte powieki, dość mocno i nie wiem co robić, dlatego znalazłam się tutaj.

Może Wy mi pomożecie, bo naprawdę jestem w desperacji, a jutro mam ważną uroczystość w pracy
aniaW jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 16:45   #2
LifeIsSoSad
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Woskowanie powiek - duży problem.

woskowanie powiek ?
chodzi Ci chyba o regulacje brwi woskiem ? ja tak reguluje od ponad 2 lat i nie mam jakis problemow z podraznieniami, ale jezeli robiłas to 1 raz to kosmetyczka powinna Cie poinformowac ze lepiej sie nie opalac, bo faktycznie mozna miec podraznienia. najlepiej niczym nie smaruj, tylko przemyj mineralką, nie maluj sie, to powinno zejsc za 1-2 dni
Stary 2009-02-08, 21:48   #3
tranqil babe
Wtajemniczenie

jak wyżej, chyba chodzi o woskowanie brwi? a nie powiek Moze przyłożenie herbaty ekspresowej( zaparzonych, lekko ostudzonych torebek) lub rumianku pomoże? Chociaż z 2 strony chyba bym nie robiła nic i przeczekała to podrażnienie.

tranqil babe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 21:49   #4
meggara
Wtajemniczenie

a ja bym poradzila abys zastosowala oklad z zimnych okularkow lub np. przylozyla plasterki ogorka z lodowki (chyba ze masz na niego uczulenie) i na koniec posmaruj delikatnie i cienka warstewka swoim kremem pod oczy te powieki.
Jutro powinno byc lepiej a jak kolezanka wyzej pisze za 2 dni juz nic nie powinno byc.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 22:20   #5
Fresa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniaW Pokaż wiadomość
Witajcie,

wczoraj byłam u kosmetyczki, chciałam sobie zrobić Hennę, Pani zaproponowała potem woskowanie powiek, nigdy tego nie robiłam, więc z ciekawości zgodziłam się. Po woskowaniu powieki były czerwone i podrażnione. Kosmetyczka wiedząc, że robię to pierwszy raz nie poinformowała mnie o następstwach woskowania, co można, a czego nie wolno robić po tym zabiegu. Około 2 godziny później poszłam na stojące solarium na 10 min. Po tym wszystkim mam teraz czerwone i spuchnięte powieki, dość mocno i nie wiem co robić, dlatego znalazłam się tutaj.

Może Wy mi pomożecie, bo naprawdę jestem w desperacji, a jutro mam ważną uroczystość w pracy
Kup sobie coś na oparzenia w aptece.

Fresa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
powieki, solarium, spuchnięte, woskowanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości