masakryczna cera-Błagam o Pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-10, 13:57   #1
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA

masakryczna cera-Błagam o Pomoc

Zacznę od tego ze wiele z moich problemów z cerą było poruszane, ale nie jako całość dlatego postanowiłam po kilku tygodniach czytania i myślenia założyć wątek.

Mam cerę mieszaną ze skłonnością bardziej w kierunku suchej i do niedawna moim jedynym "problemem" były niewielkie ilości zaskórników na nosie i we wgłębieniu miedzy brodą a ustami. Mam 22 lata i od 9 choruje na niedoczynność tarczycy jednak była ona zaleczona i od ok liceum nie łykałam na nia zadnych tabsów. Ale ostatnimi czasy chyba duza ilsoc stresu spodowała nawrót. I pomijając wszystkie inne problemy moja cera stała sie jakąs masakrą:

*Potwornie przesuszona
*wysyp naczynek w okolicy oczu
*wokól ust i nosa czerwone przebarwienia z okropna tarką-nawet ciezko mi to okreslić mniejsze niz kasza manna bez czubków bez łoju tak jakby skrajne wysuszenie ale bez odstajacych skórek.
*Wysyp pryszczy i zaskórników. W sumie nie wiem czy to pryszcze -wypukłe gulki bez czubków.
*Wczoraj jeszcze miedzy broda a uchem nisko pod policzkiem z lewej strony zrobiło mi sie cos w stylu uczulenia/pokrzywki-czerwona swędząco-paląca plama.

Ja wiem ze muszę uregulować hormony i isc do dermatologa ale takie regulowanie horomnów potrwa z 2-3 miesiace jesli będę miałą szczescie i szybko trafię w lek(a ostatnio jakikolwiek brałam jak byłam chyba 14letnim dzieckiem więc wątpię żeby ten sam zadziałał) a w tej chwili mam ochotę zapaśc się pod ziemię. Jestem gotowa biec do apteki po cokolwiek co mi polecicie bo w tej chwili chce mi sie tylko płakać. Prosze o pomoc dziewczyny
AimiA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 16:12   #2
My Life
Rozeznanie

Dot.: masakryczna cera-Błagam o Pomoc

krem nawilżający na dzień i może ACNE DERM na noc. Poczytaj o Acne w wątku o Acne
My Life jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 16:14   #3
My Life
Rozeznanie

Dot.: masakryczna cera-Błagam o Pomoc

jeszcze raz poczytałam co napisałaś i dodam DUZO NAWILZANIA. Moze przez kilka dni tylko nawilżaj cerę a potem kup ten Acne derm
My Life jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości