Kolor włosów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-12, 17:01   #1
Sanya
Raczkowanie

Kolor włosów.

Witajcie Kochane

Mam ogromną prośbę, czy Ktoś pomógłby dobrać mi kolor włosów? A właściwie zobrazować jak będę wygląda w innym kolorze
Marzy mi się jakiś średni blond, ale koniecznie w chłodnym odcieniu.
W tej chwili jestem po dekoloryzacji i mam włoski rudo-brązowe Niestety nie posiadam swojego zdjęcia w tym kolorze, więc załączam takie, gdzie jeszcze jestem 'czarna'.
Za tydzień planuję iść do fryzjera na koloryzację i tu się pojawia problem, bo nie mam pomysłu w czym będzie mi najlepiej.

Zaznaczam, że chodzi mi jedynie o kolor, ale niestety jestem niegramotna w Photoshopie..

Z góry dziękuję za pomoc!

PS: jeżeli potrzebne lepsze zdjęcie, to dajcie znać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ann.jpg (130,4 KB, 161 załadowań)

19.05.2011
Sanya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 17:30   #2
isKraMc
Raczkowanie

Dot.: Kolor włosów.

przydalo by sie zdjecie twarza na prost

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 18:13   #3
Sanya
Raczkowanie

do samej zmiany koloru też musi być na wprost? ok, już czegoś szukam

coś odkopałam.. troszkę stare niestety.
w tej chwili mam nieco dłuższe włosy i drobniejszą twarz (podobno)
ale mój aparat gdzieś zaginął i nie mogę go odnaleźć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg an.jpg (106,9 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ania.jpg (91,6 KB, 102 załadowań)

19.05.2011

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-12 o 18:49 Powód: post pod postem
Stary 2009-02-13, 01:42   #4
serduszkoiz
Zadomowienie

szcezrez to nie wiem dlaczego zmieniasz kolor bo bardzo ci ten psuje moim zdaniem , i dekoloryzacja napewno zniszczy ci wlosy a jak do tego dodasz jeszcze blond . No ale czasem trzeb odmiany wiec sie pobawilam , tylko ciezko ten czarny czyms zakryc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (14,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (17,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (14,0 KB, 22 załadowań)

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 03:17   #5
olalena
Rozeznanie

GG do olalena

i jeszcze ode mnie troche ciezko sie taki ciemny kolor na blond przerabia Bardzo ladnie wygladasz w ciemnych wlosach, jesli chcesz koniecznie zmienic kolor to moze na zimny braz zamiast blondu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ania2.jpg (81,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ania3 copy.jpg (78,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ania4.jpg (77,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ania copy.jpg (81,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g.jpg (87,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gcopy.jpg (78,1 KB, 38 załadowań)
olalena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 07:40   #6
Sanya
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
szcezrez to nie wiem dlaczego zmieniasz kolor bo bardzo ci ten psuje moim zdaniem , i dekoloryzacja napewno zniszczy ci wlosy a jak do tego dodasz jeszcze blond . No ale czasem trzeb odmiany wiec sie pobawilam , tylko ciezko ten czarny czyms zakryc
Dekoloryzacja nie zniszczy mi włosów wiem, ponieważ już ją zrobiłam i moje bardzo szybko przetłuszczające się włosy trochę się wysuszyły i mi to odpowiada.

A co do czarnego, to słyszałam, że mi pasuje, ale jest to bardzo 'ciężki' kolor i chciałam jakiejś jaśniejszej odmiany

Dziękuję Wam za odpowiedzi
Nie mogę zdecydować, czy jasny brąz z pasemkami, czy ciemny blond.. Ale chyba wolę brąz, bo to będzie mniej drastyczna zmiana...

19.05.2011
Stary 2009-02-13, 08:40   #7
Lola20
Rozeznanie

w każdym z kolorków, jakie zaproponowała Ci olalena wyglądasz rewelacyjnie jeśli chcesz mieć jasny kolor, wybierz coś takiego jak na zdjęciu nr 5 - bardzo ładny i ciekawy odcień Natomiast takie bardzo jasne blondy, jakie zaproponowała serduszkoiz wg mnie pasują Ci trochę mniej - Twoja buzia lepiej prezentuje się w ciemnieszych, naturalnych chłodnych odcieniach
Stary 2009-02-13, 11:16   #8
atkka
Raczkowanie

Moge sie mylic, ale wydaje mi sie, ze fajnie by Ci bylo w takim kolorku, jak na zalaczonej przeze mnie fotce. Masz jasno niebieskie oczy, dobrze by bylo je podkreslic. Czarny jest rzeczywiscie dla Ciebie troszke za ciezki, choc tez ladnie wygladasz, ale w koncu kobieta zmienna jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1179229563657.jpg (13,0 KB, 32 załadowań)
atkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 11:23   #9
pinezka997
Raczkowanie

mnie się wydaje, że w takich Ci ładnie :P
pinezka997 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 11:37   #10
atkka
Raczkowanie

Wrzucilam Twoja fotke we fryzurke jakiejs aktorki. Niestety to slaba przerobka, bo masz fotke z grzywka, wiec trudno Cie w jakas fryzurke "wpasowac", ale zawsze jakies porownanie jest.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z5085269M kopia.jpg (20,9 KB, 76 załadowań)
Stary 2009-02-13, 13:27   #11
serduszkoiz
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
w każdym z kolorków, jakie zaproponowała Ci olalena wyglądasz rewelacyjnie jeśli chcesz mieć jasny kolor, wybierz coś takiego jak na zdjęciu nr 5 - bardzo ładny i ciekawy odcień Natomiast takie bardzo jasne blondy, jakie zaproponowała serduszkoiz wg mnie pasują Ci trochę mniej - Twoja buzia lepiej prezentuje się w ciemnieszych, naturalnych chłodnych odcieniach
zgadzam sie w 100 procentach ze ten blond kiepsko wyglada i w dodatku ciezko jest zaslonic czyms ta grzywke,
ale prosila wiec wrzucilam w zimny blond

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 14:53   #12
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
zgadzam sie w 100 procentach ze ten blond kiepsko wyglada i w dodatku ciezko jest zaslonic czyms ta grzywke,
ale prosila wiec wrzucilam w zimny blond
I bardzo dobrze - dzieki takim przeróbkom, można się przekonać, że kolor o jakim marzymy nie zawsze jest dla nas odpowiedni pewnie niejedną dziewczynę taka komputerowa symulacja uchroniła przed podjęciem złej decyzji dotyczącej farbowania
Stary 2009-02-13, 15:08   #13
Liiii
Zakorzenienie

Dziewczyno ! Masz śliczny kolor włosów i nie farbuj nie warto

Liiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 16:13   #14
Sanya
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez atkka Pokaż wiadomość
Wrzucilam Twoja fotke we fryzurke jakiejs aktorki. Niestety to slaba przerobka, bo masz fotke z grzywka, wiec trudno Cie w jakas fryzurke "wpasowac", ale zawsze jakies porownanie jest.
Bardzo mi się podoba ten kolor Jak pójdę do fryzjerki, to jak mogę go określić? Taki efekt uzyskam balejażem? Pytam, bo nigdy go nie robiłam

W tej chwili mam brązowo-rude (na szczęście bez czerwonej poświaty!) włosy.. uda się taki kolorek?

19.05.2011
Stary 2009-02-13, 16:19   #15
atkka
Raczkowanie

Fajnie, ze Ci sie podoba Co do kolorku, to sama chce zrobic cos podobnego.. jutro mam zamiar pojsc do fryzjera, dam znac, co wyjdzie- tu masz moj obecny kolorek: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=310647 Najlepiej jest zaniesc do fryzjera fotki, bo trudno czasami wytlumaczyc, o co Ci chodzi, a fryzjerki tez nieraz opacznie rozumieja kolory
Stary 2009-02-13, 16:38   #16
olalena
Rozeznanie

GG do olalena

Cytat:
Napisane przez Sanya Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba ten kolor Jak pójdę do fryzjerki, to jak mogę go określić? Taki efekt uzyskam balejażem? Pytam, bo nigdy go nie robiłam

W tej chwili mam brązowo-rude (na szczęście bez czerwonej poświaty!) włosy.. uda się taki kolorek?
Kolorek bardzo ladny. Bedzie Ci pasowal pod warunkiem ze nie masz chlodnej rozowawej cery, wtedy taki cieply kolor wydobedzie jeszcze bardziej ten roz. Na jednym zdjeciu masz wlasnie taka chlodna cere na drugim ciepla, ciezko stwierdzic jaka masz naturalnie. Pozdrawiam
Stary 2009-02-13, 16:49   #17
Lola20
Rozeznanie

Cytat:

Sądzę, że taki kolor powinien się udać Do jaśniejszego pewnie byłoby Ci trudniej dojść, jeśli nie masz całkowicie ściągniętego z włosków koloru - musiało by się to odbywac pewnie jeszcze w 2-3 etapach. Co do cery, to wydaje mi się, że masz raczej chłodny odcień - ten cieplejszy, który pojawia się na jednym zdjęciu wygląda mi raczej na wynik przekłamania aparatu Tak więc zastanów się dobrze nad wyborem tonacji koloru. Jesli mogę przy okazji zapytać - co to za farba, którą koloryzowałaś włoski na czerń? Bardzo podoba mi się efekt
Stary 2009-02-13, 17:05   #18
Sanya
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez olalena Pokaż wiadomość
Kolorek bardzo ladny. Bedzie Ci pasowal pod warunkiem ze nie masz chlodnej rozowawej cery, wtedy taki cieply kolor wydobedzie jeszcze bardziej ten roz. Na jednym zdjeciu masz wlasnie taka chlodna cere na drugim ciepla, ciezko stwierdzic jaka masz naturalnie. Pozdrawiam

mam raczej chłodny odcień cery, na tym zdjęciu to wina sztucznego światła
trochę wystraszyłam się tym, że 'wydobędzie róż'
sama już nie wiem
dla mnie to strasznie ciężka decyzja, ponieważ po raz pierwszy robię taką drastyczną zmianę koloru.
chyba przejdę się do fryzjera i zapytam jaki kolor mi doradza

Moje poprzednie kolory to 'hebanowa czerń' na pierwszym zdjęciu i 'granatowa czerń' na dwóch pozostałych. Obie farby to Casting (zdecydowanie polecam tą pierwszą)
Naturalnie mam ciemnobrązowe włosy, więc w tej chwili są sporo jaśniejsze. Mam nadzieję, że uda mi się uzyskać jakiś fajny kolor i chyba jednak pozostanę przy zimnym odcieniu brązu lub ciemnego blondu.. W razie czego zawsze łatwiej przyciemnić włosy niż rozjaśnić

atkka ja mam sporo jaśniejsze włosy w tej chwili od Ciebie, więc chętnie zobaczę rezultaty! trzymam kciuki za jutrzejsze farbowanie!

19.05.2011
Stary 2009-02-13, 17:09   #19
olalena
Rozeznanie

GG do olalena

Cytat:
mam raczej chłodny odcień cery, na tym zdjęciu to wina sztucznego światła
trochę wystraszyłam się tym, że 'wydobędzie róż'
sama już nie wiem
dla mnie to strasznie ciężka decyzja, ponieważ po raz pierwszy robię taką drastyczną zmianę koloru.
chyba przejdę się do fryzjera i zapytam jaki kolor mi doradza

Moje poprzednie kolory to 'hebanowa czerń' na pierwszym zdjęciu i 'granatowa czerń' na dwóch pozostałych. Obie farby to Casting (zdecydowanie polecam tą pierwszą)
Naturalnie mam ciemnobrązowe włosy, więc w tej chwili są sporo jaśniejsze. Mam nadzieję, że uda mi się uzyskać jakiś fajny kolor i chyba jednak pozostanę przy zimnym odcieniu brązu lub ciemnego blondu.. W razie czego zawsze łatwiej przyciemnić włosy niż rozjaśnić

atkka ja mam sporo jaśniejsze włosy w tej chwili od Ciebie, więc chętnie zobaczę rezultaty! trzymam kciuki za jutrzejsze farbowanie!
To bardzo dobry pomysl spytac fryzjera. A tym rozem nie chcialam Cie nastraszyc , mozesz po prostu zamiast cieplego karmelowego blondu wybrac troche bardziej neutralny lub zimny.
Stary 2009-02-13, 19:58   #20
Sanya
Raczkowanie

Cytat:
To bardzo dobry pomysl spytac fryzjera. A tym rozem nie chcialam Cie nastraszyc , mozesz po prostu zamiast cieplego karmelowego blondu wybrac troche bardziej neutralny lub zimny.
Pewnie zdecyduję się na jakiś neutralny, może zbliżony do mojego naturalnego..? żeby w końcu przestać farbować..
tylko.. mój naturalny odcień raczej nie jest chłodny (załączam zdjęcie), tylko proszę nie zwracać uwagi na to, że włosy są kręcone, ponieważ to efekt trwałej, którą sobie kiedyś zafundowałam. Te pojedyncze blond pasemka nie są naturalne, zrobiły się prawdopodobnie od trwałej i słońca, bo wtedy moje włoski jeszcze nie wiedziały co to jest farba
co myślicie o moim naturalnym kolorze? za 'ciepły'?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8130314.jpg (41,4 KB, 67 załadowań)

19.05.2011
Stary 2009-02-13, 20:18   #21
atkka
Raczkowanie

Cytat:
Pewnie zdecyduję się na jakiś neutralny, może zbliżony do mojego naturalnego..? żeby w końcu przestać farbować..
tylko.. mój naturalny odcień raczej nie jest chłodny (załączam zdjęcie), tylko proszę nie zwracać uwagi na to, że włosy są kręcone, ponieważ to efekt trwałej, którą sobie kiedyś zafundowałam. Te pojedyncze blond pasemka nie są naturalne, zrobiły się prawdopodobnie od trwałej i słońca, bo wtedy moje włoski jeszcze nie wiedziały co to jest farba
Ten naturalny kolorek jest troszke podobny do tego, w ktory Cie wkleilam. Jesli Twoje wloski byly kiedys tak jasne, to napewno bedziesz wygladac ladnie, natura rzadko sie myli. Przede wszystkim powinnas sie jednak dobrze zastanowic, czy bedziesz sie dobrze czula w jasniejszych wlosach, bo to jest najwazniejsze
Stary 2009-02-13, 20:19   #22
olalena
Rozeznanie

GG do olalena

Cytat:
No faktycznie sa raczej cieple, lekko rudawe, a mowilas ze w tej chwili masz rudawo-brazowe, pasuja do Twojej cery? jesli tak to mozesz sprobowac taki karmelowy blond, jesli nie to wybierz cos bardziej jak orzechowy blond, lub jasny braz z chlodniejszym polyskiem.
Stary 2009-02-13, 20:46   #23
Sanya
Raczkowanie

tak, mam teraz rudo-brązowe włosy. Większość twierdzi, że mi pasuje obecny kolor i wyglądam weselej niż w czerni

czy się lepiej będę czuła w jaśniejszym tego nie wiem, ale do czerni przez najbliższy czas nie wrócę, ponieważ włosy mi strasznie wypadały... odkąd zrobiłam dekoloryzację i zaczęłam używać innych odżywek ich stan zdecydowanie poprawił się

Dziękuję Wam za wszystkie rady
jak już coś postanowię, pochwalę się efektem
jeżeli macie dla mnie jeszcze jakieś propozycję to, proszę piszcie!

19.05.2011
Stary 2009-02-13, 23:27   #24
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
tak, mam teraz rudo-brązowe włosy. Większość twierdzi, że mi pasuje obecny kolor i wyglądam weselej niż w czerni

czy się lepiej będę czuła w jaśniejszym tego nie wiem, ale do czerni przez najbliższy czas nie wrócę, ponieważ włosy mi strasznie wypadały... odkąd zrobiłam dekoloryzację i zaczęłam używać innych odżywek ich stan zdecydowanie poprawił się

Dziękuję Wam za wszystkie rady
jak już coś postanowię, pochwalę się efektem
jeżeli macie dla mnie jeszcze jakieś propozycję to, proszę piszcie!
Musisz mieć rewelacyjne włoski, że tak dobrze reaguja na "agresywne" zabiegi fryzjerskie jak dekoloryzacja - piekne, mocne włosy - marzenie! U mnie po dekoloryzacji na głowie zostałoby istne pobojowisko, więc nie moge sobie pozwolić na takie eksperymenty, ale jeśli Twoja fryzurka tak dobrze to znosi to próbuj! Naprawde pięknie Ci w każdym jednym z tych kolorków, które zaproponowała olalena. Myslę, że ten zaproponowany przez attkę też by się u Ciebie sprawdził, bo z tego co widzę, z natury masz kolor w podobnej tonacji.Olalena miała też świetny pomysł z tym orzechowym blondem, jesli dobrze czujesz się w takich kolorach, to mogłoby być coś dla Ciebie. Ja mogłabym Ci jeszcze polecić jakis ładny, średni beżowy blondzik Cos jak na opakowaniu Loreal Casting "Mroźny beż", albo "ciemny blond" - to tylko zdjęcia poglądowe, bo ponoć te kolory castinga wychodzą na włosach zupełnie inaczej

I bardzo dziękuję za informacje dotyczące czerni, którąfarbowałaś - bardzo lubię czernie z niebieskim połyskiem i sama używałam granatowej z Castinga, ale wydaje mi się, że u Ciebie ten kolor jakoś ładniej wygląda Hebanowej czerni trochę się bałam, bo słyszałam gdzieniegdzie opinie, że nie jest tak po prostu czarna ze srebrzystym połyskiem, tylko ma jakieś "ciepłe", czerwonkawe refleksy, a takich bardzo nie chcę Ale u Ciebie ta hebanowa wygląda świetnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mrozny_bez.jpg (19,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciemny_blond.jpg (20,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a17eed984cc5452624b0b5507b487328500x500.jpg (24,7 KB, 14 załadowań)
Stary 2009-02-14, 19:48   #25
Sanya
Raczkowanie

no zastanowię się, zastanowię
przejrzę paletę odcieni u fryzjera, zapytam co mi doradza i na coś się zdecyduję.
coraz bardziej przekonuję się do kolorku, który zaproponowała mi atkka.

chwilowo (efekt dekoloryzacji) mam na głowie coś takiego:

PS: włoski nie są tak bardzo ciemne na dole, to efekt oświetlenia. całe są mniej więcej takie jak na górze głowy, no może o ton ciemniejsze. ale nie aż tak jak na zdjęciu!
(zdjęcie nieprzerabiane)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ann.jpg (112,4 KB, 78 załadowań)

19.05.2011

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-16 o 14:49 Powód: post pod postem
Stary 2009-02-15, 22:52   #26
bubulinka20
Przyczajenie

GG do bubulinka20
Cytat:
Dekoloryzacja nie zniszczy mi włosów wiem, ponieważ już ją zrobiłam i moje bardzo szybko przetłuszczające się włosy trochę się wysuszyły i mi to odpowiada.

A co do czarnego, to słyszałam, że mi pasuje, ale jest to bardzo 'ciężki' kolor i chciałam jakiejś jaśniejszej odmiany

Dziękuję Wam za odpowiedzi
Nie mogę zdecydować, czy jasny brąz z pasemkami, czy ciemny blond.. Ale chyba wolę brąz, bo to będzie mniej drastyczna zmiana...
ze dekoloryzacja nei niszczy włosow to pojecie względne naprawde.. zalezy jak czesto kots zmienia kolory!!!!

Cytat:
no zastanowię się, zastanowię
przejrzę paletę odcieni u fryzjera, zapytam co mi doradza i na coś się zdecyduję.
coraz bardziej przekonuję się do kolorku, który zaproponowała mi atkka.

chwilowo (efekt dekoloryzacji) mam na głowie coś takiego:

słabo wyszla ta dekoloryzacja

Cytat:
i jeszcze ode mnie troche ciezko sie taki ciemny kolor na blond przerabia Bardzo ladnie wygladasz w ciemnych wlosach, jesli chcesz koniecznie zmienic kolor to moze na zimny braz zamiast blondu?

śietny myk mozesz przerobic mnie na czarno? zawsze byłam ciekawa jak będę wygladać? jeszcze czarnych nei miłam:P

Cytat:
Witajcie Kochane

Mam ogromną prośbę, czy Ktoś pomógłby dobrać mi kolor włosów? A właściwie zobrazować jak będę wygląda w innym kolorze
Marzy mi się jakiś średni blond, ale koniecznie w chłodnym odcieniu.
W tej chwili jestem po dekoloryzacji i mam włoski rudo-brązowe Niestety nie posiadam swojego zdjęcia w tym kolorze, więc załączam takie, gdzie jeszcze jestem 'czarna'.
Za tydzień planuję iść do fryzjera na koloryzację i tu się pojawia problem, bo nie mam pomysłu w czym będzie mi najlepiej.

Zaznaczam, że chodzi mi jedynie o kolor, ale niestety jestem niegramotna w Photoshopie..

Z góry dziękuję za pomoc!

PS: jeżeli potrzebne lepsze zdjęcie, to dajcie znać
moze jakies refleksy albo balejaz na tym brazie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg miko3.jpg (17,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miko1.jpg (20,4 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-16 o 14:48 Powód: posty pod postami
bubulinka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 14:53   #27
kaska222
Moderator

bubulinka20 - jesli zalezy ci na przerobieniu photoshopem wlosöw, od tego masz
ten wätek Komputerowe Metamorfozy - część II
Nie wolno podpinac sie pod czyjs wätek,Regulamin.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 16:11   #28
Sanya
Raczkowanie

słabo wyszła dekoloryzacja? no czy ja wiem... z kruczoczarnych włosy zrobiły mi się brązowo-rude, a tak jak mówię, to wina oświetlenia, że wyszły na końcach ciemniejsze.
ja jestem zadowolona z efektu zmiana nie była zbyt drastyczna, dzięki czemu moje włosy nie ucierpiały na tym zbyt mocno, a teraz mam większe pole manewru, jeśli chodzi o uzyskanie innego koloru
dla porównania załączam drugą fotkę, może nie jest zbyt ładna, ale chyba lepiej widać kolor włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 007.jpg (66,8 KB, 67 załadowań)

19.05.2011
Stary 2009-02-16, 19:18   #29
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
słabo wyszła dekoloryzacja? no czy ja wiem... z kruczoczarnych włosy zrobiły mi się brązowo-rude, a tak jak mówię, to wina oświetlenia, że wyszły na końcach ciemniejsze.
ja jestem zadowolona z efektu zmiana nie była zbyt drastyczna, dzięki czemu moje włosy nie ucierpiały na tym zbyt mocno, a teraz mam większe pole manewru, jeśli chodzi o uzyskanie innego koloru
dla porównania załączam drugą fotkę, może nie jest zbyt ładna, ale chyba lepiej widać kolor włosów
Fotka jest bardzo ładna, podobnie jak Ty super oczy Dekoloryzacja nie wyszła słabo wg mnie, bo kolor ściągany był z włosów nie naturalnych, lecz farbowanych. Każda fryzjerka przed wykonaniem dekoloryzacji uprzedza klientkę, że jeśli włosy były farbowane, to zdekoloryzowanie ich będzie trudniejsze niż przy naturalnych włosach. Zresztą nawet nie farbowane bardzo ciemne włosy przeważnie dekoloryzuje się w kilku etapach, bo od razu nie wyjdzie jasny blond. Sanya, super wyglądasz w takim brązie z odcieniem rudości, jaki uzyskałaś po dekoloryzacji - śmiało idz w stronę odcienia, jaki zaproponowała Ci attka - powinien pasowac bardzo dobrze
Stary 2009-02-17, 19:54   #30
Sanya
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Fotka jest bardzo ładna, podobnie jak Ty super oczy Dekoloryzacja nie wyszła słabo wg mnie, bo kolor ściągany był z włosów nie naturalnych, lecz farbowanych. Każda fryzjerka przed wykonaniem dekoloryzacji uprzedza klientkę, że jeśli włosy były farbowane, to zdekoloryzowanie ich będzie trudniejsze niż przy naturalnych włosach. Zresztą nawet nie farbowane bardzo ciemne włosy przeważnie dekoloryzuje się w kilku etapach, bo od razu nie wyjdzie jasny blond. Sanya, super wyglądasz w takim brązie z odcieniem rudości, jaki uzyskałaś po dekoloryzacji - śmiało idz w stronę odcienia, jaki zaproponowała Ci attka - powinien pasowac bardzo dobrze
Dziękuję włosy mi trochę jaśnieją przy każdym myciu, ponieważ po dekoloryzacji to normalne, jak stwierdziła moja fryzjerka. Już nie mogę się doczekać, jak będę miała swój wymarzony odcień brązu

Cytat:
Napisane przez myssia14 Pokaż wiadomość
Witam. Skoro juz istenieje taki wątek więc sie przyłączę. Chcicałabym się poradzić w zwiazku z kolorem moich włosków. zrobiłam sobie pasemka kilka lat temu i od tamtej pory farbuje włoski. Miałam blond i fakt czułam się w nich dobrze aczkolwiek męczyły mnie odrosty. namyśliłam sie na ciemny kolorek. (szampon na 28 myć) Teraźniejszy jest zblizony do moich naturalnych bo nawet odrost nie jest tak strasznie widoczny. Mam dylemat czy postarac się o odzyskanie naturalnych włosków czy jednak wrócić do blondu. JAk myślicie? Załączam zdjęcia. pierwsze w blondzie 2 tuz po farbowaniu szamponem a ostatnie aktualne .. 1,5 miseiąca po farbowaniu szamponem
moim zdaniem najlepiej wyglądasz w kolorze '1,5 miesiąca po farbowaniu', ale na tym zdjęciu, gdzie masz blond niezbyt dobrze widać Twoją twarz, więc ocena może nie być obiektywna

19.05.2011
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości