Beautywests.com strona z profesjonalnymi kosmetykami dla kosmetyczek. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-13, 16:24   #1
malinadas
Raczkowanie

GG do malinadas

Beautywests.com strona z profesjonalnymi kosmetykami dla kosmetyczek.

Witam
Mam pytanie?? Czy ktoras z was juz kupywala w tym sklepie.
Znalazlam go przypadkowo i poprostu do tej pory nie moge uwierzyc jak w Polsce zdzieraja na Kosmetyczkach. Sklepy internetowe maja te same kosmetyki 40% drozsze!!! Jak to mozliwe!!! Robia sobie z nas jaja!!
Przykladem jest ten pedzelek ktory mam zamiar nabyc w przyszlosci:
http://www.beautywests.com/index.asp...OD&ProdID=7020

Na znanej polskiej stronie zajmujaca sie hurtowa sprzedaza Kosztuje 454zl!!!
A na stronie beautywests.com z oczywiscie dzisiejszym kursem Dolara 216zl!!!

To jeden z przykladow!!! A jest ich mnostwo!!!

Uwaga wysylaja do Polski i Europy.
Ale przy rejstracji trzeba Odrazu zmienic w tym pasku Kraj.Click Here for Domestic Addresses
Niewiem jeszcze jakie sa koszty wysylki, ale naliczaja clo. Ale jakby nie bylo napewno sie bardziej opalci jesli ktos potrzebuje zakupic duza ilosc rzeczy!!Albo zawsze mozna zrobic zamowienie grupowe.

http://74.125.77.101/translate_c?hl=...xj4YyGEeyIg4mA
Na tej stronie sa przetlumaczone zasady wysylki poza USA. Strona jest tlumaczona przez translator GOOGLE.PL Narzedzia jezykowe.

Edytowane przez malinadas
Czas edycji: 2009-02-13 o 16:36 Powód: wstawienie linku. z zasadami wysylki.
malinadas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 17:28   #2
anick88
Wtajemniczenie

Dot.: Beautywests.com strona z profesjonalnymi kosmetykami dla kosmetyczek.

ale jest dopisek, ze nie wysylaja ibd, cnd, ezflow i czegos jeszcze za granice.. wiec wysylaja tylko entity, a akurat za ta marka nie przepadam.

poza tym, tak tyle kosztuja produkty w USA, a nasze ceny sa spowodowane tym, ze import kosztuje, clo kosztuje itd.. wiec jak doliczy sie to wszytko- tyle wychodzi.

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 19:18   #3
malinadas
Raczkowanie

GG do malinadas

Ograniczenia: W następujących marek: EzFlow, IBD, Creative Nail Design, ESN nie mogą być wysyłane do prawie wszystkich miejsc poza USA .
Ale Wcale nie znaczy, ze do Polski tych marek nie wysylaja. A jest wyraznie napisane, do prawie wszystkich miejsc, moze Polski to nie obowiazuje. Bo z skad w Polsce znajduja sie te produkty??
Tak masz racje przesylka i clo kosztuje ale nie znaczy ze zaplace 454zl nawet jakby mnie wyniosla przesylka z clem 80zl to sie oplaca. Podaje tylko przyklad. Wogole istnieje na tej stronie mnostwo innych marek. Tylko trzeba dobrze popatrzec..Maja bardzo duzy asortyment. Ja napewno zamowie kosmetyki z tej strony.
Stary 2009-02-13, 19:50   #4
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Ja znam tą stronkę bardzo dobrze. Zdecydowanie polecam Z resztą tamte produkty ze względu na cenę same mogą się polecać
Stary 2009-02-14, 00:13   #5
anick88
Wtajemniczenie

kurde.. jakos sie zawsze boje ze stanow zamawiac..
raz jak zamowilam, to latalam z tym clem, trzeba bylo wysylac pieprki gdzies etc ..
a jak znam szczescie to akurat do polski nie wysylaja
obla ,a co zamawialas??
wiesz co.. ja za clo zaplacilam 48 zł, a zamawialam perfumy.. oni to naliczaja od wagi?czy od produktu?
sorki, ze tak dopytuje, ale narobilas mi chrapke

Stary 2009-02-14, 13:37   #6
frauhelga
Ordnung muss sein!

Obla-jak mozna stamtad zamowic?
pomoz kobito nam maluczkim

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2009-02-14 o 13:40
frauhelga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 18:25   #7
Penelopa47
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
kurde.. jakos sie zawsze boje ze stanow zamawiac..
raz jak zamowilam, to latalam z tym clem, trzeba bylo wysylac pieprki gdzies etc ..
a jak znam szczescie to akurat do polski nie wysylaja
obla ,a co zamawialas??
wiesz co.. ja za clo zaplacilam 48 zł, a zamawialam perfumy.. oni to naliczaja od wagi?czy od produktu?
sorki, ze tak dopytuje, ale narobilas mi chrapke
Ja pierwsze słyszę o czymś takim jak cło za paczkę ze stanów..Moja córa wysyłała paczki do nas i ja z żadnymi papierzyskimi nigdzie nie biegałam!!Tylko Ola napisała na paczce(każdej) GIFT..Może dlatego że to prezent?Gdy ja do niej wysyłałam paczkę też tak napisałam..bo u nich baaardzo drogie opłaty pocztowe..

Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
Obla-jak mozna stamtad zamowic?
pomoz kobito nam maluczkim
Myśle że idzie Helga, tylko jak przeskoczyć to cło????Może nie ma żadnego cła....

Edytowane przez Penelopa47
Czas edycji: 2009-02-14 o 18:47
Penelopa47 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 18:41   #8
NataliaNY
Raczkowanie

Jesli zamawia sie produkty bezposrednio z www.beautywests.com na swoj adres w Polsce, istnieje szansa, ze dorzuca clo. Jesli natomiast macie znajomych w USA, moga oni zamowic produkty "dla siebie" na adres w USA i pozniej zawartosc tej paczki przepakowac do innego pudelka i wyslac wam na adres polski jako zwykla paczka od osoby prywatnej. Wtedy w deklaraci pisza co chca: gift, ubrania, zabawki, itp. Nikt raczej tego nie sprawdza. Dlatego nikt nie narzuca cla na tego typu paczki (jak w przypadku Penelopy47).

Pozdrawiam.
NataliaNY jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 18:52   #9
Penelopa47
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez malinadas Pokaż wiadomość
Ograniczenia: W następujących marek: EzFlow, IBD, Creative Nail Design, ESN nie mogą być wysyłane do prawie wszystkich miejsc poza USA .
Ale Wcale nie znaczy, ze do Polski tych marek nie wysylaja. A jest wyraznie napisane, do prawie wszystkich miejsc, moze Polski to nie obowiazuje. Bo z skad w Polsce znajduja sie te produkty??
Tak masz racje przesylka i clo kosztuje ale nie znaczy ze zaplace 454zl nawet jakby mnie wyniosla przesylka z clem 80zl to sie oplaca. Podaje tylko przyklad. Wogole istnieje na tej stronie mnostwo innych marek. Tylko trzeba dobrze popatrzec..Maja bardzo duzy asortyment. Ja napewno zamowie kosmetyki z tej strony.
Jestem za!!!..Pomyślcie.. gdyby nie wysyłali do Polski tych produktów to po jakie licho w ogóle tłumaczyli by tę stronę?Zeby wysyłać CO?
Stary 2009-02-14, 18:57   #10
NataliaNY
Raczkowanie

Polecam jeszcze jedna ciekawa strone (niestety amerykanska). Maja wiele roznych ciekawych akcesoriow po bardzo niskich cenach. Niektore artykuly sa smiesznie tanie a z pewnoscia bardzo przydatne i potrzebne.

Nie wiem jednak jak u nich z wysylka do Polski. Ja jestem w USA wiec nie mam problemow.

www.premiernailsource.com
Stary 2009-02-14, 18:58   #11
Penelopa47
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez NataliaNY Pokaż wiadomość
Jesli zamawia sie produkty bezposrednio z www.beautywests.com na swoj adres w Polsce, istnieje szansa, ze dorzuca clo. Jesli natomiast macie znajomych w USA, moga oni zamowic produkty "dla siebie" na adres w USA i pozniej zawartosc tej paczki przepakowac do innego pudelka i wyslac wam na adres polski jako zwykla paczka od osoby prywatnej. Wtedy w deklaraci pisza co chca: gift, ubrania, zabawki, itp. Nikt raczej tego nie sprawdza. Dlatego nikt nie narzuca cla na tego typu paczki (jak w przypadku Penelopy47).

Pozdrawiam.
Masz rację Natalio..Ale i tak jest to jakieś wyjście..Tylko trzeba poszukać kogoś komu by się chciało przepakowywać paczkę..Właśnie doznałam olśnienia!!!Dziewczyny..P rzecież to logiczne! Dlatego na allegro są żele CTO tak tanie! Wszystko ma właśnie taką drogę..Ale odkryłam..
Teraz to żeś narobiła Natuś!!I co my bidulki z tą wiedzą mamy zrobić??

Edytowane przez Penelopa47
Czas edycji: 2009-02-14 o 19:00
Stary 2009-02-14, 19:12   #12
NataliaNY
Raczkowanie

Kombinowac. Inaczej sie nie da.
Stary 2009-02-14, 20:00   #13
malinadas
Raczkowanie

GG do malinadas

Ja mysle zeby pominac clo, mozna napisac do nich zeby paczke oznaczyli jako Gift, ich to nie kosztuje, a nas rowniez nie kosztuje ladnie poprosic. Niektore sklepy internetowe wysylaja tak oznakowane paczki, aby klient pomina clo.
Ja wysle do kuzynki w NY, A tym bardzziej ze na terenie stanow maja wysylke Gratis jak zamowisz na 100$, A ona do mnie i po sprawie omine wszystko, zaplace tylko za przesylke:P
Paczki wysylaja UPS najdrozsza jaka byla w przedziale 5kilo to 79$ zalezy jeszcze jaka matoda. Dziewczyny mozecie zajzec na ta strone z cenami przesylek:
http://www.usps.com/international/gl...guaranteed.htm
Po prawej stronie jest opcja Prices by Destination i tam wybieracie kraj, rodzaj wysylki i kilo.
Stary 2009-02-14, 20:04   #14
malinadas
Raczkowanie

GG do malinadas

www.premiernailsource.com[/quote]

CUCCIO jakie ceny Jestem w szoku W polsce te produkty sa takie drogie
Stary 2009-02-14, 20:37   #15
anick88
Wtajemniczenie

penelopko, ja zamawialam z truskawy perfumy.. naliczyli clo, a nie mogli inaczej wyslac, bo to produkt latwopalny:/..

ale za przesylke sie tam nie placi nic, wiec nie narzekalam na clo

nigdy wiecej nic nie zamawialam, rodziny w stanacch nie mam;(..matkooo....

a jesli chodzi o all... alez kochana odkrylasno przeciez to oczywiste. tam po przeliczeniu nawet po takim wysokim kursie wychodzi taniej. za wszytko praktycznie. o sprzecie elektro nie wspomne nawet

musze kogos do stanow wydelegowac

Stary 2009-04-08, 12:58   #16
ewawa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Penelopa47 Pokaż wiadomość
Ja pierwsze słyszę o czymś takim jak cło za paczkę ze stanów..Moja córa wysyłała paczki do nas i ja z żadnymi papierzyskimi nigdzie nie biegałam!!Tylko Ola napisała na paczce(każdej) GIFT..Może dlatego że to prezent?Gdy ja do niej wysyłałam paczkę też tak napisałam..bo u nich baaardzo drogie opłaty pocztowe..

Myśle że idzie Helga, tylko jak przeskoczyć to cło????Może nie ma żadnego cła....
Dziewczyny
ale opowiadacie tu bzdury myślicie że jak będzie naklejka GIFT - to celnik jest tak naiwny że przepuści duże pudło bez opłat jeszcze do każdej przesyłki trzeba dopłacić VAt , ja też zamawiałam coś za 150 $ + transport + VAT około 160 zł mimo że było na osobę prywatną, naklejka GIFT .
Nail Tek II wyszedł mnie 25 zł gdy na allegro można było kupić po 22 zł
i jeszcze kupa zachodu . Tak że nie wiem czy to takie kokosy . Poza tym VAT trzeba zapłacić bo tam są ceny bez VAT , druga sprawa jeśli się coś kombinuje przy oświadczeniu że to GIFT a okaże się np. że w paczce jest co innego to grożą za to poważne konsekwencje karno-skarbowe.

ewa
ewawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 17:47   #17
butterfly92
Zadomowienie

to mozna jakos poczytac po polsku?
butterfly92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 14:32   #18
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

Cytat:
Napisane przez ewawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny
ale opowiadacie tu bzdury myślicie że jak będzie naklejka GIFT - to celnik jest tak naiwny że przepuści duże pudło bez opłat jeszcze do każdej przesyłki trzeba dopłacić VAt , ja też zamawiałam coś za 150 $ + transport + VAT około 160 zł mimo że było na osobę prywatną, naklejka GIFT .
Nail Tek II wyszedł mnie 25 zł gdy na allegro można było kupić po 22 zł
i jeszcze kupa zachodu . Tak że nie wiem czy to takie kokosy . Poza tym VAT trzeba zapłacić bo tam są ceny bez VAT , druga sprawa jeśli się coś kombinuje przy oświadczeniu że to GIFT a okaże się np. że w paczce jest co innego to grożą za to poważne konsekwencje karno-skarbowe.

ewa
dokładnie tak. i to jest ruletka: czasami się uda a czasami niestety nie i trzeba jechac na Urząd Celny, zapłacić cło i podatek Vat. żeby było śmieszniej: jak celnicy otworzą paczkę (a maja prawo do otwarcia każdej paczki) i nie znajdą w środku rachunku, paragonu albo faktury - proszą o informację jak to zostalo zakupione (w sklepie internetowym czy na ebay itd), no to np. informujecie że na ebay - (nie mozecie powiedzieć że od ciotki Zofii z USA dostałyście paczkę - bo na pudełku jest adres nadawcy - czyli prawie zawsze nazwa jakiejś tam firmy).

No to informujecie celnika że np. na ebay kupiłyście i tylko dla siebie oczywiście - na prywatny uzytek. Na to celnik pyta: ile to kosztowało?
no to musicie albo podać rzetelnie cenę (wydruk ze strony aukcji) albo sam celnik szacunkowo okresli cenę i wartość (a te ich szacunki są makabrycznie wysokie) - więc lepiej podac prawdę. Trzeba mieć przy sobie wydruki z aukcji - co się kupiło.

Wtedy jak kwota zakupu przekroczy wartość zwolnioną z cła - celnik nalicza cło ale nie tylko od wartośći przedmiotów ale również od kosztów transportu! zawsze tak się robi. no i dajmy na to naliczy 10% cła. a potem nalicza podatek Vat 22% od wartości przedmiotów, kosztów wysyłki i od wartości cła. i wtedy juz całkiem nie jest fajnie.

policzmy:

przedmiot 100 dolarów
wysyłka 15 dolarów
razem zapłaciłyście 115 dolarów
cło (zakładam 10%) 11,50 dolara
razem 126,50 dolarów
vat 22% = 27,83 dolarów
czyli dopłacacie na UC 39,33 dolara
czyli tak naprawdę nie kosztuje Was ten przedmiot 100 dolarów
tylko 165,83 dolarów (transport, cło i Vat).

i juz przestaje chyba być różowo?
cło i Vat płacicie na UC. jak nie zapłacicie - paczka wraca do nadawcy

całą sytuację przezyłam z autopsji

tak jak pisałam: czasami może się udać, ale czasami nie
dobrarada jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości