BLAGAM pomozcie !! zerknijcie na moje fotki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-11, 11:02   #1
Linny83
Przyczajenie

BLAGAM pomozcie !! zerknijcie na moje fotki

czesc..
sluchajcie zaczne od tego ze od 10 lat rozjasnialam wlosy rozjasniaczem - nie sa jakies starsznie zniszczone o dziwo..i zapragnelam przyciemnic wloski i zrobic sobie takie kolorki jak na zdjeciu 1...oczywiscie nie wyszlo - fryzjerka zrobila mi refleksy rozjasniaczem zeby nie bylo widac odrostow i polozyla farbe..jest to na maxa ciemny kolor..ciemny blond i bardzo zimny...troche sie zaczyna spierac..ale teraz wyglada dla mnie nijako..tak siwo;/
Co moge teraz zrobic - po miesiacu od farbowania?? mysle o 2 opcjach..albo zafarbowac calos lorealem castingiem np. mrozny kasztan.....albo zostawic calosc a dolozyc karmelowo, rudych jasnych pasemek...balagm doradzcie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rtr.jpg (38,2 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tyyyt.jpg (17,6 KB, 336 załadowań)
Linny83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 11:13   #2
Linny83
Przyczajenie

Dot.: BLAGAM pomozcie !! zerknijcie na moje fotki

a tak bylo odrazu po wyjsciu od fryzjera.. tylko wszystkie foty niestety w sztucznycm swietle...podpowiedzcie prosze co moge zrobic..juz nawet nie chodzi o to zeby miec takie jak chcialam te z 1 fotki..ale wogole co mozna fajnego z nich zrobic - odrazu mowie ze nie chce ciemnych brazow i czerni bo kiedys napewno bede wracac do bladu a z tych odcieni jest bardzo ciezko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01394.jpg (18,8 KB, 291 załadowań)
Stary 2009-02-11, 11:20   #3
MorireAmore
Rozeznanie

Idz znów do fryzjerki , ja bym nic sama nie robiła .Masz teraz dosc ciemny kolor ..... Ja chodze co miesiac i nie jest tak źle Ta druga opcji moim zdaniem jest lepsze ,dołóż jasne pasemka i bedzie git powoli powoli i uzyskasz taki kolor jak na foto .... najlepiej zebys wydrukowała to co chcesz miec na głowie i pokazała fryzjerowi Niewiem czy pomogłam żądną specjalistką nie jestem ;P

Be nice, I could be your nurse someday.

MorireAmore jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 11:27   #4
dorinka30
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Linny83 Pokaż wiadomość
czesc..
sluchajcie zaczne od tego ze od 10 lat rozjasnialam wlosy rozjasniaczem - nie sa jakies starsznie zniszczone o dziwo..i zapragnelam przyciemnic wloski i zrobic sobie takie kolorki jak na zdjeciu 1...oczywiscie nie wyszlo - fryzjerka zrobila mi refleksy rozjasniaczem zeby nie bylo widac odrostow i polozyla farbe..jest to na maxa ciemny kolor..ciemny blond i bardzo zimny...troche sie zaczyna spierac..ale teraz wyglada dla mnie nijako..tak siwo;/
Co moge teraz zrobic - po miesiacu od farbowania?? mysle o 2 opcjach..albo zafarbowac calos lorealem castingiem np. mrozny kasztan.....albo zostawic calosc a dolozyc karmelowo, rudych jasnych pasemek...balagm doradzcie!

Miałam niedawno podobną sytuację niestety, tylko ja zrobiłam mega awanturę i powiedziałam, że nie wyjde z tego salonu a takimi ciemnymi włosami, więc fryzjerka nałożyła mi coś, chyba dekoloryzator, oczywiście nie raczyła mnie poinformowac co robi
W efekcie z koloru jak Ty masz, zrobiły się rude, jasne rude, nie było pocji wyszłam z rudym
Oczywiście długo nie wytrzymałam, pomimo mycia głowy szamponem do blondów mało się spierał...
Wczoraj poszłam znowu na baleyage, tym razem do sieci Gabriel, uratowali mnie, mam ładny blond ze zmieszanym rudym, efekt jest bardzo ładny....i chyba takie rozwiązanie Ci radzę....Pasemka blond rozjaśniaczem, ale drobne pasemka, takie delikatne, może być ładnie

Edit
Dodam jeszcze, że raz mnie ratowali z takiego koloru jak Twój, i też było ładnie, ja polecam na baleyage Gabriela, nie wiem o co chodzi ale on najładniej robią pasemka, ponoć mają jakieś sp0ecjalne szkolenia w tym zakresie, a powiedziała mi o tym koleżanka fryzjerka, która mieszka 200 km ode mnie i radziła przez telefon gdzie iść, ja jestem z nich zadowolona

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2009-02-11 o 11:31
dorinka30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 11:27   #5
Linny83
Przyczajenie

hehehe wydrukowalam za 1 razem ale na tak rozjasnmioncyh wlosach nigdy nic nie wiadomo co wyjdzie;/ nie wiem tylko jakie dorobic pasemka..czy cos w odcieniach rudych czy blond?? boje sie ze to nie bedzie ladnie wygladac gdyz ten ciemny blond mi sie spiera na szaro zielono nijaki;/alebo juz lapie paranoje..no ale kazdy mi mowil ze taki swiwy troche jest wiec cos w tym jest...moze doradzi ktos jakie pasemka dorobic?i czy pasemka czy refleksy na sama gore?? mam jeszcze pytanko - moze glupie ale nie mam pojecia;/ czy jak sie rozjasnia wlosy to tylko rozjasniaczem??bo rozjasniacz chyba daje tylko taki platynowy jasny efekt;/a mi zalezy by byl to taki zlocisto-rudy kolor..cos jak z 1 fotki..
Stary 2009-02-11, 11:45   #6
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
hehehe wydrukowalam za 1 razem ale na tak rozjasnmioncyh wlosach nigdy nic nie wiadomo co wyjdzie;/ nie wiem tylko jakie dorobic pasemka..czy cos w odcieniach rudych czy blond?? boje sie ze to nie bedzie ladnie wygladac gdyz ten ciemny blond mi sie spiera na szaro zielono nijaki;/alebo juz lapie paranoje..no ale kazdy mi mowil ze taki swiwy troche jest wiec cos w tym jest...moze doradzi ktos jakie pasemka dorobic?i czy pasemka czy refleksy na sama gore?? mam jeszcze pytanko - moze glupie ale nie mam pojecia;/ czy jak sie rozjasnia wlosy to tylko rozjasniaczem??bo rozjasniacz chyba daje tylko taki platynowy jasny efekt;/a mi zalezy by byl to taki zlocisto-rudy kolor..cos jak z 1 fotki..

Ja doradzam tylko jeden kolor, blond. Niestety na tym etepie kolorystycznym dołożenie dwóch kolorów da misz- masz i będzie na głowie za pstrokato

Blond tylko rozjaśniaczem, ale można rozjaśnić w różnych tonacjach, od świetlistego aż do platyny, w zależności jak włosy się rozjaśniają i jak długo się trzyma....

U Ciebie wbrew logice, najlepszy będzie jasny i to taki bliski platynie, bo będzie po zmieszaniu z tymi szarymi dawał ładny efekt, fakt będą lekko szare ale to może być naprawdę ładnie Uwierz mi, bo tak miałam
Stary 2009-02-11, 12:01   #7
Linny83
Przyczajenie

hmm..a masz moze jakas fotke?? kurcze mi sie starsznie nie podobaja chlodne odcieniemam raczej ciemna karnacje i zawsze wydawalo mi sie ze lepeij wygladam w cieplutkich kolorkach..
Hmm..mam jeszcze pytanko jak sie robi pasemka? - zawsze miałam balejaż;/
Czy to nakłada sie taki czepek i wyjmuje pasemka? czy jak?Zastanawiam sie jeszcze czy podziala sam rozjasniacz czy trzeba np zrobic dekoloryzacje i polozyc jakis blond...eh wiem męczę ale nie mam pojecia co i jak;/i toche sie boje tych rozjasnioncyh pasemek..nie chce by bylo bialo-czarno na mojej glowie...
Stary 2009-02-11, 12:30   #8
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
hmm..a masz moze jakas fotke?? kurcze mi sie starsznie nie podobaja chlodne odcieniemam raczej ciemna karnacje i zawsze wydawalo mi sie ze lepeij wygladam w cieplutkich kolorkach..
Hmm..mam jeszcze pytanko jak sie robi pasemka? - zawsze miałam balejaż;/
Czy to nakłada sie taki czepek i wyjmuje pasemka? czy jak?Zastanawiam sie jeszcze czy podziala sam rozjasniacz czy trzeba np zrobic dekoloryzacje i polozyc jakis blond...eh wiem męczę ale nie mam pojecia co i jak;/i toche sie boje tych rozjasnioncyh pasemek..nie chce by bylo bialo-czarno na mojej glowie...

Ja używałam sformułowania pasemka w sensie baleyage , ja też nie lubię popielatych odcieni ale wyjścia wtedy nie było, zaraz poszukam starej fotki
Fotka poniżej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja szara.jpg (62,3 KB, 154 załadowań)

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2009-02-11 o 12:36
Stary 2009-02-11, 12:36   #9
Linny83
Przyczajenie

hehe ok to czekam
Stary 2009-02-11, 15:41   #10
EMdz
Zakorzenienie

Ja również radzę Ci zrobienie cienkich pasemek blond, jak już włosy się rozjaśnią to ewentualnie jakiś balejage
EMdz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:52   #11
Linny83
Przyczajenie

Dorinko dzieki za fotke ładny masz kolorek ale jak dla mnie zabardzo blond...nie chce takiego jasnego bo za bardzo podobny do mojego wczesniej a chcialam zmian
EMdz moze ty wiesz jak sie robi pasemka? czy czepek czy nie? kurcze no chyba mnie namowiliscie stymze baaardzo mi zalzey aby nie byl to bialy odcien tych pasemek tylko cieply jakis..
Podobaja mis ie takie kolory jak na tej fotce..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LisaRinna_FashionCritic_edited.jpg (11,0 KB, 39 załadowań)
Stary 2009-02-11, 16:00   #12
EMdz
Zakorzenienie

mnie fryzjerka robi pasemka na folię aluminiową, za pierwszym razem jak robiłam blond na brąz (zmierzam do jasnego blondu) to wcale nie wyszło jasno, wyszło właśnie lekko rudawo
A planujesz zrobić sobie pasemka na własną rękę? Ja bym Ci radziła jednak iść do fryzjera, myślę że wyszłoby w granicach 60-80 zł, ale warto, bo fryzjerka dobierze Ci rozjaśniacz czy odpowiednią farbę no i podpatrzysz jak to robi
EMdz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 16:03   #13
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Dorinko dzieki za fotke ładny masz kolorek ale jak dla mnie zabardzo blond...nie chce takiego jasnego bo za bardzo podobny do mojego wczesniej a chcialam zmian
EMdz moze ty wiesz jak sie robi pasemka? czy czepek czy nie? kurcze no chyba mnie namowiliscie stymze baaardzo mi zalzey aby nie byl to bialy odcien tych pasemek tylko cieply jakis..
Podobaja mis ie takie kolory jak na tej fotce..

Nie ma sprawy, musiałam się ujawnić

A co do włosów, to przecież Ty decydujesz ile chcesz blondu- ja chciałam dużo żeby pozbyć się szaro-zielonego koloru, mówisz " blond cienki, ale mało i jak najbardziej słoneczny "

Pasemka mogą Ci chyba tez wybrać , np tylko z góry, z wierzchu ale na czepek już nikt nie robi bo to była masakra dla włosów
Stary 2009-02-11, 16:13   #14
Linny83
Przyczajenie

hehe no wlasnie o tym czepku to chyba od mamy kiedys slyszalam a sama nigdy nie widzialam ;P A co do pasemek to bedzie mi robic kolezanka ktora jest fryzjerka..i albo u siebie w domu albo w salonie - chyba wole salon. Dorinko masz racje ja decyduje...ale wiesz..czasem i to nawet bardzo czesto wyjdzie cos innego niz oczekujemy;/ ale bede sie upierac puki co kolor bardzo mi sie spiera...a wlaszcza na gorze gdzie mam refleksy - koncowki mam brazowe a gore nijaka...do fryzjera chce isc zaraz na poczatku marca wiec przed sama wizyta zrobie fotke i wkleje tu zebyscie zobaczyly jaki mam ten odcien zilono-szergo-ciemnego bladu
Stary 2009-02-12, 15:23   #15
Linny83
Przyczajenie

Słuchajcie a da sie zrobic cos takiego z moimi wlosami jak ma ta dziewczyna??zobaczcie jej wszystkie fotki
http://mixer.pl/galerie/297254/
wydaje mi sie ze ona ma cieplejszy odcien tego brazu ..tylko jaki to?;/ eh piekne ma wlosy
Stary 2009-02-13, 09:33   #16
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Słuchajcie a da sie zrobic cos takiego z moimi wlosami jak ma ta dziewczyna??zobaczcie jej wszystkie fotki
http://mixer.pl/galerie/297254/
wydaje mi sie ze ona ma cieplejszy odcien tego brazu ..tylko jaki to?;/ eh piekne ma wlosy
No piękna dziewczyna i piękne włosy ale ja nie wiem kto tak potrafi zrobić Naajlepiej napisz do niej, może coś podpowie....
Stary 2009-02-13, 12:15   #17
Linny83
Przyczajenie

hehe no co ty przeciez odrazu widac ze to sciema...napewno rzadna laska z Krakowa tylko raczej ze Stanow Piekna racja ale wlosy mi sie podobaja chodzi mi o kolor...oba ma taki cipely brazowy..nei wiem jaki to kolor;/
Stary 2009-02-13, 12:17   #18
Linny83
Przyczajenie

hehe no co ty przeciez to odrazu widac ze to sciemna...napewno nie jest to laska z Krakowa tylko raczej ze Stanow jakas Ale fakt - piekna...mi sie podoba bardzo jej kolor..ten brazowy ..jaki to?ona ma taki cieply odcien..
Stary 2009-02-16, 22:35   #19
Dagusia
Przyczajenie

GG do Dagusia

Czesc z tego co ja widze to twoj odcien jest w odcieniu chlodnym... z chlodnymi refleksami... dziewczyna na fotce ma bardziej cieplejszy odcien z refleksami w odcieniu karmelowym .... . Ja bym na toim miejscu nalozyla jakis cieply braz ... (nie za ciemny) zrobila duzo refleksow a na sam koniec zemulgowala pasemka z kolorm na calosci by uzyskac odcienn karmelowy ... . Zasada jest taka ze farba faby nie rozjasni jedyne co mozesz zrobic to pojsc bardziej w odcien cieplych brazow ... Pozdrawiam
Dagusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 22:49   #20
asik123456789
Zakorzenienie

Ja tez radze zrobic cieply braz. Twoj jest zdecydowanie zimny. Mojej mamie zawsze wychodzil rudawy jak mieszala u fryzjera cieply blond z cieplym brazem. Ta dziewczyna na zdjeciach ma dosc ciemny kolor. Wg. mnie to jest cieply braz np kasztan z blond pasemkami. Musisz popatrzyc na palety u fryzjera. Np. profesjonalny loreal ma podzial w palecie na odcienie cieple i zimne. Wtedy wybierzesz napewno dobrze!
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości